Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-23, 22:02   #3961
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

potwierdzam, ze oliwa najmniej zmywa, mi najbardziej sciagnal kolor olejek rycynowy z jajkiem i oliwa chyba
obecnie nawet z waxem uwazam i kolor lepiej sie trzyma. chociaz nadal mam watpliwosci czy da sie farbowac jedynie odrosty reszte odswiezajac na krotko
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:05   #3962
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
potwierdzam, ze oliwa najmniej zmywa, mi najbardziej sciagnal kolor olejek rycynowy z jajkiem i oliwa chyba
obecnie nawet z waxem uwazam i kolor lepiej sie trzyma. chociaz nadal mam watpliwosci czy da sie farbowac jedynie odrosty reszte odswiezajac na krotko
...masz na my¶li zapienienie w³osów przy farbowaniu? -z rudymi tak siê nie da, niestety
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:06   #3963
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
potwierdzam, ze oliwa najmniej zmywa, mi najbardziej sciagnal kolor olejek rycynowy z jajkiem i oliwa chyba
obecnie nawet z waxem uwazam i kolor lepiej sie trzyma. chociaz nadal mam watpliwosci czy da sie farbowac jedynie odrosty reszte odswiezajac na krotko
Hmm, to mo¿e z oliw± jeszcze popróbujê.

PS: masz piêkne, kocie oczy
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:35   #3964
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy wlasnie o to mi chodzilo, niestety rudosc ma swoje wymagania

marto³ek dzieki, tylko jak pisala kathy na krotko

http://www.handbag.com/beauty/makeup...60211#fbIndex1 co sadzicie o tym trendzie??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 06:58   #3965
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Wyczyta³am, ¿e olejowanie w³osów mo¿e mieæ wp³yw na wyp³ukiwanie koloru. Macie jakie¶ do¶wiadczenia z tym zwi±zane?


Mój kolor wygl±da tragicznie, a farba dopiero zamówiona


Aha, chcia³am jeszcze powiedzieæ, ¿e Blog Kathy jest nieoceniony (tak samo jak i ca³y ten w±tek)
Mi pierwsza rudo¶æ bardzo szybko uciek³a z w³osów.To zaczê³am nak³adaæ moje ukochane oleje zamiennie z naft± i po dwóch takich dziennych sesjach tak mi siê kolor zmieni³,¿e ruda by³am tylko jak sobie to wyobrazi³am
A¿ wczoraj poratowa³am siê szamponetk± i cieszê siê,¿e siê odwa¿y³am,bo mam rude w³osy jakbym prosto wysz³a od fryzjera.

A wczoraj sp³ukuj±æ szamponetkê w³osy by³y tak obrzydliwie têpe,¿e nie wytrzyma³am i na³o¿y³am od¿ywkê absoluta loreala(a nie u¿ywa³am jej od dobrych dwóch tygodni)i w³osy mam takie jakbym je prostownic± przelecia³a-s± piêkneproste i b³yszcz±...Czy¿by to by³ efekt takiej dawki silikonów???bo od 2 tygodni(ponad)nic takiego nie u¿ywam...

I mam jeszcze pytanie:U¿ywacie Delii i powiedzcie czy ona ma du¿o odcieni rudo¶æi?Bo joanna z tego co widzia³am w sklepie to ma "p³omienn± rudo¶æ","porzeczkow± czerwieñ","p³omienn± iskrê"
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:10   #3966
mmmysia
Przyczajenie
 
