CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 15:25   #1
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242

CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?


hej mam pytanko uzywal ktos tego wlasnie peelingu;CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM?? mam problem z wagrami i mam skore mieszana i bardzo delikatna czy bedzie on dobry do mojej buzki prosze o pomoc
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:15   #2
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

ja używałam, nawet niezły , ale bez rewelacji ..
no ale może Tobie bardziej pomoże
__________________



"...Samotność to taka straszna trwoga ... "
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:30   #3
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

a jaka masz cere?? ja czytalam o nim i slyszalam ze do naczynek sie strasznie nie nadaje;/ a ja wlasnie mam taka cere.
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 17:04   #4
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Uzywalam. Calkiem dobry, ale niestety na wagry nic nie dziala lepiej niz kosmetyczka.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 17:16   #5
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

a znacie moze jeszcze jakies inne kosmetyki na wagry? moze jakis tonik? stykneliscie sie z Tonikiem Proderma Profar?? czy on jest od 18 lat?? przyznam sie ze jeszcze nie skonczylam 18
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 17:18   #6
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Moze pojdz do kosmetyczki? Ona powinna dobrac kosmetyki do Twojego typu cery Nawet jakies tansze
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 17:30   #7
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

prawde mowiac troche sie obawaiam czy to cos mi pomoze bylam u dermatologa kilka razy i jedynie co to moj stan sie pogorszal. teraz uzywam toniku przypisanego przez lekarza na pryszcze(robiony w aptece) i myje buzke mydlem bioderma kupilam tez krem soraya care control radukujacy blizny ale narazie nie uzywam chce zobaczy jak sprawuje sie mydelko. i pozostaja te wagry i naczynka. chociaz bardziej wagry nie sa one takie strasznie widoczne ale sa. Zna ktos moze inne specyfiki na te paskudztwa??
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 17:54   #8
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Cytat:
Napisane przez truskawkax Pokaż wiadomość
prawde mowiac troche sie obawaiam czy to cos mi pomoze bylam u dermatologa kilka razy i jedynie co to moj stan sie pogorszal. teraz uzywam toniku przypisanego przez lekarza na pryszcze(robiony w aptece) i myje buzke mydlem bioderma kupilam tez krem soraya care control radukujacy blizny ale narazie nie uzywam chce zobaczy jak sprawuje sie mydelko. i pozostaja te wagry i naczynka. chociaz bardziej wagry nie sa one takie strasznie widoczne ale sa. Zna ktos moze inne specyfiki na te paskudztwa??
Co sądzisz o tym kremie Soraii?? Ja mam tylko próbkę, ale gdy posmarowałam sobie czoło to strasznie się świeciłam, ale podrażnienia zniknęły. Podkreślam, że to tylko próbka, ale zastanawiam się nad kupnem i stosowaiem na noc. Co do clean & clear to czułam się po nim naprawdę oczyszczona, ale na wągry nie pomógł
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 08:24   #9
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

mysle, ze nie zastapiony bedzie peeling z Garnier czysta skora active! rewelka! (dla wagrow)
tylko trza zainwestowac w krem z filtrem bo to kwas salicynowy, przez ktory beda powstawac przebarwienia, ciekawe dlaczego, na ulotce producent tego nie napisal

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-10-16 o 08:26
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:29   #10
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Cytat:
Napisane przez chemiczka21 Pokaż wiadomość
Co sądzisz o tym kremie Soraii?? Ja mam tylko próbkę, ale gdy posmarowałam sobie czoło to strasznie się świeciłam, ale podrażnienia zniknęły. Podkreślam, że to tylko próbka, ale zastanawiam się nad kupnem i stosowaiem na noc. Co do clean & clear to czułam się po nim naprawdę oczyszczona, ale na wągry nie pomógł
no wlasnie moja kolezanka go miala i mowila ze jej duzo pomogl wlasnie jest na drugim opakowanku i ona mi go polecila a kilejna moja kolezanka miala blizny na czole brzydko wygladaly i mowi ze potrzeba czasu i zniknal a w dodatku mniej pojawia sie niespodzianek jedynie raz na jakis czas ale na wlasnym przykladzie nic nie moge o nim powiedziec
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:38   #11
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Cytat:
Napisane przez truskawkax Pokaż wiadomość
no wlasnie moja kolezanka go miala i mowila ze jej duzo pomogl wlasnie jest na drugim opakowanku i ona mi go polecila a kilejna moja kolezanka miala blizny na czole brzydko wygladaly i mowi ze potrzeba czasu i zniknal a w dodatku mniej pojawia sie niespodzianek jedynie raz na jakis czas ale na wlasnym przykladzie nic nie moge o nim powiedziec
Dzięki za info, jak skończę tę próbkę to chyba kupię, ale nie wiem czy nie przyczyni się do powstania nowych zaskórników zamkniętych na brodzie.
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 15:39   #12
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Fisiasia a jaki bys radzila ten krem? kurcze ja juz mam troszki tych przebawien na tej buzi;/
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 16:35   #13
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

no taki ktory mysle ma min filtr SPF60 wejdz do apteki i zapytaj, ostanio gdzies na KWC widzialam taki odpowiadajacy bynajmniej dla mnie, tylko byl drogi ok 60zł, ale pewno bym ten wybrala, a na przebarwienia radze Acne-derm w aptece ok 24zł, sama uzywam i po kilku zastosowaniach widze efekty
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 17:45   #14
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

acne-dermnie pomoze bo kurcze dermatolog kiedys mi przypisal skinoren i kurcze musialam przestac go uzywac bo mialam czerwona buzke i bylo gorzej niz przed stosowaniem i wydalam sporo na niego a acne-dermnie to ponoc polski zamiennik;/ ja mam strasznie wrazliwa buzie;/ nie masz szczerze blizn tylko przebarwien mam sporo na nosie mam jedna kropke jest mniejsza niz miesiac temu ale jest i wolno schodzi;/ prawie wszystko mnie uczula a w dodatku mam naczynkowa cere... masakra no ale trzeba z tym zyc nic na to nie poradze heh

