Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 13:37   #3181
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To znów ja po prośbie Ale się też napaliłam na te minerały. Im dłużej czytam i oglądam, tym większy mam problem z doborem kolorów podkładów do próbek.Potrzebuję bardzo jasnego podkładu, beżowego, ewentualnie z domieszką żółci, absolutnie nie różu. Revlon Ivory był za różowy, MK 100 odrobinę zbyt żółty, oba trochę za ciemne (1- 1,5 odcienia). i tak sobie wykombinowałam, że wezmę:
Fair Neutral
Ivory
Linen

dwa ostatnie na wypadek, gdybym nie była jednak takim bladziochem, jak mi się wydaje. Jak uważacie, nadadzą się?

Btw, czy ja dobrze widzę, że minerały mają swoje podforum? Jakoś ostatnio wchodziłam po subskrypcjach i musiałam przegapić. A w sondzie oczywiście głosowałam "za".
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:40   #3182
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
i jako pierwsza rozwielitka wpisuje je TU

AgaBil chętnie poznam Twoją opinię nt fotografowania twarzy "w minerałach"
zdolność odbijania światła ma tu chyba niebagatelne znaczenie
Droga Pastereczko,
by dobrze uchwycić fakturę skóry i efekt minerałów na niej i nie zrobić z twarzy jednej białej plamy za pomocą flesza zwykle ustawiam swoją lampę błyskową (jest to lampa zewnętrzna) praktycznie pionowo, daję nasadkę rozpraszającą światło i wysuwam na górze lampy taki biały ekran który odbija rozproszony i zmiękczony błysk i łagodnie kieruje go na całą twarz.
Gdy miałam zwykłą cyfrówkę to albo stosowałam światło dzienne albo używałam flesza i pod twarz kładłam biały karton który ładnie odbijał światło
Warto też zadbac o jasne (białe) tło za sobą które również ładnie odbija błysk flesza.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:43   #3183
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nasze forum, nasze forum, hura hura hura!!!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:51   #3184
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

bitter
, zaczęłam myślec o wspólnych zamówieniach i trzeba rozwazyć to, że większa paczka nie wpadnie łatwiej w łapy celników...

co do odcienia to dla mnie 01 essence był stanowczo za ciemny, powiedz czy chcesz coś jaśniejszego?
nie, jasność jest mniej-więcej ok, nie jestem z tych okrutnie bladolicych nie mam teraz dobrego aparatu i nie wiem czy jeśli wrzucę przekłamane zdjęcie to bardziej ono zaszkodzi niż pomoże?
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:59   #3185
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To znów ja po prośbie Ale się też napaliłam na te minerały. Im dłużej czytam i oglądam, tym większy mam problem z doborem kolorów podkładów do próbek.Potrzebuję bardzo jasnego podkładu, beżowego, ewentualnie z domieszką żółci, absolutnie nie różu. Revlon Ivory był za różowy, MK 100 odrobinę zbyt żółty, oba trochę za ciemne (1- 1,5 odcienia). i tak sobie wykombinowałam, że wezmę:
Fair Neutral
Ivory
Linen

dwa ostatnie na wypadek, gdybym nie była jednak takim bladziochem, jak mi się wydaje. Jak uważacie, nadadzą się?

Btw, czy ja dobrze widzę, że minerały mają swoje podforum? Jakoś ostatnio wchodziłam po subskrypcjach i musiałam przegapić. A w sondzie oczywiście głosowałam "za".
buff fairly ight neutral
Beige-Fairly Light
golden-golden far

linen na pewno bedzie zly dla Ciebie, jak zamowisz te 3 co Ci napisalam to bedzie sie do czrgo odniesc, a mysle ze ktorys trafisz. Piszę to w kółko ale porownania do aktorek w drugim posicie bardzo pomagają - te co wybralas sa ekstremalnie jasne i po wyborze tradycyjnych zdaje mi sie ze za jasno celowalas

