Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 08:46   #4021
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka laskiMiłego dzionka!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:37   #4022
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja tez Wam zycze milego dnia.Przygotowuje sie psychicznie do dietyBuziaki
Lapiś nie daj się chorobieU mnie dziś piękne słonko ale i tak do pracy ide
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:14   #4023
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie ja także zycze miłego dzionka wszytskim dziewczynom!

tydzien juz minał,jak smaruje sie retinemA zelem...ale gdzie to łuszczenie, podraznienie, zaczerwienienie?? u mnie nie dzieje sie nic,nie zauwazylam zadnych istotnych zmian.

powiem szczerze, ze powolo moja skora zaczyna wygladac tak samo beznadziejnie jak przed dermamelanem. dziury w buzi sa znowu widoczne! skora juz nie jest tak ladnie napięta,pory nie sa juz takzwezone. no i zaczynam sie swiecic zwlaszcza pokremie z filtrem,choc z drugiej strony ten iwostin 50+ dziala cuda na mojej buzi, bonadajejej takiładny bialy kolor i tak ja ładnie ozywia i nawilza..

moze retinoidy nie na kazdego działaja?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:14   #4024
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam , zyje jeszcze , dzieki SzatAnus , u mnie dzis 1 st i deszcz ze sniegiem , takze przymusowo z ta angina w domu siedze i juz mi sie nudzi ....zwariuje

chyba dodam w mojej opini na wizazu cos2 jedna gwiazde jeszcze , no powiem Wam ,ze plam wlasciwie nie mam yupi! , tak mi pojasniala buzka ....rewelka jak narazie !
planuje teraz na mikre pojsc , potem jakiegos kwasa se naloze i moze sie w koncu zbiore na odwage i botox sobie fundne

Michell- zamowilam sobie kremik Flavo C Aurigi co tak polecalas ,tak mi sie nudzi i szusuje po necie , znalazlam go w aptece internetowej za ok 50 zl , sprobujem

milego weekenda wszystkim

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-10-16 o 13:40
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 17:24   #4025
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Laseczki

już wróciłam, pogoda mnie pokonała

to co startujemy od poniedziałku?

Potrzebuję rady: robi się coraz zimniej a ja mam w perspektywie spędzanie całych weekendów na swieżym powietrzu. Martwię się o pyszczydło bo delikatne jest i nie chcę zrobić sobie krzywdy.
Co ochronnego mogę stosowac?

Wiecie że mam cerę jak moja 7- letnia córeczka?!!!!!!!!!!!!

AHA SŁUCHAJCIE - moja India jest w reklamie tv - " lalka natalia"!!!!
W tej chwili jest emitowana na dzieciakowych programach: Mini mini, nicklodeon i jetix

Cati najlepsza dieta to karmienie piersią.
Ja po ciążach chudłam w expresowym tempie - ale moje dzieci jadły raz dziennie - czyli cały czas

