Przyspieszacze opalania. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 04:18   #61
bazo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Cool Dot.: Odpowiedni przyspieszacz

ja uzywalem australian gold Iced Creme( efekty super ) double dip byl jeszcze silniejszy ale juz wycofany z produkcji ( na jego miejsce jest almoust famous chyba). Tylko ze to co opisuje to sa srodki z brazerami a Tobie chodzilo o przyspieszcz przyspieszacze moga byc stosowane zarowno w solarium jak i poza ( tak jest napisane na wszystkich butelka AG jakie mialem) aha i iced creme jak sie postarsz powinnas juz za 90 pln znalezc a akcelelator jakies 45 -50 pln

pozdrawiam
bazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 09:54   #62
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Odpowiedni przyspieszacz (OT)

Cytat:
Napisane przez silvja
.....dobre sa kosmetyki ''australian gold'' '
czyż to nie ironia, że kosmetyki do solarium nazywają się Australian gold, podczas gdy w australi jest taaaka plaga nowotworów wywołanych opalaniem.....?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 16:17   #63
Aldona89
Przyczajenie
 
Avatar Aldona89
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Tomaszów Lub.
Wiadomości: 20
GG do Aldona89
Dot.: Odpowiedni przyspieszacz (OT)

ehhh....na mnie solarium nie działa chyba:P byłam kilka razy po 10-15 minut i nic... nastepnym razem kosmetyczka doradziła mi przyspieszacz w takiej małej saszetce ale jakoś dalej nie widziałam efektu chyba wole sie opalać normalnie na słońcu a w zimie smarować sie kremami brązującymi:P pozdrawiam paaaa
Aldona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:27   #64
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
co myslicie przyspieszaczach do opalania?

chciałabym chodzic do solarium,slyszalam o roznych przyspieszaczach,aktywato rach i bronzerach,nie są one tanie(ok 6 zl za mała saszetke) dlatego zastanawiam sie nad kupnem,czy naprawde sa warte swojej ceny?widzialam na aukcji internetowej bronzer ,,Art of Sun'',jest w dosc przystepnej cenie,ale mimo wszystko bylo by to dla mnie kupywanie kota w worku,poniewaz nie wiem czy jego dzialanie jest rzeczywiscie takie jak opisuje sprzedawca,jesli któras z was dziewczyny wie cos na temat tego bronzera i ogolnie na temat takich kosmetyków to bardzo prosze o wszelkie opiniepozdrawiam
malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:32   #65
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

ja używam zakupionego na allegro za ok 35 zł Emerald Bay(duża butla), widziałam go na solarium za 60 zł
myśle że dobrze smarować sie jakimś ochraniaczo-przyśpieszczem dla ochrony chociaż to i tak nie zapobiegnie jakimś tam poźniejszym skutkom opalania
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:54   #66
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

i jak,jestes zadowolona?jakie osiagasz efekty?ja uwazam ze opalanie nie musi wcale robic wielkich szkód na skórze,jest przeciez tyle kosmetyków pielegnacyjnych,trzeba tylko odpowiednio zadbac o skóre
malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:38   #67
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Na pewno ładnie pachną,przez co nie śmierdzi się po solce
Na pewno nawilża-jak wiemy pięlegnacja jest bardzo ważna
Czy przyspiesza....hmmm...gdy bym umiała rozszyfrowywać składy to bym Ci powiedziała bo często są to samoopalacze nazwane"przyspieszaczami"
Ja się nimi smarowałam i byłam zadowolona z efektu,nie interesowało mnie wtedy co w tym jest no i nie śmierdziałam... a pachniałam np.czekoladką
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 18:52   #68
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Na pewno warto, żeby nawilżyć skórę i chronić ją podczas opalania ale najlepiej kupić kosmetyk zaproponowany przez osobę pracującą w solarium. Powinna dobrać preparat do Twojego rodzaju cery.
Co do skuteczności - to raczej niewiele pomogą. Natomiast moga bardzo zaszkodzić jeśli będą źle dobrane!
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:31   #69
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Ja do solarium chodze raz na miesiąc i używam wyciągu z agawy.Super nawilżenie plus brązowa opalenizna.Ten specyfik kupisz w dobrych solariach,sprzedawane są na raz(w saszetkach)kosztuje ok 10zł.
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 07:58   #70
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Jak dal mnie sprawa kontorowersyjna.Sama pracuję w firmie która sprzedaje min kosmetyki do opalania w solarium.Taka saszetka w cenie zakupu dla solarium kosztuje ok 3 zł.Te które mają bronzery do nieciekawe,w większości jest to samopalacz.Naprawdę działają kosmetyki zawieracjące tyrozynę.Używam takich kosmetyków w solarium.Chodzę bardzo rzadko a jestem opalona jak moja koleżanka systematycznie sie opalajaća więc coś w tym jest.Za kosmetki z tyrozynę trzeba niestety toszkę zapłacić.Dla zainteresowanych mogę podać opis produktów i ceny na PW.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 09:50   #71
Aga21Aga
Raczkowanie
 
