Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 21:58   #4261
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WinlyEm- mam takie pytanko orientujesz się jak tam z pokojami nad morzem ale tylko na weekend planuje w weekend pojechac nad morze do Władysławowa i nie wiem czy brać namiot czy znajdę jakiś pokój
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:05   #4262
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nadrobiłam zaległości.
Ilonko- w sprawie bielizny z allegro będziemy na PW.
W sobotę niestety nie pojawię się u Cathy. Podczytywać Was będę ale czy pisać to sama nie wiem. Na wesele nie jadę bo życie mi sie poprzewracało trochę. Odniosłabym się do kilku postów ale... No.
Paulinka, mam nadzieję, że nie jest tak poważnie jak to brzmi
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:13   #4263
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

chciałam się poskarżyć na ten sposób nakładania minerałów z termalką. termalkę specjalnie po to kupiłam, i ten sposób (niezależnie czy wacikiem, czy pędzlem, czy psik na twarz) robi ze mnie koszmar. podkład (testowane na joppie i edm) zbija się plackowato, bieleje, porów nie kryje, a wręcz je uwydatnia, i zamiast perfekcji wychodzi niedbały klaun. wrr, chce ktoś pół avene? :/
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:18   #4264
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nadrobiłam zaległości.
Ilonko- w sprawie bielizny z allegro będziemy na PW.
W sobotę niestety nie pojawię się u Cathy. Podczytywać Was będę ale czy pisać to sama nie wiem. Na wesele nie jadę bo życie mi sie poprzewracało trochę. Odniosłabym się do kilku postów ale... No.

WI, trzymaj się. Będzie jeszcze dobrze. Zobaczysz.

Niestety, nie ma nic w moim rozmiarze u tego sprzedającego Szkoda, bo takie ceny....

Idę spać. Dobranoc minerałoholiczki.

Edytowane przez Blondi2
Czas edycji: 2009-07-29 o 22:21
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:42   #4265
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Czekam na 3 przesylki 9w tym jedno zbiorowe wiec stres x10) i chyba wszystkie wlosy mi wypadna przez te poczte ehh

WI, bedzie dobrze

czy ktoras z mineralocholiczek jedzie na woodstock? ja chyba nie dam rady, a tak spontanicznie chcialam sie wybrac, bo nigdy mi sie nie udalo dotrzec.
tylko sie troche paniusia ze mnie zrobila z tymi proszkami i nauralna pielegnacja no bo jak ja mam bez frakcji sojowej dac rade itd
no ale z kremem hippa i szamponem, filtrem, prasowanym podkladem edm i kredka do oczu jakos bym przezyla

dziewczyny, macie jakis dobry krem nawilzajacy? johnsona nie lubie, a frakcja+ha jednak solo nie daja rady hipp jest fajny ale nie codziennie.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:54   #4266
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Czekam na 3 przesylki 9w tym jedno zbiorowe wiec stres x10) i chyba wszystkie wlosy mi wypadna przez te poczte ehh

WI, bedzie dobrze

czy ktoras z mineralocholiczek jedzie na woodstock? ja chyba nie dam rady, a tak spontanicznie chcialam sie wybrac, bo nigdy mi sie nie udalo dotrzec.
tylko sie troche paniusia ze mnie zrobila z tymi proszkami i nauralna pielegnacja no bo jak ja mam bez frakcji sojowej dac rade itd
no ale z kremem hippa i szamponem, filtrem, prasowanym podkladem edm i kredka do oczu jakos bym przezyla

dziewczyny, macie jakis dobry krem nawilzajacy? johnsona nie lubie, a frakcja+ha jednak solo nie daja rady hipp jest fajny ale nie codziennie.
a próbowałaś tego z EGM?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 23:32   #4267
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

cześć dziewczyny
Ja bym też prosiła o przygarnięcie. Jestem z Poznania, rocznik 76, dzieci szt 2(samiczka+samczyk), TZ - szt 1 (samczyk), zwierzak - szt 1(samiczka, kot, maść czarna, rasa własna)
tak czytam i czytam o tych minerałach. Pozamawiałam sobie próbki i testuję, ale już chyba mam tego za dużo, i zdecydują się na jakiś EDM. Do tego podoba mi się ta cała biochemia, ale Matko ile tego jest, a opanować całości jak na razie niezdolnam choć staram się to jeszczem zielona jest
a w ogóle to mnie wysypało na buzi i nie wiem od czego, ale trudno zemszczę się ..... kiedyś
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 23:41   #4268
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ikka1 witaj... ja też dopiero co znalazłam to forum i próbuję "wkraść się w łaski", więc jesteśmy dwie nowe

