Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-10, 15:58   #4651
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziêkujê za informacje. W Naturze juz dawno nie by³am i nawet nie przysz³o mi do g³owy ¿eby tam szukaæ. O MEA czyta³am. Tak jak chyba wiêkszo¶æ z was jestem uzale¿niona od wiza¿u
_Nelly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:07   #4652
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za informacje. W Naturze juz dawno nie by³am i nawet nie przysz³o mi do g³owy ¿eby tam szukaæ. O MEA czyta³am. Tak jak chyba wiêkszo¶æ z was jestem uzale¿niona od wiza¿u
A proszê bardzo
Ja to ju¿ nawet nie jestem uzale¿niona od wiza¿u, u mnie to ju¿ pod obsesjê podpada
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:15   #4653
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ale dzis pusto na watku
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:21   #4654
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale dzis pusto na watku
No co ty nie powiesz Sherlocku
Morgan to wiadomo, ¿e zajêta jest i czemu Ciekawe kiedy reszta panienek tutaj zajrzy, bo nud± wieje
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:42   #4655
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja caly dzien macam klaki po tym syossie zdecydowalam sie bo skoro moja ukochana natychmiastowa kuracja loreal miala prpteiny to czulam ze k syoss spodoba sie moim wlosom. a co ciekawe nalozylam go na wieczor, a rano jakny wpil sie calutki we wlosy. byly suche i nawet nie jakies tluste.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:59   #4656
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No co ty nie powiesz Sherlocku
Morgan to wiadomo, ¿e zajêta jest i czemu Ciekawe kiedy reszta panienek tutaj zajrzy, bo nud± wieje
A przepraszam bardzo, ja was ppdczytuje caly czas ale jestem na post-zareczynowym obiadku u rodziców i tak mi g³upio pisaæ pod sto³em
Skrobnê co¶ wieczorem
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 17:05   #4657
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja caly dzien macam klaki po tym syossie zdecydowalam sie bo skoro moja ukochana natychmiastowa kuracja loreal miala prpteiny to czulam ze k syoss spodoba sie moim wlosom. a co ciekawe nalozylam go na wieczor, a rano jakny wpil sie calutki we wlosy. byly suche i nawet nie jakies tluste.
No weeee¼ siê !!!! Przestañ mnie kusiæ

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A przepraszam bardzo, ja was ppdczytuje caly czas ale jestem na post-zareczynowym obiadku u rodziców i tak mi g³upio pisaæ pod sto³em
Skrobnê co¶ wieczorem
Nie no, zabijasz mnie tymi wyznaniami
http://25.media.tumblr.com/tumblr_md...1ku7o1_500.gif
http://31.media.tumblr.com/0141318d8...go1_r1_500.gif

G³upio pisaæ pod sto³em? To co ty teraz zrobi³a¶?
Uzale¿nienie, o tak http://media.tumblr.com/tumblr_m44e6wcH5r1qlg43f.gif
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-10 o 17:06
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 17:20   #4658
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula tobie to bardzo szybko posz³o u¶wiadomienie sobie. A pyta³a¶ swojego kiedy on zdecydowa³a, ¿e ciebie z ³apek nie wypu¶ci? Czy o¶wiadcza³ siê na spontanie mo¿e?
Z faceta chyba tego dok³adnie nie wydusisz. Ale podejrzewam, ¿e po pó³ roku ju¿ wiedzia³, bo ja widzia³am po tym co robi³ i po zachowaniu. Ale szlag go wie. Najbardziej to chyba wszystkich zdziwi³o, ¿e on tylko 19 lat mia³ a jednak my¶la³ bardzo powa¿nie. On ca³y czas zachowuje siê doro¶lej ode mnie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nudzi³o mi siê to zrobi³am fotki i macie porównanie jak wygl±da moja Inebrya 5/0 w dziennym ¶wietle bez flesza i kiedy jest pochmurno ju¿ z fleszem:

- bez flesza (zedytowa³am prze¶wietlone zdjêcie i kolor wygl±da praktycznie identycznie jak ja go widzê na ¿ywo)
Za³±cznik 5474988

- z fleszem z "bliska"
Za³±cznik 5474984

- z fleszem z "daleka"
Za³±cznik 5474983

-------------
Edit:

Mam nadziejê, ¿e teraz do¶æ dobrze widaæ mój "wszêdzie mi odstaje" problem
To mi tak nie sterczy Sporo tego. A kolor

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan tez pamietam co nieco z tego co Cie slotkalo dlatego jak Kachula sie ciesze z Toba zreszta wszystkie tutaj sie z Toba cieszymy pochwalisz sie poerscionkiem?


Laski ten fluid Syoss jest za☠☠☠ioszczy! uzylam na noc, rano uylam wlosy i sa tak miekkie i gladkie jak chyba od miesiecy nie byly! zero puchu! kocham go
A mówi³am A jednak kupi³a¶?

