Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniacie ten wątek?
Strzał w 10!Bardzo mi się podoba 135 69,59%
Taki sobie..nic specjalnego 59 30,41%
Głosujący: 194. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 12:42   #571
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Chciałabym wiedzieć co sądzicie o mnie. Dziewczyny z wątku o typach kolorystycznych odesłały mnie tutaj twierdząc, że jestem zimą ale ja cały czas zastanawiam się czy aby nie jesień (choć lepiej czuję się w kolorach zimy). Z bólem serca załączam zdjęcia bez makijażu. Na jednym zdaje się mam jakiś cień ale na pewno nie cały make up. Nie chodzę na solarium, nie opalam się. Mam farbowane włosy ale ton w ton tyle,że w ciepłym odcieniu. Moje naturalne włosy są tak ciemne jak na zdjęciach z tym, ze w popielatym odcieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ucho.jpg (13,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ucho2.jpg (23,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ucho3.jpg (9,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kadr.jpg (45,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6120.jpg (27,0 KB, 84 załadowań)
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 14:06   #572
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez pearlofasia Pokaż wiadomość
Raczej nie.Masz brozowe włosy,brwi i oczy i i nie masz ciemna skora.Ty jestes chyba jesien
OJ wydaje mi sie ze jesienia nie jestem bo "Osoby w typie jesieni, zwykle bardzo ciężko się opalają. Zazwyczaj po opalaniu skóra zostaje jedynie pokryta dodatkowymi znamionami lub piegami. Rzadko kiedy jesień może zatrzymać na dłużej opaleniznę, która najczęściej jest czerwona"
Ja opalam sie szybko i nigdy nie jestem czerwona po... i nie mam piegow duzo pieprzykow ale nie piegi hihihi... a opalam sie na taki przybrudzony braz ktory pozniej zmienia sie w sliczny kolorek. A poza tym mam jeszcze do tej pory piekna opalenizne z lata
airish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:16   #573
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez airish Pokaż wiadomość
Kochane czy mozecie mi powiedziec czy jestem Zima Poludniowa? Ktos mi kiedys tak powiedzial ale ja chyba nie czuje sie za dobrze w kolorach zimy...
To zdjecie jest slabo wyrazne, lepiej by bylo gdybys dala takie, na ktorym widac szyje i cala twarz. Jednak jesli masz tak kontrastowe bialko jak na tym zdjeciu to zdecydowanie jestes zima.

Cytat:
Napisane przez pearlofasia Pokaż wiadomość
Raczej nie.Masz brozowe włosy,brwi i oczy i i nie masz ciemna skora.Ty jestes chyba jesien
Gratuluje, ze na podstawie takiej fotki i kierujac sie taka argumentacja potrafisz wyciagnac takie wnioski. Bez urazy, ale lepiej by chyba bylo gdybys podszkolila sie jeszcze w temacie analizy kolorystycznej zanim zaczniesz wydawac takie sądy...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 17:16   #574
pearlofasia
Przyczajenie
 
Avatar pearlofasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To zdjecie jest slabo wyrazne, lepiej by bylo gdybys dala takie, na ktorym widac szyje i cala twarz. Jednak jesli masz tak kontrastowe bialko jak na tym zdjeciu to zdecydowanie jestes zima.



