Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 13:51   #3541
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też się nad nim zastanawiam

Krem bardzo mi się podoba,a ampułke od dzisiaj zaczynam testować.
Nad całym kompletem, czy tylko serum? Liczyłam na innego rodzaju promocję.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:57   #3542
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

mam i krem pod oczy i ampułkę - dla mnie rewelacyjne kosmetyki, krem pod oczy jest bardzo wydajny, używam rano i wieczorem, po 4 tyg cienie mniej widoczne, skóra dobrze nawilżona, jestem bardzo zadowolona.

co do ampułki - to KWC i wszystko wiadomo, to mój must have
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:59   #3543
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nad całym kompletem, czy tylko serum? Liczyłam na innego rodzaju promocję.
Też byłam pewna,że dadzą -%,ale dali zestawy i mniej stracą niż by mieli dać jakiś rabacik

Nad całym zestawem się zastanawiam.Krem pod oczy mam sprawdzony i podoba mi się,ale nie wiem jak ampułka działa.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mam i krem pod oczy i ampułkę - dla mnie rewelacyjne kosmetyki, krem pod oczy jest bardzo wydajny, używam rano i wieczorem, po 4 tyg cienie mniej widoczne, skóra dobrze nawilżona, jestem bardzo zadowolona.

co do ampułki - to KWC i wszystko wiadomo, to mój must have
Hola wez daj żyć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-05-20 o 14:01
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 14:05   #3544
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Też byłam pewna,że dadzą -%,ale dali zestawy i mniej stracą niż by mieli dać jakiś rabacik

Nad całym zestawem się zastanawiam.Krem pod oczy mam sprawdzony i podoba mi się,ale nie wiem jak ampułka działa.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------


Hola wez daj żyć
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 14:08   #3545
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

A od tego 280 zł to jeszcze jakieś rabaty dodatkowe są?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 14:31   #3546
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja równiez zaliczam sie do wielbicielek koncentratu AMB, uzywam 2-3 razy w tygodniu
oj nie piszcie takich rzeczy bo otworze go i tyle

ja muszę dziś pochwalić AO włosy umyłam szamponem GPB - który jest b. mało wydajny ale dobrze mi myje włoski na to odżywka różana i zel mandarynkowy i śliczne lekkie i puszyste włosy mam

natomiast przez cały zestaw JMO do stylizacji czuję że w ogóle nie potrzebuję olajować włosów bo i tak są odżywione trochę szkoda bo zapas olei do włosów mam

Anula czy to ten krem do golenia o którym piszesz :http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...z-118-ml/14873 ?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie

Edytowane przez 123sciri
Czas edycji: 2012-05-20 o 14:37
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 14:52   #3547
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
oj nie piszcie takich rzeczy bo otworze go i tyle

ja muszę dziś pochwalić AO włosy umyłam szamponem GPB - który jest b. mało wydajny ale dobrze mi myje włoski na to odżywka różana i zel mandarynkowy i śliczne lekkie i puszyste włosy mam

natomiast przez cały zestaw JMO do stylizacji czuję że w ogóle nie potrzebuję olajować włosów bo i tak są odżywione trochę szkoda bo zapas olei do włosów mam
Ja też zdecydowanie mniej olejuję teraz. Rozumiem, że oswajasz żel mandarynkowy z pozytywnym skutkiem? Muszę zobaczyć ten szampon, o którym mówisz, bo widzę, że służą nam podobne rzeczy
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 15:25   #3548
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja też zdecydowanie mniej olejuję teraz. Rozumiem, że oswajasz żel mandarynkowy z pozytywnym skutkiem? Muszę zobaczyć ten szampon, o którym mówisz, bo widzę, że służą nam podobne rzeczy
to ten żel z AO http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-237-ml/8528 zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze niż JMO -ale niestety tak nie pachnie jak JMO
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:41   #3549
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
to ten żel z AO http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-237-ml/8528 zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze niż JMO -ale niestety tak nie pachnie jak JMO
I ten żel działa bardziej jak żel pomarańcza-jedwab, czy pasta mandarynka-wanilia? No i proszę jeszcze do linka albo linki do szamponu, którego używasz i Ci służy
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:53   #3550
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
oj nie piszcie takich rzeczy bo otworze go i tyle

ja muszę dziś pochwalić AO włosy umyłam szamponem GPB - który jest b. mało wydajny ale dobrze mi myje włoski na to odżywka różana i zel mandarynkowy i śliczne lekkie i puszyste włosy mam

natomiast przez cały zestaw JMO do stylizacji czuję że w ogóle nie potrzebuję olajować włosów bo i tak są odżywione trochę szkoda bo zapas olei do włosów mam

Anula czy to ten krem do golenia o którym piszesz :http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...z-118-ml/14873 ?
tak, to ten krem, tylko ja mam w wersji migdałowej nie pomarańczowej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 15:56   #3551
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
I ten żel działa bardziej jak żel pomarańcza-jedwab, czy pasta mandarynka-wanilia? No i proszę jeszcze do linka albo linki do szamponu, którego używasz i Ci służy
szampon to ten:http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-325-ml/7557 oczywiście wzięłam sobie wersje mini na testy.