Wszystkie serdecznie pozdrawiam
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 20:40   #4026
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Finally !!! 11 dzień po masce 2 x w tyg dermamelan i buzia w końcu wygląda tak, że można wyjść do ludzi...jupi z niecierpliwością czekałam na ten dzień!!! Mam nadzieje, że teraz już będzie tylko lepiej, bo za tydzień mam randkę
Pozdrowienia dla wszystkich fanek dermamelanu
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 20:46   #4027
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapuś nadal flavo uzywam..dokup serum 8 % naprawde warto..i niech sie kryja drogie górno-półkowce..to jest oki..swietnie nawilza,napina i rozjasniaa mnie sie chce juz Pigmanormu uzyc..czas sprzyja a tu brak wolnego..czółko bym potraktowała..załatwilam kiedys pigmanorm pewnej laseczce z netu i pisze ze nie ma lepszego specyfiku,ze rozjasnila wszystkie plamy..to miłe,jak ktos sie cieszy i widzi rezultatyTroszke jestem do tyłu z czytaniem Wasale ściskam i całuję wszystkie plamki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 06:24   #4028
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka laseczki
Dziewczyny czy Wy też tak się "starzałyście" przy tym cosmelanie
Kurcze moje zmarszczki mimiczne pod oczami kiedyś miłe od śmiechu nawet powiedziałabym urokliwe dziś są wyraźne szerokie i głębokie jak rowy mariańskie, i to jest odstęp czasu 4 tygodnie ( no chyba że starzeję się w takim tępie) . Skóra jest sucha cienka i jak u 65 latki, która całe życie na roli pracowała, na Boga to minie??? powiedzcie minie czy odstawić ten syf...Na domiar wszystkiego skóra nie dość że jak pergamin cienka to naczynka mocno widoczne , błagam powiedzcie czy też tak miałyście. Jestem 3 tygodnie i dwa dni po masce, smaruję teraz już co drugi dzień ( bo mi sie rany porobiły na brodzie i w okolicach nosa), proszę o info.
załamana
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 06:26   #4029
Perween
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć
Podobnie jak wy , drogie dziewczyny borykam się z przebarwieniami na twarzy.. panda nad jednym okiem, "ozdobny wąsik" nad górną wargą... piegi i "małe" przebarwienie na czole, które zakrywa mi na szczęście grzywka.
Wczoraj (piątek)miałam zrobiony cosmelan. Dzisiaj jak tylko wstałam pobiegłam do łazienki aby zobaczyć się w lustrze...Twarz mam zaróżowioną i trochę mnie piecze. Lekarz, ktory robił m zabieg powiedział mi, że cos2 mam zacząć używać po jedniodniowej przerwie tj. od niedzieli 2 razy dziennie, z tym że nic nie wspomniał o zmywaniu cos2... jedynie że po nałożeniu cos2 i za pół godziny mam nałożyć hydra-vital factor k. Proszę napiszcie czy cos2 należy zmyć czy też nie.. Od jutra zaczynam kłaść cos2 na twarz.... Przez rok używałam unitone 4, przebarwienie nad górną wargą i na czole nieco przybladło.. ale niestety nie zniknęło, więc zdecydowałam się po konsultacji lekarskiej na cosmelan i czekam na efekt
Perween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 08:06   #4030
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Perween,
tak cosmamelan/dermamelan nalezy smarowac 2 lub 3 razy dziennie(wg wskazowek lekarza) i za kazdym razem zmywac i nakladac. po wysmarowaniu sie mozna nalozyc tez krem natłuszczajacy, ewentualnie po jakims czasie(np po godzinie). wlasciwie bez tego kremu to raczej nie da sie wytrzymac.


Dziewczyny! zamowilam dermamelan-koszt 429zl! niestety retinA nie dziala na moj łój twarzowy. po 2tygodniach nieuzywania dermamelanu swiece sie z powrotem i twarz jest bezbarwna,blizny widoczne,czasem zaczerwienione!-patrzec na siebie nie mogę.
wiecie,ze lekazr za drugi sloiczek zazyczyl sobie 600zl. dlatego tez zamowilam z biomedu, ale na adres mamy. do Anglii moja paczka nie doszla. czy wiecie,jakodzyskac pieniadze za paczke,ktorej nie otrzymalam? jest ubezpieczona.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 08:33   #4031
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hejka , ochydus - minie ,minie ,nie stresuj sie , to norma ,
nawilzaj i
natluszczaj skorke , polecam jak zwykle Avene Cicalfate , moim zdaniem ten krem czyni cuda zwlaszcza po zabiegu cosmelan, ten krem pod oczka tez smialo mozna uzywac

i moze z dzien nawet dwa daj skorze odpoczac od cos2 , skoro ranki masz ....mozna odstawic , nic sie nie stanie a wygoisz skore

A JA MAM PYT. -CZY KOTRAS ROBILA SOBIE KWASY ????? CIEKAWI MNIE JAKIE I JAK WYGLADALA SKORA PO ???? BEDE WDZIECZNA ZA WSZELKIE INFO OD WAS

pozdrawiam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-10-17 o 08:36
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 10:11   #4032
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro ta paczka z biomedu zaginęła? Oni są uczciwi więc pewnie jeszcze gdzieś wędruje. Njalepiej zadzwonić do nich.