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja caly dzien macam klaki po tym syossie zdecydowalam sie bo skoro moja ukochana natychmiastowa kuracja loreal miala prpteiny to czulam ze k syoss spodoba sie moim wlosom. a co ciekawe nalozylam go na wieczor, a rano jakny wpil sie calutki we wlosy. byly suche i nawet nie jakies tluste.
Ach macanie... Nie mia³am do¶æ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 17:35   #4659
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Z faceta chyba tego dok³adnie nie wydusisz. Ale podejrzewam, ¿e po pó³ roku ju¿ wiedzia³, bo ja widzia³am po tym co robi³ i po zachowaniu. Ale szlag go wie. Najbardziej to chyba wszystkich zdziwi³o, ¿e on tylko 19 lat mia³ a jednak my¶la³ bardzo powa¿nie. On ca³y czas zachowuje siê doro¶lej ode mnie
Oj, wiem jak ciê¿ko z faceta co¶ wyci±gn±æ. Ja czasem z brata to prawie ¿e wo³ami muszê odpowied¼ wywlekaæ, bo nie chce powiedzieæ

Cytat:
To mi tak nie sterczy Sporo tego. A kolor
Kolor jak kolor, ciemny i zwyczajny. Znudzi³ mi siê lekko ju¿ taki ciemny Niestety tylko w s³oñcu lub przy mocnym o¶wietleniu o¿ywa, a tak to przeciêtny

To s± zdjêcia 1 noc po myciu, czyli w³osy uklepane ju¿ od poduszki.
Teraz widzisz czemu ja siê zastanawiam, jak mam te dziady wyg³adziæ z wierzchu....
Podejrzewam, ze sama sobie zaszkodzi³am, kiedy poprosi³am jaki¶ czas temu o wycieniowanie górnej warstwy, ¿eby by³a l¿ejsza i ¿eby nie by³o takiego przyklapu Bo dó³ i spodnia warstwa s± g³adsze.

Jeden plus - w³osy s± po króciutkim olejowaniu przed myciem i od¿ywce Alterry GiA zmieszanej z Garnier AiK, a ¶wiec± siê przy fleszu jak psu jaja. No, przynajmniej tam gdzie nie ma tak du¿o tych sterczków
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-10 o 17:37
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:10   #4660
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ok ju¿ po wizycie u rodziców, wiêc odpisujê

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uwa¿am, ¿e tak na prawdê to nie wa¿ne ile jest siê ze sob±, to mo¿na sie zarêczyæ. Wiek tylko decyzjê przyspiesza. Ja mia³am nieskoñczone 21 lat a mój 19lat(!) jak siê zarêczyli¶my po roku spotykania. Ja po 3 miesi±cach wiedzia³am, ¿e go nie wypuszczê z ³apek. Go¶ciu mia³ przer±bane od pocz±tku Ale go nie zmusi³am jakby co
A o przej¶ciach pamiêta³am, dlatego tak bardzo Ci teraz kibicujê!

I tak, ró¿owy ma hydrolized keratin czy jako¶ tak.
A wiesz znam tak± jedn± parê która pobra³a siê w wieku chyba 18 lat, teraz maj± jako¶ po 30 i s± bardzo szczêsliwi Wiêc chyba nie ma na to regu³y. Prozaiczne - ale trzeba po prostu trafiæ na "swoj±" osobê
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nudzi³o mi siê to zrobi³am fotki i macie porównanie jak wygl±da moja Inebrya 5/0 w dziennym ¶wietle bez flesza i kiedy jest pochmurno ju¿ z fleszem:
Woow ale jasna ta Twoja pi±tka! Moja 5 by³a prawie czarna, ale to mo¿e dlatego ¿e w³osy by³y bardzo zniszczone i mocniej chwyci³a.
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan tez pamietam co nieco z tego co Cie slotkalo dlatego jak Kachula sie ciesze z Toba zreszta wszystkie tutaj sie z Toba cieszymy pochwalisz sie poerscionkiem?
Dziêkujê, bardzo ale to bardzo mi mi³o
Chwalê siê jestem w szoku ¿e taki ³adny wybra³
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê ciê.... I Kachuli te¿ nie...
Ja nie mogê nic nowego kupiæ, bo mnie matula z domu wywali na zbity pysk

Albo muszê na allegro kilka niepotrzebnych ksi±¿ek opchn±æ i wtedy sobie kupiê
Do³±czam siê Te¿ Was wszystkich nie lubiê!!!

Eeeeeee..... nie no - ¿artujê, tak sobie dzi¶ pomy¶la³am, co ja tu bêdê czytaæ te wasze pozytywne opinie, polaz³am i kupi³am Co tam ¿e moje w³osy nie lubi± protein, jak Wasze lubi± to i moje musz± polubiæ
Mcromance - teraz to ju¿ nie masz wyj¶cia, musisz kupiæ
Oczywi¶cie po drodze do rossmanna (czyli jak to bywa u mnie - po drugiej stronie galerii ) by³ new yorker i kupi³am spodnie T o tak "terapeutycznie", bo generalnie to zwykle mi ¿al kasy na wszystko i mam jak±¶ maniê oszczêdzania

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No weeee¼ siê !!!! Przestañ mnie kusiæ
---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------


Nie no, zabijasz mnie tymi wyznaniami
http://25.media.tumblr.com/tumblr_md...1ku7o1_500.gif
http://31.media.tumblr.com/0141318d8...go1_r1_500.gif

