Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 13:49   #4771
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no co fakt to fakt, ja wtedy kładłam na bardzo interesującą mieszankę, która opisałam tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24812076
...więc w sumie na włosy ciemniejsze od Twoich..
ja tam juz jestem zaprawiona w bojach o blond i w ciemno wiem, ze poratuje mnie jak cos nutrisse, bo jest na 9% i jako jedyny nie wychodzi ruudo. Tylko szybko sie spiera, dlatego moze wellaton byłby bardziej trwały.

a Twój wynik bardzo mi się podoba, taki bezowy blond z poziomu 8. Bardzo ciekawy
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:58   #4772
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nooo u mnie w liceum była dziewczyna śmierdziuszka wiecznie śmierdziało od niej potem

a druga ciągle chodziła w chyba jednych gaciach, bo jak siadało to wiecznie było je widać
nie rozumiem jak tak można
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:02   #4773
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie rozumiem jak tak można
można mieć problemy z nadmierną potliwością, ale trzeba coś z tym zrobić, pochodzić po lekarzach itp

gacie może prała, ale nie wiem nie wyglądały na czyste w każdym razie
ale koniec tych obrzydlistw
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:10   #4774
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
można mieć problemy z nadmierną potliwością, ale trzeba coś z tym zrobić, pochodzić po lekarzach itp

gacie może prała, ale nie wiem nie wyglądały na czyste w każdym razie
ale koniec tych obrzydlistw
może dla niektorych to nie problem taka nadbierna potliwosc

dobra koniec juz nic nie mowcie o tym
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:25   #4775
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja tam juz jestem zaprawiona w bojach o blond i w ciemno wiem, ze poratuje mnie jak cos nutrisse, bo jest na 9% i jako jedyny nie wychodzi ruudo. Tylko szybko sie spiera, dlatego moze wellaton byłby bardziej trwały.

a Twój wynik bardzo mi się podoba, taki bezowy blond z poziomu 8. Bardzo ciekawy
dzięki , po tych opisanych 4 dniowych bojach byłam z siebie dumna, że wyszłam z rudości na taki kolor, był chyba trochę cieplejszy niż na zdjęciu, ale w sumie sympatyczny i dobrze bo np. dnia 2 operacji bez czapki nikomu poza rodziną nie miałam odwagi się pokazywać

z Wellatonu byłam zadowolona, bo miałam wrażenie, że nie nadwerężył mi mocno włosów i dał naprawdę duży połysk, ale lepiej czuję się teraz z włoskami jak w avie uzyskanym w dużej mierze dzięki radom z forum

teraz znowu kombinuję, bo ostatnio widziałam na youtube filmik o testach na zwierzętach i najchętniej farbowałabym się Joanną lub Goldwellem, bo nie testują... ale Joanną boję się dojść do skóry jednak, w sumie nie wiem czemu a o Goldwellu słyszałam, że wysusza... a chciałabym uzyskać blond o ton jaśniejszy niż teraz. ehh decisions... decisions...

P.S. wklej koniecznie zdjęcia po tym miksie Wellatonów

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-03-09 o 14:26
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:44   #4776
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mhm, czyli chodzi o wywołanie barwników
Ale to, że jest więcej utleniacza nie wpływa na większe zniszczenie?
Nie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie wszystko działa

Ścinaj scinaj... a potem wyslij zebym sobie doczepiła
Super rosną Podobną długosc mam teraz, ciut dłuzsze chyba. A w sierpniu startowałam z dłuzszych niz twoje, bo mi z tyłu jednak szyje zakrywały. tak do konca szyi je miałam.


No kupiłam Vikinga Porównywałam sobie opakowania z Garnierem i kolor prawie identyczny na tym pasku co widać kolory. Ale nie było akurat próbników wiec wziełam Vikinga bo jak czytałam opinie to wiekszosci wychodzi ładny chłodno beżowy, i na rozjaśnieniową kupe nadaje sie idealnie Wydaje mi sie ze wyjdzie ładnie Powinno góre przyciemnić lekko, te ciapy wychłodzić. Jak sobie poprzykładałam z opakowaniem to są ciut ciemniejsze, ale niewiele naprawde. Więc powinno byc ok
Tylko teraz musze pomyslec co z odrostem.
I czym to nalozyc Bo przecie pędzelek sie połamał


