Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 11:44   #4621
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak jak mam kilka Chinek i kilka Precision, to te drugie wydaję się lepsze.
Np KLIK Mam jeszcze TAKI. Oba sprawują sie fantastycznie
Raaaju..
No to jeden Precision też możez kupić.. Ten 1 jest obłędny.



Czy któraś z Was studiowała na WPiA?
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:05   #4622
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ale ja chcę Orlika.
Trudna sprawa Jeszcze swojego nie mam, a już chcę drugiego Jakby ktoś gdzieś go widział to wiecie...

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Jeszcze raz Wam wszystkim serdecznie dziękuję z całego serca
Oj nie dziękuj, nie dziękuj

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A czekoladowe, przekładane masą kremówkowo-mascarpone z tartą czekoladą i świeżymi malinami przepis z Moich Wypieków, mogę polecić- wszystkim smakował
myślałam że wezmę jutro do pracy do kawki, ale... się skończyło.. a było wielgachne bo to tort w sumie
A o który dokładnie chodzi? Rzucisz linkiem?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry i miłego dnia wszystkim
Nawzajem

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Czekaj czekaj bo zaczęłam się zastanawiać czy nie wolę nowego korala do kolekcji albo doskładać do motóra.
Nie bij.
Kobieta... Puchu marny

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3684927 6] Myślicie, że to takie dobre?
Podam przykład: wybieram podkład... zastanawiam się miesiąc czy odcień pasuje... a blada jestem jak córka młynarza więc zadanie utrudnione, wybór mniejszy. Wybieram i wybieram. W końcu decyduję, kupuję... eee... odcień nie pasuje... Wszyscy mówią, że pasuje, ja widzę że nie pasuje... Ponoć szukam dziury w całym [/QUOTE]

Mam tak samo Zawsze stoję jak to ciele i się zastanawiam 20 minut, którą rzecz wybrać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak jak mam kilka Chinek i kilka Precision, to te drugie wydaję się lepsze.
Np KLIK Mam jeszcze TAKI. Oba sprawują sie fantastycznie
Jakie ładne
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:08   #4623
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Raaaju..
No to jeden Precision też możez kupić.. Ten 1 jest obłędny.
Hehehe.
Jak coś fajnego zoczę, to wezmę.


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jakie ładne
Tego czerwonego mam dziś na łapkach.
Do czerwonej sukienki i czerwonych ust miałam w sobotę

Po bandzie było.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:24   #4624
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hehehe.
Jak coś fajnego zoczę, to wezmę.

Tego czerwonego mam dziś na łapkach.
Do czerwonej sukienki i czerwonych ust miałam w sobotę

Po bandzie było.



I jeszcze się nie pokazałaś?
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
\
Kobieta... Puchu marny
No co, Trolle są w promocji a motór sam się nie kupi.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:30   #4625
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość



I jeszcze się nie pokazałaś?

No co, Trolle są w promocji a motór sam się nie kupi.
Ojć.... No spieszyłam się.
A jak wróciłam.... to nie bylabym w stanie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:32   #4626
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ojć.... No spieszyłam się.
A jak wróciłam.... to nie bylabym w stanie
No dobra, zostałaś częściowo rozgrzeszona.
Częściowo, ponieważ jeszcze masz ten lakier na pazurkach i nie pokazałaś go.


Ruda coś a propos miłości fejsbukowej.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:37   #4627
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ruda coś a propos miłości fejsbukowej.
Zemdliło mnie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 12:42   #4628
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ja też tak mam... A juz szczególnie często widzę niedobrane na ulicy....
A to niestety nagminne.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mam tak samo Zawsze stoję jak to ciele i się zastanawiam 20 minut, którą rzecz wybrać
Wchodzę do sklepu, wychodzę. Wchodzę, tak, już wiem co wezmę... a nie, czekaj bo się rozmyśliłam. Wychodzę. Wchodzę... nieee...
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ruda coś a propos miłości fejsbukowej.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:02   #4629
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Ruda coś a propos miłości fejsbukowej.
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:20   #4630
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ruda coś a propos miłości fejsbukowej.

moja koleżanka i jej fagas podobnie.. 'pączusiu, pączuniu, pączuniuniu'


jak ja już mam dość tej klasy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:00   #4631
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Zanim osoby zainteresowane zaczną czytać- marsz po kawę i ciastka To będzie bardzo długi obiecany post- relacja z Egiptu.

