Nie podniecam go - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-28, 08:52   #1
arya9
Kochaj siebie. :)
 
Avatar arya9
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Strzelin
Wiadomości: 3
Exclamation

Nie podniecam go


Mam 18 lat, od roku mam chłopaka. Już na początku zauważyłam, że coś jest nie tak. Później dowiedziałam się, że jest tranwestytą! Akceptuję to, bo kocham go takim, jaki jest. W życiu codziennym nie sprawia mi to trudności, ale w seksie... Przy naszym pierwszym razie on, żeby mu stanął, musiał założyć rajstopy i chwilę się pomasturbować. Przyznam, że wtedy czułam się okropnie upokorzona... No bo w końcu to nie ja go podniecałam, musiał podniecać się "sztucznie". Powiedziałam mu potem o tym, a on obiecał, że nigdy więcej już tak nie zrobi. I już nie zakładał przy mnie rajstop. I nie chciał ze mną też uprawiać seksu. Owszem, przytulał mnie, całował namiętnie, macał po tyłku i tak dalej... ja już nabierałam ochoty, ale on nigdy nie zaproponował niczego więcej. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że jeśli chcę seksu, to muszę mu kazać założyć te cholerne rajstopy... I podziałało. Co prawda za każdym razem to ja muszę "prosić" o seks. Dobija mnie to, bo to nie ja go podniecam, tylko rajstopy (często każe mi też je zakładać). Gdy mu o tym powiedziałam, powiedział, że to nie prawda, bo go podniecam (ta jasne, tylko że zadziwiające że tylko wtedy, gdy ja albo on mamy na sobie rajstopy, bo inaczej on na mnie nie spojrzy). Wkurza mnie też to, że to ja zawsze muszę wykazywać inicjatywę, bo sam seksu raczej nie proponuje. Co mam zrobić? Kocham go, jest cudowny, ale chcę tego, żeby facet patrzył na mnie z pożądaniem i pragnął mnie, a ja niestety mojego faceta nie podniecam bez rajstop.
arya9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 09:10   #2
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Nie podniecam go

Cytat:
Napisane przez arya9 Pokaż wiadomość
Mam 18 lat, od roku mam chłopaka. Już na początku zauważyłam, że coś jest nie tak. Później dowiedziałam się, że jest tranwestytą! Akceptuję to, bo kocham go takim, jaki jest. W życiu codziennym nie sprawia mi to trudności, ale w seksie... Przy naszym pierwszym razie on, żeby mu stanął, musiał założyć rajstopy i chwilę się pomasturbować. Przyznam, że wtedy czułam się okropnie upokorzona... No bo w końcu to nie ja go podniecałam, musiał podniecać się "sztucznie". Powiedziałam mu potem o tym, a on obiecał, że nigdy więcej już tak nie zrobi. I już nie zakładał przy mnie rajstop. I nie chciał ze mną też uprawiać seksu. Owszem, przytulał mnie, całował namiętnie, macał po tyłku i tak dalej... ja już nabierałam ochoty, ale on nigdy nie zaproponował niczego więcej. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że jeśli chcę seksu, to muszę mu kazać założyć te cholerne rajstopy... I podziałało. Co prawda za każdym razem to ja muszę "prosić" o seks. Dobija mnie to, bo to nie ja go podniecam, tylko rajstopy (często każe mi też je zakładać). Gdy mu o tym powiedziałam, powiedział, że to nie prawda, bo go podniecam (ta jasne, tylko że zadziwiające że tylko wtedy, gdy ja albo on mamy na sobie rajstopy, bo inaczej on na mnie nie spojrzy). Wkurza mnie też to, że to ja zawsze muszę wykazywać inicjatywę, bo sam seksu raczej nie proponuje. Co mam zrobić? Kocham go, jest cudowny, ale chcę tego, żeby facet patrzył na mnie z pożądaniem i pragnął mnie, a ja niestety mojego faceta nie podniecam bez rajstop.
skoro lubi to robić w rajstopach to jaki problem? zakładaj rajstopy niech on zakłada.. chyba że Ciebie to zniesmacza i wtedy Ty nie czujesz się podniecona to już inny temat
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 09:33   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Nie podniecam go

Niech ktoś mi wyjaśni: w jaki sposób się uprawia seks w rajstopach? Jakąś dziurę się w nich wycina czy cos...?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 09:44   #4
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Nie podniecam go

można zsunąć do odpowiedniej wysokości albo rozedrzeć w kroku w ramach gry wstępnej
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 09:45   #5
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nie podniecam go

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Niech ktoś mi wyjaśni: w jaki sposób się uprawia seks w rajstopach? Jakąś dziurę się w nich wycina czy cos...?
A może to kalesony? One mają taką dziurę z przodu
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 09:52   #6
ghola_ver2
Raczkowanie
 
Avatar ghola_ver2
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Lightbulb Dot.: Nie podniecam go

Cytat:
Napisane przez arya9 Pokaż wiadomość
Mam 18 lat, od roku mam chłopaka. Już na początku zauważyłam, że coś jest nie tak. Co prawda za każdym razem to ja muszę "prosić" o seks. Dobija mnie to, bo to nie ja go podniecam, tylko rajstopy (często każe mi też je zakładać). Kocham go, jest cudowny, ale chcę tego, żeby facet patrzył na mnie z pożądaniem i pragnął mnie, a ja niestety mojego faceta nie podniecam bez rajstop.
4 sprawy.

