Ok-tours opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 12:14   #1
ewelinkako00
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 228

Ok-tours opinie


co sadzicie o biurze podrozy ok-tours? interesuje mnie bulgaria zlote piaski, hotel nikea park. kto byl, jak wrazenia? opiekunowie pilnowali az za bardzo? proze o opinie

Edytowane przez ewelinkako00
Czas edycji: 2010-01-25 o 19:47
ewelinkako00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:55   #2
spiff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 56
Dot.: Ok-tours opinie

podbijam, bo chciałabym się wybrać z tego biura do Bułgarii i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda wyjazd z OK tours
spiff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 09:49   #3
sandziahiehie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Ok-tours opinie

rok temu bylam w grecji z ok-tours.. oboz byl naprawde udany.. opiekunowie pozwalali nam na naprawde duzo.. tylko nie wiem na jakich wy traficie.. ludzie naprawde fajni jechali.. grupa do grecji liczyla okolo 120 osob.. wiec zawsze spotkasz kogos ciekawego..bylo wszystko tak jak mialo byc dlatego mysle ze warto pojechac z tym biurem..
sandziahiehie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:17   #4
Eywa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Ok-tours opinie

ja słyszałam różne opinie o ok-tours, podobno wcześniej to był Almatur i oni się od nich wynieśli, bo to był totalny syf i chyba został do teraz.
Eywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:37   #5
ewelinkako00
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 228
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez Eywa Pokaż wiadomość
ja słyszałam różne opinie o ok-tours, podobno wcześniej to był Almatur i oni się od nich wynieśli, bo to był totalny syf i chyba został do teraz.

ja czyalam ,ze ok jest spoko i nawet luzik jest, dlatego chcialam poznac opinie ludzi, tych co byli
ewelinkako00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:51   #6
Orchide
Raczkowanie
 
Avatar Orchide
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 56
Dot.: Ok-tours opinie

Jak ja byłam z ok-tours w zeszłym roku to wszystko było raczej ok. Byłam w Rimini, a dokładniej w Viserbie (dzielnicy), ale do samego centrum był spory kawałek, jak jechaliśmy na dyskotekę to jechaliśmy autokarem ok 10 min... więc pieszo to chyba masakra. Ale jeździ tam jakiś autobus za euro to centrum. Jedyne, co pamiętam to, że na wycieczce do Rzymu mieliśmy mieć przewodnika, a go nie było ;/ i oprowadzała nas pilotka z hotelu... oczywiście miała dość dużą wiedzę, ale mimo wszystko zapłaciliśmy za przewodnika. No ale potem pani kierownik w ramach zadośćuczynienia zabrała nas na lody...
A jeśli chodzi o wychowawców to były niby luzy, a jednak do 23 musieliśmy był w pokojach i wracać z miasta. Ale z drugiej strony nawet jak złapali kogoś pijanego (jedną osobę złapali) to nie miała żadnych konsekwencji, tylko postraszyli.
__________________
I am unwritten, can't read my mind!
Orchide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:37   #7
sandziahiehie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Ok-tours opinie

do orchide: bys mogla napisac cos wiecej o obozie w rimini.. zastanawiam sie nad rimini i hiszpania lloret de mar wlasnie z ok-tours.. jak bylo z dyskotekami..??
my w grecji moglismy sami po mieslie chodzic do 24.. potem sprawdzali czy jestesmy w pokojach a jak juz sprawdzili mozna bylo znow gdzies isc wiec duzo luzu mielismy..;D
sandziahiehie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 21:07   #8
Orchide
Raczkowanie
 
