Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 20:19   #2161
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
Oczywiście, że dam Ci znać, jak tylko przyjdzie (pewnie pół dnia spędzę malując paski na rece ) już nie mogę się doczekać na niego i mam nadzieje, że będzie się spisywał lepiej niż ryzik... Ryzio matuje mnie na jakieś 2 godziny (kaolin tak samo), a nie mam tłustej cery, raczej suchą z tendencją do świecenia na nosie

To fajnie w takim razie czekam na info ja na razie się wstrzymuję z zakupem kaolinu... po dzisiejszym teście (miałam próbkę od znajomej) nie spisał się za bardzo średnio matuje szczerze mówiąc nie ma za bardzo różnicy z nim czy bez... a do tego sunlight jest jednak za jasny tym bardziej do podkładu buttered tan...

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-07-04 o 20:20 Powód: błąd w tekście
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 20:28   #2162
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Bierz na pewno fawn i golden fair. Najwyżesz zmieszasz jak któryś będzie za ciemny/jasny.
Wszystkie z kategorii olive raczej odpadają. Tak samo cool.
Ze swtach Rzabby wydaje się, że Linien mógłby być ok, chociaż on trochę szary.
dzięki, postanowiłam zamówić olive fair, goldeny fair i fawn w różnych formułach
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 20:37   #2163
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jejku oby sie udało


Dlatego chyba warto mieć 2 Flat Topy. Rety gdyby mojego to spotkalo... Masakra! Tym bardziej ze za 4 h temu go wyprałam. Chyba i tak zamowię jeszcze jeden. LHK tez fajny ale Flacik jest moim nr 1. Poza tym z LHK troche wloski wypadają

Susanno, tak mi przykro , spóźniłam się, Kasia składała zamówienie o 7 rano. Może spróbujemy w innym zbiorowym wziąć go na pół?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 21:13   #2164
cynamonowa herbata
Raczkowanie
 
Avatar cynamonowa herbata
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

mozna zrobic zamowienie z edm teraz, a zapłacić później? wczesniej jak robiłam zamówienie to od razu przechodziłam do pay pal i płaciłam, ale nie mam na pay pal wystarczających srodków, bedą dopiero w poniedziałek, a ze wycofują duzego kita muszę się spieszyc.... macie pomysł jak to załatwic? a i eszcze jedno miesiąc temu zamawialam duzego kita+ probki i za przesylkę zapłaciłam ok. 13 $ a dzisiaj takie samo zamowienie i 20$ o co tu chodzi? zawartosc kitow się rozni....ale myslałam ze kit to kit i przesylka taka sama
cynamonowa herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 22:10   #2165
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dużego kita jednak nie wycofują, tylko coś zmienia (pewnie cenę ? ) , a zmiany na stronie to tak naprawde nie wiadomo dokładnie kiedy będą, a co do przesyłki to może ktoś inny się wypowie bo nie wiem.
Foxxxy pisała już o tym wyżej - http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2109
a tu link bezpośredni do info o nowej stronie na ich forum
https://www.everydayminerals.com/ind...=222502#222502

( i zgadzam się , jaki tam burdel ! )
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 22:34   #2166
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cynamonowa herbata Pokaż wiadomość
mozna zrobic zamowienie z edm teraz, a zapłacić później? wczesniej jak robiłam zamówienie to od razu przechodziłam do pay pal i płaciłam, ale nie mam na pay pal wystarczających srodków, bedą dopiero w poniedziałek, a ze wycofują duzego kita muszę się spieszyc.... macie pomysł jak to załatwic? a i eszcze jedno miesiąc temu zamawialam duzego kita+ probki i za przesylkę zapłaciłam ok. 13 $ a dzisiaj takie samo zamowienie i 20$ o co tu chodzi? zawartosc kitow się rozni....ale myslałam ze kit to kit i przesylka taka sama
Spokojnie możesz zamówić, a zapłacić później. Chyba, że się wycfanią i anulują wszystkie niezapłacone przy zmianie ceny za SCK. Ale nie sądzę. A przesyłka faktycznie podrożała. I nawet moje kombinowanie z 1 lżejszym zamówieniem nic nie dało, ciągle 20 pokazuje.