Ja jestem rocznik 87

WinlyEM pisałaś o maskach do włosów, czy gloria to chodzi o tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rbowanych.html

możesz przybliżyć o co chodzi z tajemniczo brzmiącym placente? (też mi włosy strasznie zaczęły wypadać )

Pisałyście jeszcze o masce firmy Stapiz.. wiecie może, gdzie można ją kupić? (pollene to wiem, że w auchan)
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 23:51   #4269
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
Ja bym też prosiła o przygarnięcie.

(...)

Do tego podoba mi się ta cała biochemia, ale Matko ile tego jest, a opanować całości jak na razie niezdolnam choć staram się to jeszczem zielona jest
Cześć Aljaka nic się nie martw, ja tu kwitnę już (dopiero?) 3 miesiące, a jeszcze nie ogarnęłam nawet minerałów do końca (no, może poza EDM, te już znam bardzo dobrze), nie mówiąc o tym jak próbuję od miesiąca wdrożyć się w biochemię. Szykuję się na pierwsze zakupy na biochemii urody. Nie zapomnij o wątkach dot. uświadomionego noszenia staników


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Ikka1 witaj... ja też dopiero co znalazłam to forum i próbuję "wkraść się w łaski", więc jesteśmy dwie nowe

Ja jestem rocznik 87

WinlyEM pisałaś o maskach do włosów, czy gloria to chodzi o tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rbowanych.html

możesz przybliżyć o co chodzi z tajemniczo brzmiącym placente? (też mi włosy strasznie zaczęły wypadać )

Pisałyście jeszcze o masce firmy Stapiz.. wiecie może, gdzie można ją kupić? (pollene to wiem, że w auchan)
A to witam rówieśnicę

Miałam kiedyś Placentę f. Kallos - śmierdziała jak... fuj, wywaliłam. Jeśli zaczną mi wypadać włosy to będę szukać czegoś innego

A Stapiz kupiłam na Allegro - opakowanie 1 litr, zapach pudrowych cukierków z odpustu ale da się przeżyć używam na zmianę z Crema Latte Kallosa i Waxem. Zapoluję też na tę wychwalaną Glorię



zmykam do spania tymczasem kolorowych koszmarków!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 23:54   #4270
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Cześć Aljaka nic się nie martw, ja tu kwitnę już (dopiero?) 3 miesiące, a jeszcze nie ogarnęłam nawet minerałów do końca (no, może poza EDM, te już znam bardzo dobrze), nie mówiąc o tym jak próbuję od miesiąca wdrożyć się w biochemię. Szykuję się na pierwsze zakupy na biochemii urody. Nie zapomnij o wątkach dot. uświadomionego noszenia staników
jakich staników, jeszcze się na to nie natknęłam, o Matko już sprawdzam
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 23:54   #4271
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a próbowałaś tego z EGM?
Nie, bo szedl do mnie juz dwa razy i nie doszedł egm mnie nie lubi
bardzo bym chcila i moze przy oakzji promocji ktos cos zorganizuje.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 06:33   #4272
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Nie, bo szedl do mnie juz dwa razy i nie doszedł egm mnie nie lubi
bardzo bym chcila i moze przy oakzji promocji ktos cos zorganizuje.
jest niezły, ale do frakcji się nie umywa

aljaka, witaj! - stan inwentarza masz podobny jak ja, zamieniamy tylko czarne na białe, samiczkę na samca i gatunki czworonoznych
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:08   #4273
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
witaj Ikka, jaki ładny wstęp pod tytułem parę słów o sobie

jestem ciekawa, czy wśród nas jest wiecej moich i Pauli rówieśniczek? przyznać sie kobitki
Pewnie więcej takich młodziutkich dziewczynej jest z roczników 8...

Ilonko w rocznikach nie chodzi o licytację ja tez z przodu 7... (pocieszające że jeszcze młodziez z roczników 9... się nie odzywa....

