Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-12, 12:53   #1471
viosenka
Przyczajenie
 
Avatar viosenka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wiesz co nie wpadłabym na to, ale zmyłam kilka paznokci i spróbowałam innym cleanerem, bo rzeczywiście okazało się, że cleaner CZ ma w składnie etanol i dodatki, a ten, którego użyłam teraz to alkohol izopropylowy, niestety to samo, znowu dziury.

Kobietki macie jeszcze jakieś pomysły? Przypomnę, chodzi o bazę gelish w której robią się dziury po utwardzeniu wszystko opisałam kilka postów wyżej.. Spróbuję jeszcze z spirytusem salicylowym ale jak nie zadziała piszę reklamację bo nie mam innego pomysłu. Jak to jest, że z bazą za 25 zł nie mam problemów a jedną z najlepszych nie umiem sobie poradzić.. Powinna chyba być mniej problemowa..
viosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:16   #1472
PinkLady8891
Raczkowanie
 
Avatar PinkLady8891
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez viosenka Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wpadłabym na to, ale zmyłam kilka paznokci i spróbowałam innym cleanerem, bo rzeczywiście okazało się, że cleaner CZ ma w składnie etanol i dodatki, a ten, którego użyłam teraz to alkohol izopropylowy, niestety to samo, znowu dziury.

Kobietki macie jeszcze jakieś pomysły? Przypomnę, chodzi o bazę gelish w której robią się dziury po utwardzeniu wszystko opisałam kilka postów wyżej.. Spróbuję jeszcze z spirytusem salicylowym ale jak nie zadziała piszę reklamację bo nie mam innego pomysłu. Jak to jest, że z bazą za 25 zł nie mam problemów a jedną z najlepszych nie umiem sobie poradzić.. Powinna chyba być mniej problemowa..
moze sprubuj odtlusci paznokcie szystym acetonem
PinkLady8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 06:57   #1473
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Przedłużanie

Cytat:
Napisane przez Ninnette Pokaż wiadomość
właśnie przyszły moje pierwsze hybrydy z Mistero Milano
ale niestety nie mam wzorników, czekam na przesyłkę i nie mogę wypróbować
kacha_a_a o tym ostatnio pisala i nawet wrzucala fotke. Albo na tym watku albo a watku gdzie pokazujemy pazurki hybrydowe
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 11:07   #1474
jadziaw
Przyczajenie
 
Avatar jadziaw
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez viosenka Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wpadłabym na to, ale zmyłam kilka paznokci i spróbowałam innym cleanerem, bo rzeczywiście okazało się, że cleaner CZ ma w składnie etanol i dodatki, a ten, którego użyłam teraz to alkohol izopropylowy, niestety to samo, znowu dziury.

Kobietki macie jeszcze jakieś pomysły? Przypomnę, chodzi o bazę gelish w której robią się dziury po utwardzeniu wszystko opisałam kilka postów wyżej.. Spróbuję jeszcze z spirytusem salicylowym ale jak nie zadziała piszę reklamację bo nie mam innego pomysłu. Jak to jest, że z bazą za 25 zł nie mam problemów a jedną z najlepszych nie umiem sobie poradzić.. Powinna chyba być mniej problemowa..
a może za grube warstwy bazy zrobiłaś ?
jadziaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 11:55   #1475
viosenka
Przyczajenie
 
Avatar viosenka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wiecie co moja cierpliwość się skończyła, przez ostatnie dwa dni zrobiłam tyle prób i nic.. Tak jak pisałam, nakładałam cieniutkie warstwy ale próbowałam też grubsze, wcierałam w paznokieć i nie wcierałam, przejeżdżałam pędzelkiem po paznokciu więcej razy i mniej, próbowałam przetrzeć przed nałożeniem acetonem, dwoma różnymi cleaneremi i spirytusem salicylowym, raz odczekałam dłóżej raz krócej, dalej nic, utwardzałam w lampie UV 1 minutę i dwie... Żarówki w lampie są ok bo wszystko inne się dobrze zachowuje, na koniec użyłam na część paznokci bazy CZ i z nią nie było żadnego kłopotu bez zbędnych starań.

