Essence cz. IX - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 16:03   #451
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Z powodu świątecznych nudów zaczęłam się zastanawiać, czy nie skusić się na pędzelek do smokey (tyle, że ja się malować nie umiem )

hehe skuś się, to nic że nie umiesz, nauczysz się

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam od razu choroba problem w tym, że żadna Essencomaniaczka nie chce się leczyć

problem? jaki problem?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:14   #452
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
hehe skuś się, to nic że nie umiesz, nauczysz się




problem? jaki problem?
My wiemy, że żaden to problem być Essencomaniaczką
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:17   #453
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
My wiemy, że żaden to problem być Essencomaniaczką
No może jedynie problem natury finansowej .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:29   #454
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zakochałam się w pomadce cupcake
ja też ją lowe jedną kupiłam i podprowadziła mi ją mama, dostałam od Tż-ta drugą i podprowadziła mi bratowa poluję na kolejną

aaaa, wiecie co?!?!!??

MAM BLOSSOMS Tż zrobił mi niespodziankę!!! Kupił mi wczoraj ostatni puder i ostatnią wodę Jak dał mi reklamóweczkę z Natury to stwierdził, że czuje się jakby dał dziecku upragnione klocki Lego tak się cieszyłam, dotykałam, wąchałam i szczerzyłam do tego zęby
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:33   #455
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Nic nie mówcie o Blossoms, nie mogę żyć tą niepewnością, co zastanę we wtorek w Naturze
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:37   #456
antoninamotyl
Rozeznanie
 
Avatar antoninamotyl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Nic nie mówcie o Blossoms, nie mogę żyć tą niepewnością, co zastanę we wtorek w Naturze
Ja tak samo
Oby była cała limitka, przez nikogo jeszcze nie dotykana
antoninamotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:56   #457
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Ja tak samo
Oby była cała limitka, przez nikogo jeszcze nie dotykana
ja także w we wtorek lece do natury
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 17:13   #458
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez magdu15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ; ) Tak śledzę wasze wątki i czytam i czytam. Tak myślę sobie, czy któraś z Was okazałaby się takim wspaniałym aniołem, który zrobiłby dla mnie małe zakupy essence, typu 2 pędzelki, jakiś lakier. Pieniądze wszelkie przelałabym na konto. W mojej mieścinie- Gołdap, nie wiem kiedy doczekam się nowości. Wchodzę codziennie do Natury, a tam...pustki. Dzisiaj nawet pusta szafa mi się z essence śniła!
Haha! Witam gołdapiankę!

Mam pytanie: znacie może odpowiednik lakieru Eclipse 03 Don't bite me - kiss me? Cudowny odcień, jeszcze nigdzie nie spotkałam się z takim.
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:20   #459
strilinga
Raczkowanie
 
Avatar strilinga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: north coast
Wiadomości: 268
gdańsk show your feet

ja nadal czekam na show your feet w gdańsku. może w alfie coś się pojawi. chyba pojadę we wtorek rano na rozpoznanie terenu ;P
strilinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:22   #460
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
ja też ją lowe jedną kupiłam i podprowadziła mi ją mama, dostałam od Tż-ta drugą i podprowadziła mi bratowa poluję na kolejną

aaaa, wiecie co?!?!!??

MAM BLOSSOMS Tż zrobił mi niespodziankę!!! Kupił mi wczoraj ostatni puder i ostatnią wodę Jak dał mi reklamóweczkę z Natury to stwierdził, że czuje się jakby dał dziecku upragnione klocki Lego tak się cieszyłam, dotykałam, wąchałam i szczerzyłam do tego zęby
szczęściara
woda sie podoba??
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:49   #461
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. IX

Ja chyba też będę leciała we wtorek do Natury, bo widziałam limitkę w sobotę, wąchałam zapach świeżo wypakowanych produktów, macałam wzrokiem opakowania, ślina po pas, limitka jeszcze nieruszona, no po prostu gdyby była jakaś szybka odgradzająca produkty to bym się do niej przyssała jak glonojad i jakby już zamykali sklep to mieliby problem z odlepieniem
No i nic nie mogłam kupić, bo jechałam do rodziny, Tż w samochodzie czekał i patrzył popędzającym wzrokiem na mnie a ja portfela z domu nie zabrałam (oczywiście) a w łapce miałam tylko 6 zł na pędzelek do smokey... Wiedziałam, że gdybym poszła do niego po kasę/kartę to by mnie zarżnął na miejscu (spieszyło nam się, poza tym on wie, ile mazideł mam w domu)... teraz tak sobie myślę, że to by była nawet godna i szlachetna śmierć.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 17:52   #462
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Essence cz. IX

