Promocja w Sephorze - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 17:47   #4951
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja niestety czasem mam większą wiedzę w danym temacie od pań pracujących w tych perfumeriach... a to przykre...
jak tak parę godzin chodzę po sklepie, to dużo widzę i zapamiętuję... to pracownicy, którzy spędzają tam całe dnie, miesiące powinni wszystko wiedzieć , gdzie co jest i co to jest ...a niestety często tak nie jest od dawna już sama podejmuje decyzje zakupowe i dobrze mi z tym, nie potrzebuję pomocy
dokładnie ja czasem poproszę o nałożenia na buzię produktu, ale tego konkretnego, który ja sobie sama wybrałam
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:48   #4952
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

przyznac sie która uzywa DW Light??? Jest kryjacy??
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:03   #4953
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
chetnie bym wybrała się do sephory z kimś kto ma smykałkę do kosmetyków i umiejętnośc ich dobierania
ja mam taki sposób, że dużo chodzę po sephorze i douglasie macam, miziam sobie rękę róznymi testerami i dzięki temu wiem, czy dany produkt mi odpowiada pod względem jakości, koloru i użyteczności np. jak szukam jasnego rozświetlacza, to sprawdzam sobie kilka różnych firm i biorę ten który jest najlepszy, ma najciekawszy efekt ... trzeba też mieć świadomość tego, czym lubimy się malować i jaki look chcemy osiągnąć (ja np. uwielbiam make up no make up, naturalny, dzienny) więc skupiam się na takiej kolorystyce... nie kupuję pod wpływem emocji (wiem, że lubie jasne szminki, więc takie właśnie kupuję itp.)
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:09   #4954
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja mam taki sposób, że dużo chodzę po sephorze i douglasie macam, miziam sobie rękę róznymi testerami i dzięki temu wiem, czy dany produkt mi odpowiada pod względem jakości, koloru i użyteczności np. jak szukam jasnego rozświetlacza, to sprawdzam sobie kilka różnych firm i biorę ten który jest najlepszy, ma najciekawszy efekt ... trzeba też mieć świadomość tego, czym lubimy się malować i jaki look chcemy osiągnąć (ja np. uwielbiam make up no make up, naturalny, dzienny) więc skupiam się na takiej kolorystyce... nie kupuję pod wpływem emocji (wiem, że lubie jasne szminki, więc takie właśnie kupuję itp.)
tylko jeden jedyny raz kupiłam pewien kosmetyk i nie potrafiłams ię nim malować-zazwyczaj jest tak,że najpierw dużo o czymś czytam,pytam,oglądam i dopiero potem kupuję lub nie...
A póki co to tylko czytam KWC bo nie mam kiedy pochodzić i poogladać.
Też lubie taki rodzaj makijażu-im mneij widoczny tym lepiej.Jakoś czasu mi brakuje...

no iważne by podkład-bo jego szukam-nie pokreślał skórek gdy cera będzie podrażniona i wysuszona jak to czasem mi się zdarza...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:37   #4955
Kalioka
Raczkowanie
 
Avatar Kalioka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Promocja w Sephorze

nie każdy architekt jest dobrym architektem, lekarz dobrym lekarzem, konsultantka Sephory dobrą konsultantka. Uwazam jednak, ze dycydujac sie na konkretna prace musimy dobrze znac i na biezaco poglebiac swoja wiedze w danej dziedzinie. A wylewanie swoich smutków na forum... jak to ciezko sie pracuje w S, jakie "paniusie" sa nieznosne, jakie smarkate/starsze klientki, albo, ze szacunek do klienta zalezny jest od jego portfela jest oznaka niedojrzalości.
Praca to praca, niektorzy ja lubia, inni tylko toleruja. Ale jedno jest pewne, ze w tym przypadku, nie byloby Sephory, gdyby nie te: meczace, wyludzajace probki, smarkate, 35-latki, mile, usmiechniete KOBIETY.
Osz
zycie Kobietki, zycie!
Kalioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:56   #4956
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
przyznac sie która uzywa DW Light??? Jest kryjacy??
używam # 02
Jest w miarę kryjący, nie tak jak klasyczny DW, ale jednak kryje. Stopień krycia zależy też ile się tego podkładu nałoży.
Ja muszę używać w miarę kryjących podkładów, bo mam przebarwienia. DW Light idealnie ich nie kryje, ale jednak w jakimś stopniu ujednolica cerę.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:35   #4957
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ciekawa teoria ale niestety się mylisz. Pracuję na akcjach w Sephorach i Douglasach. W Sephorze osoba nosząca plakietkę "kierownik sali sprzedaży" zmienia się zazwyczaj co parę godzin. "Główna" kierowniczka zazwyczaj coś robi na zapleczu. A wszystkie sa tak samo kompetentne, bo chodzą na te same szkolenia.
I w ogóle Dziewczyny, trochę więcej wyrozumiałości, to nie jest taka lekka praca jak Wam się wydaje. Ciągle stoisz i musisz się uśmiechać, pomagać, ludzie są zawścieczeni zwłaszcza w okresie przedświątecznym - często zdarzają się chamskie osoby albo jeszcze częściej tzw paniusie, które są oburzone, kiedy same muszą sobie psikać perfumami na testerki, a nie "obsługujesz" jej przez godzinę za nią - chociaż trzeba się zająć też innymi klientami. Atmosfera między pracownikami a kierownikami jest napięta, między dzieczynami też, jakby nieustanna rywalizacja i obgadywanie za plecami. Przerwy krótkie. Oficjalnie nie można krzywo stać, rozmawiać itd. Zabawna jest też opinia, że dziewczyny z S i D mają wszystko za darmo.
Bardzo lubię tą pracę, bo daje możliwość łączenia przyjemnego (kosmetyków) z pożytecznym (dorabianie), tylko miejcie na względzie, że dziewczyny stoją tam i są do usług non stop, nie tylko na pół godz, kiedy Wy wpadacie. Ja to zrozumiałam dopiero kiedy zaczęłam pracować.
na studiach dorabiałam w Mc'Donalds- to jest dopiero masakra!!! I też trzeba się uśmiechać i być cierpliwym
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 21:44   #4958
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

