"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 12:26   #4921
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dziękuję za miłe słowa odnośnie filmiku
Aska co do prowadzenia roweru to kiedyś TZ mnie wyciągnął na taką wyprawę że wjechaliśmy w takie chaszcze że jechać się nie dało i musieliśmy rowery prowadzić. On się upierał że dalej będzie normalna droga. I prowadziliśmy z 1,5 h i nadeszła burza. I co drogi nie było i musieliśmy wracać dalej prowadząc te rowery i jeszcze podczas burzy i ulewy a wiadomo jak się po chaszczach prowadzi rower to tempo jest powolne
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:35   #4922
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa odnośnie filmiku
Aska co do prowadzenia roweru to kiedyś TZ mnie wyciągnął na taką wyprawę że wjechaliśmy w takie chaszcze że jechać się nie dało i musieliśmy rowery prowadzić. On się upierał że dalej będzie normalna droga. I prowadziliśmy z 1,5 h i nadeszła burza. I co drogi nie było i musieliśmy wracać dalej prowadząc te rowery i jeszcze podczas burzy i ulewy a wiadomo jak się po chaszczach prowadzi rower to tempo jest powolne
Oj to mialas gorzej niz ja
Ważne że dojechalismy i zdązylam sie popytac o ta prace
Jutro znowu jade, ale 10km stad
oby to samo sie nie stalo hehe.

P.S oglądałam Twój filmik super wyszedł i bardzo ładny makijaż
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:24   #4923
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

kurcze, zrobiłam sobie leciutki makijażyk, taki zwyklaczek w delikatnych żółto-różowych barwach, no i chciałam Wam pokazać... i po kilku zdjęciach bateria padła ...no i nie pokażę, bo zdjęcia wyszły kiepskie i mało co na nich widać najwyżej jutro zrobię powtórkę, bo całkiem dobrze się w tym czymś czuję
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:51   #4924
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Misia ja też bym obstawiała pin up albo smoky będziesz miała sukienkę w dość wyraźnym kolorze ja na studniówce miałam bordową i do tego zrobiłam własnie pin upka, ale z dodatkowo doklejonymi rzęskami i było super
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Misia ja tez obstaje przy pin up,badz smoczkiem,zielen,granat
Właśnie ta moja sukienka ma taki trochę dziwny kolor, ciężko go na zdjęciach uchwycić - to jakby bordo ale bardziej wpadające w malinę z delikatnym srebrnym połyskiem myślałam nad pin upem ale trochę się boję że rekordowo zjem pomadkę, a po szminkach czy błyszczykach o przedłużonej trwałości wysychają mi usta i kiepsko to wygląda smokey eyes nigdy nie robiłam i boję się że wyjdą mi podbite oczy zamiast makijażu
A gdybym na przykład zrobiła taki - jasny beż z ciemnym brązem i oberżyną? Taki smokey - nie smokey? Co myślicie? Taak ja wiem że mi się lańsko należy bo wymyślam ale kto ma lepsze pomysły niż Wy
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 14:51   #4925
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Właśnie ta moja sukienka ma taki trochę dziwny kolor, ciężko go na zdjęciach uchwycić - to jakby bordo ale bardziej wpadające w malinę z delikatnym srebrnym połyskiem myślałam nad pin upem ale trochę się boję że rekordowo zjem pomadkę, a po szminkach czy błyszczykach o przedłużonej trwałości wysychają mi usta i kiepsko to wygląda smokey eyes nigdy nie robiłam i boję się że wyjdą mi podbite oczy zamiast makijażu
A gdybym na przykład zrobiła taki - jasny beż z ciemnym brązem i oberżyną? Taki smokey - nie smokey? Co myślicie? Taak ja wiem że mi się lańsko należy bo wymyślam ale kto ma lepsze pomysły niż Wy
myślę, że całkiem ciekawie by to wyglądało a co powiesz na próbę ...i pokazanie nam?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------


a pin up nie musi być taki całkiem klasyczny, ja też mam problemy z pomadkami czy błyszczykami, więc miałam kreskę, lekko beżowym cieniem podkreślone oczko, do tego sztuczne rzęsiska i zero pomadki aż poszukam zdjęcie, może Cię zainspiruje
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 15:01   #4926
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
myślę, że całkiem ciekawie by to wyglądało a co powiesz na próbę ...i pokazanie nam?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------


a pin up nie musi być taki całkiem klasyczny, ja też mam problemy z pomadkami czy błyszczykami, więc miałam kreskę, lekko beżowym cieniem podkreślone oczko, do tego sztuczne rzęsiska i zero pomadki aż poszukam zdjęcie, może Cię zainspiruje
Będę wdzięczna za zdjęcie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 15:13   #4927
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzień dobry