Gratuluje, ze na podstawie takiej fotki i kierujac sie taka argumentacja potrafisz wyciagnac takie wnioski. Bez urazy, ale lepiej by chyba bylo gdybys podszkolila sie jeszcze w temacie analizy kolorystycznej zanim zaczniesz wydawac takie sądy...
Jaka argumentacja?Powiedzialam ze chyba jes jesien ale napewno nie wiem tego.W kazdym razie napewno ni jest zima poludniowa.A ty jestes widze bardzo madra i zjadlas wszystki rozumy na tym forum.Jakie sady wydaje?że powiedzialam ze jest jesien chyba to jest wydanie sadu?Jak ty jak jestes taka wszystko wiedzaca to se badz wyrocznia na tym forum i daj mi swiety spokoj i zajmij sie soba. A ja i tak wiem czego ty jestes taka na mnie cieta:
pearlofasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 18:04   #575
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez pearlofasia Pokaż wiadomość
Jaka argumentacja?Powiedzialam ze chyba jes jesien ale napewno nie wiem tego.W kazdym razie napewno ni jest zima poludniowa.A ty jestes widze bardzo madra i zjadlas wszystki rozumy na tym forum.Jakie sady wydaje?że powiedzialam ze jest jesien chyba to jest wydanie sadu?Jak ty jak jestes taka wszystko wiedzaca to se badz wyrocznia na tym forum i daj mi swiety spokoj i zajmij sie soba. A ja i tak wiem czego ty jestes taka na mnie cieta:
1. Radziłabym spuścić z tonu, bo obawiam się, że Twoja wypowiedź narusza trochę przyjęte tu przez zdecydowanie większą część osób dobre obyczaje.

2. Mieliśmy już w wątku o analizie kolorystycznej doczynienia z dziewczyną, która na podstawie jednej, słabej fotki formowała swoje sądy. Narobiła sporo krzywdy wielu użytkowniczkom określając je błędnie, w tym również mnie.

3. Napisanie, że jest jesienią jest sądem.

4. To, że ktoś posiada brązowe włosy nie oznacza, że jest jesienią. Może być też wiosną, latem czy zimą. Kolor włosów z tego co mi wiadomo, jest mało istotny przy analizie kolorystycznej.

5. Nie, nie jestem wszystkowiedząca i nie próbuję nawet być, bo szczerze powiedziawszy średnio mnie to kręci. Nie uzurpuję sobie także prawa do bycia czyjąkolwiek wyrocznią, dla mnie w kwestii analizy kolorystycznej jest nią JEDYNIE Truskawkowawiosna.

Nie czepiam się Ciebie, tylko Twoich słów. Gdyby inny użytkownik napisał to co Ty "czepiłabym się" go dokładnie w ten sam sposób.

Z mojej strony koniec tematu.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 18:45   #576
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Kochana tulipanna na zyczenie a raczej moja prosbe dolaczam wiecej foteczek i prosze o pomoc w analizie staralam sie uchwycic dobrze moje oczy
odnosnie wlosow to niestety to nie jest moj naturalny kolor, moj jest ciemniejszy ale taki mysi

Edytowane przez airish
Czas edycji: 2008-12-08 o 14:05
airish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 18:46   #577
pearlofasia
Przyczajenie
 
Avatar pearlofasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
1. Radziłabym spuścić z tonu, bo obawiam się, że Twoja wypowiedź narusza trochę przyjęte tu przez zdecydowanie większą część osób dobre obyczaje.

2. Mieliśmy już w wątku o analizie kolorystycznej doczynienia z dziewczyną, która na podstawie jednej, słabej fotki formowała swoje sądy. Narobiła sporo krzywdy wielu użytkowniczkom określając je błędnie, w tym również mnie.

3. Napisanie, że jest jesienią jest sądem.

4. To, że ktoś posiada brązowe włosy nie oznacza, że jest jesienią. Może być też wiosną, latem czy zimą. Kolor włosów z tego co mi wiadomo, jest mało istotny przy analizie kolorystycznej.

5. Nie, nie jestem wszystkowiedząca i nie próbuję nawet być, bo szczerze powiedziawszy średnio mnie to kręci. Nie uzurpuję sobie także prawa do bycia czyjąkolwiek wyrocznią, dla mnie w kwestii analizy kolorystycznej jest nią JEDYNIE Truskawkowawiosna.

Nie czepiam się Ciebie, tylko Twoich słów. Gdyby inny użytkownik napisał to co Ty "czepiłabym się" go dokładnie w ten sam sposób.

Z mojej strony koniec tematu.