G³upio pisaæ pod sto³em? To co ty teraz zrobi³a¶?
Uzale¿nienie, o tak http://media.tumblr.com/tumblr_m44e6wcH5r1qlg43f.gif
Yyyyyyy zgadujê ¿e pisa³am pod sto³em? Twoje gify mnie niezmiennie rozwalaj±
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Z faceta chyba tego dok³adnie nie wydusisz. Ale podejrzewam, ¿e po pó³ roku ju¿ wiedzia³, bo ja widzia³am po tym co robi³ i po zachowaniu. Ale szlag go wie. Najbardziej to chyba wszystkich zdziwi³o, ¿e on tylko 19 lat mia³ a jednak my¶la³ bardzo powa¿nie. On ca³y czas zachowuje siê doro¶lej ode mnie
Bo to nie ma regu³y je¶li chodzi o wiek

Wrzucam zdjêcie swoich w³osów dzi¶ robione z lamp±. Wydaje mi siê ¿e troszkê zja¶nia³y od farbowania. Pod koniec tygodnia bêdzie koleston 12/0 na 9% ale najpierw próba pasemkowa
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,1 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,0 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1000686.jpg (24,1 KB, 22 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:24   #4661
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan przepiekny pierscionek!!!! uwielbiam takie subtelne, moj tez z tych delikatnych jest!
pisanie spod stolu
kupilas syossa
mialas nie rozjasniac dalej bo kolor Ci sie podobal chyba wczesniej pytalas jak moje rozjasnianie - dalej nie ide jasniej nie chce niz mam
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 20:34   #4662
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan przepiekny pierscionek!!!! uwielbiam takie subtelne, moj tez z tych delikatnych jest!
pisanie spod stolu
kupilas syossa
mialas nie rozjasniac dalej bo kolor Ci sie podobal chyba wczesniej pytalas jak moje rozjasnianie - dalej nie ide jasniej nie chce niz mam
Bo kolor mi siê podoba Jak ten koleston wyjdzie niefajnie na pasemku to nie robiê na ca³o¶æ tylko chyba bêdê musia³a wtedy znale¼æ jaki¶ fajny odcieñ na poziomie 7. Ty ostatnio 7 robi³as wlasnie??? Wstawialas zdjêcia? bo nie kojarze
Ja by³am w szoku ¿e pier¶cionek taki ³adny. W³a¶nie subtelny ale te¿ bardziej oryginalny ni¿ takie standardowe proste z oczkiem po¶rodku (takie te¿ s± ³adne, ale po prostu jestem zaskoczona ¿e mê¿czyzna samodzielnie wybra³ taki "wyszukany" , i jeszcze z³oto ³±czone bia³e z ¿ó³tym). ¦lub chyba bêdzie w styczniu lub w kwietniu
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:36   #4663
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
azjaci to nie mój typ zdecydowanie. ...
Moj te¿ nie a ostatnio tu tak jakos azjacko sie zrobi³o, ¿e ja nawet nie mam o czym pisac

Morgan serdeczne gratulacje, a pier¶cionek cudowny

A teksty takie tu piszecie, ¿e i ja opluwam monitor. G³osuje równie¿ za tym, zeby uprzedzaæ, ¿e bedzie co¶ smiesznego

mcromance ale ci zrudzia³a ta pi±tka dobrze, ¿e ty lubisz ciep³e odcienie i rudo¶ci, bo ja to bym oszala³a z takim odcieniem

A u mnie ju¿ czas znowu farbowaæ. Dzi¶ dok³adnie mija drugi tydzieñ od farbowania. Odrosty powoli siê pokazuj±. A ja nie mam pomys³u co zrobiæ. Klor na d³ugo¶ci bardzo mi siê podoba, ale widac nierówno¶ci, jakby szerokie pasma i chcia³abym to jeszcze wyrównaæ. Ale bojê siê, ¿e stracê ten kolorek, który mam, a bardzo mi siê podoba... taki ciemny br±z z mahoniem, rdz± i ch³odem jednocze¶nie.


A co my¶licie o po³±czeniu /75 z /71 czyli odcieñ mahoniowy z ch³odnym. Nie bêdzie siê gryz³o? Co o tym s±dzicie?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:57   #4664
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Woow ale jasna ta Twoja pi±tka! Moja 5 by³a prawie czarna, ale to mo¿e dlatego ¿e w³osy by³y bardzo zniszczone i mocniej chwyci³a.
Ano, taka jest ale przy samym oknie. Nieco dalej jest ciemniejsza.

Cytat:
Do³±czam siê Te¿ Was wszystkich nie lubiê!!!

Eeeeeee..... nie no - ¿artujê, tak sobie dzi¶ pomy¶la³am, co ja tu bêdê czytaæ te wasze pozytywne opinie, polaz³am i kupi³am Co tam ¿e moje w³osy nie lubi± protein, jak Wasze lubi± to i moje musz± polubiæ
Mcromance - teraz to ju¿ nie masz wyj¶cia, musisz kupiæ
Oczywi¶cie po drodze do rossmanna (czyli jak to bywa u mnie - po drugiej stronie galerii ) by³ new yorker i kupi³am spodnie T o tak "terapeutycznie", bo generalnie to zwykle mi ¿al kasy na wszystko i mam jak±¶ maniê oszczêdzania
Ale ja serio nie mam za co LOL
Muszê co¶ najpierw opchn±æ i zrobiæ miejsce, albo siê na ten fluid z kim¶ wymieniæ, bo mam za du¿o wszystkiego

