Prace pseudostylistek II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 21:11   #991
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://oferia.pl/usluga/item146957-T...sza-jakosc-NSI jak nie bedzie widac zdjec to dam wam linka do nk. Ostatnie frenchyki wymiataja, no i ten cennik
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:50   #992
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Prace pseudostylistek II

No rzeczywiście. Ostatnie koszmarne. Ale jeśli chodzi o resztę, to tragedii nie ma. Chociaz rewelacji też nie...
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:12   #993
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Prace pseudostylistek II

na wstępie zaznaczę, że nie interesuję się paznokciami, tipsami, i tego typu ozdobami, nie oceniam również takich wątków jak ten, ale rozumiem dziewczyny, którym jest przykro widząc, że inni je krytykują. To zwykłe, ludzkie odczucia.

Ale do rzeczy - na NK można oglądać do woli zdjęcia innych, ale zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce zamieszczając linki na innych stronach, zdjęcia ( z pominięciem pewnych stron, które pozwalają na kopiowanie bez konieczności podawania źródeł), czy teksty, trzeba zaznaczyć skąd czerpało się materiał, najlepiej z datą wejścia na konkretną stronę, czy choćby miesiącem. Poza tym podpis samego autora (w sensie "ja i moje tipsy") pod zdjęciem źródłowym sprawy nie załatwia.

1. Wchodzimy na nk klikając w link podany przez Ciebie i widzimy zdjęcie użytkowniczki - według litery prawa to naruszenie ustawy.

2. Widzimy Twój post z podanym linkiem, pod którym to Ty sama napisałaś źródło typu "zdjęcie autorstwa XY, 25.06.2010" - rozpowszechnianie zgodne z prawem, ponieważ rozpowszechniający sam dobrowolnie podał źródło zdjęcia czy tekstu.

Wklejanie linków do zdjęć można nazwać plagiatem

I nie oburzacie się, że to kolejna krucjata po prostu - człowiek uczy się przez całe życie, więc może Czytelniczki i w tym momencie się czegoś nowego dowiedziały
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:25   #994
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

ale podając linka do nk zdjęcie jest podpisane, a plagiat to KOPIOWANIE i przypisywanie sobie prac. a o tym nie ma mowy bo żadna z nas nie chciała by być autorką tych oto prac ;D więc dajcie sobie już spokój. albo. wynajmijcie prawnika i z nim to skonsultujcie a nie popisujcie sie czymś co przeczytałyście na internecie albo usłyszałyście od szwagra.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 18:42   #995
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
ale podając linka do nk zdjęcie jest podpisane, a plagiat to KOPIOWANIE
jest podpisane, ale przez autorkę / autora tego zdjęcia, a nie przez osobę, która je zamieszcza. Widocznie nie zrozumiałaś do końca, albo ja zbyt ogólnikowo to wyjaśniłam.
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:10   #996
asia_kochana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kotlina kłodzka
Wiadomości: 55
GG do asia_kochana
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://www.allegro.pl/item1090823294..._katowice.html szpice...??
asia_kochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:44   #997
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
ale podając linka do nk zdjęcie jest podpisane, a plagiat to KOPIOWANIE i przypisywanie sobie prac. a o tym nie ma mowy bo żadna z nas nie chciała by być autorką tych oto prac ;D więc dajcie sobie już spokój. albo. wynajmijcie prawnika i z nim to skonsultujcie a nie popisujcie sie czymś co przeczytałyście na internecie albo usłyszałyście od szwagra.
No cóż, fakt faktem, że ten temat narusza prawo :P Bo faktycznie udostępniamy cudze zdjęcia bez zgody autorów nie podając przy tym źródła i autora (nie mówię tu o nk czy linkach, bo link w takie sytuacji można uważać za cytat, który naruszeniem prawa nie jest ). I nie usłyszalam tego od szwagra hehe Ale fakt faktem - jeszcze nie słyszałam, żeby jaka osoba ścigała za naruszenie tego prawa. No, może jakieś znane osoby, które zarabiają na takich fotkach Możemy więc spać spokojnie
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 19:55   #998
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
udostępniamy cudze zdjęcia bez zgody autorów nie podając przy tym źródła i autora
dokładnie tak, ale widocznie nie jest łatwo przyznać się do błędu bądź niewiedzy (twierdząc, że ma się rację), nawet będąc nieomylnym w robieniu paznokci
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 20:40   #999
chechlol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez monika22121979 Pokaż wiadomość
wiecie co? Jadlam sobie ptasie mleczko i go juz nie dojadlam To ja juz wole z moich spilowac z boczkow i z wolnego troche materialu niz takie..... cosie robic. Ja blagam
http://nasza-klasa.pl/profile/304704...ry/album/2/132 zaje... komplecik, prawda ? Ogolnie cala galeryjka jest sweetasna szczegolnie te profeski salony i te skorki w piz... pozalewane