Hej dziewczyny! Przyjmiecie mnie do swojego grona? Mam pytanie, czy piszecie o tych pudrowych szminkach ktore wchodza, w 4–kolorowej wersji? Jesli tak to popieram opinnie ze sa poprostu hitem! Do tej pory bylam skazana na Nyxa, generalnie nienawidze czerwonych ust, uznaje tylko cieliste pudrowe odcienie, ta seria to dla mnie zbawienie. A sa tutaj moze wizazanki z Lbn znajace obecna sytuacje w Naturach odnosnie tych szminek? A i jaka w ogole jest ich cena? Przepraszam z gory za natlok pytan i mozliwy offtop ale ze wzgledu na brak czasu jeszcze dokladnie nie przesledzilam watku
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:17   #463
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Essence cz. IX

Nie umiem się malować eyelinerem w żelu

zresztą takim w płynie też nie, kiedyś, całkiem niedawno kupiłam (oczywiście z essence) swój pierwszy w życiu eyeliner no ale malowanie kreski kompletnie mi nie szło więc pomyślałam że tym żelowym będzie łatwiej. Ale ja jestem jakieś beztalencie w tej kwestii bo wyglądam w takiej kresce raczej kiepsko i nie chce mi wyjść równa na obu oczach... ćwiczę i ćwiczę, narazie nie udało mi się zrobić takich kresek co by można wyjść w nich do ludzi. A może moje oczy nie są stworzone do takiej kreski i muszę pozostać przy kredkach...

musiałam się wyżalić
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:17   #464
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
ja też ją lowe jedną kupiłam i podprowadziła mi ją mama, dostałam od Tż-ta drugą i podprowadziła mi bratowa poluję na kolejną

aaaa, wiecie co?!?!!??

MAM BLOSSOMS Tż zrobił mi niespodziankę!!! Kupił mi wczoraj ostatni puder i ostatnią wodę Jak dał mi reklamóweczkę z Natury to stwierdził, że czuje się jakby dał dziecku upragnione klocki Lego tak się cieszyłam, dotykałam, wąchałam i szczerzyłam do tego zęby
jak wrazenia na temat wody?
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:26   #465
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
My wiemy, że żaden to problem być Essencomaniaczką



Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No może jedynie problem natury finansowej .

no tak, ale porównując do kosmetyków z dużo wyższej półki to i tak nasz nałóg nie jest tak destruktywny dla naszych portfeli jak dla co poniektórych


Co do blossoms to zastanawiam się czy chcę ten puder- zdecyduję jak zobaczę na żywo. Jakoś ochota na tę limiowankę odeszła gdy dowiedziałam się, że nie ma róży i kredek (co prawda po różu nie ma co płakać i co prawda kredek nie planowałam, ale tak jakoś smutno mi, że dostajemy jakieś nędzne ochłapy a nie pełne zestawy).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:53   #466
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość





no tak, ale porównując do kosmetyków z dużo wyższej półki to i tak nasz nałóg nie jest tak destruktywny dla naszych portfeli jak dla co poniektórych


Co do blossoms to zastanawiam się czy chcę ten puder- zdecyduję jak zobaczę na żywo. Jakoś ochota na tę limiowankę odeszła gdy dowiedziałam się, że nie ma róży i kredek (co prawda po różu nie ma co płakać i co prawda kredek nie planowałam, ale tak jakoś smutno mi, że dostajemy jakieś nędzne ochłapy a nie pełne zestawy).
dokładnie, ja za blisko 100 mogę mieć całą limitkę... a macowi np. 1 cień czy błystek
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:58   #467
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No może jedynie problem natury finansowej .
Hmm...... gdybym była Dioromaniaczką albo Sisleyomaniaczką to dopiero by portfel leżał i kwiczał a tak to co najwyżej sobie może ponarzekać ale tylko czasami
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:14   #468
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
ja też ją lowe jedną kupiłam i podprowadziła mi ją mama, dostałam od Tż-ta drugą i podprowadziła mi bratowa poluję na kolejną
Eeee.... Co Ty tak bez walki oddajesz Essence?! Trzeba było bronić cupcake jak lwica młodych Ja bym nie pozwoliła podprowadzić swoich kosmetyków, tylko ja mogę je macać

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
aaaa, wiecie co?!?!!??