Cytat:
Yyyyyyy zgadujê ¿e pisa³am pod sto³em? Twoje gify mnie niezmiennie rozwalaj±
Podziêkuj K-popowi i dziwacznym filmikom jakie maj± do piosenek, koreañskim serialom oraz ró¿nym programom. Dziêki temu powstaj± takie gify

Cytat:
Wrzucam zdjêcie swoich w³osów dzi¶ robione z lamp±. Wydaje mi siê ¿e troszkê zja¶nia³y od farbowania. Pod koniec tygodnia bêdzie koleston 12/0 na 9% ale najpierw próba pasemkowa
£adnie jest
A pier¶cionek cudo Uwielbiam takie proste wzory, bo s± naj³adniejsze

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Moj te¿ nie a ostatnio tu tak jakos azjacko sie zrobi³o, ¿e ja nawet nie mam o czym pisac

Morgan serdeczne gratulacje, a pier¶cionek cudowny

A teksty takie tu piszecie, ¿e i ja opluwam monitor. G³osuje równie¿ za tym, zeby uprzedzaæ, ¿e bedzie co¶ smiesznego

mcromance ale ci zrudzia³a ta pi±tka dobrze, ¿e ty lubisz ciep³e odcienie i rudo¶ci, bo ja to bym oszala³a z takim odcieniem

A u mnie ju¿ czas znowu farbowaæ. Dzi¶ dok³adnie mija drugi tydzieñ od farbowania. Odrosty powoli siê pokazuj±. A ja nie mam pomys³u co zrobiæ. Klor na d³ugo¶ci bardzo mi siê podoba, ale widac nierówno¶ci, jakby szerokie pasma i chcia³abym to jeszcze wyrównaæ. Ale bojê siê, ¿e stracê ten kolorek, który mam, a bardzo mi siê podoba... taki ciemny br±z z mahoniem, rdz± i ch³odem jednocze¶nie.


A co my¶licie o po³±czeniu /75 z /71 czyli odcieñ mahoniowy z ch³odnym. Nie bêdzie siê gryz³o? Co o tym s±dzicie?
Weronisiu, ale ja siê "t³uk³am" na facetów z Kachul±, bo ja za azjatami (co nie znaczy, ¿e wyjdê za jakiego¶ ), a ona za zachodnimi.
Ty te¿ mo¿esz siê do³±czyæ do Kachuli i wklejaæ swoich

Kobito, sk±d mam wiedzieæ co ciê roz¶mieszy? Mo¿e przyjmij, ¿e jak widzisz mój nick obok postu to traktuj to jako mo¿liwe zagro¿enie

Weronisiu, moja 5/0 wygl±da tak tylko przy mocnym ¶wietle (flesz lub ostre s³oñce). Normalnie jest najzwyklejszy br±z. No a dodatkowo co ja bym nie na³o¿y³a i tak bêdzie bi³o rudawo, bo takie mam w³osy.


Na twoim miejscu chyba bym nie miesza³a odcienia czerwonego z popielatym. Nie wiadomo co mo¿e wyj¶æ...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 21:59   #4665
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance zaloz watek wymiankowy! pozbedziesz sie rzeczy, a mozesz zyskac cos fajnego

mi sie azjaci nie podobaja, maja taka nastoletnia urode, a ja lubie "prawdziwych facetow"
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 22:10   #4666
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance zaloz watek wymiankowy! pozbedziesz sie rzeczy, a mozesz zyskac cos fajnego

mi sie azjaci nie podobaja, maja taka nastoletnia urode, a ja lubie "prawdziwych facetow"
No tak powoli siê zbieram do zrobienia tego wymiankowego w±tku. Ale nie chce mi siê posprawdzaæ co ja dok³adnie mam na zbyciu

Je¶li idzie o Azjatów, a dok³adniej samych Koreañczyków, to mi pasuje ich charakter jaki maj± dziêki kulturze.
Oni nie wstydz± siê okazywaæ publicznie uczuæ innych ni¿ poci±g seksualny (ej, foczka! - bleeee...) lub agresja i szanuj± innych.
Ogólnie w Korei praktycznie ka¿dy ka¿dego szanuje i nie ma sytuacji, ¿e m³odzie¿ ot tak sobie pyskuje i wyzywa starszych, a zmora zachodniego spo³eczeñstwa - bezstresowe wychowanie - nie istnieje i jako¶ dzieci nie umieraj± od tego.
Faceci tam nadal obowi±zkowo id± do wojska na 21 miesiêcy, chyba ¿e s± naprawdê ciê¿ko chorzy.

Tak± nastoletni± urodê prezentuj± tylko idole (muzycy) i aktorzy oraz faceci, którzy jeszcze siê nie o¿enili - bo ci jeszcze jako¶ dbaj± o cerê i m³ody wygl±d. Po jakim¶ czasie i w pewnym wieku panowie sobie odpuszczaj± wizyty u kosmetyczki i mocniejsze dbanie o siebie - wtedy starzej± siê w oczach.

Oczywi¶cie s± te¿ i wady ich kultury, np. pracodawca ma wgl±d w historiê medyczn± potencjalnego pracownika i dlatego ludzie nie chc± chodziæ do terapeutów, a ADHD i inne choroby "psychiczne" u dzieci siê ukrywa lub ignoruje.

