Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 15:14   #2221
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Na allegro jest darmowe wystawiania od 15-30 czerwca,przez komórkę
https://wystawna.allegro.pl/aplikacja-allegro-sprzedaz/

trzeba zaglądać na zakładkę aktualności allegro, bo nigdy nie wysyłają info o darmowym wystawianiu na mejla
O super





Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
z YR polecam krem wygładzający i dodający blasku, dla mnie rewelacja, ale ja mam sucha skórę, on bogatą konsystencję i dlatego też mi pasuje, ładnie wygładza i cera faktycznie taka rozświetlona

Też mam suchą w stronę mieszanej więc zobaczę je




Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Świetny jest Aksamitny krem Hydra Vegetal, tylko ten bez filtra (z filtrem niestety do d).

Mi nie pasował




Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jaki? Do ciała? Polecam ten klik Działa chłodząco chłodził mi nawet moje trochę za mocno opalone ramiona

Do cery nie znalazłam tam żadnego hitu

Mi zapach trochę nie pasował i trochę drogo narazie




Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mi się tylko wydaje, ale nowa wersja Serum Vegetal 3 jest gorsza od poprzedniej? Dziewczyny na wątku chwaliły nowy Elixir 7,9 o konsystencji żelu, który teraz jest w gratisie od 109zł. Jeszcze go nie miałam, bo denkuję.
wezmę go jako gratis
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:14   #2222
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny zamawiakyscie kiedys chillbox? Jaki jest? Warto? Chce zrezygnowac z shiny. Glossy tez nie zachwyca, wiec zastanawiam sie nad tym chillboxem i naturalnie z pudelka...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:28   #2223
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny ma któraś z Was te CC Clinique'a różowe ? light/medium to jaki to odcień będzie wg nich ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:30   #2224
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiakyscie kiedys chillbox? Jaki jest? Warto? Chce zrezygnowac z shiny. Glossy tez nie zachwyca, wiec zastanawiam sie nad tym chillboxem i naturalnie z pudelka...
Ja się skusiłam na lipcowy naturalnie bo czerwcowy był jak dla mnie super, o chillboxie pierwsze słyszę ale też wygląda fajnie. W lipcowym ma być Put&Rub, chyba nic więcej teraz nie wiadomo? Jedno i drugie po 1 edycji miało, ale fajnie się zapowiada
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:35   #2225
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na lipcowy naturalnie bo czerwcowy był jak dla mnie super, o chillboxie pierwsze słyszę ale też wygląda fajnie. W lipcowym ma być Put&Rub, chyba nic więcej teraz nie wiadomo? Jedno i drugie po 1 edycji miało, ale fajnie się zapowiada
O chillboxie dowiedzialam sie z facebooka naturalnie z pudelka. No wlasnie oba pudla raczkuja dopiero. Fajnie, ze siegaja pk naturalne kosmetyki. Chill jest o tyle ciewyszy, ze nie zamyka sie w obrebie kosmetykow, ale siega po ksiazki, plyty, jedzonko... Coz, poczekam na lipcowe edycje i potem zdecyduje bo na naturalnego juz sie nie zalapie. Jak przyjdzie twoje pudeleczko to podziel sie prosze opinia.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:37   #2226
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Mam pytanie, chciałabym wykorzystać bon 40 zł, ale napisali mi, że mogę tylko w perfumeriach stacjonarnych. Na pewno nie da się go zrealizować online?
Nie mam Douglasa w mieście, najbliższy 150km ode mnie A nie chcę, żeby przepadł...
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:41   #2227
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś z Was te CC Clinique'a różowe ? light/medium to jaki to odcień będzie wg nich ?
Mam miniaturę tego kremu, odcień jest dość ciemny myślę, że dla średniej karnacji będzie ok

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Mam pytanie, chciałabym wykorzystać bon 40 zł, ale napisali mi, że mogę tylko w perfumeriach stacjonarnych. Na pewno nie da się go zrealizować online?
Nie mam Douglasa w mieście, najbliższy 150km ode mnie A nie chcę, żeby przepadł...
Bony 40zł tylko w stacjo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 15:43   #2228
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Załamka
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:43   #2229
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam miniaturę tego kremu, odcień jest dość ciemny myślę, że dla średniej karnacji będzie ok

ooo i co zadowolona jesteś ?
a nie wiesz czy złote jabłuszko ma może atomizer ? te 15ml z oferty D.
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:47   #2230
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ooo i co zadowolona jesteś ?
a nie wiesz czy złote jabłuszko ma może atomizer ? te 15ml z oferty D.
Piętnastki DKNY maja atomek

