Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 20:25   #541
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
w większości?!
pogratulować specjalizacji tym gabinetom.
NO NA PEWNO BARDZO STERYLNIE TAM BYLO
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 23:05   #542
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie-ile skory powinno byc pomiedzy prętami?Kiedy nie dochodzi do migracji?

Aaa – ratunku, a co to w ogóle jest migracja?
Właśnie też mam taki problem – po przekłuciu kolczyk pasował idealnie (ale trzeba przyznać, że pępek był trochę opuchnięty, więc pewnie dlatego), a teraz jakieś 3, 4 mm wystają Nie wiem w ogóle gdzie można kupić takie krótkie kolczyki, bo te najfajniejsze, z ozdobami itd. mają w większości po 10 mm. A poza tym, to mam ten kolczyk bardziej po jednej stronie pępka – facet w salonie tatuażu mówił, że jest prosto, no i zresztą zanim go przekłuł, to namalował mi na brzuchu kropkę… ale mimo wszystko mnie się to za prosto nie wydaje :/
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 08:16   #543
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

to pod katem to przeciez przebite jest co? ;]
wyszukiwarka www.google.pl - migracja wpisz. ;] ;/
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:58   #544
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

niqsia13-Prosilas O Wklejenie Foty Mojego Pepka...jest Na Poprzedniej Stronie...prosze O Twoja Opinie-czy Zamieszczona Fotografia Przedstawia Migracje?
Madelie-a ile masz mm skory pomiedzy pretami? Ja na poprzedniej stronie wkleilam fote mojego pepka..Jakbys mogla to sprawdz czy Twpja odleglosc miedzy pretami jest taka sama...
Ja juz cholerka probuje sie dowiedziec czy mam migracje i nie moge:/ Mam nadzieje ze ktos mi w koncu odpisze...
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:37   #545
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
niqsia13-Prosilas O Wklejenie Foty Mojego Pepka...jest Na Poprzedniej Stronie...prosze O Twoja Opinie-czy Zamieszczona Fotografia Przedstawia Migracje?
Madelie-a ile masz mm skory pomiedzy pretami? Ja na poprzedniej stronie wkleilam fote mojego pepka..Jakbys mogla to sprawdz czy Twpja odleglosc miedzy pretami jest taka sama...
Ja juz cholerka probuje sie dowiedziec czy mam migracje i nie moge:/ Mam nadzieje ze ktos mi w koncu odpisze...
ja wiem dziewczyny,ze oczekujecie odp i sie martwicie ale czasem po samym zdjeciu nie da sie stwierdzic czy to migracja czy nie. mysle ze lepiej zebyscie udaly sie do salonow gdzie przekluwano wam pepki,przedstawily sytuacje i tam uzyskaly FACHOWA pomoc
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:59   #546
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a wogóle wczesnie pytałayście co my mamy z tym Tribioticem.
a jak chciałam przekłuć pępek, to wczesniej dostałam kartke jak dbać o kolczyk i tam pisało, zeby zakupic w aptece tribiotic!
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:22   #547
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a wogóle wczesnie pytałayście co my mamy z tym Tribioticem.
a jak chciałam przekłuć pępek, to wczesniej dostałam kartke jak dbać o kolczyk i tam pisało, zeby zakupic w aptece tribiotic!
ale nie stosuje sie go na zas
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 19:41   #548
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Klaudynka – pomiędzy prętami mam ok. 8 mm i w tym właśnie problem, bo chyba nikt oprócz Wildcata nie produkuje takich kolczyków… Ale chodzi też o to, że tę górną dziurkę mam jakby za bardzo z jednej strony pępka, zresztą wklejam zdjęcie, bo może zbyt niejasno to opisuję

Natalczak – Twoja rada brzmi logicznie, ale z drugiej strony, skoro w salonie nie potrafili fachowo przekłuć pępka, to trudno żeby teraz fachowo mi doradzili :/

Mirelka – Tribiotic stosuje się po przekłuciu JEŚLI wda się zakażenie, a nie profilaktycznie. To tak samo, jak nie używa się kropli na katar, dopóki nie ma się kataru