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nadrobiłam zaległości.
Ilonko- w sprawie bielizny z allegro będziemy na PW.
W sobotę niestety nie pojawię się u Cathy. Podczytywać Was będę ale czy pisać to sama nie wiem. Na wesele nie jadę bo życie mi sie poprzewracało trochę. Odniosłabym się do kilku postów ale... No.
Paulinko, przykro mi . dla Ciebie, żeby wszystko się poukładało.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:08   #4274
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Aleście się rozpisały Nie mam siły wszystkich cytować biorąc pod uwagę, że 2z3 razy zjada mi posta, więc tylko ogólnie:

Aljaka witaj w naszym covenie

Winly (Wiem, że szaleję z emotkami, ale nie mogłam się powstrzymać)

Cotko, a próbowałaś Humektan? Wrzuć w KWC, albo się go kocha, albo nienawidzi

WI

A ja muszę chyba jednak pomyśleć nad nowym filtrem, zwykle noszę głębsze dekolty, a ostatnio niedużo nakładałam tam filtra i niezbyt nie opaliło mnie za bardzo, ale czuję takie uczucie przypieczenia. Aż normalnie boję się zacząć szukać, bo wiele filtrów testowałam i przynosiły więcej szkody niż pożytku, jedynie czyste mineralne nie robiły krzywdy. Żal mi będzie lirenkowego efektu, ale jednak wybieram ochronę. Tylko raczej ciężko mi będzie nałożyć proszki na mineralny SVR, ne? I zostaje jeszcze kwestia, co na ciało? MInerało-filtroholiczki, pomożecie? Bo na filtrowym zachwalają sunozon, a mnie on niszczy ubrania i też nie chroni idealnie, chyba że naloży się supregrubą warstwę.

Pochwalę się - wczoraj przyszły do mnie trzy (moje pierwsze) effuniaczki. Co prawda liczyłam na jabłuszkowanie, ale nie jest źle, widać taki mam biust, przynajmniej mnie nie spłaszczają jak większość brytyjczyków. Ale do rzeczy. Przede wszystkim fiszbiny nie lądują na łopatkach, pod pachami wycięcie normalne (wreszcie - przy moim wzroście i rozmiarze staniki zwykle odpiłowują mi ręce pod pachami), choć mogły by być jeszcze głębsze. Plunge, który faktycznie jest plungem i ładne cienkie ramiączka to kolejne plusy. Ogólnie wygląda n a to, że zostałam fanką effuniaków. Teraz czekam na straplessy, mięczaki i kolorystykę bardziej zbliżoną do wieku A, i oczywiście podobny elaborat machnęłam do Ewy
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:39   #4275
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Widzę, że zaniedbałam moje powitanie, a już pewnie z miesiąc siedzę całymi dniami.
Witam wszystkich, bardzo mi tu miło z wami
r. '81. Inwentarzowo na razie tylko mąż
Nie ogarniam na razie ani minerałów ani biochemii, ale powoli. Na razie chcę znaleźć swój kolor podkładu z dowolnej firmy, pewnie EDM będzie najszybciej.
Staniki znam od ponad roku, choć w wizażowym wątku jeszcze nie mnie widzieli i effuniaka jeszcze się nie dorobiłam, bo usilnie czekam na halfcupy, albo na coś zielonego (na akwarelę nie zdążyłam )

Dzięki za wszystkie rady i maasę informacji.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:52   #4276
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wychwalana Gloria Pollena Malwa,tak?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 08:59   #4277
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Pewnie więcej takich młodziutkich dziewczynej jest z roczników 8...

Ilonko w rocznikach nie chodzi o licytację ja tez z przodu 7... (pocieszające że jeszcze młodziez z roczników 9... się nie odzywa....


