Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-03, 13:54   #31
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Rękawica kessa + czarne mydło
Czarne mydło czyli tzw. "psia kupka" afrykańska?
A rękawicę gdzie dostanę?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:09   #32
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Czarne mydło czyli tzw. "psia kupka" afrykańska?
A rękawicę gdzie dostanę?
Nie wiem co kryje się pod nazwą "psia kupka" afrykańska, ale ja mam czarne mydło z Aleppo czy coś w tym stylu W każdym bądź razie na helfy.pl kupowałam... Kessę (nie wiem czy to podlega odmianie ) tak samo, albo ewentualnie na allegro

elianka następnym razem bardziej się postaram
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:17   #33
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wow! Już piąta część


Rabou - piękny makijaż Spiracę go od Ciebie, jeżeli nie masz nic przeciwko

Ten pomysł z prezentem jest genialny
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:30   #34
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Wow! Już piąta część


Rabou - piękny makijaż Spiracę go od Ciebie, jeżeli nie masz nic przeciwko
Haha jasne, że nie mam nic przeciwko! Tym bardziej, że ja sama podpatrzyłam go u panny Phan na youtube w propozycji makijażu dla okularnic Przecież testować trzeba
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:46   #35
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Haha jasne, że nie mam nic przeciwko! Tym bardziej, że ja sama podpatrzyłam go u panny Phan na youtube w propozycji makijażu dla okularnic Przecież testować trzeba

Dzięki

Też inspiruję się makijażami M. P.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 14:51   #36
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

jyyli, nie nie afrykańskie, a marokańskie czarne mydło pod tym hasłem powinnaś znaleźć, tu jest ładnie opisane http://www.darmaroko.pl/pl/kosmetyki...lo-maroka.html i ładne zdjęcie u dołu. Rabou, afrykańskie, toto to : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339475
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 15:32   #37
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny macie doświadczenie z minerałami Pixie?
ja używam teraz Fair Neutral i Sand Fair z EDM i szukam odpowiedników w Pixie ale kompletnie nie wiem gdzie celować.

a co do rozjaśniania ciała to u mnie ładny efekt daję peeling kawowo-solny plus juwit C. Może jakoś super nie rozjaśnia bo pewnie to nie realna, ale napewno skóra jest promieniście blada

A zetknęłyście się juz z nową swerią Oriflame redukującą przebarwienia> bo czaję się i czaje na krem ale nie wiem czy warto
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 15:37   #38
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Jakkolwiek idiotycznie to zabrzmi, chyba nastała pora, by się zdekonspirować. Posiadaczką bladej, histerycznie reagującej na słońce cery jestem właściwie odkąd sięgam pamięcią, z tym, że dzięki zdroworozsądkowej postawie mamy nigdy nie narażałam swej skóry na niepotrzebny stres. Wszelkie moje próby walki z naturą ograniczały się bowiem do eksperymentów z samoopalaczami, co bynajmniej nie skutkowało przeobrażeniem mnie w "latynoską piękność", a co najwyżej trudnym do wywabienia, brudnożółtym zabarwieniem. Z czasem zaprzestałam tych pozbawionych sensu działań, o czym nie zawaham się stosownie poświadczyć, o ile dorobię się własnej cyfrówki. Tymczasowo pogrążam się w żałobie po radzieckim "pięknym, dwudziestoletnim" (z)Łomo, który, po długiej chorobie lampy błyskowej, opuścił mnie zeszłej soboty...
Droga denq (mam nadzieję, że wybaczysz poufałość), z lakonicznych opisów wnioskuję, że nietylko mój braciszek stanowi uosobienie cnót wszelakich. O ile co prawda mój rzadko zdobywa się na bezpośrednie "uwagi" (nieczęsto też trudni się lichwą), o tyle stale wchodzi w kompetencje "strażnika Mazowsza". Ostatnio dostrzegłwszy mój puder, poczuł się w obowiązku zadenuncjować mnie mamie. Trudnię się wszakże pokątną dystrybucją heroiny...
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 15:48   #39
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, wstawiam fociaszka kawałka twarzy z korektorem Magic Heleny Rubinstein oprószonym Fair Neutral z EDMu
Moim zdaniem jest nieźle , bo efekt jest naturalniejszy, gdy używam minerałów w minimalnej ilości jako pudru, bo jeżeli chcę nimi uzyskać krycie, jakiego potrzebuję na rumieńce , muszę nałożyć kilka warstw
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 16:02   #40
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Jakkolwiek idiotycznie to zabrzmi, chyba nastała pora, by się zdekonspirować. Posiadaczką bladej, histerycznie reagującej na słońce cery jestem właściwie odkąd sięgam pamięcią, z tym, że dzięki zdroworozsądkowej postawie mamy nigdy nie narażałam swej skóry na niepotrzebny stres. Wszelkie moje próby walki z naturą ograniczały się bowiem do eksperymentów z samoopalaczami, co bynajmniej nie skutkowało przeobrażeniem mnie w "latynoską piękność", a co najwyżej trudnym do wywabienia, brudnożółtym zabarwieniem. Z czasem zaprzestałam tych pozbawionych sensu działań, o czym nie zawaham się stosownie poświadczyć, o ile dorobię się własnej cyfrówki. Tymczasowo pogrążam się w żałobie po radzieckim "pięknym, dwudziestoletnim" (z)Łomo, który, po długiej chorobie lampy błyskowej, opuścił mnie zeszłej soboty...
Droga denq (mam nadzieję, że wybaczysz poufałość), z lakonicznych opisów wnioskuję, że nietylko mój braciszek stanowi uosobienie cnót wszelakich. O ile co prawda mój rzadko zdobywa się na bezpośrednie "uwagi" (nieczęsto też trudni się lichwą), o tyle stale wchodzi w kompetencje "strażnika Mazowsza". Ostatnio dostrzegłwszy mój puder, poczuł się w obowiązku zadenuncjować mnie mamie. Trudnię się wszakże pokątną dystrybucją heroiny...
cóż, musiały się na to złożyć 1)niezachwiana wiara w fakt, że nie jesteś minimalistką i na mniejszy kaliber byś się nie pofatygowała, no i 2)wiedza, że czego jak czego, bo partactwa nie praktykujesz, gdyż biały puder powinien w pierwszej kolejności przywodzić skojarzenie z amfetaminą, zaś heroina jest brązowawa, tylko najczystszej próby biała- więc jesteś pierwszego sortu dilerka to w dużym stopniu komplement był

