Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 180 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 09:48   #5371
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
domcia a dzwonilas pozniej z tego osikanego telefonu?
Tak domcia sikała z tego dzwonionego telefonu, ups, domcia dzwoniła z tego posikanego telefonu

LidiaM - nie daruję Ci jak nie dostanę książki - juz teraz na nią czekam
cassi - ja z tymi pomidorami to żartowalam Zakupy zrobiłam i nawet Starszy Synek mi pomógł

Wczoraj niestety nie wróciłam do Was, ponieważ gdy już położylam najmłodzszą Gadzinę spac, kompletnie zdziwioną, dlaczego mama usypia Go i śpiewa kołysanki bez laptopa na kolanach ( jak ostatnio co wieczór ) i gdy już chciałam usiąśc przed kompem Starszego Syna, okazało się, ze lektura była tak zajmujaca, że Dziecko mi nad nią usnęło - nie miałam więc serca by mu przeszkadzac
Dodam tylko do dyskusji n/t aut, że ja mam juz dośc mojego coupe, gdy wsadzam Dziecko i tyłek mi wisi na zewnątrz... Jest fajnie gdy jeżdżę sama... ale kiedy to było Przerzuciłam się więc na duże auto obecnie nieobecnego TŻ-tka , a moje zamierzam wystawic do sprzedaży lub zamienic na 4/5 drzwiowe, by z tym tyłkiem nie wisiec

Madziusia - będziesz wyglądac zjawiskowo !!!!
A to moje zdanie n/t bukiecika:
Kwiaty wybrałabym delikatne i zdecydowanie w kolorze ecrue, połączone z delikatną zielenią, może minimalne akcenciki śliwkowe ( jednak bez przesady).
Dlaczego :
- tak jak wspomniałaś, trzymane będą na wysokości ciemnej części sukni,
- bukieci powinien by skromny i nie napuszony - ponieważ bardzo zdobną częścią sukni jest upięcie w okolicach gorsetu !!!!! Gdy dodamy do tego znaczny bukiet może wygląda to groteskowo
- jesteś brunetką, więc dodatkowo kwiatkami nie powielałabym ciemnych akcentów, które wypełnią Twoje włosy i ciemną częś sukni. Patrzę na Ciebie oczyma wyobraźni kompleksowo i uważam, ze delikatny ecrue bukiecik będzie częścią całości, a nie dodatkowym mocnym akcentem ... Zaraz poszukam zdjęc i je dołącze.
Róże są niby oklepane...ale jakże piękne w swojej delikatnej urodzie ...

Nie wybrałabym kalii, są one tradycyjnie zarezerwowane do wieńców pogrzebowych... brrrr chyba nie ten czas by łama "pseudo tradycje"
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-15 o 10:00 Powód: korekta :) bo ta klawiatura mnie do wścieku doprowadza :(
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:00   #5372
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Robotna- ojej! nie smaruj tej podrażnionej skórki cosmelanem, broń Boże, cosmelan nie przyspieszy Ci gojenia . Lepiej zastosuj to co polecała Buczka. albo Idź tam gdzie Cie tak urządzili, pewnie mają jakieś sposoby na przyspieszenie gojenia. ale cosmelanem, to omijaja te miejsce bo kuku sobie większe zrobisz.


Lidio, saga- Dziekuję za miłe słowa

Anturium Nowember- że mam sie kogo poradzić. Dopiero doczytałam wasze zdanie.
HMMMM chyba najpierw założe ten gorset, zobacze na jakiej dokładnie to bedzie wysokości a potem pójde z tym gorsetem do kwiaciarni i niech mi dobierają kolory i kwiaty.

Ach wczoraj z wrażenia nacosmelaniłam sie mocno i dziś z brody mi skóra złazła.


Nowember- ja właśnie też mam ślub cywilny i to ma być na cywilny. źle napisałam z tym białym kolorem- chodziło mi o ecrii. Dokładnie o ecrii. Bo białych kalii przecież nie ma no i biały do niczego nie pasuje nawet do ecrii.
No poszukam jeszcze może znajde coś bardziej odjeczhanego
Madziusia no nie bede uzywac na to cosmelanu wlasnie dzwonilam do mojej lekarki i to wyglada tek ze razem z wloskiem wyrwalam sobie niezly kawal skory kazala mi kupic cycaplast z la rosche do 2 dni bedzie lepiej i ona tez powiedziala ze bron boze nie cosmelan na to miejsce , ale ja juz uzylam wczesniej mam nadzieje ze sobie nie zaszkodze buziakki
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:08   #5373
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