Lapi ja używałam kwasy i po nich zrobiło mi się więcej przebarwień. To było ok 2 lata temu i nie pamiętam już dokładnie jakie to były. Wiem tylko że na początek 20% a przy nastepnych zabiegach 30%.

Miszka jak będziesz delikatnie nakładać Pigmanorm tzn. cienką warstwe to nie powinno byc buraczenia i łuszczenia.

buziaki dla całej reszty
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:17   #4033
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A JA MAM PYT. -CZY KOTRAS ROBILA SOBIE KWASY ????? CIEKAWI MNIE JAKIE I JAK WYGLADALA SKORA PO ???? BEDE WDZIECZNA ZA WSZELKIE INFO OD WAS

pozdrawiam[/QUOTE]


Lapiel, ktore konkretnie kwasy Cie interesuja? mam troche doswiadczenia w tym temacie, wiecsluze rada

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

[QUOTE=Catherine1980;14777 654]Imiro ta paczka z biomedu zaginęła? Oni są uczciwi więc pewnie jeszcze gdzieś wędruje. Njalepiej zadzwonić do nich.


Catherine, czekam na nia juz trzeci tydzien. wyslalam maila,wyglada,ze wszytsko z ich strony jest w porzadku,ale paczki nadal nie ma. podejrzewam raczej tutejszych(angielskich) listonoszy. wyobrazcie sobie,ze zamowilam monitor, wszytsko bylo na moje imie i nazwisko.dostawcy otworzyl moj maz i gosc bez zadnego pytania wreczyl mu paczke,moglby sie nawet krzyzykiem podpisac i tez by ja dostal! o mnie nawet nie spytal(slyszalam,bo bylam w pokoju, specjalnie, chcialam to sprawdzic). wystarczy,ze listonosz pomyli adres,da komukolwiek, kto mu sie podpisze. to normalne w tej okolicy- ludzie zostawiaja otwarte samochody i mieszkania.
.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 13:08   #4034
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez 0chydka Pokaż wiadomość
Hejka laseczki
Dziewczyny czy Wy też tak się "starzałyście" przy tym cosmelanie
Kurcze moje zmarszczki mimiczne pod oczami kiedyś miłe od śmiechu nawet powiedziałabym urokliwe dziś są wyraźne szerokie i głębokie jak rowy mariańskie, i to jest odstęp czasu 4 tygodnie ( no chyba że starzeję się w takim tępie) . Skóra jest sucha cienka i jak u 65 latki, która całe życie na roli pracowała, na Boga to minie??? powiedzcie minie czy odstawić ten syf...Na domiar wszystkiego skóra nie dość że jak pergamin cienka to naczynka mocno widoczne , błagam powiedzcie czy też tak miałyście. Jestem 3 tygodnie i dwa dni po masce, smaruję teraz już co drugi dzień ( bo mi sie rany porobiły na brodzie i w okolicach nosa), proszę o info.
załamana
Hej!
No niestety tak to działa na początk ja jestem po masce dermamelan 12 dzień smaruje się codziennie kremem nawilżającym wiec takiej tragedii już nie ma. Tylko coś mnie ciekawi dlaczego tak długo się smarujesz tym cosm2., normalnie terapia powinna trwać 3 tyg i koniec, a Ty już jedziesz 4 tydz.na cos2, tak lekarz zaradził? Daj skórze odpocząć, a może potem znowu zacznij używać, ale rzadziej niż co drugi dzień.
Powodzenia

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

PS: i nie martw się o ranki, przejdzie tylko smaruj kremem nawilżającym i zrób sobie mała przerwie np 2 dni

