AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 16:59   #1651
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Moje ostatnie zamówienie szło dobrych kilka dni, od momentu otrzymania od nich mejla o wysyłce. Niby wysłali w czwartek a otrzymałam je we wtorek. Albo kuleje u nich poczta, albo wcześniej wysyłają info o wysyłce.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:01   #1652
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

U mnie zawsze zamówienie idzie ok. tygodnia, więc chyba po prostu tak mają...
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:32   #1653
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

W końcu uzyskałam odpowiedź, że pracownik się pospieszył z mailem o wysyłce, bo okazało się, że brakuje jednej zamówionej próbki.
Co najciekawsze, napisali, że wysłali na swój koszt wczoraj kurierem, a dzisiaj mają informację, że przesyłka została doręczona - cały dzień ktoś był w domu, i nigdzie nie ma ani przesyłki, ani awizo, ani nic

Edit. Haha... właśnie zadzwoniła Pani z Amilie, zlokalizowali moją przesyłkę - firma DPD pomyliła kody pocztowe i paczuszka jest w sortowni w Bydgoszczy :P
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2015-03-27 o 17:55
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 22:24   #1654
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, przepraszam że dopiero dzisiaj ale dopiero dzisiaj mam naturalne światło Oto zdjęcie porównawcze kolorów sesame w starej formule (lewa strona) i w nowej rozswietlajacej (prawa). Jak widać różnica jest znaczna.
O matulu!
Na nowo odcienie trzeba wybierać....
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 10:19   #1655
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
W końcu uzyskałam odpowiedź, że pracownik się pospieszył z mailem o wysyłce, bo okazało się, że brakuje jednej zamówionej próbki.
Co najciekawsze, napisali, że wysłali na swój koszt wczoraj kurierem, a dzisiaj mają informację, że przesyłka została doręczona - cały dzień ktoś był w domu, i nigdzie nie ma ani przesyłki, ani awizo, ani nic

Edit. Haha... właśnie zadzwoniła Pani z Amilie, zlokalizowali moją przesyłkę - firma DPD pomyliła kody pocztowe i paczuszka jest w sortowni w Bydgoszczy :P
O masz... Ale przejścia
Milo, że się zajęli tą sprawą
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 11:27   #1656
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz... Ale przejścia
Milo, że się zajęli tą sprawą
Testuję od wtorku podkłady, kolorystycznie nawet fajnie się dopasowują, ale niestety formuła chyba nie dla mnie
Próbowałam na 2 różnych kremach, ale bardzo szybko mi się pod nimi skóra przetłuszcza i miejscami się waży.

A korektor light wychodzi na mnie pomarańczowy
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 11:43   #1657
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Testuję od wtorku podkłady, kolorystycznie nawet fajnie się dopasowują, ale niestety formuła chyba nie dla mnie
Próbowałam na 2 różnych kremach, ale bardzo szybko mi się pod nimi skóra przetłuszcza i miejscami się waży.

A korektor light wychodzi na mnie pomarańczowy
Uuu... Niefajnie.
Mi o dziwo strasznie się Lily Lollo warzył, a mam suchą skórę.
A może pomyśl o tym: KLIK?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 11:47   #1658
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Testuję od wtorku podkłady, kolorystycznie nawet fajnie się dopasowują, ale niestety formuła chyba nie dla mnie
Próbowałam na 2 różnych kremach, ale bardzo szybko mi się pod nimi skóra przetłuszcza i miejscami się waży.

A korektor light wychodzi na mnie pomarańczowy
a jaka to formuła.?ta nowa kryjąca?
bo mnie bardzo kusi wypróbowanie jej .jakby dali jakąś promocję na święta
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 12:32   #1659
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
a jaka to formuła.?ta nowa kryjąca?
bo mnie bardzo kusi wypróbowanie jej .jakby dali jakąś promocję na święta
Tak, ta nowa kryjąca.
Kryje całkiem nieźle, chociaż gorzej niż Annabelle kryjący.

A ten primer z kolorówki też mam, ale właśnie jako baza nie sprawdza się u mnie w ogóle - zapychał mnie, a podkład warzył się jeszcze gorzej. Za to świetny jest na podkład, jako puder matujący
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 18:54   #1660
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Testuję od wtorku podkłady, kolorystycznie nawet fajnie się dopasowują, ale niestety formuła chyba nie dla mnie
Próbowałam na 2 różnych kremach, ale bardzo szybko mi się pod nimi skóra przetłuszcza i miejscami się waży.