madziuśka - a wyobraź sobie bukiet ... stylizowany na wzorze Twoich bucików, połączony misterną ecrue koronką - TO BYŁBY HIT !!!!! Oczywiście moim zdaniem a ... diabeł tkwi w szczegółach... bukiet calutki ecrue , jak buciki - KLASYCZNA I ELEGANCKA BOMBA.
STARA ZASADA STILIZACJI MÓWI : ...Patrz na siebie jak na CAŁOŚĆ< a nie poszczególne części elementów - EFEKT GWARANTOWANY SZUKAM ZDJĘC DALEJ
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:12   #5374
Kasiulanka
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulanka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 70
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez robotna100 Pokaż wiadomość
Dzien doberek !
Pogoda straszna a do tego ja wygladam jak zabi
Masima ten wasik nie wyszedl mi na dobre jest nadal czerwone i wyglada to tak jak wyrwana skora jedna wielka rana nie wiem co ja mam zrobic , boje sie ze to juz tak zostanie przezywam horror
posmarowalam to cosmelanem moze sie szybciej zregeneruje
teraz widze ze skora jest za delikatna na takie zabiegi
bo jestem teraz bez skory nad gorna warga

Dziewczyny moze jest jakas kobieta ktora miala ten problem i wie co mam zrobic
co mnie napadlo zeby sie pozbyc waskíka ale jestem glupek
Robotna 100 - nie martw się , też tak kiedyś wyprawiłam sobie , "robiąc" wąsik na po - zoracową skórę a po depilacji też się posmarowałam zoraciem i skóra prawie zeszła, czerwona , uwrażliwiona. Szybko nie minęło. Nie maziaj się tam niczym jakiś talk albo zasypka najlepiej podziała. Pozdrawiam czerwonego wąsika.
Kasiulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:16   #5375
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madzusia wychodzisz za maz gratulacje
szkoda ze nie moge zobaczyc zdjec gdzie jestes w sukni slubnej
ale napewno wygladasz super z tego co pisze Dome to moge sobie wyobrazic
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:20   #5376
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kochana robotko, madzia sama w sobie jest śliczna i to to na maxa ... wygląda naprawdę jak królewna snieżka
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:22   #5377
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Kasiulanka Pokaż wiadomość
Robotna 100 - nie martw się , też tak kiedyś wyprawiłam sobie , "robiąc" wąsik na po - zoracową skórę a po depilacji też się posmarowałam zoraciem i skóra prawie zeszła, czerwona , uwrażliwiona. Szybko nie minęło. Nie maziaj się tam niczym jakiś talk albo zasypka najlepiej podziała. Pozdrawiam czerwonego wąsika.
Kasiulanka dzekuje za dobre slowo teraz tego potrzebuje wiesz nie wiem co mnie napadlo zeby to zrobic tym bardziej ze w sobote wyprawiam impreze urodzinowa chcialam sie upiekszyc ale niestety sie zeszpecilam
no my cosmelanki nie mozemy stosowac takich drastycznych metod i teraz to wiem ale juz jest za pozno mam tylko nadzieje ze do urodzin sie zagoji nie moge powiedziec ze do wesela bo juz bylo
narazie stosuje Bepanthen ten co poradzila mi Buczacza a o 17 ide po odbior cicaplast z la rosche polecila mi lekarka podobno dziala szybko buzka
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 10:52   #5378
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

madziusia, załaczam zdjęcia, oczywiście to tylko moja interperetacja To Ty masz się dobrze czuc i to Ty wybierasz
Bukiety są w rożnych tonacjach - jednak w Twoim powinna byc zdecydowanie przeważająca kolorystyka ecrue i pochodne koloru sukni. Nie sugeruj się więc proszę kolorami bukietów - cięzko było mi na szybko znaleźc dopasowane dla Ciebie kolory
Uważam, że ze względu na zdobienie na gorsecie, bukiet powinnien byc zwarty, gładki i nic z niego nie powinno odstawac ani spływa, ani się rozczapierzac
Ale TO TY DECYDUJESZ !!!!!!
jeszcze nie znalazłam mojego faworyta...jak tylko znajdę dam Ci madziulka znac Mnie najbardziej pdoba się pierwszy i ostatni- najbardziej skromny
Madziu, a myślałaś o ecrue i śliwkowych TULIPANACH, gęsto ułożonych ?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2..jpg (29,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (25,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (35,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (27,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (22,3 KB, 3 załadowań)
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-15 o 10:59 Powód: bukiety
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:57   #5379
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
madziuśka - a wyobraź sobie bukiet ... stylizowany na wzorze Twoich bucików, połączony misterną ecrue koronką - TO BYŁBY HIT !!!!! Oczywiście moim zdaniem a ... diabeł tkwi w szczegółach... bukiet calutki ecrue , jak buciki - KLASYCZNA I ELEGANCKA BOMBA.
STARA ZASADA STILIZACJI MÓWI : ...Patrz na siebie jak na CAŁOŚĆ< a nie poszczególne części elementów - EFEKT GWARANTOWANY SZUKAM ZDJĘC DALEJ
I tu masz racje Dome ważna jest całość
Ale co do kali- to tylko stereotypy myślowe, że są to kwiaty pogrzebowe....nie ma takich Ja miałam zrobiony bukiet z kali do ślubu cywilnego i wierz mi nie był pogrzebowy ani trochę- do całości- sukni jedwabnej w kolorze ciemnego garfitu i wzoru u dołu- ręcznie malowanego- stanowił przepiękne uzupełnienie- żadne inne kwiaty nie pasowały Wiec zdecyodwanie trzeba mysleć o całości.

