Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 10:17   #2521
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:17   #2522
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nie chodzi o kwoty zakupów tylko ilość...? Z tego co widzę, że 15 zakupów po 100zł się bardziej liczy, niż 5 po 1000.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Ale pewnie masz sporo dni zakupowych - kupujesz 10x błyszczyk po 50 i styknie? Chyba tak to działa - na pewno nie wg kwoty.

Lepiej by dali jakiś rabat konkretniejszy na urodziny, a nie prezent za 15zł
Nie lubię błyszczyków A tak serio to jak coś kupuję, to najczęściej w okolicach 100-250 zł (po rabacie) i najczęściej online. Stacjonarnie tylko z vipami i ostatnio, przy wymianie -40%. Swoją drogą skośny pędzel do różu S. (z tej serii pro) jest całkiem niezły
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:19   #2523
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:21   #2524
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Dolce & Gabanna 3 L'Imperatrice Wąchałas kiedys? Jesli nie, to koniecznie to zrob! Zapach owocowego ogrodu


Jeszcze bardzo lubię Dior Miss Dior Blooming Boquet, Dior Addict Eau Fraiche, Yves Rocher Naturelle, Yves Rocher Kwiat Wiśni , aaaa i jeszcze Kenzo L'eau Par Mmm.. zapach wody i świeżego powietrza.. Cudo!
D&G jest cudowny Ostatnio spodobała mi się Pera Granita Guerlain
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:21   #2525
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Gdzie je kupujesz? Ja lubię Freya
W necie na jej stronie Zwykle czekam na promo, ostatnio na jakimś zagamramanicznym blogu było 10%
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
A ja nie znoszę bielizny michalakowej, dizajn nie trafia w moją estetykę mam dwa i leżą

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

O a na tvn psycholog mojej młodej


Pingwinek spoko najaktywniejsza z moimi zarobkami nie bede.
Wiem co masz na myśli Mimo wszystko zdecydowanie lepiej u mnie wyglądają niż panache
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:22   #2526
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Dolce & Gabanna 3 L'Imperatrice Wąchałas kiedys? Jesli nie, to koniecznie to zrob! Zapach owocowego ogrodu
Jeszcze bardzo lubię Dior Miss Dior Blooming Boquet, Dior Addict Eau Fraiche, Yves Rocher Naturelle, Yves Rocher Kwiat Wiśni , aaaa i jeszcze Kenzo L'eau Par Mmm.. zapach wody i świeżego powietrza.. Cudo!
Wąchałam, z miejsca odrzucił mnie kwaśny rabarbar . Nie wiem, czy to się jakoś rozwija, nie dałam rady. Naturelle miałam, trochę za bardzo trawiasty jak na mój gust, no i nietrwały .
Dziękuję, obwącham Kenzo i te Diorowe .

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59826551]Treść usunięta[/QUOTE]

__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:39   #2527
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zdjęcie z rana Lip pomady, choćbym się zesikała to dziś drobinek nie widzę
Jak bez drobinek, to ładna choć strasznie jasna się wydaje, nie rozbiela ust za mocno?

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Poki co najbardziej sprawdza mi sie bielizna Esotiq (z Waszego polecenia ), do tego maja fajne promocje. Nie jest to szczyt moich marzen estetycznych, ale co poradzic, jak czlowieka zachwyca tylko bielizna z Agent Provocateur, a kosztuje miliony

Tez nie dostaje prezentow z Sephory i niech se je w d... wsadza.