A korektor light wychodzi na mnie pomarańczowy
Zmień krem na trzeci

Próbowałam na wielu i mam dwa ideały. Najbardziej lubię efekt jaki uzyskuję nakładając podkład na Sylveco ale ten w słoiczku (na wersji lekkiej słabo krył), po prostu efekt photoshopa który trwa do wieczora. Druga wersja (na cieplejsze dni) to olejek z pestek malin, też bardzo fajny efekt i nic się nie waży. Na innych kremach porażka.
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 18:59   #1661
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez verana Pokaż wiadomość
Zmień krem na trzeci

Próbowałam na wielu i mam dwa ideały. Najbardziej lubię efekt jaki uzyskuję nakładając podkład na Sylveco ale ten w słoiczku (na wersji lekkiej słabo krył), po prostu efekt photoshopa który trwa do wieczora. Druga wersja (na cieplejsze dni) to olejek z pestek malin, też bardzo fajny efekt i nic się nie waży. Na innych kremach porażka.
Ten olejek to jakiś konkretny?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 19:15   #1662
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ta opcja została mi doradzona tutaj więc posyłam informację dalej
Przy Twojej przetłuszczającej się skórze myślę że olejek bardziej się sprawdzi niż treściwy krem.
Ja mam ten: http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-raspberry.html
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 19:36   #1663
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez verana Pokaż wiadomość
Zmień krem na trzeci

Próbowałam na wielu i mam dwa ideały. Najbardziej lubię efekt jaki uzyskuję nakładając podkład na Sylveco ale ten w słoiczku (na wersji lekkiej słabo krył), po prostu efekt photoshopa który trwa do wieczora. Druga wersja (na cieplejsze dni) to olejek z pestek malin, też bardzo fajny efekt i nic się nie waży. Na innych kremach porażka.
Ok, dam im jeszcze szansę, bo i tak mam 2 otwarte próbki do zużycia
Mam jeszcze w zanadrzu krem Ziaja, może lepiej się sprawdzi.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 10:09   #1664
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Obawiam się, że jednak miłości z tego nie będzie...
Na trzech różnych kremach (o różnym "wykończeniu" na skórze) podkład strasznie się warzy, zwłaszcza w strefie T. Poza tym przez cały dzień czuję go na sobie, może przez to, że mocniej mi się cera przetłuszcza, i co ciekawe, swędzi mnie skóra w okolicy nosa
Dzisiaj nałożyłam z powrotem kryjący Annabelle i czuję się o wiele bardziej komfortowo. Muszę podpytać kilka osób z otoczenia, czy wg nich podkład oznacza mi się od szyi - zwykle jak patrzę w lustro to tego nie widzę, ale kilka razy miałam takie wrażenie.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 10:47   #1665
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Macie może porównanie kolorów Golden Fair albo Pine nut w starej i nowych wersjach?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 10:17   #1666
mszafranska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja używam podkładów i różów z Amilie. Najbardziej mi odpowiada formuła Matt - ze względu na moje problemy z cerą (tłusta i trądzikowa). Róże są bardzo napigmentowane - przez co są wydajne i trwałe, ale muszę uważać z ilością (mam skłonność do przesady)
mszafranska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 10:51   #1667
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Nowe formuły jednak nie dla mnie. Zamówiłam z każdej Pine Nut i z kryjącej Olive Fair.
Krycie kryjącej jest świetne, tak samo jak wykończenie - o wiele ładniejsze niż annabelle. Matująca też daje radę. Ale odcień strasznie utlenia mi się na twarzy Kiedys idealny Pine Nut jest o dobre 2 tony zbyt ciemny i pomarańczowy. Za to olive fair kolorystycznie wypada dobrze, ale o wiele gorzej wygląda faktura skóry i po 2 godzinach świece się jak posmarowana smalcem. W matującej nie ma tego odcienia.
Amilie odpada, czekam aż anabelle wypuści w końcu jaśniejsze odcienie :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 11:14   #1668
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Nowe formuły jednak nie dla mnie. Zamówiłam z każdej Pine Nut i z kryjącej Olive Fair.
Krycie kryjącej jest świetne, tak samo jak wykończenie - o wiele ładniejsze niż annabelle. Matująca też daje radę. Ale odcień strasznie utlenia mi się na twarzy Kiedys idealny Pine Nut jest o dobre 2 tony zbyt ciemny i pomarańczowy. Za to olive fair kolorystycznie wypada dobrze, ale o wiele gorzej wygląda faktura skóry i po 2 godzinach świece się jak posmarowana smalcem. W matującej nie ma tego odcienia.
Amilie odpada, czekam aż anabelle wypuści w końcu jaśniejsze odcienie :P
Super... Grunt to popsuć coś co było dobre...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 11:16   #1669
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