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

http://nasza-klasa.pl/profile/230486...ry/album/2/109
http://nasza-klasa.pl/profile/24551592/gallery/12 co jest z tym wskazujacym?
http://nasza-klasa.pl/profile/24551592/gallery/11 sk0cznia czy ja zle widze?
http://nasza-klasa.pl/profile/25596294/gallery/40 czy ktos wie co sie plytce stalo??
http://nasza-klasa.pl/profile/302522...ry/album/2/192 hmmmm

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

http://nasza-klasa.pl/profile/301071...ery/album/2/29 no i jeszcze jedne cudenka

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

http://nasza-klasa.pl/profile/304704...ery/album/2/92 pieeeeeeeeeeeeekny frenchyk, prawda ?!?
No i się doczekałam swoich pazurów w tym wątku ,to te które są podpisane hmmmm.
W profilu na NK man opis początkująca co znaczy że nadal się uczę i to od niedawna,ale nic nie będę sie zrażać zdaje sobie sprawę że ich budowa jest fatalna (napisałam to w komentarzu pod zdjęciem) i że są zdecydowanie za grube ale żeby zaraz pseudostylistka
chechlol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 23:26   #1000
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Prace pseudostylistek II

chechlol bo niestety watek ten spadl na psy,dziewczyny sie wyklocaja tutaj ze wklejaja zdjecia tylko tych co biora za to kase i uwazaja ze uczyc sie nie musza wiecej a nie poczatkujacych.ale niestety teraz wrzucaja fotki jak leci,przesciguja sie ktora to gorsze pazury wstawi, i lepszy komentarz zostawi na nk.juz kilka razy natrafilam tu na zdjecia osob uczacych sie, nie oglaszajacych.,wchodze tu tylko raz na jakis czas,gdzie kiedys bardzo lubilam ten watek,zenada ehh
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 06:23   #1001
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

żenadą jest pokazywanie tych prac. nie chcwlimy sie pracami ktorw sa zle (tzn tych na ktorych widac ze sie "uczymy")
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 07:11   #1002
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
żenadą jest pokazywanie tych prac. nie chcwlimy sie pracami ktorw sa zle (tzn tych na ktorych widac ze sie "uczymy")
Wrozkaaanka - a czy Ty pochwaliłaś się już na wątku swoimi dokonaniami?

http://www.wzorki.com/profil/wrozkaaanka/zdjecie/3806
(autorką zdjęć jest wrozkaaanka, wejście na stronę 26.06.2010)

jest tu kilka Twoich prac, mimo, że nie jestem ekspertką w dziedzinie paznokci uważając, ze na świecie jest milion ważniejszych spraw niż czyjeś pazury, pozwolę sobie je ocenić jako laik - obserwator, jako osoba, wyobraźmy sobie, pożyczająca Ci długopis i patrząca jak się nim podpisujesz. Jeśli widzę takie paznokcie jak w podanym linku - z brokatem, nędznym zdobieniem, to przychodzi mi na myśl tylko określenie "wieś śpiewa i tańczy". To samo mogę powiedzieć o tych, które zatytułowałaś "niebieskie". I nie mówię tego złośliwie Waszym założeniem jest przestrzeganie przez osobami, które mogą zrazić klientkę do robienia tipsów w ogóle (w uproszczeniu, oczywiście). Zatem, gdybym miała zrobione takie tipsy jak te, o których pisałam, z pewnością nie zrobiłabym w przyszłości żadnych innych. Bo nawet, jeśli technicznie są bez zastrzeżeń a linia uśmiechu czy "jaktamtosięzwie" jest perfekcyjna, to ogólne wrażenie moje jako obserwatorki, potencjalnej klientki, jest negatywne. Z pewnością wolałabym wydać więcej grosza i wybrać się do Fruty, której pomysły na zdobienie znam z "praktyki" od dobrych kilku lat. Ona jest dla mnie przykładem stylistki, zdobienia to przecież także składowa stylizacji, Twoje brokaciki i niebieskie końcówki - przykład pseudostylizacji.