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez agatab80 Pokaż wiadomość
Hej!
No niestety tak to działa na początk ja jestem po masce dermamelan 12 dzień smaruje się codziennie kremem nawilżającym wiec takiej tragedii już nie ma. Tylko coś mnie ciekawi dlaczego tak długo się smarujesz tym cosm2., normalnie terapia powinna trwać 3 tyg i koniec, a Ty już jedziesz 4 tydz.na cos2, tak lekarz zaradził? Daj skórze odpocząć, a może potem znowu zacznij używać, ale rzadziej niż co drugi dzień.
Powodzenia

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

PS: i nie martw się o ranki, przejdzie tylko smaruj kremem nawilżającym i zrób sobie mała przerwie np 2 dni

a jeszcze takie pytanko...skóra dalej się łuszczy po tych 3 tyg?
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 13:59   #4035
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hejka dziewczyny

ponawiam moje pytanie o krem ochronny do długiego przebywania na świeżym powietrzu (jestem 4 tygodnie po cosmelan)

ochydka

u mnie też zmarchy wyszły - pod oczami i bruzdy przy nosie i ustach, ale to przechodzi aha no i stosuję cos 2 tylko na noc
też miałam ranki wokół ust - wazelina i tam smarowałam co drugi dzień

perween

smarowałam cos 2 rano na umytą buzię, potem po jakiś 15 minutach na to hydra vital , ale twarzy nie myłam!
na noc podobnie, mycie buzi potem cos 2 i po 15 min hydra
w ciągu dnia jeszcze krem z filtrem

a popękane i suche usta dodatkowo traktowałam wazeliną

aha moja Pani dermatolog poleciła mi do mycia twarzy mydło....do higieny intymnej
wiem że to zabawnie brzmi ale jest przeciwbakteryjne i ma dobre ph

myję tak od 4 tygodni i jest ok

agata

ja własnie kończę słoik cos2 i zamierzam kupić drugi - lekarz kazał kontynuować kurację żeby zapobiec nawrotowi

Edytowane przez nenya
Czas edycji: 2009-10-17 o 14:11
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:19   #4036
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez nenya Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny

ponawiam moje pytanie o krem ochronny do długiego przebywania na świeżym powietrzu (jestem 4 tygodnie po cosmelan)

ochydka

u mnie też zmarchy wyszły - pod oczami i bruzdy przy nosie i ustach, ale to przechodzi aha no i stosuję cos 2 tylko na noc
Hejka
Ja używam Shiseido SPF 50+ very water-resistant...przynajmniej tak piszą
Swoja droga jest bardzo fajny. Nie zostawia tłustej skóry. Ma bardzo fajną lekką konsystencje i pozostawia lekki biały podkład tak, że skóra wygląda na jaśniejsza i świeżutka.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

...i co najważniejsze... długo utrzymuje się na buzi..problemy z pamięcią

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

a na wszystkie popękania, rany i zajady używam maści Trybiotic..to maść antybakteryjna przyśpieszająca gojenie na bazie antybiotyku...szczerze polecam do kupienia w każdej aptece
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 02:01   #4037
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Witam

Perween witam serdecznie i trzymam kciuki za sukces kuracji, mi plamiska zeszły jak ręką odjął a jestem 3 tygodnie po masce także .

Imiro ileee ???????? Takich doktorków to tylko i to powoli .

Lapiel dzięki za słowa otuchy i rzucenie wiązki optymizmu na tę mroczną rzeczywistość. Ze smarowanie to faktycznie dam sobie luz na 2 dzionki żeby skóra się podreperowała przed dalszym jej drastycznym podpalaniem cosmelanem. Odnośnie kwasów miałam robione i nie polecam wysadziło mi takimi wulkanami na brodzie i polikach że...... na domiar złego właśnie po tych wulkanach zostały pamiątki na moim obliczu (w postaci PLAM dodam dla jasności). Tak było u mnie.