Avatar Orchide
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 56
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez sandziahiehie Pokaż wiadomość
do orchide: bys mogla napisac cos wiecej o obozie w rimini.. zastanawiam sie nad rimini i hiszpania lloret de mar wlasnie z ok-tours.. jak bylo z dyskotekami..??
my w grecji moglismy sami po mieslie chodzic do 24.. potem sprawdzali czy jestesmy w pokojach a jak juz sprawdzili mozna bylo znow gdzies isc wiec duzo luzu mielismy..;D
Jasne tylko musisz mi konkretnie powiedzieć co Cię interesuje
Jeśli chodzi o dyskoteki to wyjeżdżaliśmy tak o 22:30 (i było to zdecydowanie za wcześnie! Bo jak przyjeżdżaliśmy do klubu to był tylko nasz obóz;/ a ludzie schodzili się najwcześniej od 24) i byliśmy tylko dwa razy na dyskotece, oba w blow up, za pierwszym razem nie podobało mi się, ale za drugim było fajnie więc to zależy jacy ludzie akurat przyjdą. i tam byliśmy tak do 3. Ale właśnie potem chcieliśmy jechać jeszcze raz, ale Pani kierownik stwierdziła, że właściwie to nie ma kiedy, bo tu musimy wcześnie wstać, bo jedziemy do Rzymu, tu to, tu tamto, ale może w tym roku będzie inaczej. Wstęp kosztował (kurcze średnio pamiętam) coś koło 10 euro i wtym był darmowy drink za 3 euro, można też było go wykorzystać jako zniżkę do takiego za 5 euro i po prostu dopłacić 2, w klubie nikogo nie pytali o wiek, nie sprawdzali dokumentów, tylko wcześniej było mówione, że na dyskotekę mogą jechać tylko osby, które ukończyły 16 lat ew. mają rocznikowo (ale jedna dziewczyna miała 15 lat i powiedziała, że ma 16 i też jechała). Aha a jeśli chodzi o wychowawczynie w środku to udawały, że nic nie widzą jeśli chodzi o alkohol tylko po pierwszej imprezie powiedziały, że mamy uważać i nie upijać się do nieprzytomności, ale to pczywiście tylko do grupy, która była na dyskotece i to pod nieobecność pani kierownik

My do tej 23 musieliśmy się zameldować, że wróciliśmy, ale chyba trudno byłoby się wymknąć, bo na recepcji ktoś zawsze siedział (ale z hotelu).

Jeśli pojedziesz do Rimini do Stella d'Italia to polecam pokój 107, który ma balkon, ale nie ma wyjścia tylko zwykłe okno świeeetny jest! i przechodnie którzy się gapią jak wychodzimy przez okno niezapomniany widok!

Jak jeszcze masz jakieś pytania to pisz!
__________________
I am unwritten, can't read my mind!
Orchide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:32   #9
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Ok-tours opinie

wyszukiwarka nie gryzie

Cytat:
Napisane przez variaat Pokaż wiadomość
ja wróciłam wczoraj. bylam w hotelu nikea park wiec jakby ktos mial jakies pytania to odpowiem

co do dyskotek to papaya bonkers i cos tam jeszcze chyba na 'b' odwiedzilam i bylo ok ogolnie wszedzie nie moja muzyka ale po dwoch dniach nauczylam sie bawic nawet przy jakims techno ;d W malibu srednia wieku to lat 14 ale wielkim plusem jest to ze wychodzi sie z niego prosto na plaże.

szczerze powiem ze spodziewalam sie cen troszke nizszych. bylyby ok gdyby nie to ze kazda trzeba mnożyc razy dwa złote

polecam aqua park, bo naprawde swietnie sie bawilam.

no to teraz tylko pozostalo mi Wam zazdroscic ze jeszcze tam bedziecie ;]
Cytat:
Napisane przez bromek99 Pokaż wiadomość
do nikea park bym wam nie radzil jest on troche na "uboczu" na dyskoteki dowoza busikami albo z buta.. nic dziwnego ze 4**** w cenie 2**... ;]
wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=125855

