Zmiany, zmiany, zmiany? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 21:49   #1
yuuhuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Wink

Zmiany, zmiany, zmiany? :)


Witam serdecznie. Chciałabym wiedzieć w jakiej fryzurze, makijażu i kolorach (ubrania) wyglądałabym najlepiej Mam nieco pyzatą buzię, gdy się śmieję, to moje oczy stają się wąskie (prawie jak u chinek ) Mam szatynowe włosy z natury, raczej nie będę zmieniała koloru, miałam kiedyś długie włosy z prostą grzywką, ale ścięłam... Za pół roku mam 18, chciałabym wyglądać trochę doroślej, a nie jak 13-latka Jestem niska (160cm) i nie taka szczupła, ale gruba też nie jestem Interesują mnie jak mówiłam fryzura, makijaż i kolory w których będę się doroślej i lepiej prezentować.. Proszę o rady. Załączam zdjęcia, bardziej wyraźnych nie mam, najbardziej nie wyraźne jest to z prostą grzywką, no cóż świeciło słońce, zresztą reszta zdjęć jest z 1-2 klasy gimnazjum Zdjęcia oznaczone numerkami są aktualne.. Czekam na wasze rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (93,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (84,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Długie włosy.jpg (10,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Stare, zapuszczałam grzywkę.jpg (85,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W prostej grzywce.jpg (18,9 KB, 57 załadowań)
yuuhuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 22:40   #2
figaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52
Dot.: Zmiany, zmiany, zmiany? :)

ja bym Cię widziała z przedziałkiem na środku i od tego prosta albo półokrągła grzywka. albo bez grzywki ! masz dosyć okrągłą twarz, więc fryzura bez grzywki optycznie by ją wydłużyła. najlepiej idź do dobrego fryzjera on Ci najlepiej doradzi. jeżeli nie chcesz farbować włosów to ok, ale ja bym Cię widziała w ciemnym kolorku, nie bardzo, ale taka czekolada np.

co do makijażu na stronie fleszstyle.pl (makijaże-> krok po kroku) są przepiękne makijaże i różne triki na optyczne powiększenie oka, sama to przeglądam, więc polecam. powinnaś podkreślać brwi, wytuszować porządnie rzęsy, widzę, że masz ładną cerę, ale dla wyrównaniu kolorytu możesz używać pudru (zawsze o 1 odcień jaśniejszy niż Twoja skóra, najlepiej poproś panią w drogerii, żeby Ci pomogła dobrać (puder zawsze sprawdzamy na twarzy nie na ręce !), zainwestuj też w korektor pod oczy na sińce, na policzki róż/bronzer, no i na koniec pomadka/błyszczyk (masz ładne usta, więc możesz zaszaleć).

co do ubioru - nie powinnaś się postarzać ciuchami, ale masz już taki wiek, że powinnaś często ubierać ciuchy bez nadruków bardziej eleganckie. ja polecam np. rurki i do tego jakaś zwiewna koszulka w pastelowym kolorze + torebka i balerinki lub jeżeli lubisz to obcasy. innym razem zaopatrz się w jakąś sukienkę. przeglądaj różne blogi modowe, nie po to, żeby być 'cool & trendi', ale po to, żeby zobaczyć co Ci się podoba, wyrobić sobie własny styl. chodź po sklepach oglądaj ciuchy, przymierzaj. miej oczy otwarte.

Tyle z mojej strony, taka moja opinia. Pozdrawiam.
figaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 08:45   #3
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Zmiany, zmiany, zmiany? :)

jak widać po twojej bransoletce i sweterku - dobrze Ci będzie w wyraźnych kolorach. Przyłóż do twarzy różne rzeczy o kolorach zielonym, niebieskim, czerwonym, może pomarańczowym. Tak samo jak jesteś w sklepie: widzisz kolor który Ci się podoba, spróbuj go przyłożyć do twarzy, jeżeli poczujesz, że wyglądasz lepiej, nie taka zmęczona, to może to być twój kolor i odcień. Na pewno staraj się unikać dużej ilości brązu, bo on Ciebie postarzy. I jak napisała Figara: trzeba dużo, dużo przymierzać, eksperymentować i w końcu uda Ci się wyrobić własny styl. A na pewno już dziś masz opracowane że np. najlepiej wyglądasz z kardiganami które mają rękawy 3/4, możesz nosić jakieś fajne bransolety itd. Powodzenia!
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 09:50   #4
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Zmiany, zmiany, zmiany? :)

