Inglot cz. II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 11:07   #751
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

Słuchajcie, myślę o tym, czy by nie kupić nowej palety na 20 okrągłych cieni (podobno kosztuje 31 zł).

Przeraża mnie tylko wyjmowanie pojedynczego cienia (czasem lubię sobie coś poprzekładać a przed wyjazdem na pewno będę chciała przenieść kilka moich ulubionych cieni do mniejszej paletki, bo przecież nie będę jeździć z wielką paletą).

Jak sobie z tym radzicie? Ja do tej pory po prostu waliłam bokiem paletki (tą częścią z lusterkiem - bo mam te palety z lusterkiem właśnie) a wylatujące cienie spadały mi na dłoń Domyślam się jednak, że złapanie na dłoń za jednym razem 20 cieni jest mało możliwe ;-)

Podważacie czymś? Igła czy szpilka chyba nie wchodzi? Nie chcę kupować palety, do której raz włożę cień i już nie wyjmę Help...
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:16   #752
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
Słuchajcie, myślę o tym, czy by nie kupić nowej palety na 20 okrągłych cieni (podobno kosztuje 31 zł).

Przeraża mnie tylko wyjmowanie pojedynczego cienia (czasem lubię sobie coś poprzekładać a przed wyjazdem na pewno będę chciała przenieść kilka moich ulubionych cieni do mniejszej paletki, bo przecież nie będę jeździć z wielką paletą).

Jak sobie z tym radzicie? Ja do tej pory po prostu waliłam bokiem paletki (tą częścią z lusterkiem - bo mam te palety z lusterkiem właśnie) a wylatujące cienie spadały mi na dłoń Domyślam się jednak, że złapanie na dłoń za jednym razem 20 cieni jest mało możliwe ;-)

Podważacie czymś? Igła czy szpilka chyba nie wchodzi? Nie chcę kupować palety, do której raz włożę cień i już nie wyjmę Help...
Odpowiedź na to pytanie padała milion razy.
Moim zdaniem najłatwiej przyłożyć magnes do brzegu cienia Ja używam tego od wierzchniej części takiej paletki http://inglotcosmetics.com/2.eye.sha...oducts/657/671

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-03-19 o 11:18
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:17   #753
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
no to ciekawe jaka cena i objetosc
Dwa gramy, dwadzieścia złotych z jakimś hakiem, raczej większym, dawno nie patrzyłam na pigmenty, więc nie mogę być pewna
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:18   #754
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

Dzięki! I w takim razie przepraszam za zaśmiecanie, czytałam wątek, ale jakoś się nie doszukałam
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:19   #755
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
Podważacie czymś? Igła czy szpilka chyba nie wchodzi? Nie chcę kupować palety, do której raz włożę cień i już nie wyjmę Help...
Igłą wychodzą z tych nowych paletek bez problemu Wkładam z boku i jednocześnie naciskam na bok cienia i wyciągam do góry. Jak czujesz, że igła się zsuwa z krawędzi cienia, to należy przeprowadzić kolejną próbę, bo można cieniowi zrobić krzywdę
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:32   #756
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Igłą wychodzą z tych nowych paletek bez problemu Wkładam z boku i jednocześnie naciskam na bok cienia i wyciągam do góry. Jak czujesz, że igła się zsuwa z krawędzi cienia, to należy przeprowadzić kolejną próbę, bo można cieniowi zrobić krzywdę

O, czyli miejsca na cienie w nowej paletce są odrobinę większe! Dziękuję pięknie za informację, to już mnie w ogóle uspokoiło
Mam w takim razie nadzieję, że uda mi się dziś dorwać paletę, bo jak słyszałam mają ich mało i często są niedostępne...
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:43   #757
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
O, czyli miejsca na cienie w nowej paletce są odrobinę większe! Dziękuję pięknie za informację, to już mnie w ogóle uspokoiło
Mam w takim razie nadzieję, że uda mi się dziś dorwać paletę, bo jak słyszałam mają ich mało i często są niedostępne...
Z tych z lusterkiem też dało się wyjąć igłą
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 12:29   #758
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Z tych z lusterkiem też dało się wyjąć igłą
To może ja nie potrafię... w moich paletkach wchodzą jak ulał, wydaje mi się, że nie ma milimetra przestrzeni na włożenie igły Ale dobry pomysł z magnesem, tylko musi być mocniejszy niż ten w paletce Nie mogę się doczekać zakupu dużej, kiedy będę mogła sobie wszystko poukładać
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 12:54   #759
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Igłą wychodzą z tych nowych paletek bez problemu Wkładam z boku i jednocześnie naciskam na bok cienia i wyciągam do góry. Jak czujesz, że igła się zsuwa z krawędzi cienia, to należy przeprowadzić kolejną próbę, bo można cieniowi zrobić krzywdę
Igłą najlepiej!
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:39   #760
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
Słuchajcie, myślę o tym, czy by nie kupić nowej palety na 20 okrągłych cieni (podobno kosztuje 31 zł).

