Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!! - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 10:48   #1801
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Maaalina jakie TY masz loczki cudne;D cieba byyło sprobować czerwienią, lepiej by złapała, ale byłaby widoczna w słoncu (jak to szamponetka).
Ja własnie maluje swoje patałachy, wzielam rubin i tycjan
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:50   #1802
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Agata ładne subtelne pazurki

no refleksy widać trochę, zwłaszcza w słońcu, ale nie tego się spodziewałam

zbieram się, polenię się z Sylwestrowym dzisiaj, tylko nie wiem co będę jadła, bo nic sobie nie przygotowałam jeszcze... minusy diety

Orchidku, mówię, że to może dlatego, że malowałam wcześniej szamponetką albo przez @ nie wzięło ale troszkę jest inaczej jednak , czerwone? chyba nieeeee
a może Ty coś chcesz z BU? pooglądajcie sobie, będę zamawiać dopiero jak A wróci z urlopu, więc jest jeszcze troszkę czasu

miłego święta, Kochane
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2012-05-03 o 10:52
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:55   #1803
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

No Malinko czasem trzeba coś subtelnego w końcu zmalować..W pudle mam prawie same żywe kolory,bo je lubię najbardziej ale taka odskocznia jest czasem fajna


Wiem,że nie tego się spodziewałaś buu

możliwe,że to przez @ albo wczesniejsze farbowanie..
ja już czekam aż wredna @ da mi spokój i sobie pójdzie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:11   #1804
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie zazdroszczę Aniołku
wolę moje paskudne łopaty

miałam olejek egzotyczny: ładnie pachniał, nawet troszkę się pienił, dobrze mył, przyjemny w użyciu, ale tak jak już mówiłam, to nie moja bajka trochę, później czułam go na skórze, ale to pewnie jakieś urojenia
długo go męczyłam...
na pewno nie zaszkodził
za to moja A. miała bezzapachową wersję i była bardzo zadowolona i mówiła, że znowu weźmie
hehehe nooo tak wcale nie masz łopat!

No ja olejek jakiś wezmę na pewno tylko nie wiem czy drzewo herbaciane czy pomarańczę... pomyslę. No i ten puder jakiś

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mgiełka szkoda, ze nie mam kasy to bym sie dołączyła do zamowienia tzn mam, ale musze na szmateks jechac i na zycie miec. a to bu czy zsk?
a Ty puder bierzesz? moze byś sie chciała podzielic ? bo on ponoc wydajny jest.
noooo ja też niby nie mam ale top coat sobie daruję na razie - bedzie na puder
Czy ja wiem czy jest sie tam czym dzielić z tych 14zł? (jak to w ogóle odmierzyć?) W zasadzie to dość tani puder, nie wygrzebiesz?

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
I ja mam to wszystko nadrobić?
No pozabijam Was
aaaa masz! spamerko okrutna, teraz ty nadrabiaj :P

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Od kilku dni przepadłam na Waszych plotkarskich wątkach i w końcu postanowiłam się ujawnić, bo zaczynam się czuć jak jakiś zboczony podglądacz
Żeby nie było, że z pustą ręką, to wrzucam moje paznokcie gołe oraz ubrane
śliczne pazurki, super pomalowane witaj u nas i szykuj się na co najmniej 3 krotne powiększenie kolekcji lakierowej

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Ruda pisałam, zę szamponetka nie wzięła i jestem mało ruda, raczej brązik z poblaskiem tylko
iiii tak jest ładnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
pooglądajcie sobie, będę zamawiać dopiero jak A wróci z urlopu, więc jest jeszcze troszkę czasu
eeee ja wole za duzo nie oglądać, wczoraj trzeci stanik których chcę kupić wypatrzyłam masakra...
dawaj znać jak juz bedziesz miała zamawiac
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:11   #1805
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

paczcie jakie zyciowe klik
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:16   #1806
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
paczcie jakie zyciowe klik

hahaha brzydka prawda
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:26   #1807
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aaaa masz! spamerko okrutna, teraz ty nadrabiaj :P


Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
paczcie jakie zyciowe klik
True story
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 11:32   #1808
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A tutaj troche paznokciowego spamu

zdj 1 moje brokatowe cudeńka
zdj 2 najpaskudniejszy lakier pod słońcem Joko J123 Pearl Moon (co mnie podkusiło ) no ale na baze jest fajny. 2 warstwy
zdj 3 brokaciaki na 2 warstwach Joko 1 warstwa brokatu CC pojęcia nie mam jak sie zwie..
zdj 4 brokaciaki - 2 warstwy brokatu CC

Tak będę miała na ślub paznokcie pomalowane, będą błyszczeć bardziej od biżuterii
No chyba, ze faktycznie wystąpię w trampkach to wtedy nie wiem, nie bardzo będą pasowac do koncepcji
Ja pod wplywem niniejszej lektury również dokonałam zakupu powyższego zestawu w TKM Jak pomalowałam próbnie zielony lakier tym brokatem, to myślałam, że mi oczy pękną. Tego błysku żaden aparat nie odda

W ogóle wczoraj popłynęłam na blisko stówkę i teraz juz sama nie wiem kiedy te lakiery wypróbuję. Pokażę Wam kilka, chociaż jeszcze nie za bardzo potrafię foty pstrykać w dobrej jakości

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Malina który ty ten puder bambusowy masz? Bo nie są aż tak drogie jak się spodziewałam...
edit: ok doczytałam ze jest tylko jeden gotowy a reszta to zestawy małego chemika

no i chyba zamówię sobie słynny olejek myjący i ten puder... chcesz coś może? Bo będę miała chyba stałą wysyłkę bez wzg na ilość 11,50 w ramach jednorazowej promocji?
Powiem, co wiem na temat powyższych. Mam olejek myjący o zapachu pomarańczowym i jest boski Nadmieniam jednak że moja skóra jest patologicznie sucha, więc każda rzecz natłuszczająco_nawilżając a jest mile widziana. Czytałam jednak, że oleje świetnie wiążą również nadmiar sebum w przypadku skóry tłustej i pomagają ją znormalizować. Dlatego uważam, że warto spróbować.

Pudru bambusowego nie probowałam, ale kupiła go moja koleżanka z baaardzo tłustą i problematyczną cerą. Nie jest zadowolona. Najlepszy matujący puder na świecie, to według mnie ten: http://www.yesstyle.com/en/skinfood-...pid.1021635606
Kupiłam go kiedyś na All pod wpływem recenzji Kat0su i w życiu ne widziałam czegoś równie skutecznie matującego. To jest podobno czysta krzemionka bez żadnych domieszek. Nie pamiętam ile płaciłam, ale cena nie była jakoś kosmicznie wysoka, skoro nie zapamiętałam tego jako traumę (Zapamiętałam za to, że sprzedawca dorzucił jakieś fajne próbki kremów i maseczek )

Z BU polecam rownież peeling enzymatyczny. Jest naprawdę świetny, szczególnie dla skóry wrażliwej i naczynkowej, a ponad wszystko polecam olej arganowy, który dodaję do wszystkich smarowideł - kremu do rąk, balsamu do ciała i nawet smaruję pod oczy. Jest niezastąpiony


1. Revlon zielony z drobinkami niech Was nie zmyli jest matowy
2 Tu ciężko uchwycić kolor. W rzeczywistości jest to żółty przechodzacy w limonkę ze złotymi drobinkami, które widoczne są tylko w dobrym oświetleniu, albo silnym slońcu. Kupiłam, bo mam torebkę w identycznym kolorze. Same rozumiecie
3. Niesamowity holoś z MaxFactora. Nie da się sfotografować tego szału. Tu pomalowany na chabrowym miss sporty, ale próbowalam również na innych kolorach i za każdym razem jest efekt wow
4. Holoś solo (chyba 3 warstwy), chociaż paznokieć nie wyszedł, ale trochę widać kolor i odcienie w butelce.