Aniyam gratuluje zakupow

W Douglasie -20% na polskie marki, chyba zrobie mini zamowienie z Inglotem
Też niemiłosiernie mi się AP podobały póki co przeszło, ostatnio miałam fazę na soft bra typu Charlotte Rouge

Kurcze, czemu w D nie mają jeszcze tego nowego żelu do brwi z I ale i tak kliknę , Norel mi się bardzo spodobał


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś ulubione zapachy na wiosnę i lato? Coś chcę, ale nie wiem co . Podobała mi się Signorina, ale już zdążyła się "odpodobać" .
Ja mam teraz Signorinę EDT i w tym typie wydaje mi się być Chloe (ta oryginalna bodajże), Illicit Jimmy Choo, Givenchy Jardin Precieux
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 10:45   #2528
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Jak bez drobinek, to ładna choć strasznie jasna się wydaje, nie rozbiela ust za mocno?
Kochana, w ogole nic nie rozbiela bo jest typowo przeźroczysta...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:46   #2529
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59826521]Treść usunięta[/QUOTE]

Widocznie jesteś idealnym klientem Black, że zawsze dostajesz kupon Jak bym wykorzystała ten kupon, to miałabym golda miesiąc wcześniej Ale ja głupia stwierdziłam, że szkoda kuponu na małe zakupy... A później nie wykorzystałam wcale
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:47   #2530
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Dziewczynki, powiedzcie mi... mam mnóstwo kosmetyków, których nie używam, które sama sobie gdzieś tam kiedyś kupiłam... Przede wszystkim produkty do ust, trochę cieni... Nawet cieni MACa. Ale to leży Wystawianie na wymianki to nie ma sensu, bo zamiana znow na cos mija sie z celem.. Myśle o tym, czy by to hurtowo nie zebrać i wystawić np na OLX za jakąś śmieszną sumę, np 1/3 wartości.. Jak myślicie, kupiłby ktoś? Tak bardzo chciałabym się tego pozbyć, aż mnie to przytłacza A wyrzucić szkoda. Co Wy robicie z kosmetykami, ktorych nie używacie? Mówię o kolorówce...

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2016-05-03 o 10:49
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:52   #2531
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczynki, powiedzcie mi... mam mnóstwo kosmetyków, których nie używam, które sama sobie gdzieś tam kiedyś kupiłam... Przede wszystkim produkty do ust, trochę cieni... Nawet cieni MACa. Ale to leży Wystawianie na wymianki to nie ma sensu, bo zamiana znow na cos mija sie z celem.. Myśle o tym, czy by to hurtowo nie zebrać i wystawić np na OLX za jakąś śmieszną sumę, np 1/3 wartości.. Jak myślicie, kupiłby ktoś? Tak bardzo chciałabym się tego pozbyć, aż mnie to przytłacza Co Wy robicie z kosmetykami, ktorych nie używacie? Mówię o kolorówce...
Oddaję siostrze, mamie i babci Na Olx miałam propozycje wymiany na stare kosmetyki Golden Rose lub używane, męskie Adidasy A na Allegro perfumy, które wystawiłam za 1/3 ceny ktoś chciał ode mnie kupić jeszcze o połowę taniej i z przesyłką gratis Odechciewa mi się takich biznesów.
Też chętnie bym się pozbyła części kosmetyków, bo patrząc na ilość, to właściwie przez 5 lat nie powinnam nic kupować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 10:52   #2532
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Jak bez drobinek, to ładna choć strasznie jasna się wydaje, nie rozbiela ust za mocno?


Też niemiłosiernie mi się AP podobały póki co przeszło, ostatnio miałam fazę na soft bra typu Charlotte Rouge

Kurcze, czemu w D nie mają jeszcze tego nowego żelu do brwi z I ale i tak kliknę , Norel mi się bardzo spodobał




Ja mam teraz Signorinę EDT i w tym typie wydaje mi się być Chloe (ta oryginalna bodajże), Illicit Jimmy Choo, Givenchy Jardin Precieux
No wlasnie jestem wkurzona, ze Douglas ma tak malo Inglota, chcialam wziac baze pod cienie, ale nie mam co do niej dobrac zeby mi sie przydalo a cenowo bylo znosne
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:52   #2533
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Noooo! A jak ogolnie Ci sie podoba ten wynalazek?
W sumie jeszcze nie wiem

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tez mi sie nie podobaja

Poki co najbardziej sprawdza mi sie bielizna Esotiq (z Waszego polecenia ), do tego maja fajne promocje. Nie jest to szczyt moich marzen estetycznych, ale co poradzic, jak czlowieka zachwyca tylko bielizna z Agent Provocateur, a kosztuje miliony

Tez nie dostaje prezentow z Sephory i niech se je w d... wsadza.

