DIOR - kolorówka - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 09:13   #1021
Timmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: DIOR - kolorówka

Mam pytanie do posiadaczek paletki Golds Czy ten cień w dolnym lewym rogu wychodzi na powiece jako brąz czy khaki?
Timmy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:32   #1022
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
ja mam te Petal shine i ten fiolet nie daje wrazenia podbitego oka tak jak tem ze stylish move...jest ciemny ale pieknie rozswietla i fajnie wyglada w polaczeniu z zieleni oraz innymi.Ja sie dzisiaj zastanawialam nad tymi earth reflection i chyba jutro je kupiekiedys nawet wstawialam tu makijaz z Petal Shine jasna i ciemna wersje.sky glow tez sa interesujace ale najbezpieczniejsze sa Sunset cafe wydaje mi sie ze pasuja do kazdej urody....albo moze poczekaj na kolekcje letnia w ktorych pojawia sie nowe paletki????
Mam Stylish Move i ostatnio nie używam. Ten bordo- fiolet niestety nie zawsze dobrze wyglada , podkresla mi zmęczone oko. Zastanawiam się czy najciemniejszy w Petal Shine opalizuje na inny kolor ?

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A jednak... Czyli dla mnie odpadają Jeszcze raz dziękuję za info



Incognito jeszcze nie testowałam, za to dwukrotnie dwa odcienie z Pink Idol i... póki co jestem zawiedziona. Korzystałam bieli i z fioletu z prawego dolnego rogu. Biel bynajmniej nie opalizuje, jest transparentna i niemal matowa. Fiolet jest opalizujący, ale na powiece przemienia się w zaróżowioną ciepłą śliwkę, generalnie więc makijaż wykonany przy użyciu tych dwóch odcieni jest zdecydowanie ciepły, a mi, jako, że jestem Zimą, średnio to pasuje. Na razie odpuściłam sobie testowanie, może wrócę do nich od poniedziałku. Zawiodłam się, bo naprawdę nie sądziłam, że będą one dawały aż tak delikatny efekt. Póki co, nawet nie sięgam po dużo subtelniejsze Incognito, żeby się jeszcze bardziej nie zirytować. Skoro Pink Idol jest ledwie widoczny, to Incognito będzie chyba niewidzialny...
Anahstasio,cienie z najnowszej serii dają bardzo delikatny efekt , są słabo napigmentowane podobnie z resztą jak nowe pojedyńcze. Według mnie to poświata koloru a nie kolor. Ideałem jak dla mnie są podwójne okrągłe.

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, jedna sztuka Pink May Diora na Tru !!!!
Mad, jak możesz , oczywiscie nie miałam szans by zdążyć
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:38   #1023
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Anahstasio,cienie z najnowszej serii dają bardzo delikatny efekt , są słabo napigmentowane podobnie z resztą jak nowe pojedyńcze. Według mnie to poświata koloru a nie kolor. Ideałem jak dla mnie są podwójne okrągłe.
Niestety, nic mi o tym nie było wiadomo wcześniej, a na dłoni te cienie wyglądały na naprawdę całkiem dobrze napigmentowane No nic, jakiś sposób na nie będę musiała znaleźć, bo nie zamierzam się ich pozbywać, gdyż ich kupno to raczej kosztowny kaprys i zwyczajnie szkoda by mi było Na bazie nie stają się intensywniejsze, ale może próbować je nakładać na mokro? Próbowałaś może? Nie chcę sama ich zepsuć, bo już sobie tak raz zepsułam dwójeczki Irreelle Ombre Chanela, które miały być i na sucho, i na mokro, a jak pokazało życie, wcale nie były
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:45   #1024
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Lola-ten fiolet lekko opalizuje na rozowo ale trzeba sie przyjrzec bo dopiero jak ty zasugierowalas zrobilam to.Wklejam ci zdjecie tego fioletu na dloni w swietle dzinnym (robione za oknem bez Flesza)mam nadzieje ze Ci to pomoze choc troche w podjeciu decyzji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiolet.JPG (74,5 KB, 80 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:21   #1025
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Nabylam dzisiaj nowy gadzecik a mianowicie Dior Bronze Sunshine Blush 002 Sunset Fiesta-przepiekny i prawdziwie brzoskwiniowy roz...jest bardzo mocno napigmentowany i juz przy samej probie zdazylam przesadzic z ilosciaale jak nie bede naduzywac to bedzie ok...naprawde cudowny kolor-jestem zachwycona.Aha myslalam ze to roz z nowej kolekcji jednak okazalo sie ze niewiec dlaczego wczesniej go nie zauwazylam???