MAM BLOSSOMS Tż zrobił mi niespodziankę!!! Kupił mi wczoraj ostatni puder i ostatnią wodę Jak dał mi reklamóweczkę z Natury to stwierdził, że czuje się jakby dał dziecku upragnione klocki Lego tak się cieszyłam, dotykałam, wąchałam i szczerzyłam do tego zęby
Opisz wrażenia? Jak Ci się podoba zapach? Do czego mogłabyś porównać? Już nie mogę się doczekać aż sama powącham, korci mnie straszliwie, a tu dopiero we wtorek będę mogła zrobić rozeznanie po Blossoms

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ja chyba też będę leciała we wtorek do Natury, bo widziałam limitkę w sobotę, wąchałam zapach świeżo wypakowanych produktów, macałam wzrokiem opakowania, ślina po pas, limitka jeszcze nieruszona, no po prostu gdyby była jakaś szybka odgradzająca produkty to bym się do niej przyssała jak glonojad i jakby już zamykali sklep to mieliby problem z odlepieniem
No i nic nie mogłam kupić, bo jechałam do rodziny, Tż w samochodzie czekał i patrzył popędzającym wzrokiem na mnie a ja portfela z domu nie zabrałam (oczywiście) a w łapce miałam tylko 6 zł na pędzelek do smokey... Wiedziałam, że gdybym poszła do niego po kasę/kartę to by mnie zarżnął na miejscu (spieszyło nam się, poza tym on wie, ile mazideł mam w domu)... teraz tak sobie myślę, że to by była nawet godna i szlachetna śmierć.
Ja bym nie darowała... Zrobiłabym maślane oczy w stylu "zbitego psa" lub coś podobnego i poprosiła pieknie: "kupiiiiisz....?
Zawsze działa
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:17   #469
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
szczęściara
woda sie podoba??


tak, woda przypadła mi do gustu
nawet moja mama powiedziała, że jest taka w moim stylu
choć trwałością nie powala na łopatki, ale to nie Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ja chyba też będę leciała we wtorek do Natury, bo widziałam limitkę w sobotę, wąchałam zapach świeżo wypakowanych produktów, macałam wzrokiem opakowania, ślina po pas, limitka jeszcze nieruszona, no po prostu gdyby była jakaś szybka odgradzająca produkty to bym się do niej przyssała jak glonojad i jakby już zamykali sklep to mieliby problem z odlepieniem
No i nic nie mogłam kupić, bo jechałam do rodziny, Tż w samochodzie czekał i patrzył popędzającym wzrokiem na mnie a ja portfela z domu nie zabrałam (oczywiście) a w łapce miałam tylko 6 zł na pędzelek do smokey... Wiedziałam, że gdybym poszła do niego po kasę/kartę to by mnie zarżnął na miejscu (spieszyło nam się, poza tym on wie, ile mazideł mam w domu)... teraz tak sobie myślę, że to by była nawet godna i szlachetna śmierć.
u mnie to ja zarżnęłabym Tż-ta gdyby nie zrozumiał mojej Essenco-pasji i nagłej chcicy spowodowanej nową limitką

Cytat:
Napisane przez trynosz Pokaż wiadomość
jak wrazenia na temat wody?
tak jak wyżej

osobiście mi się podoba i jeśli dorwę gdzieś drugą butelkę, a raczej ten cudny kartonik co się śmiesznie otwiera to kupię zapas

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Hmm...... gdybym była Dioromaniaczką albo Sisleyomaniaczką to dopiero by portfel leżał i kwiczał a tak to co najwyżej sobie może ponarzekać ale tylko czasami
gdybym była nawet L'orealomaniaczką to poszłabym z torbami i Tż też
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 19:20   #470
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Essence cz. IX

kurczę tak pędzicie że ciężko się wbić nowej essensomaniaczce
Kupiłam wczoraj puder z bloosom i jest cudowny myślałąm że moje miasteczko będzie opóźnione a tu taka niespodzianka
wąchałam tez perfumy i zgadzam się z opinia że są podobne od beyonce, mi się badzo podobały ale nie miałam na nie kasy więc odpusciłam, ale jeśli jeszcze będą to je zakupie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:28   #471
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ja chyba też będę leciała we wtorek do Natury, bo widziałam limitkę w sobotę, wąchałam zapach świeżo wypakowanych produktów, macałam wzrokiem opakowania, ślina po pas, limitka jeszcze nieruszona, no po prostu gdyby była jakaś szybka odgradzająca produkty to bym się do niej przyssała jak glonojad i jakby już zamykali sklep to mieliby problem z odlepieniem
No i nic nie mogłam kupić, bo jechałam do rodziny, Tż w samochodzie czekał i patrzył popędzającym wzrokiem na mnie a ja portfela z domu nie zabrałam (oczywiście) a w łapce miałam tylko 6 zł na pędzelek do smokey... Wiedziałam, że gdybym poszła do niego po kasę/kartę to by mnie zarżnął na miejscu (spieszyło nam się, poza tym on wie, ile mazideł mam w domu)... teraz tak sobie myślę, że to by była nawet godna i szlachetna śmierć.
a toć, że by była

