Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 02:37   #361
leoh
Raczkowanie
 
Avatar leoh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 76
Dot.: sklepy z torebkami DKNY, FURLA, Michael Kors, etc.

Cytat:
Napisane przez nawiedzonanarzeczona Pokaż wiadomość
Chodzilo mi o polskie sklepy, ale dzieki za pomoc
Zalando
leoh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 09:01   #362
barwinka_
Raczkowanie
 
Avatar barwinka_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

U mnie zaszła zmiana. Nie polecam sklepu vubu.pl. Obsługa ma w nosie klienta, masa dziewczyn czeka na swoje zamówienie od dawna. Nie można się dodzwonić, nie odpisują na maile. Ciuchów nie mają na stanie - prawdopodobnie kupują wszystko na aliexpress i trzeba czekać nie wiadomo ile na dostawę, pomimo że jest na stronie okres oczekiwania 2 dni. prawda jest taka że nie dają rady z realizacją zamówień i zamiast o tym poinformować czy przeprosić - olewają, a potem blokują konta. na ich fb nie ma żadnego negatywnego komentarza bo na bieżąco usuwają. zapraszam na klientkivubu,blogspot,com zbieramy się i opisujemy sytuacje bez moderacji
__________________

Blog dzieciowo wnętrzarski

Edytowane przez barwinka_
Czas edycji: 2016-08-11 o 15:04 Powód: błąd
barwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 10:07   #363
Megi0077
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

o tak vubu masakra miałam taką samą sytuację..

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

nie chodź w ubraniach z chińskiego plastiku znalazłam Ci jedną za 50 zł może być na wesele do klubu na pewno założysz nie raz i na pewno nie jest to chiński plastik xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-12 o 21:48 Powód: Link.
Megi0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 11:47   #364
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Tylko raz zamówiłam na vubu, sukienka przyszła mi z niedoróbkami i fatalnie wykończona. Zamiast z części koła była wycięta z nie wiadomo czego i jeden bok zbiegał się w trójkąt... Sukienka była i tak do lekkiego skrócenia (bo jestem bardzo niska), więc jakoś to przebolałam, zwłaszcza że była z promocji - zapłaciłam 30 zł. Nie bawiłam się w zwroty/wymiany, bo moja sukienka była ostatnią sztuką.

Napisałam komentarz do tej sukienki, w której wytknęłam jakość jej uszycia. Sprawdzałam później przez miesiąc - komentarz oczywiście nigdy się nie pojawił.

Ja akurat dostałam sukienkę w tempie ekspresowym i poza jakością wykonania nie mam jej więcej nic do zarzucenia, bo ma ładny fason (pomijając ten dół w trójkąt, za to w okolicy biustu leży idealnie, co mi się rzadko zdarza), dobry materiał i zapłaciłam grosze, ale to bzdura, żeby wysłać niedorobioną sukienkę (ogromne naddatki materiały przy szwach, dziurka na plecach - źle złapana zakładka, no i ten dół w trójkąt...)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:51   #365
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Eobuwie opinie!

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Butsklep ma dobrą obsługę.. przynajmniej ja jestem zadowolona ..
Ano, dał radę. Można polecić.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 15:09   #366
barwinka_
Raczkowanie
 
Avatar barwinka_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dziewczyny, a polecacie Mosquito? bardzo fajnie te rzeczy wyglądają

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Szukam sprawdzonych sklepów z butami
Ja lubię czasnabuty.pl tania wysyłka, fajne buty, podane dokładne wymiary
__________________

Blog dzieciowo wnętrzarski
barwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 15:15   #367
maskotka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: Eobuwie opinie!

a ja słyszałam same dobre opinie o eobuwie, choć sama jeszcze u nich nie zamawiałam. moja koleżanka kupuje tam namiętnie i nigdy się nie skarżyła na nic
maskotka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-13, 14:37   #368
JustynaFot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: sklep internetowy noshame.pl opinie

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
No i przyszło zamówienie, trzeba przyznać, że błyskawicznie. I na tym, niestety dobre opinie muszę zakończyć.

Zamówiłam trzy rzeczy:
1. Komplet ze spodenkami
Materiał bardzo kiepski, jak fartuszek babci , czysty poliester, krój spoko, ale przy większym upale chyba wtopi się w skórę
2. Top plażowy
Jeszcze najlepszy z zamówienia. Niby 100% bawełny ale wygląda jak wiskoza, nie jest biały a żółtawo mleczny. No i wielki. Mam 164, rozmiar S a w tym topie trochę tonę
3. Monokini/body w paski
Totalna porażka, nie jestem wysoka i mam mały biust, zamówiłam S bo taki rozmiar noszę. Strój jest za szeroki i za krótki, odstaje strasznie nad pupą.