To wygląda tak, że kiedy jeszcze maluję paznokieć tą bazą gelish jak nakładamcieniutką warstwę wygląda jakby były tam maleńkie prawie niewidoczne bąbelki albo paproszki, nie jest gładka, a po utwardzeniu są dziury w różnych miejscach na środku płytki i często też ucieka z wolnego brzegu i wzdłuż niego jest pusto..

Ta baza z tego co wyczytałam na forum nie wymaga jakichś specjalnych zabiegów i jeśli płytka jest odpowiednio przygotowana nie powinno być problemów, z bazą CZ nie ma żadnego, a ta choćbym nie wiem co robiła robi dziury.. Tylko czekam teraz na telefon od mamy, że coś zaczyna odpadać :/
viosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:14   #1476
PinkLady8891
Raczkowanie
 
Avatar PinkLady8891
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez viosenka Pokaż wiadomość
Wiecie co moja cierpliwość się skończyła, przez ostatnie dwa dni zrobiłam tyle prób i nic.. Tak jak pisałam, nakładałam cieniutkie warstwy ale próbowałam też grubsze, wcierałam w paznokieć i nie wcierałam, przejeżdżałam pędzelkiem po paznokciu więcej razy i mniej, próbowałam przetrzeć przed nałożeniem acetonem, dwoma różnymi cleaneremi i spirytusem salicylowym, raz odczekałam dłóżej raz krócej, dalej nic, utwardzałam w lampie UV 1 minutę i dwie... Żarówki w lampie są ok bo wszystko inne się dobrze zachowuje, na koniec użyłam na część paznokci bazy CZ i z nią nie było żadnego kłopotu bez zbędnych starań.

To wygląda tak, że kiedy jeszcze maluję paznokieć tą bazą gelish jak nakładamcieniutką warstwę wygląda jakby były tam maleńkie prawie niewidoczne bąbelki albo paproszki, nie jest gładka, a po utwardzeniu są dziury w różnych miejscach na środku płytki i często też ucieka z wolnego brzegu i wzdłuż niego jest pusto..

Ta baza z tego co wyczytałam na forum nie wymaga jakichś specjalnych zabiegów i jeśli płytka jest odpowiednio przygotowana nie powinno być problemów, z bazą CZ nie ma żadnego, a ta choćbym nie wiem co robiła robi dziury.. Tylko czekam teraz na telefon od mamy, że coś zaczyna odpadać :/
jak tak to zglos to to sprzedawcy moze cos z tym zrobi ja kupowalam o tego polecanego sprzedawcy hybrydy IBD i byly ok zadnych problemow kolezanki kupowaly gelish i tez bez zadnych problemow moze trafilas na jakas felerna butelke
PinkLady8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 13:18   #1477
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez viosenka Pokaż wiadomość
To wygląda tak, że kiedy jeszcze maluję paznokieć tą bazą gelish jak nakładamcieniutką warstwę wygląda jakby były tam maleńkie prawie niewidoczne bąbelki albo paproszki, nie jest gładka, a po utwardzeniu są dziury w różnych miejscach na środku płytki i często też ucieka z wolnego brzegu i wzdłuż niego jest pusto..
Ta baza z tego co wyczytałam na forum nie wymaga jakichś specjalnych zabiegów i jeśli płytka jest odpowiednio przygotowana nie powinno być problemów, z bazą CZ nie ma żadnego, a ta choćbym nie wiem co robiła robi dziury.. Tylko czekam teraz na telefon od mamy, że coś zaczyna odpadać :/
Szczerze mówiąc moja baza zachowywała się podobnie ale dopiero jakoś w połowie opakowania. Robiły się właśnie bąbelki, po utwardzeniu czasem wyglądały jak igiełki, co później delikatnie przejeżdżałam bloczkiem. Także uciekała z wolnego brzegu ale i nie tylko bo i kurczyła się przy skórkach robiąc zbyt duży odstęp. Nie mam pojęcia od czego to zależy, zwłaszcza że moja początkowo nie robiła żadnych problemów. Dlatego myślałam, że źle ją przechowywałam czy coś
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 08:21   #1478
krab_ik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Czy próbowałyście lakierów hybrydowych 3w1 CZ??
krab_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 08:59   #1479
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja jestem mało doświadczona, ale z moją bazą gelisha nic się nie dzieje...

chciałabym zamówić nowe kolorki i mam dylemat, co byście wybrały mollona czy mistero milano?

kusi mnie też lampa led, ale nie wiem jaką moc warto kupić... czy 20 wat to już będzie ok?

