Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 21:21   #3391
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja myslalam ze jestem lato, chłodne...przypadkowo przy powrocie do natury mnie "ozłocili" bo popielem sie nie dało, zeby zieleni nie było. I dobrze mi zrobili teraz nagle kazdy mowi ze jestem lato wiosna.
u nas w ogole jest trend zeby kazda Polke jako lato okreslac, ewentualnie zime. nie wiem skad to podejscie, ale rozmawialam z wieloma stylistami z pl i niestety wielu wyraznie brak indywidualnego podejscia do klienkti . Polka= lato , co zabawne panie stylistki niemal zawsze siebie postrzegaja jako inny typurody
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:25   #3392
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
u nas w ogole jest trend zeby kazda Polke jako lato okreslac, ewentualnie zime. nie wiem skad to podejscie, ale rozmawialam z wieloma stylistami z pl i niestety wielu wyraznie brak indywidualnego podejscia do klienkti . Polka= lato , co zabawne panie stylistki niemal zawsze siebie postrzegaja jako inny typurody
Bo ja miałam tak-jak blond, jasny to tylko chłodny.
Ale ze głowa mnie piekła od wody 9% i rozjasniacz na rafleksy postanowilam wracam do natury.
I fryz mowi ze bedzie zloto bo na chłodno się nie da.
Ja na to-ok lepsze zloto i juz nie bede przynajmniej malowac 9%...
i strzał w 10!
o dziwo-buzia przy złocie jest mniej rumiana! przy chłodnym jasnym blondzie któy nota bene żółkł miałam czerwono rozowa buzie.
Przy złocie nie mam tak! nawet zaczelam uzywać różu-RÓŻOWEGO< bourjois 95 dokładnie.
Nawet mogę się nieumalować.
znaczy buzia nadal jest rozowawa ale mniej o wiele! dziwne

no ale dlatego ten odcien rudego mnie zastanawia...w czerwien isc nie moge. dlatego bedzie miedz, ew. z refleksem zlota na poczatek.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:33   #3393
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
No w sumie tyle co moje włosy przeszły to wiesz teraz są w dobrym stanie po farbie ale prawie rok nie farbowałam przed artego to odpoczęły włosy. A wcześniej blondy różne odcienie,brązy a teraz rudy i w nim czuje się najlepiej

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


Tylko jak te fale zrobić ? Bo ja myślałam o lokach takich lekkich z prostownicy,tył troche unieść do góry
Zdecydowanie fale robione prostownicą na tak! ślicznie wyglądają ja mam tylko taki problem, że trochę wilgotniejsze i cieplejsze powietrze i po paru chwilach nie mam w ogóle loków. Nawet po użyciu lakieru...
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:34   #3394
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Agatau88 wiesz co niedawno sie znowu zainteresowalam wlasnie analiza kolorystyczna i o typie urody decyduje koloryt skory bowiem stanowi 80% calosci. dlatego jesli mamy ciepla skore bierze siie pod uwage typy cieple z wplywami innych, chlodniejszych. istotne okazuje sie wiele czynnikow, obecnie spotkalam sie (w kregach biznesowych doradcow )rozroznianie typow urody na miesiace i powiem szczerze, ze to do mnie przemawia.

hmm tak mysle o Twoich wlosach moze koleston 88/43?? dwie osemki wypadaja jak 7 poziom realnie, jest dosc delikatna i to baardzo cieply kolor. sama mysle nad tymi farbami bo one faktycznie z czasem przestaja sie splukiwac co widze po znajomej
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:48   #3395
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
Agatau88 wiesz co niedawno sie znowu zainteresowalam wlasnie analiza kolorystyczna i o typie urody decyduje koloryt skory bowiem stanowi 80% calosci. dlatego jesli mamy ciepla skore bierze siie pod uwage typy cieple z wplywami innych, chlodniejszych. istotne okazuje sie wiele czynnikow, obecnie spotkalam sie (w kregach biznesowych doradcow )rozroznianie typow urody na miesiace i powiem szczerze, ze to do mnie przemawia.

