Niedojrzały banan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-31, 17:19   #1
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Talking

Niedojrzały banan


Znowu po przerwie makijażowej Was witam Kochane

Taki sobie makijażyk, bananowy, zielonkawy. Ostatnio modne jest na MM tłumaczenie zdjęć, więc nie bedę gorsza, a co Mianowicie zdjecia zrobione są nowym aparatem, którego jeszcze do końca nie opanowałam, ale jestem na dobrej drodze, chyba...

Koniec gadania, jeszcze tylko lista mazideł

Twarz:
podkład Bell
magik Helenki
puder APC
bambus Lancome
róż Golden Rose złotawy
Oczy:
baza Lumene
cienie z paletki Inglota
cień żółto-złoty Gosha
tusz MF
Usta:
błyszczyk Revlon

Miłego oglądania i komentowania

EDIT:
Aaaa, zapomniałam dodać, że makijaż robiony w pracy i co chwilę mi ktoś przeszkadzał, a zdjęcia robione po całym upalnym dniu, wiec wybaczcie jakieś tam rozjechania etc. I brwi zapuszczam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,7 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,9 KB, 314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (104,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (88,5 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (104,9 KB, 478 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-07-31 o 18:00 Powód: dopisek kosmetyku
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:28   #2
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Niedojrzały banan

Yen, pięknie Właśnie oglądałam Twoją aktualizację i tak sobie pomyślałam, że fajnie by było gdybyś pokazała makeup w kolorkach z którejś z paletek Inglota. Wchodzę na główną stronę i tu taka niespodzianka

Piękne cieniowanie, śliczne policzki Przy okazji się zapytam jak je podkreślasz, rozumiem że najpierw dajesz bambusa na poliki, a później w te załamanie róż, tak?

Na aparat proszę tutaj nie zwalać, "... no cóż... czasami nie liczy się długość różdżki, ale umiejętność czarowania"

No to pochwal się co to za model?
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:36   #3
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Niedojrzały banan

makijaz jest ladnie i starannie zrobiony,ale kolorki mi sie nie podobaja
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:38   #4
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Yen, pięknie Właśnie oglądałam Twoją aktualizację i tak sobie pomyślałam, że fajnie by było gdybyś pokazała makeup w kolorkach z którejś z paletek Inglota. Wchodzę na główną stronę i tu taka niespodzianka

Piękne cieniowanie, śliczne policzki Przy okazji się zapytam jak je podkreślasz, rozumiem że najpierw dajesz bambusa na poliki, a później w te załamanie róż, tak?

Na aparat proszę tutaj nie zwalać, "... no cóż... czasami nie liczy się długość różdżki, ale umiejętność czarowania"

No to pochwal się co to za model?
Dzięki Kochana A Ty Piękna ostatnio urodzinki miałaś, nie? Korzystam z okazji i życzę wszystkiego najlepsiejszego, zdrówka, spełnienia marzeń, wygrania następnej kumulacji w totka z zaznaczeniem wydania kaski na kosmetyki, cobyś malowała coraz fajniejsze makijaże (nie to, zeby teraz były niefajne ) i w ogóle wszystkiego co tylko sobie wymyślisz Muuuaaaa

A tutaj poliki mam inaczej zrobione - bambuska dałam na całą twarz, ma wtedy taki "szlachetny" połysk dopóki nie zacznie się przetłuszczać , minimalnie więcej na poliki, i na to na poliki po skosie róż, wzmacniając pućki

A umiejętność czarowania ćwiczę uparcie, ale teraz sobie odjechaną różdżkę kupiłam, zużytą trochę, ale jest sprawna nad podziw Pochwalę się - Canon EOS 400D

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
makijaz jest ladnie i starannie zrobiony,ale kolorki mi sie nie podobaja
Hehehe, ano nie każdemu pewnie przypadną do gustu Ale dzięki
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:42   #5
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Niedojrzały banan

A ja bym odwróciła kolory. Zieleń na ruchomej powiece i złoto wyżej. A zdjęcia są super, jak opanujesz aparat to już w ogóle cudeńka będą
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:45   #6
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Niedojrzały banan

Bardzo ładnie Ci w tych kolorkach
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:45   #7
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Niedojrzały banan