Przeraża mnie tylko wyjmowanie pojedynczego cienia (czasem lubię sobie coś poprzekładać a przed wyjazdem na pewno będę chciała przenieść kilka moich ulubionych cieni do mniejszej paletki, bo przecież nie będę jeździć z wielką paletą).

Jak sobie z tym radzicie? Ja do tej pory po prostu waliłam bokiem paletki (tą częścią z lusterkiem - bo mam te palety z lusterkiem właśnie) a wylatujące cienie spadały mi na dłoń Domyślam się jednak, że złapanie na dłoń za jednym razem 20 cieni jest mało możliwe ;-)

Podważacie czymś? Igła czy szpilka chyba nie wchodzi? Nie chcę kupować palety, do której raz włożę cień i już nie wyjmę Help...
Igła, magnes, od góry, albo odwracam do góry, kładę na kołdrze,albo ręczniku i pukam od góry. Bardzo ładnie wychodzą

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Dwa gramy, dwadzieścia złotych z jakimś hakiem, raczej większym, dawno nie patrzyłam na pigmenty, więc nie mogę być pewna
27 zł, za 2 gramy. Ale cholerniki strasznie wydajne
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:30   #761
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Inglot cz. II

a te kolorki cieni -> http://www.inglotcosmetics.com/eye.s...oducts/146/165 tez sa numerycznymi odpowiednikami z tych cieni okraglych do pro 3/5?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 23:52   #762
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, dzięki za podpowiedzi jeśli chodzi o dużą paletkę! Nabyłam dzisiaj (32 zł) i jak tylko przyszłam do domu powkładałam tam wszystkie moje cienie i jestem bardzo bardzo zadowolona Okazało się, że ŚWIETNIE łapie je magnes który jest na rogach paletki! Cień się przekręca i łapie magnes bokiem, tak, że jego płaszczyzna nie ulega nawet minimalnemu zarysowaniu - super.

Z tego szczęścia dokupiłam sobie oczywiście jeden dodatkowy cień - piękny fiolet 441 z cuuudowną poświatą

Niestety przy okazji zawiodłam się bardzo na ofercie "wkładów", bo okazało się, że nie ma ŻADNEGO matowego różu do paletek, co uważam za ogromne niedopatrzenie! Musiałam więc kupić w standardowym okrągłym opakowaniu (359). Nie lubię korzystać z cieni pakowanych pojedynczo, bo kiedy robię makijaż to po prostu się spieszę i nie mam czasu na odkręcanie i zakręcanie każdego z osobna :/
Nie wiecie czy w Złotych Tarasach jest pełna oferta kolorów wkładów? Wydaje mi się, że jest ich jakoś mało - prawie wszystkie perłowe

________
Aha, kupiłam też błyszczyk hologramowy i płyn do mycia pędzli, także gdyby ktoś miał jakieś pytania, mogę zrobić swatche lub opowiedzieć o działaniu
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

Edytowane przez blackandblue
Czas edycji: 2011-03-19 o 23:55
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:15   #763
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Odpowiedź na to pytanie padała milion razy.
Moim zdaniem najłatwiej przyłożyć magnes do brzegu cienia Ja używam tego od wierzchniej części takiej paletki http://inglotcosmetics.com/2.eye.sha...oducts/657/671


Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za podpowiedzi jeśli chodzi o dużą paletkę! Nabyłam dzisiaj (32 zł) i jak tylko przyszłam do domu powkładałam tam wszystkie moje cienie i jestem bardzo bardzo zadowolona Okazało się, że ŚWIETNIE łapie je magnes który jest na rogach paletki! Cień się przekręca i łapie magnes bokiem, tak, że jego płaszczyzna nie ulega nawet minimalnemu zarysowaniu - super.

