Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 13:25   #1801
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Tez widzialam to serum; ale narazie mam Joannę z serii Babcinej.
Agnieszka K kolorowke wklejamy w innym watku
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 13:32   #1802
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

sorry juz poprawiłam
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 14:02   #1803
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

isa666 - dolączę się do zadowolonych użytkowniczek żółtej serii z olejkami Gliss Kura, coprawda ja mam szampon od niedawna, kupiłam go ze względu na zapewnienia producenta o zapobieganiu rozdwajaniu końcówek długich włosów i jeszcze tego potwierdzić nie mogę, ale włosy dobrze się rozczesują i ładnie błyszczą
snowqueen - mamy w takim razie bardzo podobne mamy moja też była dla mnie pierwszą "instruktorką" stosowania pielęgnacji, nie pozwalała stosować agresywnych mydeł itp. bardzo się z tego cieszę, bo dzięki właściwiej pielęgnacji od początku uniknęłam wielu problemów i mam nadzieję, że dłużej będę cieszyć się brakiem zmarszczek
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 15:01   #1804
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
snowqueen - mamy w takim razie bardzo podobne mamy moja też była dla mnie pierwszą "instruktorką" stosowania pielęgnacji, nie pozwalała stosować agresywnych mydeł itp. bardzo się z tego cieszę, bo dzięki właściwiej pielęgnacji od początku uniknęłam wielu problemów i mam nadzieję, że dłużej będę cieszyć się brakiem zmarszczek
Ja jestem mojej mamie za to naprawdę bardzo wdzięczna. Gdyby nie Ona, pewnie miałabym serię prób z kosmetykami do cery mieszanej i tłustej, bo wydawało mi się, że świeci mi się czoło. A ono po prostu było suche i tak się broniło Też liczę na długą młodość i piękno mojej skóry zwłaszcza, że moja mama ma naprawdę piękną cerę i nikt nie daje jej tylu lat, ile ma - mam nadzieję, że przejęłam te dobre geny


Właśnie rozpakowałam moje zamówienie z apteki w sieci. Jestem zachwycona, zakupiłam tylko krem Hydrabio Riche Biodermy, do którego w dodatku był tonik 200 ml w prezencie i dostałam 8 próbek. Lubię takie dbanie o klienta, na pewno coś jeszcze tam kupię
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 15:27   #1805
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moja mama niestety poza kremem Nivea nie używała nic i dlatego nie miałam wiedzy jak pielęgnować cerę, musiałam wszystko testować na sobie Ale jak będę mieć kiedyś w przyszłości córkę to ją wyszkolę co i jak
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 15:37   #1806
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Moja mama niestety poza kremem Nivea nie używała nic i dlatego nie miałam wiedzy jak pielęgnować cerę, musiałam wszystko testować na sobie Ale jak będę mieć kiedyś w przyszłości córkę to ją wyszkolę co i jak
moja mam tez za kosmetykami nie przepada - ani tymi pilegnacyjnymi ani kolorowymi. Wrecz to ja musze jej przypominac o maseczce czy pillingu, choć i tak sie jej nie chce używać. Do żeli pod prysznic przekonałam ją chyba niecałe 2 lata temu - myła sie mydłem. tata zreszta tez woli mydło (mój tż też) i żele które dostał na jakies okazji tylko sie przeterminowują
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 15:44   #1807
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

U mnie dla niektórych to bez różnicy czy szampon czy żel pod prysznic. Kremy po goleniu bratu i ojcu kupuję ja. Nie jest tak źle.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 15:45   #1808
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