Ten żel to coś pomiędzy pomarańcza-jedwab a shine on raczej naprawdę fajny w ogóle nie obciąża fajnie nawilża i lekko stylizuje, kupiłam też ten http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-237-ml/7567 czeka na testy -podobno bardziej stylizuje niż mandarynkowy z AO.

I w ten oto sposób mam pełną lodówkę produktów do stylizacji
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 16:00   #3552
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziękuję i szczerze zazdraszczam takiego dobra

Hola Ola, a Tobie nie rozwaliła się pompka od kremu, bo poniżej dwie osoby o tym piszą:
http://nalogowa.blogspot.com/2011/07...-oczy-pat.html
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-05-20 o 16:46 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 17:52   #3553
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję i szczerze zazdraszczam takiego dobra

Hola Ola, a Tobie nie rozwaliła się pompka od kremu, bo poniżej dwie osoby o tym piszą:
http://nalogowa.blogspot.com/2011/07...-oczy-pat.html
dziękuje
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:56   #3554
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Proszé naiszcie odnosnie produktow do stylizaci wlosow z JMO jakie to bo juz sie pogubilam ....ktore najlepsze i ile tego jest ??
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:12   #3555
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez rybka_ Pokaż wiadomość
Pochwalę się jeszcze wczorajszymi zakupami, kosmetyki pewnie będę miała koło wtorku, środy. Już nie mogę się doczekać.
Zamówiła,
-samoopalacz BIO2YOU
-szampon do włosów BeSave
-dwufazowy koncentrat AMB
-przeciwzmarszkowe mleczko do opalania Lavera
-mydeło marsylskie
-mydełko 100% oliwy z oliwek Essential Care
-zel pod prysznic BeSave
Witam krajankę wrocławiankę
Super zakupy

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ania, masz na myśli balsam, mleczko (ten klasyczny wanilia-pomarańcza), czy balsam w sensie masło Cupuacu? Czy wzięłaś oba? Jeśli tak, to zaszalałaś

Ja wczoraj się posmarowałam mleczkiem JMO i tyż pachniłam cały dzień a poza tym nieźle nawilża, jak na taką lekką dość konsystencję, zdecydowanie lepiej niż masło P&R, które jest dużo treściwsze na pierwszy rzut.

Właśnie koresponduję z panią Anią z Gaia Creams i poleciła mi ten balsam:
http://polska.gaiacreams.com/OPTYMIS...4_5736598.aspx

Ma któraś z Was? Mam wielka ochotę, ale ta cena...
Strasznie drogi.... Kremu do twarzy nie odważyłabym się podrabiać ale balsam chyba bym sobie taki ukręciła...

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też się nad nim zastanawiam

Krem bardzo mi się podoba,a ampułke od dzisiaj zaczynam testować.
Jak ją stosować? Też właśnie dziś chciałam zacząć testować. Ile jej nakładać? Całą szaszetkę próbkową na jeden raz? Któraś z was kiedyś pisała żeby jakiś worek zakładać... Może bredzę ale coś mi się tak kojarzy.

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-05-20 o 21:14
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 22:06   #3556
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Hej, hej dziewczyny, pozdrowienia z UK
chcialam zdac relacje z 2tygodni uzywania Shine On- jestem baardzo zadowolona. Wlosy sa bardzo miekkie, blyszcza sie, ladnie ukladaja. Co mnie bardzo cieszy- nie zbijaja sie w straki.
Poza tym nie obciaza mi wlosow, dllugo wytrzymuja swieze, chociaz nadal myje je codziennie, tak sie lepiej czuje.
Ciagle uzywam Kuomaye i sie zastanawiam, czy ktos mi wody do niego nie dolewa- uzywam go od 1,5miesiaca, a mam jeszcze 1/3 butelki!!
(przepraszam Was za brak polskich znakow, ale nie umiem przelaczyc klawiatury )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 22:22   #3557
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Hej, hej dziewczyny, pozdrowienia z UK
chcialam zdac relacje z 2tygodni uzywania Shine On- jestem baardzo zadowolona. Wlosy sa bardzo miekkie, blyszcza sie, ladnie ukladaja. Co mnie bardzo cieszy- nie zbijaja sie w straki.
Poza tym nie obciaza mi wlosow, dllugo wytrzymuja swieze, chociaz nadal myje je codziennie, tak sie lepiej czuje.
Ciagle uzywam Kuomaye i sie zastanawiam, czy ktos mi wody do niego nie dolewa- uzywam go od 1,5miesiaca, a mam jeszcze 1/3 butelki!!
(przepraszam Was za brak polskich znakow, ale nie umiem przelaczyc klawiatury )
W jakim jesteś mieście???