Nie sadze.Zachowujesz sie tak i czepiasz sie mni od poczatku.Napisałam ze kolezanka jest CHYBA jesienia CHYBA a nie napewno a ty sie wywyzszas i ty mowisz zebym sie podszkolila od razu pokazyjac mi tu swoja wyzszosc.I powiem tu teraz cos na koniec mojego pisania na tym forum.Mi sie slabo robi jak ja czytam caly ten watek i patrze jak co druga dziewczyna sie pyta czy jes zima poludniowa a prawie kazda z nich ma pomalowane na czarno albo ciemno wlosy i wypudrowana twarz+typowo polska rysy twarzy.nie chce i nie bede si tu dluzej udzielac na tym forum bo mnie to juz denerwuje.oceniajcie sie same jakimi typami jestescie a mnie nie musicie sluchac bo ja gadam glupoty wedlug ciebie.A to ty Tulipanna naruszylas dobre zasady tego form pierwsa bo sie nie sympatycznie do mnie wyrazalas.I mozesz mi mowic to co wczesniej ty do mnie mowilas a ja i tak wiem swoje bo wystarczy wyjsc na ulice i zobacyc na wlasne oczy ta mnogosc typow zima poludniowa w Polska.A ja nie zamierzam dluzej tu sie klocic i przekonywac do moich racji.Prawda jest taka ze wiekszosc z was chce na sila zmienic swoj typ uroda i wychodzi to co wychodzi.Pozdrawiam i zegnam.Dowidzena xxx
pearlofasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 20:20   #578
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

hohoh sie goraco zrobilo... ale nie zgodze sie ze my na sile chcemy byc poludniowa zima bo to nie prawda. ktos mi kiedys tak napisal i wolalam sprawdzic i posluchac powaznych i dokladnych opini a nie tylko "gdyban"
Truskawkowawiosna gdzie jestes... ????
airish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:25   #579
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Pearlofasia - nie będę się powtarzać. Częstujesz nas stereotypami. Odbieram Twoje wypowiedzi jako sugerujące mi rasizm.

Z mojej strony EOT, nie mam ochoty uczestniczyć w dyskusji na takim poziomie.

Cytat:
Napisane przez airish Pokaż wiadomość
hohoh sie goraco zrobilo... ale nie zgodze sie ze my na sile chcemy byc poludniowa zima bo to nie prawda. ktos mi kiedys tak napisal i wolalam sprawdzic i posluchac powaznych i dokladnych opini a nie tylko "gdyban"
Truskawkowawiosna gdzie jestes... ????
Widziała Jesteś zimą.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:41   #580
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

dzieki wielkie Tulipanna. jestem wdzieczna za tak szybka odpowiedz... a ta jesien "pearlofasia" jakos mi nie odpowiadala ;P
airish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:49   #581
kinda1
Raczkowanie
 
Avatar kinda1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 177
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cześć dziewczyny ja podobno jestem zwykłą zimą ( tak mi powiedziała kilka lat temu pewna kosmetyczka), ale po lekturze tego wątku już sama nie wiem. Pomóżcie mi określić mój typ. Wrzucam kilka fotek. Włosy są naturalne- nie farbowane; latem robię się trochę piegowata, opalam się najpierw na czerwono, ale po 2 dniach już robi się brąz.
__________________
Rób wszystko tak, abyś z dumą się potem do tego przyznawała!!









Edytowane przez kinda1
Czas edycji: 2008-12-24 o 20:54
kinda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 21:56   #582
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Po przeczytaniu większości stron w tym wątku jestem w kropce
Początkowo myslałam, że południowa zima to :
-ciemna cera
-ciemna oprawa oczu
-czarne włosy
-NIEBIESKIE, jasne OCZY.
Jednak z większości zdjęć przez Was wklejanych wynika, że wystarczy mieć czarne włosy i ciemną cerę
Typową południową zimę rozpoznaję w kobiecie na zdjęciu , które załączam...
Ale sama już nie wiem ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 523826028_48f74e3130.jpg (101,2 KB, 184 załadowań)
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:05   #583
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

