operacyjne zrobienie dołeczków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 11:37   #1
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444

operacyjne zrobienie dołeczków


hej. wiem, ze to moze troche dziwne, ale kocham dolecczki niestety sama ich nie posiadam i tak sie wlasnie zastanawialam czy moza je "zrobic" poprzez operacje plastyczną?
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 13:48   #2
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Myślę, że za pomocą operacji plastycznej da się zrobić wszystko ze skórą
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 08:25   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

i duzo zaplaci
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 10:23   #4
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

I miec fajne blizny
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 12:13   #5
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

wbij sobie szpilki, to Ci się zrobią dołeczki
a tak na serio, to robią takie operacje, zabieg trwa ok pół godziny z tym, że jest to ingerencja w mięśnie twarzy, więc nie chciałbym być na Twoim miejscu, gdyby się chirurgowi ręka zatrzęsła
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 13:21   #6
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
wbij sobie szpilki, to Ci się zrobią dołeczki
a tak na serio, to robią takie operacje, zabieg trwa ok pół godziny z tym, że jest to ingerencja w mięśnie twarzy, więc nie chciałbym być na Twoim miejscu, gdyby się chirurgowi ręka zatrzęsła
Mogly by byc "ciekawe" efekty
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 13:54   #7
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

bez komentarza.. ludzie już naprawde nie mają co robić ze swoim ciałem... masakra jakaś.. a jak by jakiegoś mięśnia źle złączyli to policzek by ciągle skakał hahaha ale to by wyglądało
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 21:07   #8
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez Mrrówcia Pokaż wiadomość
bez komentarza.. ludzie już naprawde nie mają co robić ze swoim ciałem... masakra jakaś.. a jak by jakiegoś mięśnia źle złączyli to policzek by ciągle skakał hahaha ale to by wyglądało
Buhahahaha skaczace policzki
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 06:35   #9
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Wiecie, co jest fajne, że na tym forum chciałam się poradzić, a co otrzymałam? To, że dla Was jestem pośmiewiskiem.
Naprawdę.
Dzięki...
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 06:56   #10
shopaholic
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 688
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Sądzę, że jest to możliwe, aczkolwiek koszt z pewnością byłby bardzo wysoki i dołeczki nie wyglądałyby tak jak te naturalne. Też bym chciała mieć
__________________
Mieć pasję to klucz do sukcesu.
Zakupom na dzień dzisiejszy mówię zdecydowane ...może.
shopaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:42   #11
xxxxMarinexxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 119
GG do xxxxMarinexxxx
Thumbs down Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Nie jesteś pośmiewiskiem, lecz to polskie społeczeństwo.... i nic na to nie poradzisz...


Nie rozumiem, a dlaczego od razu miałaby zadrżeć ręka chirurgowi? Chyba od tego jest żeby swoją pracę wykonać prawidłowo...?

Radziłabym Wam raczej przyzwyczaić się, że operacje plastyczne są coraz bardziej powszechnym zjawiskiem, na Zachodzie wręcz nagminnym i nie ma z czego robić wielkiego halo i zamiast krakać zabobony zapoznać się z faktami...
__________________
He ate my heart...
He ate my heart....!
xxxxMarinexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 21:01   #12
angelstyle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: nvmnd
Wiadomości: 1 089
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez xxxxMarinexxxx Pokaż wiadomość
Nie jesteś pośmiewiskiem, lecz to polskie społeczeństwo.... i nic na to nie poradzisz...


Nie rozumiem, a dlaczego od razu miałaby zadrżeć ręka chirurgowi? Chyba od tego jest żeby swoją pracę wykonać prawidłowo...?