Madziunia ja nie wiedziałam ze ty jesteś brunetka jak królewna Śnieżka - a może warto tak dobrac bukiet aby stanowił uzupełnienie tego kwiatu na gorsecie- przynajmniej w kształcie..nie widać wyrażnie na zdjęciu
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:02   #5380
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

och kochane jak dobrze że mam Was.

Domciu- Dziękuje za rade, taki mam mętlik w głowie z tym bukietem że szok. Wszystko sobie obmysliłam z moim wyglądem oprócz bukietu
A te kalie(no są piekne)- ale mój Boże przecież one faktycznie prosto z wienców pogrzebowych, gdyby dla któregoś z gości weselnych tak by sie skojarzyło to klapa.
Chyba storczyki to bedzie najlepsze wyjście.

Dziękuje że jesteście, nawet nie macie pojęcia jak z Wami lepiej na serduszku.

Znalazłam coś takiego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sejmout0025[1].jpg (42,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BB032-05.jpg (25,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg calla_lily_bouquet[1].jpg (37,5 KB, 9 załadowań)
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:13   #5381
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
I tu masz racje Dome ważna jest całość
Ale co do kali- to tylko stereotypy myślowe, że są to kwiaty pogrzebowe....nie ma takich Ja miałam zrobiony bukiet z kali do ślubu cywilnego i wierz mi nie był pogrzebowy ani trochę- do całości- sukni jedwabnej w kolorze ciemnego garfitu i wzoru u dołu- ręcznie malowanego- stanowił przepiękne uzupełnienie- żadne inne kwiaty nie pasowały Wiec zdecyodwanie trzeba mysleć o całości.

Madziunia ja nie wiedziałam ze ty jesteś brunetka jak królewna Śnieżka - a może warto tak dobrac bukiet aby stanowił uzupełnienie tego kwiatu na gorsecie- przynajmniej w kształcie..nie widać wyrażnie na zdjęciu

Tak kochane macie racje musi mi pasować wszystko do całości.
Oj cieżka sprawa. Na tej mojej sukience ta ozdoba to coś w rodzaju storczyka.
Domciu- tak myślałam o tulipanach śliwkowo-ecri. Tylko czy o tej porze są tulipany? dawno nie byłam w kwiaciarni.

Nowember- tak brunetka ze mnie- prawie czarna cholera a skóra jednolicie-biała ze aż bije po oczach.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 11:22   #5382
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia gdybym ja byla teraz na twoim miejscu to nie wiedzialabym ktory bukiet wybrac bo wszystkie sa piekne mi osobiscie podoba sie 4 i 5 od dolu te ktore przedstawila Dome
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:22   #5383
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

znacz 4 i 3 od dolu
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:24   #5384
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Choc pierwszy i drugi tez jest piekny wszystkie sa przesliczne
te ostatnie pasowalyby do mojej sukni szkoda ze was wtedy nie znalam
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:28   #5385
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Tak kochane macie racje musi mi pasować wszystko do całości.
Oj cieżka sprawa. Na tej mojej sukience ta ozdoba to coś w rodzaju storczyka.
Domciu- tak myślałam o tulipanach śliwkowo-ecri. Tylko czy o tej porze są tulipany? dawno nie byłam w kwiaciarni.
Tulipany na pewno znajdziesz.Ja slub koscielny mialam w grudniu i po odebraniu wiazanki z kwiaciarni pedzilam po biale tulipany na jakis maly targ.Z tym nie bylo problemu.Twoja propozycja z kaliami jest sliczna
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:33   #5386
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No właśnie wszyskie są piękne.
Robotna- jestesmy z Tobą jak sie cosmelanisz. To super sprawa jak można sie kogoś poradzić.