-----------
Dobra, we¼cie mnie zastrzelcie, bo je¶li zaczniecie co¶ wspominaæ o Azji, a jeszcze gorzej o samej Korei, to ja takie wywody bêdê uskuteczniaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-10 o 22:13
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 22:22   #4667
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja nie znam osobiscie zadnego Azjaty ale mezus z nimi pracuje i chwali sobie ich jako szefow. Sa sympatyczni, pomocni

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

ady tam mcromance zbieraj tylek i zakladaj watek wymiankowy! mi dzieki niemu ubyl jeden karton taki duzy po gigapace pampersow kosmetykow
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 22:24   #4668
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie znam osobiscie zadnego Azjaty ale mezus z nimi pracuje i chwali sobie ich jako szefow. Sa sympatyczni, pomocni
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!
Zabi³a¶ mnie tymi pampersami LOL Dobra, mo¿e powoli co¶ zmajstrujê
No widzisz, o to co twój m±¿ mówi mi chodzi. Maj± zupe³nie inny charakter i podej¶cie do innych.

Cytat:
ady tam mcromance zbieraj tylek i zakladaj watek wymiankowy! mi dzieki niemu ubyl jeden karton taki duzy po gigapace pampersow kosmetykow
Specjalnie dla ciebie kochana zebra³am siê i za³o¿y³am ten w±tek. Zadowolona?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-11 o 11:57
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 23:20   #4669
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

hej ja do was po poradê - od jakiego¶ d³u¿szego ju¿ czasu mam rude w³osy i ju¿ mi siê po prostu znudzi³y i zachcia³o mi siê jakiego¶ fajnego br±ziku - swoje w³asne mam ciemne
jak± farb± profesjonaln± mogê uzyskaæ takie np kolory
rudy to mój obecny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (33,3 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg max_05_PNT_CE_Brazy_modelka_43eb0c7e1bce4_b42b4e45.jpg (40,7 KB, 7 za³adowañ)
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2013-11-10 o 23:21
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 23:29   #4670
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

albo taki
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 23:45   #4671
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Sylwka podejrzewam, ¿e aby uzyskaæ taki rudy, to musia³a¶ w³osy rozjasniaæ. W takiej sytuacji jedynym chyba skutecznym rozwi±zaniem jest pigmentacja. Poszukaj w necie jak to siê robi. To bardzo proste. Wg mnie mo¿esz u¿yæ farby z numerem 6/0 do pigmentacji, jak i do farbowania. Oxy 6%. Je¶li wyjdzie za ciep³o, to dopiero przy nastêpnym farbowaniu mo¿esz kombinowaæ z odcieniami. Ale na ten pierwszy raz najbezpieczniej uzyæ naturê.
Je¶li nie chcesz robiæ pigmentacji, tylko od razu k³a¶æ farbê, t musisz siê liczyæ z tym, ¿e nowa farba wyp³ucze ci siê ju¿ po kilku myciach i ¿e ci±gle bêdzie wybija³ twój obecny rudy. Tak wiêc polecam pigmentacjê. Ja mia³am podobny kolor wyj¶ciowy i niestety farba siê nie trzyma³a i po 3 myciach nie by³o ¶ladu po farbie. Dopiero pigmentacja mnie uratowa³a, tylko ¿e ja robi³am na 5/00 bo chcia³am ciemniej.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-10, 23:51   #4672
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja farbowa³am farb± 8,44 bodaj¿e i z oxy 9% i potem na to hennê
muszê poczytaæ o tej pigmentacji albo zapytam siê babeczki w sklepie fryzjerskim jak tego dokonaæ
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2013-11-10 o 23:52
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 08:13   #4673
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ok ju¿ po wizycie u rodziców, wiêc odpisujê


A wiesz znam tak± jedn± parê która pobra³a siê w wieku chyba 18 lat, teraz maj± jako¶ po 30 i s± bardzo szczêsliwi Wiêc chyba nie ma na to regu³y. Prozaiczne - ale trzeba po prostu trafiæ na "swoj±" osobê

Woow ale jasna ta Twoja pi±tka! Moja 5 by³a prawie czarna, ale to mo¿e dlatego ¿e w³osy by³y bardzo zniszczone i mocniej chwyci³a.

Dziêkujê, bardzo ale to bardzo mi mi³o
Chwalê siê jestem w szoku ¿e taki ³adny wybra³

Do³±czam siê Te¿ Was wszystkich nie lubiê!!!

Eeeeeee..... nie no - ¿artujê, tak sobie dzi¶ pomy¶la³am, co ja tu bêdê czytaæ te wasze pozytywne opinie, polaz³am i kupi³am Co tam ¿e moje w³osy nie lubi± protein, jak Wasze lubi± to i moje musz± polubiæ
Mcromance - teraz to ju¿ nie masz wyj¶cia, musisz kupiæ
Oczywi¶cie po drodze do rossmanna (czyli jak to bywa u mnie - po drugiej stronie galerii ) by³ new yorker i kupi³am spodnie T o tak "terapeutycznie", bo generalnie to zwykle mi ¿al kasy na wszystko i mam jak±¶ maniê oszczêdzania