Mam jeszcze pytanie odnośnie polecanego (niejednokrotnie z resztą na tym forum) Avene Cicalfate - otórz nigdzie w aptegach go nie mogłam nabyć (brak, brak, brak) w jednej Pani poleciła mi Dermalibour A-DERMA co też zakupiłam czy może któraś z Was stosowała ten specyfik ???
Agatab80 dzięki za zainteresowanie z doradzonej (jak widzę gremialnie ) przerwy skorzystam na pewno. Byłam po 2 tygodniu na kontrolnych oględzinach plapiska doktorek kazali smarować to smaruję, powiedział że minimum 6 tygodni (od nałożenia maski 8 by wychodziło) powinnam stosować jeżeli mi wystarczy kremiku DOBRZE BY BYŁO!!! - dodał (bo Panie to różnie nakładają co po niektórym ponoć na 3 tygodnie słoiczek wystarcza) a linieję jak liniałam.W czwartym tygodniu również, charakterystyka procesu łuszczenia:
-w dzień wyglądam przyzwoicie tak do ok 18 w tym czasie zaczynam skorupkowacieć i linieć ,
-wieczorna toaleta nakładam na noc cosm2; potem kremik; jest ok po przebudzeniu mam buzie jak dziecko któremu kaszka z mlekiem zaschła na twarzy ,
-poranna toaleta mycie kremik, filterek (no w naszych przypadkach 50+ to trzeba bez ogródek powiedzieć FILTRZYSKO nazywając rzeczy po imieniu), i w miarę wyglądam do ok 18 i tak na okrętkę.
Kochanieńkie zmykam bo ślipka się kleją no i
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:01   #4038
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ochydka zamiast avenki możesz stosować La Roche Cicaplast to prawie to samo.

Laski na ostatnich nogach jestem do porodu a poodcinali mi kabelki w samochodzie i dupa jasna nigdzie nie moge jechać
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:54   #4039
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agacik a to shiseido to nadaje się na mroźną pogodę?

Cati, co z tymi kabelkami?

Oj dziś zrobiłam głupotę: wlazałam do okrutnie gorącej kąpieli bo robiłam sobie maski na włosy. Włosy były szczęśliwe ale twarz była tak czerwona że powinnam na niej siedzieć żeby nikt nie widział
No i szczypała okrutnie! bałam się że mi naczynka wylezą....

to jak? dieta od jutra?

pozdrawiam
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 18:27   #4040
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nenya prawdopodobnie w nocy ktoś chciał ukraść ale nie wyszło bo mam duzo zabezpieczeń. Gdyby nie remont garażu to by sobie tam stał bezpieczny, a tak od jutra walka z serwisem itp.
Teraz jestem udupiona, nawet na zakupy nie moge jechać.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:59   #4041
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nenya pojecia nie mam czy na mroźną pogodę się nadaje, mieszkam w Irlandii wiec tu nie ma mrozów, ale podejżewam ze przeciwskazań nie ma
pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

13 dzień po masce i o mój Boże nagle wielki syfilis co prawda skóra się już nie łuszczy i buźka nie jest tak strasznie czerwona ale dajcie spokój pryszcze i zaskórniki jak u małolata długo jeszcze takie cierpienia?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

ochydka też tak miałaś?
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 06:49   #4042
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

retin zaczal dzialac!
ale nie, zadnego łuszczenia nie ma, jedynie lekkie zaczerwieninie i wyjscie wagrow na wierzch
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 09:45   #4043
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej KobietyCati na kiedy masz termin?juz pewnie niedługoA teraz Was troszke rozsmiesze..Kupowałam chanela i gratis dostałam probke kremu..w domu sprawdzam...http://www.tigerandbear.pl/index.php..._content=11753 i szok krem 1349 zł kosztujetoteż z nabozną czcią nakladałam na papę do TŻ-a mówie Ty mnie dzis nie cmokaj na dobranoc bo mam na paszczy majątekbidula zdezorientowany..budze sie rano i czuje jak milion dolarow hi hi...Bozesz tyle za krem....Ochydka roc juz dzis leci do CiebieBuziaki dla Wszystkich..uciekam do pracy