Pozdrawiam!

P.S. Wiem, chodzi również o samą budowę, czytać potrafię i zapoznałam się z treścią tego wątku i poprzedniej części również. Ale mam prawo skupić się na najbardziej widocznej dla laika części, czyli zdobieniu, co też uczyniłam.
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 07:30   #1003
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

pudlo ;d nie moja praca ;d to ze ktos ma taki sam nick nei znaczy ze to moje:d 2009? hmm zaczelam paznokcie w styczniu 2010... ;d
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 07:57   #1004
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
pudlo ;d nie moja praca ;d to ze ktos ma taki sam nick nei znaczy ze to moje:d 2009? hmm zaczelam paznokcie w styczniu 2010... ;d
Niech Ci będzie. Chociaż widzę, że na wizażu udzielasz się jako "ekspertka" od uv i innych rzeczy od sierpnia ubiegłego roku, więc skoro to nie Ty to jakim prawem nie robiąc paznokci wypowiadasz się, radząc osobom, które we wrześniu czy listopadzie 2009 roku je robiły? Poza tym ta maniera ";d", którą widzę w wątkach i w linku do wzorków.com... Zastanawiająca. Ale niech inne specjalistki to ocenią.

Rozumiem zbieżność nicków "ania", "ania93", ale...
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 08:17   #1005
chechlol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
żenadą jest pokazywanie tych prac. nie chcwlimy sie pracami ktorw sa zle (tzn tych na ktorych widac ze sie "uczymy")
Dlaczego uważasz że nie można pokazywać prac na których widać że się uczymy?
chechlol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 09:52   #1006
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Prace pseudostylistek II

wrozanka, i tu sie mylisz,wrzucamy tu zdjecia pseudo, ktore robia taka maniane ze sie patrzec nie chce, a biora za to kase i nazywaja sie styslistkami a nie uczacych sie osob.jesli osoby uczace sie nie powinny pokazywac sswoich prac, to zdjecia prawie ze wszystkich galeri na wizazu, popinny tu trafic,wraz z moja. niestety ale takie myslenie jak ty ma tu kilka innych osob,i dlatego pisze ze watek spadl na psy.bo w wiekszosci tylko te grono sie tu wypiowiada,wrzucajac po 10 linkow w kazdym poscie i przescigujac sie kto lepszy koment pod zdjeciem na nk zostawi. dla mnie to tyle,wiecej sie wypowiadac w tym watku nie bede.
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 10:20   #1007
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Prace pseudostylistek II

Witam szukam obecnie stylistki we wrocławiu po w miare rozsądnej cenie...przekopałam już mnóstwo linków, ale to co właśnie ujrzały moje oczy to istna kpina..jak mozna za taką cenę proponować kobietom taką jakość? czy nie jest tak, że jak ktoś ma małe doświadczenie to najpierw próbuje się podszkolić i robi taniej?zresztą w tym przypadku jakkolwiek taniej by nie było to i tak bym tam nie poszła..a może jestem dziwna w swoim mysleniu?