Wklejam zdjecie rozu i policzka(doslownie dwa machniecia pedzlem)mam nadzieje ze sie dopatrzycie
Zdecydowałam się na inny odcień tego różo-brązera - Exotic Roses Mam nadzieję, że będę tak samo zadowolona jak Ty. A powiedz on jest bardziej matowy czy świetlisty? Ma drobinki?
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:36   #1026
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na inny odcień tego różo-brązera - Exotic Roses Mam nadzieję, że będę tak samo zadowolona jak Ty. A powiedz on jest bardziej matowy czy świetlisty? Ma drobinki?


Juz Ci pisze.Roz jest matowy ale ma drobinki,jednak nie widze ich na twarzy.Ciekawa jestem w jakiej tonacji jest twoj roz?????
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 12:44   #1027
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Zapowiada się ciekawie
Powinien wyglądać tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07728980102.jpg (42,9 KB, 30 załadowań)
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 12:57   #1028
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

W zeszlym roku nabylam podobna limitowke 004 Tropical Orchids(troche sie roznia ale wydaje mi sie ze ten najciemniejszy roz jest podobny do tego drugiego(mojego)od lewej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roz.JPG (56,1 KB, 27 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 13:00   #1029
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
W zeszlym roku nabylam podobna limitowke 004 Tropical Orchids(troche sie roznia ale wydaje mi sie ze ten najciemniejszy roz jest podobny do tego drugiego(mojego)od lewej
bardzo ładna na lato idealne kolory!
Ale marzył mi się jakiś rozbielony, majtkowy róż i mam nadzieję, że to będzie to czego oczekuję
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 14:49   #1030
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: DIOR - kolorówka

Mam pojedyncze cienie Silver Dust / mieniące/ oraz Metalic Blue /perłowe/.
Mam prośbę o porównanie tych jedynek do paletek-piątek na wypadek
chęci ich nabycia.Chodzi mi o nasycenie barw,konsystencję tzn.bardziej kremowe
na oku czy szorstkie
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 15:53   #1031
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Obejrzałam dzisiaj Pink Idol, bardzo mi się podobają Chyba zdecyduję się na nie, a odpuszczę Stylish Move i Incognito.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 16:22   #1032
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiaj Pink Idol, bardzo mi się podobają Chyba zdecyduję się na nie, a odpuszczę Stylish Move i Incognito.
Pink Idol, polecam. Moja ukochana piątka Mam je nawet dzisiaj "na sobie"
Teraz leci do mnie Spring Bouquet i Earth Reflection.
A jaki masz kolor oczu margaretko? Bo ja mam niebiesko-zielone i Pink Idol są bardzo dobre.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 18:36   #1033
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Niestety, nic mi o tym nie było wiadomo wcześniej, a na dłoni te cienie wyglądały na naprawdę całkiem dobrze napigmentowane No nic, jakiś sposób na nie będę musiała znaleźć, bo nie zamierzam się ich pozbywać, gdyż ich kupno to raczej kosztowny kaprys i zwyczajnie szkoda by mi było Na bazie nie stają się intensywniejsze, ale może próbować je nakładać na mokro? Próbowałaś może? Nie chcę sama ich zepsuć, bo już sobie tak raz zepsułam dwójeczki Irreelle Ombre Chanela, które miały być i na sucho, i na mokro, a jak pokazało życie, wcale nie były
Nie próbowałam na mokro piątek tylko jedynkę , intensywniejsza nie była

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Lola-ten fiolet lekko opalizuje na rozowo ale trzeba sie przyjrzec bo dopiero jak ty zasugierowalas zrobilam to.Wklejam ci zdjecie tego fioletu na dloni w swietle dzinnym (robione za oknem bez Flesza)mam nadzieje ze Ci to pomoze choc troche w podjeciu decyzji
Dziękuję za fotkę , bardzo pomogłaś , jednak powstrzymam się od zakupu ponieważ podobny cień już mam i niestety niezbyt trafiony .

