kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-24, 17:36   #301
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja powiem szczerze, ze jak zaczelam uzywac 3 krokow to sie zalamalam. Nigdy nie mialam tylu pryszczy Nawet napisalam maila do clinique ale odpisali ze takie zmiany moga trwac do miesiaca bo to objaw oczyszczania sie skory a pozniej wszystko wroci do normy. Rzeczywiscie pryszcze zniknely, wychodza czasem tylko takie male przed okresem ale moj wielki problem to zaskorniki-do dzisiaj jak mialam tak mam. moze dlatego ze je wyduszam-ale obiecuje ze od dzisiaj koniec z tym (moze jak publicznie napisze to bedzie mi latwiej ) Bo jak mam tak ze wyduszam z kazdym podejsciem do lustra

Anti blemish nie zmniejsza naczynek ale nie podraznia ich. Tak jak pisalam tonik nr 2 wedlug mnie podrazni bardziej niz anti blemish. On jest mocniejszy-bardziej mentolowo-alkoholowy. Anti blemish jest lagodniejszy dla naczynek ale mocniej zluszcza. Moze rzeczywiscie nie powinnas zluszczac tej skory ale wedlug mnie zluszczanie jest konieczne. Ten tonik napewno mniej zluszcza niz wszelkie peelingi itd. Pore minimizer moze sciagac skore. Nie radze przy suchej skorze. Juz lepiej kup sobie cos z serii turnaround. Zelu anti blemish nie mialam ale jestem bardzo ciekawa rezultatow
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:53   #302
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

2 różne konsultantki robiły mi test i wychodziłam mi 2, a teraz na stronie jak robie to wychodzi seria Anti blemish.
Chyba jednak zrezygnuje z prób pielęgnacji Clinique i przeniose się na jakieś inne delikatniejsze linie, które na pewno nie uczynią krzywdy moim naczynkom.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

A może 1 będzie dla mnie dobra. Da bardzo delikatne złuszczenie?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 17:55   #303
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

czy clinique czy inna marka-jesli jest za delikatne to nie oczysci-ale za to nie zniszczy naczynek. A jak za mocne to oczysci ale naczynka popekaja-i co tu wybrac? Ja w przyszlym tygodniu przechodze na tonik 1 bo mam z targowiska a anti blemish mi sie konczy. Jestem ciekawa czy bedzie wystarczajaco mocny
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:59   #304
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ech, dziewczyny... Po lekturze KWC w końcu się zebrałam i pobiegłam do Sephory kupić Clinique Almost Powder odcień 01 FAIR.
ALE zaraz po użyciu skóra zrobiła się czerwona i piekła... Czyżbym wydała 100 zł w błoto? Wcześniej używałam Vichy mineralnego, też najjaśniejszy odcień...
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 23:45   #305
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Rany boskie... Jesteś pewna,że to przez ten podkład? Przecież on jest bardzo delikatny....
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 06:33   #306
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Rany boskie... Jesteś pewna,że to przez ten podkład? Przecież on jest bardzo delikatny....
Mam nadzieję, że nie, ale z moją skórą nigdy nic nie wiadomo... Nic więcej nie zmieniłam ostatnio w pielęgnacji a zaczęło mnie palić na policzkach prawie bezpośrednio po nałożeniu podkładu... Ech.
Ktoś podsunął mi pomysł, że może jest przeterminowany, ale na pudełku nie ma żadnego best before ani nawet daty produkcji, tylko zagadkowe C58.
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza




Edytowane przez szumasima
Czas edycji: 2009-05-08 o 06:34
szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:29   #307
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Pewnie, że może to być od podkładu Nawet Clinique może uczulić czy podrażnić, niestety....
Puder jest z 2008 roku - była to wtedy nowość więc na pewno nie jest przeterminowany, jedynie mógł być przechowywany w nieodpowiednich warunkach ( które jednakowoż na puder mineralny nie powinny tak znacząco wpływać).
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 10:53   #308
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

To troszkę nieciekawie. Nigdy wcześniej nie miałam problemu z pieczeniem, ściągnięciem skóry na policzkach, a mimo wczorajszego demakijażu, nawilżenia etc., (teraz też jestem pure natural ) skóra nadal CHOLERNIE mnie piecze, tyle, że nie jest już czerwona... Do tego widoczne, malutkie skórki na policzkach.
Widzę ten podkład, widzę recenzje na KWC, ale widzę [czuję ...] swoją skórę, co za masakra...


edit: najwrażliwsze miejsce to podobno wewnętrzna strona nadgarstka, wiem, że to nie to samo, ale kolega poradził mi, żebym spróbowała tam - zero reakcji alergicznej...
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza




Edytowane przez szumasima
Czas edycji: 2009-05-08 o 11:34
szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:21   #309
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A masz moze uczulenie na kolczyki, srebro albo np. zegarek lub inna srebrna lub sztuczna bizuterie?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Chodzi mi o to, ze jak np zalozysz srebrne kolczyki to czy pieka Cie uszy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 18:56   #310
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A masz moze uczulenie na kolczyki, srebro albo np. zegarek lub inna srebrna lub sztuczna bizuterie?