Aniyam gratuluje zakupow

W Douglasie -20% na polskie marki, chyba zrobie mini zamowienie z Inglotem


Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczynki, powiedzcie mi... mam mnóstwo kosmetyków, których nie używam, które sama sobie gdzieś tam kiedyś kupiłam... Przede wszystkim produkty do ust, trochę cieni... Nawet cieni MACa. Ale to leży Wystawianie na wymianki to nie ma sensu, bo zamiana znow na cos mija sie z celem.. Myśle o tym, czy by to hurtowo nie zebrać i wystawić np na OLX za jakąś śmieszną sumę, np 1/3 wartości.. Jak myślicie, kupiłby ktoś? Tak bardzo chciałabym się tego pozbyć, aż mnie to przytłacza A wyrzucić szkoda. Co Wy robicie z kosmetykami, ktorych nie używacie? Mówię o kolorówce...
Ja ostatnio zrobiłam wielką pakę i wystawiłam licytację na all i poszło, co prawda szału cenowego nie zrobiło, ale nie miałam wyrzutów sumienia, że wyrzucam coś do śmieci
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:54   #2534
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana, w ogole nic nie rozbiela bo jest typowo przeźroczysta...
Muze wieczorem pooglądać dokładniej
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczynki, powiedzcie mi... mam mnóstwo kosmetyków, których nie używam, które sama sobie gdzieś tam kiedyś kupiłam... Przede wszystkim produkty do ust, trochę cieni... Nawet cieni MACa. Ale to leży Wystawianie na wymianki to nie ma sensu, bo zamiana znow na cos mija sie z celem.. Myśle o tym, czy by to hurtowo nie zebrać i wystawić np na OLX za jakąś śmieszną sumę, np 1/3 wartości.. Jak myślicie, kupiłby ktoś? Tak bardzo chciałabym się tego pozbyć, aż mnie to przytłacza A wyrzucić szkoda. Co Wy robicie z kosmetykami, ktorych nie używacie? Mówię o kolorówce...
Ja wiosną wystawiłam taki zestaw nieużywanych kosmetyków na olx i w ciągu godziny zszedł Dziewczyna następnego dnia odebrała osobiście, wiec nie musiałam sie w sumie niczym przejmować ale wiem, że miałam szczęście, że nie trafiłam na jakieś idiotyczne targowanie się, próbę wymiany na inne rzeczy jak potrafisz bez wyrzutów sumienia spławić takie kwiatki, to możesz wystawiać
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:55   #2535
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Ja ostatnio zrobiłam wielką pakę i wystawiłam licytację na all i poszło, co prawda szału cenowego nie zrobiło, ale nie miałam wyrzutów sumienia, że wyrzucam coś do śmieci
O, może to jest jakiś pomysł Choć ja mam w pamięci jak przy takiej licytacji sprzedałam nowe kosmetyki za 1/5 wartości No, ale chyba nie ma innego sposobu na bronzery i czerwone szminy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:57   #2536
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oddaję siostrze, mamie i babci Na Olx miałam propozycje wymiany na stare kosmetyki Golden Rose lub używane, męskie Adidasy A na Allegro perfumy, które wystawiłam za 1/3 ceny ktoś chciał ode mnie kupić jeszcze o połowę taniej i z przesyłką gratis Odechciewa mi się takich biznesów.
Też chętnie bym się pozbyła części kosmetyków, bo patrząc na ilość, to właściwie przez 5 lat nie powinnam nic kupować
O mako to jest straszne Brak mi słów..