Cytat:
Napisane przez monii15 Pokaż wiadomość
ja byłam w nikea park. hotel świetny, jak już wcześniej mówiłam - nie spodziewałam się takich pokoi, hotelu za tak niską cenę w hotelu jest kantor, bar, a obok bardzo przyjemny malutki, tani sklepik. każdy pokój miał balkon z tego, co się orientuję, z ładnym widokiem. napoje do każdego posiłku za darmo, co w innych hotelach jest często odpłatne. bardzo dużo pysznych owoców - przede wszystkim melony, arbuzy, brzoskwinie.. śliwki też się zdarzały ;> do plaży, miasta (dyskoteki) bliziutko, jakieś 10 min. spacerkiem. jedyne co mi nie przypadło do gustu to jedzenie, ale muszę się przyznać, że jestem niejadkiem i często wybrzydzam, więc moją opinią w tym temacie się nie sugerujcie ;p kadra naprawdę w porządku, jedynie panie rezydent mało sympatyczna, ale z nią praktycznie ma się do czynienia tylko przy pierwszym spotkaniu organizacyjnym. opiekunowie pozwalali na bardzo wiele, dużo czasu wolnego, praktycznie codzienne wyjścia do dyskotek (jeżeli ktoś nie chciał, zostawał w hotelu), były też organizowane wieczory karaoke przy basenie. powroty z imprez koło 3 nad ranem. na alkohol też nie zwracali dużej uwagi, jedynie jeśli zauważyli, że ktoś przegina, to wtedy reagowali. jeszcze jakieś pytania? chętnie odpowiem

ah, no i co jeszcze? ogólnie w Bułgarii jest bardzo tanio, można tam wszystko dostać, widziałam jak małolaty bez problemu kupowały fajki i alkohol - ogólnie wszyscy są nastawieni na zysk. dyskoteki też świetne - Malibu cieszy się największym uznaniem, jednak mi osobiście bardziej podobała się Papaya - super kilmat i muzyka. w Bułgarii jest bardzo duża mieszanka kulturowa w okresie wakacyjnym, ale ludzie są naprawdę super - otwarci, zabawni, często podchodzą i zagadują, żeby sobie pogadać
wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=395065
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:00   #10
Eywa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Ok-tours opinie

ja nie polecam ok-tours. wszędzie jest zachwalany, ale ogólnie to nie ma dobrych opinii. jest jakiś taki nijaki. mam zastrzeżenia co do opiekunów, którzy byli sztywni i niestety nie tylko ja...
Eywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:34   #11
sandziahiehie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Ok-tours opinie

glownie chodzi mi o dyskoteki.. ale szkoda ze tylko dwa razy i w blow upie... a wszedzie mowia ze najlepiej jest w carnaby i altromondo w pianie.. a ilu was bylo na obozie..?? chyba jednak zdecyduje sie na wyjazd do hiszpanii..;D

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

a duzo wlochow poznalas w Rimini??
sandziahiehie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 17:52   #12
ewelinkako00
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 228
Dot.: Ok-tours opinie



mi tez zalezy na dyskotekach tyle, ze jade do bulgarii i mam nadzieje, ze nie bedzie przeskod zeby wracac pozno do hotelu..
ewelinkako00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:23   #13
Orchide
Raczkowanie
 
Avatar Orchide
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 56
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez sandziahiehie Pokaż wiadomość
glownie chodzi mi o dyskoteki.. ale szkoda ze tylko dwa razy i w blow upie... a wszedzie mowia ze najlepiej jest w carnaby i altromondo w pianie.. a ilu was bylo na obozie..?? chyba jednak zdecyduje sie na wyjazd do hiszpanii..;D

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

a duzo wlochow poznalas w Rimini??
Prawdziwych Włochów? Jednego. Właśnie na dyskotece, był chyba z kolegami, ale też nie mam pewności, że jest faktycznie Włochem, niby mieszka w Milano, ale ogólnie był megaa fajny
A tak to byli jacyś Szwajcarzy, Polacy, Arabowie i inni podszywający się za Włochów ;]
Łącznie z drugim hotelem było nas ok 70ciu (jechaliśmy razem, piętrowym autokarem), a w naszym hotelu ok 40 chyba.
Nie wiem jak jest w Hiszpanii, nie byłam, więc nie mogę doradzić, ale myślę, że wszystko zależy od Pani kierownik na jaką traficie.
__________________
I am unwritten, can't read my mind!
Orchide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:03   #14
klaudecqa
Raczkowanie
 
Avatar klaudecqa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 37
Dot.: Ok-tours opinie

Ja byłam;P Jeśli dyskoteki to najlepsza Papaya najlepszy klimat i dużo ludzi.. a godizna powrotu hmm okolo 1.. zależy od opiekunów. ale było świetnie;D polecam gorącą Fajni ludzie i miasto..
__________________