Pozdrawiamy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 07:10   #3558
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Witam krajankę wrocławiankę
Super zakupy



Strasznie drogi.... Kremu do twarzy nie odważyłabym się podrabiać ale balsam chyba bym sobie taki ukręciła...



Jak ją stosować? Też właśnie dziś chciałam zacząć testować. Ile jej nakładać? Całą szaszetkę próbkową na jeden raz? Któraś z was kiedyś pisała żeby jakiś worek zakładać... Może bredzę ale coś mi się tak kojarzy.
Wiesz co?Ja wczoraj ją nałożyłam na twarz po toniku i nic już więcej nie dawałam.Dzisiaj rano to samo.Jedna próbka wysatrczyła mi na wczoraj+dzisiaj i jeszcze ciut zostało.
Z tym workiem to historia taka,że Rusinowa zaleca nałożyć grubą warstwę ampułki i na to worek nałożyć.

Ogólnie ampułka natychmiastowo mega napinaPrzyjemna bardzo w użyciu.Ogólnie nie wiem co więcej o niej napisać,bo cerę obecnie mam w idealnym stanie(chyba tonik aox mi takie piękne rzeczy na twarzy robi) i nie wiem czy robi coś więcej oprócz napinania.
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Hej, hej dziewczyny, pozdrowienia z UK
chcialam zdac relacje z 2tygodni uzywania Shine On- jestem baardzo zadowolona. Wlosy sa bardzo miekkie, blyszcza sie, ladnie ukladaja. Co mnie bardzo cieszy- nie zbijaja sie w straki.
Poza tym nie obciaza mi wlosow, dllugo wytrzymuja swieze, chociaz nadal myje je codziennie, tak sie lepiej czuje.
Ciagle uzywam Kuomaye i sie zastanawiam, czy ktos mi wody do niego nie dolewa- uzywam go od 1,5miesiaca, a mam jeszcze 1/3 butelki!!
(przepraszam Was za brak polskich znakow, ale nie umiem przelaczyc klawiatury )
Hej Zuzieńko

Super,że podeszła Ci shine-on
A Kuomaye wydajny bardzo jest
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 07:27   #3559
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Hej, hej dziewczyny, pozdrowienia z UK
chcialam zdac relacje z 2tygodni uzywania Shine On- jestem baardzo zadowolona. Wlosy sa bardzo miekkie, blyszcza sie, ladnie ukladaja. Co mnie bardzo cieszy- nie zbijaja sie w straki.
Poza tym nie obciaza mi wlosow, dllugo wytrzymuja swieze, chociaz nadal myje je codziennie, tak sie lepiej czuje.
Ciagle uzywam Kuomaye i sie zastanawiam, czy ktos mi wody do niego nie dolewa- uzywam go od 1,5miesiaca, a mam jeszcze 1/3 butelki!!
(przepraszam Was za brak polskich znakow, ale nie umiem przelaczyc klawiatury )
hej
wszystkie sklepy z naturalkami obskoczyłaś?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 08:08   #3560
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiesz co?Ja wczoraj ją nałożyłam na twarz po toniku i nic już więcej nie dawałam.Dzisiaj rano to samo.Jedna próbka wysatrczyła mi na wczoraj+dzisiaj i jeszcze ciut zostało.
Z tym workiem to historia taka,że Rusinowa zaleca nałożyć grubą warstwę ampułki i na to worek nałożyć.

Ogólnie ampułka natychmiastowo mega napinaPrzyjemna bardzo w użyciu.Ogólnie nie wiem co więcej o niej napisać,bo cerę obecnie mam w idealnym stanie(chyba tonik aox mi takie piękne rzeczy na twarzy robi) i nie wiem czy robi coś więcej oprócz napinania.
Ja w końcu nie wypróbowałam ale dzięki za wskazówki. Przydadzą się za kilka dni. Dziś powinien przyjść do mnie filtr JMO. Nie testowałam go nigdy więc stwierdziłam, że poczekam z ekoampułką. Wolę pojedynczo teraz testy robić . Szybko niech do mnie jedzie ten JMO bo słońce szaleje

Kupowałyście coś kiedyś w sklepie natura24? Zamówiłam tam sól z morza martwego i glinkę. Ciekawe ceny mieli. Kilogram soli tylko niecałe 14 zł. Na ZSK tyle jest za pół kilo. Chcę mojemu peelingi na plecy porobić i maseczki glinkowe bo czają mu się tam jakieś potwory , no i może mi na cellulit trochę pomoże...

