Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 19:34   #4651
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

dioneja dziękuję za odpowiedź; w takim razie zakupię peeling Joanny - teraz są w naturze w promocji

maja55, czy krem Eveline do depilacji nóg jest skuteczny i wygodny w użyciu?
Swoją droga ładne zdjęcia, takie soczyste
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:11   #4652
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Kolejna aktualizacja
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:01   #4653
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Mała aktualizacja:
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277231


Edytowane przez ungia
Czas edycji: 2010-07-22 o 21:13 Powód: kilkakrotnie próbowałam załączyć zdjęcia, ponieważ nie chciały się wyświetlić
ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:56   #4654
malenkaolusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 116
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

witam.
przeglądałam troszkę tu stronki. możecie mi polecić jakiś dobry peeling do twarzy i najlepiej żeby cena była przystępna?
malenkaolusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 22:36   #4655
wydziergana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 2 544
GG do wydziergana
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

ja ci polecę peeling aromatyczny na bazie 3 róż firmy Nuxe. jest cudowny! zakochać się można. ale niestety za jakość też trzeba zapłacić... kosztuje ok 60 zł.
__________________
sex, DRUMS & rock'n'roll!

Edytowane przez wydziergana
Czas edycji: 2010-07-23 o 10:14
wydziergana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 07:30   #4656
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Maju Widze u ciebie linie clearskim professional Jesteś zadowolona? Sama używam tej serii od jakis 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z kremu
Możesz mi coś napisac wiecej o klasycznej linii clearskin? Mam ochote na cos z tej serii ale sie troche boje

A jak oceniasz reszte avonowych kosmetyków. zwłaszcza wielki balsam nawilzajacy i nową serię do włosów?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:50   #4657
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
cudowny zbiór

mam pytanie o serię Clearskin: jak porównasz tonik przeciw wągrom do płatków C. professional? ma więcej alkoholu? wysusza? jest bardziej skuteczny? masz jego skład? mam płatki i bardzo sobie chwalę, zastanawiam się nad tonikiem czy mi się wydaje czy masz też maseczki Clearskin-obie z glinką, zieloną i niebieską? jak ma się zielona w porównaniu do niebieskiej(tę mam)-mają tę samą konsystencję i tak samo działają? no i balsam Care ujędrniający-nawilża coś? ujędrnia? masz porównanie do starej wersji balsamu ujędrniającego z serii Care?
Dziękuję

Tonik przeciw wągrom to po toniku Clinique mój ulubiony tonik Ma jeden minus - śmierdzi potwornie alkoholem, ale zapach jest tak ulotny, że po przetarciu twarzy zapach znika. Nie klei się, nie ściąga mojej cery i utrzymuje ją w super kondycji. Zużyłam jedną buteleczkę i od razu kupiłam 2 na zapas
Płatki C.Prof. też bardzo mi odpowiadają, choć przyznaję, że wolę tonik, bo mogę bardziej zmoczyć wacik Chciałabym żeby Avon wypuścił tonik, w buteleczce o takim działaniu jak te płatki

Mam obie maseczki Clearskin - ale używałam na razie tylko jednej (niebieskiej) - bardzo ładnie odświeża i oczyszcza, matuje (choć chyba jeszcze bardziej lubię tą z planet spa - błotną). jak tylko użyję to opiszę moje wrażenia z tej zielonej z glinką

Balsam Care - bardzo fajny, rewelacyjnie nawilża bez pozostawienia jakiejkolwiek lepkiej i wyczuwalnej warstewki. Nie czuję kremu/balsamu na skórze ale skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona, gładka i chyba ujędrniona. Początkowo bardzo drażnił mnie zapach, ale po chwili stał się taki otulająco pudrowy i sama siebie wąchałam
Niestety nie mam porównania do starej wersji
Nigdy nie interesowałam się kosmetykami avonu, aż nie dostałam tej serii C.Prof. i byłam tak zadowolona, że sięgnęłam po inne kosmetyki

