Odstajace skórki po bokach paznokci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 13:37   #1
onadaga88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 9
Question

Odstajace skórki po bokach paznokci


pracuje fizycznie wiec pewnie z tego powodu mecza mnie te skorki po bokach paznokci , zadzieraja sie wiec zalepiam je plastami to wyglada tak idiotycznie ... sa na to jakies domowe sposoby? kremy mi nie pomagaja oliwa tez nie
onadaga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:31   #2
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Odstajace skórki po bokach paznokci

Ja też mam straszny problem ze skórkami.. Były strasznie stwarde i pozadzierane, jednak znalazłam na nie sposób Kupiłam olejek rycynowy i takie jednorazowe, gumowe rękawiczki(takie jak w szpitalu np, albo podkradam mamie te ze zestawu do farby do włosów). Codziennie przed snem myje dokładanie łapki wodą, póżniej wcieram olejek rycynowy kilka minut w skórki, paznokcie i w ogóle całe dłonie, zakładam gumowe rękawiczki i na to rękawiczki bawełniane(takie,ktore nosiłam zimą) Na początku nie wygodnie mi się tak spało, ale można się przyzwyczaić, bo warto po tygodniu skórki są gładkie, miękkie i w ogóle inaczej wyglądają dłonie, są zadbane Przy regularnym stosowaniu problem zniknie, a i sposób nie drogi, bo koszt olejku w aptece to około 4 zł gdy mi się skończy olejek czasem to zamiast niego stosuje oliwę z oliwek Ale jednak rycyna lepiej się spisuje. Polecam

Zresztą już po pierwszej takiej nocy zauważysz różnicę Jak już osiągniesz zamierzony efekt to możesz to robić co drugą noc, albo co trzecią Życze powodzenia

Edytowane przez netkaa00
Czas edycji: 2009-07-07 o 11:33
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.