Radziłabym Wam raczej przyzwyczaić się, że operacje plastyczne są coraz bardziej powszechnym zjawiskiem, na Zachodzie wręcz nagminnym i nie ma z czego robić wielkiego halo i zamiast krakać zabobony zapoznać się z faktami...
Chyba każdy może mieć swoje zdanie na temat tego typu operacji, nawet, jeżeli na Wielkim Zachodzie ludzie już przestali myśleć
angelstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:12   #13
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Skoro na zachodzie jest to powszechnym zjawiskiem, a w Polsce wam cos nie pasuje to wyprowadzcie sie tam i robcie sobie nawet tysiac doleczkow
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:37   #14
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Dziewczyna potrzebowała odpowiedzi na pytanie,czy jest taka operacja plastyczna,a wy zaregowałyście jakby nie wiadomo co chciała zrobić I głupie żarty.Myślałam,że forum jest między innymi po to,żeby pomagać.To już nie pierwszy raz,gdy Wizażanki są złośliwe.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 06:40   #15
angelstyle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: nvmnd
Wiadomości: 1 089
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
To już nie pierwszy raz,gdy Wizażanki są złośliwe.
Nie łudź się: na innych forach byłaby podobna reakcja.
angelstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:12   #16
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez angelstyle Pokaż wiadomość
Nie łudź się: na innych forach byłaby podobna reakcja.
Nie wiem,nie przesiaduję na innych forach,ale to,że na innych byłoby to samo,nie znaczy,że my też mamy być złośliwe.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:06   #17
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Dziewczyna potrzebowała odpowiedzi na pytanie,czy jest taka operacja plastyczna,a wy zaregowałyście jakby nie wiadomo co chciała zrobić I głupie żarty.Myślałam,że forum jest między innymi po to,żeby pomagać.To już nie pierwszy raz,gdy Wizażanki są złośliwe.
LaylaDamment-dzęki bardzo za to co napisaś. Bardzo miłe słowa
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:12   #18
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Do autorki wątku - zapewne jest to możliwe, i pewnie nie będzie nawet takie drogie - ale musisz wiedzieć, że operacje twarzowe mimo że zdają się być małe i niegroźne często prowadzą do powikłań z powodu bliskości mózgu - powszechnie znanym faktem jest to, że choroby górnych zębów są groźniejsze niż dolnych. Pomyśl o tym czy warto nacinać mięśnie, które się nie regenerują, narażać bardzo dużą ilość nerwów twarzowych. Nie mówie, że chirurgowi zadrży ręka - ale błędy lekarskie się zdarzają. Poza tym możesz nie być zadowolona z efektu - a wtedy może być za późno na zmianę decyzji.

Ja ogólnie nie jestem zbyt wielką fanką operacji plastycznych - rozumiem, trzeba korzystać ze zdobyczy medycyny, że można się poczuć lepiej ze swoim ciałem itd itp - ale tak naprawde niezliczone kompleksy "nieakceptacja" własnego ciałą, depresje z tego powodu, kiedy jest się szczupłym i naprawdę ładnym - jest w tym coś z paranoi cywilizacyjnej z braku prawdziwych problemów życiowych - śmierdzi mi to trochę kulturą "emo" - potnę się bo jestem młoda, szczupła, piękna, ale rodzice zapytali gdzie wychodze - ergo mnie tłamszą, i dostaje tylko 500zł kieszonkowego. Rozumiem operacje pomniejszenia biustu z powodów chorób kręgosłupa, leczenie chorobliwej otyłości - ale ludzie, leźć samemu pod nóż, ładować sobie toksyny do mózgu z powodu znieczulenia ogólnego które naraz zabijają niezliczone ilości neuronów - to nie jest do końcca normalne.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:43   #19
xxxxMarinexxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 119
GG do xxxxMarinexxxx
Thumbs down Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez angelstyle Pokaż wiadomość
Chyba każdy może mieć swoje zdanie na temat tego typu operacji, nawet, jeżeli na Wielkim Zachodzie ludzie już przestali myśleć

Wiazanka nie prosi cie o zdanie (czy tez opinie) ale o sensowne porady, wiec możesz się powstrzymać ze swoimi uwagami.

Koleżanka pod spodem również.
__________________
He ate my heart...
He ate my heart....!
xxxxMarinexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 21:55   #20
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

autorka wątku w zasadzie to zapytała czy jest to możliwe przez zrobienie operacji plastycznej - odpowiedź wszystkich powinna być "tak". Ale chyba nie po to założyła ona wątek? W domyśle pyta o porady w tej sprawie, ZARÓWNO medyczne jak i inne, tak mi sie wydaje. Jakby mnie ktoś zapytał "czy można sobie również obciąć obie nogi?" - odpowiedź również byłaby "tak" ale musze wspomniec takiej osobie o tym, że będą większe problemy z przemieszczaniem się - to chyba logiczne. Nie wiem czy autorka wątku ma jakiekolwiek wykształcenie medyczne, może nie wiedzieć o tym, że np. narkoza jest niebezpieczna i dlaczego - więc czemu miałabym o tym nie wspomnieć? Taki jest sens działania forum - wymienianie argumentów i przemyśleń. Jak ktoś nie chce być skrytykowany to niech nie zakłada wątku na forum - wiadomo, że ktoś może mieć odmienne zdanie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:56   #21
xxxxMarinexxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 119
GG do xxxxMarinexxxx
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Do autorki wątku - zapewne jest to możliwe, i pewnie nie będzie nawet takie drogie - ale musisz wiedzieć, że operacje twarzowe mimo że zdają się być małe i niegroźne często prowadzą do powikłań z powodu bliskości mózgu - powszechnie znanym faktem jest to, że choroby górnych zębów są groźniejsze niż dolnych. Pomyśl o tym czy warto nacinać mięśnie, które się nie regenerują, narażać bardzo dużą ilość nerwów twarzowych. Nie mówie, że chirurgowi zadrży ręka - ale błędy lekarskie się zdarzają. Poza tym możesz nie być zadowolona z efektu - a wtedy może być za późno na zmianę decyzji.

