Jak uratowac zasychajacy eyeliner? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 14:33   #1
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456

Jak uratowac zasychajacy eyeliner?


Mam nadzieje, że nie dubluje watku - nie znalazlam takiego, ale jeśli jest to przepraszam i prosze o polaczenie.

Ale do rzeczy - mam od jakichs 3 mcy eyeliner w sloiczku ZOEVA i jestem nim zachwycona. Piekny kolor i super trwalosc, ale widze, że zrobil się za suchy i tepo się go naklada.

Macie jakies patenty na reanimowanie eyelinera tak, żeby sobie krzywdy nie zrobic (w sensie podraznienia oczu)?

Slyszalam o kropli Duraline Inglota. Ktos probowal?
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:43   #2
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Polecam Duraline
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:01   #3
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

był jakiś sposób na zasychające eyelinery - chyba mieszało się je z bazą silikonową i gliceryną [ po odrobince jednego i drugiego] i dawały radę. Na pewno widziałam link do tego sposobu gdzieś tutaj na forum.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:25   #4
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:08   #5
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Wielkie dzieki dziewczyny
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:52   #6
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Moim zdaniem Duraline jest lepszy, niz baza + gliceryna, linery sa formułowane na bazie lotnych silikonów dla tego wysychają, baza zawiera silikony stałe i płynne przywróci konsystencje linerowi ale obnizy to trwałość linera, duraline ma w składzie lotne silikony wiec rozcieńcza liner ale nie obniża trwałości.

Najlepiej byłoby zakupić gdzieś sam lotny silikon w stanie płynnym i nim ozywiać liner ale nie mam pomysłu skad go wziąść.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:02   #7
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Duraline jest lepszy, niz baza + gliceryna, linery sa formułowane na bazie lotnych silikonów dla tego wysychają, baza zawiera silikony stałe i płynne przywróci konsystencje linerowi ale obnizy to trwałość linera, duraline ma w składzie lotne silikony wiec rozcieńcza liner ale nie obniża trwałości.

Najlepiej byłoby zakupić gdzieś sam lotny silikon w stanie płynnym i nim ozywiać liner ale nie mam pomysłu skad go wziąść.
Dziekuje Ci
Chyba faktycznie nie bede kombinowac i kupie Duraline
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 13:55   #8
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Mam żelowy eyeliner Bobbi Brown, niedużo już go zostało i zaczęłam mieć problemy z nakładaniem, bo podsechł - no i parę dni temu wzięłam po prostu plastikową małą szpatułkę i dobrze wszystko wymieszałam - pomogło . Niczego nie dodawałam. Gdzieś kiedyś czytałam o takiej metodzie i spróbowałam, ale fakt, że ryzyko było niewielkie, bo w zapasie mam już nowy eyeliner i w razie czego ten stary mogłam poświęcić. Nie wiem wprawdzie, na ile ta metoda będzie skuteczna na dłużej, ale chyba z drugiej strony samo pomieszanie niczego nie zepsuje . Zresztą tak samo zrobiłam kiedyś z MAC'owym Paint Potem i też pomogło .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 14:07   #9
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam żelowy eyeliner Bobbi Brown, niedużo już go zostało i zaczęłam mieć problemy z nakładaniem, bo podsechł - no i parę dni temu wzięłam po prostu plastikową małą szpatułkę i dobrze wszystko wymieszałam - pomogło . Niczego nie dodawałam. Gdzieś kiedyś czytałam o takiej metodzie i spróbowałam, ale fakt, że ryzyko było niewielkie, bo w zapasie mam już nowy eyeliner i w razie czego ten stary mogłam poświęcić. Nie wiem wprawdzie, na ile ta metoda będzie skuteczna na dłużej, ale chyba z drugiej strony samo pomieszanie niczego nie zepsuje . Zresztą tak samo zrobiłam kiedyś z MAC'owym Paint Potem i też pomogło .
Heh, to byłby faktycznie najprostszy sposób
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 16:42   #10
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Duraline jest lepszy, niz baza + gliceryna, linery sa formułowane na bazie lotnych silikonów dla tego wysychają, baza zawiera silikony stałe i płynne przywróci konsystencje linerowi ale obnizy to trwałość linera, duraline ma w składzie lotne silikony wiec rozcieńcza liner ale nie obniża trwałości.

Najlepiej byłoby zakupić gdzieś sam lotny silikon w stanie płynnym i nim ozywiać liner ale nie mam pomysłu skad go wziąść.
przeczytalam post mam problem z zbyt tepym eyelierem. niby jest miekki ale kreska na powiece nie wychodzi tak jak trzeba przeczytalam o lotnych silikonach ( jesli sie nie myle sa do kupienia na kolorowce wiem ze wszelkie sera do wlosow sa na bazach lotnych silikonow mam to szczescie ze takich serow mam kilka w mojej kosmetyczce- moje porowate wlosy je uwielbiaja wybralam najmniej "chemiczne" z najprostszym skladem i dosc lejace - plynne - wybralam serum z green pharmacy. kropelke nalozylam na szkielko do mikroskopu , zamoczylam czysty pedzelek , obtarlam z nadmiaru i zamoczylam dosc obficie w linerze a nadmiar pozniej obtarlam o suche miejsce w szkielku tak ze liner i silikon na pedzelku sie wymieszaly;D efekt jest fantastyczny kreska prowadzi sie latwo jak plynnym linerem trzeba bardziej uwazac by za bardzo nie rozcienczyc linera wlasnie wkropilam sobie po malenkiej kropelce do sloiczkow z lineraminie mieszalam mam plan mocyc koncowke pedzelka w serum na dnie i obcierac o krzegi sloiczka z linerem
co do trwalosci - nie widze roznicy tre po probce na rece paluchem i nic;D jedyna roznica to kreska dluzej "tęzeje" na powiece ale jak juz wyschnie to trwalosc taaka sama
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 14:03   #11
ProPimen2549
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Szczerze przyznam, że jestem ich wielką fanką i dlatego jak jakiemuś zdarzy się zaschnąć to nie jest miło. Ale fajne macie sposoby i patenty na tą przypadłość.
ProPimen2549 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-08, 15:57   #12
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Hej, odkopałam ten wątek, bo szukam sposobu (tak jak kiedyś autorka) na rozcieńczenie/ rozmiękczenie zaschniętego eyelinera. Kupiłam go już w takim stanie... Nie uśmiecha mi się jednak zamawiać Duraline za 49 zł, kiedy użyję tylko dwie krople. Czy możecie polecić jakieś produkty codziennego użytku, których mogłabym do tego użyć?
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 16:26   #13
Adamina_87
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 16
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

Cześć, żeby oszczędzić zaschnięty eyeliner, dodawałam po prostu kroplę wody. Ale nie mogę powiedzieć, żeby było to idealne rozwiązanie. Teraz wolałbym po prostu kupić nowy.
Adamina_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 18:54   #14
Marcia744
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 20
Dot.: Jak uratowac zasychajacy eyeliner?

U mnie woda sprawdza się zawsze bardzo dobrze
Marcia744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-02 18:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.