Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 11:43   #4981
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Idę dziś do fryzjera podciąć końcówki robię to co roku przed świętami wiem, że to niezbyt zdrowe, ale:
1. nie lubię chodzić do fryzjera
2. szkoda mi długości włosów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:43   #4982
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dobra Wy tu gadu gadu, dobijcie do 5000, a ja zakładam powoli nowy wątek
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:44   #4983
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny

ale kusicie tym loccitane, te kremy do rąk fajne są myślę czy się skusić. Tylko chciałam wziąć zestaw Werbena z bombką ale jakiś błąd mają i skreślona jest cena 49 i nowa 54 zł więc na odwrót

A co do bycia miłym to się zgadzam, że nie warto. Kiedyś zgłosiłam się do kupienia koleżance z pracy prezentu na urodziny, wzięłam jej z organique sole do kąpieli i mydełko i też usłyszałam coś w stylu, że co za to dostałam a najlepsze, że ludzie kasy mi potem nie pooddawali, więc sfinansowałam prezent praktycznie sama, to był ostatni raz jak byłam miła
Też przez pewnien czas przejęłam od byłej szefowej składki na urodziny, bo zostałą moją szefową i chciała komuś to przekazać. Ile ja się nalatałam za tymi prezentami starałam sie wypytywać co ludzie chcą dostać, ale cieżko było, bo zazwyczaj rano dowiadywałam się, że ktoś ma urodziny i moją przerwę poświęcałam na kupno prezentu. Dużo tej kasy nie było - ale byłam twarda i chodziłam i zbierałam od nich te pieniądze. Ile się uzbierało, tyle było na prezent. Raz wyłożyłam i byłam na tym stratna, wiec stwierdziłam, że nigdy więcej. Zazwyczaj kupowaliśmy kubki, książki, kiedyś kupiłam w mydlarni mydło - słyszałam komentarze typu: "ona pomyśli, że się nie myje". A mydło kosztowało 20-30 zł To nie było jakieś Dove albo Lux, ale te ładnie zdobione i zapakowane co można kupić w mydlarniach. Potem przeszłam do innego działu
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:45   #4984
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Mi się SEBS nie podoba a QNdA kocham. Także chyba zależy od osoby
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


Nic a nic nie czuję podobieństwa.
Taki mocniejszy i bardziej irysowy So Elixir - jak lubisz SE to SEBS Ci się powinny spodobać
Ja idę dzisiaj do YR - jak będzie pojemność 15 ml to kupuję

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
W sklepie stacjonarnym nie ma pojemności 15ml, chyba że jako dodatek do zestawu.
Jednak LVEB jest o wiele wiele słodszy i delikatniejszy. Są tacy co widzą podobieństwo, dla mnie to zupełnie różne zapachy, Była nawet dyskusja o tym na forum YR.
Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
ja też nie czuję podobieństwa
ja nie lubię SE, na mnie wychodzi jakaś kwaśna, mydlana nuta. QNdA lubię, ale trochę brakuje mi w nich słodkości, którą mają SEBS. Odkąd mam SEBS to QNdA poszły w odstawkę.
Irysa mam miniaturkę 5ml, ale pamiętam że się nie polubiliśmy, dla mnie to kiler

nie ma co kupować w ciemno, najlepiej przetestować
dziekuje dziewczyny nie pozostalo mi nic innego jak pojechac i je powachac, w ciemno nie biere
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Buahhot dostałaś moją wiadomość na priv?



Też bym coś klikła ale nie wiem co, idę jutro do S może coś tam wygrzebie
ojj tak przepraszam, juz ide na pw
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Sephorowe kupuję zwykle na wyprzedaży -50% -70% i powiem że nie urywają, nawet za tę obniżoną cenę. Wolę Hakuro, a jak tylko będzie jakiś kod rosądny na MINTI zgarniam nową serię Makeup Revolution:
http://mintishop.pl/product-pol-9902...dzel-F301.html



Moja rodzina ma serdecznie dość prezentów ode mnie. Ostatnio kupiłam bratowej zostaw srebrnej biżuterii, a ona do mnie: "No znowu pewnie gdzieś w gratisie dostałaś?"
o mamo to juz lepiej chyba nic nie dawac, tak zle tak niedobrze.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a widzisz na mnie całkiem odwrotnie jest i projekcja i trwałość

nie wtapiaj ino wybierz gratis do zamówienia, co jakiś czas są kody na produkt gratis czy coś