Avatar mmmysia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam serdecznie wszystkie rudzielce,od jakiego¶ czasu ja te¿ nim jestem i ¶ledzê ten watek regularnie.Eksperymentujê ca³y czas i szukam tego idealnego odcienia.Na pocz±tku farbowa³am Majirelem na poziomie 7 ale postanowi³am sprawdziæ jak mi bedzie w ja¶niejszym odcieniu rudego.Wczoraj zafarbowa³am Vitalitys 8.44 i tu pytanie do Kathy.Mam wra¿enie ¿e kolor jest trochê za bardzo intensywny,czy sp³ucze siê trochê?a moze nastêpnym razem spróbowaæ 8,43?
Katyhy pomó¿ plizzz
mmmysia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:55   #3967
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez mmmysia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie wszystkie rudzielce,od jakiego¶ czasu ja te¿ nim jestem i ¶ledzê ten watek regularnie.Eksperymentujê ca³y czas i szukam tego idealnego odcienia.Na pocz±tku farbowa³am Majirelem na poziomie 7 ale postanowi³am sprawdziæ jak mi bedzie w ja¶niejszym odcieniu rudego.Wczoraj zafarbowa³am Vitalitys 8.44 i tu pytanie do Kathy.Mam wra¿enie ¿e kolor jest trochê za bardzo intensywny,czy sp³ucze siê trochê?a moze nastêpnym razem spróbowaæ 8,43?
Katyhy pomó¿ plizzz
Bardzo szybko siê wyp³ucze, dlatego w³a¶nie zrezygnowa³am z tego koloru w wersji ,,solo,, - swoj± drog± to bardzo piêkny kolor, mog³aby¶ dac fotkê jak u ciebie wyszed³? Na moich w³osach nie by³ bardzo intensywny. Mo¿e zamiast wyp³ukiwania stonowaæ kolor szamponetk± Delia 7.4 Rudy (bêdzie trochê ciemniejszy)? Mo¿esz spróbowaæ 8.43 - na palecie wygl±da na bardzo piêkny kolor, jednak mamy do¶wiadczenie ¿e refleks ,,3,, wychodzi jakby szarawy co u niektórych.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Mi pierwsza rudo¶æ bardzo szybko uciek³a z w³osów.To zaczê³am nak³adaæ moje ukochane oleje zamiennie z naft± i po dwóch takich dziennych sesjach tak mi siê kolor zmieni³,¿e ruda by³am tylko jak sobie to wyobrazi³am
A¿ wczoraj poratowa³am siê szamponetk± i cieszê siê,¿e siê odwa¿y³am,bo mam rude w³osy jakbym prosto wysz³a od fryzjera.

A wczoraj sp³ukuj±æ szamponetkê w³osy by³y tak obrzydliwie têpe,¿e nie wytrzyma³am i na³o¿y³am od¿ywkê absoluta loreala(a nie u¿ywa³am jej od dobrych dwóch tygodni)i w³osy mam takie jakbym je prostownic± przelecia³a-s± piêkneproste i b³yszcz±...Czy¿by to by³ efekt takiej dawki silikonów???bo od 2 tygodni(ponad)nic takiego nie u¿ywam...

I mam jeszcze pytanie:U¿ywacie Delii i powiedzcie czy ona ma du¿o odcieni rudo¶æi?Bo joanna z tego co widzia³am w sklepie to ma "p³omienn± rudo¶æ","porzeczkow± czerwieñ","p³omienn± iskrê"
Bardzo dobrze ¿e u¿y³a¶ od¿ywkê która ci pasuje- co i raz wymyj w³osy z silikonów i bêdzie super. Je¶li u¿ywa³a¶ maski z absoluta to akurat ma bardzo fajny silikon ,,amodimethicone,, na 5 miejscu w sk³adzie w dodatku zmywalny ³agodnym szamponem. To nie efekt du¿ej dawki silikonów, ale efekt ³adnie oczyszczonych w³osów które bardzo dobrze przyjê³y ³agodny silikon i inne nawil¿acze. Delia z czystych rudo¶ci to tylko ,,Rudy,,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 12:35   #3968
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