Wtrące swoje trzy grosze odnosnie obslugi klienta.

Mysle,ze nie plakietka "kierownik" stanowi o tym czy dany pracownik doradzi dobrze czy dobrze sie zna,ale zarowno staż pracy jak i znajomość komsetykow.

unrepeatable np. ma Sephore w ktorej Panie dobrze znaja jej potrzeby (=poświecily jej wcześniej duzo czasu) i dwa pewnie od paru m-cy jak tam przychodzi ekipa jest ta sama,co za tym idzie nie trafi jej się pracownica ,ktora dopiero zaczyna (jest miejsze prawopodobienstwo).

anes119 sądze,że zbyt surowo ocenilas personel w swojej perfumerii.
Być moze cześc z tych dziewczyn dopiero zaczyna.
Nie ocenia sie ksiazki po okladce a ty juz przpisalas latke ,ze kazdy pracownik poza Kierownikiem Sali sprzedazy,noi moze Animatorka jest niegodny uwagi.Ale oczywiscie masz praco do wlasnego zdania.

Osobiscie spotkalam sie z roznymi sytuacjami w roznych perfumeriach. Niestety nie kazdy konsultant jest alfa i omega,ale doceniam,ze jesli ma watpliwosci to prosi o pomoc kogos majacego wieksza wiedze w danym temacie.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:44   #4959
zielona_cytrynka
Przyczajenie
 
Avatar zielona_cytrynka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 26
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja testuję i przymierzam się do zakupu. Jak dla mnie to wystarczająco kryje i nie jest na twarzy bardzo widoczny, aczkolwiek całkiem ładnie wyrównuje koloryt twarzy.
zielona_cytrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:45   #4960
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
przyznac sie która uzywa DW Light??? Jest kryjacy??
Jest kryjący, a przy tym lekki ... ja się w nim zakochałam... klasyczny DW dla mnie jest za cieżki- widać go na twarzy, gorzej się go nakłada- efekt jest taki hmm... tani (?). No i nie wysusza cery tak jak klasyczny. Używam 03 który jest w odcieniu żółtym- idealny dla mojej cery
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 21:50   #4961
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Dzieki dziewczyny za opinie, wezme sobie chyba jego probke przed odwykiem
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 23:13   #4962
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja niestety czasem mam większą wiedzę w danym temacie od pań pracujących w tych perfumeriach... a to przykre...
jak tak parę godzin chodzę po sklepie, to dużo widzę i zapamiętuję... to pracownicy, którzy spędzają tam całe dnie, miesiące powinni wszystko wiedzieć , gdzie co jest i co to jest ...a niestety często tak nie jest od dawna już sama podejmuje decyzje zakupowe i dobrze mi z tym, nie potrzebuję pomocy
Mnie np dziwi jak konsulatantki nie wiedzą nic o promocjach. parę razy w D zdarzyło mi się, że musiałam sama informować panią o jakiejś promocji, którą mi D wysłał pocztą, a ona jeszcze była zdziwiona. Także ja nie rozumiem, że ktoś tam pracuje, a nie wie o akcjach promocyjnych sklepu, to dziwne, że klient wie lepiej
Z drugiej strony je rozumiem, ja też teraz mam pracę z ludźmi i muszę trzymać poziom nawet jak pracuję już 12stą godzinę ale współczuję im głównie ze względu na to, że mają pracę stojącą, poza tym ta praca wydaje mi się przyjemna i życiowa, w końcu to kosmetyki.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 00:24   #4963
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Mnie np dziwi jak konsulatantki nie wiedzą nic o promocjach. parę razy w D zdarzyło mi się, że musiałam sama informować panią o jakiejś promocji, którą mi D wysłał pocztą, a ona jeszcze była zdziwiona. Także ja nie rozumiem, że ktoś tam pracuje, a nie wie o akcjach promocyjnych sklepu, to dziwne, że klient wie lepiej
Z drugiej strony je rozumiem, ja też teraz mam pracę z ludźmi i muszę trzymać poziom nawet jak pracuję już 12stą godzinę ale współczuję im głównie ze względu na to, że mają pracę stojącą, poza tym ta praca wydaje mi się przyjemna i życiowa, w końcu to kosmetyki.
Mi babeczki w Sephorze same powiedziały, że ostatnie się dowiadują o promocjach. Raz chciałam znaleźć perfumy z katalogu, to spytała mnie, czy może sobie obejrzeć [katalog oczywiście]
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:17   #4964
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocja w Sephorze