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W sumie jeszcze nie wiem







Ja ostatnio zrobiłam wielką pakę i wystawiłam licytację na all i poszło, co prawda szału cenowego nie zrobiło, ale nie miałam wyrzutów sumienia, że wyrzucam coś do śmieci
Bardzo fajnie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:57   #2537
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Muze wieczorem pooglądać dokładniej

Ja wiosną wystawiłam taki zestaw nieużywanych kosmetyków na olx i w ciągu godziny zszedł Dziewczyna następnego dnia odebrała osobiście, wiec nie musiałam sie w sumie niczym przejmować ale wiem, że miałam szczęście, że nie trafiłam na jakieś idiotyczne targowanie się, próbę wymiany na inne rzeczy jak potrafisz bez wyrzutów sumienia spławić takie kwiatki, to możesz wystawiać
Ale Ci się poszczęściło
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:57   #2538
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59826521]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja też, od pierwszego roku jak miałam black, dostawałam zawsze prezent na urodziny. Czasem robiłam mniejsze zakupy, czasem większe, ale bez przesady. I jednak głównie na vipach.
Zastanawiam się nad tym pędzlem... A zestawy Hakuro wykupione Powiedzcie, czy na innych stronach (hakuro, minti) zdarzają się też czasem te promocje na 20%?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:58   #2539
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Muze wieczorem pooglądać dokładniej

Ja wiosną wystawiłam taki zestaw nieużywanych kosmetyków na olx i w ciągu godziny zszedł Dziewczyna następnego dnia odebrała osobiście, wiec nie musiałam sie w sumie niczym przejmować ale wiem, że miałam szczęście, że nie trafiłam na jakieś idiotyczne targowanie się, próbę wymiany na inne rzeczy jak potrafisz bez wyrzutów sumienia spławić takie kwiatki, to możesz wystawiać
Ale wlaśnie... Ty wystawiłaś zestaw nieużywanych.. A ja mam użyte, dwa czy trzy, ale mi się nie sprawdzają po prostu... I nie wiem czy ktokolwiek by coś takiego chciał...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 11:02   #2540
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale wlaśnie... Ty wystawiłaś zestaw nieużywanych.. A ja mam użyte, dwa czy trzy, ale mi się nie sprawdzają po prostu... I nie wiem czy ktokolwiek by coś takiego chciał...
Sprobuj sprzedac na grupie na Facebooku Swiat Pedzli MAC tez ma swoja grupe - MAC Cosmetics Polska Sprzedaz/Kupno/Porady. Mysle, ze nie bedziesz miala tam problemu ze sprzedaza, a ktos na pewno sie ucieszy, ze zaplacil mniej niz w sklepie.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:03   #2541
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale wlaśnie... Ty wystawiłaś zestaw nieużywanych.. A ja mam użyte, dwa czy trzy, ale mi się nie sprawdzają po prostu... I nie wiem czy ktokolwiek by coś takiego chciał...
Do mnie to pisali, że wezmą moje nowe za ich stare Może też tak próbuj A poważnie, to nigdy nie próbowałam sprzedać nic używanego, więc nie wiem jak to wygląda...?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:03   #2542
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nie chodzi o kwoty zakupów tylko ilość...? Z tego co widzę, że 15 zakupów po 100zł się bardziej liczy, niż 5 po 1000.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Ale pewnie masz sporo dni zakupowych - kupujesz 10x błyszczyk po 50 i styknie? Chyba tak to działa - na pewno nie wg kwoty.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