hmm tak mysle o Twoich wlosach moze koleston 88/43?? dwie osemki wypadaja jak 7 poziom realnie, jest dosc delikatna i to baardzo cieply kolor. sama mysle nad tymi farbami bo one faktycznie z czasem przestaja sie splukiwac co widze po znajomej
Kolor skory? no ja mam inny przy chłodny blondzie, inny jakby teraz...
kurcze zrobie sobie zdjecie.
Bo jestem blada (pudry najjasniejsze), ale poliki mam rumiane i na lato na tych polikach jeszcze piegi
dlatego sama nie wiem...

wlasnie kolestonem robilam blond i byłam zadowolona.
Ciekawe jak ten kolor co mam sie splucze...jestem zapisana do fryz na 4 wrzesnia. I kurcze potem moge robic sama ale niech ten pierwszy raz coś mi dobierze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:54   #3396
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Moja buzia przy blondzie (zdjecie sprzed 1,5 roku-jestem w sumie lekko opalona). Bez makijazu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user192782_pic100996_1308132108.jpg (24,4 KB, 68 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:56   #3397
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

I obecny...wiem ze moze zdjecia kiepskie i tez lekko je zamazuje zeby calej buzi nie bylo...ale cos widac. Jakby co moge posłac na maila.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg user192782_pic134001_1341076303.jpg (29,4 KB, 73 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 21:59   #3398
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bo jestem blada (pudry najjasniejsze), ale poliki mam rumiane i na lato na tych polikach jeszcze piegi

Najjaśniejsze, ale beż czy róż? Ja też zimą używam jasnego, ale widzę kolosalną różnicę, jak próbuję najjaśniejszy (jest zazwyczaj różowy) to się z moim kolorem gryzie, biorę drugi, te są w beżu i jest ok.
wlasnie kolestonem robilam blond i byłam zadowolona.
Ciekawe jak ten kolor co mam sie splucze...jestem zapisana do fryz na 4 wrzesnia. I kurcze potem moge robic sama ale niech ten pierwszy raz coś mi dobierze.
Ja też mam dobre doświadczenia z Kolestonem.

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie fale robione prostownicą na tak! ślicznie wyglądają ja mam tylko taki problem, że trochę wilgotniejsze i cieplejsze powietrze i po paru chwilach nie mam w ogóle loków. Nawet po użyciu lakieru...
Mi to nawet wilgoci nie trzeba, moje loki rozpadają się po góra dwóch-trzech godzinach

Agatko, rzeczywiście masz inny odcień skóry przy blondzie.... w ciemniejszym bardziej mi się podobasz.

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-07-30 o 22:04
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 22:05   #3399
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

No a na obu nie mam makijazu, oba są robione w lipcu. tamto sprzed roku, nie poltora, wlasnie lipiec.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 22:34   #3400
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość


Mi to nawet wilgoci nie trzeba, moje loki rozpadają się po góra dwóch-trzech godzinach
Ja mam takie porównanie, że jak miałam zrobione loki zimową porą to wytrzymały( u mnie 3 godziny to i tak sukces). A jak przyszło mi wyjść cieplejszego dnia to wystarczyło kilka minut i na głowie miałam siano... Ja nie wiem jak niektóre dziewczyny to robią, że mają takie piękne loki
Na dodatek mam tak samo po wyprostowaniu włosów. Od razu mi się plączą i falują.
Na tym się kończy, że lekko układam moje naturalne "fale" i przynajmniej nie mam siana po jakimś czasie
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:58   #3401
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I obecny...wiem ze moze zdjecia kiepskie i tez lekko je zamazuje zeby calej buzi nie bylo...ale cos widac. Jakby co moge posłac na maila.
Przy tych obecnych włoskach masz ładniejszy kolor skóry nie jest taka różowa twarz

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie fale robione prostownicą na tak! ślicznie wyglądają ja mam tylko taki problem, że trochę wilgotniejsze i cieplejsze powietrze i po paru chwilach nie mam w ogóle loków. Nawet po użyciu lakieru...
No właśnie ja sie tak martwie żeby z tych loków siano sie nie zrobiło