hm... poza tym jakość i wartość uzasadniała by opłacalność obrotu tak minimalną ilością, więc jak widzisz, wszystkie poszlaki i założenia niechybnie prowadzą do jedynego słusznego wniosku i w nim utwierdzają po wstępnej, pobieżnej weryfikacji, w sumie nie można go winić... obyło się bez analizy toksykologicznej? jeśli udało Ci się wybrnąć bez niej, to jeszcze masz naturalne predyspozycje osobowościowe... warto poważnie kwestię rozważyć
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-06-03 o 16:09
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 16:05   #41
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, na stronie Evy Natury można kupić za 4,70zł filtr 50+, który ma świetne recenzje na KWC (nie wiem, czy w tym wątku są znane moje poszukiwania tego filtra). Ja zamawiam 4 tubki od razu + filtr do ciała.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 16:17   #42
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ja ostatnio w Kobiecie widziałam filtr AA 50+, który ma być ponoć dobry również w parnym klimacie... wiecie coś? bo jakoś nie widziałam, żeby kiedykolwiek był wspominany... opisany też jako dla mamy i dziecka.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 16:24   #43
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
a ja ostatnio w Kobiecie widziałam filtr AA 50+, który ma być ponoć dobry również w parnym klimacie... wiecie coś? bo jakoś nie widziałam, żeby kiedykolwiek był wspominany... opisany też jako dla mamy i dziecka.
Nie ma go jeszcze w KWC, ciekawe, czy jest rzeczywiście dobry. Trochę się boję wypróbowywać Ale ciekawe, ile kosztuje, jeśli niedrogi, to może nie byłoby żal kasy w razie czego.

Aa jak będę robić zamówienie na helfach, to wezmę to czarne mydło Albo zapytam gościa, który jest dystrybutorem oleju lnianego u nas i ma takie cudeńka Na Targach Medycyny Naturalnej kupiłam od niego mydło z nanosrebrem, a miał jeszcze Aleppo czy tam Alep, ale 12%. A słyszałam, że najcudowniejsze jest 40%.
Ale kosztowało 3 dychy, na helfach chyba taniej, z tego, co pamiętam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 16:24   #44
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Też mam wątpliwości, co do mojej bladości zwłaszcza gdy po porannym myciu jest cała zaczerwieniona. Jednak dzisiejsze dość śmieszne zdarzenie pozwala mi wierzyć, że nie jest tak źle