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
W zeszlym roku nabylam podobna limitowke 004 Tropical Orchids(troche sie roznia ale wydaje mi sie ze ten najciemniejszy roz jest podobny do tego drugiego(mojego)od lewej
Śliczne, soczyste kolory. Czy w którymś ze swoich makijaży go użyłaś ? Bardzo mi się podoba ale według mnie nadaje się raczej do chłodnych karnacji.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:34   #1034
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

A to moje nowe Piateczki Earth Reflection



Lola-niestety dlugo go nie uzywalam i nie ma go w moich makijazach ale moze za jakis czas go uzyje i zaprezentuje jakis makijaz....Moze i jest do chlodnych typow urody a ja jestem raczej cieplym ale uwazam ze mi pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.JPG (86,5 KB, 167 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:10   #1035
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Pink Idol, polecam. Moja ukochana piątka Mam je nawet dzisiaj "na sobie"
Teraz leci do mnie Spring Bouquet i Earth Reflection.
A jaki masz kolor oczu margaretko? Bo ja mam niebiesko-zielone i Pink Idol są bardzo dobre.

Mam szaro-zielone, ciemne. Dlatego bardzo polubiłam Sunset Cafe, bo ładnie wydobywają zielony kolor z moich oczu i one nie są już takie bure.

Na pewno zdecyduję się na Pink Idol

Mam mieszane odczucia co do ER: bardzo mi się podobają te kolory, ale przy moich oczach wyglądają nijako. Podbijają ten mój bury kolor oczu, cenie zlewają się z tęczówkami. Sama siebie przekonuję, że mi się podobają.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:47   #1036
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
A to moje nowe Piateczki Earth Reflection



Lola-niestety dlugo go nie uzywalam i nie ma go w moich makijazach ale moze za jakis czas go uzyje i zaprezentuje jakis makijaz....Moze i jest do chlodnych typow urody a ja jestem raczej cieplym ale uwazam ze mi pasuje
Piękne
Bardzo dobre zdjęcie oddające rzeczywiste kolory.
Czekam wobec tego na makijaż z paskowanym różem

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mam szaro-zielone, ciemne. Dlatego bardzo polubiłam Sunset Cafe, bo ładnie wydobywają zielony kolor z moich oczu i one nie są już takie bure.

Na pewno zdecyduję się na Pink Idol

Mam mieszane odczucia co do ER: bardzo mi się podobają te kolory, ale przy moich oczach wyglądają nijako. Podbijają ten mój bury kolor oczu, cenie zlewają się z tęczówkami. Sama siebie przekonuję, że mi się podobają.
No właśnie , ja też obawiam się że moje piwno- zielone, kocie oczy nie będą w nich najlepiej wyglądały.
margaretko , które są bardziej błyszczące/perłowe Sunset Cafe czy Earth ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:10   #1037
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość

No właśnie , ja też obawiam się że moje piwno- zielone, kocie oczy nie będą w nich najlepiej wyglądały.
margaretko , które są bardziej błyszczące/perłowe Sunset Cafe czy Earth ?

ER jest mocniej błyszczący
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:27   #1038
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
prześliczne!!! zdradź nam gdzie dostałaś taką śliczną kosmetyczkę
Moje kosmetyki kupilam w Bootsie.Jako ze Dior juz nie robi zadnych promocji, nie ma zadnych gratisow np przy zakupie 2 kosmetykow, dostalam ta kosmetyczke, i miniaturki kosmetykow (jak to Pani z Diora powiedziala ) od firmy z podziekowaniem ze wlasnie wybralam malowidla (fluid i piateczke) z tej firmy To bylo bardzo mile, bo sie w cale nie spodziewalam
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 00:25   #1039
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek paletki Golds Czy ten cień w dolnym lewym rogu wychodzi na powiece jako brąz czy khaki?
jest to oliwka
dziękuję Ci bardzo moniczko , a jak oceniasz tą piąteczkę?? cały czas o niej myślę

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-04-26 o 11:53
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 08:12   #1040
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
A to moje nowe Piateczki Earth Reflection

No to czekamy na jakis makijazyk.



Cytat:
Napisane przez gochadano Pokaż wiadomość
Mam pojedyncze cienie Silver Dust / mieniące/ oraz Metalic Blue /perłowe/.
Mam prośbę o porównanie tych jedynek do paletek-piątek na wypadek
chęci ich nabycia.Chodzi mi o nasycenie barw,konsystencję tzn.bardziej kremowe
na oku czy szorstkie

A moglabys kiedys przy okazji wkleic ich fotki na dloni? Duzo czytalam o cieniach pojedynczych Diora i szykuje sie albo na Frosted Beige albo na Beige Sunshine. A inne kolorki tez chetnie poznam.