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

http://www.nokaut.pl/oferta/sisley-s...wy-na-noc.html

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

http://www.nokaut.pl/oferta/sisley-s...wy-na-noc.html
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 11:44   #4044
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka dzisiaj mam wizyte u gina więc zobaczymy co z tym terminem bo mi ciągle zmieniają.
Njapierw musze jakis transporters skołować, bo mój bolid stoi bezuzyteczny
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 16:51   #4045
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati
kiedy ja byłam ciężarówką to nikt mi niczego nie odmiawiał - jest taki przesąd że jak ktoś odmówi czegoś kobiecie w ciąży to mu myszy coś zeżrą (nie wiem co dokładnie)
Więc na pocieszenie: może tym drabom właśnie cały tabun myszy coś "radośnie wpierdziela'?

Miszka

to chyba od dziś będziemy do ciebie mówić: Pani Miszka?
no bo teraz jestes z górnej półki...

no i narozrabiałam ta goracą kąpielą naczynka mi wywaliły pod oczami, dziewczyny ci robić, pomocy!!!
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:28   #4046
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nenya a niech im zjedzą to do robienia dzieci za karę

Terminy na poród mam 2 jak za tydzien na wizycie będzie rozwarcie to w przyszłym tygodniu szpital a jak nie będzie jeszcze to za 2 tygodnie mam juz się zgłosic sama
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:12   #4047
agatab80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez kalaris Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Czy któraś z Was wyciskała podczas nakładania kremu? Proszę dajcie znać. Boję się, że narobiłam sobie strasznego marasu i zamiast usuwać plamy to zrobiłam sobie dodatkowe

Dzisiaj mija 9 dzień od maski.. kremik 3 razy dziennie na całą twarz..
Muszę Wam powiedzieć, że to co było w 3-cim dniu po masce (ponoć najgorszym) to był pikuś w porównaniu z tym co mam od wczoraj.. jedna wielka skorupa a na brodzie tak mi popęłkała skóra, że aż zrobiła się otwarta rana i bardzo szczypie - na to miejsce już od paru dni nie nakładam derma2, tylko biodermę odżywczą i niestety nic się nie poprawia..
Dziewczyny pomóżcie Boję się, że zrobi mi się z tego blizna


---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Ochydka dzięki za info na temat wybielania. Chyba się skuszę . Jak się dowiesz czy w trakcie cosmo/derma można wybielać, to daj znać

Cathi ja mam maca pod domem, więc chyba nie muszę nic dodawać.. Masakra hehehe

Callme powiedz mi proszę czy wykonujesz jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgoslupa?
I jak zrobiła się blizna po wyciskaniu...bo własnie ten sam numer zrobiłam i wygląda to tragicznie...i to pod sam koniec..oj głupia ja głupia
agatab80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:24   #4048
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej hej
dziś jestem czerwona i podrażniona na twarzy więc nic takiego nadzwyczajnego, suchy naskórek łuszczy się i opada bezwiednie na kołnierzyk czarnej koszuli litości dlaczego się tak wystroiłam bezmyślnie... Smaruję sie tym Dermalibour A-DERMA bo już kupiłam więc chyba raczej trzeba zużyć, przynajmniej dać mu szansę.
agatab80 - odnośnie wysadzenia pryszczami to niiieeee jakiś jeden cystowaty mi się na poliku lęgnie ale tak bez przekonania - czyli zaczerwieniona krosta która nie może się zdecydować kim zostanie jak dorośnie , i jeden na brodzie mały syfeczek ropny przy tych rankach jakie miałam. Za to na początku miałam zapchane pory na polikach i brodzie. Takie zatkane na fest, nie wytrzymałam (mówiłam lekarzowi że chyba powinnam w rękawicach bokserskich chodzić) powyciskałam sobie to i owo co większe - wiem, wiem, nie wolno ... ale ... cóż. Poliki przeżyły spokojnie i teraz to się już tak nie przytyka z rzadka i sporadycznie, ale broda no tu to trochę inna sprawa, ale i tak w sumie jest OK.
Michell72 kaska pewnie zawisła w tzw. międzyczasie lub okresowym niebycie bankowym - czyli tu już ich nie ma a tam jeszcze nie , mam nadzieję iż postarasz się bezstronnie ocenić skuteczność kremu, udając że nie robi wrażenia jego wartość (a właściwie cena) rynkowa.
Catherine1980 to już naprawdę bliziuchno trzym się kobito
Pozdrawiam pozostałe babeczki