Paulinko, przykro mi . dla Ciebie, żeby wszystko się poukładało.
wiem, to był żart
ale przyznasz, że w realu to takie relacje jak tu [międzydekadowe] są raczej rzadko spotykane

no, spakowałam małża i dziecię - niby 3 dni a wyprawa jak na Mount Everest
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 09:03   #4278
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
aljaka, witaj! - stan inwentarza masz podobny jak ja, zamieniamy tylko czarne na białe, samiczkę na samca i gatunki czworonoznych
jak to brzmi
Mój inwentarz jeszcze pusty, tylko TŻ gdzieś tam sobie jest


Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Widzę, że zaniedbałam moje powitanie, a już pewnie z miesiąc siedzę całymi dniami.
Witam wszystkich, bardzo mi tu miło z wami
r. '81. Inwentarzowo na razie tylko mąż
Nie ogarniam na razie ani minerałów ani biochemii, ale powoli. Na razie chcę znaleźć swój kolor podkładu z dowolnej firmy, pewnie EDM będzie najszybciej.
Staniki znam od ponad roku, choć w wizażowym wątku jeszcze nie mnie widzieli i effuniaka jeszcze się nie dorobiłam, bo usilnie czekam na halfcupy, albo na coś zielonego (na akwarelę nie zdążyłam )

Dzięki za wszystkie rady i maasę informacji.
A my się już znamy, ale i tak miło mi poznać Ja stawiam pierwsze kroczki w stanikach, ale już jestem uświadomiona. To samo z biochemią

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wychwalana Gloria Pollena Malwa,tak?
si, Winly nam ją tu chwaliła bardzo
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 09:05   #4279
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hex, tak
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 09:10   #4280
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja z odzywek tylko kallosa creme a latte uwielbiam i olej kokosowy W sumie nic mi tak dobrze nie robi jak olej wlasnie maja taki zdrowy blask po nim Teraz kusi mnie ta gloria.... pamietam, ze moja babcia jej uzywala...ale to wieki temu bylo Opakowanie PRLowskie Mogli by troche zmienic ten disajn

Co do rocznikow to ja tez 8.... nawet 88 Inwentarza w postaci chlopa i dzieci brak Co najwyzej kot... plci meskiej

Nie wiem kto i kiedy ale zostalam niedawno wlasnie na tym cudnym forum zainspirowana do zrobienia sobie peelingu...i latalam wczoraj po lesie w poszukiwaniu platkow dzikiej rozy... znalazlam ale malo, bo zostalam poinformowana, ze juz przekwitla... ale cos tam jeszcze uzbierałam i sie suszy teraz..i jeszcze kokardke w balerince zgubilam i musze teraz cos wymyslec zeby te buty wygladaly... Moje ulubioooooooone
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 09:37   #4281
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ooo ja też 88 a z inwentarza to tż brak, dzieci brak ale nadrabiam zwierzętami
pies płeć męska owczarkowaty
koty 2*płeć żeńska (w sumie jedna to pół żeńska bo sterylka, druga czeka na zmianę płci ) waga po 3,5 kg młodziaki jeszcze nie dorobiły się jeszcze sadełka
1*płeć pół-męska(bez jąderek) waga 6 kg stary kochany leniwiec
no i na końcu świnia - brat też się liczy ?


co do glorii też kiedyś nałogowo używałam ale teraz przerzuciłam się na kokos ale gloria fajna była może wrócę do niej

ii ktoś tu wspominał o effuniakach mam sztuk 2 rozmiar mniejsze niż wyszło mi w ich kalkulatorze jeden czerwony w groszki i drugi cielak z tym, że cielak jest na styk jakby był ciut mniejszy niż mój pierwszy czerwony a może czerwony jest większy muszę chyba kupić jeszcze 1 żeby porównać który się wyróżnia
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 09:41   #4282
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ktoś jeszcze z rocznika '81 się znajdzie?

Nałożyłam dzisiaj maskę Gloria i jestem jak na razie bardzo zadowolona z efektu. Włosy są bardzo miękkie w dotyku, lejące i dobrze się rozczesują. Zachowują się u mnie identycznie jak po aplikacji Wax'a. Co do długotrwałych efektów pielęgnacyjnych to napiszę więcej za jakiś czas. Póki co chyba przejdę się do sklepu kupić jeszcze ze dwa słoiki Glorii, bo zapowiada się nowy hicior, a za tą cenę nie mam się nad czym zastanawiać.

