Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 21:43   #1501
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a teraz loteria.... oriflame zapcha/nie zapcha, zapcha/ nie zapcha.....

gliceryna?
mnie zapycha sodium oxide. ale czy gliceryna.....

nie zapcha! smaruje isę codziennie effaclarem h nawilżającym, on ma gliceryne na 2 miejscu w składzie juhu kupuję go.

a teraz durne pytanie: jak się kupuje podkład z oriflame? nie znam zadnej konsultantki i nigdy w zyciu nie kupowałam nic z avonu ani oriflame'a.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.

Edytowane przez little witch
Czas edycji: 2011-02-23 o 21:44
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:45   #1502
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
a teraz loteria.... oriflame zapcha/nie zapcha, zapcha/ nie zapcha.....

gliceryna?
mnie zapycha sodium oxide. ale czy gliceryna.....

nie zapcha! smaruje isę codziennie effaclarem h nawilżającym, on ma gliceryne na 2 miejscu w składzie juhu kupuję go.

a teraz durne pytanie: jak się kupuje podkład z oriflame? nie znam zadnej konsultantki i nigdy w zyciu nie kupowałam nic z avonu ani oriflame'a.
Hm musisz zamówic u konsultantki, tak mi się wydaje
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:47   #1503
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

no chyba nie ma innego wyjścia, ewentualnie na allegro chyba widziałam mnie nie zapycha jakoś tak zbyt lekki i mało kryjący mi się wydaje, ale skoro gliceryna to pewnie takie możliwości ma
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:36   #1504
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Też ostatnio miałam pod oczami skórki,ale 1-2 dni po południu kiedy zmywałam makijaż,smarowałam maścią z witaminą A i przeszło jak ręką odjął
Nawet na noc nie smarowałam,tylko właśnie po południu.
To naprawdę super specyfik za grosze,tylko kurcze szkoda ze nie mogę sobie tego na całą buzię położyć Jakieś tam krostki wtedy murowane,ale jest na wazelinie wiec to nie dziwne.

Buuu a ja tak teraz potrzebuję nawilżenia i natłuszczenia bez żadnego zapchania..No ale na całej twarzy,więc teraz ja was pomęczę
Znacie jakiś kremik godny polecenia,który naprawdę zrobi to baaardzo intensywnie? Bez żadnej parafiny,gliceryny,capryl i,isporyli,itp?
Ja też uwielbiam maść witamonową i stosuję tak ze 2-3 razy w tygodniu przed spaniem, bo mnie na szczęście nie zapycha. Kiedyś miałam krem nawilżający Effaclar H, La Roche Posay i byłam zadowolona, ale nie mam pojęcia co ma w składzie (poleciła mi go dermatolog jakieś 3 lata temu i mało mnie wtedy obchodzilo co tam w środku jest).

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
znajdę i wstawię obiecuję. choć nie wiem cyz nie bede musiała włamac sie na strych

a kapelusz polecam, serio, chroni przed słońcem, wygląda anielsko i do tego można mieć dowolnie fatalne włosy, on wszystko ukryje
Ja też mam kapelusz słomkowy, z taki duuuużym rondem i też polecam. Nie dość, że chroni przed słońcem, to jeszcze efektownie wygląda W tym roku kupie sobie jeszcze drugi, z mniejszym rondem.

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
a teraz loteria.... oriflame zapcha/nie zapcha, zapcha/ nie zapcha.....

gliceryna?
mnie zapycha sodium oxide. ale czy gliceryna.....

nie zapcha! smaruje isę codziennie effaclarem h nawilżającym, on ma gliceryne na 2 miejscu w składzie juhu kupuję go.

a teraz durne pytanie: jak się kupuje podkład z oriflame? nie znam zadnej konsultantki i nigdy w zyciu nie kupowałam nic z avonu ani oriflame'a.
Patrzylam za nim kiedyś na allegro i jest kilka ofert, już od 10 zł + przesyłka.

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2011-02-23 o 22:38
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 06:37   #1505
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25300072]Dobra mam zdj oka (2 zdj, z 2 różnych aparatów, ale właściwie takie same) skorzystam i zapytam: macie może jakieś sposoby na suche skórki pod oczami ? ostatnio to moja zmora podejrzewam, że to od żelu do mycia, ale nie chciałabym się z nim rozstawać..
A co do matu to też lubię mat absolutny, nie trawię nawet małego świecącego pikselka chociaż przy mojej cerze to jest niemożliwe do osiągnięcia (mieszana) -.- i tak wszystko się zaraz będzie błyszczeć i świecić, a na końcu spłynie [/QUOTE]
Ja smaruję wtedy Juvitem (teraz codziennie-problem zniknął), albo jak już kiedys pisałam kapsułką witaminy e lub witaminy a+e. Działa błyskawicznie!