Ja ogólnie nie jestem zbyt wielką fanką operacji plastycznych - rozumiem, trzeba korzystać ze zdobyczy medycyny, że można się poczuć lepiej ze swoim ciałem itd itp - ale tak naprawde niezliczone kompleksy "nieakceptacja" własnego ciałą, depresje z tego powodu, kiedy jest się szczupłym i naprawdę ładnym - jest w tym coś z paranoi cywilizacyjnej z braku prawdziwych problemów życiowych - śmierdzi mi to trochę kulturą "emo" - potnę się bo jestem młoda, szczupła, piękna, ale rodzice zapytali gdzie wychodze - ergo mnie tłamszą, i dostaje tylko 500zł kieszonkowego. Rozumiem operacje pomniejszenia biustu z powodów chorób kręgosłupa, leczenie chorobliwej otyłości - ale ludzie, leźć samemu pod nóż, ładować sobie toksyny do mózgu z powodu znieczulenia ogólnego które naraz zabijają niezliczone ilości neuronów - to nie jest do końcca normalne.

Nie popieram większości tych słów ale z jednym się zgodzę - może warto się zastanowić czy to naprawdę konieczne?

Jeśli tak - wszelkimi zamiarami należy się podzielić z lekarzem. Nie tutaj. My nie podpowiemy Ci jak będziesz wyglądać po ewentualnym zabiegu itp. Jak do tej pory nie widzę także konkretnej osoby, która byłaby po jakimkolwiek zabiegu chirurgicznym aby pomoc Ci i poradzić w tej sytuacji.

Ale mimo wszystko życzę powodzenia!
__________________
He ate my heart...
He ate my heart....!
xxxxMarinexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:48   #22
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Ja niestety z powodów zdrowytnych jestem narażona na regularne zabiegi chirurgiczne - wiem wszystko o leżeniu plackiem przez 2 tygodnie po operacji bo sie człowiek czuje jak kawałek szmaty - bardzo silne wymioty po narkozach i znieczuleniach wewnątrzoponowych - i znam kilka osób po operacjach plastycznych które mówią, że nigdy by sie na to nie zdecydowały, jakby wiedziały jak sie człowiek po tym wszystkim czuje, oczywiście w sytuacji, kiedy wszystko poszło zgodnie z planem - nie wspominam o infekcjach, powikłaniach i innych tego typu przyjemnościach. Autorka wątku pytała o zabieg, który zapewne nie będzie się odbywał pod pełną narkozą, ale niech to może będzie przestroga dla innych zastanawiających się nad operacjami - czy na pewno warto?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 06:06   #23
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Dziewczyna potrzebowała odpowiedzi na pytanie,czy jest taka operacja plastyczna,a wy zaregowałyście jakby nie wiadomo co chciała zrobić I głupie żarty.Myślałam,że forum jest między innymi po to,żeby pomagać.To już nie pierwszy raz,gdy Wizażanki są złośliwe.
Masz rację, kultura wypowiedzi i dyskusji schodzi ostatnio na psy.
Osoby winne zamieszania otrzymały swoje punkciki, kolejna taka jazda i będą bany.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:40   #24
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Dziewczyny, bardzo dziękuję za cenne informacje, które mi dostarczyłyście Oczywiście, zdaję sobie sprawę, co to jest operacja plastyczna i że nie zawsze musi się ona udać. Natomiast nie wiedziałam o powikłaniach, jakie mogą po niej wystąpić, dlatego szczególnie dziękuję Owieczcee za to, że podzieliła się z nami swoją wiedzą medyczną, której ja oczywiście nie posiadam

Forum to po prostu forum. Dlatego rozumiem dziewczyny (w tym mnie), które zdenerwowało zachowanie innych wizazynek. Tak to już jest, że bardzo często zamiast odpowiedzi na konkretny temat, dostajesz stertę innych wypowiedzi. I nie mówię, że to jest jakieś bardzo złe, bo w końcu od tego jest forum internetowe - żeby wyrażać swoje opinie (bo i tak w realu nikt ci za to nic nie zrobi)
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 19:31   #25
Julia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: operacyjne zrobienie dołeczków

Ciekawa sprawa z tym zabiegiem. Wie ktoś może coś na ten temat. Chodzi o konkretne informację, nie krytykę
Julia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-26 20:31:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.