Z tego szczęścia dokupiłam sobie oczywiście jeden dodatkowy cień - piękny fiolet 441 z cuuudowną poświatą

Niestety przy okazji zawiodłam się bardzo na ofercie "wkładów", bo okazało się, że nie ma ŻADNEGO matowego różu do paletek, co uważam za ogromne niedopatrzenie! Musiałam więc kupić w standardowym okrągłym opakowaniu (359). Nie lubię korzystać z cieni pakowanych pojedynczo, bo kiedy robię makijaż to po prostu się spieszę i nie mam czasu na odkręcanie i zakręcanie każdego z osobna :/
Nie wiecie czy w Złotych Tarasach jest pełna oferta kolorów wkładów? Wydaje mi się, że jest ich jakoś mało - prawie wszystkie perłowe

________
Aha, kupiłam też błyszczyk hologramowy i płyn do mycia pędzli, także gdyby ktoś miał jakieś pytania, mogę zrobić swatche lub opowiedzieć o działaniu
Pokaż błyszczyk holograficzny
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:27   #764
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość

________
Aha, kupiłam też błyszczyk hologramowy i płyn do mycia pędzli, także gdyby ktoś miał jakieś pytania, mogę zrobić swatche lub opowiedzieć o działaniu

moglabys opisac plyn do mycia pedzli? czy to ten w atomizerze? podobno strasznie smierdzi alkoholem. jesli to prawda to czy ten zapach sie ulatnia? czy pedzle nie sa szorstkie po uzyciu? czy jest wydajny? (oczywiscie zalezy ile masz pedzlii, ale chodzi mi o to czy wystarczy jeden raz nalozyc na pedzel i juz )


i moje pytanie w eter szukam zalotki, mysle nad inglotem. te tansze nie podkrecaja mi rzes w zewnetrznym kaciku ulozenie oczu i powieki jest raczej takie... hmmm plaskie. na stronie inglota sa 3 zalotki, czy jakas moze sie nadac?
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:47   #765
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

w usa otworzono wlasnie sklep internetowy inglota... kurcze jak ja to uwielbiam, niby polska firma, a tu nie ma nawet polskej strony internetowej:/ cos nie podoba mi sie kierunek polityki firmy. pisalam do nich kiedy na ten temat, że nigdzie nie ma nawet zpisu sklepów inglota w polsce, strony w polskim jezyku, niby mi odpisali ze wezmą to pod uwage i co?
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:50   #766
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez blackandblue Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za podpowiedzi jeśli chodzi o dużą paletkę! Nabyłam dzisiaj (32 zł) i jak tylko przyszłam do domu powkładałam tam wszystkie moje cienie i jestem bardzo bardzo zadowolona Okazało się, że ŚWIETNIE łapie je magnes który jest na rogach paletki! Cień się przekręca i łapie magnes bokiem, tak, że jego płaszczyzna nie ulega nawet minimalnemu zarysowaniu - super.

Z tego szczęścia dokupiłam sobie oczywiście jeden dodatkowy cień - piękny fiolet 441 z cuuudowną poświatą

Niestety przy okazji zawiodłam się bardzo na ofercie "wkładów", bo okazało się, że nie ma ŻADNEGO matowego różu do paletek, co uważam za ogromne niedopatrzenie! Musiałam więc kupić w standardowym okrągłym opakowaniu (359). Nie lubię korzystać z cieni pakowanych pojedynczo, bo kiedy robię makijaż to po prostu się spieszę i nie mam czasu na odkręcanie i zakręcanie każdego z osobna :/
Nie wiecie czy w Złotych Tarasach jest pełna oferta kolorów wkładów? Wydaje mi się, że jest ich jakoś mało - prawie wszystkie perłowe

________
Aha, kupiłam też błyszczyk hologramowy i płyn do mycia pędzli, także gdyby ktoś miał jakieś pytania, mogę zrobić swatche lub opowiedzieć o działaniu
Bardzo interesuje mnie recenzja błyszczyka
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:53   #767
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

Ponieważ humor mam tragiczny to kupiłam sobie na pocieszenie wczoraj cudny kolor, takie piękny perłowy beż 401 bardzo fajnie będzie z brązem 402 wyglądał
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:54   #768
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Powiedzcie mi, ile zapłacę za paletkę pro 5 z jedynym cieniem? 20 zł czy więcej?
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:18   #769
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
moglabys opisac plyn do mycia pedzli? czy to ten w atomizerze? podobno strasznie smierdzi alkoholem. jesli to prawda to czy ten zapach sie ulatnia? czy pedzle nie sa szorstkie po uzyciu? czy jest wydajny? (oczywiscie zalezy ile masz pedzlii, ale chodzi mi o to czy wystarczy jeden raz nalozyc na pedzel i juz )


i moje pytanie w eter szukam zalotki, mysle nad inglotem. te tansze nie podkrecaja mi rzes w zewnetrznym kaciku ulozenie oczu i powieki jest raczej takie... hmmm plaskie. na stronie inglota sa 3 zalotki, czy jakas moze sie nadac?

kiedyś pisałam o zalotce, ja mam czarna plastikową za 19 zł - jest ok, o ile nie masz bardzo sztywnych rzęs. Jednak jeżeli ponownie miałabym teraz kupić to wolałabym kupić tą większą z wymiennymi gumkami.