1. Mam 18-lat. Do 40-tki powinno ci sie wyklarować jakiego faceta chcesz mieć w życiu i w łóżku = wyluzuj.

2. Te rajstopy to tylko taki dodatek, idź do wiadomego sklepu i kup sobie najbardziej zabijeste rajtki jakie zobaczysz. A potem seksuj się w nich z nim do upadłego.

3. Kocham, go - jest.... Może jednak twoje uczucia to nie rzeczywistość i on będzie równie mocno kochał kolegę w rajstopach?

4, Może spróbuj z jakimś innym facetem bez rajstop - tylko wpierw się w nim zakochaj, a nie r×nij go jak kawałek plastiku.

Któraś z tych 4 odpowiedzi jest prawdziwa. Którą wybierasz? Czy pytanie do publiczności, a może telefon do przyjaciela?
__________________
Facet jest jak batonik czekoladowy:
Słodki i pierwsze co robi, to dobiera Ci się do bioder.


"Now we're definitely outside the box" - The Girl Next Door
ghola_ver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 09:54   #7
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Nie podniecam go

Rany, wyobraziłam sobie mojego faceta w rajstopach...

Autorko,
co możemy Ci poradzić?
Twojego chłopaka podniecają rajstopy, Ciebie wkurza to, że bez nich seksu nie ma.
Dla mnie to byłoby nie do zaakceptowania.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 09:55   #8
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Nie podniecam go

kurczę ale w kalesonach latem? no średnio widzę zapoconego ptaszka
chyba że zrobią sobie przerwę na okres letni
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 10:11   #9
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Nie podniecam go

Arya9,
transwestytyzm fetyszystyczny to zaburzenie preferencji seksualnych, które, jak to zwykle takie zaburzenia, raczej samo nie przejdzie. Twój Chłopak będzie raczej coraz bardziej usztywniał się w tym zachowaniu, rajstopy lub inne elementy garderoby damskiej spokojnie wystarczać Mu będą do osiągnięcia satysfakcji seksualnej- Ty zaś lub dowolny inny partner/ka będziecie tylko przeszkadzać.
Problem nie jest po stronie Twojej ale po stronie Twojego Partnera, przede wszystkim nie czuj się winna lub "gorsza", mało atrakcyjna seksualnie.
Po drugie, jeśli zależy Ci na nim zaproponuj Mu wizytę u seksuologa. Jeśli Jemu zależy na Tobie pobiegnie do specjalisty w podskokach. Jest, sądząc po Twoim wieku, młody, zaburzenie prawdopodobnie nie jest zbyt silnie utrwalone, to dobrze rokuje terapii.
Jeśli zaś Mu na Tobie nie zależy, jeśli woli rajstopy od Ciebie (nie tylko od Twojego ciała ale od Ciebie jako od osoby) rozważ zostawienie go w diabły.
Świat jest pełen cudownych mężczyzn choć Ty, teraz w jednym zakochana, pewnie nie widzisz całej reszty.
Pozdrawiam Cię ciepło.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 10:19   #10
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nie podniecam go

Cytat:
Napisane przez ha psi Pokaż wiadomość
kurczę ale w kalesonach latem? no średnio widzę zapoconego ptaszka
chyba że zrobią sobie przerwę na okres letni
Przerwa na okres letni a potem ptaszki odlatują do ciepłych krajów
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 12:00   #11
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nie podniecam go

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Niech ktoś mi wyjaśni: w jaki sposób się uprawia seks w rajstopach? Jakąś dziurę się w nich wycina czy cos...?
Cytat:
Napisane przez ha psi Pokaż wiadomość
można zsunąć do odpowiedniej wysokości albo rozedrzeć w kroku w ramach gry wstępnej
Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
A może to kalesony? One mają taką dziurę z przodu
Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Przerwa na okres letni a potem ptaszki odlatują do ciepłych krajów
:brzyda l::brzy dal:

I tak oto uplywa mi kolejna godzina na wizazu utwierdzajac moja rodzine ze nienormalne smianie sie do laptopa jest zupelnie normalnym zachowaniem Coffi

Do autorki: jak tez lubisz w rajstopach to jaki problem? Jesli nie no coz... Pozostaje mi podopowiedziec ze odpowiedz 4 z posta wczesniej moze byc calkiem bliska prawdy
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 12:26   #12
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Nie podniecam go

Oj czepiacie się, może facet nosi samonośki Trzeba mieć coś z głową żeby godzić się na sex z facetem w rajtuzach
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 13:28   #13
harmeen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 202
Dot.: Nie podniecam go