Spostrzeżenia co do samoopalacza z bronzerem P&R. Ładnie się rozprowadza, daje ładny złocisty kolor od razu po aplikacji. Niestety ja w nim czuję po jakiejś godzinie od aplikacji zapach samoopalacza tzn DHA reagującego ze skórą. Jest DHA więc smrodek też musi być... Po zmyciu bronzera efekt opalenia dość słaby u mnie. Zrobiłam 3 aplikacje w 3 kolejne dni i efekt no nie do końca mnie zadowolił. Nie oczekiwałam mahoniu oczywiście

I jeszcze pytanko małe. Czy któraś z was robiła zabieg wtłaczania kwasu hialuronowego laserem hialurox? Bardzo polecała mi go kosmetyczka z mojego gabinetu. Akurat teraz mają na niego promocję z okazji dnia matki 199 zł za 3 zabiegi. No i kusi mnie...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:13   #3561
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Kupowałyście coś kiedyś w sklepie natura24? Zamówiłam tam sól z morza martwego i glinkę. Ciekawe ceny mieli. Kilogram soli tylko niecałe 14 zł. Na ZSK tyle jest za pół kilo. Chcę mojemu peelingi na plecy porobić i maseczki glinkowe bo czają mu się tam jakieś potwory , no i może mi na cellulit trochę pomoże...
Ja zamawiałam tam sól himalajską drobnoziarnistą 2 razy, za drugim razem zwróciłam, bo sól była wymieszana ze zwykłą solą kuchenną, w dodatku opakowanie było nieszczelne, a sól biała się odznaczyła, bo się zbryliła, a himalajska ma różowy kolor. Za pierwszym razem wszystko było ok, ale więcej nic tam nie kupię, bo wiem już, skąd taka niska cena
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:17   #3562
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Hej, hej dziewczyny, pozdrowienia z UK
chcialam zdac relacje z 2tygodni uzywania Shine On- jestem baardzo zadowolona. Wlosy sa bardzo miekkie, blyszcza sie, ladnie ukladaja. Co mnie bardzo cieszy- nie zbijaja sie w straki.
Poza tym nie obciaza mi wlosow, dllugo wytrzymuja swieze, chociaz nadal myje je codziennie, tak sie lepiej czuje.
Ciagle uzywam Kuomaye i sie zastanawiam, czy ktos mi wody do niego nie dolewa- uzywam go od 1,5miesiaca, a mam jeszcze 1/3 butelki!!
(przepraszam Was za brak polskich znakow, ale nie umiem przelaczyc klawiatury )
hej Kochana, niedalej jak dzisiaj zastanawiałam się co u Ciebie Kusisz tym Shine On, jest u mnie wysoko na liście zakupowej, wraz z kuracją na torebki włosowe. Jak u Ciebie się kuracja sprawuje?


Co do ekoampułki u mnie działania chyba brak. Pod workiem jeszcze, samodzielnie nie jestem pewna. Może trzeba używać jej długo i systematycznie Widzę, że z okazji dnia mamy Pat&Rub mnie nie skusi, lepiej dla mnie i mojego konta

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Spostrzeżenia co do samoopalacza z bronzerem P&R. Ładnie się rozprowadza, daje ładny złocisty kolor od razu po aplikacji. Niestety ja w nim czuję po jakiejś godzinie od aplikacji zapach samoopalacza tzn DHA reagującego ze skórą. Jest DHA więc smrodek też musi być... Po zmyciu bronzera efekt opalenia dość słaby u mnie. Zrobiłam 3 aplikacje w 3 kolejne dni i efekt no nie do końca mnie zadowolił. Nie oczekiwałam mahoniu oczywiście
Dobrze, że o tym napisałaś. Jeśli P&R pachnie samoopalaczem nie używałabym go. Był to jedyny kosmetyk tej firmy, który mnie kusił.