20.09.2012 był wylot o 5:15 z Pyrzowic. Z tego wyszło, że z domu wyjechałam z mamą o 1:30 bo na lotnisku trzeba było być 2h wcześniej, czyli o 3:15. Ludu była masa, mi oczywiście musiała zapiszczeć spinka kwiatek na głowie i kobitka przy bramkach zaserwowała mi macane, ale obyło się bez większych komplikacji.
Mój pierwszy lot samolotem- o dziwo czułam się wyluzowana dopóki nie było lekkich turbulencji, nie powiem stresik wtedy był. Kiedy byliśmy w przestrzeni powietrznej Rumunii pilot oznajmił, że znajdujemy się na wysokości 11 tyś metrów a temperatura za oknem wynosi -55 stopni. Milusio, zwłaszcza, że pod nogami ma się kilka cm blachy a później przepaść Ale starałam się nie dramatyzować i zasnęłam.

Po bezproblemowym lądowaniu uderzył mnie gorąc jaki panował na dworze w Egipcie a dokładniej w Hurghadzie. Masakra. Opowieści o tym, że Arabowie zaczepiają Europejki nie są wyssane z palca- kiedy płaciłam z mamą za wize gościu z okienka bankowego dał mi kartkę żebym napisała mu swój numer telefonu. Oczywiście nie dałam Do hotelu dojechałyśmy bez przeszkód. Hotel King Tut.

Tak wyglądała droga przed hotelem. Normalnie panował na niej chaos, motory jeździły pod prąd, ludzie siadali na krawężnikach- ponoć normalka
W hotelu jedzenie przepyszne. Jadłam 20 kawałków ciasta dziennie Do plaży było bliziutko (zdj poniżej). Egipcjanie są strasznie natrętni. Nie było dnia spokoju i bez pytań o to czy mam chłopaka, dostałam 4 propozycje małżeństwa (a właściwie skierowane pytania do mojej mamy czy nie chce oddać/ sprzedać córki). W muzeum nawet chcieli sobie robić ze mną zdjęcia (później przed muzeum też).


Mama wylegiwała się na plaży, ja wychodziłam dopiero po 16 kiedy słońce nie prażyło. Byłyśmy na 2 wycieczkach- na wyspie Paradise połączonej z nurkowaniem i w Kairze oraz przy piramidach.
Wyspa i nurkowanie cudowne. Woda w morzu czerwonym jest okropnie słona, więc napicie się jej nie jest zalecane :P Za to jest przejrzysta jak szkło i ciepła. Nurkowałam dwa razy


Tak, tak to białe to ja i nie- nie opaliłam się.
Widać jaka czysta była woda, a piasek.. mięciutki

Od sielanki przechodzimy do Kairu. Jeżeli miałabym kilkoma epitetami opisać Kair to byłyby to: brudne, biedne i brzydkie miasto. Jest okropnie.. w Kairze mieszka ponad 22 mln ludzi. Wyobrażacie sobie? 22 miliony w jednym mieście! Jest całe zakorkowane, 3/4 miasta (jak i całego Egiptu) to zaczęte i nieskończone budowle, śmieci walają się wszędzie bo nikt nie sprząta ani ulic ani chodników. Ludzie chodzą ulicami.. Zresztą zobaczcie same na kilku zdjęciach.


Naprawdę okropny widok. Czysto jest tylko w najbogatszych dzielnicach. Mężczyźni, którzy np. pracują w sklepie zarabiają tylko ok. 120 $ miesięcznie (6 funtów egipskich to 1 $). Bieda zmusza ludzi do handlowania wszystkim. Nawet owieczkami w centrum miasta przy ruchliwej drodze....
Następny etap to piramidy i sfinks. Jedno słowo: KOSZMAR. Wszystko jest za "Łan dolar". Nawet to, że oddychasz kosztuje. Jak autokar jechał to dzieci za oknami stały z podniesionymi figurkami i kciukami w górę, że niby 1 $ pamiątki kosztują. Jeżeli nawiążesz kontakt wzrokowy ze sprzedawcą- jest po Tobie. Nas otoczyli. Wciskali do rąk pocztówki, niby prezenty, ale przewodnik kazał niczego nie dotykać, bo za wszystko trzeba płacić. Jak nie zapłacisz to mogą wyrwać Ci nawet torebkę z ręki. Przewodnik załatwił grupie tańszy przejazd na wielbłądzie, przynajmniej mogliśmy liczyć na gwarantowaną cenę, bo nie raz było tak, że handlarze wywozili turystów i walnęli cenę 40$- jak nie zapłacisz to won z wielbłąda i zasuwaj do autokaru z buta przez pustynię. Ogólnie zamiast robić zdjęcia piramidom i sfinksowi to uciekałam. To co udało mi się zrobić to majstersztyk jak na takie warunki. Przy Sfinksie nerwy mi puściły i zbluzgałam jakiegoś chłopaka. Wybaczcie, nie przytoczę :P Ale tak mnie wkurrr...rzał... zasłaniał obiektyw jak chciałam zrobić mamie zdjęcie i ogólnie wpieprzał się kadr, dlatego musiałam powiedzieć to co powiedziałam- dał nam spokój.