W porównaniu (przynajmniej dla mnie) i tak całość wypada o wiele lepiej niż stara formuła, która nie trzymała mi się twarzy, nie kryła i wyglądała jak wiór. Widocznie nie są dobre dla cery mieszanej, a w formule matującej nie ma mojego odcienia.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 11:36   #1670
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Nowe formuły jednak nie dla mnie. Zamówiłam z każdej Pine Nut i z kryjącej Olive Fair.
Krycie kryjącej jest świetne, tak samo jak wykończenie - o wiele ładniejsze niż annabelle. Matująca też daje radę. Ale odcień strasznie utlenia mi się na twarzy Kiedys idealny Pine Nut jest o dobre 2 tony zbyt ciemny i pomarańczowy. Za to olive fair kolorystycznie wypada dobrze, ale o wiele gorzej wygląda faktura skóry i po 2 godzinach świece się jak posmarowana smalcem. W matującej nie ma tego odcienia.
Amilie odpada, czekam aż anabelle wypuści w końcu jaśniejsze odcienie :P
a mają być nowe odcienie to info od firmy? Ja za to czekam aż Neauty wersję kryjąca wypuści
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 11:42   #1671
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ostatnio w wątku był poruszany temat, firma napisała 'specjalnie do wizażanek' :P i wspomniała o tym, że mają się pojawić odcienie. Ale kiedy, to inna sprawa :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 18:13   #1672
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a mają być nowe odcienie to info od firmy? Ja za to czekam aż Neauty wersję kryjąca wypuści
Ma ma Poczytaj watek AM.

Wiem, że to watek Amilie, ale () czy Tobie też szybko przetłuszcza się twarz po Neauty?
Moim zdaniem wyjda nowe wersje, bo te podkłady, które mają teraz, mają nad sobą tytuł "wersja matująca", czyli wnioskuję, że będą jakieś inne
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 08:05   #1673
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Wróciłam na forum z wojaży wielkanocno-wypoczynkowych. Jestem lekko wnerwiona podkładem pine nut- nowa formuła kryjąca. Jak już pisałam kilkanaście postów wcześniej pine nut ciemnieje i wybija lekką brudną pomarańczą.
Podkład wybierałam w ciemno nie sprawdzając wcześniej odcienia bo i po co, skoro wcześniej miałam pine nut w starej formule i był idealny :pała:


Dziewczyny kupujcie próbki i sprawdzajcie czy ten sam kolor nie zmienił się w formule starej i nowej kryjącej!!!


K_ mać nie wiem co mam z tym fantem zrobić.
Rozjaśniać colorblendem? Wymieszać z olive fair a może z latte? Czy kupić olive fair? A może jednak gama golden, chociaż jestem bardziej neutal-oliwka?


Jeśli chodzi o krycie to nadal twierdzę, że jest rewelacyjne.
To co było dobre zepsuli a to co złe naprawili
Tak na marginesie z cashmere też jest coś nie tak
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 17:46   #1674
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

bigosowadama ja mam naturalka (caramel) i też mi trąci pomarańczą
chce zamówić goldenka i wymieszać albo spróbować solo.
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 22:19   #1675
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Pproszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:21
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 10:51   #1676
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Potrzebuję znowu poratowania.
Mam Olive Fair i jest trupioblady. Zbyt blady na mnie mimo, że mam karnację najjaśniejszą. Miałam kupić Cashmere, ale się wstrzymałam - pewnie byłby za ciemny i zbyt siny znowu. Chcę kupić Golden Fair lub Ivory... oczywiście formuła coverage,tylko nie wiem jaki odcień. Moja cera ma odcień oliwkowo-złocisty, oczywiście bardzo blady. Polecacie bardziej Golden Fair czy Ivory? Ivory chyba jest ciut różowy o ile się nie mylę? Tylko czy przez ten róż nie będę wyglądać jak świnka? Bo w sumie ciut różowy puder mogłabym mieć, cera wyglądałoby zdrowo. Nie ma ktoś może obecnych swatchy Ivory i Golden Fair w formule Coverage? Bo kolorystyka jednak się trochę zmieniła, przynajmniej takie odnoszę wrażenie użytkując. Potrzebuję pilnie któregoś z nich kupić, z tego co widzę Golden Fair jest na razie wykupiony, ale nic, jakby co poczekam. Celować w Golden Fair czy Ivory? Dużo się różnią? A może w ogóle powinnam spróbować Soft Honey, czy on jest bardzo jasny czy już lekko ciemny? Bo boje się że znowu jakimś cudem będę wyglądac trupio w Ivory albo Golden Fair... Kurcze, pierwsze ocdcienie są takie trupie a drugie są zbyt pomarańczowe :| Nie chcę nzowu kupować i mieszać.