To zima południowa ma jasne oczy? A nie odwrotnie (czyt. południowa - ciemne tęczówki /klasyczna - jasne, zimne)?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 08:56   #584
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Że też zawsze muszę się na wątek wbić w momencie jakichs sprzeczek i nikt mnie nigdy nie zauważy
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 09:32   #585
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

I ja tak samo
A wracajac do tematu to wiem, ze jestem typową zimą. Nie zadna tam, poludniowa, ale zwykla zima I bardzo dobrze mi z tym
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 12:13   #586
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
I ja tak samo
A wracajac do tematu to wiem, ze jestem typową zimą. Nie zadna tam, poludniowa, ale zwykla zima I bardzo dobrze mi z tym
To tak jak ja
Cieszę się, że nie jestem zimą południową, bo nie przepadam za opalonym ciałem
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 12:59   #587
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Ja tez nie przepadam za opalonym ciałem. Podoba mi sie jasna buzia, czysta porcelanowa cera i czarne włosy. Coś pięknego
Opalenizna jest powszechna :P
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:06   #588
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Opalenizna jest powszechna :P
Zdecydowanie zbyt powszechna
Tak jak już wcześniej wspomniałam - na moim wydziale ponad 80% dziewcząt jest opalonych...z czego może około 10% procent ma naturalnie śniadą cerę.

__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:02   #589
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Że też zawsze muszę się na wątek wbić w momencie jakichs sprzeczek i nikt mnie nigdy nie zauważy
Oliwka TY nasz Zielony kochany biedaku masz buziaka ode mnie
airish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 14:31   #590
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Może to zabrzmi trochę brutalnie, ale zbiera mi sie na "ekhm" jak widze te wszystkie opalone lasencje
To juz jest tak oklepane i nienaturalne ze niedobrze sie robi.
Ja kocham blada cere, porcelanową... i czarne wlosy... Inne cery i wlosy takze sa super, ale jak widze tą sztuczna opalenizne to na prawde az mi sie zbiera...

Oczywiście są gusta i guściki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:54   #591
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
To zima południowa ma jasne oczy? A nie odwrotnie (czyt. południowa - ciemne tęczówki /klasyczna - jasne, zimne)?
Z tego co piszesz wynika, ze wszystkie 'południowe" kobiety byłyby zimami południowymi - w końcu mają ciemne włosy, cerę i oczy...A jakoś mi się z zimą nie kojarzą
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:03   #592
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz wynika, ze wszystkie 'południowe" kobiety byłyby zimami południowymi - w końcu mają ciemne włosy, cerę i oczy...A jakoś mi się z zimą nie kojarzą
Przewertowałam wątek może niezbyt uważnie - stąd moje wątpliwości.
Dodatkowo niestety nie mam żadnego doświadczenia w określaniu typów urody, w makijażu i ogólnie rzecz biorąc w tego typu sprawach. Jestem laikiem i nie mam zamiaru się mądrować - chciałam tylko skonfrontować wiedzę, którą powoli nabywam na tym forum (jak widać muszę się jeszcze wielu spraw nauczyć).

Czym w takim razie różni się zima klasyczna od południowej i od Śnieżki?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:32   #593
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez airish Pokaż wiadomość
Oliwka TY nasz Zielony kochany biedaku masz buziaka ode mnie
No i nawet mi się lepiej zrobiło co nie zmienia faktu, że nie wiem i nie wiem...
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:39   #594
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

ZielonaOliwko ja bym była skłonna twierdzić, że ty jesteś właśnie tym południowym typem zimy...ale ja też dopiero zaczynam się "dokształcać", więc radziłabym mojego zdania nie traktować zbyt serio (ja jestem typem "Śnieżki").