Bardzo dobrze ¿e u¿y³a¶ od¿ywkê która ci pasuje- co i raz wymyj w³osy z silikonów i bêdzie super. Je¶li u¿ywa³a¶ maski z absoluta to akurat ma bardzo fajny silikon ,,amodimethicone,, na 5 miejscu w sk³adzie w dodatku zmywalny ³agodnym szamponem. To nie efekt du¿ej dawki silikonów, ale efekt ³adnie oczyszczonych w³osów które bardzo dobrze przyjê³y ³agodny silikon i inne nawil¿acze. Delia z czystych rudo¶ci to tylko ,,Rudy,,
U¿y³am od¿ywki z absolutaW³a¶nie siê zastanawia³am ciê¿ko czy mogê tak od razu na³o¿yæ od¿ywkê
Ale teraz mi siê przypomnia³o,¿e przecie¿ u fryzjera te¿ po sp³ukaniu farby nak³ada mi od¿ywkê.
Dziêki za info
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:27   #3969
vanilla_sky6
Przyczajenie
 
Avatar vanilla_sky6
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem takiego zdania jak ty lepiej rudy po ca³o¶ci - nie za bardzo wiem o co ci chodzi w przed ostatnim zdaniu? Najlepiej jak by¶ da³a fotkê w³osów, czy by³y wcze¶niej farbowane? - je¶li tak to czym?

W koñcu mnie kto¶ popar³ xD. Nie nie by³y farbowane, to mój naturalny kolor, jak znajdê jakie¶ normalne zdjêcie moich w³osów to dodam . A w tym zdaniu chodzi³o mi o to czy rudy (mi chodzi o taki wpadaj±cy w pomarañcz) bêdzie pasowa³ do ciemnobr±zowych w³osów . Bo widzia³am wiele dziewczyn ze spodem farbowanym, ale by³y to blondynki z br±zowym, albo brunetki z blond spodem , takiego jak ja chce nie widzia³am, a na necie te¿ specjalnie nic takiego nie ma...
vanilla_sky6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 14:15   #3970
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky6 Poka¿ wiadomo¶æ
W koñcu mnie kto¶ popar³ xD. Nie nie by³y farbowane, to mój naturalny kolor, jak znajdê jakie¶ normalne zdjêcie moich w³osów to dodam . A w tym zdaniu chodzi³o mi o to czy rudy (mi chodzi o taki wpadaj±cy w pomarañcz) bêdzie pasowa³ do ciemnobr±zowych w³osów . Bo widzia³am wiele dziewczyn ze spodem farbowanym, ale by³y to blondynki z br±zowym, albo brunetki z blond spodem , takiego jak ja chce nie widzia³am, a na necie te¿ specjalnie nic takiego nie ma...
Ja te¿ jeszcze mieszanki rudej z br±zem nie widzia³am.Wszêdzie blond+czarny czy br±z.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:07   #3971
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky6 Poka¿ wiadomo¶æ
W koñcu mnie kto¶ popar³ xD. Nie nie by³y farbowane, to mój naturalny kolor, jak znajdê jakie¶ normalne zdjêcie moich w³osów to dodam . A w tym zdaniu chodzi³o mi o to czy rudy (mi chodzi o taki wpadaj±cy w pomarañcz) bêdzie pasowa³ do ciemnobr±zowych w³osów . Bo widzia³am wiele dziewczyn ze spodem farbowanym, ale by³y to blondynki z br±zowym, albo brunetki z blond spodem , takiego jak ja chce nie widzia³am, a na necie te¿ specjalnie nic takiego nie ma...
Pomarañczowy rudy do w³osów w kolorze ciemnego br±zu ze z³otym odcieniem jak najbardziej, do fryzury tego typu trzeba miec idealnie proste w³osy albo ci±gle je prostowaæ. Je¶li chodzi o Freestyle to mi osobi¶cie bardzo podoba siê metoda koloryzacji flow oparta na przenikaj±cych siê kolorach od szczytu g³owy po koñcówki. Moda na spód farbowany dawno minê³a. Bardzo oryginaln± metod± jest te¿ eclipse (wszystko na proste w³osy) jej podstaw± s± farbowane okrêgi. Czekam na zdjêcie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-24 o 15:10 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 15:29   #3972
vanilla_sky6
Przyczajenie
 