u mnie tak samo, zawsze mame przekonuje do maseczek, peelingów ale kremy to ona sama uzywa bo ma sucha skorę. Sama musialam dochodzic do tego jak sie pielegnuje twarz u mnie jesli chodzi o dbanie o siebie to chyba po mnie jest moj tato :P:P naprawde. moze peelingow i maseczek nie uzywa ale zel do twarzy wszystkie te rzeczy do golenia po goleniu, balsamy do ciała
ale i tak zawsze to ja jestem ta co siedzi najdłuzej w lazience i co chwile kupuje cos nowego
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 15:50   #1809
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, zawsze mame przekonuje do maseczek, peelingów ale kremy to ona sama uzywa bo ma sucha skorę. Sama musialam dochodzic do tego jak sie pielegnuje twarz u mnie jesli chodzi o dbanie o siebie to chyba po mnie jest moj tato :P:P naprawde. moze peelingow i maseczek nie uzywa ale zel do twarzy wszystkie te rzeczy do golenia po goleniu, balsamy do ciała
ale i tak zawsze to ja jestem ta co siedzi najdłuzej w lazience i co chwile kupuje cos nowego
mój tata ostatnio zaczął używać kremu pod oczy. W sumie to zrobiłam mu psikusa i dostał pod choinkę - szczerze mówiąc to obawiałam sie że sie obrazi, ale NIE!! zacząl uzywać i nie raz rano przed praca jak zapomniał to wracał sie z klatki, wklepywał i wychodził Juz mu od dawna mówiłam o kremiku - miał problemy z tarczyca (dosyć poważne ...) przez co ma (miał) bardzo siną skóre wokól oczu. Teraz wyraźnie sie mu polepszyło i zażyczył sobie drugie opakowanie

Mama natomiast regularnie używa kremu na noc, na dzień (ale nie daje sie przekonac do przeciwzmaszczkowych - ma bardzo suchą skórę a wszystkie te przeciwzmarszczkowe dodatkowo napinają. toleruje tylko nagietkowy Ziaji), pod oczy i krem do stóp. Toniku używa raz na ruski rok, balsamu to samo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 16:19   #1810
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moja mama nawet nieraz nie czyta etykiet i zaaplikowała sobie jakąś maseczkę regeneracyją na noc Dermiki...jako krem na dzień i tak chodziła cały dzień z nią na twarzy
Innym razem o mało co nie użyła mojej próbki żelu AA do higieny intymnej jako kremu, bo sobie próbka leżała obok próbki jakiegoś kremu przeciwzmarczkowego, który dostałam w SP i kazałam mamie go zużyć No ale na szczęście interweniowałam w porę.
Ostatnio mama na szczęście zaczęła nieco bardziej o sibie dbać, kupiła kilka kremów przeciwzmarszczkowych i się smaruje codziennie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 16:46   #1811
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Moja mama nawet nieraz nie czyta etykiet i zaaplikowała sobie jakąś maseczkę regeneracyją na noc Dermiki...jako krem na dzień i tak chodziła cały dzień z nią na twarzy
Innym razem o mało co nie użyła mojej próbki żelu AA do higieny intymnej jako kremu, bo sobie próbka leżała obok próbki jakiegoś kremu przeciwzmarczkowego, który dostałam w SP i kazałam mamie go zużyć No ale na szczęście interweniowałam w porę.
Ostatnio mama na szczęście zaczęła nieco bardziej o sibie dbać, kupiła kilka kremów przeciwzmarszczkowych i się smaruje codziennie
Eee.. z tym żelem do higieny intymnej nie byłoby tak źle Kiedyś poprosiłam brata żeby kupił mi żel do mycia twarzy i akurat zakupił coś mocno żrącego, z slsem i bardzo ściagającego, wysuszającego. Więc myłam przez kilka dni twarz łagodnym żelem do higieny intymnej - absolutnie nic mi się nie stał, a buzia nie była podrażniona.

Moja mama mnie uczyła jak dbać o cerę - wpoiła zasady dokładnego demakijażu, nawilżanie, ochronę przed słońcem. Mama nie używa wiele kosmetyków, nie testuje wiele nowości, zazwyczaj stosuje sprawdzone apteczne albo wysokopółkowe produkty.
Teraz ja zaznajamiam mamę z kawasami
Za to tato do szczęścia potrzebuje tylko woda+mydło+szampon pokrzywowy+antyperspirant +piankę do golenia. A broń boże użyć innego szamponu niż najzwyklejszy, pokrzywowyAlbo jak krzywi się, kiedy ma użyć żelu zamiast mydła
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 16:53   #1812
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A mój tata mi ostatnio podkrada żel pod prysznic, wchodzę do łazienki ostatnio i czuję zapach mojego żelu, a tata niedawno z łazienki wyszedł
A zawsze używał tylko mydła
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 18:42   #1813
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Moja mama nawet nieraz nie czyta etykiet i zaaplikowała sobie jakąś maseczkę regeneracyją na noc Dermiki...jako krem na dzień i tak chodziła cały dzień z nią na twarzy
Innym razem o mało co nie użyła mojej próbki żelu AA do higieny intymnej jako kremu, bo sobie próbka leżała obok próbki jakiegoś kremu przeciwzmarczkowego, który dostałam w SP i kazałam mamie go zużyć No ale na szczęście interweniowałam w porę.
Ostatnio mama na szczęście zaczęła nieco bardziej o sibie dbać, kupiła kilka kremów przeciwzmarszczkowych i się smaruje codziennie
moja mama tez fajny numer wywineła - spadł z półki żel pod prysznic z avonu SSS. troche sie rozchlapało na podłodze. Patrze, a mama wciera to w ręce, ramiona.... Wyszłam po chusteczki, wracam, a mama z dumą: po co miało sie zmarnować? posmarowałam sobie ręce. A ja: zelem pod prysznic?? Mamie sie głupio chyba zrobiło bo powiedziała ze myślała że to balsam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 19:36   #1814
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