Co Wy na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1v 551.jpg (106,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1v 554.jpg (84,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1v 556.jpg (81,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1v 562.jpg (110,8 KB, 37 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:41   #1809
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

;(
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:48   #1810
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

na świecenie puder bambusowy z BU z dodatkami lub doraźnie w kamieniu Rimmel


Dziewczyny używacie OCM? ja nie mogę się przekonać jakoś... lubię jednak żele do twarzy
kupiłam rolkę z igłami derma roller do masażu
Właśnie chciałam zamawiać ten puder bambusowy. Naczytałam się, napaliłam. Pójde z torbami przez ten Wizaż

Ja się chyba zacznę przestawiać na OCM. I olejowanie twarzy. Ale jeszcze muszę doczytać i kupić olejki, bo tylko Alterrę mam aktualnie.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
A wolałabyś mieć 158,niekształtne biodra,nieproporcjonalne, do tego mały biust?gruszka wypisz wymaluj.
Też jestem gruszką. Dół mam o rozmiar większy od góry Coś mi się wydaje, ze wcale nie masz takiej figury tragicznej jak ją opisujesz. Wrzuć Orchidku jakaś fotkę poglądową. Ocenimy

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no jak nie chce ci się malowac to chyba faktycznie

A tutaj troche paznokciowego spamu

zdj 1 moje brokatowe cudeńka
zdj 2 najpaskudniejszy lakier pod słońcem Joko J123 Pearl Moon (co mnie podkusiło ) no ale na baze jest fajny. 2 warstwy
zdj 3 brokaciaki na 2 warstwach Joko 1 warstwa brokatu CC pojęcia nie mam jak sie zwie..
zdj 4 brokaciaki - 2 warstwy brokatu CC

Tak będę miała na ślub paznokcie pomalowane, będą błyszczeć bardziej od biżuterii
No chyba, ze faktycznie wystąpię w trampkach to wtedy nie wiem, nie bardzo będą pasowac do koncepcji

Aaaa i podpiłowałam trochę paznokcie, nie zapeszać teraz jest chyba idealnie z długością, chociaż już się wyginają śmiesznie gdzieniedzie..
Te brokaty przyprawiają mnie o ślinotok
A widział ktoś holosie z CC? Albo jakieś kremy?

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jesteś pewna, że chcesz pokazywać takie łupy jak na zdj 1?
wie gdzie mieszkasz! nie pamiętam co prawda numeru bloku i klatki.... ale wyczuję po zapachu zmywacza


a tam zestawy, wrzucasz wszystko do jednego i mieszasz, też mi chemia
ja miałam chyba tylko takie z jedwabiem i owsem brałam z kuzynką na pół, bo one duże są


Malinko, który puder jest lepszy ten zwykły czy z owsem i jedwabiem? Jest w ogóle jakaś różnica? Różnie piszą na blogach. Wybacz, ale laik jestem


cdn...
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:53   #1811
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
A ja jade do TŻta bo pada, grzmi i jak ktoś mi napisze, że jest u niego 28 stopni to przysięgam, obetnę mu paznokcie!
Miłego dnia.
U mnie jest Na szczęście nie ma rażącego słońca. I po południu pogoda się popsuję widzę.

A mogę darmowe obcięcie i nadanie kształtu zamienić na lakier?

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

a ja dzisiaj ambitnie do kolezanki na kawe i zdjecia jade. moze wyjde jak człowiek to cos wrzuce
Wrzuć koniecznie

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Od kilku dni przepadłam na Waszych plotkarskich wątkach i w końcu postanowiłam się ujawnić, bo zaczynam się czuć jak jakiś zboczony podglądacz
Żeby nie było, że z pustą ręką, to wrzucam moje paznokcie gołe oraz ubrane
Przykro mi, ale masz za długą płytkę. Wyjdź!

Żartuje Pazurki ładne.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Ruda pisałam, zę szamponetka nie wzięła i jestem mało ruda, raczej brązik z poblaskiem tylko
Jakie włosy!!!!!
Gdybym przy Tobie stanęła wyglądałabym jak czarownica, po której przeszło 220.