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
dużego kita jednak nie wycofują, tylko coś zmienia (pewnie cenę ? ) , a zmiany na stronie to tak naprawde nie wiadomo dokładnie kiedy będą, a co do przesyłki to może ktoś inny się wypowie bo nie wiem.
Foxxxy pisała już o tym wyżej - http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2109
a tu link bezpośredni do info o nowej stronie na ich forum
https://www.everydayminerals.com/ind...=222502#222502

( i zgadzam się , jaki tam burdel ! )
Poczytuje sobie z braku laku to forum i masakra!! Czysta dezinformacja.
Coraz bardziej wkurza mnie ta firma, bo niby coś robią tak, żeby było lepiej klientom, a wychodzi lepiej im. Ratują ich tylko boskie pędzle i róże.
Zapowiadali w czerwcu super produkty- z tego co pamiętam wyszło super rozczarowanie.
Nową stronę zapowiadają nie wiem ile już czasu. Będzie super i ekstra. I zakładają wątki o tej nowej stronie, żeby każdy mógł wpisać się, że jest excited.
I nie umieją się dogadać nawet między sobą, Carina pisze jedno, a Kate co innego.
Wszystko zmienią jakoś i kiedyś. Grrr...
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 22:35   #2167
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mozna złozyć zamówienie i puźniej zapłacisz ja tak robilam.
Robisz zamówienie krok po kroku tak jak zwykle a na końcu idziesz do płatności. Jak ci z edm przelogują na zalogowanie na Pay Pal. Wtedy po prostu wyłączasz stronę.

Na meil dostaniesz od EDM meil że zrobiłaś zamówienie (to samo co zawsze sie dostaje, pisze tam co zamowilaś na pewno wiesz o co chodzi).

Jak ci pieniądze dojdą już na Pay Pal wtedy wchodziśz na My Account EDM tam klikasz View przy zamówieni które złożyłaś a nie zapłaciłaś i ciebie przeloguje na PayPal i płacisz.

Przesyłka zależy od tego co bierzesz. Kiedyś sie bawiłam i wyszlo mi np. że jak bierzesz tylko 3 BIG podkłady a resztę pedzli to wysyłka była tańsza.
Jak wziełam 4 BIg rzeczy i reszta czyli 8 pedzli już była droższa.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 09:51   #2168
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja dostałam mojego Eye Kabuki i powiem, że to najlepszy pędzlak do packania dla antytalentów jaki widziałam
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:13   #2169
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A ja dostałam mojego Eye Kabuki i powiem, że to najlepszy pędzlak do packania dla antytalentów jaki widziałam
nie miałaś wczesniej??? zestaw eyekabuki i cień hot chocolate i największa łamaga (o sobie oczywiście mówię, nie o Tobie) wygląda jakby pracowicie sie malowała prezez kwadrans
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:24   #2170
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