I wstawiam fotkę po farbowaniu nr.1 a nr.2 po trzech myciach już nie jest tak intensywny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (57,7 KB, 86 załadowań)
__________________
MAJA 7.04.2010r

Edytowane przez BeataR89
Czas edycji: 2012-07-31 o 11:00
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 11:19   #3402
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Beata, suuuuuper !
Już wiem czym będę farbować na jesień, to jest idealnie TEN kolor, o który mi chodziło!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 12:13   #3403
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

BEATA dziekuje za opinie
a pisalas jakie to farby? Przypomnij prosze, pieknie, taki toffi
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 12:24   #3404
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BEATA dziekuje za opinie
a pisalas jakie to farby? Przypomnij prosze, pieknie, taki toffi
farba artego 9.44 oxy 6%
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 12:40   #3405
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
farba artego 9.44 oxy 6%
Piekne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 15:40   #3406
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny a tak calkiem szcerze patrzac na moja buzie to moze widzicie mnie bardziej w brazie niz rudym? Bo szczerze mowiac rozwazalam jeszcze castinga 300...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 15:43   #3407
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak calkiem szcerze patrzac na moja buzie to moze widzicie mnie bardziej w brazie niz rudym? Bo szczerze mowiac rozwazalam jeszcze castinga 300...
NIE ! Taki ciemny???? Za ciemny........ Jeżeli już to bardziej ciemny blond, coś w stylu jak ma Angelina Jolie teraz; Floride 7,3, itp.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 15:45   #3408
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
NIE ! Taki ciemny???? Za ciemny........ Jeżeli już to bardziej ciemny blond, coś w stylu jak ma Angelina Jolie teraz; Floride 7,3, itp.
U mnie floride nie ma///a jak ciemne myslalam o castingu. Mam ciemne oczy. I w sumie myslalam ze 300 braz bedzie ok. czy tam 400. bo robilam kiedys 500 i byl taki rudy braz i 515 tez rudy ale brzydki, taki brudny.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 15:56   #3409
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ale 300 to podejrzewam, że Ci czarny wyjdzie, on jest bardzo ciemny.... Brązu drogeryjną farbą na pewno bym nie zaryzykowała, moja ciocia, naturalny ciemny brąz, żeby ukryć siwe, farbowała najpierw sama, ale wszystko wychodziło jej albo kasztanowo albo czarno, wypróbowała wszystko co dostępne na rynku z nazwą "brąz", po czym skapitulowała, od kilku lat chodzi do fryzjera i ma piękny czekoladowy brąz. Ciocia farbuje Kolestonem, mają bardzo ładne brązy, a siostra mojego Tz-ta Keune, fryzjerka jej miesza 2 odcienie i ma śliczną mleczną czekoladę, bez rudości, bez burości.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 17:47   #3410
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
nie martw sie , wlosy dadza rade, jedynie zamiast majirela bym dala vitlitys, mozesz wtedy odswiezac joy color, a odrost nawet zrobisz z woda 3 jesli masz stosunkowo jasne wlosy



ja rozjasniam bo brwi sa dziedziczne do 5 pokolenia i masakra bo to jedyne co mam w zimnej tonacji, w swoich wygladam starzej, mam podkrazone oczy i nawet przy czarnych wlosach mi nie pasuja. rozjasnialam doslownie wsyztskim, moge polecic jedynie zdrowy rozsadek, brwi warto dopasowac

kurcze, nie zacytowalo mi wszytskich postow, zbrodnia

AniaAga tez w liceum robilam takie kombinacje, nawet na poczatku studiow jeszcze szalalam, tyle, ze ja bralam czern


kathy ja Twoja mieszanke odswiezylam tonerem revlona yce 7.40 , jesli potrzymasz 15 minut zamiast 20 u mnie wychodzil jedynie ciut ciemniej niz mieszanka, co i tak znika po pierwszym myciu
czytalam tez cos o tonerach z luo color, ale to juz loreal
ewentualnie mozesz wymieszac dwa kolory tonera

wlasnie mialam dopisac ze swoj kolor tez dzisiaj odswiezylam tym tonerem i wyszedl slicznie. nawet mniej widac opuchlizne i siniaki na mordce, od razu lepiej
7.40 kładłaś na mokre włosy?
Luo ma wodę 7.5
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 20:06   #3411
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

nie, kladlam na suche
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 22:19   #3412
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Julianno brwi rozjaśniałaś?? he, he wszyscy przyciemniają a ty rozjaśniasz dobre Ja mam swoje ciemne więc też nie hennuję.
Ale do rudości nie pasuję ci te ciemne?