Bardzo ładny makijaż. Podobasz mi się w takiej kolorystyce. Cieniowanie jak zawsze cudo
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 17:45   #8
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Niedojrzały banan

Ładnie, starannie Ja bym jednak zamieniła kolory miejscami, wydaje mi się, że jednak ta zieleń cięższa niż złotko, a masz - jak i ja - opadające powieki, więc....
Masz śliczną tęczówkę
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:50   #9
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Niedojrzały banan

cieniowanie jak zawsze na 6 kolorki bym tylko zamienila miejcami
sliczne poliki!!!
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:50   #10
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana A Ty Piękna ostatnio urodzinki miałaś, nie? Korzystam z okazji i życzę wszystkiego najlepsiejszego, zdrówka, spełnienia marzeń, wygrania następnej kumulacji w totka z zaznaczeniem wydania kaski na kosmetyki, cobyś malowała coraz fajniejsze makijaże (nie to, zeby teraz były niefajne ) i w ogóle wszystkiego co tylko sobie wymyślisz Muuuaaaa

A tutaj poliki mam inaczej zrobione - bambuska dałam na całą twarz, ma wtedy taki "szlachetny" połysk dopóki nie zacznie się przetłuszczać , minimalnie więcej na poliki, i na to na poliki po skosie róż, wzmacniając pućki

A umiejętność czarowania ćwiczę uparcie, ale teraz sobie odjechaną różdżkę kupiłam, zużytą trochę, ale jest sprawna nad podziw Pochwalę się - Canon EOS 400D

Dziękuję za życzenia A ty kiedy masz?

Ja mniej więcej tak samo używam Bambusa Tylko chciałam się upewnić u specjalistki od polików

A co do aparatu, to masz cudeńko, aż w necie sprawdziłam co to za model ma ciekawą specyfikację i dużo pikseli Tylko pamiętaj o przeczytaniu instrukcji
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 17:51   #11
milamili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 289
Dot.: Niedojrzały banan

Przeslicze oczka i cudny makijaz a jak pieknie policzki wyeksponowane super
milamili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 17:58   #12
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
A ja bym odwróciła kolory. Zieleń na ruchomej powiece i złoto wyżej. A zdjęcia są super, jak opanujesz aparat to już w ogóle cudeńka będą

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie Ci w tych kolorkach

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż. Podobasz mi się w takiej kolorystyce. Cieniowanie jak zawsze cudo

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Ładnie, starannie Ja bym jednak zamieniła kolory miejscami, wydaje mi się, że jednak ta zieleń cięższa niż złotko, a masz - jak i ja - opadające powieki, więc....
Masz śliczną tęczówkę

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
cieniowanie jak zawsze na 6 kolorki bym tylko zamienila miejcami
sliczne poliki!!!

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia A ty kiedy masz?

Ja mniej więcej tak samo używam Bambusa Tylko chciałam się upewnić u specjalistki od polików

A co do aparatu, to masz cudeńko, aż w necie sprawdziłam co to za model ma ciekawą specyfikację i dużo pikseli Tylko pamiętaj o przeczytaniu instrukcji

Cytat:
Napisane przez milamili Pokaż wiadomość
Przeslicze oczka i cudny makijaz a jak pieknie policzki wyeksponowane super


Dziękuję

Odpowiem grupowo Właśnie zwykle maluję oczy tak jak piszecie, w tym wypadku zieleń na ruchomą powieke, złoto wyżej, ale dzisiaj chciałam zrobić klasycznego banana i zobaczyć jak w nim wyglądam, i nawet mi się spodobało, mimo tej nieszczęsnej opadajacej powieki

Bambusem da sie fajnie modelować twarz nakładając go w jedne miejsca wiecej, w inne mniej, zreszta to tyczy się też innych niebrokatowych bronzerów. Do tego jakiś róż na poliki i miodzio.