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Oj czepiacie się, może facet nosi samonośki Trzeba mieć coś z głową żeby godzić się na sex z facetem w rajtuzach
niektórzy lubią filmy o Robin Hoodzie... to może i seks z jego odpowiednikiem też?
harmeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 07:56   #14
aga885
Raczkowanie
 
Avatar aga885
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 61
Dot.: Nie podniecam go

rany laska, a nie pomyślałaś, że może on po prostu nie chce uprawiać sex-u wtedy kiedy ty chcesz? Musisz też wiedzieć , że jako tranwestywa, czy też transeksualista odbiera inaczej pewne rzeczy i pojęcie piękna kobiecego ciała. Dawniej kobiety ciągle zakładały rajstopy pod spódnice i szły na szpilkach dając obraz prawdziwego sexapilu. Może po prostu zapamiętał sobie ten symbol jako szczyt kobiecości i ma swoje niespełnione marzenia erotyczne. Musisz też uświadomić sobie, że to on ciebie uznaje jako postać dominującą, czyli "prawdziwego mężczyznę", który powinien kierować "prawdziwą kobietą" czyli nim. Może po prostu to on sobie wyobrażał, że ktoś go będzie delikatnie prowadzić, że on wtedy będzie tą kobiecą stroną i będzie się czuł z tym jak najbardziej swobodnie. Myślę, że czasem warto być dla niego takim "mężczyzną dominującym"aby czuł się w pełni swobodny. Ten kto zakłada rajstopy, ten pełni kobiecą rolę - taki symbol mu się wytworzył i chociaż nie wiem co byś robiła
nigdy nie podnieci się tak jak przy tym symbolu kobiecości.Myśli co innego, mówi co innego, ale zakodowane też ma co innego i powinnaś na to zwrócić uwagę, że nawet jakby chciał wybić to sobie z głowy to mu się nie uda, tak samo jak by nam ktoś kazał sobie wybić z łepetyny, że trawa nie jest zielona, tylko niesbieska. Chociażbyśmy próbowali siebie oszukać to i tak będzie w nas zakodowane, że ta cholerna trawa jest wciąż zielona. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że ta wypowiedź wiele ci wyjaśniła.
aga885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:00   #15
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Nie podniecam go

I wydaje mi się, że w tym momencie wasze drogi się rozchodzą, macie inne potrzeby i priorytety. Jego nie zmienisz, a może być gorzej. Zastanów się czego Ty chcesz
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 04:57   #16
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Nie podniecam go

Cytat:
Napisane przez aga885 Pokaż wiadomość
rany laska, a nie pomyślałaś, że może on po prostu nie chce uprawiać sex-u wtedy kiedy ty chcesz? Musisz też wiedzieć , że jako tranwestywa, czy też transeksualista odbiera inaczej pewne rzeczy i pojęcie piękna kobiecego ciała. Dawniej kobiety ciągle zakładały rajstopy pod spódnice i szły na szpilkach dając obraz prawdziwego sexapilu. Może po prostu zapamiętał sobie ten symbol jako szczyt kobiecości i ma swoje niespełnione marzenia erotyczne. Musisz też uświadomić sobie, że to on ciebie uznaje jako postać dominującą, czyli "prawdziwego mężczyznę", który powinien kierować "prawdziwą kobietą" czyli nim. Może po prostu to on sobie wyobrażał, że ktoś go będzie delikatnie prowadzić, że on wtedy będzie tą kobiecą stroną i będzie się czuł z tym jak najbardziej swobodnie. Myślę, że czasem warto być dla niego takim "mężczyzną dominującym"aby czuł się w pełni swobodny. Ten kto zakłada rajstopy, ten pełni kobiecą rolę - taki symbol mu się wytworzył i chociaż nie wiem co byś robiła
nigdy nie podnieci się tak jak przy tym symbolu kobiecości.Myśli co innego, mówi co innego, ale zakodowane też ma co innego i powinnaś na to zwrócić uwagę, że nawet jakby chciał wybić to sobie z głowy to mu się nie uda, tak samo jak by nam ktoś kazał sobie wybić z łepetyny, że trawa nie jest zielona, tylko niesbieska. Chociażbyśmy próbowali siebie oszukać to i tak będzie w nas zakodowane, że ta cholerna trawa jest wciąż zielona. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że ta wypowiedź wiele ci wyjaśniła.
Dzięki bogu, że trafił się ktoś, kto wie wszystko i wszystko wyjaśnia i ma nadzieję, że ta wypowiedź ci wiele wyjaśniła. Śmieszne to, że sądzisz, że masz patent na jedyną prawdę i sądzisz, że wiesz wszystko.
Autorko, ja bym nie potrafiła być z facetem, którego nie podniecam ja tylko rajstopy. Czułabym się z tym źle.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 09:12   #17
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Nie podniecam go

co za patologia

normalni ludzie i normalne zwiazku są już chyba na wyginieciu.
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 10:22   #18
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Nie podniecam go

zostaw go chyba... przeciesz to nie do rozwiązania jest
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.