BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-12, 03:23   #1231
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

friggia1985, VIP gold jest dla skóry suchej i ma naturalne krycie, Gold Oriental jest dla cery dojrzałej i ma mocniejsze krycie.

Skin79 Pink jest dla cery tłustej lubi mieszanej i ma naturalne krycie.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 05:51   #1232
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zamawiamy raczej z ebaya lub ewentualnie ze strony producenta.

Tak, to marketingowy chwyt, na podkręcenie sprzedaży, chyba nawet pisałam już w wątku o tym trendzie .
Trzeba byłoby dokładnie obadać skład, żeby dowiedzieć się, na ile to BB cream a na ile zwykły podkład.
W dodatku na tym BB podkladzie Revlona nie bylo skladu chyba ze przy zakupie tubka jest w jakims kartoniku i moze tam cos jest napisane...ale tak jak piszesz to raczej chwyt majacy podkrecic sprzedaz

Z innej beczki .....po zakupie BB kremu marki Skin79, czterech czy pieciu (juz nawet nie pamietam) probkach BB grzybkow i aloesow marki Skin food i roznych probkach kremow BB marki BRTC, testowalam tez Misshe, chyba najbardziej jestem zadowolona z kremu Gold Caviar BB cream marki BRTC. Mam cere mieszana...grzybkowe BB maja jak dla mnie za rzadka konsystencje i slabiutko kryja. Skin79 tez jest w sumie niezly, ale gold caviar z BRTC ma wyzszy filtr SPF50/PA*** i jest jakby troche gestszy. Jak mi sie skonczy ten ze Skin79 kupie chyba pelnowymiarowe opakowanie tego Gold caviar....chociaz ostatnio pani na stoisku kosmetycznym Anna Sui pokazywala mi ich jeden podklad, testowalam i tak ladnie wygladal na buzi....kurcze za duzy wybor na rynku i to kusi i to neci

Edytowane przez Larissa123
Czas edycji: 2010-10-12 o 06:39
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 11:32   #1233
friggia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Loegstoer
Wiadomości: 29
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
friggia1985, VIP gold jest dla skóry suchej i ma naturalne krycie, Gold Oriental jest dla cery dojrzałej i ma mocniejsze krycie.

Skin79 Pink jest dla cery tłustej lubi mieszanej i ma naturalne krycie.
Dzieki za odpowiedz.Chcialam zapytac co jesli chodzi o cos z firmy Missha np. Perfect Cover Blemish Balm lub SkinFood Mushroom, sama mam cere cere mieszana w strone tlustej, wiec jak do tej pory wynika, ze Skin79 Pink byloby najlepszym rozwiazaniem..
friggia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 12:59   #1234
daxima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
W dodatku na tym BB podkladzie Revlona nie bylo skladu chyba ze przy zakupie tubka jest w jakims kartoniku i moze tam cos jest napisane...ale tak jak piszesz to raczej chwyt majacy podkrecic sprzedaz

Z innej beczki .....po zakupie BB kremu marki Skin79, czterech czy pieciu (juz nawet nie pamietam) probkach BB grzybkow i aloesow marki Skin food i roznych probkach kremow BB marki BRTC, testowalam tez Misshe, chyba najbardziej jestem zadowolona z kremu Gold Caviar BB cream marki BRTC. Mam cere mieszana...grzybkowe BB maja jak dla mnie za rzadka konsystencje i slabiutko kryja. Skin79 tez jest w sumie niezly, ale gold caviar z BRTC ma wyzszy filtr SPF50/PA*** i jest jakby troche gestszy. Jak mi sie skonczy ten ze Skin79 kupie chyba pelnowymiarowe opakowanie tego Gold caviar....chociaz ostatnio pani na stoisku kosmetycznym Anna Sui pokazywala mi ich jeden podklad, testowalam i tak ladnie wygladal na buzi....kurcze za duzy wybor na rynku i to kusi i to neci

Larissa mam do ciebie pytanie mam cerę mieszną i trochę zmarszczek więc szukam czegoś z górnej półki jak jest z kolorkami pomiędzy Caviarem z Brtc a skinami 79 (waham się czy lepszy będzie gold czy pink dla mojej twarzy) cerę mam jasną typ dalekiego wschodu
nie mogę namierzyć próbek na ebayu
Tak mnie nakręciłyście że załozyłam konto i jestem gotowa na podbój świata
daxima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:27   #1235
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

zaliczylam kolejny test... tym razem ostania Misshe...