Byłam wczoraj na prywatce. Rano obudziłam się jako pierwsza i postanowiłam "ocucić" kolegę, z którym miałam wrócić do domu. Zaczęłam go tykać za ramię i jęczeć "No no no Marcin wstawaj". Kolega uchylił powieki, po czym wdał z siebie iście dziewczęcy pisk i schował się pod kołdrę. Dostałam takiej głupawki, że ze śmiechu nie mogłam na nogach ustać. Marcin wychylił głowę zza kołdry, ostrożnie spojrzał na mnie i powiedział: "Jeju Dianka idź weź się opal albo cuś, bo myślałem, że mnie jakaś zjawa nawiedza"
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 16:31   #45
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ja sobie wczoraj kupiłam Loreal White Perfect, o którym pisała Rabu Zamówiłam na allegro biga za 20 zł, a że pan u którego kupiłam jest z Krakowa to odebrałam osobiście i wyszło mi niewiele drożej niż za zestaw próbek Jakby któraś krakowianka była zainteresowana to moge dać namiary na pana z allegro
a mogłabyś podać skład?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 16:51   #46
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Oceanic ma aż trzy filtry 50+ dla dzieci baby, bezpieczne słońce i wrażliwi na słońce. niestety każdy z parsolem

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...09,t11172.html na dole składy z zeszłego roku... nie ma składu dziecięcego, to chyba nowość...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 17:28   #47
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Valie, świetna anegdota... Mi się jak dotąd nic podobnego nie przydarzyło, niemniej, gdy w początkach (już minionego) roku szkolnego omawialiśmy teksty modernistyczne, moja dobra koleżanka z klasy stwierdziła, iż w końcu XIX stulecia stanowiłabym dla Dagny Juel nie lada konkurencję. Wzięłam to za komplement, głównie z uwagi na swe młodopolskie sympatie. Ostatnio z nieznanych nawet sobie przyczyn sięgnęłam po Staffa. Nie powiem, zawarta w tej poezji apoteoza kobiecej bladości potrafi podnieść na duchu, choć zarazem utwierdza w przekonaniu, iż przyszłam na świat sporo za późno. Podobnie filmy kostiumowe... Choć z drugiej strony stanowią one dla mnie skarbnicę makijażowych inspiracji.
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 17:44   #48
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja nie miałam takich fajnych komentarzy na temat mojej karnacji. A bu
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:09   #49
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Do mnie mama przed chwilą mówi: "Mila, od jutra na słońce, jestes bardzo blada"

Ale ostatnio słyszę całkiem przychylne komentarze dotyczące mojej bladości, co mnie cieszy niezmiernie

Elianka, dzięki za info miam ten z oriflame ale za ciepły dla mnie
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 18:12   #50
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Do mnie mama przed chwilą mówi: "Mila, od jutra na słońce, jestes bardzo blada"

Ale ostatnio słyszę całkiem przychylne komentarze dotyczące mojej bladości, co mnie cieszy niezmiernie

Elianka, dzięki za info miam ten z oriflame ale za ciepły dla mnie

Mila- te z Oriflame są w kilku odcieniach ja mam taki naprawdę różowy...
Teraz zaprzyjaźniam się z różem Cute as Hell z Essence, ten to dopiero jest różowy wścieklizna straszna, ale da się lubić
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:14   #51
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wielokropek2, też tak kiedyś przez chwilę myślałam, ale jednak uznaję wyższość czasów, w których w wieku zim 30 ja będę wyglądać na 20 a większość populacji żeńskiej na 40 a zainteresowania płci przeciwnej, która ideały kobiecej urody czerpie z Husslera, a nie z Przybyszywskiego nie potrzebuję, ot co

elianka, Ty nie zaczepiaj, a kto się błyskotliwymi komentarzami TŻta ciągle chwali, Ty... cudze chwalicie... czy tam coś tam o czymś tam w oku... ale nie pamiętam tego drugiego przysłowia
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:21   #52
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Mila- te z Oriflame są w kilku odcieniach ja mam taki naprawdę różowy...
Teraz zaprzyjaźniam się z różem Cute as Hell z Essence, ten to dopiero jest różowy wścieklizna straszna, ale da się lubić
A, to byc może Własnie coś mi nie pasowało, bo na wszystkich zdjęciach masz slicznie zaróżowione policzki, a ten mój to taki brudny róż, z resztą ma juz z 2 lata