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
dioneja dziękuję za odpowiedź; w takim razie zakupię peeling Joanny - teraz są w naturze w promocji

maja55, czy krem Eveline do depilacji nóg jest skuteczny i wygodny w użyciu?
Swoją droga ładne zdjęcia, takie soczyste
Krem do depilacji nóg używam do depilacji bikinii i okoli I tam sprawdza się świetnie. Trzymam go znacznie dłużej niż przepisowe 5 minut - na początku zwiększyłam czas do 8 min (nie było podrażnień), potem do 10, potem do 12 minut i po takim czasie wszystkie włoski znikają
Śmierdzi okrutnie, ale tak samo śmierdzi mi nawet Veet. Ale jeśli chodzi o skuteczność to u mnie się sprawdza - to chyba 5 tubka

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Kolejna aktualizacja
nadi111 - napisz, proszę, coś o toniku Clearskin. Czy lepi się? Ściąga skórę?
Masz mój ulubiony peeling i Nail teki

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Mała aktualizacja:
Bardzo ładna
Pamiętam Twoje aktualizacje i zbiory z kosmetykami w takich jasnych, pastelowych kolorach

Cytat:
Napisane przez malenkaolusia Pokaż wiadomość
witam.
przeglądałam troszkę tu stronki. możecie mi polecić jakiś dobry peeling do twarzy i najlepiej żeby cena była przystępna?
Moje typy peelingowe:
Dax Cosmetics - Perfecta, peeling drobnoziarnisty z drobinkami krzemionki krystalicznej.
Avon Clearskin
St. Ives - Morelowy peeling do twarzy

Cytat:
Napisane przez wydziergana Pokaż wiadomość
ja ci polecę peeling aromatyczny na bazie 3 róż firmy Nuxe. jest cudowny! zakochać się można. ale niestety za jakoś też trzeba zapłacić... kosztuje ok 60 zł.
Czy ten peeling jest drobnoziarnisty czy raczej grubo? Ma ostre czy delikatne drobinki?

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Maju Widze u ciebie linie clearskim professional Jesteś zadowolona? Sama używam tej serii od jakis 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z kremu
Możesz mi coś napisac wiecej o klasycznej linii clearskin? Mam ochote na cos z tej serii ale sie troche boje

A jak oceniasz reszte avonowych kosmetyków. zwłaszcza wielki balsam nawilzajacy i nową serię do włosów?
Linia C.Prof. jest bardzo, bardzo fajna. Głównie chodzi mi o krem, bo żele/peelingi zwykle odpowiadały mi z innych firm. Ale z dopasowaniem kremu miałam zawsze problemy - albo wysuszał, podrażniał albo znowu zapychał i nie robił nic innego poza nawilżeniem A ten krem sprawia, że zaskórniki poszły sobie daleko a skóra nie jest przesuszona

Klasyczna linia Clearskin - kupiłam dla kwasu salicylowego Moja buzia jednak lubi jakiś kwas.
Żel z drobinkami -drobinki fajnie ścierają martwy naskórek, ale są na tyle delikatne, że spokojnie można używać na co dzień.
Tonik - kupiłam już na zapas Śmierdzi alkoholem, ale poza tym ma same zalety - napina/ujędrnia ale nie ściąga, nie pojawiają mi się zaskórniki.
Maseczka - trochę podobna do maseczki Clinique Deep Cleansing Emergerency- zastyga na twarzy jak glinka, ma mentol więc daje silne uczucie odświeżenia i oczyszczenia.
Peeling (z tej zielonej serii) - to mój ulubieniec ma bardzo dużo bardzo drobnych drobinek, dzięki temu czuję mocne ścieranie.
Mam jeszcze maseczkę z zieloną glinką ale nie zdążyłam jej przetestować.