Skoro już jesteśmy w temacie: jak wygładzić włosy? Moje są pod tym względem dosyć problematyczne. Chociaż 'dosyć' to łagodne określenie

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A ja Witam i wpadam z generalną próbą wczoraj zakupionego nudziaka Safari ... ja i mój talent malowniczy..

Nie patrzcie na moją grubą łapę
Rzeczywiście taka gruba, ze ledwo się mieści w kadrze Niemądra Ty

Ja z kolei mam rączki jak dziecko Znajomi ciągle łapią mnie za kostki, trzęsą ręką i śmieją się jak można mieć takie chude ręce

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
paczcie jakie zyciowe klik
Bardzo życiowe

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
;(
Co się dzieje?


Zła, choruję na tego Maxia Ile właściwie kosztuje? ok. 17zł?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 11:57   #1812
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Idę robić pana cottę
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:03   #1813
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Sara co tam?

Witam nowicjuszki

A ja sie opalam:pP
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:07   #1814
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Prezesie kroilam miesko na obiad i ucielam bok pazurka a takie ladne kwadratki byly teraz mam migdaly takie lekko kwadratowe ale boków w sumie zero. Ale chyba zaczynaja mi sie podobac
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:19   #1815
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zła, choruję na tego Maxia Ile właściwie kosztuje? ok. 17zł?
Wczoraj w SP zapłaciłam 13,49 Zdecydowanie uważam, że warto.

Za to w moich zasobach znalazłam cudo, które kiedyś nabyłam drogą kupna w Rossmanie i nigdy jeszcze nie użyłam, a wczoraj postanowiłam sprawdzić jak wygląda na paznokciu i oniemialam po prostu z zachwytu. Z daleka głęboka czerń, a pod światlo holo mieniące się turkusem, fioletem i zielenią. Aż żałuję, ze jest lato i do niczego mi nie pasuje. Wyjątkowo wieczorowy look
Zdjęcie nie chciało mi wyjść, bo byłam glupia i pomalowałam na paznokciu prawej ręki, a lewą nie moglam ustawić aparatu

Jest to Crystal Strenght chyba nr 375 z metallic trends. Bardzo polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1v 576.jpg (69,5 KB, 34 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:22   #1816
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
paczcie jakie zyciowe klik
oooo tak... znamy to!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja pod wplywem niniejszej lektury również dokonałam zakupu powyższego zestawu w TKM Jak pomalowałam próbnie zielony lakier tym brokatem, to myślałam, że mi oczy pękną. Tego błysku żaden aparat nie odda
ooooooo masz rację, ja uważałam na początku ze wcale ich nie potrzebuje a teraz w życiu bym nie oddała!


Cytat:
Powiem, co wiem na temat powyższych. Mam olejek myjący o zapachu pomarańczowym i jest boski Nadmieniam jednak że moja skóra jest patologicznie sucha, więc każda rzecz natłuszczająco_nawilżając a jest mile widziana. Czytałam jednak, że oleje świetnie wiążą również nadmiar sebum w przypadku skóry tłustej i pomagają ją znormalizować. Dlatego uważam, że warto spróbować.
to już chyba wiem który olejek kupię lubię zapach pomaranczy

Cytat:
Pudru bambusowego nie probowałam, ale kupiła go moja koleżanka z baaardzo tłustą i problematyczną cerą. Nie jest zadowolona. Najlepszy matujący puder na świecie, to według mnie ten: http://www.yesstyle.com/en/skinfood-...pid.1021635606
ojjj a tu mnie trochę załamujesz... no ale i tak wezmę ten puder zeby same zobaczyc co mi zrobi z buzią. A azjatyckimi cudami proszę mnie nie kusić! za drogi jest trochę... to raz a dwa za dużo ostatnio azjatyckich cudów kupiłam (czekam na BB bez silikonów, odlewki 2 bb, odlewkę filtru i ślimakowy krem oby tylko alto sie nie skonczyło zanim ten filtr dostanę )


Cytat:
Z BU polecam rownież peeling enzymatyczny. Jest naprawdę świetny, szczególnie dla skóry wrażliwej i naczynkowej, a ponad wszystko polecam olej arganowy, który dodaję do wszystkich smarowideł - kremu do rąk, balsamu do ciała i nawet smaruję pod oczy. Jest niezastąpiony
chcesz mnie pod most wysłać! nie nie... nie wolno mi!
3 staniki, 3 śliczne nowe, dobrze dopasowane staniki = 450zł (tak sobie musze powtarzac!)

