Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-28, 21:13   #1261
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
będę trzymać i jutro ale coś tam się jednak udało dzisiaj więc progres jest powodzenia jutro
Ha, w zasadzie można tak to ująć Ale chyba brakuje mi takiego optymistycznego spojrzenia... Dziękuję
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:20   #1262
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Pingwinku Ty to masz przeboje tyle kasy tam zosawiasz, Golda nabiłaś a takie przeboje. ;(

Dziewczyny gratuluję zakupów Korsowych i innych.

Tak jak obiecałam wstawiam foty Cliniqów i ślimaka. Z gratisów brakuje tylko tuszu z kosmetyczki z Clinique (znalazł już nowy dom).

Jutro mają dojść też błyszczyki z estee


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nie było mnie od południa i mam tylko 7 stron do nadrobienia - zaskakująco mało lecę nadrabiać, a w międzyczasie chwalę się mini zakupami i prezentem :
* kupiłam odżywkę do rzęs Long4Lashes - może się sprawdzi, a jak nie to jakoś ją wypaciam na brwi
*serum z wit. C - pokładam w nim duże nadzieje, testy od jutra
*jako spóźniony prezent urodzinowy dostałam kartę prezentową do D na 150 zł, więc się bardzo cieszę



Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ha, w zasadzie można tak to ująć Ale chyba brakuje mi takiego optymistycznego spojrzenia... Dziękuję
Ja też będę trzymać
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:32   #1263
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie patrzyłam na sandały Od maja zamykają Ecco na remont i będą powiększać sklep.

Taką właśnie planowałam Mierzyłam ją kiedyś i bardzo dobrze leżała na ramieniu.

muszę się wybrać
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:46   #1264
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja też będę trzymać
Dzięki!!!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 21:59   #1265
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Myślę, że i ja niedługo spróbuję z bransoletami
Polecam swatcha mój wyglada tak : https://www.instagram.com/p/BDS1DVrNWUh/?taken-by=cat3k uuuuwielbiam go
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 22:12   #1266
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Co jaki czas jest noc zakupów w D online?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 22:12   #1267
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Polecam swatcha mój wyglada tak : https://www.instagram.com/p/BDS1DVrNWUh/?taken-by=cat3k uuuuwielbiam go
Hej Poziomeczko odpada, potrzebuję czegoś bardziej eleganckiego, zdecyduję się na klasykę, prosty złoty.
Ale swatche też lubię tylko tak na sportowo, do biegania, na rower itp. - jeden mi służy już 7 lat
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 22:33   #1268
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Hej Poziomeczko odpada, potrzebuję czegoś bardziej eleganckiego, zdecyduję się na klasykę, prosty złoty.
Ale swatche też lubię tylko tak na sportowo, do biegania, na rower itp. - jeden mi służy już 7 lat
Długo się zastanawiam nad tym

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/1...il_am4510.html

jak wpadnie trochę $, to chyba go kupię
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 22:39   #1269
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Hej Poziomeczko odpada, potrzebuję czegoś bardziej eleganckiego, zdecyduję się na klasykę, prosty złoty.
Ale swatche też lubię tylko tak na sportowo, do biegania, na rower itp. - jeden mi służy już 7 lat
Oki Choc moj model jest najelegantszy ze wszystkich dostepnych swatchow Mi sie podoba
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 04:55   #1270
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
jakie były kody i wymagania na ta kosmetyczke?
Produkty Clinique za 299zl w koszyku i sama się dodawala . Niestety zapas był wyczerpany, ale można próbować, może ktoś anuluje
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 06:22   #1271
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bierzcie Miśkową 06 - jest piękna Ja nie miałam dzisiaj jej w planie, ale jak zobaczyłam ostatnią w szafie i to z tegoroczną datą, to musiałam wziąć
U mnie jej nie było

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kliknęłam to
I idę z torbami
Piękna

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Co sezon są nowe limitowane kolory.
Stałe są black, navy, optic white, i coś brązowego
Nawet w czerwieniach mieszają.
Dodatkowo zalando czasem kolory źle opisuje

Młody ma bardzo bardzo bardzo skromne potrzeby własne.
Czasem chce jakiś wypasiony napój w sklepie (typu frugo )
albo nowe gumy do żucia albo gazetkę Lego Star Wars.
Każdemu członkowi rodziny oddał by wszystko co ma.
Bez problemu oddaje zabawki i książki moim dzieciom pracowym.
Nie zabija owadów.
Odmówił przyjmowania kieszonkowego.
Nie kłamie.
Nie pyskuje.
Przepraszam i dziękuję nie gryzie go w język.
Nie bije się z kolegami.
Nie skarży.
Słodycze do szkoły bierze tylko takie, które łatwo podzielić.
Nie ma komputera.
Nie prosi o nowe gry na xboxa.
Mówi dzień dobry sąsiadom i przytrzymuje im drzwi.
Jedyne wymagania jakie zgłasza to skarpetki Calzedonia
Taki freak mi się trafił.
Jakie dziecię Ci się udało