Aj, szkoda, ze w mojej miescinie małej nie ma Natury, jak przy okazji będę w ZS muszę zajrzeć
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:24   #53
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle w lustrze nie wydaje się sobie jasna. Mam wrażenie, że jestem "normalna", ani opalona ani blada. Dopiero na fotografiach widać, że odbijam światło
Ze mnie sie wszyscy śmieją, że sie na mnie flash zatrzymuje

a komentarz, który najczęściej słysze to "o, moja porcelanowa laleczka" od takiej jedej pani średnio raz w tygodniu, gdy ją widuje, ale o ile przymiotnik "porcelanowa" mi się bardzo podoba, tak to "laleczka" już mniej , bo jakoś wyczuwam tam politowanie i sarkazm ale może ja przewrażliwiona jestem, bo wszędzie widzę sarkazm, nawet tam gdzie go nie ma

A ostatnio jak koleżanka zobaczyła moje zdjęcie z indeksu ,na którym zostałam wyretuszowana na brązowo (wstawiane tu już kiedyś zresztą) stwierdziła, że lepiej mi by było jakbym była opalona nie zna sie

Użyłam dziś pierwszy raz Loreal White Perfect i faktycznie, rozświetla i troche wyrównuje koloryt

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2010-06-03 o 18:26
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 18:39   #54
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
A, to byc może Własnie coś mi nie pasowało, bo na wszystkich zdjęciach masz slicznie zaróżowione policzki, a ten mój to taki brudny róż, z resztą ma juz z 2 lata

Aj, szkoda, ze w mojej miescinie małej nie ma Natury, jak przy okazji będę w ZS muszę zajrzeć
na minerałach pytałaś o mineralny róż edm, a tutaj mogę Cię ponawiać na Cute as Hell, tylko ostrożnie z nakładaniem!
Poza tym w tym stylu róże ma Silk Naturals (linkuję zimną kolekcję rozy, ale np. climax i petal są ciepłe) polecam tart i Tart Light
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 19:06   #55
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

rozwielitko, dziękuję Ci bardzo Tart Light- coś pięknego Wlasnie o cos takiego mi chodziło, muszę go nabyc
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:00   #56
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabou ślicznie... mnie jak jedna kreska wyjdzie prosto to na drugim oku juz nie i musze się sporo namęczyc... no i jeszcze jakos własnie przy drugim mi flamaster nie chce malowac
Ale może się zainspiruje tym twoim okiem bo bardzo mi sie podobaja takie niestandardowe kreski
Moze wiecie jeszcze inaczej jak mozna robic?
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:08   #57
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Polecam tutorial Michelle Phan Też się nią inspiruję I dzięki niej robię lepsze kreski, w ogóle lepiej umiem się umalować
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:14   #58
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Łoho! To i ja się melduję na kolejnej części naszego cudownego, białego wątku I witam Nowe Bladzioszki

A ja dziś odwiedziłam naszych czeskich sąsiadów i śliczny Ołomuniec i... dorwałam tam tę wspaniałą drogerię Schlecker, (której w Krakowie nie uświadczysz), zakupiłam sobie wreszcie szary lakier od Essence I wybielający krem do rąk z jakiejś czeskiej firmy oraz balsam do ust
I było całe stoisko Dermacolowe, nawet jakieś kosmetyki pielęgnacyjne widziałam.

Namierzyłam dwie ładne bladolice na ulicach

W ogóle było wspaniale, bo byłam razem z TŻ'em, Rodzicami i Bratem

Ojej, Rabu, czadowa krecha!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-06-03 o 20:15
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 20:40   #59
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

też kupilam ten lakier w Schlekerze w ... Poznaniu(musialam 200 km jechać:P) tak serio to w innym celu jechalam do Poznania:P
ale do Schlekera zajrzalam ... i czekal tam na mnie ostatni
maly OT -dzisiaj pomalowalam mineralami dziewczyne mojego brata,ma również b. jasną cerę i ... jest zachwycona ,więc pewnie wkręce ją w mineraly ;]
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 21:39   #60
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix pozazdrościć Ja troche przybita jestem, bo mam złą sytuację finansową.. i nawet nie wiem czy pojade na wakacje ....... Też mieszkam w krakowie i wielka szkoda, że nie ma Schleckera. I jak lakier? Królowa Margot- podaj namiary na tego Pana od White Perfect ;> może jak wyjdę na prostą to sobie kupię......
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.