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Chodzi mi o to, ze jak np zalozysz srebrne kolczyki to czy pieka Cie uszy.
nie! noszę na szyi srebrny łancuszek dwadzieścia cztery godziny na dobę i nic mi się nie dzieje. chodzi o nikiel?
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:17   #311
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Myslalam wlasnie o niklu bo bardzo duzo osob ma na niego uczulenie Ale przejrzalam sklad pudru i go nawet nie widze Tak sobie mysle, ze tam jest duzo roznych skladnikow-polimerow, silikonow-one raczej nie uczulaja, jest tytan-napewno nie uczuli, zelazo-slyszalam, ze moze uczulac ale watpie zeby akurat ten rodzaj zelaza co w pudrze. Talk-tez pewnie nie uczula. No i pozostaja wszelkie emolienty, rozpuszczalniki i inne mocno chemiczne zwiazki Moze wlasnie cos z tego Cie podraznilo...masz wrazliwa cere, podatna na uczulenia od kosmetykow? Probowalas aplikowac puder jeszcze raz? W sumie ja nie wierze w zadne antyalergiczne produkty opierajace swoje sklady na samej chemii. To nie jest puder mineralny z prawdziwego zdarzenia. Dla mnie prawdziwy puder mineralny to sproszkowane mineraly. Koniec kropka. Ten sklada sie z mineralow w nie wiecej niz 50%...reszta to chemia (piszac chemia mam na mysli zwiazki chemiczne typu alkohole, rozpuszczalniki, zmiekczacze itd.- bo tak naprawde mineraly to uklad okresowy )
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 21:20   #312
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Myslalam wlasnie o niklu bo bardzo duzo osob ma na niego uczulenie Ale przejrzalam sklad pudru i go nawet nie widze Tak sobie mysle, ze tam jest duzo roznych skladnikow-polimerow, silikonow-one raczej nie uczulaja, jest tytan-napewno nie uczuli, zelazo-slyszalam, ze moze uczulac ale watpie zeby akurat ten rodzaj zelaza co w pudrze. Talk-tez pewnie nie uczula. No i pozostaja wszelkie emolienty, rozpuszczalniki i inne mocno chemiczne zwiazki Moze wlasnie cos z tego Cie podraznilo...masz wrazliwa cere, podatna na uczulenia od kosmetykow? Probowalas aplikowac puder jeszcze raz? W sumie ja nie wierze w zadne antyalergiczne produkty opierajace swoje sklady na samej chemii. To nie jest puder mineralny z prawdziwego zdarzenia. Dla mnie prawdziwy puder mineralny to sproszkowane mineraly. Koniec kropka. Ten sklada sie z mineralow w nie wiecej niz 50%...reszta to chemia (piszac chemia mam na mysli zwiazki chemiczne typu alkohole, rozpuszczalniki, zmiekczacze itd.- bo tak naprawde mineraly to uklad okresowy )
Pewnie to moja wina - Clinique kupiłam, bo tak wszyscy zachwalali, a przecież doskonale wiem, że moja skóra reaguje na wszystko, zawsze, wszędzie gorzej niż lepiej (uczulenie na salicylany, skaza białkowa, to tu to tam... ).
Najśmieszniejsze jest to, że cały czas mnie piecze; mniej, ale nadal..
Za kilka dni spróbuję znowu, zobaczymy. Dziękuję za zainteresowanie ogólnie. Nawiązując do minerałów - już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zamowienie czegoś z Everyday Minerals, ale mam problem z obsługą paypala , no cóż, trza będzie się poduczyć dla dobra własnej cery!
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:13   #313
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Tak samo jak mnie korci ebay ale tez ten pay pall... Mysle, ze jesli nie masz uczulenia na zadne mineraly to smialo mozesz EDM
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:50   #314
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez szumasima Pokaż wiadomość
Pewnie to moja wina - Clinique kupiłam, bo tak wszyscy zachwalali, a przecież doskonale wiem, że moja skóra reaguje na wszystko, zawsze, wszędzie gorzej niż lepiej (uczulenie na salicylany, skaza białkowa, to tu to tam... ).
Najśmieszniejsze jest to, że cały czas mnie piecze; mniej, ale nadal..
Za kilka dni spróbuję znowu, zobaczymy. Dziękuję za zainteresowanie ogólnie. Nawiązując do minerałów - już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zamowienie czegoś z Everyday Minerals, ale mam problem z obsługą paypala , no cóż, trza będzie się poduczyć dla dobra własnej cery!
Możesz sobie posmarować twarz ( raczej na noc bo to gęste i tłuste) czymść z łagodzącym panthenolem albo alantoiną.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:53   #315
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Szkoda,że nie uprzedziłaś kogoś z perfumerii o swoich obawach dotyczących uczuleń albo nie poprosiłaś o nałożenie podkładu...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:16   #316
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Hej dziewczyny orientujecie się może czy kosmetyki Clinique są tańsze we Francji? Mieszkam w UK i np.za 50ml Redness Solutions krem normalna cena to 31 funtów. Będę w wakacje przelotem we Francji i nie wiem czy zaczekać czy kupić w UK. Poradźcie proszę.
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 18:21   #317
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kubus puchatek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny orientujecie się może czy kosmetyki Clinique są tańsze we Francji? Mieszkam w UK i np.za 50ml Redness Solutions krem normalna cena to 31 funtów. Będę w wakacje przelotem we Francji i nie wiem czy zaczekać czy kupić w UK. Poradźcie proszę.
jak bedziesz przelotem we Francji, to chyba w dutyfree dostaniesz taniej
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:46   #318
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