Cytat:
4. Holoś solo (chyba 3 warstwy), chociaż paznokieć nie wyszedł, ale trochę widać kolor i odcienie w butelce.
już widze jak cię dziewczyny dusza za max factora

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam zamawiać ten puder bambusowy. Naczytałam się, napaliłam. Pójde z torbami przez ten Wizaż
mam to samo!


Cytat:
Te brokaty przyprawiają mnie o ślinotok
A widział ktoś holosie z CC? Albo jakieś kremy?
mnie też w Bonarce w Krakowie podobno nie było nic poza brokatami


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Soro już jesteśmy w temacie: jak wygładzić włosy? Moje są pod tym względem dosyć problematyczne. Chociaż 'dosyć' to łagodne określenie
olejowanie może?

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Prezesie kroilam miesko na obiad i ucielam bok pazurka a takie ladne kwadratki byly teraz mam migdaly takie lekko kwadratowe ale boków w sumie zero. Ale chyba zaczynaja mi sie podobac
ojjjj... ale pokaż te migdałki, lubimy migdałki

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Jest to Crystal Strenght chyba nr 375 z metallic trends. Bardzo polecam
ładne, lubię wszystko co ma czarna baze i coś w środku, mam całą kolekcję takich lakierów

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

A pro po po... idę zmywac olej
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:32   #1817
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Prezesie kroilam miesko na obiad i ucielam bok pazurka a takie ladne kwadratki byly teraz mam migdaly takie lekko kwadratowe ale boków w sumie zero. Ale chyba zaczynaja mi sie podobac
Ale najważniejsze, ze zaczynają się podobać.

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wczoraj w SP zapłaciłam 13,49 Zdecydowanie uważam, że warto.

Za to w moich zasobach znalazłam cudo, które kiedyś nabyłam drogą kupna w Rossmanie i nigdy jeszcze nie użyłam, a wczoraj postanowiłam sprawdzić jak wygląda na paznokciu i oniemialam po prostu z zachwytu. Z daleka głęboka czerń, a pod światlo holo mieniące się turkusem, fioletem i zielenią. Aż żałuję, ze jest lato i do niczego mi nie pasuje. Wyjątkowo wieczorowy look
Zdjęcie nie chciało mi wyjść, bo byłam glupia i pomalowałam na paznokciu prawej ręki, a lewą nie moglam ustawić aparatu

Jest to Crystal Strenght chyba nr 375 z metallic trends. Bardzo polecam

Piękny Uwielbiam takie lakiery. Ale nie kojarzę, żebym go widziała w Rossmannie. Żeby się tylko nie okazało, ze już jest niedostępny. Ale jak będę to na pewno się przyjrzę. A po ilu warstwach kryje?

Mgiełko, olejowanie pomaga, ale nie wygładza ich tak jakbym chciała. Fryzjerka rozwiała kiedys moje nadzieje, bo stwierdziła, ze mam takie włosy i już tak zostanie
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:41   #1818
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
oooo tak... znamy to!

ooooooo masz rację, ja uważałam na początku ze wcale ich nie potrzebuje a teraz w życiu bym nie oddała!


to już chyba wiem który olejek kupię lubię zapach pomaranczy

ojjj a tu mnie trochę załamujesz... no ale i tak wezmę ten puder zeby same zobaczyc co mi zrobi z buzią. A azjatyckimi cudami proszę mnie nie kusić! za drogi jest trochę... to raz a dwa za dużo ostatnio azjatyckich cudów kupiłam (czekam na BB bez silikonów, odlewki 2 bb, odlewkę filtru i ślimakowy krem oby tylko alto sie nie skonczyło zanim ten filtr dostanę )


chcesz mnie pod most wysłać! nie nie... nie wolno mi!
3 staniki, 3 śliczne nowe, dobrze dopasowane staniki = 450zł (tak sobie musze powtarzac!)