Nooo ja to mialam wczoraj na zajeciach tak ze miałam ochote podejść i powiedzieć "wykąp sie dziewczyno". Z dwojga złego, wole juz te z sianem na głowie, przynajmniej nie zatruwają mi środowiska i nie musze wtrzymywać powietrza
U mnie blog dalej przez mozille nie działa.
Możesz użyc szczoteczki do zębów
Ostatni akapit

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehehe to jest jedyna pewna rzecz każdego dnia
logujesz się i wiesz, że czeka Cię nadrabianie


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jestem i widze ze czeka mnie nadrabianko
Było bardzo źle?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
maja aminokwasy swietne mozna sprobowac

ja niewiem czemu walsnie niektore dziewczyny jak maja robione pasemka to tak to widac ze to "pasemka" u mnie nic nie widac i kazdy mysli ze farbuje calosc w dodatku te pasemka u niektorych sa takie biale wlasnie co rzuca sie w oczy nawet u snow jak miala te pasemka to bylo widac ze to pasemka a czemu u mnie nie widac i nosilam tez proste wloski co mozesz zobaczyc w galerii i nie widac ze to sa pasemka pasma nigdy bym sie raczej nie zdecydowala na takie paski biale na glowie zebym wiedziala ze u mnie takie wyjda
moze nie ma czym sie zniechecac moze jesli beda zrobione bardzo cienko i nie beda biale bedzie dobrze



nadrobilam
Pierwsze pasemka- balejaz z reguły bardzo widac jak paski wlasnie. Z kazdym kolejnym razem jest wiecej blondu- mniej natury a po 3-4 razach jest juz cala glowa blond i wtedy jesli komus dalej zalezy na pasemkach to sie robi ciemne na blondzie albo przyciemnia cale wlosy i od nowa zaczyna pasemka
a jesli nie to dorabia blond i wyglada jak cala glowa blond
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 15:05   #4777
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

gdzieś czytałam, że nafta kosmetyczna przyciemnia włosy, to prawda?
w aptece widziałam nafte kosmetyczną+olejek rycynowy, mogłoby być dobre tylko boje się, że włosy przyciemni
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 15:31   #4778
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
można mieć problemy z nadmierną potliwością, ale trzeba coś z tym zrobić, pochodzić po lekarzach itp

gacie może prała, ale nie wiem nie wyglądały na czyste w każdym razie
ale koniec tych obrzydlistw
to takie gdybanie ja słyszałam teorie od koleżanki babci że jak się człowiek za często myję to szybciej umrze

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Pierwsze pasemka- balejaz z reguły bardzo widac jak paski wlasnie. Z kazdym kolejnym razem jest wiecej blondu- mniej natury a po 3-4 razach jest juz cala glowa blond i wtedy jesli komus dalej zalezy na pasemkach to sie robi ciemne na blondzie albo przyciemnia cale wlosy i od nowa zaczyna pasemka
a jesli nie to dorabia blond i wyglada jak cala glowa blond
dokładnie moja mama tak robi na początku było widać pasemka-balejaż potem już nie a teraz wygląda jakby robiła jednym kolorem jasnym blondem i teraz będzie szła do fryzjera po niedzieli to robi z ciemniejszym blondem żeby jej się tak odrościk nie rzucał
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 15:47   #4779
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, dziekuję słońce no jeszcze chyba trochę wytrwam, tak do wakacji :P Zobaczymy ile jeszcze urosną.

bunny, mnie działa. Od razu pochłonęłam kolejny wpis :P
jak Ty to robisz, że włosy tak szybko rosną ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:07   #4780
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
można mieć problemy z nadmierną potliwością, ale trzeba coś z tym zrobić, pochodzić po lekarzach itp