Z tego co znalazłam w Google, to migracja dotyczy przesunięcia kolczyka wskutek próby odrzucenia ciała obcego przez organizm. Czyli to chyba jednak nie to – mój po prostu został źle założony… Zastanawiam się teraz, co z tym fantem zrobić – jakbym chciała go poprawiać, to musiałabym najpierw poczekać aż się zagoi, a niewiadomo ile to może potrwać, no i nie mam gwarancji, że następnym razem będę miała przekłute lepiej… W temacie „Pokaż swój kolczyk” widziałam kilka pępków, jeszcze krzywiej przekłutych niż mój, więc może po prostu nie da się tego zrobić idealnie…
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pepek.jpg (25,5 KB, 325 załadowań)
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:10   #549
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Klaudynka – pomiędzy prętami mam ok. 8 mm i w tym właśnie problem, bo chyba nikt oprócz Wildcata nie produkuje takich kolczyków… Ale chodzi też o to, że tę górną dziurkę mam jakby za bardzo z jednej strony pępka, zresztą wklejam zdjęcie, bo może zbyt niejasno to opisuję

Natalczak – Twoja rada brzmi logicznie, ale z drugiej strony, skoro w salonie nie potrafili fachowo przekłuć pępka, to trudno żeby teraz fachowo mi doradzili :/

Mirelka – Tribiotic stosuje się po przekłuciu JEŚLI wda się zakażenie, a nie profilaktycznie. To tak samo, jak nie używa się kropli na katar, dopóki nie ma się kataru

Z tego co znalazłam w Google, to migracja dotyczy przesunięcia kolczyka wskutek próby odrzucenia ciała obcego przez organizm. Czyli to chyba jednak nie to – mój po prostu został źle założony… Zastanawiam się teraz, co z tym fantem zrobić – jakbym chciała go poprawiać, to musiałabym najpierw poczekać aż się zagoi, a niewiadomo ile to może potrwać, no i nie mam gwarancji, że następnym razem będę miała przekłute lepiej… W temacie „Pokaż swój kolczyk” widziałam kilka pępków, jeszcze krzywiej przekłutych niż mój, więc może po prostu nie da się tego zrobić idealnie…
a ile temu przekłuwałas pępek???
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:13   #550
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Natalczak – Twoja rada brzmi logicznie, ale z drugiej strony, skoro w salonie nie potrafili fachowo przekłuć pępka, to trudno żeby teraz fachowo mi doradzili :/


no to wybierz sie do jakiegokolwiek innego salonu lub nawet do dermatologa. w innym salonie tez udziela ci porady i pomocy.
zdjecie mi sie nie otwiera a po miniaturce ciezko cokolwiek stwierdzic niestety...
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:37   #551
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej!
Czy któraś z was wie gdzie można w Krakowie przebić pępek?
Wiem ze na Florianskiej jest salon ale niestety nie wiem jaki jest koszt(znalazłam wypowiedz ze 120zl ale to dwa lata temu, wiec mogło sie dożo zmienić). A może polecacie jakiś salon kosmetyczny? z góry dzięki
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 20:13   #552
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Hej!
Czy któraś z was wie gdzie można w Krakowie przebić pępek?
Wiem ze na Florianskiej jest salon ale niestety nie wiem jaki jest koszt(znalazłam wypowiedz ze 120zl ale to dwa lata temu, wiec mogło sie dożo zmienić). A może polecacie jakiś salon kosmetyczny? z góry dzięki
w salonach kosmetycznych nie powinno sie przebijac ciala. ile razy trzeba o tym pisac?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:05   #553
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No wlasnie na temat salonów kosmetycznych to zauwazylam, ze opinie sa podzielone. Z tego co wyczytalam gdzies nie powinno sie przebijac pistoletem. A pytam o salony bo z tego co wiem najtaniej w Krakowie(z tego co znalazłam to 120zl i to jest z najtanszym kolczykiem), a w salonie ok 80zl...
może znajdzie się osoba ktora jest zorintowana gdzie mozna bezpiecznie i w miare o przyzwoitej cenie(100zl) zrobić taki zabiegI takie pytanko czy jesli bym juz sie zdecydowala czy mozna przyniesc wlasny kolczyk(nowy:P)?wykonany ze stali chirurgicznej 316L oraz srebra 925(ozdoba). (wyczytałam że jest możliwość wysterylizowania na miejscu).

pozdrawiam
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:10   #554
xXxXaneciaxXxX
Przyczajenie
 