To tez zalezy o ile taniej dostaniesz w strefie bezclowej... Bo jak jakies 20 zl to chyba nie ma sensu tak dlugo czekac...Nie ma ktos na zbyciu 3 krokow? Albo jakis miniatur? Jak tak to zapraszam na targowisko bo koncza mi sie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 15:20   #319
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Czy któraś z Was potrafi mi pomóc?
Zużywam już drugi komplet 3 kroków, ale gdzieś obiło mi się o uszy że jest podobny zestaw (jak 3 step) z Clinique, ale likwidujący przebarwienia i przygotowany właściwie pod ten problem. Czy któraś z Was to używała i jaka jest NAZWA? bo szukam szukam i nie mogę znaleźć.
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 15:42   #320
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Z tego co mi wiadomo, to nie ma takiego zestawu. Jest natomiast specjalne serum na przebarwienia. Nazywa sie even better skin tone corrector. Jest jeszcze podklad z tej serii ale chyba do kupienia tylko przez internet. 3 kroki sa tylko w wersji dla skory z wypryskami i jest jeszcze zestaw do cery naczynkowej.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:10   #321
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Owszem, jest taka seria, nazywa się Derma White i ma likwidować przebarwienia. Niestety dostępna chyba tylko w Japonii (nie wiem czy przypadkiem też nie w Hong Kongu).
Tutaj link:
http://www.clinique.co.jp/templates/...ORY_ID=CAT1041

Są z tej serii też kosmetyki kolorowe:
http://www.clinique.co.jp/templates/...ORY_ID=CAT1040
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:18   #322
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Owszem, jest taka seria, nazywa się Derma White i ma likwidować przebarwienia. Niestety dostępna chyba tylko w Japonii (nie wiem czy przypadkiem też nie w Hong Kongu).
Tutaj link:
http://www.clinique.co.jp/templates/...ORY_ID=CAT1041

Są z tej serii też kosmetyki kolorowe:
http://www.clinique.co.jp/templates/...ORY_ID=CAT1040
napewno cos z tej serii widzialam na strawberrynet.com
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:54   #323
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
napewno cos z tej serii widzialam na strawberrynet.com
Bardzo możliwe, bo ten sklep wysyła paczki właśnie z HK
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:18   #324
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