Nie nadążam za Wami, nie daję rady wszystkiego nadrobić więc wybaczcie.
Mężul nadal w drodze wieczorkiem powinien dojechać na miejsce, ja chodzę dzis na pół żywa, nie wyspalam się w nocy:/ Synal przyszedł do domku z krzykiem bo jeździł na deskorolce na tyłku z górki i przejechał dobie po dwóch palcach, paznokcie od razu ciemne się zrobiły, jeden do połowy naderwany i sporo krwi w takiej sytuacji tż by się przydał bo mnie od razu na taki widok robi się czarno przed oczami, słabo i nie dobrze, ale musiałam sobie poradzić, przemyłam mu, wodą utlenioną polałam i zabandażowałam paluchy, ale do tej pory mi niedobrze.

Pogoda ładna, duszno trochę pewnie na jakąś burzę się zbierze.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 15:43   #4928
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za zdjęcie
kurcze, nie myslałam tylko, że zdjęcia są takiej tragicznej jakości i w zasadzie nic na nich nie widać, oprócz tego jaka byłam gruba

i ponawiam prośbę - zmaluj nam to co byś chciała mieć na oczkach, ocenimy, podpowiemy...
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 16:09   #4929
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
kurcze, nie myslałam tylko, że zdjęcia są takiej tragicznej jakości i w zasadzie nic na nich nie widać, oprócz tego jaka byłam gruba

i ponawiam prośbę - zmaluj nam to co byś chciała mieć na oczkach, ocenimy, podpowiemy...
Anusiu dziękuję za zdjęcia trochę mało na nich widać ale zawsze coś jak znajdę chwilę to zmaluję co wymyśliłam
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:27   #4930
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie nadążam za Wami, nie daję rady wszystkiego nadrobić więc wybaczcie.
Mężul nadal w drodze wieczorkiem powinien dojechać na miejsce, ja chodzę dzis na pół żywa, nie wyspalam się w nocy:/ Synal przyszedł do domku z krzykiem bo jeździł na deskorolce na tyłku z górki i przejechał dobie po dwóch palcach, paznokcie od razu ciemne się zrobiły, jeden do połowy naderwany i sporo krwi w takiej sytuacji tż by się przydał bo mnie od razu na taki widok robi się czarno przed oczami, słabo i nie dobrze, ale musiałam sobie poradzić, przemyłam mu, wodą utlenioną polałam i zabandażowałam paluchy, ale do tej pory mi niedobrze.

Pogoda ładna, duszno trochę pewnie na jakąś burzę się zbierze.

Ewelniko współczuje zarówno Tobie widoku, jak synalkowi bólu Czekam na jakieś Twoje śliczne makijaże i komentarze do moich w wolnej chwili U mnie też duszno, ale ani jednej chmurki jak na razie nie widać

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
kurcze, zrobiłam sobie leciutki makijażyk, taki zwyklaczek w delikatnych żółto-różowych barwach, no i chciałam Wam pokazać... i po kilku zdjęciach bateria padła ...no i nie pokażę, bo zdjęcia wyszły kiepskie i mało co na nich widać najwyżej jutro zrobię powtórkę, bo całkiem dobrze się w tym czymś czuję

Anusiu koniecznie chcę zobaczyć ten Twój piękny makijaż
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:38   #4931
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ech dziewczyny a ja się zaplątałam w dyskusję na 2 forach. Yotubowym i naszym wizażowym
Na plotkowym jest wątek gdzie wizażanki piszą czasem okropne rzeczy o polskich yutubowiczkach. Typu - wygląda jak wieśniara, ma obrzydliwe zęby itp. Serio nie spodziweałam się takiego poziomu po niektórych wizażankach które znam stąd - z MM. Szczególnie jedna którą lubiłam wiele u mnie straciła.
Do dziewczyn z YT pisałam że wizaz jest fajny. Można wiele z niego wynieść ale już sama nie wiem bo poziom co niektórych jest straszny.
A może wy oglądacie polskie kanały na yt. Może chciałybyście się wypowiedzieć to zapraszam na plotkowy.
Ps. niestety ktoś puścił link do wizazu na yt i teraz każda nagrywająca od jakiegoś czasu może poczytać o sobie często "wspaniałe" wpisy.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 17:41   #4932
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasiu, podaj linki...
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:47   #4933
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech dziewczyny a ja się zaplątałam w dyskusję na 2 forach. Yotubowym i naszym wizażowym
Na plotkowym jest wątek gdzie wizażanki piszą czasem okropne rzeczy o polskich yutubowiczkach. Typu - wygląda jak wieśniara, ma obrzydliwe zęby itp. Serio nie spodziweałam się takiego poziomu po niektórych wizażankach które znam stąd - z MM. Szczególnie jedna którą lubiłam wiele u mnie straciła.
Do dziewczyn z YT pisałam że wizaz jest fajny. Można wiele z niego wynieść ale już sama nie wiem bo poziom co niektórych jest straszny.
A może wy oglądacie polskie kanały na yt. Może chciałybyście się wypowiedzieć to zapraszam na plotkowy.
Ps. niestety ktoś puścił link do wizazu na yt i teraz każda nagrywająca od jakiegoś czasu może poczytać o sobie często "wspaniałe" wpisy.