o to-to



zrobiłam zamówienie w Minti, wzięłam tez pędzelek do podkładu

głowa mnie dziś boli, a o północy lizę na premiere gwiezdnych wojen i to nic, że nie widziałam ani jednej z poprzednich części
no wlasnie chcialam go kupic w promocji
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Hejo
U mnie ostatnio Douglas podpadziochy zalicza. Przedwczoraj anulowali mi zamówienie pomimo tego, że opłaciłam je 2 dni przed terminem płatności. Trudno się mówi, mogłam nie zwlekać tak długo z puszczeniem przelewu, ale z drugiej strony u nich z księgowaniem kasy coś jest nie tak - stanowczo za długo to trwa. No nic, kasę z anulowanego zamówienia przynajmniej szybko mi zwrócili.
Wczoraj za to dostałam przesyłkę, gdzie nie zgadzały się nie tylko próbki zapachowe (pal licho, akurat nie zależało mi na konkretnym zapachu), ale zamiast bransoletki Sweet Deluxe (pewnie i tak badziewnej ) dostałam 1,5 ml próbki kremu Eris . Napisłam w tej sprawie maila, zobaczymy co z tym fantem zrobią
ale lipa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:46   #4985
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dobra Wy tu gadu gadu, dobijcie do 5000, a ja zakładam powoli nowy wątek
Tak jest, szefowo
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:46   #4986
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Też przez pewnien czas przejęłam od byłej szefowej składki na urodziny, bo zostałą moją szefową i chciała komuś to przekazać. Ile ja się nalatałam za tymi prezentami starałam sie wypytywać co ludzie chcą dostać, ale cieżko było, bo zazwyczaj rano dowiadywałam się, że ktoś ma urodziny i moją przerwę poświęcałam na kupno prezentu. Dużo tej kasy nie było - ale byłam twarda i chodziłam i zbierałam od nich te pieniądze. Ile się uzbierało, tyle było na prezent. Raz wyłożyłam i byłam na tym stratna, wiec stwierdziłam, że nigdy więcej. Zazwyczaj kupowaliśmy kubki, książki, kiedyś kupiłam w mydlarni mydło - słyszałam komentarze typu: "ona pomyśli, że się nie myje". A mydło kosztowało 20-30 zł To nie było jakieś Dove albo Lux, ale te ładnie zdobione i zapakowane co można kupić w mydlarniach. Potem przeszłam do innego działu
Ludzie są beznadziejni
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:49   #4987
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ja wzięłam La Nuit w S za 249 ale żel używam do rąk przez co stale wącham łapki
Ja niestety nie mogę tych żeli dołączanych do zestawów kupować, bo mają SLS w składzie a to zabójstwo dla moich rąk Dlatego jak kupuję zestaw to biorę z kosmetyczką/balsamem/tuszem itp., ale nie z żelem pod prysznic

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
BTW przez wątkowe rozmowy nt karty sephora, doszłam do wniosku, że likwiduję swojego blacka.
Ja nie mam z niej absolutnie żadnych korzyści, a sephora zbiera sobie dane na temat moich zakupów. Większość kart lojalnościowych służy tylko śledzeniu klientów
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 11:49   #4988
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Też przez pewnien czas przejęłam od byłej szefowej składki na urodziny, bo zostałą moją szefową i chciała komuś to przekazać. Ile ja się nalatałam za tymi prezentami starałam sie wypytywać co ludzie chcą dostać, ale cieżko było, bo zazwyczaj rano dowiadywałam się, że ktoś ma urodziny i moją przerwę poświęcałam na kupno prezentu. Dużo tej kasy nie było - ale byłam twarda i chodziłam i zbierałam od nich te pieniądze. Ile się uzbierało, tyle było na prezent. Raz wyłożyłam i byłam na tym stratna, wiec stwierdziłam, że nigdy więcej. Zazwyczaj kupowaliśmy kubki, książki, kiedyś kupiłam w mydlarni mydło - słyszałam komentarze typu: "ona pomyśli, że się nie myje". A mydło kosztowało 20-30 zł To nie było jakieś Dove albo Lux, ale te ładnie zdobione i zapakowane co można kupić w mydlarniach. Potem przeszłam do innego działu
no i dobrze ze na kogos innego spadło a się uwolniłaś
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:49   #4989
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ludzie są beznadziejni
Ooo jaki swiateczny nastroj na watku
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:50   #4990
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooo jaki swiateczny nastroj na watku
samo życie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:52   #4991
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

ja kolezance ktora piecze i jest crazy na pkcie gotowania wymyslilam markowa i porzadna tortownice z ktorej sie bardzo ucieszyla ale tez co sie nasłuchałam na temat wyboru to powiedziałam nigdy więcej dogadzania ludowi

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę tych żeli dołączanych do zestawów kupować, bo mają SLS w składzie a to zabójstwo dla moich rąk Dlatego jak kupuję zestaw to biorę z kosmetyczką/balsamem/tuszem itp., ale nie z żelem pod prysznic


w sumie wiekszosc tych z zestawow zeli ma same sls

ale łapki pachną cudnie
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 11:52   #4992
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Oby

Kusi mnie jeszcze jakiś zestaw - (może coś polecicie?)
bo uwaga:
NIKT z rodziny nie kupił mi prezentu na święta

Ja się tym zazwyczaj zajmuję, kupuję 90% prezentów od każdego dla każdego, ale sobie postanowiłam w tym roku nie kupować i sprawdzić czy się zorientują, że coś jest nie tak .