Yyyyyyy zgadujê ¿e pisa³am pod sto³em? Twoje gify mnie niezmiennie rozwalaj±

Bo to nie ma regu³y je¶li chodzi o wiek

Wrzucam zdjêcie swoich w³osów dzi¶ robione z lamp±. Wydaje mi siê ¿e troszkê zja¶nia³y od farbowania. Pod koniec tygodnia bêdzie koleston 12/0 na 9% ale najpierw próba pasemkowa
Bardzo ³adny pier¶cionek. Nie w moim typie (tylko jedno oczko), bo ja to jak sroka jestem i musi ¶ie b³yszczeæ jak psu... Ale po³±czenie zwyk³ego z³ota z bia³ym jest idealne Ja mam pier¶cionek z bia³ego z³ota (obr±czkê te¿) i ca³y jest w cyrkoniach (diamentów nie uznajê, zreszt± nas nie by³o staæ, no i za du¿o znajomych po diamentach mia³o problemy w zwi±zku - takie moje zboczenie).


Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Bo kolor mi siê podoba Jak ten koleston wyjdzie niefajnie na pasemku to nie robiê na ca³o¶æ tylko chyba bêdê musia³a wtedy znale¼æ jaki¶ fajny odcieñ na poziomie 7. Ty ostatnio 7 robi³as wlasnie??? Wstawialas zdjêcia? bo nie kojarze
Ja by³am w szoku ¿e pier¶cionek taki ³adny. W³a¶nie subtelny ale te¿ bardziej oryginalny ni¿ takie standardowe proste z oczkiem po¶rodku (takie te¿ s± ³adne, ale po prostu jestem zaskoczona ¿e mê¿czyzna samodzielnie wybra³ taki "wyszukany" , i jeszcze z³oto ³±czone bia³e z ¿ó³tym). ¦lub chyba bêdzie w styczniu lub w kwietniu
Ale jasno ju¿ masz! I ¶lub wkrótce!!!

A ja jestem po Syossie fluid ró¿owy do farbowanych. U¿y³am go jak zwyk³ej od¿ywki. Nie zachwyci³ pod prysznicem po na³o¿eniu a¿ do sp³ukiwania. G³adziuchno by³o. Po wyschniêciu dodam, ¿e mam miêkkie w³osiska, g³adkie, same z siebie l¶ni± i zero mi odstaje po d³ugo¶ci!!! Tylko przy samej grzywce mi sterczy i tyle. Ale je¶li chodzi o u¿ywanie go to chyba bêdê korzystaæ na razie z ¿ó³tego a potem ró¿owy kupiê. No i raczej na suche w³osy przed myciem lub tylko na noc. Wydaje mi siê, ¿e przy skalpie jako zwyk³a od¿ywka lekko obci±¿a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 09:08   #4674
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Moj te¿ nie a ostatnio tu tak jakos azjacko sie zrobi³o, ¿e ja nawet nie mam o czym pisac

Morgan serdeczne gratulacje, a pier¶cionek cudowny


A co my¶licie o po³±czeniu /75 z /71 czyli odcieñ mahoniowy z ch³odnym. Nie bêdzie siê gryz³o? Co o tym s±dzicie?
Dziêkujê
Mi siê wydaje ¿e 75 i 71 bêdzie dobre do tego co masz, ale pewna nie jestem bo na mahoniach siê nie znam


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo ³adny pier¶cionek. Nie w moim typie (tylko jedno oczko), bo ja to jak sroka jestem i musi ¶ie b³yszczeæ jak psu... Ale po³±czenie zwyk³ego z³ota z bia³ym jest idealne Ja mam pier¶cionek z bia³ego z³ota (obr±czkê te¿) i ca³y jest w cyrkoniach (diamentów nie uznajê, zreszt± nas nie by³o staæ, no i za du¿o znajomych po diamentach mia³o problemy w zwi±zku - takie moje zboczenie).

Ale jasno ju¿ masz! I ¶lub wkrótce!!!

A ja jestem po Syossie fluid ró¿owy do farbowanych. U¿y³am go jak zwyk³ej od¿ywki. Nie zachwyci³ pod prysznicem po na³o¿eniu a¿ do sp³ukiwania. G³adziuchno by³o. Po wyschniêciu dodam, ¿e mam miêkkie w³osiska, g³adkie, same z siebie l¶ni± i zero mi odstaje po d³ugo¶ci!!! Tylko przy samej grzywce mi sterczy i tyle. Ale je¶li chodzi o u¿ywanie go to chyba bêdê korzystaæ na razie z ¿ó³tego a potem ró¿owy kupiê. No i raczej na suche w³osy przed myciem lub tylko na noc. Wydaje mi siê, ¿e przy skalpie jako zwyk³a od¿ywka lekko obci±¿a.
Te¿ jestem po syoss'ie (tym z³otym), i mia³a¶ racjê - jest super, w³osy s± takie sypkie po nim. Jak na moje zniszczone w³osy po przejsciach to efekt jest zadowalacj±cy, podejrzewam ¿e na jaki¶ cud nie mam co liczyæ, ale jest naprawde dobrze.