Kasiu przeczytałam kilka stron i dla mnie też to przykre, że zamiast na makijażu skupia się na mankamentach innych, jakby się samemu było ideałem. Mam nadzieje, że nikt złego słowa o Tobie nie powie
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:56   #4934
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Kasiu, podaj linki...
Tutaj dyskusja na wizażu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=272564&page=16
Polecam się cofnąć kilka stron wcześniej i poczytać miłe wypowiedzi.
Na forum YT linku nie zamieszczam bo to forum prywatne (dostęp mają tylko nagrywające filmy)
I serio cieżko mi się czyta takie niemiłe słowa bo wiem że dziewczyny bardzo wiele pracy wkładają w kręcenie filmów a tu ktoś cie wsadza do jednego wora - durne kanały na yt - bo mu się twoje włosy/ zęby nie podobają.
Polskie yt jest młode i jak amatorka staje przed kamerą to nie jest tak łatwo mówić piękną polszczyzną, bez zająknięcia, burknięcia, mlaśnięcia i idealnie na temat w przeciągu 10 min filmu.
A dodam że nagranie filmu to często kilkadziesiąt min bo rzadko tak od razu powie się bez błedu czy wpadki. Potem wgrywa się film na kompa - kilkanascie/kilkadziesiąt min. Potem często przerabia się format aby był zgodny z wymogami yt (czasem nawet ponad godzinę). Dalej film się edytuje, wycina składa. Jak ktos nie ma wprawy to sporo sporo czasu zajmuje. Potem wrzucanie na YT. To trwa przy filmiku np. 7 min. wgrywa się minut 50.
Serio dużo czasu na tym schodzi. I każdy się stara zrobić to sensownie
I żal mi dziewczyn yutubowych bo się z nimi zżyłam i czuje że im przykro jak tak czytają o sobie

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Kasiu przeczytałam kilka stron i dla mnie też to przykre, że zamiast na makijażu skupia się na mankamentach innych, jakby się samemu było ideałem. Mam nadzieje, że nikt złego słowa o Tobie nie powie
Nie Moniś o moim kanale nie było nic niemiłego. I chciałam też zaznaczyć że nie po to zamieściłam link abyście mnie broniły. Bo akurat po mnie nie pojechały (albo przez to że dopiero zaczynam z gadanymi filmami albo przez to że mnie z wizazu kojarzą)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:02   #4935
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Kasia, mnie nic juz nie zdziwi...takie nasze małe kosmetyczne piekiełko. Dziewczyny z Yt wlasne forum załozyły btw .
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-06-07 o 18:06
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:06   #4936
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kasia, mnie nic juz nie zdziwi...takie nasze małe kosmetyczne piekiełko. dziewczyny z Yt wlasne forum załozyły btw .
Wiem
Należę do niego również.
Ja tam lubię i MM i YT a że ćwoiki zdarzają się wszędzie to co ja na to mogę poradzić

I żeby nie było to yutubowe uważam za pomocne bo można popisać tym jakiego programu się używa do obróbki filmików, jak nagrywa który aparat czy kamerka. Ostrzec siebie przed hejterami którzy zostawiają wpisy typu possiesz mi pałkę itp.