Avatar xXxXaneciaxXxX
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w pępku

Właśnie 3dni temu zrobiłam sobie kolczyka w brzuszkq i bardzo się z tego ciesze... wygląda to Bo$$ko.... Pani która mi to przebijał dała mi tymczasowy kolczyk, żeby mi się szybko zagoiło i za 2tyg. mam przyjść już sobie wybrać kolczyk=)
teraz czerwone koło kolczyka i nie wiem po ilu dniach to mi zejdzie... czy 3 dni to nie za długo? Mam maść trybityk i od juto mam przemywać sola fizjologiczną i maść nagietkowa...
dzisiaj mi napuchnął pępek....(dopiero po 3dniach) =(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4001.JPG (19,1 KB, 188 załadowań)

Edytowane przez xXxXaneciaxXxX
Czas edycji: 2008-02-25 o 16:32
xXxXaneciaxXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:40   #555
elmo__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w pępku

xXxXaneciaxXxX , masz krzywo przebity pępek, jeśli zdjęcie które dodałaś jest Twoje. ;O`

przemywac najlepiej solą fizjologiczną. wodą utlenioną i spirytusem nie polecam, bo robią się zaczerwienienia i różne takie.

co do puchnięcia, dobrze by było przykładac rumianek. ale o dziwo, tylu ilu osobom robiłam kolczyki, żadnej pępek nie spuchł!!. ;O
elmo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:49   #556
xPoZiOmCiAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Kolczyk w pępku

Ja przebilam juz bedzie z jakies 3 tygodnie temu
Ale jestem bardzo zadowolona Przebijala mi kumpeli siostra ale nic mi sie nie papra ani nic
Wczoraj pierwszy raz zmienilam kolczyka zabolalo mnie troszke przy wyciaganiu ale jak wkladalam to juz bylo ok Jak chcecie to moge wam przeslac fotki
xPoZiOmCiAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:58   #557
xXxXaneciaxXxX
Przyczajenie
 
Avatar xXxXaneciaxXxX
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w pępku

Hym, właśnie też zauważyłam ze jest troszeczkę krzywo.. ;/ Ale myślałam ze może to przez to ze ta Pani dała mi dużego kolczyka żeby mi się szybko goiło... :/ A do ilu tygodni po przebici boli jak np. ćwiczysz na wf albo jak się schyla?? Bo mnie jak chodzę to nie boli ale jak chce coś podnieś to już mam z tym problem... heh xD Mam nadzieje, że to szybko minie... (Bo powoli kończą mi się braki stroju hehe xD )
Pozdróffki=*
xXxXaneciaxXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:40   #558
xPoZiOmCiAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Kolczyk w pępku

Mnie bolalo tydzien. Ale nastepne 2 mialam ferie i dzis pierwszy dzien cwiczylam ALe moja kumpela ciwiczyla po tygodniu Hehe a u mnie to juz dzis bylo ok W ogole o nim zapomnialam
Hehe jest super jak na razie I ja tez mam troszke krzywo przebite ale to sie tak nie zuca w oczy
Mam zamiar kupic sobie takiego kolczyka jak jest w avatarze
Hehe az sie pochwalilam
xPoZiOmCiAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:50   #559
xXxXaneciaxXxX
Przyczajenie
 
Avatar xXxXaneciaxXxX
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w pępku

Niom tylko, że mój troszeczkę się jednak zuca w oczka :/
Heh śliczny jest ten koczyk
A teraz jakiego masz kolczyka?
Możesz przesłać foteczki? =)
xXxXaneciaxXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 19:21   #560
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Kolczyk w pępku

ja po przebiciu przemywalam wlansie roztworem soli fizjologicznej (do kupienia w aptece) a mylam sie mydlem protex
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:30   #561
hahahaczyczka
Raczkowanie
 
Avatar hahahaczyczka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w pępku

sól fizjologiczna,woda utleniona nie wiecej niz dwa razy dziennie i ewentualnie okłady z rumianku, ładnie opuchlizna schodzi ;]
__________________
Oh god, please pimp my life
hahahaczyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:46   #562
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez hahahaczyczka Pokaż wiadomość
sól fizjologiczna,woda utleniona nie wiecej niz dwa razy dziennie i ewentualnie okłady z rumianku, ładnie opuchlizna schodzi ;]

bron boze zadnej wody utlenionej-migracja gotowa.
masz bardzo krzywo przekluty ten pepek-czyzby pani kosmetyczka ci go robila?