Dołączam zdjęcia ze strony plus na mnie dla porównania.

Odsyłam wszystko. Napiszę jak przebiega u nich procedura zwrotu




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem tu nowa, więc zacznę od Witam
Rzeczywiście te rozmiary wyglądają na nietrafione, ale wydaje mi się, że może to wynikać z błędu, który jest często popełniany przy zakupach przez internet "kupiłam S, bo noszę S". Ja w zasadzie od lat wszystko kupuję przez internet, przedtem na Allegro, ale później za dużo tam było chińszczyzny. Przerzuciłam się do sklepów internetowych, raczej unikam wielkich masówek, gdzie też nie znajdę informacji o producencie i nie sprawdzę skąd to pochodzi. Wracając natomiast do rozmiaru to w 99% moje zakupy dotąd były udane. Nigdy nie patrzę na oznaczenia S,M, chociaż przeważnie noszę XS, to często kupuję S, a nawet M kierując się wyłącznie tabelami w centymetrach - każdy producent ma inne wymiary - to jest kwestia, która w tej dziedzinie mnie od lat irytuje, że nie ma ogólnie obowiązujących norm jednakowych wymiarów dla danego rozmiaru, ale cóż, trzeba w tej sytuacji po prostu dokładnie centymetrom spojrzeć w oczy
JustynaFot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 10:27   #369
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Cool Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez barwinka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a polecacie Mosquito? bardzo fajnie te rzeczy wyglądają
ekstremalnie krótkie sukienki.
zamówiłam kiedyś dresówke i pomijając gola pupę (179 wzrostu) była okropnie gruba i sztywna. miała byc "po domu", ale mimo to odesłałam.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 20:42   #370
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Ubrania z denley opinie o sklepie?

Cytat:
Napisane przez karolina_jurcz Pokaż wiadomość
halo, kupuje ktos na denley.pl? kilka rzeczy wpadlo mi w oko i chetnie bym kupila zanim moje rozmiary wyprzedadzą, ale nie znam totalnie tego sklepu. byloby super jakbyscie podzielily sie swoja opinia- jak ubrania, jak wysylka
kupuję nie wiem czy jeszcze jestes zainteresowana odpowiedzia, bo jednak w czasie wyprzedazy ubrania rozchodza sie jak swieze bułeczki ale na denley zamawialam juz kilka ubran i wszystko ladnie pieknie wysylka ekspres i z ubran jestem mega zadowolona
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 11:36   #371
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Outletforyou? Oryginalność? Jakość? Czy warto?

Cytat:
Napisane przez sylwia989 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy dobrze trafiłam z działem, w którym chcę zadać pytanie - jeśli nie, to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie
Jestem na etapie poszukiwania idealnego zegarka... W gąszczu ofert trafiłam na sklep outletforyou.pl
Ceny za markowe zegarki są delikatnie mówiąc śmieszne i początkowo byłam przekonana, że to podróbki, jednak część z zegarków to modele używane; posiadające nieznaczne wady.
W Internecie próżno szukać opinii o tym sklepie, jeśli są to szczątkowe i sprzed jakiegoś czasu..
Stąd moje pytanie: czy któraś z Was zna ten sklep, być może robiła tam zakupy i jest w stanie potwierdzić oryginalność oferowanych zegarków i ich jakość?
ze sporymi obawammi kupiłam od nich zegarek MK, ale na allegro, bo w sklepie bałam sie kupić, a na allegro zawsze można postraszyć zgłoszeniem do obsługi sprzedawaniem podrób itd. Mój zegarek był połowe tanszy niż ze sklepu stacjonarnego oferującego oryginalne zegarki, powodem tego było to, iż to zegarek powystawowy. Ma małą rysę na bransolecie, ale nie jest ona mocno widoczna. Poza tym wszystko z nim OK, jest na pewno orybinalny, miał oryginalne pudełko, książeczkę itd., dołączyli paragon. Poszłam zmniejszyć bransoletę do sklepu z oryginalnymi zegarkami i pan stwierdził, że to oryginał, nawet porównywaliśmy z takim samym modelem z jego sklepu. Także ja moge polecić ten sklep. Trafialm raz na allegro na sklep z podróbami, na szczęscie zwrot przyjeli bez problemu.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 12:36   #372
gustllik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
pomoc w wyborze odpowiedniego sklepu

Witam,

Na początku się przedstawię jako iż jest to mój pierwszy post.
Nazywam się Michał (zastanawiam się co ja robię na tym forum w ogóle ).