__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:16   #595
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Przewertowałam wątek może niezbyt uważnie - stąd moje wątpliwości.
Dodatkowo niestety nie mam żadnego doświadczenia w określaniu typów urody, w makijażu i ogólnie rzecz biorąc w tego typu sprawach. Jestem laikiem i nie mam zamiaru się mądrować - chciałam tylko skonfrontować wiedzę, którą powoli nabywam na tym forum (jak widać muszę się jeszcze wielu spraw nauczyć).

Czym w takim razie różni się zima klasyczna od południowej i od Śnieżki?
Wydaje mi się, że Wszystkie zimy muszą mieć niebieskie lub szare oczy. Zima klasyczna ma dodatkowo jasną cerę i czarne włosy. A zima południowa ciemną ceręi czarne wlosy.
Ale zaznaczam - wydaje mi się. Równiez nie jestem ekspertką, jednak absurdalne jest moim zdaniem zaliczanie latynoskiej dziewczyny do zim.... Może się jednak mylę
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:22   #596
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Wszystkie zimy muszą mieć niebieskie lub szare oczy. Zima klasyczna ma dodatkowo jasną cerę i czarne włosy. A zima południowa ciemną ceręi czarne wlosy.
Ale zaznaczam - wydaje mi się. Równiez nie jestem ekspertką, jednak absurdalne jest moim zdaniem zaliczanie latynoskiej dziewczyny do zim.... Może się jednak mylę
Ja mam w sumie wszystkie cechy zimy lecz tęczówki mam ciemne.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:20   #597
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Wszystkie zimy muszą mieć niebieskie lub szare oczy. Zima klasyczna ma dodatkowo jasną cerę i czarne włosy. A zima południowa ciemną ceręi czarne wlosy.
Ale zaznaczam - wydaje mi się. Równiez nie jestem ekspertką, jednak absurdalne jest moim zdaniem zaliczanie latynoskiej dziewczyny do zim.... Może się jednak mylę
A do jakiego typu byś ją zaliczyła?
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:57   #598
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Wszystkie zimy muszą mieć niebieskie lub szare oczy. Zima klasyczna ma dodatkowo jasną cerę i czarne włosy. A zima południowa ciemną ceręi czarne wlosy.
Ale zaznaczam - wydaje mi się. Równiez nie jestem ekspertką, jednak absurdalne jest moim zdaniem zaliczanie latynoskiej dziewczyny do zim.... Może się jednak mylę
Zle Ci sie wydaje. Zima NIGDY nie ma jasnych teczowek, zawsze jest to teczowka ciemna i czysta, kontrastowa z bialkiem oka, ktore jest snieznobiale. Nie wiem co widzisz absurdalnego w klasyfikowaniu latynosek do zim Ich typ urody doskonale spelnia warunki typu zimowego.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja mam w sumie wszystkie cechy zimy lecz tęczówki mam ciemne.
To rowniez cecha zimy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:39   #599
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
A do jakiego typu byś ją zaliczyła?
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zle Ci sie wydaje. Zima NIGDY nie ma jasnych teczowek, zawsze jest to teczowka ciemna i czysta, kontrastowa z bialkiem oka, ktore jest snieznobiale. Nie wiem co widzisz absurdalnego w klasyfikowaniu latynosek do zim Ich typ urody doskonale spelnia warunki typu zimowego.
No dobrze, przyjmuję do wiadomości że nie miałam racji. Nie potrafię powiedzieć do jakiego typu zaliczyłabym latynoskę. Ale w takim razie powiedzcie mi jakim typem jest kobieta z wklejonego przeze mnie zdjęcia...
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:43   #600
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
No dobrze, przyjmuję do wiadomości że nie miałam racji. Nie potrafię powiedzieć do jakiego typu zaliczyłabym latynoskę. Ale w takim razie powiedzcie mi jakim typem jest kobieta z wklejonego przeze mnie zdjęcia...
Moim zdaniem to zdjęcie średnio nadaje się do analizy

PS. To może być Zima w niebieskich soczewkach kontaktowych
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.