filtry UV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 13:24   #1
marilena89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8

filtry UV


Jako że zbliża sie wiosna (tak tak wiem filtrów należy używać cały rok) zaczynam mysleć o kupnie jakiegoś dobrego kremu i mleczka z wysokim faktorem (jestem blondynką i mam jasną karnację, tudzież popękane naczynka w wielu miejscach). Zastanawiam sie jednak co wybrać .Na rynku jest przecież taki wybór a tu chodzi o zdrowie. Konkretnie jaki krem wybrać, z jakimm składnikiem, który jednocześnie skutecznie mnie ochroni, nie zapcha oraz nie będzie jakimś syfem,który źle przechowywany np na sklepowej półce ulegnie rozkładowi do jakiegoś aldehydu. RATUJCIE zależy mi na tym bardzo bo nie po to zaczynam bawić sie w kręcenie własnych kosmetyków,żeby uniknąć konserwantów i PEG-ów a za to codziennie będę ''walić'' jakiś antyUV jeszcze gorszy. Będę wdzięczna za każdą informację
marilena89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 14:08   #2
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: filtry UV

Cytat:
Napisane przez marilena89 Pokaż wiadomość
Jako że zbliża sie wiosna (tak tak wiem filtrów należy używać cały rok) zaczynam mysleć o kupnie jakiegoś dobrego kremu i mleczka z wysokim faktorem (jestem blondynką i mam jasną karnację, tudzież popękane naczynka w wielu miejscach). Zastanawiam sie jednak co wybrać .Na rynku jest przecież taki wybór a tu chodzi o zdrowie. Konkretnie jaki krem wybrać, z jakimm składnikiem, który jednocześnie skutecznie mnie ochroni, nie zapcha oraz nie będzie jakimś syfem,który źle przechowywany np na sklepowej półce ulegnie rozkładowi do jakiegoś aldehydu. RATUJCIE zależy mi na tym bardzo bo nie po to zaczynam bawić sie w kręcenie własnych kosmetyków,żeby uniknąć konserwantów i PEG-ów a za to codziennie będę ''walić'' jakiś antyUV jeszcze gorszy. Będę wdzięczna za każdą informację
Wyszkiwarka, proszę
masz już kilka tematów o filtrach
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.