Edytowane przez miazia
Czas edycji: 2014-10-14 o 10:29
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 10:09   #1480
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez krab_ik Pokaż wiadomość
Czy próbowałyście lakierów hybrydowych 3w1 CZ??
ja mam trzy ich lakiery 3in1 na moich paznokciach u rąk lakier trzymał się 8 dni, normalna hybryda 14, a u stóp ekstra ,bez problemu 3 tygodnie, musiałam już zdjąć, bo odrost był duży, ale nic się nie działo, moim zdaniem to fajny sposób na szybki mani, jak komuś się śpieszy to rozwiązanie super, utwardziłam dwie cienkie warstwy i już
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 10:41   #1481
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Lampa led 9w w zupełności wystarczy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 11:22   #1482
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

a czym się różnią ta naprawdę te lampy? do czego przydaje się więcej wat? czy to nie ma żadnej różnicy? teraz patrzę, że na all można taką lampę za 120zł kupić 12watową, czyli prawie tyle ile ja dałam za zwykłą na wiosnę... one aż tak staniały?t

edit: ale doczytałam, że niektóre 12watowe mają 60 diod, a inne ponad 100...

Edytowane przez miazia
Czas edycji: 2014-10-14 o 11:53
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 12:19   #1483
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Moja ma 9w i 3 diody. Kosztowala cos okolo 250. Jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby czegos nie utwardzila. Baza 10 sekund, kolor i top 30s

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Mam dokladnie ta http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4696382878
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 12:48   #1484
joanna_joanna1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 14
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość

chciałabym zamówić nowe kolorki i mam dylemat, co byście wybrały mollona czy mistero milano?
Mam trzy kolory z Mistero Milano i niestety z żadnego nie jestem zadowolona
joanna_joanna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 12:59   #1485
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Moja ma 9w i 3 diody. Kosztowala cos okolo 250. Jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby czegos nie utwardzila. Baza 10 sekund, kolor i top 30s

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Mam dokladnie ta http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4696382878
dzięki Roses chyba skuszę się na taką jednak http://allegro.pl/nn-lampa-uv-led-12...609239757.html, poszukałam na wizażu i chyba Czuszka taką też ma ale chyba cosmetics zone i dziewczyny też chwałiły

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez joanna_joanna1982 Pokaż wiadomość
Mam trzy kolory z Mistero Milano i niestety z żadnego nie jestem zadowolona
ja mam już i mollona i mm, ale sprawa się rozwiązała bo na mm nie ma już promocji a mollon dalej 4 za 150zł. więc teraz będę się tylko zastanawiać jakie kolory, podoba mi się szary 83, niebieski 31 i chciałabym jeszcze nie wiem sama co moze jakiś granat albo bordo?

a czemu nie jesteś zadowolona z mm?
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 13:17   #1486
joanna_joanna1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 14
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------





a czemu nie jesteś zadowolona z mm?
Błekitna laguna - straszne smugi robi, nawet po 4 warstwach je widać.
Słodka jagodzianka - kolor kompletnie mnie rozczarował, nijak ma się do tego przedstawionego na stronie i również zostawia smugi.
Wiśniowa obietnica - nie da rady nim ładnie pomalować przy skórkach, ponieważ po przemyciu cleanerem część lakieru schodzi. Efekt taki jakby jakaś łamaga malowała paznokcie.