JMW NIE MIAŁAM I TEŻ JESTEM W SZOKU Dla mnie to choclaty to za ciemnie Ale Jane Eyre To mój zestaw Łamaga
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:46   #2171
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a wy znowu kusicie wlasnie szykowalam sie do malego zamowienia z CS ale teraz to juz nie wiem....
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 12:39   #2172
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Poczytuje sobie z braku laku to forum i masakra!! Czysta dezinformacja.
Coraz bardziej wkurza mnie ta firma, bo niby coś robią tak, żeby było lepiej klientom, a wychodzi lepiej im. Ratują ich tylko boskie pędzle i róże.
Zapowiadali w czerwcu super produkty- z tego co pamiętam wyszło super rozczarowanie.
Nową stronę zapowiadają nie wiem ile już czasu. Będzie super i ekstra. I zakładają wątki o tej nowej stronie, żeby każdy mógł wpisać się, że jest excited.
I nie umieją się dogadać nawet między sobą, Carina pisze jedno, a Kate co innego.
Wszystko zmienią jakoś i kiedyś. Grrr...
dokładnie, jeszcze specjalnie sprawdziłam 3 lipca o 7 Kate pisze ze jest excited bo nowa strona i ze nie moze sie doczekac 6go, a parę godzin później Kim pisze że jednak nie wiadomo kiedy i nie wiadomo co dokładnie ...
podobnie z big kitem - najpierw piszą że wycofują, potem że może jednak droższy albo 10 sztuk zostanie ale muszą pogadać z Coral, jakiś tydzien temu admin pisze "The information I have been given is that the kit will no longer be available on the 7th." czyli że 7go kit znika, a wczoraj że jednak nie "We will be keeping the Super Custom kit because of the obvious demand for that item." już nie wiem czy im wierzyć
załamka , niech sie zdedyduja na jedną wersję a moze taki cyrk robią żeby więcej zamówień było ?
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:09   #2173
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
nie miałaś wczesniej??? zestaw eyekabuki i cień hot chocolate i największa łamaga (o sobie oczywiście mówię, nie o Tobie) wygląda jakby pracowicie sie malowała prezez kwadrans
a ja eye kabuki nie mam i nie planowałam mieć .. ale skoro tak go chwalicie, to może pora mu się przyjrzeć bliżej? Ale on taki mało precyzyjny się wydaje
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:13   #2174
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja eye kabuki nie mam i nie planowałam mieć .. ale skoro tak go chwalicie, to może pora mu się przyjrzeć bliżej? Ale on taki mało precyzyjny się wydaje
No właśnie, ja go już do obserwowanych włożyłam Tylko też mam obawy co do jego rozmiarów
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:55   #2175
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A jak pisalam w zeszlym roku jeszcze, ze to swietny pedzel, to nikt nie sluchal Wlasnie w tym rzecz, ze on taki duzy jest, cien jest tak idealnie wycieniowany, roztarty, ze nie widac granic jego koloru, przy innym pedzlu trzeba sie niezle namodlic zeby taki efekt przejscia uzyskac
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 15:22   #2176
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny proszę o szybką pomoc
czy odcień perfect jest ciut ciemniejszy od light olive
porównując na zdjęciach na necie tak mi się wydaje
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 15:36   #2177
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o szybką pomoc
czy odcień perfect jest ciut ciemniejszy od light olive
porównując na zdjęciach na necie tak mi się wydaje
light olive jest raczej sporo (napewno nie ciut) ciemniejszy od perfect, taki do opalonej lub średniej karnacji, wejdz na blog cathy, ona ma tam swatche i opis light olive

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-07-05 o 15:37
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 15:42   #2178
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja własnie light olive mam i myślałam,że ten perfect jest ciemniejszy-szkoda, bo miałam się wymienić
dzieki za odp
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:33   #2179
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A jak pisalam w zeszlym roku jeszcze, ze to swietny pedzel, to nikt nie sluchal Wlasnie w tym rzecz, ze on taki duzy jest, cien jest tak idealnie wycieniowany, roztarty, ze nie widac granic jego koloru, przy innym pedzlu trzeba sie niezle namodlic zeby taki efekt przejscia uzyskac
Oj Vril kusisz. Coś czuję ze na następnych wspólnych zakupach go zamówię