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakim ja jestem debilkiem czasami
Anoli się chwaliła swoim nowym zegarkiem, to i ja sobie upatrzyłam ładny. Byłam dwa dni temu w sklepie żeby obadać jak mi na ręce leży, zegarek prawie tysiaka kosztuje to sobie zakup bardzo dobrze chcę przemyśleć No to poszłam do sklepu, oglądałam zegarki, wisiorki i kolczyki Korsa, pani bardzo koło mnie latała i chciała pomóc, coś tam mi wpadło w oko ale zegarka nie ma - ok, jak zwykle podoba mi się coś ze starej kolekcji, trudno.
Teraz jeszcze zerkam na neta - podobał mi się zegarek Marca Jacobsa a nie Korsa
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 06:29   #1272
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

witam się z rana wreszcie piąteczek!!!

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ha, w zasadzie można tak to ująć Ale chyba brakuje mi takiego optymistycznego spojrzenia... Dziękuję
będzie dobrze dzisiaj też
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 06:31   #1273
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie jej nie było
W Warszawie w wielu S jeszcze jest ale pewnie ją wycofują jak 13 13 nigdy nie widziałam na żywo, bo jest jakaś handlara w stolicy, która wykupuje wszystkie egzemplarze z każdej S W sumie nie wiem, czy jeszcze sprowadzają 13. Z tymi szminkami Cream Lip Stain, to jest tak, że oni co roku kolory zmieniają
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:04   #1274
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Powiedz coś więcej Orientowałaś się gdzie kupić najlepiej? Pasek wygodny? Bardzo się przeciera czy jest wytrzymały?

W ogóle dziewczyny-chudzinki, macie zegarki na bransolecie? Bo jeszcze zastanawiam się czy nie kupić np. 2 tańszych, nie mam parcia na markę, pasowałoby mi mieć jak człowiek jeden zwykły złoty na bransolecie, drugi na pasku, obydwa w złocie i czerni, be żadnych kryształków.
Nie wiem jak mam sobie to kupić, mam obwód nadgarstka / ręki w miejscu gdzie noszę zegarek 14cm, zawsze w paskach skórzanych dorabiam sobie dziurki.
E to ja też mam maleńki obwód nadgarstka, tata zawsze mówi, że mam suche ręce Ale noszę zegarek na bransolecie, po prostu mam wyciągnięte tyle ogniw, ile mi trzeba, żeby zegarek nie spadał

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zdobywam nowe Sephory!
Dostałam do zakupów torbę, która ponoć się należy powyżej stówy i zero próbek, to pytam czy mogę dostać próbkę niebieskiej i żółtej bazy Guerlain... "Nie ma kapsułek i nic nie mam z Guerlain" (tj.pojemniczków) To pytam... Czy ma jakieś próbki zapachów... Wyciąga Salvadora Dali i 3 kroki C Dalej drażę czy ma jakieś inne - "Nie ma fiolek".... w końcu wygrzebała coś Narciso Rodriguez i mi dała zamiast 3 kroków C. Dobre i to
To ja dwukrotnie nie dostałam tej torby
Ale ok, mam takie 3

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Pingwinku Ty to masz przeboje tyle kasy tam zosawiasz, Golda nabiłaś a takie przeboje. ;(

Dziewczyny gratuluję zakupów Korsowych i innych.

Tak jak obiecałam wstawiam foty Cliniqów i ślimaka. Z gratisów brakuje tylko tuszu z kosmetyczki z Clinique (znalazł już nowy dom).

Jutro mają dojść też błyszczyki z estee
Super zakupy
A czy mówisz o tych mini błyszczykach?

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Długo się zastanawiam nad tym

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/1...il_am4510.html

jak wpadnie trochę $, to chyba go kupię
Piękny Widziałam go wczoraj
Przypadek? Nie sądzę

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W Warszawie w wielu S jeszcze jest ale pewnie ją wycofują jak 13 13 nigdy nie widziałam na żywo, bo jest jakaś handlara w stolicy, która wykupuje wszystkie egzemplarze z każdej S W sumie nie wiem, czy jeszcze sprowadzają 13. Z tymi szminkami Cream Lip Stain, to jest tak, że oni co roku kolory zmieniają
Pingwinku ja do Warszawy mam 350 km
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:23   #1275
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Witam z rana

Nareszcie piątek
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:25   #1276
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Witam