Reszta Avonu:
Cytat:
Balsam Care - bardzo fajny, rewelacyjnie nawilża bez pozostawienia jakiejkolwiek lepkiej i wyczuwalnej warstewki. Nie czuję kremu/balsamu na skórze ale skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona, gładka i chyba ujędrniona. Początkowo bardzo drażnił mnie zapach, ale po chwili stał się taki otulająco pudrowy i sama siebie wąchałam
Niestety nie mam porównania do starej wersji
Nigdy nie interesowałam się kosmetykami avonu, aż nie dostałam tej serii C.Prof. i byłam tak zadowolona, że sięgnęłam po inne kosmetyki
Seria do włosów nadająca objętość - użyłam na razie 1 raz i padłam. Mam tak błyszczące włosy jak bym je spryskała nabłyszczaczem i w dodatku są tak świeże jak nigdy (myłam je 4 dni temu a wyglądają jak tuż po umyciu!!). Jeśli chodzi o objętość to nie zauważyłam jakiejś radykalnej zmiany - włosy nie są oklapnięte, ale ja nastawiałam się na jakiś puuush up na głowie:P
Ale poczekam z ostateczną opinią jak poużywam tych kosmetyków trochę dłużej
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 10:21   #4658
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Tonik przeciw wągrom to po toniku Clinique mój ulubiony tonik Ma jeden minus - śmierdzi potwornie alkoholem, ale zapach jest tak ulotny, że po przetarciu twarzy zapach znika. Nie klei się, nie ściąga mojej cery i utrzymuje ją w super kondycji. Zużyłam jedną buteleczkę i od razu kupiłam 2 na zapas
Płatki C.Prof. też bardzo mi odpowiadają, choć przyznaję, że wolę tonik, bo mogę bardziej zmoczyć wacik Chciałabym żeby Avon wypuścił tonik, w buteleczce o takim działaniu jak te płatki

Mam obie maseczki Clearskin - ale używałam na razie tylko jednej (niebieskiej) - bardzo ładnie odświeża i oczyszcza, matuje (choć chyba jeszcze bardziej lubię tą z planet spa - błotną). jak tylko użyję to opiszę moje wrażenia z tej zielonej z glinką

Balsam Care - bardzo fajny, rewelacyjnie nawilża bez pozostawienia jakiejkolwiek lepkiej i wyczuwalnej warstewki. Nie czuję kremu/balsamu na skórze ale skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona, gładka i chyba ujędrniona. Początkowo bardzo drażnił mnie zapach, ale po chwili stał się taki otulająco pudrowy i sama siebie wąchałam
Niestety nie mam porównania do starej wersji
Nigdy nie interesowałam się kosmetykami avonu, aż nie dostałam tej serii C.Prof. i byłam tak zadowolona, że sięgnęłam po inne kosmetyki



Krem do depilacji nóg używam do depilacji bikinii i okoli I tam sprawdza się świetnie. Trzymam go znacznie dłużej niż przepisowe 5 minut - na początku zwiększyłam czas do 8 min (nie było podrażnień), potem do 10, potem do 12 minut i po takim czasie wszystkie włoski znikają
Śmierdzi okrutnie, ale tak samo śmierdzi mi nawet Veet. Ale jeśli chodzi o skuteczność to u mnie się sprawdza - to chyba 5 tubka



nadi111 - napisz, proszę, coś o toniku Clearskin. Czy lepi się? Ściąga skórę?
Masz mój ulubiony peeling i Nail teki


Bardzo ładna
Pamiętam Twoje aktualizacje i zbiory z kosmetykami w takich jasnych, pastelowych kolorach


Moje typy peelingowe:
Dax Cosmetics - Perfecta, peeling drobnoziarnisty z drobinkami krzemionki krystalicznej.
Avon Clearskin
St. Ives - Morelowy peeling do twarzy



Czy ten peeling jest drobnoziarnisty czy raczej grubo? Ma ostre czy delikatne drobinki?


Linia C.Prof. jest bardzo, bardzo fajna. Głównie chodzi mi o krem, bo żele/peelingi zwykle odpowiadały mi z innych firm. Ale z dopasowaniem kremu miałam zawsze problemy - albo wysuszał, podrażniał albo znowu zapychał i nie robił nic innego poza nawilżeniem A ten krem sprawia, że zaskórniki poszły sobie daleko a skóra nie jest przesuszona

Klasyczna linia Clearskin - kupiłam dla kwasu salicylowego Moja buzia jednak lubi jakiś kwas.
Żel z drobinkami -drobinki fajnie ścierają martwy naskórek, ale są na tyle delikatne, że spokojnie można używać na co dzień.
Tonik - kupiłam już na zapas Śmierdzi alkoholem, ale poza tym ma same zalety - napina/ujędrnia ale nie ściąga, nie pojawiają mi się zaskórniki.
Maseczka - trochę podobna do maseczki Clinique Deep Cleansing Emergerency- zastyga na twarzy jak glinka, ma mentol więc daje silne uczucie odświeżenia i oczyszczenia.
Peeling (z tej zielonej serii) - to mój ulubieniec ma bardzo dużo bardzo drobnych drobinek, dzięki temu czuję mocne ścieranie.
Mam jeszcze maseczkę z zieloną glinką ale nie zdążyłam jej przetestować.