Domciu- a jak sie dziś czujesz? skóra ju z Ci złazi platami? Cosmelanisz 3 razy dziennie?

Zawsze wieczorem jak sie cosmelanie to myśle o Was i o Waszych przeżyciach. jak te plamiska mogą złączyć ludzi.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:35   #5387
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

domcia, madziusia - kalie to już od dawna kwiaty zupełnie "nie-pogrzebowe", a nawet dość popularne w bukietach ślubnych (obyczaje i gusta sie zmieniają!) - ja jestem również jak domcia za bukietem ecru, "ażurkowym" jak buciki ("powiedziałam, co wiedziałam", ale jak to wykonać? - madziusia, przyjeżdżaj do Szczecina, w kwiaciarni "Leśnej" umieją interpretować takie dziwne określenia-wymagania klientek!); intrygujący jest ten bukiecik na fotce - kalie + "coś tam" śliwkowego.... a tulipany zbajdziesz na pewno i to w różnych kolorach
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:39   #5388
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madzusia suknia jest przepiekna buty cudo
juz nie moge sie doczekac nastepnych zdjec
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:40   #5389
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

MADZIA - TWOJA PROPOZYCJA NR 2 ZE STORCZYKAMI JEST CUDNA - jednak totalnym hitem będą tulipany !!!!
proste
piekne
cudne
eleganckie
i będą pasowały do kompozycji na gorsecie !!!! I do Ciebie i do bucików
Kurcze blade - ale propozycja nr 3 TEŻ JEST RASOWA !!!!

Ja cosmelanię sie od poniedziałku popołudnia 3x dziennia, czyli dzisiaj popołudniu będzie druga doba i ... już widac jak jasna cholera. Skóra na brodzie odstaje, koło nosa firanki, jednak czoło, dekolt i szyja - nic a nic, jednak pamiętam Wasze wskazówki, ze to najgrubsza skóra - więc czekam mniej lub bardziej cierpliwie
Niczym nie smaruję, nie mam takiej potrzeby, czuje lekkie ściągięcie, jednak dam radę

listopadku i ksiązkowa lidzioM - podejście do kwiatów jest oczywiste - my mamy się z nimi dobrze czuc
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-15 o 11:43 Powód: bukiety i dylematy:)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 11:42   #5390
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

lidio- z chęcią bym przyjechała do wielkiego miasta. mieszkam na takim zadupiu że ciekawe jak już sie zdecyduje na bukiet to czy w kwiaciarni mi tak zrobią, bo czy bedą mieli takie kwiaty. eeeeeeechhh nieurok małych miast


Lucy-widze Cie
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:52   #5391
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

megipieknenogi - gdzie się chowasz cholero
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:52   #5392
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
MADZIA - TWOJA PROPOZYCJA NR 2 ZE STORCZYKAMI JEST CUDNA - jednak totalnym hitem będą tulipany !!!!
proste
piekne
cudne
eleganckie
i będą pasowały do kompozycji na gorsecie !!!! I do Ciebie i do bucików
Kurcze blade - ale propozycja nr 3 TEŻ JEST RASOWA !!!!

Ja cosmelanię sie od poniedziałku popołudnia 3x dziennia, czyli dzisiaj popołudniu będzie druga doba i ... już widac jak jasna cholera. Skóra na brodzie odstaje, koło nosa firanki, jednak czoło, dekolt i szyja - nic a nic, jednak pamiętam Wasze wskazówki, ze to najgrubsza skóra - więc czekam mniej lub bardziej cierpliwie
Niczym nie smaruję, nie mam takiej potrzeby, czuje lekkie ściągięcie, jednak dam radę

listopadku i ksiązkowa lidzioM - podejście do kwiatów jest oczywiste - my mamy się z nimi dobrze czuc
Ja się cosmelanię od soboty- eeeh niedzieli raczej bo zaczęłam o 1.30 (głupia- cały cosmelan w poduche zaraz poszedł) ranyści- gęba 4 dzień buraczana- juz myślałam ze będzie lepiej a tu nic wczoraj po południu skończyła mi schodzić jedna warstwa skóry prócz czoła i góry nochala, dzisiaj łuszczę się od rana cała znowu....Cetaphil dzisiaj niewiele mi pomógł- skóra odstawała i suchość straszna, więc nałożyłam niedawno maść ochronną z vit.A, co nią na poczatku smarowałam- skład VitA, wazelina biała, emulgator, aromat cytrynowy, woda oczyszczona- może przezyjęnapewno widac mnie z daleka- świecę jak czerwony księżyc w pełni
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:55   #5393
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

