klamry na wrastajace paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 10:35   #1
ewcia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Smile

klamry na wrastajace paznokcie


Dziewczyny, poproszę o namiar do dobrej pedicurzystki z warszawy (najlepiej numer telefonu) która wyprowadza wrastające paznokcie. Będę bardzo wdzięczna też jak znacie ceny. Sprawa jest dla mnie pilna. Dziękuję
ewcia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 10:37   #2
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: klamry na wrastajace paznokcie

ostrzegam, ze pedikiurzystka nie zrobi ci tego najlepiej. mialam miec zrobiony ten zabieg i wtedy wszyscy znajomi lekarze odradzali mi kosmetyczke. najlepiej to zrobic u chirurga.
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 15:25   #3
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: klamry na wrastajace paznokcie

Ja również odradzam, żeby zabieg przeprowadzała kosmetyczka. Zgłoś się do chirurga!
kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 18:31   #4
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: klamry na wrastajace paznokcie

Chirurg zerwie paznokieć, a kosmetyczka założy klamry. Ja polecam kosmetyczkę. Czytałam też wypowiedzi dziewczyn, które twierdziły, że utwardzenie akrylem pomogło im lepiej niż zerwanie czy klamry. Sama nie mam doświadczenia w tej kwestii. Tylko cytuję.
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 13:04   #5
dusia6
Przyczajenie
 
Avatar dusia6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: klamry na wrastajace paznokcie

Cytat:
Napisane przez ewcia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poproszę o namiar do dobrej pedicurzystki z warszawy (najlepiej numer telefonu) która wyprowadza wrastające paznokcie. Będę bardzo wdzięczna też jak znacie ceny. Sprawa jest dla mnie pilna. Dziękuję
Polecam tą stronkę
http://www.zdrowe-nogi.pl/gabinety.php?woj=mazowieckie
Jest tam lista gabinetów "Zdrowe Nogi" oraz lista gabinetów, które posiadają uprawnienia do zakładania klamer drutowych VHO Osthold Perfect.

Naprawdę radzę iść do jednego z gabinetów z tej właśnie listy ponieważ kosmetyczka nie posiadająca specjalnych uprawnień do zakładania klamer nie zrobi tego dobrze. Wszystkie dziewczyny odradzające chodzenie do kosmetyczek z problemem wrastających paznokci musiały mieć styczność z kosmetyczką bez tych właśnie uprawnień. ODRADZAM CHIRURGA ! Chirurg albo zerwie paznokcia albo wytnie klinowo paznokcia = problem może powrócić wraz z odrośnięciem paznokcia.
Klamerki są bardzo skuteczne, zakładanie ich nie powinno boleć, a od razu po założeniu poczujesz ulge. Koszt założenia jednej klamry to ok 120zł (ja tyle płaciłam), do tego kosmetyczka przeszkoli Cię w jaki sposób zakładać tzw. "tamponadę" aby jeszcze szybciej się wszystko zagoiło
Tak więc jeśli chcesz się na dobre pozbyć problemu z wrastającymi paznokciami to tylko i wyłącznie w tych właśnie salonach
Pozdrawiam
dusia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:16   #6
basienka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 26
Dot.: klamry na wrastajace paznokcie

Moj maz jest wlasnie w trakcie leczenia wrastajacych paznokci,ma zalozone klamry drutowe i musze powiedziec ze meczyl sie z tym ok 5 lat a jak kosmetyczka z bielska zalozyla mu wlasnie klamry to do tygodnia ulga natychmiastowa, ziarnina prawie sie wchlonela a bol ustapil, dodam ze chirurg potrafi tylko zerwac paznokiec a co jak on odrasta, wszystko zaczyna sie od nowa, a kosmetyczka potrafi go wyprowadzic na zawsze. Tylko na zalozeniu klamry sie nie skonczy trzeba jeszcze tamponowac takie paznokcie i jezdzic na kontrole...pozdrawiam chyba pomoglam
basienka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 08:17   #7
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: klamry na wrastajace paznokcie

Dziewczyny wiecie może gdzie takie uprawnienia można zdobyć? Jest to dość powszechna(no..może dość częsta) dolegliwość i może warto się tym zająć..Tak więc gdzie można się nauczyć dobrze zakładać te klamry..Wie któraś?
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 08:39   #8
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: klamry na wrastajace paznokcie

Cytat:
Napisane przez dusia6 Pokaż wiadomość
P Chirurg albo zerwie paznokcia albo wytnie klinowo paznokcia = problem może powrócić wraz z odrośnięciem paznokcia.
Pod warunkiem, że w ogóle odrośnie! Może też odrosnąć zdeformowany (w mojej galerii mam zdjęcia pazurka, u ręki, ale taki sam efekt może być w przypadku stóp, który odrósł po ściąganiu). Zdecydowanie radzę klamry! Chirurg usuwa i ma gdzieś, że bardzo boli jak odrasta (na początku są problemy z chodzeniem, z noszeniem pełnych butów) i jak paznokieć będzie wyglądał po zabiegu.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 14:01   #9
KlaudynaBe
Przyczajenie
 
Avatar KlaudynaBe
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: klamry na wrastajace paznokcie

A mi właśnie klamry nie pomogły ;/ Może tylko na chwilę, ale poszłam w końcu do Clinica Cosmetologica w Gdańsku u dr Igora i mi pomógł Jestem już kilka miesięcy po zabiegu i jest spokój
__________________
(...) zmusił się do refleksji: od jak dawna nie zaglądał do swojej duszy?

Edytowane przez KlaudynaBe
Czas edycji: 2018-04-03 o 11:11 Powód: błąd
KlaudynaBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-02 15:01:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.