Rwanie biodra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 09:33   #1
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620

Rwanie biodra


Witam.
Staram się dużo rozciągać na treningach (trenuje Capoeira) i przy okazji w domu jak mam czas. Już drugi raz powtórzyło mi się to samo, za pierwszym razem ćwiczyłam codziennie przez 2tyg, wkońcu nie wytrzymałam rwania biodra, nie przespane noce, bo to było nie do zniesienia, tym razem także rwie mnie strasznie prawe biodro ale nie ćwiczyłam w domu, tylko treningi. Dodam, że biore ponownie pigułki na nadżerke i one sprawiają, że źle się czuje, tylko że nie pamiętam czy za pierwszym razem bralam je wtedy gdy ćwiczyłam, więc wątpie że to od nich. Tak czy siak, nie wiem co jest grane, lewe biodro lekko rwie, do wytrzymania, ale prawe TO JEST STRASZNE, promieniuje na pośladek. Doradzcie coś dziewczyny, bardzo mi zależy żeby dalej się rozciągać, zrobić szpagat i rozszerzyć moje umiejętnośći w Capoeira.
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:38   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Rwanie biodra

udaj się do lekarza.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:56   #3
Salita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Rwanie biodra

A to jest samo biodro, czy promieniuje też na nogę? Bo może być rwa, a może (co bardzo prawdopodobne) zbyt intensywnie trenowałaś i naciągnęłaś bądź naderwałaś któreś ścięgno. Idź do lekarza, niech zobaczy, i pewnie trzeba by zrobić przerwę w treningu, a w przyszłości być bardziej ostrożnym.
Salita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 09:13   #4
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Rwanie biodra

to po 4 dniach przechodzi, nie boli tylko rwie, rwa kulszowa napewno nie, nadal nie wiem co to jest, zawsze po rozciąganiu bioder intensywniej, czyli np 5min po treningu, motylek, skłony w siadzie do nóg itp, no cóż, jak się powtorzy to nie będę tym razem zwlekac, dziekuje za odpowiedzi
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.