.
No to mamy podobny problem.
Wydaje mi się, że cashmere może być dla Ciebie dobry, jest jaśniejszy od pine nut w nowej formule, a ciemniejszy od olive fair. Nie ma różu. Ivory jest bardziej brzoskwiniowy, różu nie widziałam w nim, nie pamiętam czy jest jaśniejszy czy ciemniejszy od olive. Poziomem nawet mi odpowiadał, tylko ja nie lubię brzoskwinki
Jesteś chyba ciemniejsza ode mnie , bo olive fair nawet mi pasował- mógłby być ciut ciemniejszy.
Golden fair jak dla mnie był zbyt ciepły zalatywał brzoskwinką , ciemniejszy od olive.
Tobie może pasować skoro jesteś złocista.
Co do soft honey to kiedyś miałam próbkę jeszcze starej formuły i była dla mnie za ciemna, zbyt brzoskwiniowa, stare goldeny wpadały w pomarańczę. Teraz podobno jest lepiej. Jest spory przeskok pomiędzy 1 a 2.
Gdzieś wcześniej wstawiałam zdj porównawcze wszystkie w nowej formule coverage. Zdj kolorystycznie wyszły takie se, ale widać poziom jasności. Mój aparat jakoś nie potrafił się wykazać


Podejrzewam, że bez próbek się nie obejdzie... znowu :mur
Neauty ma goldeny żółte, krycie gorsze od A, mat dobry.

Żeby się pocieszyć kliknęłam próbki Uoga Uoga

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-04-16 o 10:58
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 13:45   #1677
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Wg mnie cashmere ma typowo pomarańczowe podtony, co niestety bardzo na twarzy widać
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 18:11   #1678
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Ma ma Poczytaj watek AM.

Wiem, że to watek Amilie, ale () czy Tobie też szybko przetłuszcza się twarz po Neauty?
Moim zdaniem wyjda nowe wersje, bo te podkłady, które mają teraz, mają nad sobą tytuł "wersja matująca", czyli wnioskuję, że będą jakieś inne
Właśnie nie, o dziwo całkiem długo nie wysmalcza mnie Zdecydowanie szybciej miałam przetłuszcz po starej formule Pixie, po AM kryjącej czy obecnych testowanych Chrimaluxe. Najdłużej mat miałam po Meow
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 13:51   #1679
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Pierwszy raz sięgnęłam po podkład mineralny w pudrze. Wcześniej niemal z powodzeniem przez lata używałam bb kremy z Korei.
Chciałam spróbować czegoś nowego, nieco mocniej kryjącego ale wciąż stapiającego się z cerą i dającego glow. Padło więc na minerały Amilie w wersji Satine, bo lubię delikatny połysk.

I chyba przeproszę się z bb kremami.
Satine błyszczy dla mnie za mocno, byłby z niej ładny rozświetlacz. Krycie choć miało być delikatne jest ok, nie spodziewałam się takiego. Ale na twarzy to wygląda ogólnie źle. Wszystkie wady podkreślone. Z daleka niby ładnie ale im bliżej tym bardziej widać, że mam jakąś szpachlę na twarzy. Może coś robię źle? Za dużo nałożyłam?

Nie mam cery tłustej. Nic mi się nie będzie błyszczeć i nie powinno ważyć.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Ach, a ich rzekomo mięciusi pędzel w moim odczuciu delikatnie drapie. Ale to pewnie dlatego, że mam porównanie z wyjątkowo miękkimi naturalnymi pędzlami. Jednak nic ich nie przebije.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-04-17 o 13:50
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 14:23   #1680
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

SweetHusky używasz kabuki czy flat topa?
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.