CC Clinique to mój ulubiony kremik używam najjaśniejszego - light i uwielbiam miałam superdefense - 40ml wystarczyło mi na ponad rok codziennego używania. Teraz mam CC moisture surge - nie widzę za bardzo różnicy między nimi - tak samo mi pasują polecam z czystym sumieniem

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Załamka
Chcą dzięki temu pewnie utrzymać stacjonarki też wolałabym wykorzystywać bony online, ale niestety D. ma klienta w
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:49   #2231
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ooo i co zadowolona jesteś ?
a nie wiesz czy złote jabłuszko ma może atomizer ? te 15ml z oferty D.
Mają mam to jabłuszko
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 15:54   #2232
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Piętnastki DKNY maja atomek

CC Clinique to mój ulubiony kremik używam najjaśniejszego - light i uwielbiam miałam superdefense - 40ml wystarczyło mi na ponad rok codziennego używania. Teraz mam CC moisture surge - nie widzę za bardzo różnicy między nimi - tak samo mi pasują polecam z czystym sumieniem
Kochana wiesz wszystko

superdefense to zrobił mi kiedyś piekło na gębie ponoć zmienili skład itp ale mam traumę

ale ten różowy z chęcią nabędę

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mają mam to jabłuszko

__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:56   #2233
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Kochana wiesz wszystko

superdefense to zrobił mi kiedyś piekło na gębie ponoć zmienili skład itp ale mam traumę

ale ten różowy z chęcią nabędę

A gdzież tam
Dobrze, że są te miniaturki, bo można wypróbować mam nadzieję, że Ci podpasuje
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:57   #2234
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
O chillboxie dowiedzialam sie z facebooka naturalnie z pudelka. No wlasnie oba pudla raczkuja dopiero. Fajnie, ze siegaja pk naturalne kosmetyki. Chill jest o tyle ciewyszy, ze nie zamyka sie w obrebie kosmetykow, ale siega po ksiazki, plyty, jedzonko... Coz, poczekam na lipcowe edycje i potem zdecyduje bo na naturalnego juz sie nie zalapie. Jak przyjdzie twoje pudeleczko to podziel sie prosze opinia.
Dam znać jak dostanę pudełko Dla mnie niestety to książki, płyty, jedzonko jest argumentem przeciwko, już sobie ułożyłam to w główce jako książki o medytacji, muzykę do wyciszenia się itp. Ale z dużym zainteresowaniem będę śledzić jak to się rozwija.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:48   #2235
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny, testowalyscie juz tę piankę Shiseido?
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:50   #2236
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testowalyscie juz tę piankę Shiseido?
Ja jeszcze nie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:13   #2237
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testowalyscie juz tę piankę Shiseido?
Tak, fajna jest
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 18:11   #2238
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tak, fajna jest
Pytam, bo moja cera jest teraz chyba w szczytowej formie i nie chciałabym tego zepsuć. A zamierzam piankę jakoś na dniach wypróbować.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 18:49   #2239
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Opinią brata nie warto się przejmować Ja kiedyś jak mieszkaliśmy razem często się pytałam brata co sądzi o perfumach i nigdy nic mu się nie podobało, na hypnotic poison powiedział że śmierdzi przyprawami, a najlepsze jest to że ostatnio czułam że jego narzeczona używa ich i oczywiście na niej dla niego są
Widać narzeczona wie jak sobie faceta wychować

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To już nie chodzi o nas - zakupoholiczki, tylko Ty gospodarkę naszą ratuj, nie chcemy kryzysu

Wygrałam wczoraj o taki zestaw https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...3c&oe=55EF85BA


---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Może niedługo D. wrzuci kod na purchawkę bez minimalnej kwoty zam.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Ponieważ jest stagnacja kosmetyczna to polecę Wam kawę rozpuszczalną Carte Noire (teraz w Biedzie jest w promocji za 13zł z groszami). Od dawna nie pije kaw rozpuszczalnych (chemia - wiadomo ) z wyjątkiem tej, bo smakuje jak fusiasta właśnie sobie popijam, bo zaraz usnę deszcz leje jak z wiadra, idealna pogoda łóżkowa

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



kiedyś piłam tylko tę kawę,czuję w niej czekoladę.Smaczna jest

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Pogoda na pranie - naprać się i położyć.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 19:15   #2240
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dam znać jak dostanę pudełko Dla mnie niestety to książki, płyty, jedzonko jest argumentem przeciwko, już sobie ułożyłam to w główce jako książki o medytacji, muzykę do wyciszenia się itp. Ale z dużym zainteresowaniem będę śledzić jak to się rozwija.