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Susanno, tak mi przykro , spóźniłam się, Kasia składała zamówienie o 7 rano. Może spróbujemy w innym zbiorowym wziąć go na pół?
No szkoda ale jak najbardziej jestem chętna na inne połówkowo-zbiorowe zamówienie A chcesz coś jeszcze zamawiać tak po połowie? Mnie interesuje jeszcze Koalin puder i jakiś róż - najlepiej brązowawy. Albo sam róż bo w sumie to mam duuużo bambusowego pudru który trzeba zużyć...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 17:10   #2180
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A jak pisalam w zeszlym roku jeszcze, ze to swietny pedzel, to nikt nie sluchal Wlasnie w tym rzecz, ze on taki duzy jest, cien jest tak idealnie wycieniowany, roztarty, ze nie widac granic jego koloru, przy innym pedzlu trzeba sie niezle namodlic zeby taki efekt przejscia uzyskac
OK, przekonałaś mnie Idę na zakupy. Znowu
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 18:35   #2181
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Kupic, kupic On i do cieni dobry i do korektora i do rozswietlaczy i nawet do maziania fluidami tam gdzie precyzja wskazana (nos, oczy).
Znalazlam swoj stary post o EK.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=403
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 18:50   #2182
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja eye kabuki mam 4 i są cudowne do cieni i jeden mam do korektora też się dobrze u mnie sprawdza
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 18:53   #2183
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja eye kabuki mam 4 i są cudowne do cieni i jeden mam do korektora też się dobrze u mnie sprawdza
potwierdzam, jak sobie chcę coś szybko machnąć [a tak serio to zawsze tak wychodzi] to właśnie nim
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 18:58   #2184
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Vril ja się usprawiedliwiam tym, że rok temu mnie tu jeszcze nie było Ale pędzel jest rewelacyjny dla wszystkich co z makijażem sa na bakier
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:08   #2185
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

też zamowiłam eye kabuki i czekam (razem z Malinn i jej podpisem ). Mam nadzieję, że się nie rozczaruję, bo lubię ekspresowy makijaż oka w wykonaniu hot chocolate, jane eyre, ginger peach czy laptopa
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:12   #2186
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
też zamowiłam eye kabuki i czekam (razem z Malinn i jej podpisem ). Mam nadzieję, że się nie rozczaruję, bo lubię ekspresowy makijaż oka w wykonaniu hot chocolate, jane eyre, ginger peach czy laptopa
Dzieki tobie bede miala okazje zobaczyc jak wyglada na zywo Ale czuje sie skuszona na tyle aby wrzucic go do koszyka przy nastepnych zakupach
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:13   #2187
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Vril ja się usprawiedliwiam tym, że rok temu mnie tu jeszcze nie było Ale pędzel jest rewelacyjny dla wszystkich co z makijażem sa na bakier
dokładnie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:05   #2188
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
nie miałaś wczesniej??? zestaw eyekabuki i cień hot chocolate i największa łamaga (o sobie oczywiście mówię, nie o Tobie) wygląda jakby pracowicie sie malowała prezez kwadrans
kurcze zastanawiałam się nad eye kabuki... cień hot chocolate już mam straaaaaasznie kusicie. On faktycznie lepszy jest od innych?

Przez wizaż pójdę z torbami (najpierw minerały, potem naturalna pielęgnacja) cały czas się rozglądam po domu co jest mi niepotrzebne i co by można na allegro sprzedać żeby mieć kase na minerały, mazidła, BU
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:28   #2189
warsaw
Raczkowanie
 
Avatar warsaw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z PeKiNu
Wiadomości: 250
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

witam pierwszy raz w wątkuprzeczytałam większość waszych wypowiedzi ale jak przychodzi do wyboru koloru to mam dylemat.Chcę wziąć na razie sample. Czy mogłybyście mi doradzić jakieś odcienie podkładów??Ile kosztuje przesyłka za sample z flat topem?Tyle samo co za same sample?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (15,3 KB, 13 załadowań)
warsaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:48   #2190
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Oj Vril kusisz. Coś czuję ze na następnych wspólnych zakupach go zamówię

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------


No szkoda ale jak najbardziej jestem chętna na inne połówkowo-zbiorowe zamówienie A chcesz coś jeszcze zamawiać tak po połowie? Mnie interesuje jeszcze Koalin puder i jakiś róż - najlepiej brązowawy. Albo sam róż bo w sumie to mam duuużo bambusowego pudru który trzeba zużyć...
jak najbardziej sunlight na pół i może jakis inny korektor, bo róze to ja raczej chłodne potrzebuję, a teraz strzeliłam full dvr saturday


eye kabuki zamówiony i z niecerpliwością czekam
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.