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Maść z witaminą A to też bardzo dobry pomysł. Tylko mnie wkurza to opakowanie

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

http://allegro.pl/lumene-kryjacy-pod...459704238.html

widziałyście to?

Gdyby mocniej krył niż Natural Code matujący i nie zapychał i miał kolor chociaż tak jasny jak Natural Code to byłoby miło i jeszcze,żeby nie ciemniał.


Chyba jednak za dużo wymagań napisałam


Idę dziś do drogerii obadać go
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:39   #1506
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja smaruję wtedy Juvitem (teraz codziennie-problem zniknął), albo jak już kiedys pisałam kapsułką witaminy e lub witaminy a+e. Działa błyskawicznie!

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Maść z witaminą A to też bardzo dobry pomysł. Tylko mnie wkurza to opakowanie

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

http://allegro.pl/lumene-kryjacy-pod...459704238.html

widziałyście to?

Gdyby mocniej krył niż Natural Code matujący i nie zapychał i miał kolor chociaż tak jasny jak Natural Code to byłoby miło i jeszcze,żeby nie ciemniał.


Chyba jednak za dużo wymagań napisałam


Idę dziś do drogerii obadać go
pytałam o niego w jednej drogerii, ale go nie mieli, aczkolwiek również mnie ciekawi... Nigdy nie miałam podkładu w kompakcie, chyba najwyzszy czas wypróbować. Marzy mi sie coś, co ma kolor właśnie jak Vanilla z tego płynnego Lumene, przynajmniej zanim się pojawi Pixie znowu na allegro (nic, że mam jeszcze 1/4 biga Ailive, zakochałam się w Tinkerbell)
Jak go obadasz koniecznie daj znać
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:16   #1507
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

19agusia91 a np 2-3 kapsułki witaminy A+E nada się jako porządne nawilżenie do jednej aplikacji,jako dodatek do kremu,zmieszany na dłoni,stosowałas może?
Tak mysle czy nie zapcha,to odwieczny dylemat
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 15:44   #1508
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kiedyś zapodałam sobie taką jedną kapsułkę ii choć nie mam pewności to chyba właśnie po tym miałam najgorsza reakcję alergiczną jaka mi się w życiu zdarzyła. Gęba mi urosła dwa razy, oczy szpary, jakby mnie ktoś nadmuchał. Potem się zrobiła po tygodniu skorupa a po dwóch złaziła mi skóra z połowy ciała
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 17:40   #1509
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
kiedyś zapodałam sobie taką jedną kapsułkę ii choć nie mam pewności to chyba właśnie po tym miałam najgorsza reakcję alergiczną jaka mi się w życiu zdarzyła. Gęba mi urosła dwa razy, oczy szpary, jakby mnie ktoś nadmuchał. Potem się zrobiła po tygodniu skorupa a po dwóch złaziła mi skóra z połowy ciała
No niestety może uczulić.
Witaminy zapychają i to większość osób Ja A+E aplikuję tylko i wyłącznie pod oczy, ale Nivea jest najlepsza
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:28   #1510
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
kiedyś zapodałam sobie taką jedną kapsułkę ii choć nie mam pewności to chyba właśnie po tym miałam najgorsza reakcję alergiczną jaka mi się w życiu zdarzyła. Gęba mi urosła dwa razy, oczy szpary, jakby mnie ktoś nadmuchał. Potem się zrobiła po tygodniu skorupa a po dwóch złaziła mi skóra z połowy ciała
Oj nie,daruję sobie,wystraszyłaś wystarczająco
Wiadomo że co buzia to inna reakcja na różne składniki czy kosmetyki,ale wolę jednak nie ryzykować

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
No niestety może uczulić.
Witaminy zapychają i to większość osób Ja A+E aplikuję tylko i wyłącznie pod oczy, ale Nivea jest najlepsza
Faktycznie odpuszczam jak mówisz ze jeszcze zapychają większość osób..
Ja akurat muszę bardzo uważać w kwestii komedogenności,wiec pewnie by zrobiła mi krzywdę.
Nivea.. Tego kremu boję się panicznie
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:00   #1511
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jak już mowa o zapychaniu, to wyskoczył mi na brodzie obrzydliwy pryszcz. Pół dnia go oglądałam, bo to dla mnie abstrakcja... A jak się "świeci" na bladym tle