już widze jak cię dziewczyny dusza za max factora



ładne, lubię wszystko co ma czarna baze i coś w środku, mam całą kolekcję takich lakierów
Z tymi brokatami, to mimo wszystko mam mieszane uczucia, bo ze mną jest tak, że wiele frymuśnych rzeczy bardzo mi sie podoba, a potem tylko napawam sie widokiem w buteleczce, bo na paznokciach najlepiej toleruję soczyste, kremowe wykończenie z połyskiem top coata
Dodatkowym problemem jest to, że na moich paznokciach lakier trzyma się naprawdę długo, a ja jestem leniwa i nie chce mi się przemalowywać, skoro wyglada OK

Co do azjatyckich dobroci, faktycznie teraz sprawdziłam, że minimum 50 dych trzeba wyrzucić tak poleciałam z tematem, bo niestety już dawno zapomniałam jak to było z kasą w studenckich czasach
No trudno, ujawnię się - stara dupa ze mnie i moglabym w rzeczywistości być matką dla większości z Was i to dosłownie

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A po ilu warstwach kryje?

Mgiełko, olejowanie pomaga, ale nie wygładza ich tak jakbym chciała. Fryzjerka rozwiała kiedys moje nadzieje, bo stwierdziła, ze mam takie włosy i już tak zostanie
Kryje dość fajnie. Z tego, co pamiętam, to już po dwóch warstawach efekt byl OK.

Ja mam włosy o bardzo wysokiej porowatości. Baaardzo dlugo olejowałam Vatiką z kokosa i bylo praktycznie do dupy. Ostatnio kilka razy użyłam oleju lnianego (mam ten budwigowy nieoczyszczony, który trzeba trzymać w lodowce), a myję odżywką Mrs Potters aloes & jedwab. Różnica w wyglądzie włosów jest ogromna juz po trzech razach, więc moim zdaniem warto wypróbowac różne oleje i obserwować jak włosy reagują.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:52   #1819
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Czy ja jestem tu najmłodsza ?

Macie takie z kamerki bo nie wiem gdzie aparat
jedna i druga łapka, obniecuje lepsze zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20120503_6.jpg (48,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20120503_7.jpg (46,5 KB, 40 załadowań)
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 13:06   #1820
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
trzeba być tylko obserwatorem, ale przed rozpoczęciem konkursu
to znaczy się du.pa

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ebłam
Mam taką szafkę w kuchni gdzie wrzucam butelki plastikowe żeby je wynieśc do surowców wtórnych jak się nazbiera dużo. Nazbierało się właśnie więc poszłam je pozgniatać. Była tam butelka duża z tymbarkiem, a właściwie jego resztką, Chciałam ją odkręcić, wylać tę resztkę i zgnieść butelkę, a tymczasem.... KA BOOM! Tymbark mi wybuchł, zakrętka wystrzeliła w sufit jak od szampana. Pozbierałam zakrętkę, czytam napis, a tam...

"Jestem zszokowany!"
hihi dobre dobre
Ty to masz przygody
jak nie nachalne ekspedientki do wybuchające butelki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A tutaj troche paznokciowego spamu
cudne zakupy
cudne pazurki

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
A ja jade do TŻta bo pada, grzmi i jak ktoś mi napisze, że jest u niego 28 stopni to przysięgam, obetnę mu paznokcie!
Miłego dnia.
U mnie duchota, słońce praży, jednak ma padać
paznokci mi nie obetniesz bo nie ma ich wcale

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Od kilku dni przepadłam na Waszych plotkarskich wątkach i w końcu postanowiłam się ujawnić, bo zaczynam się czuć jak jakiś zboczony podglądacz
Żeby nie było, że z pustą ręką, to wrzucam moje paznokcie gołe oraz ubrane
witam podglądaczu zboczony
ładne pazurki masz

Malinka ale Ty masz bosskie włosy

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
A ja Witam i wpadam z generalną próbą wczoraj zakupionego nudziaka Safari ... ja i mój talent malowniczy..
ciekawy ten nudziak nawet

Sara długaśne pazuraski długaśne


pffff padam już dziś, rowery mnie wymęczyły
niedługo obiad i dalej w trasę tym razem autem
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:11   #1821
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Kryje dość fajnie. Z tego, co pamiętam, to już po dwóch warstawach efekt byl OK.