gacie może prała, ale nie wiem nie wyglądały na czyste w każdym razie
ale koniec tych obrzydlistw
Ehh wiecie, inny jest zapach jak ktoś sie po prostu dużo poci, a dba o higiene, a inaczej, jak po prostu z higieną na bakier jest. To nie jest zapach potu To jest taki smród no nie wiem... nie umiem nawet tego określić. Ale po prostu czuć że ktos sie nie umył. Oddech to juz wogóle poraża bo siedziałam 2 metry od niej a jak obracałam głowe w prawo to musiałam wstrzymywać oddech
I najgorsze jest to ze my sie w pare osób tak trzymamy, i zawsze na pracowni razem jestesmy. I tak sie musimy wymieniac ale jakos zawsze w tym swoim gronie. No i kurcze ona wiecznie za nami łazi. A wyobrazcie sobie polozyc sie na fotel i zeby ona coś koło twarzy mi robiła? No chyba .......... Masakra!
A przeciez nie powiem jej "spadaj bo smierdzisz"
Przykre to jest bo jednak paznokcie sobie sztuczne robi, make up zawsze też (niewazne ze sie podklad odcina, niewazne...). No to do jasnej ciasnej o co chodzi? Rozumiem ze np mozna miec problemy z żołądkiem i przez to oddech jest nieświeży no ale robi sie cos z tym przecież Sama tak miałam i nie wyobrazam sobie zeby ktos musial zatykac nos jak stoje koło niego... ja sie nawet mamy pytałam czy czuc mocno zeby wiedziec wrazie co No tylko ze ja nic na to nie mogłam bo to żołądek. Ale wiecznie guma do żucia, odświeżacz to ust.
Na nia jak sie nawet patrzy no to po prostu
Wybaczcie za takie niesmaczności w taki sloneczny dzień ale ja jawnie nie wiem co mam zrobic i tak mnie to denerwuje ze
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie

U mnie blog dalej przez mozille nie działa.
Możesz użyc szczoteczki do zębów
Ostatni akapit [COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o


Pierwsze pasemka- balejaz z reguły bardzo widac jak paski wlasnie. Z kazdym kolejnym razem jest wiecej blondu- mniej natury a po 3-4 razach jest juz cala glowa blond i wtedy jesli komus dalej zalezy na pasemkach to sie robi ciemne na blondzie albo przyciemnia cale wlosy i od nowa zaczyna pasemka
a jesli nie to dorabia blond i wyglada jak cala glowa blond
Dobra to wrazie co bede działać ze szczotą do zębów
Ja pamietam jak pasemka miałam robione dawien dawno to miałam tak gęsto porobione i tak cieniutko że wogóle nie było widać że tam gdzies moje naturalne są. Dopiero jak sie przyjrzało. Bardzo fajny efekt bo wygladalo wlasnie jak baza + refleksy. I odrost sie tak tez nie rzucał w oczy bo 3-4 miesiace a ledwo co sie odznaczało.
Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
gdzieś czytałam, że nafta kosmetyczna przyciemnia włosy, to prawda?
w aptece widziałam nafte kosmetyczną+olejek rycynowy, mogłoby być dobre tylko boje się, że włosy przyciemni
Nafta nie przyciemnia na pewno - przetestowane na mojej blond kuzynce Ona często i gęsto nawala sobie na końcówki bezposrednio
Olej rycynowy moze przyciemniac, ale nie musi. Ale wydaje mi sie ze jasne wlosy to ciezko byloby przyciemnić. Nie wiem ile byś go musiała nawalić na włosy Mysle ze bardziej nadaja taką głębie ciemniejszym włosom.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:14   #4781
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam Laleczki
piszecie jak szalooone

ahh wiosna idzie, pięknie jest

Mysia-Twój porost jest niesamowity, gratulacje
a zapuszczasz dalej czy już definitywny koniec?

musze Wam powiedzieć, że odkryłam duet doskonały-szampon czerwony Gliss kur ten nasz polecany na wątku plus odżywka John Frieda Go Blonder
efekt-lśniące na maxaaa włosy, mega miękkie i super układające się..
polecam

a czy ta odżywka ochładza kolor ?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiłam do albumu zdjęcia mieszkania
śliczne mieszkanie i przestronne bardzo cieszę się z Tobą

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
ajjj tez miałam taką dziewczyne w liceum zreszta teraz tez taka jest jak tak mozna o siebie nie dbac

Showhitee jednka nie zostajesz przy matrixie?

czekoladowo mam nadzieje, ze juz teraz Ci wyjda dobrze wloski i bedziesz zadowolona


jest słoneczko i cieplutko
jeszcze nie wiem zobaczę jak ten goldwell będzie wyglądał w palecie

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
gdzieś czytałam, że nafta kosmetyczna przyciemnia włosy, to prawda?
w aptece widziałam nafte kosmetyczną+olejek rycynowy, mogłoby być dobre tylko boje się, że włosy przyciemni
tak i rycyna też

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

iii ja jednak sprawię mojemu mężczyźnie prezent jutro należy mu się za opiekę nade mną Poszłam kupiłam ładną ramkę i wydrukowałam na papierze fotograficznym nasze ulubione zdjęcie Do tego taka większa kartka z miłosnym wyznaniem

__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 16:18   #4782
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

czesc dziewczyny

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hmm ostatni raz jakoś w 2010r na samym początku bodajże
rozumiem
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczynki chce się pochwalic długościa włosków

tempo mnie powaliło dopiero jak spojrzałam na fotki i porównałam..

teraz powiedzcie mi, żebym nie ścinała !!!