Dziewczynki, jeżeli któraś z Was używa podkładu Deborah Color Copy do cery normalnej i mieszanej (wiem, że Elianka go lubi) to mam do oddania kolor 0. Dla mnie okazał się duuużo za ciemny
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 19:07   #1512
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nałożyłam dziś podkład pharmacerisa 01 ivory i powiem wam ze to najbardziej jasne mazidło jakie moja buzia nawet w zimie widziała.
Różnica miedzy twarzą a szyją kolosalna,ale tym naprawdę bladolicym polecam
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:14   #1513
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Nałożyłam dziś podkład pharmacerisa 01 ivory i powiem wam ze to najbardziej jasne mazidło jakie moja buzia nawet w zimie widziała.
Różnica miedzy twarzą a szyją kolosalna,ale tym naprawdę bladolicym polecam
A jak oceniasz sam podkład? Bo już wiemy, że kolorek ok
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:24   #1514
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
A jak oceniasz sam podkład? Bo już wiemy, że kolorek ok
Podkład z tych bardziej kryjących i 'puszystych'.
Na lato i cieplejsze dni na pewno sie nie nadaje.
Podkreśla trochę pory w okolicach nosa i policzków,no ale coś za coś.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:40   #1515
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Podkład z tych bardziej kryjących i 'puszystych'.
Na lato i cieplejsze dni na pewno sie nie nadaje.
Podkreśla trochę pory w okolicach nosa i policzków,no ale coś za coś.
Dziękuję
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:28   #1516
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Nałożyłam dziś podkład pharmacerisa 01 ivory i powiem wam ze to najbardziej jasne mazidło jakie moja buzia nawet w zimie widziała.
Różnica miedzy twarzą a szyją kolosalna,ale tym naprawdę bladolicym polecam
to może wstawisz swatcha ? chętnie bym go obejrzała
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:49   #1517
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25339013]to może wstawisz swatcha ? chętnie bym go obejrzała [/QUOTE]

Dziś już próbowałam zrobić swatche,ale za późno się do tego zabrałam i światło było już byle jakie.
Jutro na pewno wrzucę
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:52   #1518
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

będę czekać
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:01   #1519
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

pharmaceris jest miły, wydaje się, że takie mazidełko nawilżające i kryjące ale dla mnie o jakieś 3 tony zbyt ciemny
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:07   #1520
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jak już mowa o zapychaniu, to wyskoczył mi na brodzie obrzydliwy pryszcz. Pół dnia go oglądałam, bo to dla mnie abstrakcja... A jak się "świeci" na bladym tle

Dziewczynki, jeżeli któraś z Was używa podkładu Deborah Color Copy do cery normalnej i mieszanej (wiem, że Elianka go lubi) to mam do oddania kolor 0. Dla mnie okazał się duuużo za ciemny
ja mam na brodzie dwa strupki. już. czuję się okropnie, bo nie miewam pryszczy, a jeszcze bardziej okropnie, bo wiem ze to dla dziewczyn które mają prawdziwy problem z cerą jakaś abstrakcja totalna, i że pewnie umarłyby ze śmiechu, jakby zobaczyły moje strupki.

no ale tak.
w ogóle, doszłam do wniosku z moją przyjaciółką, równie bladolicą, że na bladej cerze nawet najmniejszy pryszczyk widać na 4 kilometry, a powstające po nim przebarwienie (albo zwykłe zaczerwienione miejsce) nosi się przez pare miesięcy minimum.
jak karaluchy na torcie.
z białej bitej śmietany.

to może ten pharmaceris zamiast oriflame... dalej jestem nieufna wobec konsultantek
wiecie może jak wypada porównanie tych dwóch?


czytałam wywiad z Anną Dereszowską w jakże ambitnej gazecie "Uroda". ona nosi filtr (conajmniej 30) cały rok! i mówi że dba o to by jej cera była zawsze, cytuję, "promienna i jasna". no aż miło przeczytać
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.

Edytowane przez little witch
Czas edycji: 2011-02-24 o 21:08
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:12   #1521
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
ja mam na brodzie dwa strupki. już. czuję się okropnie, bo nie miewam pryszczy, a jeszcze bardziej okropnie, bo wiem ze to dla dziewczyn które mają prawdziwy problem z cerą jakaś abstrakcja totalna, i że pewnie umarłyby ze śmiechu, jakby zobaczyły moje strupki.

no ale tak.
w ogóle, doszłam do wniosku z moją przyjaciółką, równie bladolicą, że na bladej cerze nawet najmniejszy pryszczyk widać na 4 kilometry, a powstające po nim przebarwienie (albo zwykłe zaczerwienione miejsce) nosi się przez pare miesięcy minimum.
jak karaluchy na torcie.
z białej bitej śmietany.

to może ten pharmaceris zamiast oriflame... dalej jestem nieufna wobec konsultantek
wiecie może jak wypada porównanie tych dwóch?