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez chemiczka21 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, jak skończę tę próbkę to chyba kupię, ale nie wiem czy nie przyczyni się do powstania nowych zaskórników zamkniętych na brodzie.

czemu tak uwazasz? ja sie na tym tak dobrze nie znam i dlatego sie tak wypytuje ale chyba zaryzykuje
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:33   #15
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48400

tu znajdziesz jak się pozbyć zaskórników

ale myślę że przede wszystkim dobre peelingi i dużo cierpliwości
__________________



"...Samotność to taka straszna trwoga ... "
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:37   #16
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

czemu tak uwazasz? ja sie na tym tak dobrze nie znam i dlatego sie tak wypytuje ale chyba zaryzykuje[/QUOTE]


Chodziło mi konkretnie o mnie, a mianowicie większość kremów mnie zapycha ale tylko na brodzie i czasem na czole. Od dłuższego czasu walczę z grudkami na brodzie i mimo że nie są jakoś bardzo widoczne ale mnie denerwują. Boję się, że znowu wydam pieniądze na krem, który mnie zapcha Dlatego najpierw testuję próbki
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:37   #17
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

aaaa no chyba ze tak;/ mam nadzieje ze cos pomoze nam ten kremik ja zaczne go uzywac gdzies za tydzien poniewaz mam w sobote wesele( nie swoje) i boje sie dzialania alergicznego na moja buzie. wiec jak cos to pisz mi o tym kremiku bylabym wdziewczny a jaki masz typ cery?

ToTylkoJaaa dziekuje slicznie za link
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 20:25   #18
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Mieszana/tłusta no i na pewno odwodniona. Nie mam niewiadomo jakiego trądziku, ale idealnie też nie jest. Wiem że na pewno zapycha mnie parafina i coś jeszcze, tylko nie wiem dokładnie co... przypuszczam że tzw. olej neutralny, który jest w składzie tego kremu. Jedyne co zauważyłam, że ów krem łagodzi podrażnienia.
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 11:12   #19
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

no właśnie mam ten sam typ cery. oj zobaczymy czy nam cos pomoze. a stosowalas maseczke drożdzowa care&control soraya? ja dwa razy ja miałam na buzi narazie jade na probkach ale wysuszylo mi troche te krostki i buzia byla taka gladka...
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 11:29   #20
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Drożdżowej jeszcze nie miałam, ale jestem fanką zielonej glinki, która naprawdę mi pomaga - mam cerę o niebo lepszą niż przed wakacjami: mam z sorai w tubce, bo w saszetki nie chce mi się bawić (chyba że to rozgrzewający garnier) i z ziaji pro z mikrodermabrazją (bardzo duże pudło z którego po dwóch miesiącach prawie nic nie ubyło). Dużo dobrego słyszałam o tej drożdżowej więc przy najbliższej bytności w drogerii się zaopatrzę.
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 11:53   #21
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

a ta maseczka z zielonej glnki wysusza skore i czy nie podraznia?( mam strasznie wrazliwa buzie) ta drozdzowa ja moge tylko raz na tydzien albo dwa poniewaz jak zawczelam ja stosowac trzy razy na tydzien to mi troche buzie podraznilo.
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:43   #22
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

Mnie nie wysusza. To jest maseczka: liftingująco-matująca, no i faktycznie matuje, ale efekt nie jest długotrwały. Ma w składzie SLS, co mnie na początku zdziwiło. Najczęściej używam jej na linii T i zaraz po użyciu zaskórniki otwarte robią się jaśniejsze. Popróbuj najpierw może z saszetkami, bo jeśli masz cerę wrażliwą to ten SLS lub jakieś inne komponenty mog ąCię podrażnić. Ta z ziaji jest łagodniejsza i dużo ładniej pachnie.
Ja aktualnie poluję na jakąś maskę ściągającą pory np. z ziaji pro i jakąś algową do rozrobienia z wodą i oczywiście zachwalaną uspokajającą z ziaji, ale na razie muszę czekać na jakiś cudowny przypływ gotówki, tym bardziej że siostra zamówiła mi jakąś z planet spa. Powoli będę mogła przyłączać się do wątku odwykowego
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:56   #23
truskawkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 242
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

to ja chyba zainwestuje w ta maseczke z ziaj wszystkiego trzeba sprobowac
truskawkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:44   #24
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: CLEAN & CLEAR PEELINGUJĄCY ŻEL PRZECIW WĄGROM uzywał ktos?

I jak rezultaty?? Zapomniałam napisać, że maska ziaji ma drobinki, których ja nie czuję, ale podrażniły niektóre dziewczyny. Najgorsze jest to, że nie ma specyfiku idealnego dla każdej z nas i trzeba samemu błądzić w gąszczu kosmetyków...
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.