Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 09:07   #31
karolam1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Cytat:
Napisane przez kudlatek20 Pokaż wiadomość
Witam, szukam sali do wynajęcia w okolicach Nowego Sącza na około 200 osób, kucharkę mam swoją obsługę również. Może ktoś coś polecić bo trudno coś takiego znaleźć.
Witam.
Ja robiłam wesele w 2011 roku i udało mi się znaleźć takie sale (obie oddalone o ok. 30 km od NS:

1. Pensjonat Bartpol w Bartkowej nad Jeziorem Rożnowskim http://www.pensjonat-bartpol.com.pl/ --> w 2011 była możliwość wynajmu samej sali (bez jedzenia i obsługi) jak jest teraz to nie mam pojęcia ale wystarczy zadzwonić do Pana Krzysztofa płaciliśmy za salę 3500 zł i tyle (żadnych kosztów dodatkowych - no chyba że chcesz wynająć pokoje dla gości) - w tej cenie jest dekoracja (z tego co pamiętam mieli 3/4 kolory do wyboru), media, parking, pokój dla nowożeńców...sala do tańca na parterze a sala biesiadna na pięterku...co jest plusem to w momencie gdy przyjechaliśmy na salę z kościoła to właściciel z synem "robili" za parkingowych - pokazywali gościom gdzie parkować i nie było kłopotu że miejsca zabrakło no i w dzień poprawin rano umyli podłogę (to już odpadało naszej obsłudze) kontakt z właścicielami super - ale czy teraz można wynająć salę to nie wiem...nie wiem też ile osób się zmieści ale myślę że około 200 powiino wejść bo miejsca jest sporo.

2. Remiza OSP w Łukowicy http://osplukowica.pl/index.php/wynajem --> tam robiła moja koleżanka też w 2011 roku więc nie wiem jak z opłatami ale dekoracje musieli sobie sami robić, w cenie tylko media... ona miała wesele na ok. 180 osób... sala jedna (parkiet po środku a po bokach stoły)...

Mam nadzieję że pomogłam
Powodzenia w szukaniu
karolam1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 09:13   #32
karolinko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Moi znajomi chcieli zaoszczędzić i wzięli sale oddzielnie i catering aa potem żałowali straszenie dużo zabawy z tym było kucharki produkty itp a dużo nie zaoszczędzili Polecam tanią i dobrą restauracje Hawełek w Warszawie na wesela
karolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 12:19   #33
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Witam dziewczyny,mam takie pytanie.
Poszukuję w warszawie małej sali do wynajęcia na kilka godzin,chciała bym zorganizować słodki poczęstunek po ślubie cywilnym na zaledwie 17 osób...
Niestety wszystkie sale jakie do tej pory znajduję są ogromne.
Natomiast restauracje nie zgadzają się na wnoszenie swoich przysmaków a ja się uparłam na desery których knajpy nie serwują.

Czy możecie w związku z tym polecić jakieś miejsca? Kameralne sale,restauracje,cukieren ki a nawet kawiarnie-oby tylko można było wziąć własne jedzonko?
Będę bardzo wdzięczna
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 12:08   #34
aniolek_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Cześć dziewczyny!
Znacie może jakąś salę do wynajęcia na wesele? Mamy swoje kucharki, ale mamy ogromny problem ze znalezieniem miejsca. Interesują nas okolice Częstochowy-Zawiercia-Katowic.
Będę wdzięczna za pomoc
__________________
Zaręczona 24.05.2013


dużo postanowień...
aniolek_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:04   #35
aniolek_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Wiem, zdaję sobie z tego sprawę i dlatego szukamy samej sali, bo wesele będzie dość duże. ..
Dziewczyny na forum pisały, że znalazły jakieś sale, dlatego pytam czy ktoś zna w preferowanych przeze mnie okolicach.
Nie ma co ukrywać, że wszystko co związane ze ślubem/weselem stało się ogromnym biznesem i jest to trochę przykre...
__________________
Zaręczona 24.05.2013