Piąteczek

Michalina
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:33   #1277
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Milego dnia
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:38   #1278
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Witam sie z rana.
Zdaje raport z wczoraj
W Orange, po 1,5h chyba udało mi się załatwić wypowiedzenie. To, które składała w grudniu, nie dotarło do centrali, więc znów mi przedluzyli umowy (jedną do września, a druga na 2lata) Gość na infolinii stwierdził, żeby uzywala i normalnie płaciła, a przed końcem złożyła kolejne wypowiedzenie. Chyba go po*****o.
W S. bida. Konsultantka miła, ale do pomadki 06 dostalam tylko torebeczke i próbkę nowego zapachu S. Dali
W TK maxx kupiłam jeszcze 2 doustne revlony colorstay. Ale za 25zl... No. Wiadomo
A potem jeszcze kolejny hit t-shirt w h&m
Trojpak czarnych stringów w reserved. W sumie wychodzą najtaniej a pod granatowym dżinsami (a mam same takie), inne nie sprawdzaja się.
A No... Jeszcze wreszcie kupiłam czarne czółenka na słupku. W prawdzie inne niż chcialam. Bo mają młyn szpic i są z lakierowanej skóry, ale przynajmniej mają słupek.
Na seans się spóźnilam...
No, to chyba tyle. A przynajmniej więcej grzechów nie pamiętam.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:38   #1279
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość

buu mam 60km do Hebe:/
A w Rawie Maz. nie było Hebe?


Są teraz jakieś kody w S. stacjo? Bo ogólnie testuję bazy na rozszerzone pory i nie wiem co wybrać Mam mini bazę Sephorową, testowałam już Benefit Porefessional (mam wrażenie, że lekko mnie zapychała), z kolei po MUFE się jednak świecę raczej po 2-3 h, Smashbox chyba wydaje mi się najlepszy, no ale sama nie jestem pewna na 100%. A teraz jeszcze z Tonymoly wyszło coś na pory i co tu robić? Macie jakieś doświadczenia z tymi bazami? Mam cerę wrażliwą na policzkach, ogólnie mieszaną, na nosie się trochę przetłuszczam i ni wiem co brać. Także pliz o sugestie Aaaa, tej bazy na pory chcę używać tylko na nos, część czoła tuż nad brwiami i na tę część moich wrażliwych policzków (czyli trójkąt pod oczami). Ktoś coś?

I wieszczu Sephorowy, Pingwinku nasz kochany, jak wieszczysz - kiedy będzie box z S. (powiedz, że dopiero koło lipca-sierpnia )


P.S. gdzie kupię jakieś fajne termoczepki do włochów?

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-04-29 o 07:47
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 07:38   #1280
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Dzień dobry
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:42   #1281
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX



Clarins bezpłatna dostawa wszystkich zamówień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarins.jpg (56,0 KB, 11 załadowań)
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:45   #1282
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Dzień dobry

Ależ miałam wczoraj szaleńczy dzień. Zaliczyłam szoping w Ikea i w Syforce. O dziwo kupiłam tylko to, po co poszłam 01 szminy w poduszce i pędzla nie mieli. Nawet na próbki się załapałam, oczywiście próba otwarcia próbki żelu zakończyła się widowiskowym rozpryskiem dookoła i umyć musiałam się starym jednak bez nożyczek ani rusz. 06 wzięłam ostatnią i mam nadzieję, że te pęknięcia w środku są normalne Trochę żałuję niekliknia Estee, oby na DM dali fajną ofertę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (61,4 KB, 38 załadowań)
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:52   #1283
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ależ miałam wczoraj szaleńczy dzień. Zaliczyłam szoping w Ikea i w Syforce. O dziwo kupiłam tylko to, po co poszłam 01 szminy w poduszce i pędzla nie mieli. Nawet na próbki się załapałam, oczywiście próba otwarcia próbki żelu zakończyła się widowiskowym rozpryskiem dookoła i umyć musiałam się starym jednak bez nożyczek ani rusz. 06 wzięłam ostatnią i mam nadzieję, że te pęknięcia w środku są normalne Trochę żałuję niekliknia Estee, oby na DM dali fajną ofertę
gdzie byłaś w S?
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:54   #1284
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

To ja dwukrotnie nie dostałam tej torby
Ale ok, mam takie 3

Pingwinku ja do Warszawy mam 350 km
Mogę Ci kupić tę szminę i wysłać - tylko musiałbyś dzisiaj powiedzieć, bo o 16. wybywam z Warszawy Ok. 14-15. będę w S

Co do torby - ja ciągle robię zakupy i pierwszy raz dostałam Może to tylko w tej jednej S jest taka promo W innych nie dostawałam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:56   #1285
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Widzę, że Was kuszą Guerlain My Supertips, pisałam że fajne Są już w stacjonarkach, więc spokojnie można pomacać. Fajne to ustrojstwo ze Smashboxa matujące pomadki, na vipach nabędę. Lip pomade Diora nie mieli, online pisało, że jest a chciałam pomacać

No i nigdy więcej nie kupię nic z kolorówki z Rossmanna, co nie jest oryginalnie zaklejone. Szukała mi kobieta tuszu po szufladach, nie było ale zapewniała mnie, że były świeżo wyłożone i na bank nie otwierane. Wzięłam i dupa, otwieram w domu a tusz cały ufajdolony w środku na szczęście tylko 18zl poszło w

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
gdzie byłaś w S?
W Platanie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:57   #1286
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A w Rawie Maz. nie było Hebe?


