Po wizycie u fryzjera :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-24, 16:14   #1
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897

Po wizycie u fryzjera :/


właśnie wróciłam od fryzjera. Powiedziałam, że chcę je podciąć trochę i pocieniować bo są cieniutkie. No to fryzjerka podcięła mi je tak, że w najkrótszych miejscach na czubku głowy mają gdzieś 10 cm, podczas gdy przed ścięciem były za ramiona :/. Nie podoba mi się to wcale... co prawda, jest ich teraz jakby trochę więcej, trochę... ale są za krótkie! z tyłu do ramion, a z przodu takie krótkie. podoba mi się tylko grzywka do nosa, taka na bok, ale reszta jest beznadziejna . nie wiem nawet jak się uczesać żeby wyglądać po ludzku.... i boję się jutrzejszej reakcji koleżanek na mój widok.. będą się cieszyć że tak beznadziejnie wyglądam...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 16:49   #2
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

Wklej fotkę może coś ci poradzimy
ps. na pewno nie jest tak źle, tylko jesteś jeszcze nieoswojona ze swoją nową fryzurką
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:34   #3
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

nie mam jak wkleić fotki w każdym razie przed fryzjerem wyglądałam tak jak na załączonej fotce, no może miałam bardziej zniszczone włoski... a teraz mam włosy z tyłu do ramion, a z przodu krótkie. Dziwnie tak...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.



Edytowane przez lorinka
Czas edycji: 2006-01-16 o 18:31
lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 18:54   #4
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

lorinka nie martw sie, niech sie smieja, to bedzie swiadczyc tylko o ich glupocie, a wlosy mozesz jakos zwiazac, te co beda wystawac podpiac wsuwkami i bedzie dobrze
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:02   #5
dag_mar
Raczkowanie
 
Avatar dag_mar
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

Skandal! Pod sąd fryzjerkę! Ona nie wie że każda kobieta powinna mieć długie włosy, bo krótkowłosa kobieta nie jest kobietą!
dag_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:08   #6
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

wiesz co? staralam sobie ciebie wyobrazic w krotszych wloskach, i wydaje mi sie ze fryzurka powinna nabrac swiezosci, z reszta wlosy szybciej odrosna i beda zdrowsze, ale to ze fryzjerka postapila zle robiac cos czego nie chcialas to sie zgadzam...Buziaki
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:14   #7
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

dag_mar, czy masz w zanadrzu inne, równie inteligentne i poparte konkretami argumenty?
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 19:23   #8
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Cool Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

Cytat:
Napisane przez dag_mar
Skandal! Pod sąd fryzjerkę! Ona nie wie że każda kobieta powinna mieć długie włosy, bo krótkowłosa kobieta nie jest kobietą!

"ciekawa" teoria.. to kim jest w takim razie krótkowłosa kobieta ?

niejedna kobieta wygląda dużo bardziej kobieco w krótkiej fryzurce ,niż w długich smutnych "strąkach"



Muszę edytować.. że też dałam się wciągnąć w tę dyskusję

jak to dag_mar pisała w innym poście :
Cytat:
Napisane przez dag_mar
Bo ścięcie włosów to olbrzymia frajda. I do tego kapitalna zabawa swoją kobiecością i zmiennością...


Edytowane przez xanka
Czas edycji: 2005-11-24 o 19:33 Powód: troll
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:45   #9
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

A ja myślę, że to jakaś obsesja
Cytat:
Napisane przez dag_mar
Nie dodałaś zdjęcia, ale na tej podstawie namawiam Cię żebyś nie ścinała włosów. Długie są bardziej kobiece. Wszystkim facetom się podobają długie. Jedna znana gwiazda TV ścięła włosy i nie poznał jej własny proboszcz!

(...)
Krótkie włosy noszą mężczyźni (dba o to między innymi wojsko!!!), a kobiety powinny nosić długie. Stąd namawiam, żebyś włosy zapuściła. Nie od dziś wiadomo, że takie są znacznie bardziej kobiece
(...)
Radzę szczerze i staram się być w swoich poradach oryginalna. Unikam sztampy
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:08   #10
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
A ja myślę, że to jakaś obsesja

to jakis żart?.. te wypowiedzi o krótkich włosach sa wręcz smieszne ..
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:26   #11
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 214
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

kazda wypowiedz da_gmar, czy jak tej pani jest tyczy sie nie scinania wlosow- prosze pani- prosze sobie miec dlugie wlosy, ale nie narzucac swojego zdania innym oraz wprawiania w gorszy nastroj dziewczyny niezadowolonej ze sciecia,,,,
lorinka- wlosy odrosna, ja mialam scinane miesiac temu, byla to tragedia, poniewaz zle dobralam sobie fryzurke, teraz myje wlosy olejkiem rycynowym, moja psychika dziala i mam wrazenie, ze rosna szybciej co korzystkie wplywa na moje samopoczucie
szponciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 20:46   #12
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

mimo że też lubię dłuższe włosy (lepiej sie w nich czuję i wyglądam) to bardzo mi się podobaja krótkie fryzurkim, a stwierdzenie że kobieta w krótkich włosach to nie kobieta jest śmieszne!! dążąc za Twoim tokiem rozumowania to kobieta w spodniach też jest wybrykiem natury!!

w takim razie jesli nie jest kobieta ani też mężczyzna (nie ma siusiaka ) to czym jest??

Lorinka nie przejmuj się tylko posiedz troche przed lustrem i pobaw sie włosami, zobacz w jakim uczesaniu wyglądasz najkorzystniej, do każdej fryzurki trzeba się przyzwyczaić <cmok>
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:28   #13
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

Lorniko nie martw sie włoski odrosną teraz jest juz zimno wiec włooz czapeczke i po kłopocie a wiosna bedziesz sie juz z tego smiac a co to ciebie dag mar to nie mam juz pytan
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:59   #14
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

Hehe dziewczyny... wypowiedź dag_mar to prowokacja, wystarczy poczytać kilka wcześniejszych wątków żeby wiedzieć, że dziewczyna kłóci się z każdym kto napisze coś złego o krótkich włoskach. Moim zdaniem jej wypowiedź była poprostu ironiczna

A co do Ciebie lorinka, nie przejmuj się włoski zawsze można spiąć zanim troszeczke nie odrosną. Pokombinuj z wsuweczkami, gumkami itp. A w ogóle, może troszke przesadzasz? My kobietki jesteśmy przewrażliwione Pozdrawiam
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:04   #15
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

hehe co do dag_mar - ja nie mam krótkich włosów, napisałam tylko że są jak dla mnie za krótkie, bo przedtem miałam długie i poniszczone . są pod spodem prawie do ramion, a z wierzchu za krótkie.
W szkole fryzurka koleżankom się podobała, kupiłam też jakieś wsuwki żeby wyglądać po ludzku... No to teraz tylko czekać aż odrosną i .... nigdy więcej fryzjera. Albo przynajmniej tej fryzjerki u której byłam. Ehh... :/
Mam jeszcze pytanko, jak najlepiej ułożyć włosy żeby były takie roztrzepane? Bo te moje z tyłu tworzą dwie warstwy, które różnią się bardzo długością (tak z 10 cm różnicy, pewnie będzie to głupio wyglądać przy odrastaniu... ;/) i pomyślałam, że rozrzepane by były fajne .
Dzięki, jesteście kochane
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:09   #16
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

ja mam podobnie sciete włoski jak Ty I układam je na gruba szczotke ,a po umyciu wcieram żel prostujacy z goldwella (polecam ) mam włosy falowane i troche mi sie skrecają ale po tych zabiegach napewno mniej
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.