Z tego co udalo mi sie wyszperac w odmetach internetu to ksiazka byla akurat obyczajowa. Mam ja na swojej polce i jest to fajna, ciepla lekka historia do poczytania. Taka na jeden wieczor. A jak bedzie dalej to zobaczymy. Dla mnie ta roznorodnosc jest plusem bo ile tych kosmetykow mozna miec...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:00   #2241
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Czyli subskrypcja czerwcowego naturalnego chillboxu zakończona. A co jest w lipcowym? Jakieś przecieki?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-23 o 20:05
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:06   #2242
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Jesli nic nie pomylilam to jeszcze mozesz sie zapisac. Na naturalnie z pudelka (mogliby jakas krotsza nazwe wymyslic) trzeba zapisywac sie do 15. Tak wiec lipcowe trzeba bylo wykupic do 15 czerwca.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 07:02   #2243
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Smile Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Może komuś się przyda na stronie Douglasa prawie wszystkie rzeczy z Pupy są przecenione chyba zaczynają się przygotowywać do letnich wyprzedaży
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 07:52   #2244
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez goldfish Pokaż wiadomość
Może komuś się przyda na stronie Douglasa prawie wszystkie rzeczy z Pupy są przecenione chyba zaczynają się przygotowywać do letnich wyprzedaży
Dzięki za info
Mini puderki są po 11 zł kliknęłam 2 pełnowymiarowe pudry na przelew, jak będzie fajny prezent to zamówię pudry w kompakcie mam na wykończeniu, a cena Pupek zachęcająca

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Sporo rzeczy poprzeceniali, ale nie ma ich jeszcze w kategorii SALE trzeba wchodzić w konkretne marki np. błyszczyk Clarinsa Gloss Prodige Vibrant Rose jest po 52zł - polecam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 07:58   #2245
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzięki za info
Mini puderki są po 11 zł kliknęłam 2 pełnowymiarowe pudry na przelew, jak będzie fajny prezent to zamówię pudry w kompakcie mam na wykończeniu, a cena Pupek zachęcająca

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Sporo rzeczy poprzeceniali, ale nie ma ich jeszcze w kategorii SALE trzeba wchodzić w konkretne marki np. błyszczyk Clarinsa Gloss Prodige Vibrant Rose jest po 52zł - polecam
chciałam sobie kupić podkład z Pupy - ten który dawali kiedyś w mniaturce do mini pudrów ale już wykupione prze chwilą jeszcze były i już nie ma która to przyznawać się +

EDIT: udało się !!! klikłam ! :d dzięki za info o promo

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-06-24 o 07:59
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:03   #2246
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
chciałam sobie kupić podkład z Pupy - ten który dawali kiedyś w mniaturce do mini pudrów ale już wykupione prze chwilą jeszcze były i już nie ma która to przyznawać się +

EDIT: udało się !!! klikłam ! :d dzięki za info o promo

2 najjaśniejsze pełnowymiarowe - 002 ja klikłam

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Niech teraz dadzą fajne gratisy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:08   #2247
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

2 najjaśniejsze pełnowymiarowe - 002 ja klikłam

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Niech teraz dadzą fajne gratisy
Martusia nie mad kasy, nie kuś tym podkładem!
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:08   #2248
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

2 najjaśniejsze pełnowymiarowe - 002 ja klikłam

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Niech teraz dadzą fajne gratisy
tez sobie klikłam

Nowa promo w D:
20 % rabatu na zapachy dla niej i dla niego - kod: MOJZAPACH
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:10   #2249
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tez sobie klikłam

Nowa promo w D:
20 % rabatu na zapachy dla niej i dla niego - kod: MOJZAPACH
A jest jakiś kod na -10%?
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:25   #2250
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dzień doberek
W Sephorze z kodem z PB PDD615 Darmowa Dostawa od 50 zł przez 3 dni. Można obniżyć sobie cenę zrabatowanych rzeczy, na które nie działa już matras15

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

W Douglasie z kodem PAYBACK5 Darmowa Dostawa od 99 zł, ale chyba jeszcze nie włączyli, bo mi nie wchodzi.

Poprawiłam kod. Już działa, Payback błędnie napisał kod.

Edytowane przez _Karina_
Czas edycji: 2015-06-24 o 08:32
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.