Jeden dzień dłużej byłyśmy ponieważ wylot się przesunął. Bonusik na koniec
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 14:05   #4632
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

ameljja - super zdjęcia i relacja zazdroszczę tej czystej wody i mięciutkiego piasku
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:10   #4633
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zanim osoby zainteresowane zaczną czytać- marsz po kawę i ciastka To będzie bardzo długi obiecany post- relacja z Egiptu.

20.09.2012 był wylot o 5:15 z Pyrzowic. Z tego wyszło, że z domu wyjechałam z mamą o 1:30 bo na lotnisku trzeba było być 2h wcześniej, czyli o 3:15. Ludu była masa, mi oczywiście musiała zapiszczeć spinka kwiatek na głowie i kobitka przy bramkach zaserwowała mi macane, ale obyło się bez większych komplikacji.
Mój pierwszy lot samolotem- o dziwo czułam się wyluzowana dopóki nie było lekkich turbulencji, nie powiem stresik wtedy był. Kiedy byliśmy w przestrzeni powietrznej Rumunii pilot oznajmił, że znajdujemy się na wysokości 11 tyś metrów a temperatura za oknem wynosi -55 stopni. Milusio, zwłaszcza, że pod nogami ma się kilka cm blachy a później przepaść Ale starałam się nie dramatyzować i zasnęłam.

Po bezproblemowym lądowaniu uderzył mnie gorąc jaki panował na dworze w Egipcie a dokładniej w Hurghadzie. Masakra. Opowieści o tym, że Arabowie zaczepiają Europejki nie są wyssane z palca- kiedy płaciłam z mamą za wize gościu z okienka bankowego dał mi kartkę żebym napisała mu swój numer telefonu. Oczywiście nie dałam Do hotelu dojechałyśmy bez przeszkód. Hotel King Tut.

Tak wyglądała droga przed hotelem. Normalnie panował na niej chaos, motory jeździły pod prąd, ludzie siadali na krawężnikach- ponoć normalka
W hotelu jedzenie przepyszne. Jadłam 20 kawałków ciasta dziennie Do plaży było bliziutko (zdj poniżej). Egipcjanie są strasznie natrętni. Nie było dnia spokoju i bez pytań o to czy mam chłopaka, dostałam 4 propozycje małżeństwa (a właściwie skierowane pytania do mojej mamy czy nie chce oddać/ sprzedać córki). W muzeum nawet chcieli sobie robić ze mną zdjęcia (później przed muzeum też).


Mama wylegiwała się na plaży, ja wychodziłam dopiero po 16 kiedy słońce nie prażyło. Byłyśmy na 2 wycieczkach- na wyspie Paradise połączonej z nurkowaniem i w Kairze oraz przy piramidach.
Wyspa i nurkowanie cudowne. Woda w morzu czerwonym jest okropnie słona, więc napicie się jej nie jest zalecane :P Za to jest przejrzysta jak szkło i ciepła. Nurkowałam dwa razy


Tak, tak to białe to ja i nie- nie opaliłam się.
Widać jaka czysta była woda, a piasek.. mięciutki

Od sielanki przechodzimy do Kairu. Jeżeli miałabym kilkoma epitetami opisać Kair to byłyby to: brudne, biedne i brzydkie miasto. Jest okropnie.. w Kairze mieszka ponad 22 mln ludzi. Wyobrażacie sobie? 22 miliony w jednym mieście! Jest całe zakorkowane, 3/4 miasta (jak i całego Egiptu) to zaczęte i nieskończone budowle, śmieci walają się wszędzie bo nikt nie sprząta ani ulic ani chodników. Ludzie chodzą ulicami.. Zresztą zobaczcie same na kilku zdjęciach.