Avatar Aga21Aga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 265
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Ja polecam Magical Sun Dream Chocolate Power Bronzer. Saszetka kosztuje ok. 5 zł. Jest naprawdę dobry. Wiem, bo sama go stosowałam. Dzięki niemu skóra opala sie bardzo szybko na czekoladowy kolorek. Jest super
Aga21Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 14:07   #72
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Ja z bronzerem czy też bez opalam sie tak samo,wolę zainwestować w dobry krem nawilżający lub balsam po solarium.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 14:15   #73
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

po opalaniu balsam też jest ważny ale w czasie opalania też skóra (przynajmniej twarzy)nie powinna być goła, przyśpieszenia opalania nie zauważyłam-to trudno stwierdzić ale na pewno chociaż troche ochrania i nawilża, a co do wyboru konkretnego kosmetyku to czy ja wiem czy ktoś pracujący w solarium jest na 100 % najbardziej kompetentną osobą do tego(często tylko inkasuje pieniądze i tyle) ja mam skóre tłustą skłonną do wyprysków i dobrałam kosmetyk właśnie do takiej cery
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:02   #74
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

no wlasnie,pracownicy solarium polecaja rózne preparaty,mi polecono MEGA BRONZER firmy ONYX,patrzylam na sklad i nie ma w nim tyrozyny,bardzo ladnie pachnie ale co do jego dzialania to nie jestem pewna
malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 15:03   #75
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Jak dal mnie sprawa kontorowersyjna.Sama pracuję w firmie która sprzedaje min kosmetyki do opalania w solarium.Taka saszetka w cenie zakupu dla solarium kosztuje ok 3 zł.Te które mają bronzery do nieciekawe,w większości jest to samopalacz.Naprawdę działają kosmetyki zawieracjące tyrozynę.Używam takich kosmetyków w solarium.Chodzę bardzo rzadko a jestem opalona jak moja koleżanka systematycznie sie opalajaća więc coś w tym jest.Za kosmetki z tyrozynę trzeba niestety toszkę zapłacić.Dla zainteresowanych mogę podać opis produktów i ceny na PW.
prosze napisz mi cos o tych kosmetykach
malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:52   #76
agasn
Raczkowanie
 
Avatar agasn
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 162
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Jak dal mnie sprawa kontorowersyjna.Sama pracuję w firmie która sprzedaje min kosmetyki do opalania w solarium.Taka saszetka w cenie zakupu dla solarium kosztuje ok 3 zł.Te które mają bronzery do nieciekawe,w większości jest to samopalacz.Naprawdę działają kosmetyki zawieracjące tyrozynę.Używam takich kosmetyków w solarium.Chodzę bardzo rzadko a jestem opalona jak moja koleżanka systematycznie sie opalajaća więc coś w tym jest.Za kosmetki z tyrozynę trzeba niestety toszkę zapłacić.Dla zainteresowanych mogę podać opis produktów i ceny na PW.
Ja tez poprosze o blizsze info na PW
agasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 18:13   #77
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

w zeszłe lato stosowałam przyśpieszacza z Sorayi, jednak nie byłam jakoś szczególnie zadowolona, bo niestety nie spowodował u mnie przyśpieszenia opalania i nie byłam brązowa jak czekoladka jednym słowem - zero efektów

fajnie działa za to zwykła oliwka dla dzieci, tylko grozi ryzykiem poparzenia
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 13:54   #78
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

no ja mialam przyspieszacz z bielendy(nie wiem czy dobrze napisalam) i tez jakos zbytnio nie zauwazylam efektów:/
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 14:01   #79
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

oliwka dla dzieci to nie jest zbyt dobry pomysł, tak na prawde to nie da sie stwierdzić czy i w jakim stopniu działa przyśpieszacz...to że raz szybciej czy wolniej chwyci zalezy od wielu czynnikow np:karnacji, stanu skóry- przesuszona czy nawilzona, czasu seansu, i odstępu pomiędzy opalaniem
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 15:12   #80
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

wstydze sie przyznac ale kiedys z kolezanka opalalysmy sie na ZWYKŁY OLEJ DO SMAZENIA, byłam mala i glupia,fakt ze sie opalilam ale nie na taki kolor jak chcialam pozniej przecierpialam swoja glupote
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 13:41   #81
Aga21Aga
Raczkowanie
 