czytałam wywiad z Anną Dereszowską w jakże ambitnej gazecie "Uroda". ona nosi filtr (conajmniej 30) cały rok! i mówi że dba o to by jej cera była zawsze, cytuję, "promienna i jasna". no aż miło przeczytać
Coś w tym jest, borykałam się z przebarwieniami więc wiem jak to wygląda na bladej cerze, zwłaszcze kiedy jest ich naprwdę dużo. a porównanie do karalucha na torcie poprostu urocze szczególnie, że właśnie jem kolację
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:20   #1522
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

przepraszam, ja jestem z naury taka... dosłowna
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:25   #1523
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
przepraszam, ja jestem z naury taka... dosłowna
nie szkodzi trafniej bym nie ujęła tych przebarwień na jasnej facjacie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:31   #1524
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Little witch, moim zdaniem pharmaceris nie jest jakiś super jasny. Jest jasny, owszem, ale nie ekstremalnie. Kupiłam go w ubiegłą zimę; zapchał mnie, warzył się po godzinie, migrował w zmarszczki, wymagał przypudrowania. Do cery potrzebującej nawilżenia powinien się nadać, ale w przypadku mieszanej radzę zdobyć tester...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:09   #1525
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Little witch, moim zdaniem pharmaceris nie jest jakiś super jasny. Jest jasny, owszem, ale nie ekstremalnie. Kupiłam go w ubiegłą zimę; zapchał mnie, warzył się po godzinie, migrował w zmarszczki, wymagał przypudrowania. Do cery potrzebującej nawilżenia powinien się nadać, ale w przypadku mieszanej radzę zdobyć tester...
Dla mnie też Pharmaceris zbyt ciemny... Od biedy może być, miałam kiedyś i nawet skończyłam całe opakowanie, ale np. Inglot, którego obecnie używam jest jaśniejszy
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:23   #1526
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja pod oczy jak i na noc używam maści z wit. A ale z oceanica i jest to wlaściwie taki treściwy krem a nie maść, nie wiem skąd nazwa.. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...itamina-a.html Właśnie się wysmarowałam ładnie
Na dzień obecnie stosuję ochronny z Iwostinu, też świetny: http://www.iwostin.pl/rozwiazania_iw...spf-15-na-zime

Ja stwierdzam, że minerały są całkiem ok i zostanę na razie przy Pixie NF Ailive 0
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 23:26   #1527
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Dla mnie też Pharmaceris zbyt ciemny... Od biedy może być, miałam kiedyś i nawet skończyłam całe opakowanie, ale np. Inglot, którego obecnie używam jest jaśniejszy
A którego używasz? Bo chciałabym coś odrobinę jaśniejszego niż Pharmaceris, a z tego co pamiętam najjaśniejszy Inglot to był ten rozświetlający, tak?
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 00:11   #1528
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

jeśli chodzi o Pharmaceris to ja raczej nie polecam
( to był jeden z moich pierwszych podkładów )
jakoś tak pływa po twarzy, kolor dla mnie w miarę- większość podkładów wtapia mi się w kolor skóry - ale jak ktoś jest bardzo blady to będzie za ciemny
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 07:53   #1529
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Little witch, moim zdaniem pharmaceris nie jest jakiś super jasny. Jest jasny, owszem, ale nie ekstremalnie. Kupiłam go w ubiegłą zimę; zapchał mnie, warzył się po godzinie, migrował w zmarszczki, wymagał przypudrowania. Do cery potrzebującej nawilżenia powinien się nadać, ale w przypadku mieszanej radzę zdobyć tester...
Ja mam cerę ekstremalnie suchą na policzkach i normalną w strefie T i to co zrobił ze mną ten podkład...aż mam ciary na samą myśl..Nie wiem co on ma w składzie ale na czole i nosie miałam miliardy krostek, po prostu mnie wysadziło Ja nie poleciłabym nikomu tego fluidu, kolor też niezbyt...
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 08:13   #1530
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
A którego używasz? Bo chciałabym coś odrobinę jaśniejszego niż Pharmaceris, a z tego co pamiętam najjaśniejszy Inglot to był ten rozświetlający, tak?
AMC LW 100

A jeśli chodzi o Pharmaceris to chyba różnie bywa, bo mnie nie wysypało po nim (ale w sumie niewiele podkładów to robi), ale faktycznie mi się warzył i nie był zbyt trwały. Na krycie nie narzekałam. Ja go nie przypudrowywałam, ale mam suchą cerę.
Natomiast moja przyjaciółka, która ma większe problemy z cerą uważa, że to najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miała: kryje, u niej trzyma się długo i nie warzy, ale faktycznie w związku z tym, że ma tłustą cerę to musi go przypudrować (może to pudrowi ten podkład zawdzięcza lepsze trzymanie sie cery).
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.