Reszta Avonu:


Seria do włosów nadająca objętość - użyłam na razie 1 raz i padłam. Mam tak błyszczące włosy jak bym je spryskała nabłyszczaczem i w dodatku są tak świeże jak nigdy (myłam je 4 dni temu a wyglądają jak tuż po umyciu!!). Jeśli chodzi o objętość to nie zauważyłam jakiejś radykalnej zmiany - włosy nie są oklapnięte, ale ja nastawiałam się na jakiś puuush up na głowie:P
Ale poczekam z ostateczną opinią jak poużywam tych kosmetyków trochę dłużej
Majusia, zbankrutuje przez ciebie
Juz mam ochote na serie clearskin, balsam i linie do włosów
Bardzo ci dziękuję za opinię, dobrze ze jestem konsultantką, koszty będą mniejsze

ps.A kremik pod oczy daje rade?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:42   #4659
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
nadi111 - napisz, proszę, coś o toniku Clearskin. Czy lepi się? Ściąga skórę?
Masz mój ulubiony peeling i Nail teki
Jeśli chodzi o tonik to po pierwszym użyciu mogę stwierdzić tylko, że się lepi, ale nie ściąga skóry, przynajmniej u mnie
Peeling?? Jeśli chodzi o tubkę clearskin to jest to maseczka głęboko oczyszczająca pory z glinką i kwasem salicylowym 0,5%
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:55   #4660
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Kolejna aktualizacja
bardzo udana
używałaś już tej odżywki pantene? I jak się spisuje ten płyn dwufazowy? Zostawia tłustą cerę?
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:23   #4661
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
bardzo udana
używałaś już tej odżywki pantene? I jak się spisuje ten płyn dwufazowy? Zostawia tłustą cerę?
Ani odżywki, ani dwufazy jeszcze nie używałam Odżywkę wypróbuję wkrótce bo moja z projektu denko jest na 1 użycie, a inne mogą poczekać A dwufaza wypróbuję później ( boszzzz to jest choroba w użyciu mam ponad połowę ziajki dwufazowej i 2 w zapasie)
No ale 210ml za 4 zł to żal nie wypróbować

Edytowane przez nadi111
Czas edycji: 2010-07-23 o 12:26
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 12:35   #4662
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Ani odżywki, ani dwufazy jeszcze nie używałam Odżywkę wypróbuję wkrótce bo moja z projektu denko jest na 1 użycie, a inne mogą poczekać A dwufaza wypróbuję później ( boszzzz to jest choroba w użyciu mam ponad połowę ziajki dwufazowej i 2 w zapasie)
No ale 210ml za 4 zł to żal nie wypróbować
Ta Delia jest praktycznie taka sama jak Ziaja, moze ciut mniej tłusci. Działanie podobne
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:46   #4663
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Ta Delia jest praktycznie taka sama jak Ziaja, moze ciut mniej tłusci. Działanie podobne
W opakowaniu widać, że ta tłusta warstwa jest stosunkowo mniejsza, niż w Ziaji, a że Ziają lubie to pewnie będę zadowolona
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:55   #4664
wydziergana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 2 544
GG do wydziergana
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Czy ten peeling jest drobnoziarnisty czy raczej grubo? Ma ostre czy delikatne drobinki?
Jest raczej delikatny Ale czuć, że ściera.
Ma podobno w składzie rozdrobnione łupinki orzecha.
__________________
sex, DRUMS & rock'n'roll!
wydziergana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:57   #4665
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Maju, cudny zbiorek Właśnie miałam Cię pytać o tą serię Clearskin i serię prof. z Avonu, ale widzę, że udzieliłaś już obszernych odpowiedzi. Też czuję się skuszona.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:58   #4666
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Moje nabytki
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2010-07-23 o 13:21
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:07   #4667
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Mała aktualizacja:

A gdzie kupiłaś Veet z gratisem ?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:45   #4668
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Maju, cudny zbiorek Właśnie miałam Cię pytać o tą serię Clearskin i serię prof. z Avonu, ale widzę, że udzieliłaś już obszernych odpowiedzi. Też czuję się skuszona.
Skuś sie na serię profesionalną, bo jest swietna!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 14:06   #4669
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Wczoraj skutecznie skusiłaś mnie już na tyyyyle rzeczy. Muszę coś pozużywać, a potem sobie kupię te kosmetyki Clearskin - myślę, że tak we wrześniu, wtedy już nie będzie takiego słońca, więc kwasy jak najbardziej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 14:30   #4670
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Maju, bardzo dziękuję za obszerną odp na pewno skuszę się na tonik z 2% kwasem, żeby podczyścić gębę

cieszę się, że spodobały Ci się obie serie Clearskin

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Skuś sie na serię profesionalną, bo jest swietna!
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wczoraj skutecznie skusiłaś mnie już na tyyyyle rzeczy. Muszę coś pozużywać, a potem sobie kupię te kosmetyki Clearskin - myślę, że tak we wrześniu, wtedy już nie będzie takiego słońca, więc kwasy jak najbardziej.
fuksjaa, skuś się skuś! seria jest świetna, jak dla mnie C.prof. przebija wszystkie apteczne serie nie dziwię się, że w USA jest hitem, na stronie sklepu on-line Avonu jest mnóstwo pozytywnych recenzji; nawet Miss Universe jej używa najlepiej kupić w zestawie, bo taniej wychodzi-z reguły 39,9 zł za cały zestaw ale w kat. 12 będzie po 34,9 zł więc jeszcze taniej

co do płatków-one są mega nasączone, tylko przed użyciem należy je przycisnąć palcami do dna, jak je poddusicie, to zobaczycie ile płynu wypływa ja robię tak przed każdym użyciem
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:01   #4671
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna
Pamiętam Twoje aktualizacje i zbiory z kosmetykami w takich jasnych, pastelowych kolorach
Dziękuję .
Co prawda kolory to zbieg okoliczności, niemniej jednak lubię pastelowe barwy .

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

A gdzie kupiłaś Veet z gratisem ?
W hipermarkecie Real .
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277231

ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:27   #4672
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Sporo piszecie o Clearskim

Czy któraś z Was ma porównanie peelingu z profesjonalnej linii Clearskin do "starego" niebieskiego? I równiez porównanie nowego zielonego do starego niebieskiego (czy cos je różni poza kolorem i pojemnością - wycfanili się, bo obecny ma 75ml i kosztuje tyle samo co poprzedni 100 ml ).

Miałam niebieski w poprzedniej wersji i był genialny
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:49   #4673
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Moja aktualizacja.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:51   #4674
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Majusia, zbankrutuje przez ciebie
Juz mam ochote na serie clearskin, balsam i linie do włosów
Bardzo ci dziękuję za opinię, dobrze ze jestem konsultantką, koszty będą mniejsze

ps.A kremik pod oczy daje rade?

Ojj, kuszę raczej drobnymi rzeczami Ja właśnie weszłam na zbiory kolorówkowe i czuję się tak bardzo skuszona mnóstwem, mnóstwem, mnóstwem cacek

A kremik pod oczy całkiem niezły - nie łzawią po nim oczy, nawilża, nie pojawiają mi się dodatkowe zmarchy. Następnym razem wypróbuję jakiś przeciwzmarszczkowy.

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tonik to po pierwszym użyciu mogę stwierdzić tylko, że się lepi, ale nie ściąga skóry, przynajmniej u mnie
Peeling?? Jeśli chodzi o tubkę clearskin to jest to maseczka głęboko oczyszczająca pory z glinką i kwasem salicylowym 0,5%
Oups nie miałam jeszcze soczewek na oczach więc wzrok mnie zmylił

Cytat:
Napisane przez wydziergana Pokaż wiadomość
Jest raczej delikatny Ale czuć, że ściera.
Ma podobno w składzie rozdrobnione łupinki orzecha.
Lubię kosmetyki Nuxe więc oczywiście kusi mnie.....

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Maju, cudny zbiorek Właśnie miałam Cię pytać o tą serię Clearskin i serię prof. z Avonu, ale widzę, że udzieliłaś już obszernych odpowiedzi. Też czuję się skuszona.
Skuś się, skuś
Seria Clearskin profesjonalna i nie profesjonalna są naprawdę fajne

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość

co do płatków-one są mega nasączone, tylko przed użyciem należy je przycisnąć palcami do dna, jak je poddusicie, to zobaczycie ile płynu wypływa ja robię tak przed każdym użyciem
O, dziękuję za wskazówkę!
Ja nie macam tych płatków, tylko szybko wyciągam jeden i zakręcam żeby nie wywietrzały Lol
Ale dzisiaj docisnę

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sporo piszecie o Clearskim

Czy któraś z Was ma porównanie peelingu z profesjonalnej linii Clearskin do "starego" niebieskiego? I równiez porównanie nowego zielonego do starego niebieskiego (czy cos je różni poza kolorem i pojemnością - wycfanili się, bo obecny ma 75ml i kosztuje tyle samo co poprzedni 100 ml ).