Bossssz - jak mi sie marzy perfekcyjna kreska na oku. nigdy jej nie malowałam bo nie pasowało mi byłam ogólenie za "jasna" ale teraz do rudych to się aż prosi. I na prawym oku wychodzi mi ładnie ale na lewym za cholerę nie umiem. Przeszkadzają mi rzęsy Są dość długi (no bez przesady) i podkręcone i przeszkadzają mi jak ciagnę linię
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 22:20   #3413
myxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam Was i proszę o pomoc. Mam intensywnie czerwone włosy a marzy mi się ładny rudy kolor wyglądający naturalnie. Co robić? Rozjaśniać? Farbować blondem? Pomocy!!!
myxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 23:55   #3414
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

aga73 zdziwilabys sie ile kobier rozjasnia. w usa np. to jes bardzo popularne. wielu stylistow doradza to aktorkom czy modelkom bo to ladniej wyglada. przyciemniaja czesto prowincjonalne kosmetyczki i spotkalam sie nawet z opinia ze to rozjasnienie zostaje :-D. moim zdaniem niewielykobietom pasuja ciemne brwi w pl. brwi rozjasniaja regularnie madonna czy eva longoria albo beyonce. ja wole siebie jasnych i zawsze wracam .a we wlosach ciemnorudych jest mi ok ale wole jasniensze bo skora lepiej wyglada.

Agatau88 lepiej w ciemnych i dla mnie jestes ciemnym.rodzajem wiosny wiec tak ciemny kolor Cie oszpeci. naprawde jak juz braz to koniecznie pro ale najpierw sprobujrudosci.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 08:53   #3415
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez myxy Pokaż wiadomość
Witam Was i proszę o pomoc. Mam intensywnie czerwone włosy a marzy mi się ładny rudy kolor wyglądający naturalnie. Co robić? Rozjaśniać? Farbować blondem? Pomocy!!!
Dobrze byłoby gdybyś wstawiła zdjęcie swojej czerwieni, ale nawet bez niego myślę, że konieczna będzie kąpiel rozjaśniająca, ja też tak pozbyłam się niechcianej czerwieni
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 11:48   #3416
myxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dobrze byłoby gdybyś wstawiła zdjęcie swojej czerwieni, ale nawet bez niego myślę, że konieczna będzie kąpiel rozjaśniająca, ja też tak pozbyłam się niechcianej czerwieni
Takie mam a końcówki są ciemniejsze trochę bardziej wpadają w brąz
1068944.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/939/1068944.jpg

Edytowane przez myxy
Czas edycji: 2012-08-01 o 11:52
myxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:08   #3417
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

No to chyba najlepszym wyjściem byłaby kąpiel rozjaśniająca, a później farba w wybranym kolorze
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 12:11   #3418
milka0105
Raczkowanie
 
Avatar milka0105
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 180
GG do milka0105
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam wszystkich rudzielców(tych naturalnych i nie) jakie macie sposoby,żeby farba dłużej była taka nasycona a nie wyblakła?
__________________
[ross_i]916117[/ross_i]
milka0105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:35   #3419
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milka0105 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich rudzielców(tych naturalnych i nie) jakie macie sposoby,żeby farba dłużej była taka nasycona a nie wyblakła?

no właśnie nie mam sposobu dlatego dołączam się do pytania
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:02   #3420
myxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
No to chyba najlepszym wyjściem byłaby kąpiel rozjaśniająca, a później farba w wybranym kolorze
dziękuję za radę
myxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.