Ej Ishi i jak w pracy ????????????????
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2010-06-07 o 18:08
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:10   #4937
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Szefowa zimna jak lód, wiec ja bylam zajeta szukaniem,s zperaniem, wygrzebywaniem itp. A pod koniec dnia mi koelzanka mówi..."slyszalam, ze szefowa znalazla tego pita"......Coz, mi szczeka odpadła dosłownie, bo nic mi nie powiedziała.....pewnie jej glupio było. Ale ja jutro rana sie grzecznie zapytam, czy aby przypadkiem nie został znaleziony...:br zydal:

czytam ten temat i jest mi wstyd ;/
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-06-07 o 18:24
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:29   #4938
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ja też poczytałam i nasunął mi się tylko jeden, smutny komentarz: jakie to POLSKIE... :/
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:33   #4939
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Szefowa zimna jak lód, wiec ja bylam zajeta szukaniem,s zperaniem, wygrzebywaniem itp. A pod koniec dnia mi koelzanka mówi..."slyszalam, ze szefowa znalazla tego pita"......Coz, mi szczeka odpadła dosłownie, bo nic mi nie powiedziała.....pewnie jej glupio było. Ale ja jutro rana sie grzecznie zapytam, czy aby przypadkiem nie został znaleziony...:br zydal:

czytam ten temat i jest mi wstyd ;/
Widzisz - mówiłam że szefowa go zapodziała
Mi też ale widać pojęcie jest takie że głupie polskie yt wzięły się za robienie belejakich filmów aby nabić widzów i przy okazji swoją kieszeń kasą i kosmetykami
Ale jak na razie powinnam się cieszyć bo mnie jeszcze nie objechały a wręcz przeciwnie

I w ogóle to ja to mam w d. Dostałam od YT propozyjszon zarabiania kasy na swoich filmach i chyba skorzystam.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 18:36   #4940
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Ja też poczytałam i nasunął mi się tylko jeden, smutny komentarz: jakie to POLSKIE... :/
dokładnie aż żal tych ludzi. Też się właśnie bałam tutaj ujawniać w obawie przed takimi wrednymi osobami, ale na szczęście Wy jesteście świetne i dobrze się tu czuje Z resztą nie ma co się ograniczać w obawie, że ktoś nas skrytykuje, zawsze się ktoś taki znajdzie. Mam nadzieje, że Was nie zamęczam swoimi makijażami

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Widzisz - mówiłam że szefowa go zapodziała
Mi też ale widać pojęcie jest takie że głupie polskie yt wzięły się za robienie belejakich filmów aby nabić widzów i przy okazji swoją kieszeń kasą i kosmetykami
Ale jak na razie powinnam się cieszyć bo mnie jeszcze nie objechały a wręcz przeciwnie

I w ogóle to ja to mam w d. Dostałam od YT propozyjszon zarabiania kasy na swoich filmach i chyba skorzystam.

Kasiu koniecznie skorzystaj Trzymam kciukaski!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:39   #4941
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
I w ogóle to ja to mam w d. Dostałam od YT propozyjszon zarabiania kasy na swoich filmach i chyba skorzystam.
No to Kasia, tu sie zacznie. Wredne, obrzydliwe, czepialsko-prózniacze mędy nie śpią
Ale wlasnie, nalezy miec to w d.....

Mam wrazenie, ze dla wielu dziewczyn posiadanie przez inne youtuberki kanału na Yt i robienie filmideł to jakas zyciowa oznaka sukcesu - takie targowisko prózności.
A wiadomo, jak ktos osiagnal sukces i ma talent, to nalezy go zgnoić.
Bo taka jest tu kolej rzeczy nie ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:46   #4942
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
dokładnie aż żal tych ludzi. Też się właśnie bałam tutaj ujawniać w obawie przed takimi wrednymi osobami, ale na szczęście Wy jesteście świetne i dobrze się tu czuje Z resztą nie ma co się ograniczać w obawie, że ktoś nas skrytykuje, zawsze się ktoś taki znajdzie. Mam nadzieje, że Was nie zamęczam swoimi makijażami

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------




Kasiu koniecznie skorzystaj Trzymam kciukaski!
Tu na MM jest super atmosfera. I na innych forach wytykają że mamy tu kółko wzajemnej adoracji he he

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
No to Kasia, tu sie zacznie. Wredne, obrzydliwe, czepialsko-prózniacze mędy nie śpią
Ale wlasnie, nalezy miec to w d.....