Edytowane przez 0chydka
Czas edycji: 2009-10-19 o 22:32
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 09:59   #4049
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez nenya Pokaż wiadomość
Cati
kiedy ja byłam ciężarówką to nikt mi niczego nie odmiawiał - jest taki przesąd że jak ktoś odmówi czegoś kobiecie w ciąży to mu myszy coś zeżrą (nie wiem co dokładnie)
Więc na pocieszenie: może tym drabom właśnie cały tabun myszy coś "radośnie wpierdziela'?

Miszka

to chyba od dziś będziemy do ciebie mówić: Pani Miszka?
no bo teraz jestes z górnej półki...

no i narozrabiałam ta goracą kąpielą naczynka mi wywaliły pod oczami, dziewczyny ci robić, pomocy!!!
Zjadło mi cały postPiszę od poczatku:

Nenuś jak już wspominałam to nie czas filtrówMam taką swoja farmaceutkę w SuperPharm i jeśli Ona mówi że nie ma to tak jest zresztą ja wiem w której szufladzie to mają i pokazywała mi ją.Ale poszukam moze jeszcze gdzieś mają.Ja mam pól próbki a to Cię chyba nie poratuje
Co do naczynek to spróbuj Pelethrokrem.Kosztuje ok.20 zł.Jednak nie oczekuj cudów od razu.Łatwo się ich nabawić-trudniej pozbyć.Ja mam po peelingach,próbowałam (dosłownie)zetrzeć plamyteraz mam i plamy i popękane naczynka

Pani Miszko po co Ci te kremy jak już ładniejsza być nie możesz bo to nie możliwe

Cati trzymaj się Dziecinko a tamtych od kabelków napewno kara jakaś dopadnie

Imiro Retin to bomba z opóźnionym zapłonem.Ja dopiero teraz się łuszcze konkretniej ale jeszcze delikatnie.

Ochydka ja chodze w czarnych golfach a łuszczę sie głównie bna brodzie i pod nią.Pomyśl jak to wygląda
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 10:47   #4050
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell, niezle Ci sie trafilo z tym drogim kremem

Szatanko, rzeczywiscie retin zaczal dzialac dopiero po ponad tygodniu, ale nadal nie wystepuje u mnie absolutnie zadne łuszczenie. licze jednak na pozbycie sie wagrow z nosa- one sa malenkie i w zaden sposob ich sie nie da wycisnac,mzoe retin je zlikwiduje,mzoe tez rozprawi sie troszke ze zmarszczkami. poza tym uwielbiambyc bialutka na buzi.

przy okazji chcialabym opisac przypadek mojego meza-nigdy nie mial tradziku,byl piegowaty i tona calym ciele.w tej chwili na twarzy juz piegow tak nie widac,rozmyły sie, ale robia mu sie straszne zmiany na czole-czerwone place lub bulwy lub jedno i drugie.do dermatologa szybko sie nie wybierze,bo siedzi za granica. gdybym wiedziala co to jest, to bym go czyms wysmarowala, ale nie wiem, czy to atopowe zapalenie skory czy cos innego. podobno na azs lekarze zalecaja solarium. ale moze to jest tradzik rozowaty(ale na to solarium absolutnie nie)...tylko czemu jedynie na czole? podobno w ogole azs i łuszczyca to jedyne przypadlosci,na ktore lekarze zalecaja solarium.sama sie zdziwilam,bo myslalam,ze solarium szkodzi na wszytsko,a tu niespodzianka.
w ogole to przepraszam,ze tak nie na temat, w koncu watek jest o cosmelanie, a tu jakis retin,solarium i inne
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.