A wiesz mój narzeczony dowali³ taki tekst ostatnio " Jak faceta nie staæ na brylant to na ma³¿eñstwo te¿ nie"
Ja tam nie mam jaki¶ wiêkszych prefenrencji co do wzoru. Brylanty maj± na pewn± t± przewagê ¿e ca³y czas tak samo b³yszcz± i siê nie wycieraj±. Jak ca³y pier¶cionek jest z cyrkonii to ok, ale widzia³am kiedy¶ u kole¿anki taki ¿e brylant na ¶rodku i cyrkonie dooko³a i po paru miesi±cach ten brylant by³ nadal b³yszcz±cy a cyrkonie takie jakie¶ "mleczne", matowe.

Kurde tak spojrza³am w lustro w ¶wietle dziennych i mega zja¶nia³y mi w³osy !!! Serio siê teraz zastanawiam czy je jeszcze rozja¶nic czy tylko wyrównaæ.... a koleston ju¿ zamówi³am i nie wiem...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (115,1 KB, 22 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:14   #4675
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan to slub za 2mce? ale super, takie na szybko sa najlepsze
moj pierscionek jest z brylantem i pieeeeknie blyszczy ale wiadomo kazdy ma inny gust.
co do farby to jednak postoi sobie obok e20? jasne masz juz te wloski
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:28   #4676
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan to slub za 2mce? ale super, takie na szybko sa najlepsze
moj pierscionek jest z brylantem i pieeeeknie blyszczy ale wiadomo kazdy ma inny gust.
co do farby to jednak postoi sobie obok e20? jasne masz juz te wloski
Albo w styczniu albo w kwietniu... jeszcze nie przegadali¶my tematu. W sumie szybko, ale na co czekaæ? Nie mamy po 20 lat i wiemy ¿e tego chcemy Ty siê troszkê naczeka³a¶ co?

Jednak brylanty maj± swój urok A taki najmniejszy mo¿na kupiæ ju¿ za 500z³ wiêc nie jest ¼le

W³a¶nie nie wiem czy postoi ko³o palette na pewno muszê co¶ zrównaæ bo górê mam odrobinê ja¶niejsz±. Jakby¶ mi chcia³a co¶ doradziæ to jestem bardzo chêtna bo naprawdê nie mam pomys³u jaki kolor robiæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:36   #4677
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ jestem po syoss'ie (tym z³otym), i mia³a¶ racjê - jest super, w³osy s± takie sypkie po nim. Jak na moje zniszczone w³osy po przejsciach to efekt jest zadowalacj±cy, podejrzewam ¿e na jaki¶ cud nie mam co liczyæ, ale jest naprawde dobrze.

A wiesz mój narzeczony dowali³ taki tekst ostatnio " Jak faceta nie staæ na brylant to na ma³¿eñstwo te¿ nie"
Ja tam nie mam jaki¶ wiêkszych prefenrencji co do wzoru. Brylanty maj± na pewn± t± przewagê ¿e ca³y czas tak samo b³yszcz± i siê nie wycieraj±. Jak ca³y pier¶cionek jest z cyrkonii to ok, ale widzia³am kiedy¶ u kole¿anki taki ¿e brylant na ¶rodku i cyrkonie dooko³a i po paru miesi±cach ten brylant by³ nadal b³yszcz±cy a cyrkonie takie jakie¶ "mleczne", matowe.

Kurde tak spojrza³am w lustro w ¶wietle dziennych i mega zja¶nia³y mi w³osy !!! Serio siê teraz zastanawiam czy je jeszcze rozja¶nic czy tylko wyrównaæ.... a koleston ju¿ zamówi³am i nie wiem...
Kiedy ja dosta³am swój pier¶cionek by³am zachwycona i nadal jestem. Nie zamieni³abym go na ¿adne brylanty. Kupi³ mi to biedny, m³ody ch³opak i wierz mi, wydatek na bia³e wysadzane z³oto by³ chyba najwiêkszym w jego ¿yciu. Teraz mog³abym mieæ brylanty ale zapewne i tak bym z oszczêdno¶ci ich nie wybra³a Mam maszynkê z ultrad¼wiêkiem i mi czy¶ci bi¿uteriê, cyrkonie owszem trac± blask ale to te¿ zale¿y jakie. Kiedy¶ by³y dobrej jako¶ci kamienie teraz to taki badziew sprzedaj±, ¿e szok. Ja znowu znam przypadki jak nieczyszczony diamencik sczernia³. O nie trzeba tak samo dbaæ jak o cyrkonie.
W³osy masz fajne. To znaczy kolor. Mocno chcesz z t± 12 i¶æ... Ciekawi mnie jakby wysz³a na Twoich w³osach.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-11 o 10:37
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:47   #4678
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Albo w styczniu albo w kwietniu... jeszcze nie przegadali¶my tematu. W sumie szybko, ale na co czekaæ? Nie mamy po 20 lat i wiemy ¿e tego chcemy Ty siê troszkê naczeka³a¶ co?