Avatar Aga21Aga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 265
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Nie jesteś sama, ja też w " młodości" tego próbowałam, ale skonczyło się bez skutków ubocznych Ja uważam, ze kosmetyki kupione w sklepie- nawet te, które podobno są pzreznaczone do solarium, tak naprawdę w solarium nic nie dają. Przetestowałam kilka i zero efektu przyspieszenia opalania. Mogę nawet powiedzieć, że zahamowały proces opalania.A ten , który kupiłam w solarium ( wcześniej o nim pisałam) jest świetny
Aga21Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:38   #82
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

z pewnoscia go kupie niedlugo, a co sadzicie dziewczyny o kosmetykach firmy ONYX??
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 14:50   #83
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

AKSZEINGA odezwij sie prosze
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:58   #84
pola27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
GG do pola27
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Jestem za przyspieszaczem opalania,bo nie lubie tak bezczynnie lezec plackiem na plazy,wiec jest to sposob na zmniejszenie moich mek.W zeszlym roku kupilam nad morzem taki maly olejek przyspieszajacy opalenie z wyciagiem z kokosa kosztowal jakies 7 zl ale jak dla mnie byl rewelacyjny,chyba Kolastyny ale nie jestem pewna....
pola27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 22:20   #85
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Cytat:
Napisane przez pola27
Jestem za przyspieszaczem opalania,bo nie lubie tak bezczynnie lezec plackiem na plazy,wiec jest to sposob na zmniejszenie moich mek.W zeszlym roku kupilam nad morzem taki maly olejek przyspieszajacy opalenie z wyciagiem z kokosa kosztowal jakies 7 zl ale jak dla mnie byl rewelacyjny,chyba Kolastyny ale nie jestem pewna....
nie pamietasz dokładnej nazwy?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:49   #86
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

up up coś więcej o bronzerach dziewczyny?
Własnie czeka mnnie wesele w kwietniu, jestem blada jak ściana. Chciałabym mieć opaloną skórkę na imprezeę bo wystraszę ludzi jak tam pójde bez zabiegow opalających.
Pomóżcie Moje Wizażanki!!
Czy rzeczywście opłaca się wydawac pieniązki na te przyspieszacze?
Jestem na etapie dołka finansowego i niechcę wydawać pieniązków na coś niesprawdzonego. Pomożcie!!
I ktos wie co to jest to masło kakaowe i do czego on tak naprawdę służy?
Czy opala?
sAMOopalacza używac nie będę bo nawet ten najlepszej firmy zostawia ślady na bieliźnie, do tego nienaturlanie to wygląda. Wolę iść na solarkę na parę razy, ale wolałabym przed wejściem posmarowac się czymś co sprawi że szybciej sie opal, bo trudno się bardzo opalam.
I jeszcze jedno pytanie czy po solarium mam sie posmarować innym balsamem niż tym co smaruję się przed opalaniem?
Z góry serdeczne dzieki za wszelkie wskazówki.
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:56   #87
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

podłanczam sie pod pytanie
p.s po opalaniu stosuje sie inne kosmetyki niz przed
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:04   #88
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

"przed opalaniem" jak sama nazwa wskazuje to przed opalaniem czyli nie powięc po stosujemy balsam nawilżający lub balsam po opalaniu
a czy opłaca sie wydawać kase na to, myśle że tak
prosze skorzystaj z wyszukiwarki...już kilka razy pisałam co sądze na ten temat, wystarczy poszukać
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:55   #89
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Gotika 1
Cytat:
czy po solarium mam sie posmarować innym balsamem niż tym co smaruję się przed opalaniem?
Ja smaruję się mocno nawilżającym balsamem lub mleczkiem, najlepiej do bardzo suchej skóry. Dobre są także preparaty "po opalaniu".

Cytat:
I ktos wie co to jest to masło kakaowe i do czego on tak naprawdę służy?
Czy opala?
Polecam wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107905
Masło kakaowe zmiękcza skórę, odżywia, nawilża I chroni skórę, również posiada właściwości drenujace I przeciwstarzeniowe. " (..) kosmetolodzy twierdzą, że masło kakaowe, które jest podstawowym składnikiem czekolady, ma właściwości odmładzające i zapobiega powstawaniu zmarszczek."

Co do opalania, to ostatnio skusiłam się na preparat do opalania z masłem kakaowym i na dekolcie (tam, gdzie go zastosowałam) szybciutko zabrązowiła mi się skóra.
Jeśli jesteś bardzo blada, to na początku zrezygnuj z przyspieszacza opalania!
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 14:24   #90
anulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 155
Red face Dot.: co myslicie przyspieszaczach do opalania?

Proszę o podanie nazwę firmy kosmetyku do solarium w skład, który wchodzi tyrozyna
anulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.