Mam prośbę do Was, drogie koleżanki (koledzy też mogą się wypowiedzieć).

Planuję zakup karty upominkowej/podarunkowej dla kobiety w wieku 31 lat. Nie chodzi tu o podryw. Bardzo, tę osobę sobie cenię i nie wydaruję sobie jakiejś wpadki . Kwota doładowania karty nie jest aktualnie istotna.

Miasto w którym została by wykorzystana karta to Skarżysko-Kamienna (preferowane miejsce), ale nie wykluczam że mogą być to Kielce.

Rozważam sklepy typu H&M, Reserved, Solar - są one w Skarżysku. Naczytałem się różnych opinii i powiem szczerze - ZGŁUPIAŁEM.

W Kielcach oprócz powyższych jest jeszcze Mango i Monnari. Jeśli jest coś jeszcze wartego polecenia to proszę o podanie nazwy. Chciałbym aby w którymś z tych sklepów były dobre jakościowo ubrania, mogą być także torebki itp.
Pytam głównie którą sieć sklepów najbardziej polecacie w stosunku cena/jakość, styl ubrań, oryginalność kompozycji. Ceny aktualnie nie grają roli ale, też fajne nie jest wydać masę pieniędzy za marnej jakości szmatkę.

Bardzo bym prosił o obiektywne opinie. Nie ukrywam iż jest to dla mnie bardzo ważne.
Na dokonanie wyboru mam około dwóch tygodni. Fizycznie nie mogę sprawdzić co jest w tych sklepach ponieważ mieszkam za granicą.

Generalnie, w którym sklepie można przyjść, kupić coś co się podoba (wiem, kwestia gustu) i jest ta rzecz dobrej jakości?

Pozdrawiam

Edytowane przez gustllik
Czas edycji: 2016-08-20 o 12:43
gustllik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 13:00   #373
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: pomoc w wyborze odpowiedniego sklepu

Zalando.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 13:33   #374
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: Ubrania z denley opinie o sklepie?

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
kupuję nie wiem czy jeszcze jestes zainteresowana odpowiedzia, bo jednak w czasie wyprzedazy ubrania rozchodza sie jak swieze bułeczki ale na denley zamawialam juz kilka ubran i wszystko ladnie pieknie wysylka ekspres i z ubran jestem mega zadowolona

racja, mi wykupili bluzę na denley wiec lepiej sie sprężyć z zakupami niz odwlekac
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 15:16   #375
gustllik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: pomoc w wyborze odpowiedniego sklepu

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;64368901]Zalando.[/QUOTE]
Dziękuję za odpowiedź.

Z tego co widzę jest to sklep internetowy online. Zależało by mi aby był to sklep stacjonarny. Przepraszam ale nie dopisałem tego w poprzednim moim poście. Kartę chciałbym nabyć w sklepie w Lublinie, z tym że karta będzie używana w Skarżysku lub Kielcach.
gustllik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 15:34   #376
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: pomoc w wyborze odpowiedniego sklepu

Cytat:
Napisane przez gustllik Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Z tego co widzę jest to sklep internetowy online. Zależało by mi aby był to sklep stacjonarny. Przepraszam ale nie dopisałem tego w poprzednim moim poście. Kartę chciałbym nabyć w sklepie w Lublinie, z tym że karta będzie używana w Skarżysku lub Kielcach.
Ale to jest spoko internetowy, bo dostawa i zwrot za darmo, ma się 100 dni na przemyślenie decyzji. Wiele wiele marek.

Jeżeli nie znasz ulubionych sklepów lub nie znasz się na stylu/upodobaniach, to nie polecam karty upominkowej do danej sieciówki. Do tego niektóre mają głupie zasady np. kartę Mango możesz użyć tylko w sklepie, w którym ją kupiłeś.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 19:38   #377
gustllik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Hmm... kiedyś się mi obiło o uszy że dla Niej H&M jest spoko itp. Ale może faktycznie jest to kiepski pomysł.

A teraz mały off topic A co myślicie dziewczyny o perfumerii "Douglas"?
gustllik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 20:29   #378
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez gustllik Pokaż wiadomość
Hmm... kiedyś się mi obiło o uszy że dla Niej H&M jest spoko itp. Ale może faktycznie jest to kiepski pomysł.