Aga dziękuję przyda mi sie ta wiedza
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:09   #3186
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
buff fairly ight neutral
Beige-Fairly Light
golden-golden far

linen na pewno bedzie zly dla Ciebie, jak zamowisz te 3 co Ci napisalam to bedzie sie do czrgo odniesc, a mysle ze ktorys trafisz. Piszę to w kółko ale porownania do aktorek w drugim posicie bardzo pomagają - te co wybralas sa ekstremalnie jasne i po wyborze tradycyjnych zdaje mi sie ze za jasno celowalas
Hmm, celowałam po swatchach. Ech, kolejne trzy do rozważenia, ja już się legalnie gubię w tych kolorach Dzięki!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:02   #3187
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hmm, celowałam po swatchach. Ech, kolejne trzy do rozważenia, ja już się legalnie gubię w tych kolorach Dzięki!
Mam fair neutral i nie jest żółty, tylko właśnie neutralny. Pastereszka dobrze radzi
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 15:21   #3188
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Mam fair neutral i nie jest żółty, tylko właśnie neutralny. Pastereszka dobrze radzi
Ja właśnie neutralnego szukam, ale skoro mówicie, że może być zbyt jasny, to już sama nie wiem...Raczej bladzioch ze mnie.

Edit: Przejrzałam dokładnie zdj w albumie i Fairly Light będzie na mnie pomarańczowy. Najbardziej odpowiadałby mi podkład w kolorze korektora intensive light, bo fair trochę za żólty.

Znacie takie cudo?

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-01-27 o 15:26
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:43   #3189
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy formuła Intensive tylko kryje czy również matuje? Jak z kryciem formuły Matte? Macie jakieś porównanie? Bo ja zamówiłam Intensive i Orginal Glo i nie mam jak porównać niestety.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:44   #3190
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja właśnie neutralnego szukam, ale skoro mówicie, że może być zbyt jasny, to już sama nie wiem...Raczej bladzioch ze mnie.

Edit: Przejrzałam dokładnie zdj w albumie i Fairly Light będzie na mnie pomarańczowy. Najbardziej odpowiadałby mi podkład w kolorze korektora intensive light, bo fair trochę za żólty.

Znacie takie cudo?
Uuu to nie wiem, nie udało mi się dorwać do tego korektora... Idę wrzucać zdjęcia do albumu, mam tam porównane różne odcienie, raczej jasne, to zaraz możesz zerknąć
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:53   #3191
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Czy formuła Intensive tylko kryje czy również matuje? Jak z kryciem formuły Matte? Macie jakieś porównanie? Bo ja zamówiłam Intensive i Orginal Glo i nie mam jak porównać niestety.
Mnie Intensive matuje, ale nia mam na codzień wielkiego problemu z blyszczeniem, kryje ładnie i równo- im więcej warstw tym bardziej. Mate mi nie pasowala bo slabo kryje, o-glow moze nie kryje rzetelnie ale fajnie rozświetla więc jak na mój gust niezły wybór. Polecam jeszcze start to finish ktorys, pomaga matowi i rownomiernemu rozkladowi podkladu.
aaa Po psiknięciu termalka intensiv nie ma matu tylko glow
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 15:58   #3192
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja właśnie neutralnego szukam, ale skoro mówicie, że może być zbyt jasny, to już sama nie wiem...Raczej bladzioch ze mnie.

Edit: Przejrzałam dokładnie zdj w albumie i Fairly Light będzie na mnie pomarańczowy. Najbardziej odpowiadałby mi podkład w kolorze korektora intensive light, bo fair trochę za żólty.