Jednak brylanty maj± swój urok A taki najmniejszy mo¿na kupiæ ju¿ za 500z³ wiêc nie jest ¼le

W³a¶nie nie wiem czy postoi ko³o palette na pewno muszê co¶ zrównaæ bo górê mam odrobinê ja¶niejsz±. Jakby¶ mi chcia³a co¶ doradziæ to jestem bardzo chêtna bo naprawdê nie mam pomys³u jaki kolor robiæ
my date wybralismy slubu wczesniej bo chcielismy brac slub w nasza rocznice, a sobota 21wrzesnia wypada tylko co kilka lat chyba z 10mcy przed slubem zarezerwowalismy Pa³ac, a reszte formalno¶ci i ko¶cielnych i urzêdowych zaczêli¶my za³atwiaæ dok³adnie 4tyg przed ¶lubem sukienke wybra³am te¿ ok 4tyg przed ¶lubem. auto do ¶lubu tydzieñ przed. Wszystko na spontanie
a sukienke chcesz zalozyc ta co masz czy inna?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:00   #4679
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedy ja dosta³am swój pier¶cionek by³am zachwycona i nadal jestem. Nie zamieni³abym go na ¿adne brylanty. Kupi³ mi to biedny, m³ody ch³opak i wierz mi, wydatek na bia³e wysadzane z³oto by³ chyba najwiêkszym w jego ¿yciu. Teraz mog³abym mieæ brylanty ale zapewne i tak bym z oszczêdno¶ci ich nie wybra³a Mam maszynkê z ultrad¼wiêkiem i mi czy¶ci bi¿uteriê, cyrkonie owszem trac± blask ale to te¿ zale¿y jakie. Kiedy¶ by³y dobrej jako¶ci kamienie teraz to taki badziew sprzedaj±, ¿e szok. Ja znowu znam przypadki jak nieczyszczony diamencik sczernia³. O nie trzeba tak samo dbaæ jak o cyrkonie.
W³osy masz fajne. To znaczy kolor. Mocno chcesz z t± 12 i¶æ... Ciekawi mnie jakby wysz³a na Twoich w³osach.
Ale ja naprawdê nie mam nic przeciwko cyrkoniom Wszystko zale¿y od sytuacji. W wieku 20 lat raczej nikogo na brylanty nie staæ, to normalne. Ale w wieku 36 czemu nie? Ja bym siê dziwnie czu³a chyba gdybym w takiej sytuacji finansowej w jakiej jest mój narzeczony kupi³ mi np pier¶cionek za 100z³
A co do farby to my¶lê o tej 12 zamiast garniera tego 110, s±dzê ¿e efekt bêdzi podobny, ale nie wiem jeszcze co zrobiæ.
Podoba mi siê kolor majirel 8.2
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
my date wybralismy slubu wczesniej bo chcielismy brac slub w nasza rocznice, a sobota 21wrzesnia wypada tylko co kilka lat chyba z 10mcy przed slubem zarezerwowalismy Pa³ac, a reszte formalno¶ci i ko¶cielnych i urzêdowych zaczêli¶my za³atwiaæ dok³adnie 4tyg przed ¶lubem sukienke wybra³am te¿ ok 4tyg przed ¶lubem. auto do ¶lubu tydzieñ przed. Wszystko na spontanie
a sukienke chcesz zalozyc ta co masz czy inna?
Wiesz w przypadku ¶lubu ko¶cielnego z weselem tych formalno¶ci jest masa. Tak¿e siê nie dziwiê ¿e musieli¶cie mieæ wszystko trochê wcze¶niej dograne. U nas bêdzie cywilny i tylko obiad po, dla najbli¿szej rodziny. Sukienkê kupiê jak±¶ skromn±, ecru albo bladoró¿ow± chyba, ale nie wiem do koñca, bo do blondu mi ¿adne kolory ciuchów nie pasuj± Be¿ pasuje ale nie znoszê tego koloru...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-11 o 11:02
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:22   #4680
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja naprawdê nie mam nic przeciwko cyrkoniom Wszystko zale¿y od sytuacji. W wieku 20 lat raczej nikogo na brylanty nie staæ, to normalne. Ale w wieku 36 czemu nie? Ja bym siê dziwnie czu³a chyba gdybym w takiej sytuacji finansowej w jakiej jest mój narzeczony kupi³ mi np pier¶cionek za 100z³
A co do farby to my¶lê o tej 12 zamiast garniera tego 110, s±dzê ¿e efekt bêdzi podobny, ale nie wiem jeszcze co zrobiæ.
Podoba mi siê kolor majirel 8.2

Wiesz w przypadku ¶lubu ko¶cielnego z weselem tych formalno¶ci jest masa. Tak¿e siê nie dziwiê ¿e musieli¶cie mieæ wszystko trochê wcze¶niej dograne. U nas bêdzie cywilny i tylko obiad po, dla najbli¿szej rodziny. Sukienkê kupiê jak±¶ skromn±, ecru albo bladoró¿ow± chyba, ale nie wiem do koñca, bo do blondu mi ¿adne kolory ciuchów nie pasuj± Be¿ pasuje ale nie znoszê tego koloru...
No teraz te¿ bym wymaga³a wiêcej co do pier¶cionka No i mój by³ do¶æ ciê¿ki i swoje kosztowa³ ale go zmniejszali¶my, bo france moje palce by³y ma³e. Dziêki temu trochê cena spad³a (powiedzmy ¿e spad³a). Teraz pewnie za t± kwotê chocia¿ jedno oczko by³oby diamencikiem malutkim
Co 8,2 majirel to
A ja mia³am ecru sukienkê i blondyn± by³am i pasowa³o

A cywilny popieram! Ja najpierw taki mia³am. Ko¶cielny wyszed³ z dzieæmi (chrzciny)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-11 o 11:25
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.