Czytalas recenzje na KWC piatek i pojedynczych cieni Diora?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:54   #1041
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: DIOR - kolorówka

A moglabys kiedys przy okazji wkleic ich fotki na dloni? Duzo czytalam o cieniach pojedynczych Diora i szykuje sie albo na Frosted Beige albo na Beige Sunshine. A inne kolorki tez chetnie poznam.
Czytalas recenzje na KWC piatek i pojedynczych cieni Diora?[/quote]


Oczywiście ,czytałam recenzje,ale chciałam wiedzieć czy cienie mono wchodzą w skład piątek.
Kolory mono cieni nałożone aplikatorem wiernie oddają zdjęcia z perfumerii Lumiere,aplikowane pędzelkiem są o ton jaśniejsze
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 12:31   #1042
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Wykonalam dzis makijaz cieniami Earth Reflektion...uzylam wszystkich kolorkow...a ze brazy sa do siebie podobne nie widac za bardzo przejsc pomiedzy kolorami.Mi te cienie przypadly do gustu i juz je lubie za swietna kolorystyke.Wklejam zdjecie dla wszystkich zainteresowanych kupnem tej paletki...


P.S nie patrzcie na wlosy nie zdazylam sie jeszcze uczesac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oo.JPG (83,8 KB, 255 załadowań)
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 12:37   #1043
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Wykonalam dzis makijaz cieniami Earth Reflektion...uzylam wszystkich kolorkow...a ze brazy sa do siebie podobne nie widac za bardzo przejsc pomiedzy kolorami.Mi te cienie przypadly do gustu i juz je lubie za swietna kolorystyke.Wklejam zdjecie dla wszystkich zainteresowanych kupnem tej paletki...


P.S nie patrzcie na wlosy nie zdazylam sie jeszcze uczesac

Wygladaja super. Zaluje teraz ze ich nie wzielam...
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 13:22   #1044
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Wykonalam dzis makijaz cieniami Earth Reflektion...uzylam wszystkich kolorkow...a ze brazy sa do siebie podobne nie widac za bardzo przejsc pomiedzy kolorami.Mi te cienie przypadly do gustu i juz je lubie za swietna kolorystyke.Wklejam zdjecie dla wszystkich zainteresowanych kupnem tej paletki...


P.S nie patrzcie na wlosy nie zdazylam sie jeszcze uczesac
Pięknie
Cieszę sie,że kliknęłam tę paletkę na truskawie i już nie mogę sie doczekać kiedy wpadnie w moje ręce
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 16:48   #1045
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Wykonalam dzis makijaz cieniami Earth Reflektion...uzylam wszystkich kolorkow...a ze brazy sa do siebie podobne nie widac za bardzo przejsc pomiedzy kolorami.Mi te cienie przypadly do gustu i juz je lubie za swietna kolorystyke.Wklejam zdjecie dla wszystkich zainteresowanych kupnem tej paletki...


P.S nie patrzcie na wlosy nie zdazylam sie jeszcze uczesac

makijaż piękny
to już pewne - prędzej czy później ta paletka będzie moja
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 16:51   #1046
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Wykonalam dzis makijaz cieniami Earth Reflektion...uzylam wszystkich kolorkow...a ze brazy sa do siebie podobne nie widac za bardzo przejsc pomiedzy kolorami.Mi te cienie przypadly do gustu i juz je lubie za swietna kolorystyke.Wklejam zdjecie dla wszystkich zainteresowanych kupnem tej paletki...


P.S nie patrzcie na wlosy nie zdazylam sie jeszcze uczesac

U Ciebie rzeczywiście świetnie wyglądają
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:20   #1047
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Wygladaja super. Zaluje teraz ze ich nie wzielam...


Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Pięknie
Cieszę sie,że kliknęłam tę paletkę na truskawie i już nie mogę sie doczekać kiedy wpadnie w moje ręce


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
makijaż piękny
to już pewne - prędzej czy później ta paletka będzie moja


Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
U Ciebie rzeczywiście świetnie wyglądają



Naprawde uwazam ze warto kupic ta paletke.Przepiekne brazy no i maja ten blysk ktory lubie w cieniach....Ciesze sie ze makijaz sie podobal
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:22   #1048
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny na Truskawie DiorSkin Poudre Shimmer ( Ultra Shimmering All Over Face Powder ) - # 001 Rose Diamond 10g/0.35oz Tylko 9 sztuk
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:31   #1049
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Mam pytanie- skąd wiesz ile jest sztuk tego rozświetlacza? Jestem ciekawa bo ja nie potrafię tego nigdzie znaleźć
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 11:34   #1050
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: DIOR - kolorówka

Włóż ten rozświetlacz do koszyka, w ilości sztuk wpisz np 1000 zrób recalculate i jeżeli jest mniej to wyświetli Ci się informacja ile sztuk jest dostępnych
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.