A teraz mały off topic A co myślicie dziewczyny o perfumerii "Douglas"?
Skoro Ci już odpisuję... :d

Właśnie miałam Ci zaproponować we wcześniejszym poście jakąś drogerię lub perfumerię. Sephora, Douglas albo MAC.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 21:33   #379
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Też mi się wydaje, że karta podarunkowa do np. Douglasa będzie lepsza niż do sieciówki z ubraniami. Zawsze to okazja kupić sobie jakiś droższy kosmetyk, na który może być normalnie szkoda pieniędzy. Tylko weź pod uwagę ceny, dobierając kwotę na tę kartę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 00:24   #380
zuziek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 15
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Mam pytanie korzystałyście kiedyś ze sklepów z zagranicy?
Znalazłam ten: aliexpress.com i upatrzyłam sobie kilka rzeczy, ale nie jestem pewna co do jakości i zaufania. Wiecie coś?
zuziek111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 00:26   #381
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez zuziek111 Pokaż wiadomość
Mam pytanie korzystałyście kiedyś ze sklepów z zagranicy?
Znalazłam ten: aliexpress.com i upatrzyłam sobie kilka rzeczy, ale nie jestem pewna co do jakości i zaufania. Wiecie coś?
Aliexpress to tzw. "chińskie allegro" Poszukaj w wyszukiwarce, jest duży wątek na jego temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 04:08   #382
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Outletforyou? Oryginalność? Jakość? Czy warto?

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ze sporymi obawammi kupiłam od nich zegarek MK, ale na allegro, bo w sklepie bałam sie kupić, a na allegro zawsze można postraszyć zgłoszeniem do obsługi sprzedawaniem podrób itd. Mój zegarek był połowe tanszy niż ze sklepu stacjonarnego oferującego oryginalne zegarki, powodem tego było to, iż to zegarek powystawowy. Ma małą rysę na bransolecie, ale nie jest ona mocno widoczna. Poza tym wszystko z nim OK, jest na pewno orybinalny, miał oryginalne pudełko, książeczkę itd., dołączyli paragon. Poszłam zmniejszyć bransoletę do sklepu z oryginalnymi zegarkami i pan stwierdził, że to oryginał, nawet porównywaliśmy z takim samym modelem z jego sklepu. Także ja moge polecić ten sklep. Trafialm raz na allegro na sklep z podróbami, na szczęscie zwrot przyjeli bez problemu.
Dziękuję Chyba też się zdecyduję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 20:32   #383
Karo789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja ostatnio trafiłam na dość ciekawy sklep www.mojstyl24.pl.
Naprawdę fajne i modne ciuszki myślę, że każda kobieta czy to 19 czy 30 lat znajdzie coś dla siebie.

Co mnie bardzo zaskoczyło to to, że następnego dnia miałam już bluzkę w domu. Naprawdę działają bardzo sprawnie i często aktualizują produkty
Karo789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 22:15   #384
sinoom
Raczkowanie
 
Avatar sinoom
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 46
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez zuziek111 Pokaż wiadomość
Mam pytanie korzystałyście kiedyś ze sklepów z zagranicy?
Znalazłam ten: aliexpress.com i upatrzyłam sobie kilka rzeczy, ale nie jestem pewna co do jakości i zaufania. Wiecie coś?
Wiemy, że trzeba patrzyć na oceny i opinie, które znajdziesz gdzieś na samym dole, a nie na główne zdjęcia Feedbacki są często pełne zdjęć od klientów, które o wiele więcej mówią o danej rzeczy niż "idealne" zdjęcia ze sklepu.

Druga sprawa - trochę poczekasz na towar, jeśli chcesz zamówić z bezpłatną wysyłką.

Trzecia rzecz - mnóstwo ubrań, również tych z sieciówek, pochodzi z Chin, nie ma co się tak obawiać tego rynku. Oczywiście jest sporo tandety ale też fajnych, całkiem niezłych ciuchów czy gadżetów.
__________________
Nie patrz wstecz
Nie idziesz w tę stronę
sinoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 08:36   #385
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Melduje, że w NoShame zrobili zwrot błyskawicznie, ale nie wiedziałabym o tym, gdybym sama nie zapytała. Nie zauważyłam go na koncie, więc napisałam z pytaniem. Dopiero dostałam info z numerem wpłaty.
Zero wiadomości, że zwrot dotarł, że jest realizowany czy zamknięty.