http://www.lejdi.bzi.pl/tipsy/galeria.html
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 11:25   #1008
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez maguah Pokaż wiadomość
wrozanka, i tu sie mylisz,wrzucamy tu zdjecia pseudo, ktore robia taka maniane ze sie patrzec nie chce, a biora za to kase i nazywaja sie styslistkami a nie uczacych sie osob.jesli osoby uczace sie nie powinny pokazywac sswoich prac, to zdjecia prawie ze wszystkich galeri na wizazu, popinny tu trafic,wraz z moja. niestety ale takie myslenie jak ty ma tu kilka innych osob,i dlatego pisze ze watek spadl na psy.bo w wiekszosci tylko te grono sie tu wypiowiada,wrzucajac po 10 linkow w kazdym poscie i przescigujac sie kto lepszy koment pod zdjeciem na nk zostawi. dla mnie to tyle,wiecej sie wypowiadac w tym watku nie bede.
Kilka ostatnich postów uświadomiło mi, że wszystko o co usilnie walczyłam, czyli uświadomienie ludziom, że wrzucamy tu tylko zdjęcia prawdziwych pseudo, a nie osób uczących się poszło na marne. A że zostałam przy tym zrobiona na idiotkę to już inna sprawa.

Również nie rozumiem dlaczego mamy się nie chwalić zdjęciami paznokci kiedy się uczymy. Ja tez się uczę, więc co? Powinnam bloga zlikwidować? Bez jaj Może nie jestem już zielona, ale nadal czegoś się uczę... Tak jak chyba każdy na wizażu. PSEUDO to osoba, któa robi z siebie alfę i omegę, ale jedyne czego nie umie zrobić to właśnie paznokcie.

chechol, nie przejmuj się Tez mnie całkiem niedawno wrzucono do pseudo, z tym, że na innym forum
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 12:07   #1009
chechlol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Kilka ostatnich postów uświadomiło mi, że wszystko o co usilnie walczyłam, czyli uświadomienie ludziom, że wrzucamy tu tylko zdjęcia prawdziwych pseudo, a nie osób uczących się poszło na marne. A że zostałam przy tym zrobiona na idiotkę to już inna sprawa.

Również nie rozumiem dlaczego mamy się nie chwalić zdjęciami paznokci kiedy się uczymy. Ja tez się uczę, więc co? Powinnam bloga zlikwidować? Bez jaj Może nie jestem już zielona, ale nadal czegoś się uczę... Tak jak chyba każdy na wizażu. PSEUDO to osoba, któa robi z siebie alfę i omegę, ale jedyne czego nie umie zrobić to właśnie paznokcie.

chechol, nie przejmuj się Tez mnie całkiem niedawno wrzucono do pseudo, z tym, że na innym forum
Nie przejmuję się bo nigdy nie nazywałam siebie stylistką ,a nk wrzucam wszystkie pazury które robię nawet te które nieciekawie wyszły,komentować też można do woli bo nigdy nie kasuję komentarzy.Moja przygoda trwa dopiero pół roku więc mam jeszcze dużo czasu na szkolenia i kształcenie się.Przyjmuję wszystkie cenne rady i na wizażu też założyłam swój wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...nokci&page=3,w związku z tym nie boję się krytyki mimo że nie zawsze jest miła.
Uważam tylko że osoby uczące się też mają prawo dodawać swoje prace
chechlol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 16:03   #1010
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Kilka ostatnich postów uświadomiło mi, że wszystko o co usilnie walczyłam, czyli uświadomienie ludziom, że wrzucamy tu tylko zdjęcia prawdziwych pseudo, a nie osób uczących się poszło na marne. A że zostałam przy tym zrobiona na idiotkę to już inna sprawa.

Również nie rozumiem dlaczego mamy się nie chwalić zdjęciami paznokci kiedy się uczymy. Ja tez się uczę, więc co? Powinnam bloga zlikwidować? Bez jaj Może nie jestem już zielona, ale nadal czegoś się uczę... Tak jak chyba każdy na wizażu. PSEUDO to osoba, któa robi z siebie alfę i omegę, ale jedyne czego nie umie zrobić to właśnie paznokcie.