kochana Magdulka. jestem jestem. tylko telefony i upierdliwcy mi tu przeszkadzali i nie mogłam napisać. słuchaj widziałam twoją sukienkę i buciki. są przecudne i do twojej urody będą idelanie pasować. Moim zdaniem przy tak strojnej sukience nie szalałabym z bukietem. w prostocie i skomności będzie cały jego urok i elegancja. Moim zdaniem będzie wyglądać oszałamiająco

edytuję: Robotna zapomniałam ci powiedzieć, żebys nie smarowała tej wargi cosmem!!!!! posmaruj sobi ampułką z Colagenem ona ci uspokoi i złagodzi i tym bephantenem. a najlepiej daj sobie Elocom. żeby ci pryszczyki nie powychodziły
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 11:58   #5394
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Ja się cosmelanię od soboty- eeeh niedzieli raczej bo zaczęłam o 1.30 (głupia- cały cosmelan w poduche zaraz poszedł) ranyści- gęba 4 dzień buraczana- juz myślałam ze będzie lepiej a tu nic wczoraj po południu skończyła mi schodzić jedna warstwa skóry prócz czoła i góry nochala, dzisiaj łuszczę się od rana cała znowu....Cetaphil dzisiaj niewiele mi pomógł- skóra odstawała i suchość straszna, więc nałożyłam niedawno maść ochronną z vit.A, co nią na poczatku smarowałam- skład VitA, wazelina biała, emulgator, aromat cytrynowy, woda oczyszczona- może przezyjęnapewno widac mnie z daleka- świecę jak czerwony księżyc w pełni
I to jestchyba ta róznica w cosmo formułach, ja się łuszczę i nic ie nakładam dodatkowo na gębę, a Ty się łuszczysz i nakładasz ot i cała prawda - efekt pewnie będzie taki sam, tylko Ciebie w domu bardziej żałują
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:00   #5395
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome, bo tobie w cosmie jest bardzo do twarzy
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:03   #5396
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Dome, bo tobie w cosmie jest bardzo do twarzy
hmmm tutaj bym dzisiaj polemizowała
Jak tylko będę mogła załącze zdjęcia obłażącej domosławy ... i tu nikt nie powie, żem ślicznota

Saga - jak Mały ?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:06   #5397
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
I to jestchyba ta róznica w cosmo formułach, ja się łuszczę i nic ie nakładam dodatkowo na gębę, a Ty się łuszczysz i nakładasz ot i cała prawda - efekt pewnie będzie taki sam, tylko Ciebie w domu bardziej żałują
e tam żałują ja nakładam, bo nie mogę znieść tych łusek, a muszę być w pracowni z ludzmi....i tak się pracownicy patrza na mnie dziwnie
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:08   #5398
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

aaaa wiecie co a przypamniało mi sie że Nasza denna- też sie hajta i ona to bedzie miala wszystkie śluby i cywilny i kościelny . tylko Ciekawe kiedy? a ja widziałam jej propozycje na ślub cywilny haha.
Też bedzie przez to wszystko przechodziła, a słodkiej wódki bedzie na forum ooooojjj bedzie słodko.

Lucy- tak nasza domcia to nieziemska kobitka. kurcze we wszystkim ślicznie wygląda nawet w tej masce cosmelańskiej.
to pewnie jakaś fotomodel- tylko sie domcia niczym nie chwali.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:10   #5399
robotna100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu a raz tu
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
kochana Magdulka. jestem jestem. tylko telefony i upierdliwcy mi tu przeszkadzali i nie mogłam napisać. słuchaj widziałam twoją sukienkę i buciki. są przecudne i do twojej urody będą idelanie pasować. Moim zdaniem przy tak strojnej sukience nie szalałabym z bukietem. w prostocie i skomności będzie cały jego urok i elegancja. Moim zdaniem będzie wyglądać oszałamiająco

edytuję: Robotna zapomniałam ci powiedzieć, żebys nie smarowała tej wargi cosmem!!!!! posmaruj sobi ampułką z Colagenem ona ci uspokoi i złagodzi i tym bephantenem. a najlepiej daj sobie Elocom. żeby ci pryszczyki nie powychodziły
Lucy77 nie bede smarowac tegio miejsca cosmelanem i sprobuje tej ampulki z colagenem
ale tak sie teraz zastanawiam od kiedy bede mogla uzyc cosmelanu na to miejsce
robotna100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:10   #5400
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

BUCZA !!!!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.