Mam wrazenie, ze dla wielu dziewczyn posiadanie przez inne youtuberki kanału na Yt i robienie filmideł to jakas zyciowa oznaka sukcesu - takie targowisko prózności.
A wiadomo, jak ktos osiagnal sukces i ma talent, to nalezy go zgnoić.
Bo taka jest tu kolej rzeczy nie ?
No pewnie się zacznie tak jak u niesi25 czy jak jej nick się pisze. Ona przystąpiła do programu partnership od razu jakieś oszołomy jej się na kanał wpakowały. Szkoda że dla nagrywających z PL nie ma programu partnerskiego.
I w ogóle najpierw muszę ogarnąć zakładanie konta na te płatności youtubowe ale coś mi opornie idzie. I nie każdy filmik się nadaje - te w których leci muzyka nie naszego autorstwa nie mogą zarabiać.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:58   #4943
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech dziewczyny a ja się zaplątałam w dyskusję na 2 forach. Yotubowym i naszym wizażowym
Na plotkowym jest wątek gdzie wizażanki piszą czasem okropne rzeczy o polskich yutubowiczkach. Typu - wygląda jak wieśniara, ma obrzydliwe zęby itp. Serio nie spodziweałam się takiego poziomu po niektórych wizażankach które znam stąd - z MM. Szczególnie jedna którą lubiłam wiele u mnie straciła.
Do dziewczyn z YT pisałam że wizaz jest fajny. Można wiele z niego wynieść ale już sama nie wiem bo poziom co niektórych jest straszny.
A może wy oglądacie polskie kanały na yt. Może chciałybyście się wypowiedzieć to zapraszam na plotkowy.
Ps. niestety ktoś puścił link do wizazu na yt i teraz każda nagrywająca od jakiegoś czasu może poczytać o sobie często "wspaniałe" wpisy.
poczytałam trochę i mnie zniesmaczyło
zawsze uważałam, że wizaż jest miejscem kulturalnym.
Ale naprawdę, taka zawiść z ludzi płynie, tylko po co???


Kurde zaniedbuję Was ostatnio ale taka piękna pogoda i praktycznie siedzę na dworzu z małym, niby komp otworzony na wizażu ale tylko zerkam od czasu do czasu. Wybaczcie
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:00   #4944
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Korzystaj korzystaj z możliwości zarabiania na yt
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:03   #4945
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Korzystaj korzystaj z możliwości zarabiania na yt
Pożyjemy zobaczymy
Szkoda że Dziewczyny nagrywające z PL nie mają takiej szansy

I żeby nie było. Przy popularności mojego kanału to pewnie byłyby grosze a a raczej centy he he
Bo to nie jest tak że każdy film na partnerskim kanale zarabia
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2010-06-07 o 19:04
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:04   #4946
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Też troszkę tego poczytałam i szkoda gadać tak już jest na tym świecie.

Kasiu super korzystaj i ciesz się tym że ktoś cię docenił w taki sposób


Ja w końcu mogę odetchnąć z ulgą, tż dojechał na miejsce szczęśliwie
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:23   #4947
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość

Ja w końcu mogę odetchnąć z ulgą, tż dojechał na miejsce szczęśliwie

i takich wiadomosci oby tu było cześciej

eh sie wkreciłam na plotkowym w jałową dyskusje, która pewnie do niczego nie prowadzi.
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-06-07 o 19:29
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:44   #4948
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
i takich wiadomosci oby tu było cześciej

eh sie wkreciłam na plotkowym w jałową dyskusje, która pewnie do niczego nie prowadzi.
To tak jak i ja he he
Aż zapomniałam iść nakarmić ryby sąsiada ale na szczęście nie zdechły
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:48   #4949
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

ale mi dzien zlecial..jutro małżjedzie do mamy pomagac w sprzataniu po powodzi a ja lece z mlodym na szczepionke, az sie boje bo sie naczytalam, ze akurat ta ma sporo skutkow ubocznych ale wierze, ze nas omina

Ishi
czyli jednak szfowa to gdzies zapodziala... nie rozumiem dlaczego dorosli ludzie nie potrafia sie przyznac do bledu. tak ciezko powiedziec, sorry e cie obwinialam, znalazlam u siebie??


Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dostałam od YT propozyjszon zarabiania kasy na swoich filmach i chyba skorzystam.
super, zarabiaj zarabiaj, na poczatku cente a potem zrobimy ci nalot na chawire na seszelach

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ja w końcu mogę odetchnąć z ulgą, tż dojechał na miejsce szczęśliwie
no to super
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:54   #4950
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
To tak jak i ja he he
Aż zapomniałam iść nakarmić ryby sąsiada ale na szczęście nie zdechły

eh, a mialam poprawiac moja magisterke no :P

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość


Ishi
czyli jednak szfowa to gdzies zapodziala... nie rozumiem dlaczego dorosli ludzie nie potrafia sie przyznac do bledu. tak ciezko powiedziec, sorry e cie obwinialam, znalazlam u siebie??


no to super

stracilam do niej szacunek - kurde, co za problem powiedziec przepraszam, co nie ? Wiadomo, nie smak zostaje...ale nie smak i brak szacunku to juz za duzo :P
Ona jest swteiny, wykwalifikowanym pracownikiem z wieloletnim stazem....ale zdolnosci interpersonalne to 0
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.