chechol, nie przejmuj się Tez mnie całkiem niedawno wrzucono do pseudo, z tym, że na innym forum
mag mialam sie juz nie wypowiadac,ale dla ciebie zrobie wyjatek

ja sie zadko wypowiadam na wizazu a tym bardziej na tym watku,wiecej obserwuje.
i tak ja ty rowniez myslalam ze watek ten sluzy do czego innego,ale wrozanka,ktora sie tu namietnie udziela,i uswiadamia nowe dziewczyny do czego ten watek sluzy,sama przyznala ze uczace sie osoby nie moga pokazywac swoich prac.

wiec Magali kasuj swojego bloga, ja wykasuje galerie tu na wizazu, bo to przeciez zenada.
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 16:42   #1011
Wiolettaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: Prace pseudostylistek II

Moje drogie w tej chwili to trwa przepychanka słowna. Po to ktoś wymyślił priv zeby tam wylewać żale. Słoneczko pięknie swieci więc życzę cudnego weekendu i spadku ciśnienia w tym wątku.

Edytowane przez Wiolettaaa
Czas edycji: 2010-06-26 o 16:54
Wiolettaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 00:06   #1012
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: Prace pseudostylistek II

kolejna która robi off topa ? to już robi się nudne T_T
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 09:31   #1013
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

uczymy dałam w cudzysłowie.... chdoziło mi o to że niektore dziewczyny dopiero sie ucza i mysla ze robia super paznokcie i w ogole sa najlepsze....
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 09:48   #1014
chechlol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Prace pseudostylistek II

Widziałam cudzysłów ale zdarzają się takie które uczą się naprawdę i zdają sobie sprawę ze swoich błędów a mimo to są tu umieszczone ich fotki ))
chechlol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 10:16   #1015
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

ale nie każda z nas wie że one sie uczą i zdają sobie sprawe ze swoich błędów.
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 10:43   #1016
chechlol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Prace pseudostylistek II

ok
chechlol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 17:59   #1017
Kiciunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 353
Dot.: Prace pseudostylistek II

Mam pytanie- czy wiadomo Wam, jakoby Anna Lajourdie kiedykolwiek pracowała w jakimś salonie kosmetycznym w Chorzowie? Dzisiaj szukałam sobie połączenia autobusem na ulicę Wolności w Chorzowie w google maps. Wyświetlił mi się tam adres salonu, z ciekawości kliknęłam. Weszłam w "stylizacja paznokci", następnie "galeria" i pierwszym zdjęciem było zdjęcie właśnie Anna Lajourdie- tzn. czystego frencha jej autorstwa, dzięki któremu zdaje mi się wygrała w jakimś konkursie- tyle że rozjaśnione, a na owym frenchu dorobione (zresztą nieudolnie) były jakieś wzorki w programie graficznym. Nie wiem, co o tym myśleć. Chyba ktoś bezczelnie skopiował, na dodatek oszpecił pracę...
Kiciunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 08:36   #1018
asia_kochana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kotlina kłodzka
Wiadomości: 55
GG do asia_kochana
Dot.: Prace pseudostylistek II



---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------








klask i:

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

klask i:


to jest normalnie szok!!! te tipsy sa w cenie od 80zł... Jak mozna z takim czyms chodzić...

Edytowane przez asia_kochana
Czas edycji: 2010-06-29 o 08:38
asia_kochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:33   #1019
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Prace pseudostylistek II

masakra
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:35   #1020
kometeq
Raczkowanie
 
Avatar kometeq
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 342
Dot.: Prace pseudostylistek II

dziewczyny, ja robię paznokcie tylko i wyłącznie na swoje potrzeby.
Ale kiedyś zadzwoniła do mnie znajoma, która na drugi dzień brała ślub i dosłownie błagała o pomoc..
Wiecie jak się robi paznokcie, za które się rząda min.50zł?
Otóż resztki starych, odciętych tipsów przykleja się kolejnej klientce jeden kawałeczek przy drugim, bo " inaczej to ona by na same tipsy nie zarobiła'
Horror, cieszcie się, że tego nie widziałyście. Niestety ( a może na szczęście ) zdjęcia nie posiadam
__________________
gonimy za szczęściem, a nie mamy czasu być szczęśliwi..




http://kometeq.soup.io/
kometeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.