Missha M Vita BB Cream [Matte]


nie wiem dlaczego mialam wrazenie, ze bedzie on bezkolorowy ... ale w sumie to bez znaczenia to krycie ma najslabsze z tych trzech co mam z tej firmy... krem za to ma witaminy i jest przeznaczony do skory wrazliwej... nawilza i uspokaja podraznione (zaczerwienione) miejsca... SPF 20 PA ++

jezeli chodzi o kremik... to jest gesty... i trzeba sie troche namachac zeby pozadnie rozsmarowac aczkolwiek pod wplywem ciepla skory idzie po chwili troche latwiej... kolorek co prawda ma ale stapia sie do tego stopnia ze skora, ze kompletnie go nie widac... matu nie ma ale... takie mam wrazenie wyglada po nalozeniu bardziej matowo jak pozostale...

mozna tez na niego nalozyc podklad ... Agawcia uzylam Teint Miracle ... i musze przyznac, ze dobrze ze soba wspolpracuja... choc osobiscie wole miec albo podklad albo BB Cream na twarzy... ale jak ktos by potrzebowal wiekszego krycia to spokojnie moze przetestowac, ktory podklad najlepiej sie z kremem laczy... i wydaje mi sie, ze nie moga byc to podklady mocno kryjace bo wtedy bedzie sie mialo totalna maske ...
w kazdym razie moge spokojnie stosowac ten kremik jak mam dzien w domu... a do pracy i na wieczor wybiore albo tradycyjny podklad albo PC albo SR ...

Urbi wiele z tych kremow jest dla skory tlustej... wiec powinny u Ciebie tez sie dobrze spisywac... w koncu takie ich zadanie ... Ty masz sie fajnie z ta dostepnoscia do roznych ciekawych sklepow... mnie pozostaje ebay ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:43   #1236
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

fajnie to wyglada z podkladzikiem,podoba mi sie,hmmm ja juz gleboko mysle nad BB i ciagle sie zastanawiam ktory hmmm
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 17:47   #1237
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
fajnie to wyglada z podkladzikiem,podoba mi sie,hmmm ja juz gleboko mysle nad BB i ciagle sie zastanawiam ktory hmmm
ja bym Ci proponowala Missha Perfect Cover ... mozesz wziazc mniejsze opakowanie 20 ml... probke Signature Real mozesz ode mnie dostac... i wez sobie te miniaturki Skin79 albo Hanskin...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 18:25   #1238
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Desti Ty kusicielko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hmmm to chyba tak zrobie,to sie pisze na probeczke od Ciebie jak jestes taka milutka i czekam jeszcze na Twoja recenzje Skin79,odezwij sie na priw w sprawie tej probeczki jak bedziesz czas miala,pozdrawiam serdecznie
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:37   #1239
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Desti Ty kusicielko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hmmm to chyba tak zrobie,to sie pisze na probeczke od Ciebie jak jestes taka milutka i czekam jeszcze na Twoja recenzje Skin79,odezwij sie na priw w sprawie tej probeczki jak bedziesz czas miala,pozdrawiam serdecznie
...

pw poszlo... Skin79 moge zaczac testowac od jutra... jak bede jeszcze miala sily .. a jak nie to od piatku bo w koncu bede miala wolne ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:41   #1240
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

to testuj testuj bo bardzo mnie intereuje ten rozowiutki,ciekawa jestem jak sie bedzie mial do tego MPC,bo na niego tez mam chrapke po tym jak zobaczylam na Twojej buzce taki zdrowy wyglad po zastosowaniu
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 19:21   #1241
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Destuś testuj testuj

masz też próbkę Herbal BB Cream?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2010-10-12 o 19:23
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 20:07   #1242
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Destuś testuj testuj