Naprawdę okropny widok. Czysto jest tylko w najbogatszych dzielnicach. Mężczyźni, którzy np. pracują w sklepie zarabiają tylko ok. 120 $ miesięcznie (6 funtów egipskich to 1 $). Bieda zmusza ludzi do handlowania wszystkim. Nawet owieczkami w centrum miasta przy ruchliwej drodze....
Następny etap to piramidy i sfinks. Jedno słowo: KOSZMAR. Wszystko jest za "Łan dolar". Nawet to, że oddychasz kosztuje. Jak autokar jechał to dzieci za oknami stały z podniesionymi figurkami i kciukami w górę, że niby 1 $ pamiątki kosztują. Jeżeli nawiążesz kontakt wzrokowy ze sprzedawcą- jest po Tobie. Nas otoczyli. Wciskali do rąk pocztówki, niby prezenty, ale przewodnik kazał niczego nie dotykać, bo za wszystko trzeba płacić. Jak nie zapłacisz to mogą wyrwać Ci nawet torebkę z ręki. Przewodnik załatwił grupie tańszy przejazd na wielbłądzie, przynajmniej mogliśmy liczyć na gwarantowaną cenę, bo nie raz było tak, że handlarze wywozili turystów i walnęli cenę 40$- jak nie zapłacisz to won z wielbłąda i zasuwaj do autokaru z buta przez pustynię. Ogólnie zamiast robić zdjęcia piramidom i sfinksowi to uciekałam. To co udało mi się zrobić to majstersztyk jak na takie warunki. Przy Sfinksie nerwy mi puściły i zbluzgałam jakiegoś chłopaka. Wybaczcie, nie przytoczę :P Ale tak mnie wkurrr...rzał... zasłaniał obiektyw jak chciałam zrobić mamie zdjęcie i ogólnie wpieprzał się kadr, dlatego musiałam powiedzieć to co powiedziałam- dał nam spokój.



Jeden dzień dłużej byłyśmy ponieważ wylot się przesunął. Bonusik na koniec
Super relacja.

Taka prawdziwa, nie przesłodzona. Wiem, że mnie tam nie ciągnie wcale.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:15   #4634
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ameljja... dziękuję za relację. Wiem, że w tym kraju teraz ciężko się dzieje (na pewno przygody z tubylcami do zbyt miłych nie należały) aaale, nie będę się mądrzyć, to nie miejsce na to Mimo wszystko zazdroszczę, pojechałabym chętnie Ale ja to takiego "zajoba" mam malutkiego na punkcie starożytnego Egiptu, więc bym wszystko zniosła
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:16   #4635
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3684641 6]Dzień dobry po weekendzie


Eee, nic takiego... tylko... dwa duże zmywacze zielone Isany, krem do rąk Isany z mocznikiem, krem do rąk Alterry z granatem, Alterrowy zestaw z granatem do włosków czyli szampon, maska, odżywka (kilka dni wcześniej kupiłam pierwszy raz i się zakochałąm, to zrobiłam zapasy ), kremik nawilżający do twarzy Alterry - tani a bardzo go lubię, jeszcze płatki kosmetyczne, rękawiczki bawełniane, i coś jeszcze ale zapomniałam co A tak jak mówię, to jeszcze nie wszystko co miałam w planach. Po prostu muszę odwiedzić innego rossa, bo ten koło mnie to taki raczej mały jest i nie wszystko mają.[/quote]

łooooo, dużo tego ja byłam i nie kupiłam nic, co mnie bardzo wkurza
ale z drugiej strony PIŁĄŻKI się nie rozmnożą


Cytat:
Wybaczcie, ale musze się pochwalić Wynik w załączniku. Ale co... czy to znaczy że mogę posiadać nieskończoną ilość lakierów?


Ruda, to co z nami w takim razie?



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
I strzeż się 3 w 1.
a to nie, nie, nie, no way.
bardzo nie lubię.



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ruda coś a propos miłości fejsbukowej.



Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zanim osoby zainteresowane zaczną czytać- marsz po kawę i ciastka To będzie bardzo długi obiecany post- relacja z Egiptu.
właśnie przeczytałam przy kawce
nooooo, zazdroszczę ! chociaż może nie lotu samolotem, boję się panicznie wysokosci..
morze cudowne, sama bym się tam rzuciła w wodę, mimo że nie lubię
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:23   #4636
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
łooooo, dużo tego ja byłam i nie kupiłam nic, co mnie bardzo wkurza
ale z drugiej strony PIŁĄŻKI się nie rozmnożą
Rozumiem to bardzo dobrze, aż za dobrze Ale ja mam system Robię takie zakupy dość rzadko i tylko jeśli są właśnie promocje (a to dotyczy nie tylko kosmetyków, ale też np żarcia, które dłużej poleży, typu makaron, mleko modyfikowane dla dziecia itp.). Jak widzę, że mi się zapasy kończą, to pomału szukam promocji w sklepach, znowu robię zapasy i tak w kółko. Ale to wiadomo, tylko sprawdzone produkty, anormalne zakupy na bieżąco też niestety robię