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=291
wow gratuluje, niezly wynik


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiłam do albumu zdjęcia mieszkania
ale fajne mieszkanko sloneczne, jasne, przestronne, no i w dodatku niedrogo super

nie wiem co mi jest, przyszlam do domu, zjadlam obiad, polozylam sie spac- wczoraj bylo to samo, jakas zmeczona jestem. Chyba potrzebuje wiecej snu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:26   #4783
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Princeska super mieszkanko Ja co prawda średnio ogarniam temat Ale widziałam że z TŻ'em mieszkasz. Mam nadzieje ze ci nie chrapie Opłacało sie opłacało Teraz to wszystko idzie w góre. Jak juz z opłatami to fajnie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:31   #4784
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ehh wiecie, inny jest zapach jak ktoś sie po prostu dużo poci, a dba o higiene, a inaczej, jak po prostu z higieną na bakier jest. To nie jest zapach potu To jest taki smród no nie wiem... nie umiem nawet tego określić. Ale po prostu czuć że ktos sie nie umył. Oddech to juz wogóle poraża bo siedziałam 2 metry od niej a jak obracałam głowe w prawo to musiałam wstrzymywać oddech
I najgorsze jest to ze my sie w pare osób tak trzymamy, i zawsze na pracowni razem jestesmy. I tak sie musimy wymieniac ale jakos zawsze w tym swoim gronie. No i kurcze ona wiecznie za nami łazi. A wyobrazcie sobie polozyc sie na fotel i zeby ona coś koło twarzy mi robiła? No chyba .......... Masakra!
A przeciez nie powiem jej "spadaj bo smierdzisz"
Przykre to jest bo jednak paznokcie sobie sztuczne robi, make up zawsze też (niewazne ze sie podklad odcina, niewazne...). No to do jasnej ciasnej o co chodzi? Rozumiem ze np mozna miec problemy z żołądkiem i przez to oddech jest nieświeży no ale robi sie cos z tym przecież Sama tak miałam i nie wyobrazam sobie zeby ktos musial zatykac nos jak stoje koło niego... ja sie nawet mamy pytałam czy czuc mocno zeby wiedziec wrazie co No tylko ze ja nic na to nie mogłam bo to żołądek. Ale wiecznie guma do żucia, odświeżacz to ust.
Na nia jak sie nawet patrzy no to po prostu
Wybaczcie za takie niesmaczności w taki sloneczny dzień ale ja jawnie nie wiem co mam zrobic i tak mnie to denerwuje ze
ja bym dyskretnie jej uwagę zwróciła na osobności
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:34   #4785
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja bym dyskretnie jej uwagę zwróciła na osobności
Wyzwałaby mnie... to taki typ osoby lekko agresywnej też. No i musiałabym jej powiedzieć wprost bo jak jej probowalysmy tak sugerować to ona nie zrozumie...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:42   #4786
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wyzwałaby mnie... to taki typ osoby lekko agresywnej też. No i musiałabym jej powiedzieć wprost bo jak jej probowalysmy tak sugerować to ona nie zrozumie...
to trzeba wprost niestety czy nie czuje tego smrodu od siebie i żeby zaczęła dbać nie tylko o ładne paznokcie i makijaż tylko o higienę
ja swojej koleżance o oddechu powiedziałam i pamiętam zawsze mówiłam " imię masz gumę" i jej dawałam a ona "a co wali mi z buzi" ja "tak" i się śmiałyśmy chyba myślała że żartuję
zresztą sama mi się przyznała parę razy że niby nie zdążyła umyć zębów bo się śpieszyła na autobus do szkoły nie wiem jak w ogóle można zapomnieć o umyć zęby

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-09 o 16:44
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:43   #4787
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie wiem co mi jest, przyszlam do domu, zjadlam obiad, polozylam sie spac- wczoraj bylo to samo, jakas zmeczona jestem. Chyba potrzebuje wiecej snu
U mnie to samo.. to chyba ta pogoda..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:49   #4788
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

