Znacie skuteczną maść na blizny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 22:50   #1
thegreatkate
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 91

Znacie skuteczną maść na blizny?


Miałam zabieg wycięcia znamiona i teraz mam brzydką bliznę na plecach, poza tym mam małe kotki i też pozostawiają mi kilka blizn...
Zaczęłam używać lampy Bioptron bo słyszałam, że jest dobra ale nie wiem jak często i po ile minut powinnam jej używać żeby było to skuteczne.
A może znacie jakąś dobrą maść?
thegreatkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 13:48   #2
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

również miałam usuwane znamię, tyle że na brzuchu w wyniku czego pozostała mi niewielka blizna cięta. chirurg z góry powiedział, że maści na blizny nic nie pomogą, jednak nie poddawałam się i będąc u dermatologa podpytałam o jakieś skuteczne specyfiki. poleciła mi dermatix. koszt ponad 100zł za małą tubkę. ja osobiście efekty widziałam marne. jednak jak masz to świeże to może warto spróbować teraz pocieszam się myślą, że może laser frakcyjny pomoże, ale na zabieg wybiorę się dopiero po wakacjach, teraz nie chcę się pozbawiać możliwości opalania.
__________________
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 15:27   #3
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Dokładnie, maści na blizny to pic na wodę. Ja po operacji mam na nodze sporą bliznę, używałam na początku Cepan - żadnych efektów nie było.. potem o wiele droższy Contractubex - efekty jakieś tam były, no ale niestety mam głęboką bliznę, więc żadne takie specyfiki mi zbytnio nie pomogą. Może na jakieś delikatne, płytkie blizny ten Contractubex coś zdziała, ale cudów bym nie oczekiwała
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 22:15   #4
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Cepan, Contractubex - wypróbuj. Sa na bazie cebuli, która ładnie likwiduje (głównie chyba wybiela) blizny. Trzeba wcierać regularnie i często i długo (ja wcierałam 3 razy dziennie, aż się wchłonęło, przez ok. miesiąc). Ale efekty są takie, że w ogóle nie mam znamion na buzi po opryszczce. A wyglądało to okropnie, bo zawsze robi mi się pod nosem, gdy jestem osłabiona, mam wtedy katar i babrze się to niemiłosiernie i zostają czerwone placki
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:11   #5
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

też myślałam o cepanie. To jest jedyna znana mi maść na blizny. Tylko ona no cóż... niezbyt ładnie pachnie
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:46   #6
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
też myślałam o cepanie. To jest jedyna znana mi maść na blizny. Tylko ona no cóż... niezbyt ładnie pachnie
ważne że skuteczna. Nie będziesz przecież śmierdzieć cebulą na odległość )) aż tak nie pachnie.
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 17:02   #7
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Dziewczyny podbijam - maść na blizny po ospie dla dziecka??
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 20:22   #8
Leeneczka
Raczkowanie
 
Avatar Leeneczka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 40
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Ja na swoje blizny po oparzeniu stosowałam Diabetegen 2 rodzaje słabszy i mocniejszy Forte, poleciła mi ten krem pani w aptece jak pokazałam jej rękę. Krem stosuje juz od kilku miesięcy i blizna jest gładsza i mniej widoczna więc, pewnie na blizny po ospie również dobrze zadziała.
Leeneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 20:34   #9
annika7
Raczkowanie
 
Avatar annika7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 44
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Maści działają jedynie na bardzo niewielkie i dość płytkie blizny, niestety. Słyszałam, że można też spróbować stosować oryginalne zioła szwedzkie, ale nie wiem, na ile jest to prawdą, bo sama nie stosowałam. Mam bliznę na kolanie po operacji i mimo stosowania kilku różnych maści, to żadna nie była skuteczna. Blizna jest jedynie rozjaśniona i to wszystko.
annika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 10:15   #10
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Oj z kremami i maściami na blizny to mam spore doświadczenie, stosowałam różne, z rożnymi efektami, bo mam jedną taką krepującą bliznę. Byl już cepan, contratubex, jedna taka silikonowa, nie pamietam nazwy, calkiem dobrze się sprawdzala, ale malenka tubka byla horrendalnie droga. Teraz mam diabetegen, jestem w polowie opakowania i daje radę, bo dobrze regeneruje skórę, no i cena jak za takie działanie to dla mnie rewelacja.
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 15:11   #11
Morka1
Raczkowanie
 
Avatar Morka1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 244
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Diabetegen ja stosowałam na bliznę po cesarce, po tym też przestała mnie swędzieć, a to czasami było nie do wytrzymania, mimo, że juz jakiś czas minął i się wygoiła.
Morka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 19:40   #12
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Znacie skuteczną maść na blizny?

Cytat:
Napisane przez Morka1 Pokaż wiadomość
Diabetegen ja stosowałam na bliznę po cesarce, po tym też przestała mnie swędzieć, a to czasami było nie do wytrzymania, mimo, że juz jakiś czas minął i się wygoiła.
ja mam podobny problem z blizna na nodze. Czasem swedzi jak diabli. Wyprobuje, moze i u mnie zadziala,
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-08 20:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.