Znacie takie cudo?
Ale korektor intensive light jest bardziej żółty od intensive fair; fair jest bardziej różowawy (choć nie różowy)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:03   #3193
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale korektor intensive light jest bardziej żółty od intensive fair; fair jest bardziej różowawy (choć nie różowy)
Jak widać, co zdjęcie, to inaczej wychodzi. pozostaje próbować.
Iustitia, czekam z niecierpliwością.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:04   #3194
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nakładam Intensive z termalką, początkowo skóra jest matowa, ale z takim wewnetrznym blaskiem niestety mam bardzo tłustą skórę i sam podkład nie wystarcza. Mam zamiar zamówić teraz dwa pudry wykończeniowe - jeden ryżowy, drugi kaolinowy. Chyba w odcieniu Soft Bronze. Boję się, że Sunlight może być za jasny i za żółty. Używam podkładu Beige Light Medium. Pastereczko widziałaś może na żywo Soft Bronze i Sunlight?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:09   #3195
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Jak widać, co zdjęcie, to inaczej wychodzi. pozostaje próbować.
Iustitia, czekam z niecierpliwością.
Ja mam oba i fair jest bardziej różowy, a light żółty. Osobiście wolę light, jest też trochę jaśniejszy od fair i jakby lepiej kryje, choć to może subiektywne wrażenie. Z tego co wiem, to podobno Intesive light wycofali niestety. A ja kupiłam tylko sampelka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:13   #3196
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja mam oba i fair jest bardziej różowy, a light żółty. Osobiście wolę light, jest też trochę jaśniejszy od fair i jakby lepiej kryje, choć to może subiektywne wrażenie. Z tego co wiem, to podobno Intesive light wycofali niestety. A ja kupiłam tylko sampelka
No właśnie wycofali. Zaczynam wierzyć, że zdjęcie zostało odwrotnie podpisane. Ale tak, czy inaczej jakiś korektor muszę wziąć.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:19   #3197
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nakładam Intensive z termalką, początkowo skóra jest matowa, ale z takim wewnetrznym blaskiem niestety mam bardzo tłustą skórę i sam podkład nie wystarcza. Mam zamiar zamówić teraz dwa pudry wykończeniowe - jeden ryżowy, drugi kaolinowy. Chyba w odcieniu Soft Bronze. Boję się, że Sunlight może być za jasny i za żółty. Używam podkładu Beige Light Medium. Pastereczko widziałaś może na żywo Soft Bronze i Sunlight?
sunlight jest bardziej zolty, pozbylam sie, soft bronze bedzie ideany do BLM, jest transparentnie lekkim brazem bardzo uniwersalny produkt. Powinnas wyprobowac do swojego podkladu puder golden tan natural reflection - wcale nie taki ciemny jak na zdjeciu, lekki i srednoi transparentny cieply beż
mowiac szczerze mam chyba (lub mialam) wszystkie kolory co mają bez w sobie :x
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:20   #3198
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ale jestem wsciekla! Niedosc, ze ponad 10€ trzeba bylo zaplacic na celnym, to jeszcze wszystko rozpakowac i musieli "sprawdzac", czy to nie kopie, bo by bylo nielegalne oczywiscie. Jakis puder w ogole sie wysypal w trakcie podrozy, nie wiem czy nie zakleili tego czy co.
Nie wiem czy bede zamawiala te kit-y, bo przesylka to juz 20$ na duzy kit, plus ponad 10€ na celnym. To lepiej na tym chyba wyjde jak bede zamawiala kilka malych przesylek. Musze poprzeliczac sobie ktoregos dnia.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:25   #3199
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
sunlight jest bardziej zolty, pozbylam sie, soft bronze bedzie ideany do BLM, jest transparentnie lekkim brazem bardzo uniwersalny produkt. Powinnas wyprobowac do swojego podkladu puder golden tan natural reflection - wcale nie taki ciemny jak na zdjeciu, lekki i srednoi transparentny cieply beż
mowiac szczerze mam chyba (lub mialam) wszystkie kolory co mają bez w sobie :x
Golden tan też mam na liście i właśnie się zastanawiam, czy zamawiać go teraz czy w następnym zamówieniu. Troszkę mi się lista rozrosła najwyżej wezmę mniej róży i cieni.
W takim razie na pewno biorę próbki Soft bronze.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 16:26   #3200
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ale jestem wsciekla! Niedosc, ze ponad 10€ trzeba bylo zaplacic na celnym, to jeszcze wszystko rozpakowac i musieli "sprawdzac", czy to nie kopie, bo by bylo nielegalne oczywiscie. Jakis puder w ogole sie wysypal w trakcie podrozy, nie wiem czy nie zakleili tego czy co.
Nie wiem czy bede zamawiala te kit-y, bo przesylka to juz 20$ na duzy kit, plus ponad 10€ na celnym. To lepiej na tym chyba wyjde jak bede zamawiala kilka malych przesylek. Musze poprzeliczac sobie ktoregos dnia.
EDM pakuje bardzo dokladnie, w tonę bibuły i osobno roluje rozmiary pudełek, co do praktyki urzędów u Ciebie to trudno mi się wypowiadac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:40   #3201
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Iustitia, czekam z niecierpliwością.
Zdjęcia już w albumie