Dostałam dzisiaj pierwszy raz list za pośrednictwem InPostu. Zastanawia mnie tylko czemu do koperty przyklejona została wielka i stosunkowo ciężka metalowa blacha. Uświadomi mnie ktoś po co się taką blachę przykleja? List był przez to cięższy jakieś trzy razy. Na tym wielkim kawałku metalu jest logo InPostu, ale obstawiam że nie chodzi tu tylko i wyłącznie o reklamę firmy. Blachę zachowałam i zastanawiam się nad jej przeznaczeniem. Pomoże mi ktoś?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 09:58   #4283
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie uwierzycie co mi sie przydarzylo.... !!! znowu na allegro trafilam, na jakiegos idiote! ja ich przyciagam czy co????
Na allegro kupuje od 5 lat. Do tej pory mialam same pozytywy a teraz w ciagu tygodnia pojawily sie na moim koncie 2 absurdalne komentarze.... az smieszne jak sie je czyta...Fakt, ze nie przywiazuje do komenatrzy duzej wagi, bo jak trzeba to wystawiam negatywy nie bojac sie odwetu.... ale teraz to juz przegiecie....
Jednego neutrala dostalam za to, ze pieniadze wplynely dopiero po 30h!!!!!!!
A dzisiaj dostalam negatywa, za to ze wplacilam o 1grosz mniej!! JEDEN GROSZ!
Dostalam paczuszke, wszystko pieknie ladnie.... nawet maila nie dostalam zeby doplacic czy cos... tylko wczesniej, ze otrzymal wplate i wysyla towar....
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:02   #4284
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze z rocznika '81 się znajdzie?

Nałożyłam dzisiaj maskę Gloria i jestem jak na razie bardzo zadowolona z efektu. Włosy są bardzo miękkie w dotyku, lejące i dobrze się rozczesują. Zachowują się u mnie identycznie jak po aplikacji Wax'a. Co do długotrwałych efektów pielęgnacyjnych to napiszę więcej za jakiś czas. Póki co chyba przejdę się do sklepu kupić jeszcze ze dwa słoiki Glorii, bo zapowiada się nowy hicior, a za tą cenę nie mam się nad czym zastanawiać.

Dostałam dzisiaj pierwszy raz list za pośrednictwem InPostu. Zastanawia mnie tylko czemu do koperty przyklejona została wielka i stosunkowo ciężka metalowa blacha. Uświadomi mnie ktoś po co się taką blachę przykleja? List był przez to cięższy jakieś trzy razy. Na tym wielkim kawałku metalu jest logo InPostu, ale obstawiam że nie chodzi tu tylko i wyłącznie o reklamę firmy. Blachę zachowałam i zastanawiam się nad jej przeznaczeniem. Pomoże mi ktoś?
Bo na listy ma "monopol" PP, na paczki do 2kg jest koncesja-->>np. InPost, a powyżej róbta, co chceta Jak coś pokręciłam, to proszę mnie poprawić

Malinn na głupotę nie ma rady, szczególnie w necie. Nic się nie przejmuj i rób swoje. W sumie zawsze możesz napisać do All, żeby anulowali komentarz.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-30 o 10:04
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:14   #4285
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze z rocznika '81 się znajdzie?

Nałożyłam dzisiaj maskę Gloria i jestem jak na razie bardzo zadowolona z efektu. Włosy są bardzo miękkie w dotyku, lejące i dobrze się rozczesują. Zachowują się u mnie identycznie jak po aplikacji Wax'a. Co do długotrwałych efektów pielęgnacyjnych to napiszę więcej za jakiś czas. Póki co chyba przejdę się do sklepu kupić jeszcze ze dwa słoiki Glorii, bo zapowiada się nowy hicior, a za tą cenę nie mam się nad czym zastanawiać.

Dostałam dzisiaj pierwszy raz list za pośrednictwem InPostu. Zastanawia mnie tylko czemu do koperty przyklejona została wielka i stosunkowo ciężka metalowa blacha. Uświadomi mnie ktoś po co się taką blachę przykleja? List był przez to cięższy jakieś trzy razy. Na tym wielkim kawałku metalu jest logo InPostu, ale obstawiam że nie chodzi tu tylko i wyłącznie o reklamę firmy. Blachę zachowałam i zastanawiam się nad jej przeznaczeniem. Pomoże mi ktoś?
Poczta ma monopol na listy o wadze do 50gr. Jeśli kotś nie chce korzystać z poczty musi wysłać po prostu cięższy list. Stąd obciążniki Ja niedawno tu pisałam, że mi drukarnia obciążyła list przesyłany kurierem paczuszką krówek w firmowych papierkach
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:19   #4286
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ili, ja 77, juz blisko do Ciebie A nie wybierasz sie przypadkiem na festiwal Audioriver w Plocku? bede sluzbowo - nastepny weekend
White, czasem lepiej sie wygadac. Trzymaj sie, cokolwiek Ci sie przydarzylo.
Evelinek, ja wlasnie po naglym przyplywie gotowki wymienilam poczciwa Lirenke na flitr Shiseido 50, jestem zachwycona. No coz, Lirenka sie jednak nie umywa. Shiseido wchlania sie juz w chwili aplikacji, zostawia cudownie satynowa, gladka skore. Chyba bede w niego inwestowac w przyszlosci. Niestety raczej szybko sie skonczy, bo ma bardzo lejaca konsystencje.
Winko sobie wczoraj w koncu darowalam na rzecz ginu z tonikiem - wydal mi sie najmniej tuczacy