Moje propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s1.jpg (19,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (19,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s3.jpg (19,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s4.jpg (19,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s5.jpg (17,5 KB, 5 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 19:33   #5
yuuhuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zmiany, zmiany, zmiany? :)

Cytat:
Napisane przez figaria Pokaż wiadomość
ja bym Cię widziała z przedziałkiem na środku i od tego prosta albo półokrągła grzywka. albo bez grzywki ! masz dosyć okrągłą twarz, więc fryzura bez grzywki optycznie by ją wydłużyła. najlepiej idź do dobrego fryzjera on Ci najlepiej doradzi. jeżeli nie chcesz farbować włosów to ok, ale ja bym Cię widziała w ciemnym kolorku, nie bardzo, ale taka czekolada np.

co do makijażu na stronie fleszstyle.pl (makijaże-> krok po kroku) są przepiękne makijaże i różne triki na optyczne powiększenie oka, sama to przeglądam, więc polecam. powinnaś podkreślać brwi, wytuszować porządnie rzęsy, widzę, że masz ładną cerę, ale dla wyrównaniu kolorytu możesz używać pudru (zawsze o 1 odcień jaśniejszy niż Twoja skóra, najlepiej poproś panią w drogerii, żeby Ci pomogła dobrać (puder zawsze sprawdzamy na twarzy nie na ręce !), zainwestuj też w korektor pod oczy na sińce, na policzki róż/bronzer, no i na koniec pomadka/błyszczyk (masz ładne usta, więc możesz zaszaleć).

co do ubioru - nie powinnaś się postarzać ciuchami, ale masz już taki wiek, że powinnaś często ubierać ciuchy bez nadruków bardziej eleganckie. ja polecam np. rurki i do tego jakaś zwiewna koszulka w pastelowym kolorze + torebka i balerinki lub jeżeli lubisz to obcasy. innym razem zaopatrz się w jakąś sukienkę. przeglądaj różne blogi modowe, nie po to, żeby być 'cool & trendi', ale po to, żeby zobaczyć co Ci się podoba, wyrobić sobie własny styl. chodź po sklepach oglądaj ciuchy, przymierzaj. miej oczy otwarte.

Tyle z mojej strony, taka moja opinia. Pozdrawiam.
Zdjęcia były pstryknięte od ręki, nie byłam umalowana i byłam w starej koszulce, w której chodzę tylko po domu Ogólnie to chyba nie czułabym się dobrze z pudrem na twarzy.. Maluję jedynie rzęsy, usta i od czasu do czasu powieki, mam zamiar teraz spróbować z kreską na powiece Fryzura bez grzywki odpada, bo mam takie jakby zakola i śmiesznie wyglądam bez grzywy, mam zamiar zapuścić włosy z powrotem, bo jakoś nie widzę się w tej fryzurze, którą posiadam, a doradziła mi ją właśnie fryzjerka.. Ogólnie staram się ubierać bardziej w eleganckie rzeczy, ale nie zawsze mam na nie chęć..
yuuhuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:30   #6
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Zmiany, zmiany, zmiany? :)

hmm..ja również doradziłabym fryzurę bez grzywki, przedziałek z boku tak jak masz. włosy wyglądają na płaskie, potrzebujesz zdecydowanie objętości (możesz np. spać w bardzo wysokim kitku zaraz po umyciu na wilgotnych lekko włosach).
też mam zakola, ale gdy masz przedziałek z boku, to strona gdzie masz więcej włosów w przypadku gdy nosisz rozpuszcone jest zasłonięta więc nie ma problemu, zresztą jak nadasz trochę objętości to już wogle nie będzie problemu. może lekkie fale nadałyby również trochę objętości..

co do makijażu, radzę róż na policzki żeby trochę wyszczuplić twarz, od razu zobaczysz różnicę poza tym kredka na górnej powiece i tusz.

uwierz bez grzywki naprawdę będzie ci świetnie! teraz wyglądasz na zdjęciach na smutną i trochę zasłoniętą tą grzywką dziewczynę.

co do kolorów..najlepiej idź do sklepu i pozbieraj ubrania różnych kolorów i poprzeglądaj się, w których ci najlepiej.
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:13   #7
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zmiany, zmiany, zmiany? :)

Jesteś bardzo podobna do babeczki z poniższego foto dlatego ja bym Ci zaproponowała dokładnie taką fryzurkę Na pewno świetnie byś wyglądała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img142145.fryzury-krotkie.1392403.jpg (42,8 KB, 12 załadowań)
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 20:15   #8
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zmiany, zmiany, zmiany? :)

edit.
tylko trzeba by było zapuścić grzywkę
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.