dużo postanowień...
aniolek_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 07:53   #36
karolam1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Cytat:
Napisane przez aniolek_m Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Znacie może jakąś salę do wynajęcia na wesele? Mamy swoje kucharki, ale mamy ogromny problem ze znalezieniem miejsca. Interesują nas okolice Częstochowy-Zawiercia-Katowic.
Będę wdzięczna za pomoc
z tego co kojarzę to w Twoich okolicach można wynająć bez cateringu większość remiz - podzwoń, pooglądaj, popytaj bo niektóre są bardzo ładne
powodzenia!
karolam1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 09:07   #37
aniolek_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 11
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Cytat:
Napisane przez karolam1989 Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę to w Twoich okolicach można wynająć bez cateringu większość remiz - podzwoń, pooglądaj, popytaj bo niektóre są bardzo ładne
powodzenia!
Cześć
właśnie problem jest w tym, że szukałam już w wielu miejscach, m.in. w Olsztynie, Ossach, Pyrzowicach, Ożarowicach (naprawdę bardzo ładna)... tam są bardzo ładne remizy, jednak wszystkie są nieco za małe.
Niestety nie znam aż tak dobrze tamtych stron, gdyż są to rejony mojego Narzeczonego, ale szukaliśmy całe wakacje i już nic nam nie przychodzi do głowy, a też nie każda remiza ma swoją stronę czy zdjęcia w internecie.

Zaproszonych na wesele będzie około 200 osób, liczę że przyjdzie około 170, z czego będzie około 20 dzieci. Jeśli znasz jakieś miejsce godne polecenia, to będę bardzo wdzięczna
__________________
Zaręczona 24.05.2013


dużo postanowień...
aniolek_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 11:00   #38
rafal1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Zastanawiam się nad otwarciem sali bankietowej w Białymstoku na około 100 osób, którą będzie można wynająć z własnym cateringiem, wystrojem itp. aby można było zmniejszyć koszty związane z organizacją wybranego wydarzenia np. wesela, komunii czy jakiegoś balu. Chciałbym się zapytać czy byłyby osoby, które są zainteresowane wynajęciem takiej sali?
rafal1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 13:02   #39
1sylwiaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Cytat:
Napisane przez natalka_rulez Pokaż wiadomość
ja płacę 1.000zł + po imprezie rachunki (sala świeżo po remoncie z klimatyzacją)
Gdzie dokładnie?
1sylwiaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 16:47   #40
1sylwiaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

gdzie dokładnie było wesele?
1sylwiaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 19:23   #41
Patuusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Hej dziewczyny !
Potrzebuje Waszej pomocy Poszukuję sali, którą mogę wynająć w okolicach Łodzi- Łęczycy lub w stronę Kalisza od Łodzi. Chcę zorganizować ślub na około 80-100 osób i chciałabym "skrócić" koszta wesela - salą i organizując wszystko sama... lecz..
Niczego kompletnie nie mogę znaleźć. Może Wy znacie coś?
Patuusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 11:02   #42
ruppi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Odgrzewam topic, bo mam się rozejrzeć za salą na małe szkolenie w Warszawie. Najlepiej w centrum z możliwością zaparkowania dla kilku samochodów. Jakieś typy? Szkolenie na około 20 osób.
ruppi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 11:59   #43
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

Cytat:
Napisane przez ruppi Pokaż wiadomość
Odgrzewam topic, bo mam się rozejrzeć za salą na małe szkolenie w Warszawie. Najlepiej w centrum z możliwością zaparkowania dla kilku samochodów. Jakieś typy? Szkolenie na około 20 osób.
Zależy od lokalizacji, udogodnień ( np parking, klimatyzacja, wyposażenie) i na jak długo. Zwykle są to okolice od 30 do 60 zł netto za godz. Tutaj masz przykładowy cennik z Warszawy http://idid.pl/sale/
Dla 20 osób koszt to około 80 zł/h.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 08:55   #44
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Ile kosztuje wynajem sali bez cateringu?

W większości przypadków sala jest już płacona razem z cateringiem, płaci się więc za obiad, od osoby zazwyczaj. Jeśli chcesz sobie zobaczyć ceny ze średniej półki w Warszawie to zajrzyj tutaj: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-30 o 17:42 Powód: Link.
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 09:55:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.