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Aha, a ten Wasz Wax ma SLS-y, z tego co pamietam... myle sie?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:36   #4287
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No to odzywa się rocznik dokładnie 90
Inwentarza brak, jedynie tz jest żadnych zwierząt, niestety, chyba że bracia się liczą
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:37   #4288
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziekuje za potwierdzenie odnosnie Glorii jak gdzies mi wpadnie w oko to kupie a poki co uzywam Wax'a i nie jest zle ale mnie brakuje cierpliwosci do regularnego uzywania
Od paru m-cy uzywam Pantene Proste i Gladkie,bo swietnie dziala na skret moich loczkow,ladnie wlosy sie ukladaja i nie musze jej juz zmywac.
Moje wlosy lubia silikony

Kallosa mialam jakis czas temu ale...zapach jest dla mnie nie do zniesienia,szybko wyladowal w koszu.
Przerobilam wiele masek profesjonalnych i najmilej wspominam L'oreala Liss Extreme(choc skladowo zadna rewelacja) i szukam czegos podobnego.

Odnosnie InPostu-to w moim miescie nikomu go nie polecam,priorytet z Katowic szedl ok.10 dni i jeszcze musialam dzwonic i umawiac sie na konkretny dzien do odbioru.Funkcjonuja koszmarnie i z dwojga zlego wole PP....

Zaciekawilyscie mnie effuniakami-tylko,ze ja lubie miec cos od reki nie bawic sie w polowanie wie moze kiedys....a poki co wielbie brytyjczykow i moje cudne Panache Tango II nakupilam w roznych kolorach zreszta przy moim biuscie nie mam za wielkiego wyboru-nawet jak na rozmiary brytyjskie....chyba ze ktoras widziala 38L ew.40K
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:42   #4289
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hexanna ja również na pantene i waxie jadę po moich eksperymentach na włosach z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że obie są świetne
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:43   #4290
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ili, ja 77, juz blisko do Ciebie A nie wybierasz sie przypadkiem na festiwal Audioriver w Plocku? bede sluzbowo - nastepny weekend
White, czasem lepiej sie wygadac. Trzymaj sie, cokolwiek Ci sie przydarzylo.
Evelinek, ja wlasnie po naglym przyplywie gotowki wymienilam poczciwa Lirenke na flitr Shiseido 50, jestem zachwycona. No coz, Lirenka sie jednak nie umywa. Shiseido wchlania sie juz w chwili aplikacji, zostawia cudownie satynowa, gladka skore. Chyba bede w niego inwestowac w przyszlosci. Niestety raczej szybko sie skonczy, bo ma bardzo lejaca konsystencje.
Winko sobie wczoraj w koncu darowalam na rzecz ginu z tonikiem - wydal mi sie najmniej tuczacy

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Aha, a ten Wasz Wax ma SLS-y, z tego co pamietam... myle sie?
Wax ma SLSy, ale ja się już tak bardzo tym nie przejmuję, naturalna pielęgnacja mi wręcz szkodzi, a on nie ma dużo śmieci

Shiseido, wow, dla mnie jednak za wysokie progi Ale dzięki za info

Dziewczyny, nie wytrzymałam i założyłam wątek o effuniakach. Na stanikowym zrobił się balagan, nie mówiąc już o samej stronie pani Ewy, któa ma znienawidzony przeze mnie layout gazetowy. Tak więc serdecznie zaprawszam i udzielać mi się

Edit: Hex respect

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-30 o 10:45
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.