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
kurczę tak pędzicie że ciężko się wbić nowej essensomaniaczce
Kupiłam wczoraj puder z bloosom i jest cudowny myślałąm że moje miasteczko będzie opóźnione a tu taka niespodzianka
wąchałam tez perfumy i zgadzam się z opinia że są podobne od beyonce, mi się badzo podobały ale nie miałam na nie kasy więc odpusciłam, ale jeśli jeszcze będą to je zakupie
Możesz napisać coś więcej na temat jego działania rozświetlającego? Czy jest widoczny na buźce? Chodzi mi o takie widoczne rozświetlenie a nie o chamski efekt bazarkowy...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:29   #472
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
kurczę tak pędzicie że ciężko się wbić nowej essensomaniaczce
Kupiłam wczoraj puder z bloosom i jest cudowny myślałąm że moje miasteczko będzie opóźnione a tu taka niespodzianka
wąchałam tez perfumy i zgadzam się z opinia że są podobne od beyonce, mi się badzo podobały ale nie miałam na nie kasy więc odpusciłam, ale jeśli jeszcze będą to je zakupie
O kurczaki! Mówisz, że podobne do "Heat" Beyonce? Eeeee.... Bo mi się nie podoba "Heat" Jest dla mnie potwornie cięzkie i duszące - nie ma nic wspólnego z wiosną, kwiatkami itp. Nie wpisuje się w klimat Blossoms
Coraz bardziej chce je powąchać :/
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:34   #473
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
a toć, że by była



Możesz napisać coś więcej na temat jego działania rozświetlającego? Czy jest widoczny na buźce? Chodzi mi o takie widoczne rozświetlenie a nie o chamski efekt bazarkowy...
testowałam dopiero raz w sztucznym świetle wygląda zupełnie jak zwykły puder, trochę rozjaśnia cerę. W słońcu widać bardzo delikatne drobinki takie zimne, bardziej srebrne niż złote. Dałam go na całą twarz i według mnie nie wyglądało to bazarkowo, czułam ze mam bardziej promienną cerę.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
O kurczaki! Mówisz, że podobne do "Heat" Beyonce? Eeeee.... Bo mi się nie podoba "Heat" Jest dla mnie potwornie cięzkie i duszące - nie ma nic wspólnego z wiosną, kwiatkami itp. Nie wpisuje się w klimat Blossoms
Coraz bardziej chce je powąchać :/
Tak właśnie do tych, różnią się trochę ale mają wiele wspólnego. Te są lżejsze jednak niz heat.Koniecznie powąchaj i sama oceń.
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:03   #474
magdu15
Raczkowanie
 
Avatar magdu15
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 30
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny! Czy jest tutaj jakaś z Giżycka? ; )
magdu15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:17   #475
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. IX

owszem, ja żem z Giżycka ;-) Niestety nie wiem czy jest blossom/ nowości, we wtorek sprawdzę.
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:18   #476
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przyjmiecie mnie do swojego grona? Mam pytanie, czy piszecie o tych pudrowych szminkach ktore wchodza, w 4–kolorowej wersji? Jesli tak to popieram opinnie ze sa poprostu hitem! Do tej pory bylam skazana na Nyxa, generalnie nienawidze czerwonych ust, uznaje tylko cieliste pudrowe odcienie, ta seria to dla mnie zbawienie. A sa tutaj moze wizazanki z Lbn znajace obecna sytuacje w Naturach odnosnie tych szminek? A i jaka w ogole jest ich cena? Przepraszam z gory za natlok pytan i mozliwy offtop ale ze wzgledu na brak czasu jeszcze dokladnie nie przesledzilam watku
Mowa o tych: http://www.essence.eu/pl/produkty/us...i/pomadka.html pomadkach Znajdują się one w pierwszej szafie. Największym obiektem pożądania większości zebranych jest nr 53 all about cupcake