W Rossmanie widziałam chyba termiczna zalotkę Elite coś tam...i też się nad nią zastanawiam

Mejaczku - OE na swoim blogu pisała o błystkach z Inglota, może Ci się przyda....ale słyszałam skrajne opinie....najczęściej że nie warte tych 40 zł..
http://oe-make-up.bloblo.pl/pokaz/79554,nowe-nabytki
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 12:35   #770
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
kiedyś pisałam o zalotce, ja mam czarna plastikową za 19 zł - jest ok, o ile nie masz bardzo sztywnych rzęs. Jednak jeżeli ponownie miałabym teraz kupić to wolałabym kupić tą większą z wymiennymi gumkami.

W Rossmanie widziałam chyba termiczna zalotkę Elite coś tam...i też się nad nią zastanawiam
tez myslalam o tej termicznej, chyba w okolicach 30 zeta jest - to nie majatek.. ale jakos jak mysle o czyms goracym i o oku, to widze oczyma wyobrazni jajko sadzone
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:44   #771
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
moglabys opisac plyn do mycia pedzli? czy to ten w atomizerze? podobno strasznie smierdzi alkoholem. jesli to prawda to czy ten zapach sie ulatnia? czy pedzle nie sa szorstkie po uzyciu? czy jest wydajny? (oczywiscie zalezy ile masz pedzlii, ale chodzi mi o to czy wystarczy jeden raz nalozyc na pedzel i juz )
Póki co doświadczenia są krótkie, ale co mogę to powiem

Wczoraj pierwszy raz zaaplikowałam płyn (tak, to ten z atomizerem) i tak jak napisały dziewczyny w KWC (żałuję, że wcześniej nie zerknęłam) raczej dezynfekuje niż myje :/
1. Zapach - niestety porażający, po 5 minutach w tych oparach prawie nie zemdlałam ;-)
2. Mycie - ja starałam się płynem umyć pędzle, choć może nie powinnam :P Do tego celu sprawdził się średnio, musiałam się nieźle napsikać, żeby wyczyścić pędzel (nawet taki niewielki do cieni).
3. Jeśli jesteśmy przy psikaniu - atomizer jest masakryczny, mój palec nie zawsze daje rade, także czasem muszę naciskać obiema rękami, i niestety w 50% psiknięć nie rozpyla mgiełki tylko puszcza wodotrysk...
4. Bałam się o to, że płyn bardzo usztywni pędzle, bo po lekkich przeschnięciu przypominał lakier do włosów. Rano miłe zaskoczenie, po lekkim przeczesaniu pędzli palcami (żeby rozczesać ten kształt, który utrwalił płyn), pędzle są dalej mięciutkie - uf

Nie wiem jak będzie się sprawował w dłuższym działaniu, wydaje mi się, że taki zabieg dla pędzli częściej niż raz na tydzień będzie zbyt niebezpieczny :P Mam też lekkie obawy jeśli chodzi o nakładanie pozostałości płynu pędzlami na twarz...

Powiem szczerze, że miałam większe oczekiwania...

Cytat:
Napisane przez mejaczek
Bardzo interesuje mnie recenzja błyszczyka
Pierwsze wrażenia: ładny kolor, choć mniej intensywny niż w opakowaniu (dlatego wzięłam w końcu ten najbardziej krzykliwy :P), nie klei się, odpowiednio gęsty. Ma bardzo przyjemny owocowy zapach i smak Taki sorbecik Mój kolor (544) na ustach jest świetliście różowy (taki typowo letni, energetyczny kolor), ale bez fioletowego poblasku, który ma większość innych odcieni tego błyszczyka. Mam raczej wysuszone usta, ale nie osadza się na skórkach, mam wrażenie przyjemnego nawilżenia, a nie jak w przypadku niektórych błyszczyków palenia czy wysuszania ust - to bardzo na plus!
Zdjęcia pokażę troszkę później.
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:00   #772
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
moglabys opisac plyn do mycia pedzli? czy to ten w atomizerze? podobno strasznie smierdzi alkoholem. jesli to prawda to czy ten zapach sie ulatnia? czy pedzle nie sa szorstkie po uzyciu? czy jest wydajny? (oczywiscie zalezy ile masz pedzlii, ale chodzi mi o to czy wystarczy jeden raz nalozyc na pedzel i juz )
Ja mam ten w atomizerze i nie jest to raczej płyn do mycia pędzli a raczej do ich odkażania Dlatego m.in zawiera alkohol. Spryskuje nim pędzle po praniu. Nie zauważyłam szorstkości