Urodzinki w lutym dopiero, jeszcze kawałek czasu A instrukcje czytam, mała jest wiec noszę ją w mojej przepastnej torbie i czytam wszędzie w wolnych chwilach

Uff,rozgadałam sie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:01   #13
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Niedojrzały banan

a ja to zacofana jestem chyba-bo mysle sobie co to jest ten babbusmusze poczytac gdzies i sie oswiecic-wiemjuz ze to bronzer
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:24   #14
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Niedojrzały banan

A ja pierwsze co pomyslalam to ze swietne zdjecia dopiero jak otworzylam miniaturki to zobaczylam ze troche sa rozmyte, ale generalnie swietnie kolory wygladaja na zdjeciach. Ja bym nie odwracala kolorow, tak jest oryginalnie
dobrze ze znowu jestes tutaj sie stesknilam normalnie
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:41   #15
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
a ja to zacofana jestem chyba-bo mysle sobie co to jest ten babbusmusze poczytac gdzies i sie oswiecic-wiemjuz ze to bronzer
Hehehe, ja dzieki wizażowi odkryłam kosmetyki o których kiedyś nawet nie wiedziałam, ze są
Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
A ja pierwsze co pomyslalam to ze swietne zdjecia dopiero jak otworzylam miniaturki to zobaczylam ze troche sa rozmyte, ale generalnie swietnie kolory wygladaja na zdjeciach. Ja bym nie odwracala kolorow, tak jest oryginalnie
dobrze ze znowu jestes tutaj sie stesknilam normalnie

No właśnie muszę sobie statyw sprawic czy cuś, i może jakiś przyrząd do wyzwalania wyzwalacza na odległość, bo ten cholernik cieżki jest, a ja mam jeszcze z gripem - niby wygodniej się trzyma, ale jest ciężej Tez mi sie podoba tak jak jest, ale zgodnie z zasadami to ta zieleń obciąża mi i tak opadającą powiekę... Ale pal licho zasady, wakacje są No i też się za Wami stęskniłam Btw, zmieniłaś pracę czy dalej w tej samej firmie, jeżeli mogę zapytac?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:43   #16
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: Niedojrzały banan

Yennefer miło Cie znowu zobaczyć makijaż oczywiście sliczny,staranny,dopracow any,kolorki ''żywe'',urokliwe zdjęcia tylko brwi bym lekko podkresliła jednakże nie zmienia to faktu,że makijaż mi się podoba
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:53   #17
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Btw, zmieniłaś pracę czy dalej w tej samej firmie, jeżeli mogę zapytac?
kochana od ostatniego razu kiedy o tym pisalam to dwa razy zmienialam hehe teraz jestem w koncu zadowolona i dobrze mi sie pracuje, a w sumie to wrocilam do firmy w ktorej pracowalam jeszcze w Polsce, z ta roznica ze teraz w Szwecji A Ty jak czytam znowu masz czas na malowanie w pracy
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:58   #18
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Niedojrzały banan

Makijaż jak zwykle staranny i ładny, ale jakoś te dwa kolorki mi ze sobą nie współgrają. Zamiast tego beżu, złota dałabym inny kolorek do tej zieleni.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 18:59   #19
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Yennefer miło Cie znowu zobaczyć makijaż oczywiście sliczny,staranny,dopracow any,kolorki ''żywe'',urokliwe zdjęcia tylko brwi bym lekko podkresliła jednakże nie zmienia to faktu,że makijaż mi się podoba

O brwiach to zapomniałam zupełnie dzisiaj
Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
kochana od ostatniego razu kiedy o tym pisalam to dwa razy zmienialam hehe teraz jestem w koncu zadowolona i dobrze mi sie pracuje, a w sumie to wrocilam do firmy w ktorej pracowalam jeszcze w Polsce, z ta roznica ze teraz w Szwecji A Ty jak czytam znowu masz czas na malowanie w pracy
No to fajnie że jesteś zadowolona Ale dalej w tej samej branży pracujesz? Ja też od ostatniego razu dwa razy zmieniłam pracę, hihihi I też mi dobrze

EDIT:
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Makijaż jak zwykle staranny i ładny, ale jakoś te dwa kolorki mi ze sobą nie współgrają. Zamiast tego beżu, złota dałabym inny kolorek do tej zieleni.
Dzieki Ale to nie jest beżyk, to taki słoneczny pomarańczowy Na zbiorach kosmetycznych i paletach Inglota pokazywałam te cienie, może jest jakies przekłamanie koloru... A jaki kolor byś tu widziała?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 19:26   #20
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość


Dzieki Ale to nie jest beżyk, to taki słoneczny pomarańczowy Na zbiorach kosmetycznych i paletach Inglota pokazywałam te cienie, może jest jakies przekłamanie koloru... A jaki kolor byś tu widziała?
No u mnie na kompie wygląda to na bardzo ciepły beż, ale mniejsza z tym ja tu widziałabym jakiś taki cytrynowy kolorek mniej ciepły Ale to tylko moje widzi mi się
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:31   #21
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Niedojrzały banan

Yennefer !Yennefer! nareszcie!!:j upi:

Kochana tak sie ciesze ,ze cie widze po przerwie ,ze nawet gdybys sie pomalowala weglem to by mi sie podobalo
Slicznie wygladasz ,uwielbiam makijaz banan piekne polaczenie kolorow.piekne zdjecia i wogole slicznie wygladasz
Stesknilam sie za toba dobrze ,ze juz jestes mam nadzieje,ze bedzie cie wiecej promyczku
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:40   #22
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Niedojrzały banan

podoba mi się
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 20:15   #23
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
No u mnie na kompie wygląda to na bardzo ciepły beż, ale mniejsza z tym ja tu widziałabym jakiś taki cytrynowy kolorek mniej ciepły Ale to tylko moje widzi mi się
Hmm, no ciepły to on jest niewątpliwie Ja przy swojej urodzie to się boję żółci chłodnej cytrynowej, nie służy mi ona, ale np. jakąś brunetkę to bym pomalowała tak jak mówisz
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Yennefer !Yennefer! nareszcie!!:j upi:

Kochana tak sie ciesze ,ze cie widze po przerwie ,ze nawet gdybys sie pomalowala weglem to by mi sie podobalo
Slicznie wygladasz ,uwielbiam makijaz banan piekne polaczenie kolorow.piekne zdjecia i wogole slicznie wygladasz
Stesknilam sie za toba dobrze ,ze juz jestes mam nadzieje,ze bedzie cie wiecej promyczku

Czy bedzie mnie więcej to nie wiem... Ale Kochana, musisz mnie tu koniecznie odwiedzić jak będziesz nad morzem, zadnych wymówek A z tym węglem, hmm, natchnęłaś mnie i mam pomysła, jak będę miała chwilę to się wyzyję artystycznie, bo inaczej będzie za mna cały czas chodził Gorzej niz mały głód
Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
podoba mi się
Dzięki
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:00   #24
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Niedojrzały banan

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
No to fajnie że jesteś zadowolona Ale dalej w tej samej branży pracujesz? Ja też od ostatniego razu dwa razy zmieniłam pracę, hihihi I też mi dobrze
Wiesz co, ja tez branzy chyba tak szybko nie zmienie i to dobrze ze u Ciebie tez dobrze
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:01   #25
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Niedojrzały banan

Wykonanie jak zwykle perfekt i poliki miodzio ale kolorki chyba nie Twoje, przynajmniej ja tak uważam, jakoś tak cie przygasily ale jak to stwierdzilas wakacje sa wiec trzeba szalec i uciekac od standardow
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:56   #26
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Niedojrzały banan

ślicznie
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 22:38   #27
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Niedojrzały banan

podobają mi się kolory cieni, piękne. no i cały efekt
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 23:53   #28
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Niedojrzały banan

Fajny ten Banan
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 06:33   #29
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Niedojrzały banan

O faktycznie kolorki niedojrzałego banana Świetny tytuł zgodny z prawdą
Jak zwykle idealne cieniowanie i staranne wykonanie co tu dużo mówić - bardzo mi się podoba

PS. Zwróciłam uwagę na kolczyki, oglądałam kiedyś takie same tylko ze złota (Twoje chyba srebrne??) i strasznie mi się podobały (nadal podobają) a do kompletu był śliczny pierścionek
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 06:48   #30
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Niedojrzały banan

Wcześniej nie udało mi się napotkac na Twój makijaż tak więc ten jest pierwszy który widze(zaraz przeglądarke uruchomie)Podobają mi się oczka ale policzki są mniam
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.