Avatar vanilla_sky6
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomarañczowy rudy do w³osów w kolorze ciemnego br±zu ze z³otym odcieniem jak najbardziej, do fryzury tego typu trzeba miec idealnie proste w³osy albo ci±gle je prostowaæ. Je¶li chodzi o Freestyle to mi osobi¶cie bardzo podoba siê metoda koloryzacji flow oparta na przenikaj±cych siê kolorach od szczytu g³owy po koñcówki. Moda na spód farbowany dawno minê³a. Bardzo oryginaln± metod± jest te¿ eclipse (wszystko na proste w³osy) jej podstaw± s± farbowane okrêgi. Czekam na zdjêcie.
Dziêki wielkie, a co do prostowania, to mi nie przeszkadza, bo prostujê moje w³osy prawie codziennie (tak wiem, katuje je i to jak, ale jakby¶cie je zobaczy³y po umyciu...) . A co do tych metod to posiadasz mo¿e jakie¶ przyk³adowe zdjêcia? Abo jak je znale¼æ na necie? Z moj± wyobra¼ni± bywa kiepsko i jako¶ nie umiem sobie ich wyobraziæ
A foto dodam jak najszybciej bêdê mog³a i jak jakie¶ znajdê! ;D
vanilla_sky6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:33   #3973
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny a czy po u¿yciu szamponetki ten zakwasiæ w³osy p³ukank± octow±?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:39   #3974
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky6 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wielkie, a co do prostowania, to mi nie przeszkadza, bo prostujê moje w³osy prawie codziennie (tak wiem, katuje je i to jak, ale jakby¶cie je zobaczy³y po umyciu...) . A co do tych metod to posiadasz mo¿e jakie¶ przyk³adowe zdjêcia? Abo jak je znale¼æ na necie? Z moj± wyobra¼ni± bywa kiepsko i jako¶ nie umiem sobie ich wyobraziæ
A foto dodam jak najszybciej bêdê mog³a i jak jakie¶ znajdê! ;D
Jak gdzie¶ znajdê to dodam zdjêcie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:29   #3975
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ale siê dzi¶ zdziwi³am, w moim osiedlowym markecie otworzyli sklep z profesjonalnymi kosmetykami do w³osów, poogl±da³am trochê, niestety nie bêd± mieli Vitalitys, ale pani pokaza³a mi paletê farb Framesi, bardzo ³adne rudo¶ci. Farbowa³y¶cie mo¿e nimi?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-25, 21:42   #3976
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Framcolor z Framesi ma przepiêkn± paletê rudo¶ci - i to by by³o tyle
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-25, 21:58   #3977
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A te farby Vitalitys s± profesjonalne tak?
W mojej hurtowni fryzjerskiej ich nie ma, ale znam salon który na nich pracuje.

Dziewczyny powiedzcie mi proszê jest taki serial na tvn leci co¶ oko³o 18 i tam wystepuje Mucha i taka aktorka która ma d³ugie rude w³osy. Nie kojarzê jak ona sie nazywa, nie wiem jak tego szukaæ, moze wiecie jaki ona ma kolor w³osow, jaki to odcieñ rudego?
Te w³osy ma takie b³yszcz±ce i intensywne.

Ju¿ wiem ten serial to Prosto w serce, niestety tej aktorki znale¼æ nie mogê.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 22:19
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:28   #3978
vanilla_sky6
Przyczajenie
 
Avatar vanilla_sky6
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
A te farby Vitalitys s± profesjonalne tak?
W mojej hurtowni fryzjerskiej ich nie ma, ale znam salon który na nich pracuje.

Dziewczyny powiedzcie mi proszê jest taki serial na tvn leci co¶ oko³o 18 i tam wystepuje Mucha i taka aktorka która ma d³ugie rude w³osy. Nie kojarzê jak ona sie nazywa, nie wiem jak tego szukaæ, moze wiecie jaki ona ma kolor w³osow, jaki to odcieñ rudego?
Te w³osy ma takie b³yszcz±ce i intensywne.