WYSZUKIWARKA-jest watek zbiorczy na temat kolczyka w pepku-wszystkie odp na wasze pytania sa tam umieszczone.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 12:02   #563
xPoZiOmCiAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Kolczyk w pępku

Ja tez przemywlalam sola fizjologiczna

A teraz mam zwyklego banana Bo narazie sie jeszcze boje ze o cos zachacze... i jak narazie to nie mam kasy na kupienie jakiegos fajnego kolczyka

http://img151.imageshack.us/my.php?i...m000071va3.jpg to jest jedno ale obcielam glowe bo brzydko wyszlam


Narazie jedno Pozniej moze jeszcze jakies dodam
xPoZiOmCiAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 12:14   #564
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Kolczyk w pępku

ja mam kolczyk w pępku od dobrych kilku lat.
Pamiętam że długo się goił, pamiętam równierz ze naj lepsze było dla mnie przemywanie go zwykłą wodą z mydłem dla dzieci dwa razy dziennie i ruszanie nim tak by dostawało się do niego powietrze tzn pod dolną i górną kulkę.
Ja też mam troszię krzywo przekuty a przekuwałam w studiu...
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 12:45   #565
elmo__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez xXxXaneciaxXxX Pokaż wiadomość
Hym, właśnie też zauważyłam ze jest troszeczkę krzywo.. ;/
hmm, ja jednak na Twoim miejscu wyjęłabym, poczekała aż się zagoi i zrobiła od nowa. prosto wygląda po prostu ładniej.

gdy jest tylko ciut krzywo, to praktycznie nie widać. a tu wydaje mi się że dość mocno. kwestia gustu. ;D
elmo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:27   #566
xPoZiOmCiAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez elmo__ Pokaż wiadomość
gdy jest tylko ciut krzywo, to praktycznie nie widać. a tu wydaje mi się że dość mocno. kwestia gustu. ;D

Ja mam troszke krzywo przebite Ale u mnie to prawie w ogole nie widac
xPoZiOmCiAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 17:23   #567
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez elmo__ Pokaż wiadomość
hmm, ja jednak na Twoim miejscu wyjęłabym, poczekała aż się zagoi i zrobiła od nowa. prosto wygląda po prostu ładniej.

gdy jest tylko ciut krzywo, to praktycznie nie widać. a tu wydaje mi się że dość mocno. kwestia gustu. ;D
zgadzam się, strasznie krzywo ten kolczyk zrobiony
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 17:23   #568
xXxXaneciaxXxX
Przyczajenie
 
Avatar xXxXaneciaxXxX
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w pępku

Raczej go nie wyciągnę.... za bardzo mnie bolało przekłucie... :/
A przebijałam w studio a dokładnie w dragonie...
Może jak już dostane ten normalny kolczyk.... a nie taki duży to jakoś tego nie będzie widać?
PoZiOmCiA śliczny masz ten kolczyk =))
Pozdróffki =*
xXxXaneciaxXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 18:51   #569
hahahaczyczka
Raczkowanie
 
Avatar hahahaczyczka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w pępku

może i troche jest krzywo,ale nie ma co się dziewczyna przejmowac, zle nie wyglada...

zagoi się,wymieni kolczyk na krótszy i od tazu bedzie lepiej wygladało ;]
__________________
Oh god, please pimp my life
hahahaczyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 19:01   #570
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cześć dziewczynki!
Marze o kolczyku w pępku od dłuższego czasu. I teraz jestem na etapie modelowania brzuszka, żebny kolczyk ładnie leżał (wiem... obsesja
Nie boje się bólu anie w trakcie przebijania, ani po. Ale boję się, że kolczyk mi się wyrwie i zostanie mi wielka dziura w pępku! Słyszałam o kilku takich sytuacjach od koleżanek. Że np. zachaczyły swetrem itp. ;/
Świetny salono piercingu jest napewno na ul.Grodzkiej i Floriańskiej w Krakowie. Ale czy Ci łysi faceci przebiją mi prosto i odpowiednio pępek? Tego też się obawiam... ;/
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.