masz też próbkę Herbal BB Cream?
testuje testuje ... Nielot mam tylko to co na zdjeciu... a nastepne jak nabede to Hanskin ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 21:12   #1243
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
to testuj testuj bo bardzo mnie intereuje ten rozowiutki,ciekawa jestem jak sie bedzie mial do tego MPC,bo na niego tez mam chrapke po tym jak zobaczylam na Twojej buzce taki zdrowy wyglad po zastosowaniu
Oba fajnie wyrównują koloryt i dobrze stapiają się z naturalnym kolorem skóry, ale Missha Pefect Cover znacznie lepiej kryje. Bo Pink to tak ledwie-ledwie.
U mnie oba trzymają mat ok 5-6 godzin [bez niczego wytrzymuje ok 4 godzin tylko].
Mam wrażenie, że Missha bardziej nawilża i wygładza.
Właściwości leczniczych nie zdążyłam zaobserwować, bo testowałam jedynie próbki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 22:33   #1244
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Od jakiegoś czasu śledzę wątek i muszę przyznać że też podłapałam bakcyla Na razie zamówiłam Misshę Perfect Cover, ale czuję że na jednym kremie się nie skończy
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 01:10   #1245
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

No to zakupiłam swój pierwszy BB Cream.
Zajrzałam na ten wątek dzisiaj i tak mnie zachwyciło, co tutaj pisałyście, że kliknęłam na ebayu Misschę Perfect Cover #21
Mam nadzieję, że dojdzie do końca przyszłego tygodnia.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 01:14   #1246
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Desti: Genialnie to wyglada Fantastyczna sprawa

Ja dzis po raz kolejny napadlam na Face Shop Nabylam jakis smieszny tonik z pudrem zwezajacy pory (tak tak, w jednej butelce, trza miachac przed nalozeniem na wacik ), 7-pak paskow na nos, maske z zielonej herbaty oraz jeszcze jakas inna magiczna, oraz ten beztluszczowy BB krem

Jak tylko wrocilam do domu, zmylam makijaz i wysmarowalam sie BB kremem Wrazenia:
- swietne krycie (!!!) - jak testowalam na lapie wczoraj to wydawal sie byc przezroczysty, ale na twarzy kryje super
- fajny kolor - pasuje mi nieslychanie
- przyjemna konsystencja - bardzo milo mi sie wklepywalo go w buzie, ladnie sie wtopil Tam, gdzie bylo to konieczne przyklajstrowalam druga warstwe i nadal wyglada naturalnie
- cena na plus - $17+tax za 30ml

Wszystko byloby cacy, gdyby nie trwalosc Co prawda niczym go nie szpachlowalam, ale w takim samotnym stanie wytrzymal bez blasku okolo godziny w milych warunkach domowego relaksu Potem zaczelam sie malo estetycznie swiecic Jutro sprobuje przysypac sie pryzmami Givenchy i zobaczymy jak da rade.

W kazdym badz razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - buzia wyglada po nim naprawde ladnie !!!

Aha - dostalam maila od Missha, ze wyslali moje skarby Juz sie nie moge doczekac
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 05:33   #1247
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez daxima Pokaż wiadomość
Larissa mam do ciebie pytanie mam cerę mieszną i trochę zmarszczek więc szukam czegoś z górnej półki jak jest z kolorkami pomiędzy Caviarem z Brtc a skinami 79 (waham się czy lepszy będzie gold czy pink dla mojej twarzy) cerę mam jasną typ dalekiego wschodu
nie mogę namierzyć próbek na ebayu
Tak mnie nakręciłyście że załozyłam konto i jestem gotowa na podbój świata
daxima zalaczam zdjecia na dloni, jutro moze zrobie tez fotki jak to wyglada na twarzy, tez mam jasna cere wiec moze troche ci to pomoze w podjeciu decycji. Narazie na dloni po prawej stronie jest pink Skin79, a po lewej stronie gold caviar z BRTC. I jeszcze tutaj znalazlam duzo informacji o tym "kawiorze" http://web3.sasa.com/SasaWeb/eng/pro...o=103798404001 a na dole opinie uzytkowniczek.
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 08:24   #1248
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