Tak więc już nie dam się skusić na lakiery Mistero Milano. Również nie jestem zadowolona z Cosmetics Zone. Za to Semilac i Tifton to strzał w 10
joanna_joanna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 13:37   #1487
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez joanna_joanna1982 Pokaż wiadomość
Błekitna laguna - straszne smugi robi, nawet po 4 warstwach je widać.
Słodka jagodzianka - kolor kompletnie mnie rozczarował, nijak ma się do tego przedstawionego na stronie i również zostawia smugi.
Wiśniowa obietnica - nie da rady nim ładnie pomalować przy skórkach, ponieważ po przemyciu cleanerem część lakieru schodzi. Efekt taki jakby jakaś łamaga malowała paznokcie.

Tak więc już nie dam się skusić na lakiery Mistero Milano. Również nie jestem zadowolona z Cosmetics Zone. Za to Semilac i Tifton to strzał w 10
może źle wymieszałaś te lakiery, bo aż nieprawdopodobne żeby z tyloma lakierami były problemy , a ja pracuje na CZ i nie mogę im nic zarzucić, więc myślę ,że gdzieś musiałaś popełnić mały błąd myślę,że lakier przy skórkach został na waciku, ponieważ nie domalowałaś dokładnie płytki paznokcia lakierem Top
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:19   #1488
joanna_joanna1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 14
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

CZ robią smugi i dopiero po 4 warstwach nie widać prześwitów. Myślę, że nie ma w tym mojej winy, bo z kolei Tifton już po pierwszej warstwie wygląda ładnie, fajnie się poziomuje i nie robi smug. Mam dwa kolory z Semilac i również nie mam z nimi problemu.
joanna_joanna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:27   #1489
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez joanna_joanna1982 Pokaż wiadomość
CZ robią smugi i dopiero po 4 warstwach nie widać prześwitów. Myślę, że nie ma w tym mojej winy, bo z kolei Tifton już po pierwszej warstwie wygląda ładnie, fajnie się poziomuje i nie robi smug. Mam dwa kolory z Semilac i również nie mam z nimi problemu.

nie wiem dlaczego malujesz CZ aż cztery warstwy , ja nakładam zawsze dwie i jest super co zresztą widać na moich fotkach jak i na innych i nigdy nie spotkałam się aby smużyły oj oj chyba trzeba się troszkę podszkolić
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 14:39   #1490
joanna_joanna1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 14
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Chętnie bym zmieniła to co robię źle, ale nic takiego nie przychodzi mi do głowy. Oglądałam mnóstwo filmików na fb, zresztą maluję sobie, rodzinie i koleżankom paznokcie już od pół roku i troszkę doświadczenia nabyłam. Zastanawia mnie dlaczego z CZ mam takie kłopoty a z Tifton i Semilac żadnych. Myślę, że najprościej będzie, gdy zrezygnuję z CZ i MM
joanna_joanna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:47   #1491
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez joanna_joanna1982 Pokaż wiadomość
Chętnie bym zmieniła to co robię źle, ale nic takiego nie przychodzi mi do głowy. Oglądałam mnóstwo filmików na fb, zresztą maluję sobie, rodzinie i koleżankom paznokcie już od pół roku i troszkę doświadczenia nabyłam. Zastanawia mnie dlaczego z CZ mam takie kłopoty a z Tifton i Semilac żadnych. Myślę, że najprościej będzie, gdy zrezygnuję z CZ i MM

każdy ma prawo wyboru
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:47   #1492
joanna_joanna1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 14
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Na przykład tutaj musiałam dać 4 warstwy, inaczej prześwity były
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10365822_739361492781723_7720217542520024927_n.jpg (148,0 KB, 59 załadowań)
joanna_joanna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:50   #1493
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

do mnie dzisiaj dotarły nowe kolorki CZ jutro postaram się wstawić zdjęcia, 130 jest faktycznie bardzo ciemnym, ale ślicznym granatem, chyba dołączy do moich kolejnych " ulubionych " i nie smuży
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:58   #1494
viosenka
Przyczajenie
 