Podsumowując:
Jakość produktów: bardzo niska (4/4 odesłane)
Czas wysyłki: po upewnieniu się, że wszystko co chcę mają w magazynie-bardzo szybki. Ale jak czegoś nie będzie to do 15dni.
Procedura zwrotu: szybka, ale nieprofesjonalna

Ogólna ocena sklepu: 4/10


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:20   #386
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dlaczego "nieprofesjonalna" procedura zwrotu?
Bo nie zauważyłaś, że zrobili przelew? Nie rozumiem do czego masz zastrzeżenia.

(We wszystkich sklepach online z których korzystam dostaje co najwyżej informacje o tym, że zwracany towar i ze zwrotu środków należy sie spodziewać w terminie x dni. Ze względu na procedury bankowe, przelew moze byc rożnie księgowany, wiec sklep musiałby sie bawić we wróżkę próbując oszacować czy kasa dojdzie w pt czy w pn...)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 20:39   #387
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Eobuwie opinie!

Kupiłam ostatnio dwie pary butów (nie mogłam się zdecydować jaki rozmiar ) i nie było żadnego problemu z wysyłką ani zwrotem towaru (paczkomat). Za to na zwrot pieniędzy musiałam czekać około 3 tygodni...
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:50   #388
Weeeraa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 52
Dot.: Eobuwie opinie!

Hah, to ja miałam taką samą sytuację, ale trochę więcej szczęścia - pieniążki po niecałym tygodniu były u mnie na koncie.
Weeeraa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 22:18   #389
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Dlaczego "nieprofesjonalna" procedura zwrotu?

Bo nie zauważyłaś, że zrobili przelew? Nie rozumiem do czego masz zastrzeżenia.



(We wszystkich sklepach online z których korzystam dostaje co najwyżej informacje o tym, że zwracany towar i ze zwrotu środków należy sie spodziewać w terminie x dni. Ze względu na procedury bankowe, przelew moze byc rożnie księgowany, wiec sklep musiałby sie bawić we wróżkę próbując oszacować czy kasa dojdzie w pt czy w pn...)

Dlatego, bo zgodnie z ich własnym regulaminem, mają obowiązek poinformowania klienta, że zwrot dotarł. To jeden z przykładów.
Sam fakt szybkiego zwrotu oceniłam in plus.

Być może jestem zbyt rozpieszczona przez takie sklepy jak Zalando czy Answear, które bardzo mocno trzymają się swoich zasad i od których zawsze mam informację, że zwrot dotarł i w ciągu 14 dni dostanę zwrot gotówki na konto.
Też nie lubię bawić się we wróżkę i zastanawiać, czy moja przesyłka do nich w ogóle dotarła.

To moja subiektywna ocena, którą, jako konsument, mogę mieć, i mam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 23:57   #390
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Pytanie odnośnie sklepu areatrend

Dziewczyny, przeszukałam wizaż i nie znalazłam odpowiedzi, dlatego zakładam wątek i nie ukrywam, że zależy mi dość szybkich odpowiedziach.

W sklepie https://www.areatrend.com/ znalazłam zegarek, na który jakiś czas temu się napaliłam.
Jest teraz na niego promocja i cena jest mega atrakcyjna, dlatego bardzo mnie kusi, ale mam pewne obawy.
Czy sklep sprzedaje oryginalne rzeczy i czy ogólnie jest godny polecenia?
Z tego co wyczytałam moim pokaleczonym angielskim to wysyłka jest z USA i czy w związku z tym mogą mi naliczyć cło lub jakieś dodatkowe opłaty?

Ostatnie pytanie jest w zasadzie prośbą i nie wiem nawet czy tak można na wizażu ale nigdy nie robiłam zakupów w zagranicznych sklepach, chyba nawet moja karta nie ma takiej opcji w związku z tym, czy jest możliwość, że któraś z organizatorek mogłaby zamówić ten zegarek? Oczywiście pokrywam koszty z góry, bo po prostu boję się, że coś źle poklikam i zapłacę 5 razy więcej

Promocja na zegarek kończy się jutro dlatego liczę na pomoc

EDIT: mój zapał nieco ostygł, bo wysyłka do PL kosztuje 29,99 $ i cena przestaje być okazyjna Jedynym wyjściem byłoby chyba zbiorowe zamówienie, ale nawet się nie łudzę

Edytowane przez sylwia989
Czas edycji: 2016-08-31 o 00:15
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.