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ale jestem wsciekla! Niedosc, ze ponad 10€ trzeba bylo zaplacic na celnym, to jeszcze wszystko rozpakowac i musieli "sprawdzac", czy to nie kopie, bo by bylo nielegalne oczywiscie. Jakis puder w ogole sie wysypal w trakcie podrozy, nie wiem czy nie zakleili tego czy co.
Nie wiem czy bede zamawiala te kit-y, bo przesylka to juz 20$ na duzy kit, plus ponad 10€ na celnym. To lepiej na tym chyba wyjde jak bede zamawiala kilka malych przesylek. Musze poprzeliczac sobie ktoregos dnia.
Uuu niedobrze Ale w sumie chyba rzadko łapią czyjąś paczkę w UC...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:52   #3202
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
nie, jasność jest mniej-więcej ok, nie jestem z tych okrutnie bladolicych nie mam teraz dobrego aparatu i nie wiem czy jeśli wrzucę przekłamane zdjęcie to bardziej ono zaszkodzi niż pomoże?
wrzuć, lepsze to niż nic.
a poza essence możesz coś powiedziec o swojej skórze?
myślałaś o formułach? Jakiego krycia potrzebujesz?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:32   #3203
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

przyszły dziś do mnie kolejne paczuszki buff i EDM po 6 dniach. Expres - chyba rzeczywiście warszawa jest jakoś uprzywilejowana.
Z tymi podkładami jest dziwnie - przynajmniej u mnie trochę zmieniają kolor z czasem - tak po 2-3 godzinach - ale bez przesady - nie o kilka tonów. w każdym razie zmieniają odcień. Początkowo napaliłam się na pink tan a skończyłam póki co na fair medium jednak dochodzę do wniosku ze kategoria cool chyba nie nie jest dla mnie (mimo ze jestem zima i byłam przekonana że to odpowiednie miejsce) teraz będę testować następne. Szukam czegoś właśnie podobnego do fair medium ale mniej różowego.
a mam pytanie z innej beczki - jak przechowujecie w domu te stosy małych słoiczków? tzn. czy macie jakieś patenty żeby szybko znaleźć? bo kosmetyczka przestaje mi służyć a kolejne próbki lecą...mam nadzieję że do czasu nowych pędzli znajdę idealny odcień i zamówie duuuuży zestaw
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:36   #3204
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
przyszły dziś do mnie kolejne paczuszki buff i EDM po 6 dniach. Expres - chyba rzeczywiście warszawa jest jakoś uprzywilejowana.
Z tymi podkładami jest dziwnie - przynajmniej u mnie trochę zmieniają kolor z czasem - tak po 2-3 godzinach - ale bez przesady - nie o kilka tonów. w każdym razie zmieniają odcień. Początkowo napaliłam się na pink tan a skończyłam póki co na fair medium jednak dochodzę do wniosku ze kategoria cool chyba nie nie jest dla mnie (mimo ze jestem zima i byłam przekonana że to odpowiednie miejsce) teraz będę testować następne. Szukam czegoś właśnie podobnego do fair medium ale mniej różowego.
a mam pytanie z innej beczki - jak przechowujecie w domu te stosy małych słoiczków? tzn. czy macie jakieś patenty żeby szybko znaleźć? bo kosmetyczka przestaje mi służyć a kolejne próbki lecą...mam nadzieję że do czasu nowych pędzli znajdę idealny odcień i zamówie duuuuży zestaw
Ja mam na półce w szafce taką przezroczystą dość sporą plastikową przykrywkę od jakiegoś prezentowego pudełka, a w nim poukładane wszystko dnem do góry. Do malowania wyjmuję tą przykrywkę i stawiam na blacie - lubię mieć wybór i wszystko pod ręką
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:47   #3205
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
EDM pakuje bardzo dokladnie, w tonę bibuły i osobno roluje rozmiary pudełek, co do praktyki urzędów u Ciebie to trudno mi się wypowiadac
Niestety osobno nic nie bylo zrolowane i nie wiedzialam, ze duze opakowania nie maja nalepki tylko taka przesuwana "szybke". Wiec nie trudno w trakcie podrozy jej sie poruszyc, nakretki tez nie naleza do najmocniejszych, jesli chodzi o zakrecania i tym sposobem jeden podklad rozsypal sie na cala przesylke. Wszystkie opakowania mam w Winged Butter upaprane.