Ostatecznie przemyślałam sprawę, i uznałam, że babci, do której jedziemy, będzie bardziej przykro niż mnie. Wszyscy mają co oglądać a ja tylko 1 małą buteleczkę perfum, które na dodatek używam od lat.
No i coś muszę pod tą choinką położyć
U mnie właściwie nigdy nie było tradycji rozdawania prezentów, jedynie dzieciaki w rodzinie coś dostają, dlatego tak szaleje w grudniu bo sobie brak prezentów wynagradzam Dlatego ja zawsze kupuję rodzicom tylko, dzieciakom i Tżtowi.
Zawsze mam taką przedświateczną depresje bo wszyscy coś dostają, a ja mam tylko prezent od Tżta, który i tak sama sobie wybieram. W tym roku odmówiłam współpracy i stwierdziłam że to nie prezent skoro ja go sobie sama wybieram i
UWAGA
stwierdził, że jak mu nie powiem co ma kupić to nie dostanę nic
Po części go rozumiem, bo na wybredny egzemplarz trafił, który nie kryje jak coś mu się nie podoba, ale mógłby sie wysilić

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

też bym chciała sama kupować prezenty dla siebie od innych uniknęłabym nietrafionych bubli

a tam a gdzie zaskoczenie Ja bym te nietrafione buble wolała byleby była niespodzianka.


Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Super! Gdzie capnęłaś?
Lola Point stacjonarnie- Ci sami właściciele co tagomago

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
U mnie też apteczne super! Ja mam skórę mieszaną z tendencją do trądziku... Kremy matujące
Ja akurat trochę inną cere mam, bo muszę wybrać taki krem który mnie nawilży a nie zapcha - mieszana w kierunku suchej (nie nie odwodniona ) ze skłonnością do trądziku
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:52   #4993
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

dawajcie nowy wątek bo muszę do szefa iść i się nie załapię na pierwszą stronę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:53   #4994
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Wszystkie gaduły zapraszam do nowego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=53831842
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:54   #4995
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
no i dobrze ze na kogos innego spadło a się uwolniłaś
Spadło na moją siostrę przekazałam jej moje rady żeby nigdy nie wykładała od siebie, ale na krótko, też już przeszła do innego działu
Ostatnio słyszałam, że znowu kubki kupują i w ogóle się nie starają dopytać co dana osoba chciałaby dostać

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ja kolezance ktora piecze i jest crazy na pkcie gotowania wymyslilam markowa i porzadna tortownice z ktorej sie bardzo ucieszyla ale tez co sie nasłuchałam na temat wyboru to powiedziałam nigdy więcej dogadzania ludowi


Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooo jaki swiateczny nastroj na watku


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ludzie są beznadziejni
Niewdzięczni i leniwi
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:56   #4996
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
U mnie właściwie nigdy nie było tradycji rozdawania prezentów, jedynie dzieciaki w rodzinie coś dostają, dlatego tak szaleje w grudniu bo sobie brak prezentów wynagradzam Dlatego ja zawsze kupuję rodzicom tylko, dzieciakom i Tżtowi.
Zawsze mam taką przedświateczną depresje bo wszyscy coś dostają, a ja mam tylko prezent od Tżta, który i tak sama sobie wybieram. W tym roku odmówiłam współpracy i stwierdziłam że to nie prezent skoro ja go sobie sama wybieram i
UWAGA
stwierdził, że jak mu nie powiem co ma kupić to nie dostanę nic
Po części go rozumiem, bo na wybredny egzemplarz trafił, który nie kryje jak coś mu się nie podoba, ale mógłby sie wysilić
Bardzo mi się podoba taka tradycja chciałabym to u siebie przeforsować

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a tam a gdzie zaskoczenie Ja bym te nietrafione buble wolała byleby była niespodzianka.
ja bym wolała nie mieć niespodzianki i nie dostać bubli

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dawajcie nowy wątek bo muszę do szefa iść i się nie załapię na pierwszą stronę
ja już się odmeldowałam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:56   #4997
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba taka tradycja chciałabym to u siebie przeforsować

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



ja bym wolała nie mieć niespodzianki i nie dostać bubli
U mnie też tylko dzieci dostają prezenty, a że już nie ma dzici to nie ma problemu
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 11:56   #4998
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Spadło na moją siostrę przekazałam jej moje rady żeby nigdy nie wykładała od siebie, ale na krótko, też już przeszła do innego działu
Ostatnio słyszałam, że znowu kubki kupują i w ogóle się nie starają dopytać co dana osoba chciałaby dostać








Niewdzięczni i leniwi
Przykre, ale prawdziwe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:00   #4999
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV



Zamkne watek jak porzadna wizazanka
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 12:00   #5000
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV



__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:29   #5001
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Można zapytać skąd zamawiasz Kat von D? To co jest na all to wg mnie podróbki
housebeauty i przepłacam milion razy, no ale...
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:51   #5002
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Heyo jest jakas zniżka do stacjonarnej S moze?
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.