*Czytaj, oglądaj, ale wnioski wyciągaj sam..*
~~~
*Kochaj, szalej, nie pytaj co dalej, całuj i grzesz miłością się ciesz.!
klaudecqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:07   #15
ewelinkako00
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 228
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez klaudecqa Pokaż wiadomość
Ja byłam;P Jeśli dyskoteki to najlepsza Papaya najlepszy klimat i dużo ludzi.. a godizna powrotu hmm okolo 1.. zależy od opiekunów. ale było świetnie;D polecam gorącą Fajni ludzie i miasto..
to w Bulgarii tak? ja wlasnie mialam jechac do Bulgarii, ale sie rozmyslilam chyba... bo Grecja mnie kusi bardzo ;d
ewelinkako00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:26   #16
klaudecqa
Raczkowanie
 
Avatar klaudecqa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 37
Dot.: Ok-tours opinie

Nom w Bułgarii W tym roku chciałam znowu do Bułgarii na ten sam obóz, ale rodzice stwierdzili, że się nie opłaca w to samo miejsce jechać znowu.. Dlatego prawdopodobnie również wybiorę się do Grecji
__________________

*Czytaj, oglądaj, ale wnioski wyciągaj sam..*
~~~
*Kochaj, szalej, nie pytaj co dalej, całuj i grzesz miłością się ciesz.!
klaudecqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:19   #17
ewelinkako00
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 228
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez klaudecqa Pokaż wiadomość
Nom w Bułgarii W tym roku chciałam znowu do Bułgarii na ten sam obóz, ale rodzice stwierdzili, że się nie opłaca w to samo miejsce jechać znowu.. Dlatego prawdopodobnie również wybiorę się do Grecji
hmm ja chyba jednak zdecyduje sie na ta Bulgarie... bo z ok tours oferta do Leptokarii jest okropna.. holet ** gwiazdkowy;/
ewelinkako00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:38   #18
klaudecqa
Raczkowanie
 
Avatar klaudecqa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 37
Dot.: Ok-tours opinie

Nom widziałam, ale jak to stwierdziłam- nie jade tam po to by podziwiać hotel:P oby tylko klima była (bo na str pisalo ze chyba tylko w patio jest)

chociaż chyba i tak bym wolała do Bułgarii tam -hotel świetny, kelnerzy też ^^ haha ;D
__________________

*Czytaj, oglądaj, ale wnioski wyciągaj sam..*
~~~
*Kochaj, szalej, nie pytaj co dalej, całuj i grzesz miłością się ciesz.!
klaudecqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:53   #19
ewelinkako00
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 228
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez klaudecqa Pokaż wiadomość
Nom widziałam, ale jak to stwierdziłam- nie jade tam po to by podziwiać hotel:P oby tylko klima była (bo na str pisalo ze chyba tylko w patio jest)

chociaż chyba i tak bym wolała do Bułgarii tam -hotel świetny, kelnerzy też ^^ haha ;D

no dokadnie, ja tez tam w hotelu nie mam zamiaru przessiadywac ale jeszcze pomysle... ciezki wybor... a Ty bylas w tamtym roku z innego biura gdziec na wakacjach, czy nie?
ewelinkako00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 21:33   #20
pakola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Ok-tours opinie

fajna oferte do grecji ma biuro arion ( wiem ze sprzedaje ja tez Natura Tour) - może ktos był jesli tak to prosze o opinie

http://www.arion.pl/offer_1342_1086.html
pakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 07:51   #21
klaudecqa
Raczkowanie
 
Avatar klaudecqa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 37
Dot.: Ok-tours opinie

Cytat:
Napisane przez ewelinkako00 Pokaż wiadomość
no dokadnie, ja tez tam w hotelu nie mam zamiaru przessiadywac ale jeszcze pomysle... ciezki wybor... a Ty bylas w tamtym roku z innego biura gdziec na wakacjach, czy nie?
W zeszłym roq byłam tylko z ok-tours w Bułgarii
__________________

*Czytaj, oglądaj, ale wnioski wyciągaj sam..*
~~~
*Kochaj, szalej, nie pytaj co dalej, całuj i grzesz miłością się ciesz.!
klaudecqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:48   #22
kupanapatyku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Ok-tours opinie

ok-tours jest super;D pewnie ten kto mówi że nie to sztywniak haha;D jak dla mnie (byłam w hiszpanii) tgo było super, bo mogliśmy wybierać gdzie chodzimy itp. Zawsze uciekaliśmy w nocy więc z disco nie było problemu.. opiekunki sie nie czepiały. Pomoc medyczn ajka najbardziej dobra!!! zorganizowane wszystko.. super;] i nie jedźcie do rimini tylko do lloret!! ja już drugi raz tam jade ;]
kupanapatyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:59   #23
lemongirl
Raczkowanie
 