Ju¿ wiem ten serial to Prosto w serce, niestety tej aktorki znale¼æ nie mogê.

Aktorka nazywa siê Marta Paw³owska. W googlach (tak siê pisze?) powinna¶ znale¼æ jej kilka zdjêæ, ale pewnie du¿o ich nie ma, gdyz Marta nie jest bardzo znan± aktork± . Hm a co do koloru w³osów to nie mam pojêcia...
vanilla_sky6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:25   #3979
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky6 Poka¿ wiadomo¶æ
Aktorka nazywa siê Marta Paw³owska. W googlach (tak siê pisze?) powinna¶ znale¼æ jej kilka zdjêæ, ale pewnie du¿o ich nie ma, gdyz Marta nie jest bardzo znan± aktork± . Hm a co do koloru w³osów to nie mam pojêcia...
Dziêkujê
Rzeczywi¶cie zdjêæ ma³o, ale mo¿e któras z Was wie jednak co to za kolor
Mi sie wydaje ze to mo¿e 8,43?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 11:37   #3980
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê
Rzeczywi¶cie zdjêæ ma³o, ale mo¿e któras z Was wie jednak co to za kolor
Mi sie wydaje ze to mo¿e 8,43?
Zale¿y na którym zdjêciu? Alej je¶li podoba ci siê ten kolor który ma obecnie w filmie to najbardziej podobny bêdzie (na palecie kolorów) 8.43.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:13   #3981
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A co my¶licie o farbach bez amoniaku vitalitys tone? Jaki bêdzie efekt takiej koloryzacji?
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:37   #3982
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
A co my¶licie o farbach bez amoniaku vitalitys tone? Jaki bêdzie efekt takiej koloryzacji?
Niestety ale bêdzie problem w przypadku pokrycia ciemnego odrost, na ogó³ farby bez amoniaku bardzo s³abo kryj±/rozja¶niaj± ciemne w³osy w dodatku je¶li s± jakie¶ drobne siwe w³oski to te¿ nie pokryje. Paleta kolorów taka sobie - raczej poziom 7, tzn z ciekawszych rudo¶ci to:7.44 (w tym przypadku wpada w czerwieñ), 7.43 i 7.64.
Kiedy¶ my¶la³am nad kombinacj±, Art na odrost a Tone po d³ugo¶ci, ale nie znalaz³am odpowiedniego koloru. Podobno Tone jest bardzo ³agodn± farb± - polecan± np. kobietom w ci±¿y.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:59   #3983
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety ale bêdzie problem w przypadku pokrycia ciemnego odrost, na ogó³ farby bez amoniaku bardzo s³abo kryj±/rozja¶niaj± ciemne w³osy w dodatku je¶li s± jakie¶ drobne siwe w³oski to te¿ nie pokryje. Paleta kolorów taka sobie - raczej poziom 7, tzn z ciekawszych rudo¶ci to:7.44 (w tym przypadku wpada w czerwieñ), 7.43 i 7.64.
Kiedy¶ my¶la³am nad kombinacj±, Art na odrost a Tone po d³ugo¶ci, ale nie znalaz³am odpowiedniego koloru. Podobno Tone jest bardzo ³agodn± farb± - polecan± np. kobietom w ci±¿y.
Siwych w³osów jeszcze nie mam wiêc akurat nie jest to problem na razie ale je¶li do tego s³abo rozja¶nia, czego nie rozumiem bo przecie¿ utleniacz te¿ siê stosuje tak samo to raczej odpada. Kombinuje bo moje w³osy bardzo ³atwo siê niszcz± i dlatego tak siê martwiê farb±
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:16   #3984
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
Siwych w³osów jeszcze nie mam wiêc akurat nie jest to problem na razie ale je¶li do tego s³abo rozja¶nia, czego nie rozumiem bo przecie¿ utleniacz te¿ siê stosuje tak samo to raczej odpada. Kombinuje bo moje w³osy bardzo ³atwo siê niszcz± i dlatego tak siê martwiê farb±
I jeszcze jedno kolory wychodz± bardzo ciemno. Takie farby najlepiej sprawdzaj± siê u osób o jasnych w³osach na poziomie 7-9, które chc± bezinwazyjnie przyciemniæ swój naturalny kolor lub nadac im wigoru.
Je¶li bardzo chcesz to przy odro¶cie mo¿na by spróbowaæ z wod± 9% i folia+ciep³o.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-26 o 14:17
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:18   #3985
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy
dziêki za pomoc
Ja jestem fank± Twojego koloru ¶liczny jest
Farbujesz vitalitys sama czy u fryzjera?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:24   #3986
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
kathy
dziêki za pomoc
Ja jestem fank± Twojego koloru ¶liczny jest
Farbujesz vitalitys sama czy u fryzjera?
Farbuje sama, poniewa¿ w kwestii koloru tylko sobie ufam, dziêkujê