Ja mam włosy o bardzo wysokiej porowatości. Baaardzo dlugo olejowałam Vatiką z kokosa i bylo praktycznie do dupy. Ostatnio kilka razy użyłam oleju lnianego (mam ten budwigowy nieoczyszczony, który trzeba trzymać w lodowce), a myję odżywką Mrs Potters aloes & jedwab. Różnica w wyglądzie włosów jest ogromna juz po trzech razach, więc moim zdaniem warto wypróbowac różne oleje i obserwować jak włosy reagują.
Ja jestem chyba jedną z najstarszych

Muszę się rozejrzeć za tym olejem lnianym. Na razie używam Alterry pomarańczowej. A propos mycia włosów odżywką, nie wiem co robię źle. Nie mam włosów przetłuszczających się, a po myciu odżywką Isana z babassu, moje włosy już po kilku godzinach zmienią się. A następnego dnia wyglądają jak 4-go dnia po myciu szamponem Alterry...

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Czy ja jestem tu najmłodsza ?

Macie takie z kamerki bo nie wiem gdzie aparat
jedna i druga łapka, obniecuje lepsze zdjecia
Szybko rosną. Ta długość jest jak dla mnie optymalna Ale wiadomo to Tobie maja się podobać i Ty masz się dobrze w nich czuć

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-05-03 o 13:12
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:15   #1822
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Prezesie urosna jeszcze z 3 mm i bede je trzymac na takiej dlugosci

Moja milka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20120503_7 (2).jpg (62,6 KB, 28 załadowań)
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:32   #1823
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

kilkadziesiąt stron zaległości - pff, co to jest.... może nadrobię zanim się ta część skończy
tak więc nie dziwić się jak bedę odpisywac na stare posty

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
wstawiam lakier króry posłużył mi na baze wzorku dla Sniegowej
śliczny kolor

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33724600]Ok wstawiam moje łapki z holograficznym goldenkiem.I moje stopy,tak są brzydkie i ich nie lubie.
A co do blue to masakra :/
Tak samo jak moje pazurki do 2.06 musze miec je dluuuuuuugie![/QUOTE]

króciaki, ale odrosną, a holoś śliczny

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Cześć wam wszystkim Piszę, bo chciałabym sie pochwalić swoimi pazurkami. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie
ale ładne, chetnie bym je w kolorze zobaczyła witamy
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:32   #1824
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Kiiicia
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:43   #1825
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
\
ten revlon jest na allegro za niecale 10zł plus przesyłka, i ta limitka jest gdzies z teraz chyba. Ja idę w piątek po jabłko i pomarańczę właśnie chyba - jestem okropna!
Jeśli znajdziesz w jakimś sklepie to daj znać? Może w sieciówkach się znajdzie...

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Czy ja jestem tu najmłodsza ?

Macie takie z kamerki bo nie wiem gdzie aparat
jedna i druga łapka, obniecuje lepsze zdjecia
Chyba nie
A pazurki takie zdrowe, mocne...