Avatar lemongirl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 36
Dot.: Ok-tours opinie

wybieram sie w te wakacje 1szy raz z ok tours i słyszałam więcej pozytwów : )
nastawiam sie wiec pozytywnie !
lemongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:54   #24
zimny_chirurg16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 69
Dot.: Ok-tours opinie

Ja byłam dwa razy z ok-tours. Raz niedaleko Rimini i raz w Lloret totaaalny luz. Niby pilnowali ale juz drugiego dnia robiliśmy co sie chciało. Na mieście w sumie tez mogliśmy być ile sie chciało a jak komuś bylo mało to nie było problemu żeby z hotelu uciec
Ogólnie świetni mi sie opiekunowie trafili, nie słyszałam jeszcze jakiś strasznych opinii na temat opiekunów własnie z tego biura
__________________
To jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? Czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło?
zimny_chirurg16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:55   #25
hot_brilliant
Raczkowanie
 
Avatar hot_brilliant
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 367
Dot.: Ok-tours opinie

od 5 lat jeżdżę z okejem na obozy, i jestem bardzo zadowolona
a opiekunowie różni się trafiają;d
__________________


158.

cel I.54-53-52-51-50
cel II.50-49-48-47
cel.III - stabilizacja

ps co do loginu to wiem,ze jest straszny ale ma '100 lat'
hot_brilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 19:43   #26
olkens17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 260
Dot.: Ok-tours opinie

Jeśli chodzi o zagraniczne to jest mega luz, ale raz pojechałam z Ok-tours do Polski i była masakra- nie można było chodzić samemu , wstać od stołu bez reszty grupy, jak grupa szła na plażę- to nikt nie mógł zostać , przed każdym wyjściem zbiórki i liczenie, nie było mowy o wyjściu z hotelu, bo całą noc dyżurowali wychowawcy na korytarzu przez który trzeba było przejść, żeby wyjść. Plus przysiady za spóźnienia na zbiórkę albo oddalenie się od grupy. Po 22 trzeba było leżeć w łóżkach, moja koleżanka o 23.30 została zgarnięta za to, że siedziała na łóżku w pokoju z gazetą i musiała biegać przez 30 minut! . Nie można było wyjść nawet na teren ośrodka- boisko czy plac zabaw. Jedynie do sklepu po pozwoleniu wychowawcy a po powrocie trzeba się było zameldować- ale to i tak po interwencji rodziców u rezydentna, bo wcześniej nie było mowy o wyjściu do sklepu, chociaż znajdował się tuż za bramą, nawet nie było tam ulicy. Czułam się jak 9 latka na kolonii. W życiu nie jedźcie do Polski z OK-Tours!!
olkens17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:34   #27
kiciulek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Ok-tours opinie

Wybiera się ktoś z Was w tym roku z Ok Toursa Do Rimini ?
kiciulek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 01:35   #28
zimny_chirurg16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 69
Dot.: Ok-tours opinie

Ja byłam dwa razy i miałam super opiekunów więc to chyba nie przypadek i wydaje mi się że większość jest taka
__________________
To jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? Czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło?
zimny_chirurg16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 13:00   #29
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Ok-tours opinie

A czy ktoś był na tym obozie językowym w Anglii?
Chciałabym się coś więcej o tym dowiedzieć
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 20:05   #30
Anniulka
Przyczajenie
 
Avatar Anniulka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
GG do Anniulka
Dot.: Ok-tours opinie

Jaaaaaaaaaa się wybieram w tym roku do Rimini z ok tours
Anniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 17:16:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.