Rozwiedzione - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 21:47   #31
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Rozwiedzione

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Miło Was słyszeć panienki ()

U mnie bez burz najmniejszych, sama siedzę bo córa na obozie. Tylko moje koty są obok To, co napisałam ostatnio jest wciąż aktualne więc nie ma co się rozpisywać.

kaarooo a może (już przysłowiowy tutaj) psycholog by coś poradził na taki stan rzeczy?

justynaxxx86 gratuluję tak pozytywnych zmian
fajnie, że jesteś ponownie u mnie zmiany na prawdę na lepsze, ale jakieś tam wątpliwości od czasu do czasu są, może nie w kwestii realizacji naszych planów, ale mimo wszystko.... chyba każda z nas chce, żeby po przejściach móc znów zacząć spokojne życie, najlepiej z kimś u boku. Nie ukrywam, że w jakiś sposób mi się to udaje, ale cały czas trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które chcą zacząć nowe życie. Wiem, że nie jest łatwe psychiczne wyrwanie się z poprzedniego związku. Tak szczerze powiem Wam, że sama mam momenty, kiedy łapię się na myśleniu, że może by mi się jeszcze z byłym ułożyło i po tych wszystkich przejściach moglibyśmy jakoś to poukładać, ale wiem, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki - to po pierwsze, a poza tym jestem w tym momencie nastawiona na zmiany w swoim życiu, więc nawet gdyby on kiedykolwiek chciał, to nie będę w stanie zostawić swojej niezależności i wrócić do punktu wyjścia.....zbyt wiele zmieniło się na dobre
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 12:42   #32
justynaxxx86
Raczkowanie
 
Avatar justynaxxx86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 462
Dot.: Rozwiedzione

Co tu taka cisza? Wszystkie w pracy siedzą?


Sent from my Lumia 610 using Tapatalk wiec przepraszam za literówki:-D
justynaxxx86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 13:42:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.