aaaa przyszły grzybkowe skin foodziaki później cyknę fotki
aj nie mogę się doczekać kiedy go sobie użyję jestem ciekawa czy grzybek pobije moje ginko
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 10:43   #1249
daxima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dzięki fotki świetne. Juz upatrzyłam sobie skiny wezmę pinka i golda a niech tam zaszaleję i potestuję. Ten caviar wydaje mi się bardzo brzoskwiniowy.
Dziewczyny te kremy zamawiacie z chin czy z korei bo jest ogromna róznica cenowa.
daxima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 11:29   #1250
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez daxima Pokaż wiadomość
Dziewczyny te kremy zamawiacie z chin czy z korei bo jest ogromna róznica cenowa.
z Korei bo z Chin moga byc podroby...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
oraz ten beztluszczowy BB krem
Jak tylko wrocilam do domu, zmylam makijaz i wysmarowalam sie BB kremem Wrazenia:
- swietne krycie (!!!) - jak testowalam na lapie wczoraj to wydawal sie byc przezroczysty, ale na twarzy kryje super
- fajny kolor - pasuje mi nieslychanie
- przyjemna konsystencja - bardzo milo mi sie wklepywalo go w buzie, ladnie sie wtopil Tam, gdzie bylo to konieczne przyklajstrowalam druga warstwe i nadal wyglada naturalnie
- cena na plus - $17+tax za 30ml

Wszystko byloby cacy, gdyby nie trwalosc Co prawda niczym go nie szpachlowalam, ale w takim samotnym stanie wytrzymal bez blasku okolo godziny w milych warunkach domowego relaksu Potem zaczelam sie malo estetycznie swiecic Jutro sprobuje przysypac sie pryzmami Givenchy i zobaczymy jak da rade.

W kazdym badz razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - buzia wyglada po nim naprawde ladnie !!!

Aha - dostalam maila od Missha, ze wyslali moje skarby Juz sie nie moge doczekac
wiesz Urbi zawsze mozna je przymatowic sypancem... i moze po dluzszym czasie zaczna regulowac wydzielanie... bo to w koncu krem to potrzebuje tez troche czasu zeby rozwinac swoje wlasciwosci ... i pewnie tez trzeba tak dlugo szukac az sie znajdzie ten wlasciwy... moze popatrz wlasnie na te do cery tlustej... ja mieszaniec to mi latwiej znalezc cos odpowiedniego... moze ten by Ci pasowal - klik -

jakby nie bylo rewelacyjnie wygladaja na twarzy ... dzis uzylam Misshe RS i jednak wole PC... jest troche lepszy dla mnie...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-10-13 o 17:03
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:14   #1251
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Desti, a który z tych co testowałaś jest naj najlepszy
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 15:19   #1252
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja nie Desti ale z tego co wiem to Desti nie probowala wszystkich a z tych co probowala to najbardziej Cover jej odpowiadal z tego co pamietam Popraw mnie Destii jak zle mowie
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 16:53   #1253
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Desti, a który z tych co testowałaś jest naj najlepszy
Missha Perfect Cover ...

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
ja nie Desti ale z tego co wiem to Desti nie probowala wszystkich a z tych co probowala to najbardziej Cover jej odpowiadal z tego co pamietam Popraw mnie Destii jak zle mowie
dobrze mowisz ... na dzien, do pracy najlepiej wypadl Perfect Cover ... najlepsze krycie i swietna trwalosc...

----------------------------------------------------

dzis zabralam sie za Skn79 ...

na pierwszy rzut poszedl kremik z Gold kolekcji... Skin79 Super+ BB Cream (SPF 25 PS ++)

wrazenia: jest inny jak kremy Misshy... bardziej jedwabisty... naklada sie z poslizgiem ... kolor jasniejszy od PC 21 porownywalny do Misshy Vita... pewnie dlatego, ze i krycie mniejsze ale za to mamy perfekcyje zlanie sie z kolorem skory... wydaje mi sie, ze ten krem dal mi najmniejszy polysk po nalozeniu... wyglada bardzo naturlanie... jak skora dziecka

optycznie wygladza i wyrownuje kolor... mimo, ze nie pokrywa u mnie wszystkich (duzych) pigmentowych plamek... ale z tymi to malo ktory produkt sobie radzi...

ogolnie bardzo przyjemny krem... i ten wydaje mi sie byc najlepszym do tej pory kandydatem na krem pod podklad... bo nakladajac go mialam podobne uczucie jak przy nakladaniu niektorych baz pod makijaz... funkcje ma takie jak i inne kremy wiec nie ma sie co rozdrabniac ...

jako bonus zrobilam porownanie dwoch BB i normalnego podkladu... padlo na Misshe Perfect Cover 21... Skin79 Super + ... i Guerlain Parure Aqua 02...

wydaje mi sie, ze zdjecia mowia same za siebie... bardzo dobrze widac roznice przy rozsamrowaniu... BB stapiaja sie ze skora... podklad widac i bardziej wsmarowac go tez trudno ... mimo, ze Aqua nie jest silnie kryjacym podkladem... widac tez roznice w kolorystyce... do tej pory wydawalo mi sie, ze jest to calkiem jasny kolor... i ogolnie pasuje do mojej cery... przy BB kremach wyglada ciemno i zolto ...

