Farba rudy, blond, br±z - pomocy! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-01-10, 13:23   #1
CzarownicaWu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 4

Farba rudy, blond, br±z - pomocy!


Hej dziewczyny
Wrobi³am siê w straszny problem z w³osami. Nawet nie próbujê siê z tym podpi±æ pod inny w±tek, bo "napaæka³am" sobie tak na g³owie, ¿e nawet nie wiem, ja mia³abym opisaæ swój problem ¿eby co¶ na ten temat znale¼æ w wyszukiwarce ;((
Porad¼cie co¶.
Mam w³osy bardzo krótkie (ok.3-4cm). Mia³am naturalny kolor ciemny mysi blond, w³osy wypielêgnowane, mocne i zdrowe. Co¶ mnie "szczeli³o" i zafarbowa³am sobie farb± Loreal z³oty blond (ju¿ nie pamiêtam który). Wyszed³ marchewkowy i taki jaki¶... "intensywny" nie wiem czy mnie rozumiecie? Polecia³am do fryzjerki, która na³o¿y³a mi na to jaki¶ blond (i faktycznie stal siê trochê mniej marchewkowy) a potem na ten "mniej marchewkowy" zrobi³a mi rozja¶niaczem platynowe pasemka. Nastêpnie po oko³o 3 dniach posz³am znowu do fryzjerki i na ten "mniej marchewkowy z pasemkami" na³o¿y³am zimny popielaty blond.
W tej chwili mam na g³owie co¶ w stylu prawie-¿e-bia³ego blondu z marchewkowymi refleksami. I w ogóle mi ten kolor nie pasuje
Ja jestem raczej dziewczyn± o naturalnym typie urody i naturalnym stylu (nie malujê siê, ubieram w stylu jak to mój tata okre¶la "angielska wie¶" ) i chocia¿ wszyscy mi mówi±, ¿e to co mam na g³owie wygl±da fajnie to ja po prostu nie mogê. Szlag mnie trafia jak patrzê do lustra.
Moje pytanie jest takie:
Czy jestem w stanie osi±gn±æ naturalny look w tej chwili, w sensie mi ju¿ jest wszystko jedno, czy mia³abym farbowaæ na ciemny blond, ¶redni br±z czy jak±¶ rud± mied¼ byle tylko efekt by³by bardziej naturalny, a nie taki "roziskrzony, ksiê¿niczkowaty glamour"
Oczywi¶cie, nie ukrywam, ¿e WOLA£ABYM farbowaæ w domu ni¿ u fryzjera no chyba ¿e absolutnie odradzacie.
POMOCY!!
CzarownicaWu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-10, 16:51   #2
evelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Farba rudy, blond, br±z - pomocy!

hmmm nie jestem profesjonalistk± ale wydaje mi siê, ¿e jedyny sposób ¿eby osi±gn±æ w tym wypadku jaki¶ naturalny kolor, to "pomalowaæ" je na co¶ ciemniejszego w stylu: ¶redni blond, jasny br±z. Taki ciemniejszy kolor powinien przykryæ te rudo¶ci. Wydaje mi siê, ¿e przez ja¶niejsz± farbê rude pasma bêd± dalej widoczne. Ale musisz sprawiæ sobie jak±¶ dobr± od¿ywkê do w³osów, bo po tylu farbowaniach bêdzie z nimi kiepsko. Pozdrawiam i ¿yczê powodzenia
evelai jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-10, 17:58   #3
CzarownicaWu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Farba rudy, blond, br±z - pomocy!

Echhhh, ja bym strasznie chcia³a mieæ w³a¶nie ciemny blond albo jasny br±z tylko teraz pytanie czy na takim miksie kolorystycznym jaki mam w tej chwili nie wyjdzie mi jaki¶ bo ja wiem ró¿owy? Zielony? O ró¿nych rzeczach mo¿na w necie przeczytaæ :P
CzarownicaWu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-11, 15:24   #4
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: Farba rudy, blond, br±z - pomocy!

Ciemna farba pokryje to, co masz teraz na g³owie Jednak w miarê zmywania siê farby bêd± prze¶witywaæ jasne refleksy Masz krótkie w³osy szybko Ci odrosn±..... pomy¶l czy nie warto poczekaæ? Za kilka miesiêcy bêdziesz mia³a swój kolor
Skoro wszyscy znajomi mówi±, ¿e kolor jest fajny to NAPEWNO tak jest
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-11, 15:46   #5
lala1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Farba rudy, blond, br±z - pomocy!

Mam podobny problem ...
Mój naturalny kolor w³osów to mysi blond. Jednaj co¶ mnie podkusi³o w wakacje i zrobi³am rozja¶niaczem bardzo jasne pasemka. wszyscy mówili mi, ¿e pasuje mi taki kolor lecz ja po ok 2/3 miesi±cach kiedy zobaczy³am gigantyczne odrosty postanowi³am zafarbowaæ siê ca³a na ciemny blond s±dz±c, ¿e powoli zacznê wracaæ do naturalnego koloru. Wysz³a mi marchewka... Tego samego dnia na³o¿y³am br±zow± farbê lecz by³am ruda...
Po nie ca³ym tygodniu rozja¶ni³am ca³e w³osy na bia³o a ¿e minê³y 3 miesi±ce od tego zdarzenia znów ¿eby zakryæ odrosty zrobi³am wczoraj br±zowe pasemka..
Mam strasznie naciapane na tej g³owie... nie wiem juz co mam robiæ ale nigdy wiece nie bêdê sama robiæ eksperymentów na g³owie

teraz ¿eby jako¶ wygl±daæ chcia³a bym siê ca³a zrobiæ na br±z ale nie mam ju¿ si³y do tych w³osów i nic ju¿ z nimi nie robie
lala1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.