Miałam niebieski w poprzedniej wersji i był genialny
Ja dawno, dawno miałam taki niebieski peeling Clearskin i to był mój ulubiony peeling. Później chyba go wycofali wiec obraziłam się na Avon. Teraz zobaczyłam ponownie i postanowiłam sprawdzić czy to czasami nie mój ulubiony peeling w nowej tubce. Na pewno różni się kolorem ale drobinki i działanie ma moim zdaniem takie samo.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:22   #4675
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sporo piszecie o Clearskim

Czy któraś z Was ma porównanie peelingu z profesjonalnej linii Clearskin do "starego" niebieskiego? I równiez porównanie nowego zielonego do starego niebieskiego (czy cos je różni poza kolorem i pojemnością - wycfanili się, bo obecny ma 75ml i kosztuje tyle samo co poprzedni 100 ml ).

Miałam niebieski w poprzedniej wersji i był genialny
mam wszystkie 3 co do nowego-zielonego-chłodzi, podobnie jak poprzednia wersja i ma mnóstwo drobinek, jak wersja niebieska-praktycznie same drobinki w gęstym kremie są one nieco twardsze(), takie jakby z łupinek orzecha jak w peelingu St.Ives i bardzo dobrze ścierają; jest go mniej ale myślę, że będzie bardzo wydajny, bo na raz niewiele używam co do peelingu C. prof-ja go raczej traktuję jako uzupełnienie mycia-najpierw żel a potem on-dobrze odświeża ale już z suchymi skórkami na nosie sobie niekoniecznie radzi. za to eliminuje pryszcze

EDIT: porówanałam skład zielonego peelingu z niebieskim z KWC: ma identyczny skład, tylko składniki przy końcu nieco poprzestawiane no i ma dodatkowo wyciągi z oczaru i eukaliptusa i oczywiście mentol
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu

Edytowane przez Ms.Torres
Czas edycji: 2010-07-23 o 18:29
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:41   #4676
wydziergana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 2 544
GG do wydziergana
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Lubię kosmetyki Nuxe więc oczywiście kusi mnie.....
Czego używałaś z Nuxe? Ja narazie tylko ten peeling.
__________________
sex, DRUMS & rock'n'roll!
wydziergana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:56   #4677
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

ja mam zakaz wstępu do wszelkich drogerii ale i tak ciągle przybywa mi kosmetyków
ostatnio w supersamie zakupiłam truskawkowy balsam do ciała joanny, świetny! znaczy nawilża tak jak zwykły balsam, ale ten zapach...mniami
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:25   #4678
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Ani odżywki, ani dwufazy jeszcze nie używałam Odżywkę wypróbuję wkrótce bo moja z projektu denko jest na 1 użycie, a inne mogą poczekać A dwufaza wypróbuję później ( boszzzz to jest choroba w użyciu mam ponad połowę ziajki dwufazowej i 2 w zapasie)
No ale 210ml za 4 zł to żal nie wypróbować
to napisz jak wypróbujesz a na razie dziękuję
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 23:23   #4679
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
to napisz jak wypróbujesz a na razie dziękuję
jak tylko wypróbuję dam znać
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 09:50   #4680
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez wydziergana Pokaż wiadomość
Czego używałaś z Nuxe? Ja narazie tylko ten peeling.
Miałam z Nuxe:
*Huile Prodigeux - suchy olejek ze złotymi drobinkami
*Mleczko odżywcze do ciała Tonific Nutrition
*Etincelante, Krem delikatnie złuszczający
*Creme Fraiche, krem do skóry bardzo suchej - doskonały! W okresie kiedy miałam bardzo przesuszoną cerę był dla mnie zbawieniem


Teraz chciałabym spróbować Aroma -Perfection, emulsję przeciw niedoskonałościom
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.