Są teraz jakieś kody w S. stacjo? Bo ogólnie testuję bazy na rozszerzone pory i nie wiem co wybrać Mam mini bazę Sephorową, testowałam już Benefit Porefessional (mam wrażenie, że lekko mnie zapychała), z kolei po MUFE się jednak świecę raczej po 2-3 h, Smashbox chyba wydaje mi się najlepszy, no ale sama nie jestem pewna na 100%. A teraz jeszcze z Tonymoly wyszło coś na pory i co tu robić? Macie jakieś doświadczenia z tymi bazami? Mam cerę wrażliwą na policzkach, ogólnie mieszaną, na nosie się trochę przetłuszczam i ni wiem co brać. Także pliz o sugestie Aaaa, tej bazy na pory chcę używać tylko na nos, część czoła tuż nad brwiami i na tę część moich wrażliwych policzków (czyli trójkąt pod oczami). Ktoś coś?

I wieszczu Sephorowy, Pingwinku nasz kochany, jak wieszczysz - kiedy będzie box z S. (powiedz, że dopiero koło lipca-sierpnia )
Nie ma nic do stacjo S oprócz zniżki na Syforę Kolorówka i ciało

Co do bazy - może ten nowy żel matujący Benefitu?

Box będzie na początku lipca
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 07:58   #1287
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Witam sie z rana.
Zdaje raport z wczoraj
W Orange, po 1,5h chyba udało mi się załatwić wypowiedzenie. To, które składała w grudniu, nie dotarło do centrali, więc znów mi przedluzyli umowy (jedną do września, a druga na 2lata) Gość na infolinii stwierdził, żeby uzywala i normalnie płaciła, a przed końcem złożyła kolejne wypowiedzenie. Chyba go po*****o.
W S. bida. Konsultantka miła, ale do pomadki 06 dostalam tylko torebeczke i próbkę nowego zapachu S. Dali
W TK maxx kupiłam jeszcze 2 doustne revlony colorstay. Ale za 25zl... No. Wiadomo
A potem jeszcze kolejny hit t-shirt w h&m
Trojpak czarnych stringów w reserved. W sumie wychodzą najtaniej a pod granatowym dżinsami (a mam same takie), inne nie sprawdzaja się.
A No... Jeszcze wreszcie kupiłam czarne czółenka na słupku. W prawdzie inne niż chcialam. Bo mają młyn szpic i są z lakierowanej skóry, ale przynajmniej mają słupek.
Na seans się spóźnilam...
No, to chyba tyle. A przynajmniej więcej grzechów nie pamiętam.
za zakupy i pozytywne załatwienie w orange
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:02   #1288
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ależ miałam wczoraj szaleńczy dzień. Zaliczyłam szoping w Ikea i w Syforce. O dziwo kupiłam tylko to, po co poszłam 01 szminy w poduszce i pędzla nie mieli. Nawet na próbki się załapałam, oczywiście próba otwarcia próbki żelu zakończyła się widowiskowym rozpryskiem dookoła i umyć musiałam się starym jednak bez nożyczek ani rusz. 06 wzięłam ostatnią i mam nadzieję, że te pęknięcia w środku są normalne Trochę żałuję niekliknia Estee, oby na DM dali fajną ofertę
Na bogato próbek jak na takie małe zakupy W S mają czarne słoiczki teraz? W Warszawie żadnych nie mają
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:06   #1289
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za zakupy i pozytywne załatwienie w orange
Dzięki! Mam nadzieję, że będzie pozytywne. Teraz drugi raz złożyłam wypowiedzenie i mamy czekać na rozstrzygnięcie. A niech się walą, nie będę płacić za coś z czego nie korzystam. A jak nie to ide do UOKiK. Może oni coś zrobią.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 08:11   #1290
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Hebe 1+1 za 1grosz
7 - 8.05.2016 promocją objęte będą marki: Loreal, Maybelline, Ingrid;
9- 10.05.2016 promocją objęte będą marki: Revlon, Misslyn, Bourjois;
11.05.2016 promocją objęte będą marki: Max Factor, Essence, Catrice.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na bogato próbek jak na takie małe zakupy W S mają czarne słoiczki teraz? W Warszawie żadnych nie mają
No też się zdziwiłam, a kolory to chyba zależnie co im przyjedzie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.