Ostatnio byłam na kontroli u dermatolog i rozmawiałam z nią na temat tej mojej nadwrażliwości na zapachy. Jest taka przypadłość Jedyną radą jest unikanie intensywnych zapachów, bo wywołują reakcje wręcz alergiczne w organiźmie Nie mam sensu zmuszać się, bo to tylko pogarsza sprawę. Więc dziewczyny jesli którąś z zapachu boli głowa, swędzi skóra, może to być właśnie nadwrażliwość.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-05-21 o 08:24
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:29   #3563
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Jestem po testach samoopalacza i lakieru do wlosow Alverde.
Samoopalacz po 2 zastosowaniach daje efekt lekko brazowej skory takiej zdrowej opalenizny zadnych smug czy zaciekow. Dzien wczesniej zrobilam porzadny peeling oraz dalam duzo masla na cialo, zeby wszystkie newralgiczne przesuszone miejsca dobrze sie nawilzyly. Smrodek delikatny jest, ale po godzinie sie ulatnia.
Lakier do wlosow, bardzo naturalny nie robi zadnego kasku na glowie.
Delikatny swiezy zapach, ladnie nablyszcza wlosy.
Ale najwiekszych szokiem minionego weekendu byl dla mnie efekt po szamponie i odzywce marde labs odzywke trzymalam jakies 5 min i takich pieknych lokow nie mialam chyba nigdy same sie zdefiniowaly juz po umyciu wspomoglam je troche shine on z JMO i bylo bosko
Niestety dla mojego portfela shine on z JMO tez chyba sluzy moim wlosom
123sciri
kochana powiedz mi jak sie ma shine on do tego zelu z AO co polecalas?Aktualnie moj budzet wola o pomste do nieba i JMO raczej nie kupie( no chyba ze bedzie taka promo jak w M ) a ten AO nie jest taki drogi i tak sobie mysle czy go nie wyprobowac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:36   #3564
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Co do ekoampułki u mnie działania chyba brak. Pod workiem jeszcze, samodzielnie nie jestem pewna. Może trzeba używać jej długo i systematycznie Widzę, że z okazji dnia mamy Pat&Rub mnie nie skusi, lepiej dla mnie i mojego konta

-
Ekoampułka rozkminiona została właśnie na wątku plotkowym biochemicznym.Niezłe jaja
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:43   #3565
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam tam sól himalajską drobnoziarnistą 2 razy, za drugim razem zwróciłam, bo sól była wymieszana ze zwykłą solą kuchenną, w dodatku opakowanie było nieszczelne, a sól biała się odznaczyła, bo się zbryliła, a himalajska ma różowy kolor. Za pierwszym razem wszystko było ok, ale więcej nic tam nie kupię, bo wiem już, skąd taka niska cena
Hmmm... to niefajnie. Ja też wzięłam trochę himalajskiej na próbę :/
A nie robili problemów ze zwrotem?
Z morza martwego chyba nie da się rozpoznać czy jest oryginalna czy nie...
Kurcze mogłam przed zamówieniem was zapytać

Napisałam żeby mi przysłali certyfikaty do soli, może nie będą kombinować.

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-05-21 o 08:49
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:46   #3566
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Wydaje mi sie ze jednak w wiekszosci takich firm placimy glownie za ta firme wlasnie ... a np JMO? tez maja wysokie ceny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:50   #3567
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jednak w wiekszosci takich firm placimy glownie za ta firme wlasnie ... a np JMO? tez maja wysokie ceny
Też zastanawiałam się nad JMO. W ich przypadku są to organiczne kosmetyki, więc pewno cena surowca zdecydowanie wyższa.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:53   #3568
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Na jakims blogu dziewczyna zaczela zastepowac sklady kosmetykow wysokopolkowych skladnikami tanszymi ale nie pamietam adresu. Tam wlasnie bylo o Jmo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:53   #3569
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Hmmm... to niefajnie. Ja też wzięłam trochę himalajskiej na próbę :/
A nie robili problemów ze zwrotem?
Z morza martwego chyba nie da się rozpoznać czy jest oryginalna czy nie...
Kurcze mogłam przed zamówieniem was zapytać
Był problem, sprzedawca był bardzo niemiły. Zwrócił pieniądze, ale kosztów odesłania już nie. Jednak odesłałam towar dopiero po ok. 2 tygodniach, bo dopiero wtedy wyszły klocki, gdy sól się zbryliła. Ja kupowałam za pośrednictwem allegro i tam sprzedawca ma obowiązek przyjąć reklamację, no i jednak kupujący wystawiają komentarze do każdej transakcji

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jednak w wiekszosci takich firm placimy glownie za ta firme wlasnie ... a np JMO? tez maja wysokie ceny
JMO akurat jest sprowadzane aż z USA, więc dodatkowo płacimy za dystrybucję i spedycję.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:56   #3570
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
http://siempre-la-belleza.blogspot.c...nic-2.html?m=1

O to bylo tutaj
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.