hehehehehe smieszne te sytuacje u mnie raczej nic takiego nie bylo
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 20:54   #1815
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

a ja pamietam jak namawialam moja mame do robienia peelingu 2 razy w tygodniu (i oczywiscie do jego zakupu) a ona zrozumiala ze ja ja namawiam na peeling mechaniczny w gabinecie kosmetycznym..taki co zdzieraja skore z twarzy (wierzchnia warstwe,splyca zmarszczki itd...) i sie jeszcze ze mna sprzeczala do jakich ja ja rzeczy namawiam...(nie namawialabym jej do takich katuszy
i powaznie byla juz zdecydowana na taki peeling,ale potem dokladnie jej wyjasnilam o co mi chodzi...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 21:05   #1816
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Mikrodermabrazja to katusze? Powiedziałabym, że bardzo delikatna rzecz patrząc na arsenał gabinetowych możliwości obdzierania
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 06:38   #1817
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Tak sobie myślę, że może pasowałoby utworzyć jakiś nowy wątek pt. "Wpadki kosmetyczne naszej rodzinki" czy coś w tym stylu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 06:48   #1818
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że może pasowałoby utworzyć jakiś nowy wątek pt. "Wpadki kosmetyczne naszej rodzinki" czy coś w tym stylu


U mnie w sumie się nie zdarzają, tylko raz tato umył włosy odżywką zamiast szamponem - skończył mu się jego szampon i po prostu wziął jedną z buteleczek stojących przy wannie nie czytając etykietki - po prostu nie spodziewał się tam czegoś innego, niż szampon. Powiedział, że kiepski, bo słabo się pieni Uświadomiłam mu błąd i się już nie powtórzył
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 06:56   #1819
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
moja mama tez fajny numer wywineła - spadł z półki żel pod prysznic z avonu SSS. troche sie rozchlapało na podłodze. Patrze, a mama wciera to w ręce, ramiona.... Wyszłam po chusteczki, wracam, a mama z dumą: po co miało sie zmarnować? posmarowałam sobie ręce. A ja: zelem pod prysznic?? Mamie sie głupio chyba zrobiło bo powiedziała ze myślała że to balsam
Ooo przypomiało mi sie cos co nie bedzie off topem bo dotyczy maseczki peel offf grejpfrutowej Avonowksiej:P Pisałam juz o tym dawno ale moze niektórzy nie czytali. MOja ciocia kiedys wychodzac do pracy posmarowała sie ów maseczką z mysla ze to krem. Potem zaczeła krzyczec na ulicy bo myslała ze jej skóa schodzi:P:P
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 07:02   #1820
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

To ja idę założyć wątek o wpadkach kosmetycznych Na plotkowe najlepiej

EDIT: Wątek już jest --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=206730
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 07:40   #1821
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Ooo przypomiało mi sie cos co nie bedzie off topem bo dotyczy maseczki peel offf grejpfrutowej Avonowksiej:P Pisałam juz o tym dawno ale moze niektórzy nie czytali. MOja ciocia kiedys wychodzac do pracy posmarowała sie ów maseczką z mysla ze to krem. Potem zaczeła krzyczec na ulicy bo myslała ze jej skóa schodzi:P:P


dobre

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
To ja idę założyć wątek o wpadkach kosmetycznych Na plotkowe najlepiej

EDIT: Wątek już jest --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=206730
super już tam tuptam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 08:22   #1822
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moja mama, która już dawno została przeze mnie uświadomiona w kwestiach pielęgnacji do tej pory zachowała kilka mitów, których nie mogę jej wybić z głowy.
Po pierwsze nie używa peelingów do twarzy. W sumie to nie wiem dlaczego.
Po drugie nie używa odzywek do włosów, bo ponoć przetłuszczają włosy.
Nawet nie wiem czy kiedyś spróbowała, ale idzie w zaparte.