Na KWC dość dobre opinie mają rozświetlacze Smashbox, i chyba na to się skuszę...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:54   #4965
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

ostatnio zakupiłam te wychwalone płatki kosmetyczne za 3 zł, bardzo kusząco wygląda nowa paleta sephory za 99 zł aż kusi
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:50   #4966
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Na maila:
Odkryj nowa pielegnacje marki sephora
Do 27 lutego 3eci produkt za 1 zl

skorzystaj z oferty pokazujac kkarte i maila przy kasie.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 16:04   #4967
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Na maila:
Odkryj nowa pielegnacje marki sephora
Do 27 lutego 3eci produkt za 1 zl

skorzystaj z oferty pokazujac kkarte i maila przy kasie.
....i teraz wiem, po co wynaleźli telefony z internetem
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:13   #4968
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocja w Sephorze

mam pytanie-oreintujecie się który podkład z Estee Lauder jest mineralny i który zawiera witaminę C,E czy A i C?? w Douglasie kosztuje 159zł jeśli dobrze kojarzę cenę
dziś kolejna Pani poleciła mi inny już podkład(że lancome niekoniecznie dobry byłby) i ja juz się po prostu gubię jaki mam wybrać bo co idę to mówią mi że ten będzę dobry,idę nastepny raz i kolejny ma być ponoć lepszy niż tamten....
będę wdzięczna za pomoc...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:38   #4969
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocja w Sephorze

Z tego co wiem , to z EL mineralek to Nutritious Vita Mineral . Nie wiem jak się nosi , bo go nie mam .Pozdrawiam .

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------


Zawiera Vit C i E kosztuje 158 zł .

Edytowane przez kasia68
Czas edycji: 2011-02-16 o 17:39
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 17:40   #4970
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
mam pytanie-oreintujecie się który podkład z Estee Lauder jest mineralny i który zawiera witaminę C,E czy A i C?? w Douglasie kosztuje 159zł jeśli dobrze kojarzę cenę
dziś kolejna Pani poleciła mi inny już podkład(że lancome niekoniecznie dobry byłby) i ja juz się po prostu gubię jaki mam wybrać bo co idę to mówią mi że ten będzę dobry,idę nastepny raz i kolejny ma być ponoć lepszy niż tamten....
będę wdzięczna za pomoc...
najlepiej jkabys poprostu kazdego wziela próbki....
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:43   #4971
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocja w Sephorze

dzięki Kasia68-właśnie znalaząłm na str douglasa,teraz czytam opinie na kwc.nie ma innej opcji jak ta-by pójśc i poprosić o próbki.jak myślicie jak poproszę o 3 próbki podkładów to dpostanę czy będą kręcić nosem?bo kiedyś jak poprosiłam o próbke kremu to pani obsługująca mnie powiedziała,że może dac mi tylko jedną próbkę.chyba w złotych tarasach w sephorze to było
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-02-16 o 17:45
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 17:48   #4972
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dzięki Kasia68-właśnie znalaząłm na str douglasa,teraz czytam opinie na kwc.nie ma innej opcji jak ta-by pójśc i poprosić o próbki.jak myślicie jak poproszę o 3 próbki podkładów to dpostanę czy będą kręcić nosem?bo kiedyś jak poprosiłam o próbke kremu to pani obsługująca mnie powiedziała,że może dac mi tylko jedną próbkę.chyba w złotych tarasach to było
Teoretycznie powinnaś dostac . Ale wiadomo , jak jest z tymi babkami od obsługi ... Spróbuj .
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 18:17   #4973
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