A są wizażanki z LublYna, owszem
Sytuacja w Naturach wygląda następująco:
- Olimp Nowy 1. szafa uzupełniona (w tym pomadki), po świętach ma się podobno coś zadziać z 2. szafą , Blossoms obecne (chyba pudrów już brak)
- Olimp Stary 1. szafa uzupełniona, Blossoms obecne
- Ametystowa podobnie jak w ON coś ma się zadziać po świętach, Blossoms obecne
- Śwętoduska 1 szafa chyba uzupełniona, nie wiem co z 2. i limitką
- Braci Wieniawskich - nic się nie dzieje póki co
- 1 Maja - nikt się nie zagłębia w te rejony, więc nie wiemy co się tam dzieje, ale ja chyba polizę zawsze coś mi panie dorzucają do zakupów
- Kunckiego - nie lubimy tej Natury, nie ma tam Essence mogliby chociaż Catrice wstawić, bo tak to dla mnie bez sensu. Szafa E to dla mnie stały punkt wycieczki, więc gdy tam kiedyś wstąpiłam, nie wiedziałam co ze sobą zrobić nie mogąc pokoczować trochę pod szafą E i wyszłam czym prędzej
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:26   #477
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

dziewczyny jestem zła
mój jedyny pożądny błyszczyk własnie się dziś skończył

krótko go miałam jedyny w mojej historii który skończyłam i to tak
w krótkim tempie ; mowa tu o xxxl nudes w kolorku toffe forever
normalnie nie wiem jak ja to zrobiłam no ten tego koleżanki pożyczały no ale żeby tak szybko znikł ? i czym ja będę smarować usta ? kurcze no


postanowienie we wtorek kupuje limitke [ puder może lakier ] i w 100 % cucpake [ chociaż u mnie wygląda jak malinowe usta ] lub honey bee lub in the nude a nie jak ostatnio macałam je przeszło 30 min a z niczym nie wyszłam
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:43   #478
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem zła
mój jedyny pożądny błyszczyk własnie się dziś skończył

krótko go miałam jedyny w mojej historii który skończyłam i to tak
w krótkim tempie ; mowa tu o xxxl nudes w kolorku toffe forever
normalnie nie wiem jak ja to zrobiłam no ten tego koleżanki pożyczały no ale żeby tak szybko znikł ? i czym ja będę smarować usta ? kurcze no


postanowienie we wtorek kupuje limitke [ puder może lakier ] i w 100 % cucpake [ chociaż u mnie wygląda jak malinowe usta ] lub honey bee lub in the nude a nie jak ostatnio macałam je przeszło 30 min a z niczym nie wyszłam
No to jak się skończył, to trza lecieć we wtorek po zastępstwo
Ja mam z piĘćdziasiĄt tysięcy błyszczydeł Aż boję się liczyć, poważnie - boję się liczyć, ale kiedyś się zbiorę i Wam strzelę między łoczy liczbą No taki szaleniec-zbieracz ze mnie. A wizaż nie pomaga Bo jak nie lubiłam szminek, to przez wizaż też mi się kilka uzbierało.


Kobitkyyy, czy któraś z Was widziała na oczy nowe lakiery Show your feet? Wiem, że już w którymś z kolei poście mędzę o nich, ale zaczynam się o nie niepokoić. Przeszukałam internet, ale jedyne co znalazłam to to: http://likesamantha.blogspot.com/201...-funageln.html żadnych swatchy na paznokciach (naoglądałam się za to dużo stóp - ładnych i tych mniej urodziwych ). Czy naprawę nigdzie ich nie ma? No popatrzcie jakie śliczniusie są, no!
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-04-24 o 20:46
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:54   #479
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Kobitkyyy, czy któraś z Was widziała na oczy nowe lakiery Show your feet? Wiem, że już w którymś z kolei poście mędzę o nich, ale zaczynam się o nie niepokoić. Przeszukałam internet, ale jedyne co znalazłam to to: http://likesamantha.blogspot.com/201...-funageln.html żadnych swatchy na paznokciach (naoglądałam się za to dużo stóp - ładnych i tych mniej urodziwych ). Czy naprawę nigdzie ich nie ma? No popatrzcie jakie śliczniusie są, no!
też czekam na te lakiery mam nadzieję ze będą
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:11   #480
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Mam pytanie: znacie może odpowiednik lakieru Eclipse 03 Don't bite me - kiss me? Cudowny odcień, jeszcze nigdzie nie spotkałam się z takim.
Nie widziałam go na żywca nigdy , ale może to pomoże:

http://sunny-monday.blogspot.com/201...e-me-kiss.html
http://hysteriaofdecay.blogspot.com/...dont-bite.html
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.