W związku z moim postanowieniem, że do końca roku zużywam zapasy i niczego nie dokupuję postanowiłam pokazać czego teraz używam. Nie pokażę zapasów, bo się wstydzę. Będę je ujawniać w miarę zużywania, czyli mniej więcej co miesiąc mogę tu wklejać aktualne fotki.

Zaczynamy:
1. ciało - balsamy, kremy,
2. dłonie
3. stopy
4. stopy
5. kosmetyki do mycia
6. dezodoranty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciało.JPG (48,1 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dłonie.JPG (54,9 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stopy1.JPG (55,7 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stopy2.JPG (41,2 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mycie.JPG (45,6 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deo.JPG (40,9 KB, 101 załadowań)

Edytowane przez droga A
Czas edycji: 2007-08-29 o 10:51 Powód: dodałam zdjęcia
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 10:54   #1823
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dalszy ciąg:

7. demakijaż
8. maseczki - ostatni na obrazku peeling Freeman malinowy w opakowaniu zastępczym - szkoda mi miejsca na takie wielkie tuby
9. pielęgnacja twarzy
10. usta
11. włosy - wody iwostinu używam rano aby ułożyć sterczące kosmyki - idealnie się nadaje.

W nowym mieszkaniu trzymam jeszcze krem do rąk Bielenda Kawior i trufle.
Pozazałam chyba wszystko. Poważna część tych kosmetyków jest na wykończeniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg demakijaż.JPG (46,2 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maseczki.JPG (47,5 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz lepsze.JPG (46,9 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.JPG (43,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włost całe.JPG (43,2 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez droga A
Czas edycji: 2007-08-29 o 10:56 Powód: dopisek
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:13   #1824
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

droga A, zbiór wcale nie jest taki przeogromny na tych fotkach. Z chęcią zobaczyłabym te zapasy

Ja również niedługo wkleję albo ostatnie zakupy, albo jakąś aktualizację
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:18   #1825
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Z chęcią zobaczyłabym te zapasy
Ja też. Nie ma się czego wstydzić.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:20   #1826
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja też. Nie ma się czego wstydzić.
No właśnie, ja się najwyżej pozachwycam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:21   #1827
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja sobie niedawno uświadomiłam, że nie mam ani peelingu do buźki(ale już się czaję na jakiś z Ori) ani żadnej maseczki(przydłaby się nawilżająca i jakaś może oczyszczająca)
I jeszcze jakiś dobry krem na noc, mocno nawilżający i odżywczy.
Pora odwiedzić KWC

droga A jak tam się to coś Farmony sprawuje?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5130513
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:22   #1828
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
droga A, zbiór wcale nie jest taki przeogromny na tych fotkach. Z chęcią zobaczyłabym te zapasy
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Ja również niedługo wkleję albo ostatnie zakupy, albo jakąś aktualizację
Używam na raz kilku kosmetyków, a kupuję przeogromne ilości. Rozsądek mi podpowiada, żeby nie otwierać na raz wszystkiego co kupuję, bo nie zdażę zużyć zanim minie data przydatności.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja też. Nie ma się czego wstydzić.
Zapewniam, że jest.

Isa to coś to jest mleko da kąpieli. Bardzo gęste, wystarczy niewielka ilość, pięknie pachnie, ładnie wyglada w tej szklanej butelce. Jestem zadowolona, bo czego jeszcze mozna chcieć od płynu do kąpieli.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:27   #1829
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A no właśnie. Dla nas to czysta przyjemność pooglądać kosmetyki na monitorze.

Sama niedługo wkleję tu swój zbiór, ale to za jakiś czas, bo od ostatniego wklejania nie zmieniło się tyle żeby fotografować całość.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:31   #1830
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ok. pokażę wam wobec tego najnowsze nabytki, ale nie dzisiaj, bo muszę pędzić z dzieckiem do sklepu po nowy tornister, śniadaniówkę i inne pierdoły do szkoły
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.