zalezy na kogo trafisz , ale powinnas dostac wszystkie 3
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 18:22   #4974
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocja w Sephorze

kasia68,unrepeatable dam znać czy się udało czy jednak nie...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 18:54   #4975
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocja w Sephorze

wiem, że mogę zadzwonić i się zapytać, ale może szybciej od Was dostanę odpowiedź: czy na Bielanach Wrocławskich jest Benefit w Sephorze? czy tylko w Dominikańskiej?
dzięki
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:25   #4976
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Benefit jest na pewno w Renomie...w pozostałych - nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg benefit.jpg (75,6 KB, 25 załadowań)
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/

Edytowane przez anes119
Czas edycji: 2011-02-16 o 20:27
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 20:50   #4977
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Promocja w Sephorze

Do posiadaczek pędzla SEPHORA PROFESSIONAL nr 44 ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...44.html&next=1 ) :
Czy pędzel nadaje się do bronzerów w kamieniu?

Czytając opinie wydawało mi się to oczywiste, ale dziś Pani w Sephorze powiedziała, że nadaje się on tylko do minerałów...i jestem w kropce bo marzę o nim od długiego czasu(i teraz czekam na jakąś zniżkę), a boję się, że może się on okazać nieprzydatny... minerałów nie używam.

Proszę o dementację tego co powiedziała ta pani

Czy te zniżki -20% będą też obejmowały pędzle?
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 21:00   #4978
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Do posiadaczek pędzla SEPHORA PROFESSIONAL nr 44 ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...44.html&next=1 ) :
Czy pędzel nadaje się do bronzerów w kamieniu?

Czytając opinie wydawało mi się to oczywiste, ale dziś Pani w Sephorze powiedziała, że nadaje się on tylko do minerałów...i jestem w kropce bo marzę o nim od długiego czasu(i teraz czekam na jakąś zniżkę), a boję się, że może się on okazać nieprzydatny... minerałów nie używam.

Proszę o dementację tego co powiedziała ta pani

Czy te zniżki -20% będą też obejmowały pędzle?
ja mam ten pędzel i używam go do meteorytów jest dość zbity i sztywny i kilkoma ruchami mam omiecioną całą twarz
pędzle do minerałów, jakie mam z EDM są duuużo bardziej miękkie i delikatne, więc już nie wiem jakie powinny być pędzle minerałowe

do brązera się nada bo to w końcu kabuki, ale tylko na całą twarz, bo wg mnie do konturowania jest po prostu za duży
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-02-16 o 21:02
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 21:08   #4979
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Do posiadaczek pędzla SEPHORA PROFESSIONAL nr 44 ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...44.html&next=1 ) :
Czy pędzel nadaje się do bronzerów w kamieniu?

Czytając opinie wydawało mi się to oczywiste, ale dziś Pani w Sephorze powiedziała, że nadaje się on tylko do minerałów...i jestem w kropce bo marzę o nim od długiego czasu(i teraz czekam na jakąś zniżkę), a boję się, że może się on okazać nieprzydatny... minerałów nie używam.

Proszę o dementację tego co powiedziała ta pani

Czy te zniżki -20% będą też obejmowały pędzle?
ja mam ten pędzel, używam go do różu, a także wtedy, gdy używam bronzera jako różu jest idealny do robienia różowych jabłuszek do konturowania jest zbyt zbity wg mnie, nabiera za dużo pigmentu. z braku innych przyrządów używałam go w tym celu i niestety baaardzo łatwo jest przesadzić... do konturowania zamierzam kupić sobie pędzel XL natomiast jeśli masz pędzle do różu, to niekoniecznie jest Ci ten 44 potrzebny.

a dziewczyny, czy używacie może tego ściętego do różu?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 21:25   #4980
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
do brązera się nada bo to w końcu kabuki, ale tylko na całą twarz, bo wg mnie do konturowania jest po prostu za duży
Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
do konturowania jest zbyt zbity wg mnie, nabiera za dużo pigmentu. z braku innych przyrządów używałam go w tym celu i niestety baaardzo łatwo jest przesadzić... do konturowania zamierzam kupić sobie pędzel XL natomiast jeśli masz pędzle do różu, to niekoniecznie jest Ci ten 44 potrzebny.
dziękuję za odp

Właśnie nie wiem czemu, myślałam, że 44 nadaje się do konturowania...

A może ten będzie dobry do konturowania: http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P188219 ,ma go ktoś z Was?
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.