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
w usa otworzono wlasnie sklep internetowy inglota... kurcze jak ja to uwielbiam, niby polska firma, a tu nie ma nawet polskej strony internetowej:/ cos nie podoba mi sie kierunek polityki firmy. pisalam do nich kiedy na ten temat, że nigdzie nie ma nawet zpisu sklepów inglota w polsce, strony w polskim jezyku, niby mi odpisali ze wezmą to pod uwage i co?
A szkoda gadać! Firma nastawiona jest teraz tylko na zagranicznych klientów. I niestety wydaje mi się że to się nie zmieni. Przykre
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:50   #773
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja mam ten w atomizerze i nie jest to raczej płyn do mycia pędzli a raczej do ich odkażania Dlatego m.in zawiera alkohol. Spryskuje nim pędzle po praniu. Nie zauważyłam szorstkości

tak, wiem ze to do odkazania. wlasnie dlatego mnie zainteresowal. co by tu rzecz nie mam w tygodniu wiele czasu na pranie pedzli... a jakos drugi raz nie mam ochoty uzywac pedzla brudnego (uzywam filtrow, wiec pedzel tez go lapie).
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:26   #774
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja mam ten w atomizerze i nie jest to raczej płyn do mycia pędzli a raczej do ich odkażania Dlatego m.in zawiera alkohol. Spryskuje nim pędzle po praniu. Nie zauważyłam szorstkości


A szkoda gadać! Firma nastawiona jest teraz tylko na zagranicznych klientów. I niestety wydaje mi się że to się nie zmieni. Przykre
Pewnie się nie zmieni i myślę, że polskie ceny zaczną dostosowywać do portfeli zagranicznych
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:38   #775
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, ile zapłacę za paletkę pro 5 z jedynym cieniem? 20 zł czy więcej?
Raczej więcej, ale niewiele więcej Ale jeśli będziesz kupować na stoisku wyspa, to może być tak, że panie nie będą chciały sprzedać paletki z jednym cieniem (własne doświadczenia ).

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Się szarpnęłam na dwa róże dzisiaj - 81 i 84
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:00   #776
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot cz. II

[QUOTE=dillingerine;258468 12]Raczej więcej, ale niewiele więcej Ale jeśli będziesz kupować na stoisku wyspa, to może być tak, że panie nie będą chciały sprzedać paletki z jednym cieniem (własne doświadczenia ).

Dokładnie 20 zł, paletka pro5 kosztuje 10 zł i wkład też 10 zł
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 22:57   #777
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot cz. II

dillingerine, to akurat dwa róże na które się czaje! jak potestujesz to napisz o nich coś więcej
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 23:47   #778
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
dillingerine, to akurat dwa róże na które się czaje! jak potestujesz to napisz o nich coś więcej
Na stronie jest jakaś dziwna numeracja, ale to te dwa ze zwykłej kamiennej kolekcji Taka dość mocna brzoskwinia i dość ciemny odcień koralu Jakby cooo. Brzoskwinię już dzisiaj testowałam i jestem BARDZO zadowolona, jeśli chodzi o pierwsze wrażenie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 00:03   #779
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Inglot cz. II

Sorry, że tak ni z gruszki ale ile kosztuje ten sławny metalowy grzebyk i czy jak mi powiedzą, że nic takiego nie mają to mam się bić, hę
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:07   #780
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Raczej więcej, ale niewiele więcej Ale jeśli będziesz kupować na stoisku wyspa, to może być tak, że panie nie będą chciały sprzedać paletki z jednym cieniem (własne doświadczenia ).

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Się szarpnęłam na dwa róże dzisiaj - 81 i 84
Dzia Bo akurat się czaję na ciemny fiolet, którego brakuje mi do innych cieni, a kasy na całą paletkę na razie brak Chyba jednak poczekam do wpływu gotówki i nabędę całą paletkę
A co powiecie o korektorze tym w słoiczku, konkretnie chodzi mi o zielony. Koleżanka moja go kupiła i trochę narzeka na jego tłustość. Boję się, że mnie zapcha, ale przydałby mi się zielony korektor. Chyba że macie jakieś inne przetestowane?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Dokładnie 20 zł, paletka pro5 kosztuje 10 zł i wkład też 10 zł
Dzia Właśnie też tak liczyłam, że paletka dyszkę i dyszkę wkład
__________________


15


Edytowane przez aneczka240
Czas edycji: 2011-03-21 o 09:09
aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.