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-05-03 o 13:57
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:44   #1826
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

jakie są strony z półproduktami oprócz zsk i bu? Był jakiś z odbiorem w krakowie ale nie moge wyszperać goo
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:51   #1827
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mgiełko, olejowanie pomaga, ale nie wygładza ich tak jakbym chciała. Fryzjerka rozwiała kiedys moje nadzieje, bo stwierdziła, ze mam takie włosy i już tak zostanie
bo masz na pewno kręcone, a one nigdy nie będa jak tafla i trzeba się z tym pogodzić - ja mam w zasadzie to samo chyba

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Z tymi brokatami, to mimo wszystko mam mieszane uczucia
o nie nie ze mną się nie rozmawia o mieszanych uczuciach względem lakierów uwielbiam brokatowe mgiełki a teraz okazuje się, ze brokaty brokaty też

Cytat:
Co do azjatyckich dobroci, faktycznie teraz sprawdziłam, że minimum 50 dych trzeba wyrzucić tak poleciałam z tematem, bo niestety już dawno zapomniałam jak to było z kasą w studenckich czasach
No trudno, ujawnię się - stara dupa ze mnie i moglabym w rzeczywistości być matką dla większości z Was i to dosłownie
my tu nikogo nie dyskryminujemy, są tu dziewczyny w baaardzo różnym wieku także nie przejmuj się. A co dos tudenckiego życia to ja i tak coś czuję ze tyle kasy co teraz nigdy więcej mieć nie będę (pracuję dorywczo i mam stypendium i mieszkam w domu ) - więc szaleję ile wlezie. (Dopasowane staniki za straszen pieniądze, azjatyckie dobroci, paznokciowa kolekcja... wolę się dłużej nie zastanawiac ile to mnie kosztowało )


Cytat:
Ja mam włosy o bardzo wysokiej porowatości. Baaardzo dlugo olejowałam Vatiką z kokosa i bylo praktycznie do dupy. Ostatnio kilka razy użyłam oleju lnianego (mam ten budwigowy nieoczyszczony, który trzeba trzymać w lodowce), a myję odżywką Mrs Potters aloes & jedwab. Różnica w wyglądzie włosów jest ogromna juz po trzech razach, więc moim zdaniem warto wypróbowac różne oleje i obserwować jak włosy reagują.
eeeeeeeeee to widzę jesteś w temacie we wszystkim, tu o azjatyckim pudrze, tu o olejkach z BU tu paznokcie, olejowanie włosów
Ja właśnie zmyłam orzcha włoskiego, dawno nie olejowałam bo oleje w lecie nie za koniecznie - ale niech im tam

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Macie takie z kamerki bo nie wiem gdzie aparat
jedna i druga łapka, obniecuje lepsze zdjecia
hmmm ja bym z jakiegoś bardzo subiektywnego powodu zrobiła z nich migdałki migdałki. Teraz to trochę ani kwadrat ani owal... Ale pamiętam, że ty chyba jesteś fanką kwadratów więc nie namawiam

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
cudne zakupy
cudne pazurki
dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A propos mycia włosów odżywką, nie wiem co robię źle. Nie mam włosów przetłuszczających się, a po myciu odżywką Isana z babassu, moje włosy już po kilku godzinach zmienią się. A następnego dnia wyglądają jak 4-go dnia po myciu szamponem Alterry...
może to nie jest dobra odzywką, ona ma olejek więc zasadniczo jest dosć ciężka - ja kiedyś uważałam, ze ona w ogóle się do mycia nie nadaje. Polecam Pottersy one pasują największej rzeszy dziewczyn. Tylko ja lubiłam starą serię!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Kiiicia
kiiicia, a nie obiad? (wiem, ze ty to tak na koty reagujesz)

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Jeśli znajdziesz w jakimś sklepie to daj znać? Może w sieciówkach się znajdzie...
jak znajdę to dam znać
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:53   #1828
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Prezesie urosna jeszcze z 3 mm i bede je trzymac na takiej dlugosci

Moja milka

To ja mam dla niej parę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1Z 009.jpg (128,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1Z 152.jpg (98,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1Z 037.jpg (79,2 KB, 24 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:56   #1829
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
kiiicia, a nie obiad? (wiem, ze ty to tak na koty reagujesz)
Ale ja kocham kiciaczki

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
To ja mam dla niej parę
Brzyyyyydal
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:58   #1830
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ale ja kocham kiciaczki
heheheh no wiem wiem, ale od razu mi się przypomniała historia jak przez ciebie kociak został ochrzczony "obiad"

A ja bym chciała czarnego kociaczka... kiedyś będę miała!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.