Lepiej by dali jakiś rabat konkretniejszy na urodziny, a nie prezent za 15zł
A ja właśnie robię mniej zakupów ale za duże kwoty. Do S. mam 40 km A niech sobie wsadzą gdzieś te swoje cienie i róże
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:04   #2543
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Sprobuj sprzedac na grupie na Facebooku Swiat Pedzli MAC tez ma swoja grupe - MAC Cosmetics Polska Sprzedaz/Kupno/Porady. Mysle, ze nie bedziesz miala tam problemu ze sprzedaza, a ktos na pewno sie ucieszy, ze zaplacil mniej niz w sklepie.
Ooooo, dzięki! Polukam tam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:06   #2544
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Myslalam chyba z godzine jakie zamowienie zrobic w Douglasie, wybralam Duraline i baze pod cienie, chce klikac, a nie wchodzi mi darmowa przesylka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:13   #2545
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Poziomko zainteresował mnie zapach Dolce&Gabbana, jest on w Sephorze? Nigdy takiego owocowego nie wąchałam, jest on podobny do jakiegoś innego?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:15   #2546
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Poziomko zainteresował mnie zapach Dolce&Gabbana, jest on w Sephorze? Nigdy takiego owocowego nie wąchałam, jest on podobny do jakiegoś innego?
Jest w S - ma brzydki flakon, ale ładnie pachnie. On jest od wielu lat dostępny.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:17   #2547
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
O, może to jest jakiś pomysł Choć ja mam w pamięci jak przy takiej licytacji sprzedałam nowe kosmetyki za 1/5 wartości No, ale chyba nie ma innego sposobu na bronzery i czerwone szminy
No niestety, jak ktoś się nie może przy zakupach opanować to potem trzeba ponieść konsekwencje

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale wlaśnie... Ty wystawiłaś zestaw nieużywanych.. A ja mam użyte, dwa czy trzy, ale mi się nie sprawdzają po prostu... I nie wiem czy ktokolwiek by coś takiego chciał...
Ja wystawiałam i nowe i używane w paczce, niektóre nawet z bardzo krótkim terminem przydatności, ale od razu napisałam, do kiedy jest termin żeby potem nie było, że jakaś oszustka czy coś no i dokładne zdjęcia ile czego jest zużyte
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:19   #2548
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Magdalena chyba wczoraj pytałaś o darmowe wystawianie na Allegro.

https://wystawna.allegro.pl/darmowe-wystawianie/

Darmowe wystawianie od 30 kwietnia do 31 lipca 2016 roku.

Promocja adresowana jest do osób, które są zarejestrowane w serwisie Allegro, oraz spełnili następujące warunki:
a. posiadają zarejestrowane konto na Allegro,
b. konto nie posiada statusu Firma,
c. w okresie 12 poprzedzających miesięcy wystawili na sprzedaż w serwisie Allegro przynajmniej jedną ofertę lub kupili na Allegro przynajmniej jeden przedmiot.
d. konto nie jest zablokowane ​

Ci użytkownicy nie zapłacą za:
a) wystawienie przedmiotu dla 25 ofert za darmo,
b) opłatę za 14 dni dla 25 ofert za darmo,
c) opłatę za zdjęcia dla 25 ofert za darmo.

Promocja obejmuje czas od 30 kwietnia 2016 r. godz 23:59:59 do 31 lipca 2016 r. godz. 23:59:59. Oznacza to, że pakiety zostaną przez Organizatora rozdane w miesiącach maj, czerwiec i lipiec 2016 roku.​
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:19   #2549
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzysz kojarzysz jak ten sklep się nazywa?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

A ja co roku dostaje prezenty z S jako black
ja dużo w S. nie kupuję, sporadycznie i tylko jak są VIPy, to kupię jakąś szminkę czy róż z nowej kolekcji, a co roku dostaję prezent na urodziny;
jestem blackiem i na golda w życiu nie uzbieram, a pomimo to zawsze regularnie dostaję wszystkie oferty i prezenty
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:22   #2550
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniyam jakiw zakupy i gratiski

Doczytalam, ze niby powinnam jako black dostac cos od s na urodziny? Punkty i róż, wiec mieli mnie w nosie
Tak wysyłają maila (sprawdź spam)- oferta spersonalizowana .Oferta jest ważna do końca miesiąca, w którym wypadają urodziny. Podają dwa kody kreskowe jeden na odbiór paletki róży, drugi punkty 2x przy kolejnych zakupach.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.