Avatar viosenka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Złożyłam reklamację o tą felerną bazę, tyle problemów robi, że coś musi być z nią nie tak.. Zdarza się.. Przy okazji naczytałam się na temat praw konsumenckich bo nie mam paragonu i bałam się, że po sprawie, ale i tak mogę wymienić więc mały offtop, jakby któraś z was miała dylemat w sprawie wymiany, zwrotu, reklamacji to służę radą, bo okazuje się, że wielu sprzedawców i wiele sklepów łamie nasze prawa wykorzystując niewiedzę a wracając do tematu mam nadzieje, że wymieniona baza będzie ok bo dość mam takiego niepotrzebnego stresu i wątpliwości czy to produkt jest zły, czy ja robię coś nie tak.. Dzięki Wam za pomoc i rady
viosenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 18:58   #1495
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam 6 kolorów z CZ i też uważam, że nie mają dobrego krycia...przy dwóch warstwach też widać prześwity dlatego kładę często 3, chociaż niektórym dziewczynom to nie przeszkadza i nie chce im się już siedzieć to mówią, że wystarczą im dwie warstwy :P
Mam pastelowe: zółty, różowy, brzoskwinka i mięta + biały i do frencza
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 23:44   #1496
PinkLady8891
Raczkowanie
 
Avatar PinkLady8891
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 144
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez viosenka Pokaż wiadomość
Złożyłam reklamację o tą felerną bazę, tyle problemów robi, że coś musi być z nią nie tak.. Zdarza się.. Przy okazji naczytałam się na temat praw konsumenckich bo nie mam paragonu i bałam się, że po sprawie, ale i tak mogę wymienić więc mały offtop, jakby któraś z was miała dylemat w sprawie wymiany, zwrotu, reklamacji to służę radą, bo okazuje się, że wielu sprzedawców i wiele sklepów łamie nasze prawa wykorzystując niewiedzę a wracając do tematu mam nadzieje, że wymieniona baza będzie ok bo dość mam takiego niepotrzebnego stresu i wątpliwości czy to produkt jest zły, czy ja robię coś nie tak.. Dzięki Wam za pomoc i rady
jak bedziesz miala ta druga baze to daj znac jak jest czy jest tak jak przed czy juz jest ok
PinkLady8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 07:08   #1497
wik5566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja ma z CZ lakier 3w1 i moje uczucia wobec niego są mieszane:
na plus:
-dobra konsystencja, dobrze się nakłada, nie rozlewa się
-nie trzeba bazy i topu- czyli o 2 warstwy mniej= 40 sekund szybciej na naświetlaniu
- rewelacyjnie schodzi- u mnie w acetonie lub pod folią w 5 minut i kruszy się i schodzi po przetarciu

na minus:
-utwardzanie mojego koloru (beż chyba nr 43) trwa 120 sekund !- w lampie ledowej. Po 90 jest jeszcze miękki i po naciśnięciu zostają ślady. Do tej pory używałam zwykłych lakierów hybrydowych i utwardzałam je w 30 sekund czyli tu 4x dłużej
- dość szybko odpryskuje - po 4-5 dniach mam ubytki przy końcówkach, ale to pewnie dlatego ze mam słabą płytkę, a poza tym zazwyczaj do godziny po zrobieniu mani- kąpię córkę, więc mocze paznokcie przez kilkanaście minut w wodzie.
- krycie po 3 warstwach (przyzwyczaiłam się w innych firmach do 2- nawet tani BN zazwyczaj po 2 wyglądał b.dobrze)


Co do krycia CZ to wierzę że kryje dopiero po 3, 4 warstwach. Mam z firmy ASHLEY (to samo co CZ czy Estetiq (z CZ to nawet to samo oznaczenie kolorów)) mięte i 4 warstwy muszą być żeby nie było prześwitów. IBD mam czarny i też 3-4 warstwy potrzebuje. Mam kilka Silcare i BN i te przeważnie po 1-2 już jest ok, więc nie wiem czy to może moja wina, ale CZ u mnie wypada średnio.
wik5566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 08:18   #1498
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Dziewczyny, który to jest ten top Eco polecany przez Was? Szukam i szukam i nie wiem
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:18   #1499
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Ten http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/31
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:52   #1500
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja z cz mam 3 sztuki i też tak naprawdę potrzebuje 3 warstw zeby było idealnie...

znacie jakiś wątek gdzie można sprzedać hybrydy mam 3 do pozbycia się, nie trafione kolory, 1 właśnie z cz, z mm i 1 mollon
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.