...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:28   #1254
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Desti zamówiłam sobie Misshe
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:39   #1255
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Destiiii ja Cie zatluke ,przez Twoje recenzje moja glowa warjuje!!!!!!!!!!!!,wiesz co ja poczekam na Twoje wszystkie opinie a pozniej dopiero cos zamowie ihhiihhi
a czym on w opisach sie rozni od innych?cos on ma z kawiorem doczynienia?

Edytowane przez Agawcia
Czas edycji: 2010-10-13 o 17:41
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:56   #1256
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Desti zamówiłam sobie Misshe
...

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Destiiii ja Cie zatluke ,przez Twoje recenzje moja glowa warjuje!!!!!!!!!!!!,wiesz co ja poczekam na Twoje wszystkie opinie a pozniej dopiero cos zamowie ihhiihhi
a czym on w opisach sie rozni od innych?cos on ma z kawiorem doczynienia?
dlatego miniaturki sa najlepsze ... ale Misshe PC mozesz spokojnie zamowic ... wez sobie mniejsze opakowanie 20ml...

w skladzie ma kawior ... sklady (mniej wiecej) sa czesto podawane na stronach aukcyjnych...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 18:40   #1257
milkyy
Przyczajenie
 
Avatar milkyy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Wiadomości: 8
GG do milkyy
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Estelle dziękuję za Misshe PC , dziś doszła , pierwszy efekt to było "łoooooooooł!!" Za kilka dni napiszę recenzję, ale już wiem że bedzie super
milkyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 21:07   #1258
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez milkyy Pokaż wiadomość
Estelle dziękuję za Misshe PC , dziś doszła , pierwszy efekt to było "łoooooooooł!!" Za kilka dni napiszę recenzję, ale już wiem że bedzie super
No to fajnie
Nie ma za co, polecam sie na przyszłość
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 05:44   #1259
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wiesz Urbi zawsze mozna je przymatowic sypancem... i moze po dluzszym czasie zaczna regulowac wydzielanie... bo to w koncu krem to potrzebuje tez troche czasu zeby rozwinac swoje wlasciwosci ... i pewnie tez trzeba tak dlugo szukac az sie znajdzie ten wlasciwy... moze popatrz wlasnie na te do cery tlustej... ja mieszaniec to mi latwiej znalezc cos odpowiedniego... moze ten by Ci pasowal - klik -

jakby nie bylo rewelacyjnie wygladaja na twarzy ... dzis uzylam Misshe RS i jednak wole PC... jest troche lepszy dla mnie...
Jak znajde ten Hanskin, to na pewno obadam Z ibejem sie pozegnalam po moim Diorowym doswiadczeniu Juz sie raczej do niego nie przemoge

Dzis pierwsza pelna proba Face Shop BB krem
Jestem naprawde zachwycona poziomem krycia i jednoczesna "niewidocznoscia" Przysypany pryzmami trzymal sie o wiele lepiej niz bez nich, ale po 3h nosek blyszczal Niemniej jednak bede probowac dalej w roznych zestawieniach

Ogolnie zaluje, ze wczesniej sie nie zainteresowalam tematem Fajna sprawa te kremy
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:45   #1260
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A do mnie dzisiaj przyszła paczuszka z Koreabb Kupiłam dwa kremy na prezenty - Gold Plus Skin79 dla mamy i Diamond dla siostry - mam nadzieję, że im podpasują, bo chce im je wysłać jako niespodziankę

Przy okazji dla siebie zgarnęłam trochę próbek. Już na twarzy mam Face Shop Flebeaute White Crystal - booooskkiiiiiiii Pierwszy naprawdę super jasny bb! Zdecydowanie coś dla ekstremalnych bladolicych. Choć krycie takie sobie... zakrył jaśniejsze piegi, cienie pod oczami, ale z zaczerwienieniem już sobie nie poradził tak dobrze. Ale skóra i tak wygląda przepięknie - rozświetlona, gładka, jak z bajki
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.