A właśnie Bywasz w tym rossie na racławickiej? On jest raczej z tych większych i lepiej wyposażonych czy niekoniecznie? Jak wszystkie inne rossy w mieście zwiedziłam tak do tego mi nie po drodze
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:40   #4637
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3685284 8]Rozumiem to bardzo dobrze, aż za dobrze Ale ja mam system Robię takie zakupy dość rzadko i tylko jeśli są właśnie promocje (a to dotyczy nie tylko kosmetyków, ale też np żarcia, które dłużej poleży, typu makaron, mleko modyfikowane dla dziecia itp.). Jak widzę, że mi się zapasy kończą, to pomału szukam promocji w sklepach, znowu robię zapasy i tak w kółko. Ale to wiadomo, tylko sprawdzone produkty, anormalne zakupy na bieżąco też niestety robię

A właśnie Bywasz w tym rossie na racławickiej? On jest raczej z tych większych i lepiej wyposażonych czy niekoniecznie? Jak wszystkie inne rossy w mieście zwiedziłam tak do tego mi nie po drodze [/QUOTE]

a to ja też, ale jak muszę, to kupię i po normalnych cenach
ostatnio zapas kremów do rąk zrobiłam w ten sposób

a ja do tego wlasnie chyba najczęściej zaglądam. do największych nie należy ale w sumie mi tam wystarcza. całkiem dobrze wyposażony a i blisko mnie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:52   #4638
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3684961 3]I tak źle i tak niedobrze [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ruda coś a propos miłości fejsbukowej.
Już zdążyłam skomentować

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Amlejja, świetna relacja Zazdroszczę wyjazdu
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:17   #4639
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry kociaki
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 15:26   #4640
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Fajnie się czyta Ale mnie do Egiptu w ogóle nie ciągnie. Ani do żadnych innych ciepłych krajów. Wiem dziwna jestem

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kociaki
Dzień Dobry Aniele W końcu mogłam się przekonać o tym naocznie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:29   #4641
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Klub.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:34   #4642
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Znowu nie wiem jak pomalować paznokcie Nie, nie pomaluję na czerwono, bo ile można nosić czerwień?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:39   #4643
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Aniele W końcu mogłam się przekonać o tym naocznie
Hahaahaha oj bo się zarumienię ! żaden anioł ze mnie !

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Znowu nie wiem jak pomalować paznokcie Nie, nie pomaluję na czerwono, bo ile można nosić czerwień?
Ja nosze czerwone.. ale są i tak paskudne
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:43   #4644
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Masz włosy jak Aniołek. Kolor super. Śniegowa też ma piękny kolor.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:49   #4645
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Masz włosy jak Aniołek. Kolor super. Śniegowa też ma piękny kolor.

Hahaha aniołek! Ty też masz świetne włosy prezio są przecudne


no Śniegowa to taka Pani piękna
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:50   #4646
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Znowu nie wiem jak pomalować paznokcie Nie, nie pomaluję na czerwono, bo ile można nosić czerwień?
ja mam dylemat, ciemny róż, czerwień czy suede


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36854035]Klub.[/QUOTE]

widziałam, współczuję Kochana.. aż ciężko cokolwiek powiedzieć.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:55   #4647
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

przybyłam wam powiedzieć myślę że coś ważnego ;D
otóż wracając ze szkoły wpadła w moje ręce gazetka rossmana ważna od 28 września w której jest duuuuużo alterry, issany, ...
powinno was to zainteresować jeżeli nie dorwałyście jeszcze tej ulotki

a na moich paskudkach kolory (zaczynając od maluszka) : żółty ( od morelki ), pomarańcz, fiolecik, morski, zielona łąka

a na mnie czekają słówka z angielskiego, jutro z niemieckiego, a po jutrze angielski = byle do piątku
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:59   #4648
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Jest październik, a ja nie mam nadal pracy. Jak tak dalej pójdzie, to w listopadzie będę mieszkać pod mostem.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 16:00   #4649
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Hahaha aniołek! Ty też masz świetne włosy prezio są przecudne


no Śniegowa to taka Pani piękna
Oj, kłamczuszku

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja mam dylemat, ciemny róż, czerwień czy suede
Suede Uwielbiam ten kolor Albo czerwień

Ja się zastanawiam między żółtym, fioletem drobinkowym a czymś bardziej stonowany, np. lawendowym
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 16:20   #4650
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Oj, kłamczuszku



Suede Uwielbiam ten kolor Albo czerwień

Ja się zastanawiam między żółtym, fioletem drobinkowym a czymś bardziej stonowany, np. lawendowym

No prezio, żadne kłamstwo takie gęste włosy to grzech kobieto!! popadam w kompleksy


ja muszę najpierw kupić zmywacz.. bo coś chyba się lekko skończył..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.