To przesilenie wiosenne dziewczeta
ja dzis spałam od 13-15
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:50   #4789
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To przesilenie wiosenne dziewczeta
ja dzis spałam od 13-15
heheh ja od 14-16
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 16:51   #4790
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to trzeba wprost niestety czy nie czuje tego smrodu od siebie i żeby zaczęła dbać nie tylko o ładne paznokcie i makijaż tylko o higienę
ja swojej koleżance o oddechu powiedziałam i pamiętam zawsze mówiłam " imię masz gumę" i jej dawałam a ona "a co wali mi z buzi" ja "tak" i się śmiałyśmy chyba myślała że żartuję
zresztą sama mi się przyznała parę razy że niby nie zdążyła umyć zębów bo się śpieszyła na autobus do szkoły nie wiem jak w ogóle można zapomnieć o umyć zęby
No niestety :/ My z dziewczynami to czasem tak bezposrednio. "Ej sorry mam kaca wali mi z buzi, musicie mi wybaczuc"
Ja nie wiem jak mozna zapomnieć Ja sie juz wole spoznic na autobus niz nie umyc zębów

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
heheh ja od 14-16
Ja też
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:51   #4791
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

nie wiem co mi jest, przyszlam do domu, zjadlam obiad, polozylam sie spac- wczoraj bylo to samo, jakas zmeczona jestem. Chyba potrzebuje wiecej snu
mam to samo od początku zimy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:51   #4792
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to takie gdybanie ja słyszałam teorie od koleżanki babci że jak się człowiek za często myję to szybciej umrze
nooo to ja umrę bardzo szybko
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie wiem co mi jest, przyszlam do domu, zjadlam obiad, polozylam sie spac- wczoraj bylo to samo, jakas zmeczona jestem. Chyba potrzebuje wiecej snu
mam to samo, myślę, że to przesilenie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:53   #4793
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nooo to ja umrę bardzo szybko

mam to samo, myślę, że to przesilenie
ja tak samo żegnajcie nigdy nie wiadomo czy się jutro obudzę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:54   #4794
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja tak samo żegnajcie nigdy nie wiadomo czy się jutro obudzę
to może w razie czego - nie myj się dziś wieczorem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 16:57   #4795
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
heheh ja od 14-16
dobre jestesmy nie ma co

Lady to ja już chyba powinnam nie życ z moją obsesją czystości

Jutro z rana pędzę do rossa
tym razem dopadne schaumy

Moj blog wreszcie dziala przez mozille
A tak w ogole- widzialyscie jaki bajer mam na blogu? nikt ode mnie niczego nie skopiuje czy to fotek czy tekstu
Zablokowalam wszystko co mozliwe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:03   #4796
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Moj blog wreszcie dziala przez mozille
A tak w ogole- widzialyscie jaki bajer mam na blogu? nikt ode mnie niczego nie skopiuje czy to fotek czy tekstu
Zablokowalam wszystko co mozliwe
ale na kompie zapisać można
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:04   #4797
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to może w razie czego - nie myj się dziś wieczorem
nie wierzę w takie cuda idę zaraz pod prysznic jakiś chłodny bo tak mnie pieką plecy i tyłek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:06   #4798
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie wierzę w takie cuda idę zaraz pod prysznic jakiś chłodny bo tak mnie pieką plecy i tyłek
zjarałaś się na solarce?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:07   #4799
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale na kompie zapisać można
Ale co ci to da?
nie mozesz tego edytowac w zaden sposob ani zrobic kopiuj wklej
A jak zapiszesz to tylko tyle ze potem strona ci sie z netem łączy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 17:11   #4800
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobre jestesmy nie ma co

Lady to ja już chyba powinnam nie życ z moją obsesją czystości

Jutro z rana pędzę do rossa
tym razem dopadne schaumy

Moj blog wreszcie dziala przez mozille
A tak w ogole- widzialyscie jaki bajer mam na blogu? nikt ode mnie niczego nie skopiuje czy to fotek czy tekstu
Zablokowalam wszystko co mozliwe
hehe jak każda z nas ja codziennie muszę włosy mieć umyte świeżutkie nie to że śmierdzą czy co ale źle się czuję jak nie umyję tak sama dla siebie
dziś nie myłam włosków ale i tak nigdzie nie wychodziłam bo rano wróciłam
a może jutro zafarbuję to lepiej już nie będę dzisiaj ich myć

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ale co ci to da?
nie mozesz tego edytowac w zaden sposob ani zrobic kopiuj wklej
A jak zapiszesz to tylko tyle ze potem strona ci sie z netem łączy
zdjęcia można kopiować z blogu albo zrobić skan ekranu i zapisać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.