LadyMadalena
S³ysza³a¶ o farbach Biokap i Sanotint?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:08   #3987
201608251020
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 15 304
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, 4 lata temu mia³am rudy z br±zem na górze (choæ br±z u mnie mocno chwyta ). Wklejam zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PICT1770.jpg (83,3 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0035.jpg (113,0 KB, 68 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1376.jpg (73,2 KB, 55 za³adowañ)
201608251020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:47   #3988
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Farbuje sama, poniewa¿ w kwestii koloru tylko sobie ufam, dziêkujê

LadyMadalena
S³ysza³a¶ o farbach Biokap i Sanotint?
Widzia³am Biokap w aptece nawet ale nie zwróci³y mojej uwagi na d³ugo. S± bez amoniaku wiêc w sumie czy efekt nie bêdzie taki sam jak Vitalitys Tone? Mam uczulenie na nikiel. Mo¿e to ma wp³yw na moje szybkie niszczenie siê w³osów
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:01   #3989
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
I jeszcze jedno kolory wychodz± bardzo ciemno. Takie farby najlepiej sprawdzaj± siê u osób o jasnych w³osach na poziomie 7-9, które chc± bezinwazyjnie przyciemniæ swój naturalny kolor lub nadac im wigoru.
Je¶li bardzo chcesz to przy odro¶cie mo¿na by spróbowaæ z wod± 9% i folia+ciep³o.

Ja rozumiem,ze te farby s± do farbowania ton w ton czyli zmieni± odcieñ o 1ton lub max.2. Jaki sens nie u¿ywaæ amoniaku, a dodawaæ wodê 9% i to jeszcze w cieple pod czepkiem. Tam idzie bardzo niska woda w³a¶nie po to ¿eby nadaæ ton jednocze¶nie nie niszcz±c.
Do diametralnej zmiany koloru lub malowania siwych jest inna linia.
Poza tym zgadzam siê masz racjê w farbach ton w ton kolory wychodz± ciemniejsze ni¿ w palecie. Ale odrost te¿ ³apie i siwe czê¶ciowo.
__________________
Klêska glodu w Rogu Afryki. Najwiêksza susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-26 o 18:09
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:52   #3990
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³am Biokap w aptece nawet ale nie zwróci³y mojej uwagi na d³ugo. S± bez amoniaku wiêc w sumie czy efekt nie bêdzie taki sam jak Vitalitys Tone? Mam uczulenie na nikiel. Mo¿e to ma wp³yw na moje szybkie niszczenie siê w³osów
Mo¿na by siê zastanowiæ (je¶li znajdzie siê odpowiedni kolor) - aby farbowaæ odrost farb± permanentn± typu Art a po d³ugo¶ci ³agodn± farb± bez amoniaku. Te¿ mam uczulenie na nikiel jak wiêkszo¶æ ludzi. Tone ma kiepskie (wpadaj±ce w czerwieñ) i ciemne rudo¶ci.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-26 o 19:54
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.