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość

Uuu niedobrze Ale w sumie chyba rzadko łapią czyjąś paczkę w UC...
U mnie to juz drugi raz, za pierwszym wylapali o tak sobie, a nawet nie przekraczala ceny. Ale pomimo tego musialam tam ja odebrac i im otworzyc i pokazac co to jest.
Chyba wiec nie bedzie mi sie oplacalo brac duzo rzeczy naraz. Musze koniecznie przemyslec.


EDIT: A ten gratisowy prasowany to jest u mnie 2 kolorowy a nie 3, tak jak bylo na zdjeciu. Ale jako jedyny caly byl oklejony folia. Tak powinno byc w kazdym.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-27 o 17:49
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:50   #3206
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Własnie dostałam odpowiedz z EDM ( szybcy sa... ze na razie zaprzestali produkcji korektora light ale w zwiazku z licznymi protestami zamierzaja go przywrócic...Jednak z wersji angielskiej wynika ze jest to cala procedura wiec chyba szybko go nie powitamy...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:50   #3207
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Niestety osobno nic nie bylo zrolowane i nie wiedzialam, ze duze opakowania nie maja nalepki tylko taka przesuwana "szybke". .
duże mają przesuwaną szybkę (od niedawna zresztą) i nalepkę też! Ktoś musiał ją zedrzeć, nie ma siły żebyś dostała bez!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:54   #3208
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nikt nie zdrapal, bo TZ otwieral paczke na oczach celnika. Ten gratis jednak jest 3-kolorowy, ta jedna czesc jest taka mala i podobno do drugiej, ze nie widzialam na poczatku.

O kurcze, tam jest jednak nalepka, ale przez to ze calego opakowania nie oklejaja, to wysypalo sie nie poprzez sitko, tylko ta cala gora sie naruszyla, nie byla dobrze wcisnieta. Dopiero jak wyczyscilam teraz to zauwazylam. Moze i juz przy pakowaniu ktos nie domknal calego sitka.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-27 o 17:57
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:06   #3209
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Nikt nie zdrapal, bo TZ otwieral paczke na oczach celnika. Ten gratis jednak jest 3-kolorowy, ta jedna czesc jest taka mala i podobno do drugiej, ze nie widzialam na poczatku.

O kurcze, tam jest jednak nalepka, ale przez to ze calego opakowania nie oklejaja, to wysypalo sie nie poprzez sitko, tylko ta cala gora sie naruszyla, nie byla dobrze wcisnieta. Dopiero jak wyczyscilam teraz to zauwazylam. Moze i juz przy pakowaniu ktos nie domknal calego sitka.
Mi się już kilkukrotnie zdarzyło, że po otwarciu paczki niektóre podkłady były zabrudzone. Wynika to właśnie z niedomknięcia pudełka, lub też czasami naklejka na sitku była słabo doklejona i przy transporcie trochę bokiem się wysypało.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:13   #3210
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
przyszły dziś do mnie kolejne paczuszki buff i EDM po 6 dniach. Expres - chyba rzeczywiście warszawa jest jakoś uprzywilejowana.
Z tymi podkładami jest dziwnie - przynajmniej u mnie trochę zmieniają kolor z czasem - tak po 2-3 godzinach - ale bez przesady - nie o kilka tonów. w każdym razie zmieniają odcień. Początkowo napaliłam się na pink tan a skończyłam póki co na fair medium jednak dochodzę do wniosku ze kategoria cool chyba nie nie jest dla mnie (mimo ze jestem zima i byłam przekonana że to odpowiednie miejsce) teraz będę testować następne. Szukam czegoś właśnie podobnego do fair medium ale mniej różowego.
a mam pytanie z innej beczki - jak przechowujecie w domu te stosy małych słoiczków? tzn. czy macie jakieś patenty żeby szybko znaleźć? bo kosmetyczka przestaje mi służyć a kolejne próbki lecą...mam nadzieję że do czasu nowych pędzli znajdę idealny odcień i zamówie duuuuży zestaw
Ale proszę się nie śmiać - moje słoiczki samplowe leżakują w pudełku plastikowym na gwoździko-śrubki nabyte w Castoramie w przypływie natchnienia/genialności. Pudełeczko, fakt że mało estetyczne, kosztowało jakieś grosze ale sprawdza się fantastycznie bo przykrywka jest przezroczysta, a słoiczki leżą na boczku w "eleganckich" podłużnych przegródkach i wszystko widać co jest w którym.
Polecam
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.