asik123456789, lizzie, Dog-Rose, bardzo dziękuję za informacje.
Borykam się z przebarwieniami po trądziku, niebawem odstawiam IZOtreksin i myślę jak zmienić pielęgnację. Muszę zaopatrzyć się w jakieś kosmetyki anty - trądzikowe ale takie aby nie wysuszyły mi mocno skóry i nie spowodowały że zacznie produkować więcej łoju myślę o abanty-blemish (mydło i tonik) (teram mam nr 1 bo buzia jest wrażliwa) i pozostać przy DDML i jakieś kremiki na dzień i na noc na przyszcze.... choć mam nadzieję że nie wrócą... jednak muszę zapobiegać. Co o tym myślicie?
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:22   #325
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
asik123456789, lizzie, Dog-Rose, bardzo dziękuję za informacje.
Borykam się z przebarwieniami po trądziku, niebawem odstawiam IZOtreksin i myślę jak zmienić pielęgnację. Muszę zaopatrzyć się w jakieś kosmetyki anty - trądzikowe ale takie aby nie wysuszyły mi mocno skóry i nie spowodowały że zacznie produkować więcej łoju myślę o abanty-blemish (mydło i tonik) (teram mam nr 1 bo buzia jest wrażliwa) i pozostać przy DDML i jakieś kremiki na dzień i na noc na przyszcze.... choć mam nadzieję że nie wrócą... jednak muszę zapobiegać. Co o tym myślicie?
Radzę Tobie zastosować step 3 z serii Anti-Blemish + krem nawilżający. Stosując DDML nie będziesz mogła się cieszyć takimi efektami-wiem to z własnego doświadczenia.
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:27   #326
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja sama nie stosuje 3 kroku z anti blemish bo go jakos nie lubie to po pierwsze a po 2 mialam jeszcze cala butle 125ml DDML i szkoda bylo nie uzywac No i jestem bardzo zadowolona ale jednak pryszcze czasem sa...wiec zastanawiam sie rowniez nad tym kremem Ostatnio skonczyly mi sie 3 kroki anti blemish i juz 2 tydzien uzywam toniku nr 1 i mydlka ze zwylkych 3 krokow i...musze powiedziec ze jest strasznie. Wcale sobie nie radzi ten zestaw. Strasznie mnie wysypalo, skora traci blask...anti blemish to dla mnie jedyne wyjscie bo tonik 1 jest jak widac za slaby, ale nr 2 nie moge miec bo podrazni naczynka. Wiec tylko anti blemish jest w sam raz.

Ja uwazam Twoj plan za bardzo dobry. Najlepiej kupic wlasnie anti blemish i jakis fajny kremik. Polecam superdefence bo ma filtr a skoro masz przebarwienia to przede wszystkim powinnas chronic skore przed sloncem-bo to od niego m. in. Mozesz sie zastanowic nad even better ewentualnie albo nad turnaround- troche rozjasnia cere, ale u Ciebie cudow nie zrobi chyba (jesli chodzi o przebarwienia, bo pozatym jest swietny).
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:28   #327
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja się neidawno przerzuciłam na Anty Blemish i powiem Wam, że moja cera znacznie się poprawiła ( kupiłam taki mini zestaw - startowy), najszybciej skończył mi się 3 krok - kremik nawilżający i stosowałam DDMG ale przyznam, że to nie to DDML nie lubię - nie wchłania mi się, Lotion jest w tym przypadku za leciutki, wchłania się błyskawicznie i tyle go widzieli, natomiast 3 krok z Anty Blemish jest treściwszy, posiada ponadto składnik antybakteryjny. Rozważam teraz kupon pełnowymiarowych produktów z serii Anty Blemish i wiem, że w moim przypadku trzeba go stosować w całości jak Clinique przykazał Mam też taki żelik w malutkiej buteleczce do stosowania miejscowo - efekt dobry, ładnie wysusza krostki. Wogóle teraz mam cerę lepszą niż kiedykolwiek.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:32   #328
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja się neidawno przerzuciłam na Anty Blemish i powiem Wam, że moja cera znacznie się poprawiła ( kupiłam taki mini zestaw - startowy), najszybciej skończył mi się 3 krok - kremik nawilżający i stosowałam DDMG ale przyznam, że to nie to DDML nie lubię - nie wchłania mi się, Lotion jest w tym przypadku za leciutki, wchłania się błyskawicznie i tyle go widzieli, natomiast 3 krok z Anty Blemish jest treściwszy, posiada ponadto składnik antybakteryjny. Rozważam teraz kupon pełnowymiarowych produktów z serii Anty Blemish i wiem, że w moim przypadku trzeba go stosować w całości jak Clinique przykazał Mam też taki żelik w malutkiej buteleczce do stosowania miejscowo - efekt dobry, ładnie wysusza krostki. Wogóle teraz mam cerę lepszą niż kiedykolwiek.
Oj nie kuś nie kuś bo zastanawiam się nad kupnem
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:55   #329
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

a wolicie pianke czy mydelko anti blemish? Ja mialam mini mydelko i bylo super. Duzo lepsze niz mydelko ze zwyklych 3 krokow. Mniej wysuszalo i lepiej sie pienilo.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 11:18   #330
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
a wolicie pianke czy mydelko anti blemish? Ja mialam mini mydelko i bylo super. Duzo lepsze niz mydelko ze zwyklych 3 krokow. Mniej wysuszalo i lepiej sie pienilo.
Ja mam piankę anti-blemish i mydło w płynie ze zwykłych 3 kroków i zdecydowanie wolę mydło w płynie, aczkolwiek pianka tez jest bardzo fajna, ale słabiej się pieni i jest bardzo delikatna (wg mnie idealna dla kogoś kto ma problemy z suchością skóry), dla mnie chyba trochę za delikatna.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.